Serialesitelenovelet
Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 6 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 6 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

+12
florica
mita baston
rina-rina
alitheea
iulianagl
DENISA
pissycutz
anuta1971
mihaela99
vivi
florina1989
Admin_dea05
16 participanți

Pagina 6 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6

In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 6 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 14 Apr 2011, 10:30 pm

iulianagl a scris:
Gloxinia2010 a scris:



Murat:Ca si cand nimic nu s-a schimbat totul continua la fel ca inainte.Nimic in viata mea, nici un film sau muzica mi-a atins sufletul asa cum ai facut tu.
Ceren: Ai renuntat la femeia, pe care o iubesti, asa încât ea să devină fericita. Ai facut-o pentru că nu doreai să o vezi nefericita.
Levo:Nu... M-ai auzit? Răspunsul meu este "nu". Eu nu voi permite asta.. .
Nesrin:Amandoi sunt buni la inima si tu te-ai folosit de amandoi.I-ai facut pe amandoi sa se indragosteasca de tine si acum sunt ca doi dusmani.Si acum te-ai intors sa-ti incerci din nou norocul cu Murat...
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 6 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de vivi Mier 20 Apr 2011, 9:40 pm

vivi
vivi
vip
vip

Mesaje : 1381
Data de inscriere : 09/10/2009

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 6 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 21 Apr 2011, 7:40 am

alitheea a scris: TIPS for EPI 48
Dupa Murat , Nersin primeste o alta lovitura de la Ethem, el deasemenea paraseste casa.
Si in final , hasret su Murat sunt in Sapanca...Dar fiind atat de aproape de Hoca nu este foarte bine pentru Hasret.Se simte confuza la fiecare apropiere a acestuia.
Minunat, Levent si Jeren le merge impreuna unul cu celalalt. Ei sunt impreuna tot timpul..
Hasret simte dificultati in a studia. Cred ca primavara a facut-o sa se simta ametita. Ea prefera sa se intinda printre flori in loc sa studieze.
Se pare ca Nakiye isi indeplineste dorinta in final.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 6 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de iulianagl Vin 22 Apr 2011, 8:00 am

Tips ep.48 : Dupa Murat, Nesrin primeste o alta lovitura de la Ethem, el paraseste deasemeni casa.
Si in final Hasret si Murat sunt in Sapanca...Dar fiind prea aproape de Hoca nu este atat bine pentru Hasret.Ea simte ca lesina la fiecare abordare a lui.
Minunat, Levent si Ceren se simt bine in compania unuia altuia.Ei sunt tot timpul impreuna.Mai este o propozitie-"Cineva li se alatura".Cine poate fi acel cineva-tatal Ethem ori Nesrin?Sau cineva pe care noi nu-l cunoastem?
Hasret simte dificultate in a studia.Cred ca primavara a ametit-o.Prefera sa se intinda printre flori decat sa studieze.
Se pare ca Nakiye isi atinge dorinţa, în cele din urmă ...
Murat se imbolnaveste un pic.Hasret depune toate eforturile pentru al vindeca.
Murat:Cred că supa nu a fost de nici un folos.
Hasret:Lasa supa acum, ti-a crecut febra foarte mult, trebuie sa vedem un doctor.
Murat:Nu am nimic, ca sa fie nevoie de un doctor.Ma simt un pic obosit, atata tot.Stai cu mine , asta va fi de ajuns.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 6 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de vivi Mier 27 Apr 2011, 6:09 pm

vivi
vivi
vip
vip

Mesaje : 1381
Data de inscriere : 09/10/2009

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 6 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de Gloxinia2010 Joi 05 Mai 2011, 9:01 pm


Gloxinia2010
membru activ
membru activ

Mesaje : 52
Data de inscriere : 02/09/2010

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 6 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de iulianagl Joi 05 Mai 2011, 9:13 pm

Gloxinia2010 a scris:

Murat:Ce crezi?
Hasret:Este foarte frumos...Sper ca te bucuri locuind aici.
Murat:Ma bucur ca-ti place casa.Era important ca ti-a placut.
Hasret:De ce?
Murat:Pentru ca o sa ne petrecem viata aici...

Multumesc draga mea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 6 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de iulianagl Joi 12 Mai 2011, 7:39 am

Ep.51.
Quote
https://www.youtube.com/watch?v=7uzPFIoL4Ys&feature=player_embedded


Murat: Poate tu stii sa canti bine la clarinet.Dar asta nu inseamna ca stii si muzica.Esti inca un incepator.
Cihan: Hasret trebuie sa plece de aici.Murat ia dat mai mult rau decat bine(castig).
Este decizia ta Hasret, oamenii nu au astfel de sanse de doua ori in viata.
hasret: M-am gandit foarte mult inainte de a veni aici.Si m-am decis sa plec in strainatate.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 6 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 20 Mai 2011, 11:28 pm

rina-rina a scris:Gönülçelen 52. Bölüm Fragmanı [HQ]

Murat: are you excited?
hasret: why should I be?
murat: everything is in your own hands. with just one answer you can make me the happiest man on earth.. Hasret!

.....................


vivi a scris:
EPISODE 57 SUMMARY
Hasret is desicive and she wants to go to the tour. Murat asks ONE thing from hasret to stop her from going and hasret postpones her decision. Murat's plan is on its way when hasret lives a very important thing in her life in an unexpected place and unexpected way. Cobra also wants to fo to the tour and he proceeds with his plans. He now has to learn a new language..
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 6 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 09 Iun 2011, 11:44 am

Gönülçelen )) Episode 54 Trailer 1


Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 6 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 29 Iun 2011, 8:15 pm

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 6 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum