Serialesitelenovelet
17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+9
Selin
Admin_dea05
lica54
simi
gix
michiper68
dubaisport
victorelalove
DENISA
13 participanți

Pagina 43 din 44 Înapoi  1 ... 23 ... 42, 43, 44  Urmatorul

In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 10 Feb 2012, 4:36 pm

Gata !!! Este clar ...asa au facut mereu , 2-3 episoade sigur vor pierde cainele . Gullia va plange cu lacrimi de craco-sobolingozaur dupa el . Kerim va face tot posibilul sa-l gaseasca ... poate se tin si ei un minut de mana , isi ating parul , apoi gasesc cainele ...dar apare politia si-l ia pe Kerim in arest .

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 2yx43mf
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 10 Feb 2012, 4:37 pm

offffffff Vic ..ai avut dreptate..serialul asta te staorce de toate resursele....
cred ca o iau razna .....
ce naiba si turcoaicele astea nu stiu ce cadouri isi fac indragostitii ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 10 Feb 2012, 4:37 pm

dubaisport a scris:

eu nu vreauuuuuuuuuuuuuuuuuuu sad sad sad sad sad sad
Smile Smile Smile
Conteaza ce vrem noi ?
Sa vezi ce se va bucura Gullia de caine ... nici nu-l mai baga in seama pe Kerim . Si cam asta este episodul cel mai cel de pana acum ... dar stai ca urmeaza cel mai cel ...63 , cel mai cel ...64 .... s.a.m.d ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 10 Feb 2012, 4:38 pm

dubaisport a scris:offffffff Vic ..ai avut dreptate..serialul asta te staorce de toate resursele....
cred ca o iau razna .....
ce naiba si turcoaicele astea nu stiu ce cadouri isi fac indragostitii ?
Probabil ca la ei ...catei !! 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 2743637754 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 2743637754 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 2743637754

Eu ma imbolnavesc ...simt ca fac o cadere nervoasa ...si mai trebuie sa plec si acasa . 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 2743637754 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 2743637754 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 2743637754
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 10 Feb 2012, 4:39 pm

parca in pozele cu ninsoarea..in curtea casei era si un cusca ?
sau am vazut eu dublu ...? sad sad
oare de atunci s-or fi preg scenaristele ptr aceasta idee proasta ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 10 Feb 2012, 4:40 pm

dubaisport a scris:parca in pozele cu ninsoarea..in curtea casei era si un cusca ?
sau am vazut eu dublu ...? sad sad
oare de atunci s-or fi preg scenaristele ptr aceasta idee proasta ?

Dar stai , Dubai ...ca sigur dupa 2 episode este ca si cum nu ar mai avea caine .
Asa au facut cu toate ...baga si ei aiureli ca sa aibe cu ce sa umple timpul .
Cand le-ar putea fi asa de usor . Ce mai asteapta cu dragostea ? Ca se usuca ...

Eu cred ca este cainele lui Engin ... si nu mai are cu cine sa-l lase acasa . Smile Smile Smile

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 330yz69
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 10 Feb 2012, 4:46 pm

victorelalove a scris:



Eu cred ca este cainele lui Engin ... si nu mai are cu cine sa-l lase acasa . Smile Smile Smile


Smile Smile Smile Smile

astia baga fel de fel de "personaje " ca sa lungeasca serialul
mai bine l-ar fi terminat in martie dar vedeam ceva frumos
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 10 Feb 2012, 4:50 pm

dubaisport a scris:

Smile Smile Smile Smile

astia baga fel de fel de "personaje " ca sa lungeasca serialul
mai bine l-ar fi terminat in martie dar vedeam ceva frumos
Smile Smile Smile Smile
Dar tu crezi ca lasa cainele afara ?
Eu nu cred ... doarme cu Gullia in pat . Sa vezi ce-l va rasfata ...si ce-l va iubi .

Este clar ... tot la scenariile noastre ramanem .
10 ani daca ma lasau sa ma gandesc la ce cadou sa-i cumpere Kerim Gulliei ... cred ca ar fi fost ultimul lucru de pe lista un caine .
Si se pupa cu cainele langa ei ? stupid stupid stupid
Poate s-au referit ca pupa Gullia cainele ... Kerim nu cred ca primeste nimic .

Oricum ... este un episod la fel de gol ca si celelalte din sezonul 2 . Nu mai au cum sa-si revina .
Poate sa se culce Kerim cu Gullia si-n lift ... si-n padurea de langa cabana . Nu-i mai cred ... nu mai simt nimic . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 10 Feb 2012, 4:53 pm

victorelalove a scris:
Smile Smile Smile Smile
Dar tu crezi ca lasa cainele afara ?
Eu nu cred ... doarme cu Gullia in pat . Sa vezi ce-l va rasfata ...si ce-l va iubi .

(

care pat Vic ?
pai gulli nu mai are nici camera ...n-ai vazut ca a ocupat-o rahmi ....
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 10 Feb 2012, 4:54 pm

dubaisport a scris:

care pat Vic ?
pai gulli nu mai are nici camera ...n-ai vazut ca a ocupat-o rahmi ....
Aaaaaaaaaaaaa ...deci doarme ea in cusca !!! Smile Smile Smile
Eu ma gandesc sa faca asta ca sa plece copii de acasa ... dar nu cred .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Vin 10 Feb 2012, 4:58 pm

victorelalove a scris:
Smile Smile Smile Smile
Dar tu crezi ca lasa cainele afara ?
Eu nu cred ... doarme cu Gullia in pat . Sa vezi ce-l va rasfata ...si ce-l va iubi .

Este clar ... tot la scenariile noastre ramanem .
10 ani daca ma lasau sa ma gandesc la ce cadou sa-i cumpere Kerim Gulliei ... cred ca ar fi fost ultimul lucru de pe lista un caine .
Si se pupa cu cainele langa ei ? stupid stupid stupid
Poate s-au referit ca pupa Gullia cainele ... Kerim nu cred ca primeste nimic .

Oricum ... este un episod la fel de gol ca si celelalte din sezonul 2 . Nu mai au cum sa-si revina .
Poate sa se culce Kerim cu Gullia si-n lift ... si-n padurea de langa cabana . Nu-i mai cred ... nu mai simt nimic . kiss

au aparut indiciile????
oare chiar caine sa-i dea....nu cred .
unde sa-l tina ca au copii mici in casa
eu mai vb care am crescut si copil si caine din acelasi an Smile Smile mori de

ras
sigur il tine cu ea in pat
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 10 Feb 2012, 4:58 pm

victorelalove a scris:
Aaaaaaaaaaaaa ...deci doarme ea in cusca !!! Smile Smile Smile
Eu ma gandesc sa faca asta ca sa plece copii de acasa ... dar nu cred .
sa nu zici ca cei doi se vor plimba pe langa malul Bosforului cu catelul dupa ei ... sad sad sad daca si asta e scena romantica ... stupid stupid
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 10 Feb 2012, 5:00 pm

Mirela Maria a scris:


unde sa-l tina ca au copii mici in casa

asta ziceam si eu mai devreme Mirela ...parca o vad pe Mukk cum se stramba...ca ea are copii mici
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 10 Feb 2012, 5:01 pm

Buna , Mirela !! kiss

Dubai , eu mi-i si imaginez plimbandu-se cu cainele dupa ei . Romantic moment ... poate isi face si nevoile pe langa toate tomberoanele si toti pomii . Smile

Ce sa mai ...este clar . Sanse sa-si revina serialul nu mai sunt . Dar in inertia momentului ... si fidelitatii , mergem inainte . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 10 Feb 2012, 5:02 pm

vor hrani cainele impreuna si , ca sa-i placa si lui vic, ii vor face dush catelului. pe asta o sa-l numeasaca altfel decat CAINE, ii gaseste mukko un nume demn de un catelush.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 10 Feb 2012, 5:03 pm

dubaisport a scris:

asta ziceam si eu mai devreme Mirela ...parca o vad pe Mukk cum se stramba...ca ea are copii mici
Eu asta sper ...ca sa se mute singuri ...si asta sa fie un motiv .
Dar vorba lui Michi .... avocatul saracul , din toata linistea lui . Are acum si nevasta , si copil mic , si caine .
Vaide capul lui . Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 10 Feb 2012, 5:04 pm

michiper68 a scris:vor hrani cainele impreuna si , ca sa-i placa si lui vic, ii vor face dush catelului. pe asta o sa-l numeasaca altfel decat CAINE, ii gaseste mukko un nume demn de un catelush.

vor face dush cu totii mai putin Kerim Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 10 Feb 2012, 5:05 pm

michiper68 a scris:vor hrani cainele impreuna si , ca sa-i placa si lui vic, ii vor face dush catelului. pe asta o sa-l numeasaca altfel decat CAINE, ii gaseste mukko un nume demn de un catelush.
Eu vreau sa-l vad pe Enginu' la dush ... 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 248946 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 248946 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 248946 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 248946
De fapt ...eu as face un intreg serial cu EL . ba la dush , ba la plaja , ba la piscina , ba prins de ploaie ...si tot ar fi mai interesant decat este FGSN ...in momentul asta . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 10 Feb 2012, 5:06 pm

victorelalove a scris:Buna , Mirela !! kiss

Dubai , eu mi-i si imaginez plimbandu-se cu cainele dupa ei . Romantic moment ... poate isi face si nevoile pe langa toate tomberoanele si toti pomii . Smile


Smile Smile Smile
si ker adunand mijeriile de pe jos ? 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 67332 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 67332
decat sa-l vad in asemenea secvente mai bine ramanea inca un episod in spital
s-a vazut ca a fost f frig la Istb ....au filmat epis de ieri numai in interior
bine ca nu aveau vreo scena prin Ro ..ca erau statui acum affraid affraid
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Vin 10 Feb 2012, 5:07 pm

trebuie sa-i imprastie cumva,doar nu-i mai tine pe toti acolo claie peste gramada daca se casatoresc ablii
k si f primesc o casa de la fahretin
mukka cu rahmi se duc la cabana si asa a vrut ea sa vada cum e acolo.sa mearga in vizita
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 10 Feb 2012, 5:08 pm

victorelalove a scris:
Eu vreau sa-l vad pe Enginu' la dush ... 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 248946 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 248946 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 248946 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 248946
De fapt ...eu as face un intreg serial cu EL . ba la dush , ba la plaja , ba la piscina , ba prins de ploaie ...si tot ar fi mai interesant decat este FGSN ...in momentul asta . Smile

saracul engin. dupa bbo a iesit traumatizat. acolo s-a batut, s-a certat, s-a agitat, au sarit femeile pe el. acum dupa fatmagul sigur termina proiectul cu reumatism , dureri de spate de la stat in pat, consum excesiv de bromura, dureri de cap. n-a ratat nici o ploaie in fatmagul. mai trebuie sa faca pe paratraznetul in curte ca in rest...nu a ratat nimic.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 10 Feb 2012, 5:09 pm

dubaisport a scris:
bine ca nu aveau vreo scena prin Ro ..ca erau statui acum affraid affraid
Pai nu ...ca-l incalzeam noi . 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 248946 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 248946
Mie imi pare rau de actori ... isi bat joc de ei !!! 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 2743637754

Vad ca sunt impartite parerile . Unii fani spun ca este bine , ca ea iubeste animalele . Altii spun ca au mari asteptari pentru episodul viitor ...
Eu nu mai astept nimic ... ca sa nu fiu si mai dezamagita decat sunt acum . Crying or Very sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 10 Feb 2012, 5:10 pm

victorelalove a scris:

Dar vorba lui Michi .... avocatul saracul , din toata linistea lui . Are acum si nevasta , si copil mic , si caine .
Vaide capul lui . Smile Smile Smile

n-a vrut el asta ?
cred ca era baut atunci cand le-a propus mutarea Smile Smile

aaaaaaa mi-am adus aminte : avocatul cand a luat masa la rest in Izmir cu Abla nu mai consuma alcool,facuse si tratament .,el a baut apa plata iar Abla vin ....iar cand au iesit la rest dupa ce a petit-o ...a baut si el vin ..scenaristele au uitat scenariu ? stupid stupid
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 10 Feb 2012, 5:11 pm

Mirela Maria a scris:trebuie sa-i imprastie cumva,doar nu-i mai tine pe toti acolo claie peste gramada daca se casatoresc ablii
Sa-i imparastie , Mirela .
Asta ne dorim si noi . Dar cred ca mai dureaza ...inca nu si-au cumparat vaca . 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 2743637754 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 2743637754 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 2743637754
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 10 Feb 2012, 5:13 pm

[quote="victorelalove"]
Pai nu ...ca-l incalzeam noi . 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 248946 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 248946
Mie imi pare rau de actori ... isi bat joc de ei !!! 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 2743637754

Vad ca sunt impartite parerile . Unii fani spun ca este bine , ca ea iubeste animalele . Altii spun ca au mari asteptari pentru episodul viitor ...
Eu nu mai astept nimic ... ca sa nu fiu si mai dezamagita decat sunt acum . Crying or Very sad [/quote

pai ce legatura are iubirea de animale cu tema serialului ?
au inebunit si fanii ? 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 31663 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 31663
sincer ..nici eu nu cred ca ep 62 ma va da pe spate ....o sa ni-l arate pe erdogan cum si-a tras gagica noua, probabil ca tipa nu citeste presa
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 43 din 44 Înapoi  1 ... 23 ... 42, 43, 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum