Serialesitelenovelet
Ask ve Ceza-Trailer episoade -    Love & Punishment - Trailer Translations Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
Ask ve Ceza-Trailer episoade -    Love & Punishment - Trailer Translations Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ask ve Ceza-Trailer episoade - Love & Punishment - Trailer Translations

2 participanți

In jos

Ask ve Ceza-Trailer episoade -    Love & Punishment - Trailer Translations Empty Re: Ask ve Ceza-Trailer episoade - Love & Punishment - Trailer Translations

Mesaj Scris de DENISA Mier 12 Mai 2010, 11:43 pm

REZUMAT Episodul 20


Cine este pe moarte în L & P?


Familia Baldar va avea zile rele deacum înainte .
Relaţia lui Savaş şi Yasemin este rănită/ jignită. Yasemin se va despărţi de Savas chiar dacă ea îl iubeşte?
Pala a făcut o mulţime de lucruri în ultima vreme şi nu este bine. Familia Baldar este foarte supărată pe Pala. Pala va muri?
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

Ask ve Ceza-Trailer episoade -    Love & Punishment - Trailer Translations Empty Re: Ask ve Ceza-Trailer episoade - Love & Punishment - Trailer Translations

Mesaj Scris de DENISA Mar 31 Aug 2010, 2:23 pm

SUMARUL EPISODULUI 24

Vor afla Yasemin şi Savaş despre secretele fiecăruia în noul sezon ? Yasemin va răspunde la întrebarea lui Savaş, Savas o va lăsa fără a îi pune altă întrebare sau fără a comenta. Ce va face Savaş la răspunsul dat de Yasemin? Yasemin merge la Bordum pentru a se proteja pe ea si pe fiul ei , aici se confruntă cu o scenă în casa lui Leyla. Toate aceste întrebări vor primi raspuns în acest episod pe parcursul unei nopţi lungi şi a evenimentelor trăite în acea noapte.

Mai multe problemele ale fam . Baldar vor apărea în aceeaşi noapte, una după alta. Un accident neaşteptat se va întâmpla cu camionul plin cu droguri, care era pe drum din ordinul lui Şahnur. Ce decizie va lua Şahnur atunci când ea este prinsă între ameninţările lui Moran şi operaţia lui Pala şi starea lui de sănătate .Çiçek va primi o scrisoare de la un barbat, ea nu-l mai văzuse de mult timp.

Yasemin va uita de munca ei şi de carieră în timp ce ea încearcă să rezolve problemele cu Savaş. Sevgi va fi furiosă pentru că ea nu poate ajunge la noul partener . Bora va fi în continuare un ticălos pentru că este cu Sevgi şi Nazan în acelaşi timp.


De partea cui va profita Sevgi de situaţia copilului lui Yasemin ? Cine este această persoană care vine în viaţa lui Moran şi a Baldar -ilor cu o scrisoare?


DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

Ask ve Ceza-Trailer episoade -    Love & Punishment - Trailer Translations Empty Re: Ask ve Ceza-Trailer episoade - Love & Punishment - Trailer Translations

Mesaj Scris de DENISA Mar 31 Aug 2010, 11:42 pm


Motzişor a scris:

lacramyyoara (4 minutes ago) Remove | Block User | Spam

TRADUCERE FRAGMENT ep.25

- Mama e o femeie foarte atasata de traditii, Yasemin .,ai vazut si tu. Mama de la Cicek vrea un nepot.

- Pleaca ,Savas.,momentan nu vreau sa mai aud nici macar un cuvant.

-Familia lui Cicek face parte dintr-un mare clan din Van.

-Yasemin asculta-ma...










Ultima editare efectuata de catre DENISA in Joi 01 Noi 2012, 11:18 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

Ask ve Ceza-Trailer episoade -    Love & Punishment - Trailer Translations Empty Re: Ask ve Ceza-Trailer episoade - Love & Punishment - Trailer Translations

Mesaj Scris de DENISA Joi 09 Sept 2010, 4:07 pm




Rezumatul ep 25 Aşk ve Ceza

Yasemin află că Savaş este căsătorit .Savaş ia dificila decizie de a îi spune lui Yasemin că este căsătorit cu Çiçek..Sănătatea lui Pala se îmbunătăţeşte din zi în zi, Şahnur îi spune lui Çiçek că Yasemin nu există .Relaţia dintre Savaş şi Yasemin încheindu-se Şahnur consideră că această perioadă va fi în favoarea lui Çiçek.
Ce efect va avea mărturisirea lui Savaş , Yasemin va continua relaţia deşi Savaş e căsătorit ? Poate Savaş să o convingă pe Yasemin?
Nazan va înţelege ce fel de omul este Bora ? Çiçek crezând cuvintele lui Şahnur îşi va mărturisi dragostea ta?
[/color]


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Joi 01 Noi 2012, 11:18 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

Ask ve Ceza-Trailer episoade -    Love & Punishment - Trailer Translations Empty Re: Ask ve Ceza-Trailer episoade - Love & Punishment - Trailer Translations

Mesaj Scris de DENISA Vin 24 Sept 2010, 11:03 pm

Rezumat Episodul 27


xalqa a scris:


După ce trece şocul lui Yavuz cu privire la vizita fratelui mai mare a lui Cicek la Baldari, Yavuz se duce cu o nouă surpriză neaşteptată în faţa lui Savaş. Pala îi cere lui Şahnur să-l aduca pe Ahmet Moran pentru a avea o discuţie cu el. Nazan, dupa vizita (neaşteptată???) a lui Yavuz, vede o cazemată în familia ei (sau face o cazemată), gaseşte în Bora singurul ei sprijin. Boacănele lui Haldun şi Mustafa devin motivul reapariţiei conflictului dintre Şahnur şi Moran. Pentru a se razbuna din pricina faptului că secretul său a ieşit la iveală, Mehmet ii aruncă pe Savaş şi pe Yasemin într-o nouă belea.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

Ask ve Ceza-Trailer episoade -    Love & Punishment - Trailer Translations Empty Re: Ask ve Ceza-Trailer episoade - Love & Punishment - Trailer Translations

Mesaj Scris de DENISA Lun 04 Oct 2010, 3:03 pm



Nazan: Criminalule .. Tu eşti un imoral , un criminal .. Cum poţi veni în această casă?
Şahnur: Nazan!
Pala: Viaţa nu merită trăită dacă vei pierde pe cea pe care o iubeşti fiule.
Yavuz: Acum suntem rude Savaş.
Savaş: eşti doar criminalul lui Muzaffer pentru noi şi nimic nu va putea schimba acestă faptă!
Moran: Eu te avertizez pentru ultima dată .. nu începe un război cu mine Şahnur.







Ultima editare efectuata de catre DENISA in Joi 01 Noi 2012, 11:34 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

Ask ve Ceza-Trailer episoade -    Love & Punishment - Trailer Translations Empty Re: Ask ve Ceza-Trailer episoade - Love & Punishment - Trailer Translations

Mesaj Scris de DENISA Dum 10 Oct 2010, 1:24 pm




Yasemin : Vreau doar o casă. Eu , tu şi fiul nostru.
Nazan: Acum suntem cu adevarat căsătoriţi ?
sahnur: Savaş , Nazan s-a întors înapoi?
Pala: Acest copil este fiul lui Savaş.
Fidan: Ce?
Bora: Acum eşti a mea Nazan împreună cu toată averea .
Yas: Uite Dl Yavu acesta nu este stilul nostru de a face afaceri. Eu trebuie să vă explic înainte .
Savas: Găsiţi-l pe acel om ..
Sevgi: Omul este un tip dur.
Fidan: Eu sper că este o veste bună.
Cicek: Savaş nu mă iubeşte .


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Joi 01 Noi 2012, 11:34 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

Ask ve Ceza-Trailer episoade -    Love & Punishment - Trailer Translations Empty Re: Ask ve Ceza-Trailer episoade - Love & Punishment - Trailer Translations

Mesaj Scris de DENISA Mar 12 Oct 2010, 10:44 pm



Motzişor a scris:

De la Lacramyyoara avem traducerile promo-urilor, mulţumim frumos Lăcrămioara!!!:
Ce nu ai putut sa obtii de la Savas,de-acuma ai venit aici!Du-te dracului ( du-te naibii) de aici.,du-te dracului!


-Uite-te in ce hal suntem, esti impreuna cu un barbat insurat.
-S-a intamplat numai din vina ta.
Mi-ai luat o casa, mi-ai dat niste bani, iar acum cred ca spui: ,,altceva ce imi mai vrau, nu-i asa"?!
- L-am luat la mine si l-am gazduit in casa mea.
- Aseara nu erai in patul lui Pelin! -
Maine...



Ultima editare efectuata de catre DENISA in Lun 05 Noi 2012, 11:45 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

Ask ve Ceza-Trailer episoade -    Love & Punishment - Trailer Translations Empty Re: Ask ve Ceza-Trailer episoade - Love & Punishment - Trailer Translations

Mesaj Scris de DENISA Mar 26 Oct 2010, 11:33 pm



EPISODE 32 TRAILER..





Beşir: confiscaţi drogurile,. creaţi un război şi apoi dispăreţi în aer.
Tipul : aţi auzit de numele Ahmet Moran ?
Savaş: el este socrul meu .
Pala: el este socrul nepotului meu .
Mehmet: te-am înşelat doar o singură dată Yasemin dar el te-a înşelat în fiecare noapte .
Leyla: sună la el acasă , poate că mama lui va şti ce s-a întâmplat cu el?
Yasemin: pe cine să sun ? pe mama lui sau pe soţia lui?
ce am să-i spun ?

Cicek: Frate ? ce se întâmplă?
Fidan: ai ruinat casa noastră ..
Pala: cum ai putut face un astfel de lucru?
Yavuz: eu trebuia să te scot la cină pentru a sărbători, dar....

Poliţia : Ai de gând să faci acest lucru ..
Savaş: eu nu sunt.





Ultima editare efectuata de catre DENISA in Lun 05 Noi 2012, 11:46 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

Ask ve Ceza-Trailer episoade -    Love & Punishment - Trailer Translations Empty Re: Ask ve Ceza-Trailer episoade - Love & Punishment - Trailer Translations

Mesaj Scris de DENISA Mar 02 Noi 2010, 11:52 pm



Şahnur : fiule , pe cuvânt, am dat doar o dată droguri.
Savas: ce naiba vorbeşti ?
Şahnur: a fost în încercarea de a îl proteja pe Mustafa!
Savaş: Puteam eu să-l protejez!
Te voi ucide !
Pala: Savaş opreşte-te ..

Mehmet: ştii cine este aceasta femeie? această femeie este amanta lui Savaş Baldar!
Savaş: de astăzi zilele bune şi zilele prietenoase sunt departe . de acum încolo în faţa ta există Savaş Baldar.
Yas: Nu ştiu acest mod de viaţă şi nu vreau să ştiu de el .

Çiçek: Şi soţul meu a fost arestat de poliţie.
Savaş: în primul rând eu nu sunt soţul tău şi în al doilea rând Yavuz nu va intra în această casa din nou.
Yavuz: Bună. (Lui Yasemin)

Yasemin: nu mai face acest lucru. nu ...nu .. eşti rău ( rea ) opreşte-te!!


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Lun 05 Noi 2012, 11:47 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

Ask ve Ceza-Trailer episoade -    Love & Punishment - Trailer Translations Empty Re: Ask ve Ceza-Trailer episoade - Love & Punishment - Trailer Translations

Mesaj Scris de DENISA Mar 30 Noi 2010, 11:25 pm

Aşk ve Ceza 36.Bölüm Fragmanı



(Cineva plângând ) Acum ce se va întâmpla ??
Cicek: ei au început din nou vârsarea de sânge.
Mustafa: acum frate să fii mândru de mine ( exemplu de idiot colosal)
Cicek: de aceea îi căutai pe tatăl meu?
Savas: Destul Cicek !
Tipul: Trebuie să ştiu totul pentru a putea să-mi fac treaba.

Fidan: cum mai este Ömer?
Yas: de Ömer a spus?
Cicek: cine eşti ca să fii aici, în această casă?
Pelin: el este precum un mic lider .
Cicek: frateee...!
Yavuz: stai aici ... Çiçeeeeeekkkk!!



Ultima editare efectuata de catre DENISA in Lun 05 Noi 2012, 11:49 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

Ask ve Ceza-Trailer episoade -    Love & Punishment - Trailer Translations Empty Re: Ask ve Ceza-Trailer episoade - Love & Punishment - Trailer Translations

Mesaj Scris de DENISA Vin 14 Ian 2011, 4:31 pm

Rezumatul episodului 41





Eu nu pot trăi fără tine Yasemin ...

La revenirea din Iran primul lucru pe care-l face Savaş este de a merge la casa lui Yasemin .

Când el a plecat nu s-au despărţit în termeni prea buni, dar acum vrea să-i spună că şi-a curăţat / spălat numele şi că el nu poate trăi fără ea. El îi va cere o ultimă şansă pentru relaţia lor .

Totuşi, el va fi surprins de scena ce o vede în casa lui Yasemin şi toată lumea va fi surprinsă să-l vădă deoarece ei îl credeau mort.

Savaş este şocat văzând - o pe mama lui în casa lui Yasemin.

Fidan este extaziată de fericire când Pala se întoarce acasă, atunci când ea află că Savas este în viaţă , va fi o cină de sărbătoare în casă Baldar unde şi Nazan este de asemenea invitată. Savaş dezvăluie familiei sale tot adevărul despre cele ce s-au întâmplat .

Yasemin aşteaptă să -i spună lui Savaş despre posibila boală a lui Ömer dar în acelaşi timp Cicek şi Savaş sunt destul de prietenoşi. Ambele victime ale aceastei căsătorii vor vorbi şi vor lua o decizie comună.

Fidan este suspicioasă faţă de Pala ,ea îi povesteşte de răpirea lui Haldun , ea crede că Pala ştie ceva despre asta. Nazan începe să vadă adevăratul caracter al lui Bora , Bora realizează că el nu poate merge la holdingul Baldar odată cu întoarcerea lui Savaş şi el se înfurie ..

Savaş şi Yasemin sunt îndrăgostiţi cu acelaşi entuziasm ca şi înainte , sunt chiar mai apropiaţi pentru a depăşi situaţia dificilă (boala lui Omer cred ..)

Pelin şi Hakan se apropie, dar Lara devine tot mai retrasă atunci când este în apropierea lui Pelin. Hakan cere ajutorul lui Cicek pentru Lara şi o invită pe Cicek la el acasă.

In acest timp se întâmplă ceva , i se întâmplă lui Cicek şi ambele clanuri sunt în alarmă din nou. Toată lumea se susţine reciproc( ca un stâlp , se sprijină unul pe altul ). Yavuz merge ca un nebun ( sau înebunit ) iar Yasemin şi Savaş aşteaptă rezultatele testelor lui Ömer. Această nouă evoluţie ( progres ) a lui Cicek va însemna din nou zile grele pentru Yasemin şi Savaş.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

Ask ve Ceza-Trailer episoade -    Love & Punishment - Trailer Translations Empty Re: Ask ve Ceza-Trailer episoade - Love & Punishment - Trailer Translations

Mesaj Scris de DENISA Sam 05 Feb 2011, 11:44 pm





TRAILER Episodul 44

Savaş: cine a fost?
Yasemin: un client. Dl Yavuz.

Ceyda: nu poţi vorbi astfel cu mine .
Yasemin: Stai jos. ţi-am spus să stai jos!

Pelin: îmi pare rău , nu am ştiut ca ai avut un oaspete.

Savaş: deci , unde este bunica ta?
Şahnur: Ömer!

Eşref: Yavuz şi-a schimbat numele.

Ceyda: D-le Savas .

Pala: această fată, Ceyda, este foarte capabilă şi inteligentă.

Savas: Acest om lucrează cu Yasemin !
Pala: Ce?

Savaş: îmi e imposibil să fiu fără tine Yasemin. Nu pot trăi fără tine.
Stii este ca şi răsăritul soarelui în fiecare dimineaţă . Tu nu-l poţi opri. El răsare iar dragostea mea este la fel.



Ultima editare efectuata de catre DENISA in Lun 05 Noi 2012, 11:51 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

Ask ve Ceza-Trailer episoade -    Love & Punishment - Trailer Translations Empty Re: Ask ve Ceza-Trailer episoade - Love & Punishment - Trailer Translations

Mesaj Scris de DENISA Mar 15 Feb 2011, 11:07 pm



Yasemin:Mamă...............
Savaş: Ce, cum?
Sahnur: S-a întâmplat ceva cu Ömer?
Savaş: degeaba te-am pus aici ??
Savas: Esref adună / adu oamenii împreună,l- am găsit pe Yavuz.
Cicek: Astăzi, nimic nu putea fi mai bine.
Hakan:e foarte frumos aici.
Pelin: Vocea ta devine tot mai veselă/ fericită atunci când vorbeşti , e evident că nu doar Lara o iubeşte pe Cicek.
Sahnur: Aş fi vrut ca niciodată să am o astfel de noră.
Ceyda: Deci vrei să spui că ar trebui să lucrăm împreună?
Yavuz: Da, exact asta spun.
Sahnur: Mă duc la Yasemin.
Pala: te rog , vrei să stai jos.
Savaş: Fiul meu


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Lun 05 Noi 2012, 11:51 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

Ask ve Ceza-Trailer episoade -    Love & Punishment - Trailer Translations Empty Re: Ask ve Ceza-Trailer episoade - Love & Punishment - Trailer Translations

Mesaj Scris de DENISA Dum 20 Mar 2011, 1:27 pm







Savas: Deci, crezi că această căsătorie religioasă va rezolva totul !
sahnur: Te simţi confortabil cu această relaţie, fără căsătorie ?
Leyla: eşti cretină ? ei îţi spun că eşti amanta lui.
Yasemin: E suficient mamă!
Hakan: Lara crede că eşti modelul ei .
Yavuz: Ca urmare, voi spune că sprijin acest divorţ ...
Tipul: eşti un şacal Yavuz ..
Yasemin: Eu nu i-am putut spune mamei tale nu, d-na. Şahnur nu mă vădeţi ca pe o amantă.
Şahnur: Dumnezeule dă-mi putere!
Yasemin: Vom avea vreodată o viaţă împreună?


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Joi 01 Noi 2012, 11:32 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

Ask ve Ceza-Trailer episoade -    Love & Punishment - Trailer Translations Empty Re: Ask ve Ceza-Trailer episoade - Love & Punishment - Trailer Translations

Mesaj Scris de DENISA Vin 08 Apr 2011, 2:19 pm





Yas: ce faci?
Savas: Ce am vrut întotdeauna, să te sărut aici. exact în acest moment / clipă.
Yas: Eşti cu adevărat nebun Savaş.

sahnur: acea femeia ne va distruge pe toţi!

Nazan: Cred că are pe cineva special în viaţa ei. Ea nu este singură.

Fidan: Există o altă femeie.
Nazan: Unchiul meu nu ar face niciodată aşa ceva.
Yavuz: D-na Ceyda!
Yas: Niciodată, niciodată, aşa ceva nu se va întâmpla .

Yavuz: Problemele tale iau amploare( cresc ) Savaş Baldar!




Ultima editare efectuata de catre DENISA in Joi 01 Noi 2012, 11:35 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

Ask ve Ceza-Trailer episoade -    Love & Punishment - Trailer Translations Empty Re: Ask ve Ceza-Trailer episoade - Love & Punishment - Trailer Translations

Mesaj Scris de DENISA Joi 14 Apr 2011, 8:16 pm





Cineva : Preşedintele Baldar Holding. Savaş Baldar. Suspect pentru crimă( ucidere).
Yasemin: Imposibil.
Şahnur: O, Doamne!! ajută-mă.
Yavuz: o lume fără Savaş este visul meu cel mai mare.
Yasemin: problema fratele tău nu este piciorul .. este creierul lui, el este nebun.
Cicek: Ea nu are dreptul să mă alunge din casă.
Yavuz: Te-a dat afară din casă?
Hakan: Doar pentru un minut să uităm că el este fratele tău.
Şahnur: Trage , apasă doar pe trăgaci, împuşcă-mă acum ..
Yavuz: Te voi vizita în închisoare ani şi ani ..


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Joi 01 Noi 2012, 11:38 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

Ask ve Ceza-Trailer episoade -    Love & Punishment - Trailer Translations Empty Re: Ask ve Ceza-Trailer episoade - Love & Punishment - Trailer Translations

Mesaj Scris de DENISA Joi 05 Mai 2011, 10:31 pm




Yas: Deci spui că de îndată ce am pus pasul pe moşie problemele ne-au urmat ..
Savas: De acea a plecat Pelin?
Pelin: Nu eşti îndrăgostit de Cicek, Hakan??
Yavuz: Eu sunt liderul unui mare clan !
Ceyda: M-am gândit că Yasemin e acasă.
Fidan: vrei să spui, că Pala este acasă ?
Yas: Eu nu ştiu de ce o persoană trebuie să plătească un preţ uriaş pentru că iubeşte pe cineva.
Fidan: nici eu .
Yas: Doamna Şahnur. Sunteţi bine?
sahnur: Am nevoie de putere, pentru a fi în măsură să le spun lor .


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Lun 05 Noi 2012, 11:52 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

Ask ve Ceza-Trailer episoade -    Love & Punishment - Trailer Translations Empty Re: Ask ve Ceza-Trailer episoade - Love & Punishment - Trailer Translations

Mesaj Scris de Nicky Vin 20 Mai 2011, 10:27 am



Fidan: I saw Ceyda with that necklace, I should be tearing this place apart.

Yasemin: Do you not have any shame?

Savas: You mean blackmail!

...Yavuz: What are you doing?

Yasemin: He is going to do whatever it takes to stop Yavuz.There is something strange in his eyes, like he has gone from mad to insane.

Savas: I know that you are here, show yourself!
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

Ask ve Ceza-Trailer episoade -    Love & Punishment - Trailer Translations Empty Re: Ask ve Ceza-Trailer episoade - Love & Punishment - Trailer Translations

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum