Serialesitelenovelet
20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

5 participanți

Pagina 2 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Nicky Lun 01 Mai 2017, 10:28 am

Admin_dea05 a scris:
O minivacanta reusita! ....si eu tot cu Kiralik ask ( pretul dragostei ) de pe Acasa TV  kiss
Bună, Dea! Și eu la fel. Smile  O minivacanță frumoasă, cât a mai rămas din ea. Și o lună MAI frumoasă, cu multe bucurii!
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Mar 02 Mai 2017, 1:18 pm

bună  fetelor  !  

Vizionare  placută la ce  seriale mai urmăriți , eu  nu  am mai urmărit  niciun serial  dar  să  știți  că am momente  când  sunt  nostalgică  după  serile  ” agitate ”  când  mă uitam la    dramele  pline  de  amor  turcesc , mă mai uit uneori  pe  pag  turcești  și  prin presa  lor  dar  parcă  nici acolo numai este febra  de  altădată,  lui Muratel  văz că îi priește  aerul  de proaspăt  miresel ,  e   mult mai prezent  în lumea  virtuală,  Engin  e  scump la vedere  ,  e mult  prea  prețios  ptr  blitzurile paparazzilor  ,   Mehmetu  ni  se  mai  arată pe  malul  oceanului  sau  de  printr-o  văgăună  , ne  mai  arată  câte  un  crac  , mai mereu  e  la  bustul  gol  pe  semne  că face  alergie  la  textile.



20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 Ecler-ciocolata-120. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 1490_821_prd20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 Savarina-cu-Fructe_1000x100020. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 Mini-Tarte-cu-Fructe_1000x1000

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Joi 04 Mai 2017, 1:09 pm

Bună   ziua  !!    las  ușa  deschisă  poate  vă  ispitesc cu papa   bun   ...... 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 Im-outta-here-bye-bye-smiley-emoticon

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 Food420. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 SubFood20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 Fingerfood20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 Cake320. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 Catering_package20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 Catering-thai-pasta20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 Assorted-pastry-platter

Vic   !!!  ce  mai faci ???
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Camelia_Monica Joi 04 Mai 2017, 3:45 pm

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 648483

...pe mina m-ai ispitit Denisa 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 2263181061 ...unde a disparut Vic ?  20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 359517

cafea  cafea  cafea
Camelia_Monica
Camelia_Monica
vip
vip

Mesaje : 9397
Data de inscriere : 08/05/2011
Varsta : 56
Localizare : spania

Sus In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Sam 13 Mai 2017, 2:25 pm

bună  fetele  !!!  bună   Monica  !!!








 după  ce  mă  ”  văitam  ” zilele  trecute    că  mi-aș  dori  să mă  ” prindă ”  un ”  love -u  turcesc  ”  zapând  luni dimineață  am  văzut câteva  secvențe   din  Kaderimin Yazıldığı Gün    Ziua în care mi s-a scris destinul   , specific  mie  îmi atrag  atenția  serialele pe care  nu le  văz  de la primul  episod ,  am prins  doar  finalul  primului ep  unde o  scorpie  de  viitoare  soacră    a  obligat  o  tânără  frumușică  foc , Hatice Şendil  să fie  mamă surogart  doar ptr  a își satisface  ea  pofta de a  fi  bunica unui  moștenitor  al  familiei  ei ,  o  duduie  vicleană    și  sigur  nu cu  toate  țiglele pe casă  ,  mi-a  plăcut  privirea   lui  Elif Hatice Şendil   )  blândețea  și  căldura  din vocea  ei   recunosc  că  și   Kahraman  ( Özcan Deniz ) mi-a  plăcut ,   cândva  ar  fi  putut  face parte  din ”  haremul ” meu  ,  îmi  place  cum arată , m-a  prins  povestea și în 5  zile, (m-a  prins  4  dimineața  uitându-mă pe  net deși la  07:30  îmi suna  alarma )   am urmărit  serialul  tot pe  net  , bine  , unele  ep pe  repede  înainte , mi-a  plăcut  că  nu a  avut  multe  ep  , vreo 50  de  ep  , o poveste  frumoasă   de iubire , cu  multe  lacrimi  și  dramă  cât  cuprinde  , exact  după  tiparul  turcesc,  la ei  fericirea =   multă suferință  și  un fluviu de lacrimi  .  


       Vic,  Monica   , aruncați-vă  o privire  dacă  timpul  vă permite  ,  s-ar  putea  să  vă  placă  ,  Hatice Şendil  și Özcan Deniz  sunt  drăguți  acilea,  priviri  interesante  , atingeri  timide  dar  toate  pline  de trăiri  si  stări  imposibil ptr  ei  de transmis  cu  voce  tare  .



20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 Tv_satelit

                                                               
                                                                   Membrii familiei Yorukhan se adună în orăşelul  Antakya   din sudul Turciei ca să celebreze ziua recoltei şi să-şi ureze prosperitate şi sănătate. Dar ziua aceasta este ruinată când Defne, mireasa familiei, este criticată că nu face un moştenitor. Soţul ei, Kahraman, o protejează şi le spune răspicat celorlalţi că pe ei nu-i interesează aşa de tare să aibă un copil. Acest incident schimbă cursul destinului familiei. 

Defne, însă, vrea să rămână însărcinată şi face tot posibilul pentru asta. După ce se consultă şi cu soacra ei, Kiymet, hotărăsc să aibă un copil cu o mamă purtătoare, pentru că ea nu poate rămâne însărcinată, urmând ca după ce respectiva ar naşte copilul, să dispară din viaţa lor. Astfel, o găsesc pe Elif, cea care va fi mama copilului lor. 

Elif este de loc din Antakya, şi e o tânăra frumoasă dar naivă. Tatăl ei o obligă să se mărite cu un bărbat ales de el pentru bani. Mama ei încearcă s-o protejeze şi din greşeală îi ucide soţul. După tragedie, ele fug la Istanbul, dar mama lui Elif tot este prinsă şi arestată. Acum Elif este singură, cu sora ei mai mică, în marele oraş. Neavând încotro, acceptă oferta de a purta copilul lui Kahraman în schimbul banilor şi a unei locuinţe. La început crede că după cele nouă luni de sarcină viaţa ei se va relua la fel ca înainte, dar cu ceva mai mulţi bani în buzunar, fără să se gândească la ataşamentul pe care-l va dezvolta faţă de copil. 

Lucruri imprevizibile se vor întâmpla. După ce medicii fac analizele, constată că Defne nu poate avea copii deloc. Atunci Kiymet, care vrea neapărat un nepot, îi convinge să continue cu procedura de fertilizare în vitro a unui ovul de-al lui Elif cu lichid seminal de la Kahraman (deci, copilul este a lui
Elif şi Kahraman), cerându-le să ţină secret acest fapt. Toată lumea crede că Elif poartă în pântece copilul lui Defne, dar în realitate este copilul ei. 

Dacă Elif va putea să-şi părăsească propriul copil și să-l lase familiei Yorukhan sau dacă ea şi Kahraman vor afla că sunt, de fapt, părinţii copilului, şi cum va reacţiona Defne când va ști adevărul. 


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Lun 15 Mai 2017, 5:04 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Camelia_Monica Lun 15 Mai 2017, 9:32 am

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 648483 fetele! kiss kiss

Denisa pare interesant filmul ....filmul meu se termina in iunie asa ca dupa voi incerca sa-l vad.

Vic este bine ????
cafea cafea
Camelia_Monica
Camelia_Monica
vip
vip

Mesaje : 9397
Data de inscriere : 08/05/2011
Varsta : 56
Localizare : spania

Sus In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Lun 15 Mai 2017, 5:03 pm

bună  Monica  !!!!!


  Vic   sper  că  este  bine  ,  nu  știu nimic  de  ea  , poate e    doar  mai  ocupată.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Sam 20 Mai 2017, 11:45 am

bună  fetele  !!


 
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Lun 22 Mai 2017, 12:54 pm

bună  fetele  !!!

  văz  că  sunt  doar  eu  dar  nu  contează    ne  vom  și intersecta ,  mi -a  plăcut  serialul lui  Ozcan , puține  episoade ,  el  carismatic  ,  frumușel  cu  atitudine  ,  îmi place  că e  activ pe  pag de  socializare  , caută  să  fie  cât mai prezent  , nu  se  ascunde  ca  alții....  pe care  nu  de mult  îi  căutam  cu  lupa 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 2928500185   (  în  alte  seriale  nu  prea  mi-a  plăcut de  el  dar  aici  da ,  chiar  frumușel ,  e  de  luat  ”  în  evidențele „  proprii,  Hatice  frumușică   foc  ,  din ce  am  citit  ea  cică  ar  fi  jucat  și  în  DILA, ceva  gen  Sila   cu  Erkan  Petekkaya   alt  turc  ce  mi-a plăcut  cândva  dar  încă nu  m-a  incitat  ideea  de  a căuta  să  văz  serialul  pe  net  , apropo  Ziua  în care  mi  s-a  scris  destinul l-am  văzut  și  în  spaniolă  ,  sună  mai incitant  , s e lipesc  vorbele  mai bine de  corazon ,  îmi place  coloana  sonoră  a  serialului  ,  au  turcaleții  ăstia  niște  versuri  de  îți rup  corasonul uneori  .





 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 CkD1GveWEAAmzSq20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 Maxresdefault
20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 18701_1_56be57f51a27f 

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 CKmrSfcWUAQF4rO20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 CDttdwlUkAA6_E320. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 80020. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 18701_1_56be57f51a27f20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 26061_3_575b3a9feba3c
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Lun 22 Mai 2017, 1:03 pm

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 Media-14817171007573440020. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 55ea60dbf018fbb8f87c1186
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Mier 24 Mai 2017, 12:30 pm

bună ziua !!!
Monica am vorbit cu VIC , este bine a spus că are ceva probleme cu pag forumului dar o va rezolva și va intra .



DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Camelia_Monica Mier 24 Mai 2017, 3:37 pm

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 648483

..ma bucur Denisa ....vad ca esti prinsa cu filmul asta , cand ma mai eliberez ma uit si eu
Camelia_Monica
Camelia_Monica
vip
vip

Mesaje : 9397
Data de inscriere : 08/05/2011
Varsta : 56
Localizare : spania

Sus In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Joi 25 Mai 2017, 7:49 pm

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 Zdsh4Fa

da  Monica  chiar  m-a  prins  , l-am  văzut  cu placere  , rapid  ,  în 5  zile l-am terminat  , mi-a plăcut  Ozcan   în acest  serial  în rest    mă  mai  gândesc dacă e de păstrat dincolo de ecran , apreciez  la el  că a  evoluat  , nu  s-a  plafonat ,  și-a  finisat  carisma ,  gesturile , ticurile , ca  și  cântăcios nu mă da pe  spate, cred că știe să se facă plăcut , se pisicește când e cazul , atent cu lookul lui
 .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Mar 30 Mai 2017, 1:45 pm

bună ziua !!!!


DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Joi 01 Iun 2017, 9:46 am

Copilăria e vârsta la care cea mai profundă bucurie poate fi un zâmbet curat , Copilăria e cadoul pe care ni-l dă viaţa , să ne bucurăm de ea. La mulţi ani tuturor copiilor indiferent de vârsta din buletin ! Să continuăm să sărbătorim această zi indiferent de vârstă !!!
The nicest of Children's Day is that you can continue celebrating this day no matter how old you are.


DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Mar 06 Iun 2017, 1:08 pm

bună  ziua  !!!


  ăștia  tot  fugind  de  camere    nu  își dau seama  că trece  pe  lângă ei  vârsta de  don”  juan(eală)  și vor  căpăta  doar roluri  de  bunicuți  sau  masculi  amorezați  cu  întârziere  de vreo  don” șoară .


20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 R2LqR7
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Mar 06 Iun 2017, 1:23 pm

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 18838830_1457095840978994_3409543517479558185_n
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Mar 06 Iun 2017, 1:24 pm

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 18814217_826863634156565_1431339394666169769_n20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 18879680_1906912239565834_2456523935269781504_n
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Vin 09 Iun 2017, 12:44 pm

bună  !!!


 chiar dacă  plouă  eu  vă  doresc  un  weekend  însorit  ,  vesel  și  relaxant   !! 



20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 8d9MOd20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 Jl7WA520. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 PrYaoN20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 Q741pG20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 W0Vfd9-J1Ng20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 PrYn5920. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 MjxKnQG7bRw
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Vin 09 Iun 2017, 12:44 pm

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 DB0tlzOXUAA98dh20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 DB028hrXoAAtsCG20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 19029491_1364302013623906_3498373415217287252_n
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Vin 09 Iun 2017, 12:46 pm

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 ARJ8P2Q3GZ8
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Vin 09 Iun 2017, 12:46 pm

Și  divorțul  oficial  5  Iunie  2017

totul  s-a terminat  de  la prima  audiere ,  deși  cică  au  depășit  și alte  multe  momente de criză  de  această  dată nu  s-a mai putut .



20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 KKy_sY75QjA
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Vin 09 Iun 2017, 1:09 pm

Mehmetu  ne mai  arată  câte un crac  , câte  un  bord    a unui  bolid  ....


20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 8d2844b54f3a45813ef1efe32d0e3c7a6d78f925384090020. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 13934909
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Vin 09 Iun 2017, 11:18 pm

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 ZEnFtkt
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Sam 10 Iun 2017, 3:18 pm

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 98TzwGM
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 20. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum