Serialesitelenovelet
4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 35 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 35 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

+21
demiruta
prytymeu
Theo_1
vivi
florina1989
milia
pissycutz
mitzymeu
Admin_dea05
monicuta
vali1cluj
carina
DENISA
aurora212
michiper68
andradamaria
rodica
Motzişor
windy_day
clio 24
iulia80
25 participanți

Pagina 35 din 37 Înapoi  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37  Urmatorul

In jos

4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 35 Empty Re: 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de Motzişor Sam 10 Apr 2010, 1:03 pm

windy_day a scris:hi ,
Am terminat de subtitrat ...Astept cu sufletul la gura sa imi spuna Motzi daca este OK. kiss

E OK-OK-OK frumoaso! Ţi-am scris cu flori şi ţucaiuri înfocate pe e-mail. Chiar mă străbate un gând sadic.
Smile Smile Smile
De-acum te las pe tine să le explici ce şi cum fetelor! Smile kiss kiss kiss
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 35 Empty Re: 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de windy_day Sam 10 Apr 2010, 1:10 pm

Motzişor a scris:
windy_day a scris:hi ,
Am terminat de subtitrat ...Astept cu sufletul la gura sa imi spuna Motzi daca este OK. kiss

E OK-OK-OK frumoaso! Ţi-am scris cu flori şi ţucaiuri înfocate pe e-mail. Chiar mă străbate un gând sadic.
Smile Smile Smile
De-acum te las pe tine să le explici ce şi cum fetelor! Smile kiss kiss kiss
Motzi, am vazut acum mesajul.
Nu am dat Enter, abia spre sfarsit mi-am dat seama ca atunci cand transfer un rand gata tradus mi-l ia cu tot cu acel prapadit clic in plus. Mi-am dat seama fiindca a trebuit sa schimb un rand sau doua (erau cuvinte repetate). Cam tarziu dar pe viitor nu mai fac Smile kiss kiss
Acum m-am linistit asa ca pot sa plec. Va pup pe toate si mai vorbim spre seara!!! kiss kiss
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 35 Empty Re: 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de Motzişor Sam 10 Apr 2010, 1:53 pm

windy_day a scris:
Acum m-am linistit asa ca pot sa plec.

Ai lucrat perfect! Aşa e, la copiere se pot produce încurcături şi de fapt trebuie avută un pic de grijă.
Dar ai făcut totul la fix, mulţumesc frumos! De-abia aştept să-mi trimiţi forma finală, eu acum am terminat fragmentul 3, pentru restul o aştept pe Florina (probabil mai ajută şi ea Familia la treabă) sunt multe minute de tradus direct din turcă la fragmentele 4-5-6.
Pentru tine Windy: floare floare floare floare floare
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 35 Empty Re: 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de windy_day Sam 10 Apr 2010, 6:19 pm

Motzişor a scris:De-abia aştept să-mi trimiţi forma finală, eu acum am terminat fragmentul 3

Motzisor, te pup. Eu am mai trimis o data subtitrarea, dupa ce am scos Enter-urile. Nu stiu daca ai primit-o. Daca mai am ceva de remediat,te rog sa imi spui si se face kiss .


Iulia, bunaaaa kiss
Ce iti face nepotelul. Sper ca mai bine. Multa sanatate din partea mea kiss
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 35 Empty Re: 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de Motzişor Sam 10 Apr 2010, 6:24 pm

windy_day a scris:
Motzisor, te pup. Eu am mai trimis o data subtitrarea, dupa ce am scos Enter-urile. Nu stiu daca ai primit-o. Daca mai am ceva de remediat,te rog sa imi spui si se face.
Da, Windy, am primit-o, păi n-am pus flori aici pentru tine? Un răsad întreg! Mersi mult. Sunteţi nişte eroi!
Florina şi ea, tot erou, în clipa asta a terminat de tradus multe minute lăsate în aer. Aşa că încep să prelucrez fragmentul 3. Mersi mult! O seară frumoasă şi ţie şi fetelor!
Pentru voi: :flower: :flower: :flower: Pentru mine: cafea cafea cafea
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 35 Empty Re: 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de iulia80 Sam 10 Apr 2010, 6:32 pm

windy_day a scris:Iulia, bunaaaa kiss
Ce iti face nepotelul. Sper ca mai bine. Multa sanatate din partea mea kiss
buna windy....galusca e bine..nu mai face febra..l-au scos deja afara nitel..
multumesc mullt pt urari..!
buna motzisor? cu treaba multa vad!
si fetelor sunteti super dragute pt ca sunt sigura ca vi se lungesc urechile cu subtitrarea...
mii de 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 35 517793 si vorba lui motzisor mi de rasaduri de floare floare floare
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 35 Empty Re: 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de windy_day Sam 10 Apr 2010, 6:34 pm

Motzişor a scris:
windy_day a scris:
Motzisor, te pup. Eu am mai trimis o data subtitrarea, dupa ce am scos Enter-urile. Nu stiu daca ai primit-o. Daca mai am ceva de remediat,te rog sa imi spui si se face.
Da, Windy, am primit-o, păi n-am pus flori aici pentru tine? Un răsad întreg! Mersi mult. Sunteţi nişte eroi!
Florina şi ea, tot erou, în clipa asta a terminat de tradus multe minute lăsate în aer. Aşa că încep să prelucrez fragmentul 3. Mersi mult! O seară frumoasă şi ţie şi fetelor!
Pentru voi: :flower: :flower: :flower: Pentru mine: cafea cafea cafea
Motrzisor, ma bucur ca am putut sa va ajut. Voi meritati o gradina de flori nu un rasad dou, ca greul este la voi. O seara frumoasa si 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 35 517793
(Iau o pauza sa imi revin din betia succesului Smile , ma mai uit daca a aparut ceva tradus pe Huni si promit sa va mai ajut si cu subtitrarea.)
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 35 Empty Re: 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de windy_day Sam 10 Apr 2010, 6:41 pm

iulia80 a scris:
buna windy....galusca e bine..nu mai face febra..l-au scos deja afara nitel..
multumesc mullt pt urari..!
buna motzisor? cu treaba multa vad!
si fetelor sunteti super dragute pt ca sunt sigura ca vi se lungesc urechile cu subtitrarea...
mii de 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 35 517793 si vorba lui motzisor mi de rasaduri de floare floare floare
Iulia ma bucur, este grozav ca mititelul este mai bine. Eu am avut si ieri si azi zile mai ametite fiindca a fost o vreme grozava in Bucuresti si nu am avut stare asa ca am stat mai mult pe afara (s-a mers in tricou, chiar a fost bine, bine). Am inceput sa citesc in urma sa vad cu stati cu batalia pentru muratel si vad ca incepe sa piarda teren in fata lui Elcinel Smile


Ultima editare efectuata de catre windy_day in Sam 10 Apr 2010, 6:43 pm, editata de 1 ori
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 35 Empty Re: 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de windy_day Sam 10 Apr 2010, 6:52 pm

Motzişor a scris:
Apropos, partea următoare este deja ep. 13,
OK, il descarc. (Astept turnul de control - Motzi - pentru a-mi spune pe ce felie sa aterizez - fiindca suntem mai multe acum si sa nu cumva sa intram in coliziune la sol Smile )
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 35 Empty Re: 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de Motzişor Sam 10 Apr 2010, 6:55 pm

windy_day a scris:...Astept turnul de control - Motzi - pentru a-mi spune pe ce felie sa aterizez - fiindca suntem mai multe acum si sa nu cumva sa intram in coliziune la sol Smile )

Doamne, ce n-aş da să ştiu ce profesie ai? Se poate mărturisi pe Forum aici la vedere sau mi-o şopteşti la urechi private? Smile
Amu, eu din turnul de fildeş, zic că deja sunt la scărmănat fragmentele 1 şi 2, la o surioară de pe Eva.ro, aşa că vine la rând fragmentul 3.
Ţucat!!! kiss kiss kiss
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 35 Empty Re: 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de andradamaria Sam 10 Apr 2010, 7:16 pm

windy_day a scris:
iulia80 a scris:
buna windy....galusca e bine..nu mai face febra..l-au scos deja afara nitel..
multumesc mullt pt urari..!
buna motzisor? cu treaba multa vad!
si fetelor sunteti super dragute pt ca sunt sigura ca vi se lungesc urechile cu subtitrarea...
mii de 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 35 517793 si vorba lui motzisor mi de rasaduri de floare floare floare
Iulia ma bucur, este grozav ca mititelul este mai bine. Eu am avut si ieri si azi zile mai ametite fiindca a fost o vreme grozava in Bucuresti si nu am avut stare asa ca am stat mai mult pe afara (s-a mers in tricou, chiar a fost bine, bine). Am inceput sa citesc in urma sa vad cu stati cu batalia pentru muratel si vad ca incepe sa piarda teren in fata lui Elcinel Smile
asta este culmea Windy,unde vezi tu asa ceva, sa piarda murat in fata lui elcinel ,nici vorba!!! ( aici glumesc)Murat reprezinta rafinamentul expresivitatii trairilor,este exponentul dialogului fara cuvinte comunicandu-ti ce doreste, prin privirile lui sublime ,facandu-te sa tresari involuntar la lupta sa interioara atunci cad isi tradeaza prietenul in DURERILE TOAMNEI la strigatul de durere si neputinta in acea pestera in ASI,ca sa nu mai vorbesc de scenele de dragoste ,unde cuvintele ar fi o adevarata blasfemie ,daca ele ar fi existat,la eletrizarea scenelor cu batrana 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 35 885862 si as putea continua(aici nu glumesc) fgre: dragele mele sunteti 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 35 745790 albinute dragalase care muncesc pentru folosul tuturor, 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 35 517793 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 35 517793 o seara buna!!!!!!!!!!!! kiss
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 35 Empty Re: 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de windy_day Sam 10 Apr 2010, 7:32 pm

ciof marioara a scris:Buna dimineata,dragelor

cu un singur lucru nu sunt de acord ,omul nu este mic are1,84 m inaltime,iar mama Asiei i-a spus doar slab si negru Smile Smile
In vestul Ardealului este un timp frumos ,din pacate la noi se lucreaza ceva pe la reteaua de apa potabila si cateva ore am ramas fara apa curenta .Tocmai astazi s-au gasit sa repare..in cursul saptamanii n-au avut timp,of doamne.
Demiruta,distractie placuta,la botez,si spor la cumparaturi.
Iulia am sa te citesc pe celalalt topic,sa vad daca ai facut parte din" corul de adoratori" glumesc, iti dai seama,iar Denisei ii aduc aminte ca primavara ar trebui sa fie un anotimp de detoxifiere al organismului..ori ce ne ofera ea sad niste "iarba"n-ai la indemana iubita Smile Smile superbe melodii,frumoase clipuri..multumim.

Buna,
Eu nu am apucat sa vad Inima... Mai astept ... insa am observat ca parul rosu ii aspreste Tubei foarte mult trasaturile (roscatul este o culoare foarte pretentioasa si, in general, maturizează mult - exceptie fac roşcatele natural care au tenul foarte alb si pistruiat) maturizand-o nepermis de mult pentru un rol care s-ar fi potrivit mai mult unei Tuba avand acel aer proaspat/inocent care sa dea impresia ca este o tanara abia iesita din anii adolescentei iar pieptanatura pe care o avea la restaurant in episodul trecut a fost o alegere f.f. proasta din acest punst de vedere.
Revenind la L&P, Cicek imi place din ce in ce mai putin. Nici nu este nevoie sa o transforme bostanel si echipa intr-o vipera ca asa "dulcica" si "calina" este mai egosita decat 100 de rautati la un loc. Deci se marita a doua oara fortata de mafiotul sef si plange de sare camasa pe ea ce soarta amara are. Savas o ia de nevasta, ii salveaza viata si o ajuta sa isi duca la indeplinire visul de a deveni profesoara. Ei si ce face floricica noastra??? Pai nu se intreaba nici o clipa "mai dar barbatul asta care ma ajuta sa devin ceea ce am visat, oare el ce isi doreste?". Vede ca iubeste alta femeie si nu se gandeste ca el a renuntat la propria viata (sa fie alaturi de femeia iubita, sa isi intemeieze o familie alaturi de aceasta), pentru ca ea sa fie in siguranta. Ce stie ea este ca vrea totul: inclusiv iubirea unui om care i-a spus de la bun inceput ca o va privi intotdeauna ca pe o sora. Ii face pe toti sa o compatimeasca, sa ii admire blandetea, dar din punctul meu de vedere fatuca este de un egoism feroce - tinde sa o ajunga din urma pe 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 35 885862 .
Si fetelor despre ce "iarba" vorbeati voi aseara???? Smile Smile
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 35 Empty Re: 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de iulia80 Sam 10 Apr 2010, 7:45 pm

draga windy..nu te gandi la prostioare..marioara ne sugera cred un meniu vegetarian.. pt ca denisa ne invita la niste bunatati dimineata.....si eu i-am raspuns ca dupa ce aseara am bobinat o cutie de bomboane cu lichior..dimineata am mai ras jumatate din una plus jum dintr-o poiana cu alune...deci m-am detoxifiat in draci.....
in legatura cu ciceaka..parerea. mea...: clar actrita nu se potriveste ..personajul se presupune ca e tanar..iar ea are o tona de tencuiala pe fata care ii tradeaza varsta....plus ca nu are un corp f frumos..aici discutabila treaba..dar o imbraca cei de la costume de iti vine sa iti stupid
plus ca daca la inceput inspira compasiune..treptat mi-a devenit antipatica...tocmai prin faptul ca se aliaza cu 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 35 885862 !
eu sper ..nu stiu ce..sa o schimbe pe filoftea sa o schimbe pe ciceaka..dar slabe speranta..poate atunci cand se va face saltul le vom vedea cu alti ochi! confused


Ultima editare efectuata de catre iulia80 in Sam 10 Apr 2010, 7:52 pm, editata de 2 ori
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 35 Empty Re: 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de rodica Sam 10 Apr 2010, 7:46 pm

Buna seara ! M-am intors din plimbare si acum citesc ce a-ti scris voi si observ ca ai inceput sa te legi de Murat. Dar eu sunt vigilenta Fii atenta ca apoi discutam altfel "prieteneste" Nu stiuc ce a facut Iulia dar vad ca nu a fost atenta Discut eu cu ez ca voi prea va legati de Murat il faceti mic si tigan
rodica
rodica
vip
vip

Mesaje : 848
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 67

Sus In jos

4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 35 Empty Re: 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de iulia80 Sam 10 Apr 2010, 7:48 pm

rodica a scris:Buna seara ! M-am intors din plimbare si acum citesc ce a-ti scris voi si observ ca ai inceput sa te legi de Murat. Dar eu sunt vigilenta Fii atenta ca apoi discutam altfel "prieteneste" Nu stiuc ce a facut Iulia dar vad ca nu a fost atenta Discut eu cu ez ca voi prea va legati de Murat il faceti mic si tigan
nu am facut nimic..m-am uitat la o comedie coreana..pe bune..si fetele au fost cuminti...
in legatura cu omul mic si negru..eu ii zic asa ..e o strategie sa le facem pe fete sa ii indrepte privirea spre cansel Smile
kiss
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 35 Empty Re: 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de windy_day Sam 10 Apr 2010, 8:02 pm

Fetelor, tigan nu ca asta este din alt film Smile .
In ce il priveste pe Elcinel, sincer ce nu imi place Murat (cum arata) dar domn' profesor nici atat, asa ca nu as sta la rand nici daca as fi singura Smile . Despre prestatiile actoricesti, am mai discutat, insa astea sunt parerile mele proprii si in contiuneare cred ca atunci cand vine vorba despre frumusete cu totii avem dreptate, fiindca totul depinde de gusturi.
kiss
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 35 Empty Re: 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de rodica Sam 10 Apr 2010, 8:04 pm

iulia80 a scris:
rodica a scris:Buna seara ! M-am intors din plimbare si acum citesc ce a-ti scris voi si observ ca ai inceput sa te legi de Murat. Dar eu sunt vigilenta Fii atenta ca apoi discutam altfel "prieteneste" Nu stiuc ce a facut Iulia dar vad ca nu a fost atenta Discut eu cu ez ca voi prea va legati de Murat il faceti mic si tigan
nu am facut nimic..m-am uitat la o comedie coreana..pe bune..si fetele au fost cuminti...
in legatura cu omul mic si negru..eu ii zic asa ..e o strategie sa le facem pe fete sa ii indrepte privirea spre cansel Smile
kiss
Buna Iulia ce faci . M-am intors de vreo 2 ore si am intrat sa citesc si vad ca nu ai fost vigilenta. Iar faptul ca le abati atentia spre Cansel nu tine
rodica
rodica
vip
vip

Mesaje : 848
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 67

Sus In jos

4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 35 Empty Re: 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de iulia80 Sam 10 Apr 2010, 8:08 pm

rodica a scris:Buna Iulia ce faci . M-am intors de vreo 2 ore si am intrat sa citesc si vad ca nu ai fost vigilenta. Iar faptul ca le abati atentia spre Cansel nu tine
vai de mine.....si eu credeam ca le-am deviat privirea fetelor confused
baiatul din comidia coreana pe care am vazut-o mi-a trecut pe langa I love you..e posibil sa fi pierdut din atentie...data viitoare voi fi pe pozitie! 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 35 364945
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 35 Empty Re: 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de andradamaria Sam 10 Apr 2010, 8:26 pm

incep cu Smile Smile Smile ma gandeam eu la sensul duplicitar al cuvantului iarba in context, dar eu va sugeram o tona de legume...nici eu nu am vazut inima si deocamdata nu am de gand ,pentru ca din cat am apucat sa vad am vazut o sfortare perpetua pentru realizarea acestui rol de catre actrita principala si nu-mi place in general zarva cu rost sau fara..,despre ciceaka am spus demult aceleasi lucruri atunci cand Iulia ii plangea de mila ,dar ce deja ma distreaza este efortul de -a gasi argumente cat de cat valabile care sa explice totusi diferenta de rating intre cele doua seriale,ma intreb ce s-ar fi intamplat daca ..era invers Smile Smile
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 35 Empty Re: 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de windy_day Sam 10 Apr 2010, 8:29 pm

ciof marioara a scris:incep cu Smile Smile Smile ma gandeam eu la sensul duplicitar al cuvantului iarba in context, dar eu va sugeram o tona de legume...nici eu nu am vazut inima si deocamdata nu am de gand ,pentru ca din cat am apucat sa vad am vazut o sfortare perpetua pentru realizarea acestui rol de catre actrita principala si nu-mi place in general zarva cu rost sau fara..,despre ciceaka am spus demult aceleasi lucruri atunci cand Iulia ii plangea de mila ,dar ce deja ma distreaza este efortul de -a gasi argumente cat de cat valabile care sa explice totusi diferenta de rating intre cele doua seriale,ma intreb ce s-ar fi intamplat daca ..era invers Smile Smile

De ce? Care este ratingul pentru Inima, ca nu a avut timp sa citesc si acolo (a propos am verificat inca nu au aparut alte traduceri pe Huni pentru L&P, probabil, ca de obicei, maine).
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 35 Empty Re: 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de andradamaria Sam 10 Apr 2010, 8:32 pm

Azi 13:19 | 259289/259307
A/B
S NO PROGRAM ADI KANAL SURE (R) AMR % SHR %
1 HANIMIN CIFTLIGI KAND 1:27:17 18,31% 42,77%
2 HANIMIN CIFTLIGI (OZET) KAND 0:45:12 9,27% 24,44%
3 GONULCELEN ATV 1:43:20 9,16% 21,92%
4 BEYAZ SHOW KAND 2:00:34 6,39% 25,76%
michiper68

| Comentează mesajul
Azi 13:19 | 259288/259307
09/04/2010
TOTAL
S NO PROGRAM ADI KANAL SURE (R) AMR % SHR %
1 HANIMIN CIFTLIGI KAND 1:27:17 17,10% 38,82%
2 GONULCELEN ATV 1:43:20 9,52% 21,87%asta este nu stiu ce face Denisa,ea era cea care ne tinea la curent cu ratingul,daca imi aduc bine aminte cred ca era mai bun atunci cand se difuza de la ora 22 dar nu sunt sigura.Este diferenta mare intre pozitia1si2 la capitolul SHR beyaz are % mai mare decat inima pe sectiunea a/b
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 35 Empty Re: 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de windy_day Sam 10 Apr 2010, 8:45 pm

ciof marioara a scris:asta este nu stiu ce face Denisa,ea era cea care ne tinea la curent cu ratingul,daca imi aduc bine aminte cred ca era mai bun atunci cand se difuza de la ora 22 dar nu sunt sigura
Hmmm, slabut mai ales la A/B . Da, parca era mai bun ratingul la ora 22 , mi se pare ca era mai mult peste 20 %. Se pare ca turcilor nu le place serialul, fiindca a avut rating slabut si in seara cand serialul de pe Kanal D avea episod in reluare. Nu inteleg de ce, fiindca este totusi un serial romantic cu doi dintre actorii foarte iubiti la turci (Cansel Elcin are se pare o cota mult mai buna decat a lui Murat, iar Tuba este la batalie cu Nurgul in ce priveste cota)
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 35 Empty Re: 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de demiruta Sam 10 Apr 2010, 8:59 pm

Buna seara!
Am revenit si eu, sper sa nu fi venit la spartul targului;nu de alta, dar mi-am propus sa dau roata sa vad daca muratel e intreg si nevatamat!
Ma gandeam si eu asa, astazi, daca tot tragem de el in toate partile, o sa-i rupem o mana, un picior, ceva...si atat ii trebuie, saracul, la slalomul pe care il are de facut de la Ciceaka la Iasomie,basca celelalte femei din neam care-l consuma pana peste poate si pe care , fara vreo reticenta le-as pisica infuriat !!!
Dar OCHII, ochii lui Murat ii vreau intacti si nevatamati, licitez pentru ei daca e nevoie, pentru ca numai eu stiu cata patima am pus pentru privirile aruncate de ochisorii aia care au spus mai mult decat toate cuvintele rostite in ASI!
Cate cratiti am ars, cate prajituri uitate in cuptorul aragazului, de cate ori mers la munca dupa doar doua /trei ore dormite, restul derulat filmAsi cu incetinitorul, reluari si alte alea...
Seara buna va doresc tuturor!
demiruta
demiruta
vip
vip

Mesaje : 492
Data de inscriere : 15/10/2009
Localizare : SudEstul ROMANIEI

Sus In jos

4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 35 Empty Re: 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de andradamaria Sam 10 Apr 2010, 9:03 pm

windy_day a scris:
ciof marioara a scris:asta este nu stiu ce face Denisa,ea era cea care ne tinea la curent cu ratingul,daca imi aduc bine aminte cred ca era mai bun atunci cand se difuza de la ora 22 dar nu sunt sigura
Hmmm, slabut mai ales la A/B . Da, parca era mai bun ratingul la ora 22 , mi se pare ca era mai mult peste 20 %. Se pare ca turcilor nu le place serialul, fiindca a avut rating slabut si in seara cand serialul de pe Kanal D avea episod in reluare. Nu inteleg de ce, fiindca este totusi un serial romantic cu doi dintre actorii foarte iubiti la turci (Cansel Elcin are se pare o cota mult mai buna decat a lui Murat, iar Tuba este la batalie cu Nurgul in ce priveste cota)
daca ar fi asa atunci chiar ca nu inteleg nici eu ,de multe ori ce se scrie prin presa se pare ca nu corespunde cu realitatea,daca am avea ceva oficial atunci poate as crede si eu in cotatiile alea dar realitatea le contrazice daca e asa cum spui. kiss
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 35 Empty Re: 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de andradamaria Sam 10 Apr 2010, 9:09 pm

demiruta a scris:Buna seara!
Am revenit si eu, sper sa nu fi venit la spartul targului;nu de alta, dar mi-am propus sa dau roata sa vad daca muratel e intreg si nevatamat!
Ma gandeam si eu asa, astazi, daca tot tragem de el in toate partile, o sa-i rupem o mana, un picior, ceva...si atat ii trebuie, saracul, la slalomul pe care il are de facut de la Ciceaka la Iasomie,basca celelalte femei din neam care-l consuma pana peste poate si pe care , fara vreo reticenta le-as pisica infuriat !!!
Dar OCHII, ochii lui Murat ii vreau intacti si nevatamati, licitez pentru ei daca e nevoie, pentru ca numai eu stiu cata patima am pus pentru privirile aruncate de ochisorii aia care au spus mai mult decat toate cuvintele rostite in ASI!
Cate cratiti am ars, cate prajituri uitate in cuptorul aragazului, de cate ori mers la munca dupa doar doua /trei ore dormite, restul derulat filmAsi cu incetinitorul, reluari si alte alea...
Seara buna va doresc tuturor!
esti o dulceata, si eu am iubit filmul ASI dar parca nu la cotele astea dar pe murat l-am iubit in tot ce am vazut realizat de el,si de regula ma situez in tabara celor mai putini Smile Smile Smile
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 35 Empty Re: 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 35 din 37 Înapoi  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum