Serialesitelenovelet
30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+18
Garo
nellys18
lica54
dana17
Admin_dea05
melamoldovan
florina1989
axxa246
mihaela99
iulia1965
tiberici
rina-rina
iulianagl
florica
narcisa
elena
anuta1971
alitheea
22 participanți

Pagina 11 din 42 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 26 ... 42  Urmatorul

In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Sam 23 Oct 2010, 10:05 am

Admin_dea05 a scris:[quote=]Buna dimie elena! cafea Ai dreptate.Sper sa se intoarca roata cat mai repede.Saraca Hasret sufera incontinuu din cauza lui.Culmea e ca-mi place din ce in ce mai mult Levent.
Da in momentul cind ea isi v a schimba atitudinea si nu va mai fii EA cea care de fiecare data trece cu vederea iesirile comportamentul lui [[ si asta se va intimpla in episodul urmator]] EL va fi cel care va face ca trenul in gara isi va da seama ca NU este proprietatea lui ca NU i se cuvine TOTUL ca are un cuvint de spus chiar daca STIE ca EA il iubeste si relatia lor trebuie sa fie a doua persoane BARBAT -FEMEIE care SE IUBESC care fac gesturi unul fata de altul DIN IUBIRE si care NU POT sa traiasca unul fara celalalt kiss kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Sam 23 Oct 2010, 10:09 am

DEEA am ras cu lacrimi de Murat cind l a sunat Kadir s a ridicat in picioare sa vorbeasca de parca dadea raportul Smile Smile ce comic Smile Smile Da Levent a inceput sa fie un delicat foarte atent dar paradoxal este ca NU recunoaste deschis ca o iubeste si tot cauta justificari de fiecare data in fata lui Murat asta nu inteleg
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 23 Oct 2010, 10:37 am

Buna dimineata fetelor ...Am intrat tarziu in noapte pe forum si nu prea mi-a placut ce am citit ...Pe toate forumurile fetele erau suparate ,dar aici parca era prea multa isterie...Sper ca v-ati mai calmat...Cand o sa am timp am sa pun si parerea mea ,pt ca stiu ca sant fete care vor sa o citeasca si nu vreau sa le dezamagesc...Noaptea trecuta nu am mai putut ,parca energiile negative m-au atins si... am renuntat... 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Main.php?g2_view=coreO zi buna fetelor...
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Sam 23 Oct 2010, 10:53 am

Pentru Murat Hoca
O IUBESTI PE HASRET
SPUNEI-O DESCHIS
NU O DA COTITA
FIIND UN NECIOPLIT

va urez un sfirsit de saptamana cit mai placut kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Sam 23 Oct 2010, 11:22 am

elena a scris: Da in momentul cind ea isi v a schimba atitudinea si nu va mai fii EA cea care de fiecare data trece cu vederea iesirile comportamentul lui [[ si asta se va intimpla in episodul urmator]] EL va fi cel care va face ca trenul in gara isi va da seama ca NU este proprietatea lui ca NU i se cuvine TOTUL ca are un cuvint de spus chiar daca STIE ca EA il iubeste si relatia lor trebuie sa fie a doua persoane BARBAT -FEMEIE care SE IUBESC care fac gesturi unul fata de altul DIN IUBIRE si care NU POT sa traiasca unul fara celalalt kiss kiss
buna dimineata zanute , ca de obicei ai pus punctul pe i 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 357595 , nu pot sa inteleg cum poate sa faca astfel de lucruri murat cand stie foarte bine ca actiunile lui o umilesc si o desfiinteaza pe moment pe hasret , eu stiu sa o face pentru ca la randul lui se simte ranit , dar oare atitudinea lui nu este una exagerata ?
daca ar comunica ar putea sa rezolve mult mai usor lucrurile , nu doar sa judece fara sa cunoasca datele problemei si sa faca presupuneri care bineinteles nu se potrivesc cu realitatea. Nu se gandeste ca de fiecare data raneste sentimentele pura ale hasretei, si ranile lasa cicatrici?oare dupa aceasta perioada va mai fi ea persoana calda si inocenta de care s-a indragostit , chiar nu realizeaza ce pierde?

parerea mea , cu toate ca multa lume nu ma va aproba , dar asta este nu suntem toti la fel , si avem dreptul la opinii diferite , este ca hasret o perioada ar trebui sa ii intoarca spatele definitiv lui murat si sa afiseze o indiferenta totala , iar el sa vada ca o poate pierde . Actiunile acestea dure ale lui se bazeaza si pe faptul ca stie ca hasret il iubeste foarte mult si i-a dovedit-o de atatea ori , iar el stie ca in mom in care se va hotara sa mearga la ea va fi primit cu bratele deschise. Gresit! Asta trebuie sa se schimbe.
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 23 Oct 2010, 11:40 am

dana17 a scris:Buna dimineata fetelor ...Am intrat tarziu in noapte pe forum si nu prea mi-a placut ce am citit ...Pe toate forumurile fetele erau suparate ,dar aici parca era prea multa isterie...Sper ca v-ati mai calmat...Cand o sa am timp am sa pun si parerea mea ,pt ca stiu ca sant fete care vor sa o citeasca si nu vreau sa le dezamagesc...Noaptea trecuta nu am mai putut ,parca energiile negative m-au atins si... am renuntat...https://www.dailymotion.com/swf/xfbuvs_gonulcelen-hasret-murat_shortfilms 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Main.php?g2_view=coreO zi buna fetelor...
Buna dimi!Isterie aici?! 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 1450537109 ..eu nu am citi mult din urma..Fetelor e doar un film!!! Trebuie sa ne bucuram ca am scapat de scheletron.
astept parerea ta cu privire la film.
Mie cel mai mult mi-a placut din film cand s-a impacat hasret cu mama sa.fetelor chiar am plans si eu parca traiam momentul acela.I-a lipsit mult fetei imbratisarea mamei.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 23 Oct 2010, 11:52 am

alitheea a scris:]buna dimineata zanute , ca de obicei ai pus punctul pe i 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 357595 , nu pot sa inteleg cum poate sa faca astfel de lucruri murat cand stie foarte bine ca actiunile lui o umilesc si o desfiinteaza pe moment pe hasret , eu stiu sa o face pentru ca la randul lui se simte ranit , dar oare atitudinea lui nu este una exagerata ?
daca ar comunica ar putea sa rezolve mult mai usor lucrurile , nu doar sa judece fara sa cunoasca datele problemei si sa faca presupuneri care bineinteles nu se potrivesc cu realitatea. Nu se gandeste ca de fiecare data raneste sentimentele pura ale hasretei, si ranile lasa cicatrici?oare dupa aceasta perioada va mai fi ea persoana calda si inocenta de care s-a indragostit , chiar nu realizeaza ce pierde?

parerea mea , cu toate ca multa lume nu ma va aproba , dar asta este nu suntem toti la fel , si avem dreptul la opinii diferite , este ca hasret o perioada ar trebui sa ii intoarca spatele definitiv lui murat si sa afiseze o indiferenta totala , iar el sa vada ca o poate pierde . Actiunile acestea dure ale lui se bazeaza si pe faptul ca stie ca hasret il iubeste foarte mult si i-a dovedit-o de atatea ori , iar el stie ca in mom in care se va hotara sa mearga la ea va fi primit cu bratele deschise. Gresit! Asta trebuie sa se schimbe.
Buna dimi! Eu chiar nu-l inteleg pe hoca.nici nu pleaca bine de la hasret si se opreste la usa lui bahar care pt el e doar o asistenta?! ce naiba l-a dus acolo?..Da ar trebuii sa-i intoarca o perioada spatele..sper ca in ep urmator cand se pune in fata masinii sa-i zica vre-o doua 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 2743637754 sa se sature...
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Sam 23 Oct 2010, 11:58 am

Admin_dea05 a scris:Buna dimi!Isterie aici?! 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 1450537109 ..eu nu am citi mult din urma..Fetelor e doar un film!!! Trebuie sa ne bucuram ca am scapat de scheletron.
astept parerea ta cu privire la film.
Mie cel mai mult mi-a placut din film cand s-a impacat hasret cu mama sa.fetelor chiar am plans si eu parca traiam momentul acela.I-a lipsit mult fetei imbratisarea mamei.
nici eu nu pot sa ineleg, isterie mi se pare un cuvant foarte dur...
pentru ca personajul a fost facut "dus cu pluta" "bou" "nemernic" "rau' etc inseamna ca suntem isterice?
corect, e doar un film! intram aici sa vorbim vorbe, nu sa facem planuri de guvernare sau sa ne planificam viata copiilor ori ceva asa responsabil.
si ne mai amuzam si noi facand planuri de razbunare fata de hoca!
dar poate Anutza si Dana sau alte fete sunt mai sensibile, asa ca le trimit un kiss de impacare si alinare.
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Sam 23 Oct 2010, 12:00 pm

Admin_dea05 a scris:Buna dimi! Eu chiar nu-l inteleg pe hoca.nici nu pleaca bine de la hasret si se opreste la usa lui bahar care pt el e doar o asistenta?! ce naiba l-a dus acolo?..Da ar trebuii sa-i intoarca o perioada spatele..sper ca in ep urmator cand se pune in fata masinii sa-i zica vre-o doua 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 2743637754 sa se sature...
pai cum de ce s-a dus la bahar? nu e ea cea care il asculta si-l slaveste si-l pupa si-l raspupa si-i cauta in coarne?
de aia cupidon
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 23 Oct 2010, 12:02 pm

elena a scris:DEEA am ras cu lacrimi de Murat cind l a sunat Kadir s a ridicat in picioare sa vorbeasca de parca dadea raportul Smile Smile ce comic Smile Smile Da Levent a inceput sa fie un delicat foarte atent dar paradoxal este ca NU recunoaste deschis ca o iubeste si tot cauta justificari de fiecare data in fata lui Murat asta nu inteleg
Oare Murat Nu face acelasi lucru? In plus daca ar venii Levent cu asemena afirmatie nu ar pierdea-o definitiv pe Hasret?Crezi ca ea l-ar mai accepta in preajma ei stiind ca este indragostit de ea?...Sunt curioasa cum vor decurge evenimentele in ep urmator relatia Hasret & Levent..
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 23 Oct 2010, 12:09 pm

axxa246 a scris:[pai cum de ce s-a dus la bahar? nu e ea cea care il asculta si-l slaveste si-l pupa si-l raspupa si-i cauta in coarne?
de aia cupidon
eu sunt tare curioasa de Bahar ea se va razbuna sau se va indragosti de Murat? 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 359517 inca nu-mi dau seama ce e in capul ei.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 23 Oct 2010, 12:17 pm

Buna ziua fetelor 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 155520 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 155520 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 155520 ... am intrat putin pe fuga.. va doresc un weekend placut 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 517793
Scuze pentru aseara trebuia sa ma abtin sa comentez... de obicei o fac, cred ca oboseala e de vina ... toate cele bune va doresc kiss
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Sam 23 Oct 2010, 12:21 pm

Admin_dea05 a scris: Oare Murat Nu face acelasi lucru? In plus daca ar venii Levent cu asemena afirmatie nu ar pierdea-o definitiv pe Hasret?Crezi ca ea l-ar mai accepta in preajma ei stiind ca este indragostit de ea?...Sunt curioasa cum vor decurge evenimentele in ep urmator relatia Hasret & Levent..
Da ai dreptate uite la asta nu m am gindit ca facind o asemenea afirmatie ar pierde o pe Hasret Dar ia stai putin de fapt Levent ce asteapta de fapt :nh8: sa NU se mai iubeasca cei doi asta ESTE IMPOSIBIL si atunci accepta sa fie luat in seama de Hasret chiar dacaSTIE ca nu l iubeste si nu o sa l iubeasca in veci? Ingrata postura SA ACCEPTI FIRIMITURI. 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 248946 :
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Sam 23 Oct 2010, 12:23 pm

anuta1971 a scris:Buna ziua fetelor 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 155520 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 155520 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 155520 ... am intrat putin pe fuga.. va doresc un weekend placut 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 517793
Scuze pentru aseara trebuia sa ma abtin sa comentez... de obicei o fac, cred ca oboseala e de vina ... toate cele bune va doresc kiss
Buna ANUTA DRAGA MEA faceam si noi haz de necaz dar TU stii ca suntem innebunite dupa astia doi mai ales muratelu care ne face zile fripte ... 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 3176764736 eU ITI ZICEAM TIE SA DORMI LINISTITA SI EU NU AM INCHIS OCHII TOATA NOAPTEA AM STAT DE VEGHE Smile kiss kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Sam 23 Oct 2010, 12:26 pm

alitheea a scris:buna dimineata zanute , ca de obicei ai pus punctul pe i 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 357595 , nu pot sa inteleg cum poate sa faca astfel de lucruri murat cand stie foarte bine ca actiunile lui o umilesc si o desfiinteaza pe moment pe hasret , eu stiu sa o face pentru ca la randul lui se simte ranit , dar oare atitudinea lui nu este una exagerata ?
daca ar comunica ar putea sa rezolve mult mai usor lucrurile , nu doar sa judece fara sa cunoasca datele problemei si sa faca presupuneri care bineinteles nu se potrivesc cu realitatea. Nu se gandeste ca de fiecare data raneste sentimentele pura ale hasretei, si ranile lasa cicatrici?oare dupa aceasta perioada va mai fi ea persoana calda si inocenta de care s-a indragostit , chiar nu realizeaza ce pierde?

parerea mea , cu toate ca multa lume nu ma va aproba , dar asta este nu suntem toti la fel , si avem dreptul la opinii diferite , este ca hasret o perioada ar trebui sa ii intoarca spatele definitiv lui murat si sa afiseze o indiferenta totala , iar el sa vada ca o poate pierde . Actiunile acestea dure ale lui se bazeaza si pe faptul ca stie ca hasret il iubeste foarte mult si i-a dovedit-o de atatea ori , iar el stie ca in mom in care se va hotara sa mearga la ea va fi primit cu bratele deschise. Gresit! Asta trebuie sa se schimbe.
EU TE APROB I love you I love you afro
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 23 Oct 2010, 12:27 pm

anuta1971 a scris:Buna ziua fetelor 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 155520 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 155520 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 155520 ... am intrat putin pe fuga.. va doresc un weekend placut 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 517793
Scuze pentru aseara trebuia sa ma abtin sa comentez... de obicei o fac, cred ca oboseala e de vina ... toate cele bune va doresc kiss
O zi frumoasa! kiss
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 23 Oct 2010, 12:29 pm

elena a scris:Buna ANUTA DRAGA MEA faceam si noi haz de necaz dar TU stii ca suntem innebunite dupa astia doi mai ales muratelu care ne face zile fripte ... 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 3176764736 eU ITI ZICEAM TIE SA DORMI LINISTITA SI EU NU AM INCHIS OCHII TOATA NOAPTEA AM STAT DE VEGHE Smile kiss kiss
Buna Elena kiss o zi buna sa ai... eu o sa intru mai tarziu, sunt in plin proces culinar... plec sa nu ard ceva Smile Smile kiss kiss
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Sam 23 Oct 2010, 12:30 pm

[quote="axxaquote]
nici eu nu pot sa ineleg, isterie mi se pare un cuvant foarte dur...
pentru ca personajul a fost facut "dus cu pluta" "bou" "nemernic" "rau' etc inseamna ca suntem isterice?
corect, e doar un film! intram aici sa vorbim vorbe, nu sa facem planuri de guvernare sau sa ne planificam viata copiilor ori ceva asa responsabil.
si ne mai amuzam si noi facand planuri de razbunare fata de hoca!
dar poate Anutza si Dana sau alte fete sunt mai sensibile, asa ca le trimit un kiss de impacare si alinare.[/quote] Smile Smile Esti de coma Axxa repeti aceleasi epitete chiar ne am amuzat Smile Smile Ce frumoasa este viata cind o privesti cu umor 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 918686
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 23 Oct 2010, 12:31 pm

elena a scris: Da ai dreptate uite la asta nu m am gindit ca facind o asemenea afirmatie ar pierde o pe Hasret Dar ia stai putin de fapt Levent ce asteapta de fapt :nh8: sa NU se mai iubeasca cei doi asta ESTE IMPOSIBIL si atunci accepta sa fie luat in seama de Hasret chiar dacaSTIE ca nu l iubeste si nu o sa l iubeasca in veci? Ingrata postura SA ACCEPTI FIRIMITURI. 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 248946 :
Ce sa-i faci el saracul e indragostit lulea si probabil la el este prima dragoste(cred)....Nu vrea decat sa fie cat mai mult in preajma ei si lucru asta o sa-l vedem din ce in ce mai mult in ep urmator. 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 406911
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Sam 23 Oct 2010, 12:34 pm

[quote="Admin_dea05"] eu sunt tare curioasa de Bahar ea se va razbuna sau se va indragosti de Murat? 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 359517 inca nu-mi dau seama ce e in capul ei.[/quote Asa sfirsesc toate razbunarile nu ai vazut cred ca pina la urma va fi o lupta chiar intre cele doua pupeze surori pentru Murat.. ce comica situatie chiar este de poveste li se duce buhul Smile Smile Smile Smile
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 23 Oct 2010, 12:35 pm

axxa246 a scris:si ne mai amuzam si noi facand planuri de razbunare fata de hoca!
dar poate Anutza si Dana sau alte fete sunt mai sensibile, asa ca le trimit un kiss de impacare si alinare.
Planuri de razbunare?Si ce v-ati gandit sa-i faceti bietului hoca 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 3176764736
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Sam 23 Oct 2010, 12:39 pm

ce nu s-a inteles ieri si imi pare rau este ca toate acele epitete au fost spuse intr-o maniera glumeata , departe de a fi isterie , este totusi un film cu personaje imaginare , nicidecum nu s-ar fi vorbit asa despre actorii care joaca
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Sam 23 Oct 2010, 12:41 pm

alitheea a scris:ce nu s-a inteles ieri si imi pare rau este ca toate acele epitete au fost spuse intr-o maniera glumeata , departe de a fi isterie , este totusi un film cu personaje imaginare , nicidecum nu s-ar fi vorbit asa despre actorii care joaca
si mai sunt convinsa ca nici una dintre noi fie ea pro sau contra la ceea ce s-a intamplat aseara , nu ar fi acceptat atatea umilinte din partea persoanei iubite fara sa riposteze si sa ia atitudine
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 23 Oct 2010, 12:52 pm

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Copii_loveMurat e asemeni unui diamant...Rar ,sclipitor , dar foarte dur ...si nu poate fi slefuit decat de un alt diamant...Nu poate fi purtat in orice conditii ,la orice ocazie ,la orice tinuta...Cansel straluceste in rolul asta , scena de final a dovedit-o...a intrat perfect in rol...Mainele lui pe clape ,incordarea si supararea parca pusese stapanire pe intreg corpul lui... Toti au jucat grozav ...si asta e si meritul regizorului...Murat ,Hasret ,Nesrim ,Bahar ,Levant ,Saime ,roluri conturate minunat si care prind viata datorita unor actori de exceptie si care dupa parerea mea sant in varful carierei lor de pana acum . Rolurile astea o sa le fie de referinta pt mult timp de acum in colo...In ce priveste scenariul...Trebuia o intriga puternica...si care sa fie ? Cea clasica...el prins cu alta sarutandu-se ? Era de neiertat ...si nici nu se potrivea personajului...Cand am vazut ca i-a inchis iarasi usa in nas ,de data asta si cu cuvinte dure ,m-am intrebat cat mai poate sapa in ea...Si a putut...De neiertat...Atunci la scoala , e adevarat ca Murat ca profesor , nu putea lasa clasa ca sa vorbeasca cu ea in privat, dar nici asa...insa la concert a intrecut orice limita...Ce diferenta intre Hasret si Murat...si asta s-a vazut cel mai bine in ochii si atitudinea lui Levent ...Minunat jucat de Onur...Nu lui Murat o sa-i plangem de mila , ci lui Levent pe care astea doi (am mai spus ) au sa-l faca bucati...Hasret nu o sa-l poata rasplati niciodata ,decat cu prietenia ei si pt sufletul lui v-a fi chin...Levent iubeste pt prima oara cu adevarat si cu toate acestea nu-si pierde capul , ramane calm si echilibrat si ce frumos cladeste...Pe Murat amintirea Selinei inca-l mai bantuie ,altfel ce cauta in fata casei lui Bahar ,dandu-si seama in ultimul moment ca nu e Selin...Ce frumoasa a fost si scena dintre Hasret si Saime ,ce bine jucata...cata emotie au transmis...Cat de greu a iertat-o pe mama ei ,cat de greu il v-a ierta pe Murat ? Sper ca al naibii de greu... Merita iadul si-l v-a avea...In rest ,parca prea multa tiganeala ,parca m-am saturat de atata mahala........Dar ideea cu copii ...jos palaria...bravo echipei...Bravo Tuba si Cansel....30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Bluebutterfly1
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Sam 23 Oct 2010, 1:09 pm

[Buna ziua dragalaselor o zi buna si un uichend placut.Frumos ep de aseara sa lasat cu lacrimi sm plins de bucurie cind sa impacat cu mama ei.Mam suparat cind ia inchis usa in nas cind a spus sa paraseasca scena a fost foarte dureros pentru ea.Dar se va intoarce roata sii va plati cu aceias moneda sper sa nu il ierte prea usor chiar daca il iubeste.30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 517793 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 517793 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 517793 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 517793 si nu uitati ca si astazi va iubesc.Elena este o mare bucurie ca esti iarasi printre noi
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 42 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 26 ... 42  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum