Serialesitelenovelet
7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+5
petronela
AdrianaMatza
Andreea_Miha
Admin_dea05
iulianagl
9 participanți

Pagina 4 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Urmatorul

In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 30 Apr 2012, 9:50 pm

Alexa20 a scris:Buna fetelor, va spun si aici. V-am postat episaodele 25 si 26 din iss pyaar. Vizionare placuta ! Acum ma duc sa ma uit la episodul de astazi din Iss. kiss
kiss kiss kiss kiss kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 30 Apr 2012, 10:48 pm

Skumpyk86 a scris:Sanaya in interviul de azi ...
"Sanaya said Shaym stuff coming soon and Arnav gonna reveal the reason soon:))"


Sanaya a mai spus:
-povestea va reveni la problema principala in cateva ep (se refera la casatorie Shyam)..."more drama coming"
-a mai spus ca se reantoarce maine in India
-a vb despre ea..spune ca e o persoana "crazy" ..
- a spus ca e surprinsa cati fani are in Uk
-A spus ca "Barun este perfect."
-nu are mult timp sa mearga la cumparaturi...deobicei cand e in vacanta merge la cumparaturi.
-a mai spus ca a fost in Uk inainte
-Sanaya a devenit timida atunci cand Nk(reporterul) o intreaba de ce nu a mentionat de Mohit cand o fata a intrebat-o pe cine ar lua cu ea pe o insula.
La intrebarea pe cine ar lua cu ea pe o insula a spus:mama,tata.fratele si sora.
-Sanaya nu este inspiranta de nimeni
-mnacarea favorita cea chineza
-Sanaya canta melodia "Aaj Mausam hai Suhana"
-Sanaya a spus ca ii e dor sa filmeze cu Mohit..a spus ca nu stie multe despre showul lui nou pentru ca inca nu e finalizat.
-Casatoria inca nu este in planurile ei
-Sanaya a spus ca nu are un actor favorit..dar stie ca Khushi i-ar place sa joace/filmeze cu Salman Khan
-Nk(reporterul) intreaba pe cine iubeste Khushi mai mult pe Arnav sau Salman..iar ea a spus Arnav.
-Sanaya spune ca ii place sa o joace pe Khushi..

Poza de la interviul de azi:
7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 NKMl

Cine vrea sa asculte si interviul cu Sanaya..incepe cu min 36:00
Si pana atunci sunt niste melodi super..
http://www.bbc.co.uk/iplayer/console/b01gm1yq
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 30 Apr 2012, 10:50 pm

A mai spus ca Barun nu a participat la "Star Parivaar Ka Tyohaar " cu ea din cauza ca era plecat din oras...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Lun 30 Apr 2012, 11:02 pm

Narci sarut mana pt traducere! afro

Oare de ce vroia sa ramana singur
{Arnav: La naiba! Înainte să fac ceva, dispari de aici!
Khushi: Măcar spune-mi, de ce faci asta?
Arnav: Pentru că eu...
}....... ........ pt ca eu turbez de gelozie

Tot timpul trebuie sa intervina ceva sau cineva intre ei, in discutiile si gesturile lor.........
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Lun 30 Apr 2012, 11:23 pm

Dragalaselor noapte buna cu vise frumoase kiss kiss kiss kiss

lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 01 Mai 2012, 12:04 am

Miha, mulțumim pentru știrea cu Sanaya. Deci Barun este perfect. Nu e prima dată când îl laudă Sanaya. Se vede că-l apreciază mult.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 01 Mai 2012, 12:08 am

tiberici a scris:Narci sarut mana pt traducere! afro

Oare de ce vroia sa ramana singur
{Arnav: La naiba! Înainte să fac ceva, dispari de aici!
Khushi: Măcar spune-mi, de ce faci asta?
Arnav: Pentru că eu...
}....... ........ pt ca eu turbez de gelozie

Tot timpul trebuie sa intervina ceva sau cineva intre ei, in discutiile si gesturile lor.........
Bună Tibi. E turbat rău Arnav. Și eu sunt curioasă ce-ar fi fost în stare să-i facă. Dar am vagul sentiment că nu vroia s-o sărute. Smile Smile Smile Smile A amenințat-o de multe ori dar s-a stăpânit întotdeauna. Sper să-l provoace Khushi atât de tare încât să-și iasă din fire și să-i spună ce are pe suflet.
Acum mă duc la culcare, vă urez noapte bună fetele. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 01 Mai 2012, 12:35 am

narcisa a scris:Miha, mulțumim pentru știrea cu Sanaya. Deci Barun este perfect. Nu e prima dată când îl laudă Sanaya. Se vede că-l apreciază mult.

perfect il vad si eu.. 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 283516 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 283516 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 283516
Smile Smile Smile Smile Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Mar 01 Mai 2012, 12:56 am

care mai sunteti pe aici??:D
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 01 Mai 2012, 12:57 am

La intalnirea cu fani,discutia fani Sanaya..am pus doar ce era mai interesant..

-Question from a lil girl: why are u so mean to arnav *crowd ROFL*
Sanaya: I'm mean to arnav? He's khadoos, doesn't smile nothing…wouldn't you do that if u lived with arnav?

-Interviewer: what IS your chemistry with barun?
Sanaya: I love barun..he's a good human being.

-Question: why did you attack barun which we saw in one of the sbs segments.
Sanaya: I do it all the time so I don't remember.. but he is really irritating! I wish you all could understand! *laughs*

-Question: we heard u have a boyfriend in real life, is he a good person?
Sanaya: if he was a bad person, I wouldn't be with him..

-Someone from the audience shouted: whats his name!!
Sanaya shy and laughs: Mohit

-Question: does arnav look as good as he does on TV?
Sanaya laughs: yaa he looks EXACTLY like he does on TV. But guys we are not as goodlooking or hot as we are on tv.

-Question from lil boy: why does Arnav always say ''what the''
Sanaya: darling you can complete the sentence but u cant on tv..

-Sanaya: *cant remember question* barun is always looking for entertainment so when he comes in my room..he is all fidgety and I think what do I do to entertain this guy! So I tell him to come when everyone is there so he has more entertainment. But if he was here he would be jogging around the venue! *laughs*

-Question: do u pass on your ideas to CVs?
Sanaya: yea sometimes, I call them up and say can we do this and they say, ok crazy woman we'll put it in. but our writers say they don't think twice when writing for khushi coz u can make her do ANYTHING!


-Question: do u know beforehand bout the script?
Sanaya: no, sometimes we just get on set and they give us this script and say here read this and come for the shot. When I read the script I go, oh this is whats gonna happen?

-Question: what is it like working with barun?
Sanaya: its fun..when we shoot barun always has his eyes closed coz we end up laughing.


-Question: why didn't arnav come with you!?
Sanaya laughs: ask that guy who is hiding his face right now! *points at some guy who probably got her here* Sanaya: are u gonna tell them?
Man: bout in a month's time.. *crowd screammm wooo hopefullyy!!!*

-in interviews barun always hints at us bout the fact tht u play mind games on him *I had to repeat coz I was speaking fast lol!* barun says u play mind games on him, what kind exactly?
Sanaya laughs, gasps: me?..what…nonsenseee! *laughs n crowd laugh* did barun say that? I am so gonna get him for that! *I didn't get a chance to say that u were with him when he said it coz lady wa telling me to hurry up!

-btw a lil question bout barun! Why doesn't he get a haircut like diwali time!! *again had to repeat lol* (yep I deffo asked this!!!)
Sanaya: omg I tell him all the time to get a haircut! I text his wife..a msg goes out to wife from me every month that time for a haircut and she says he just won't get it! *I think coz he can't be bothered or something* but ya it looks horrible right now.i tell him but he still doesn't go!! *laughs*

-what phone does he have? (I know u people are glad I asked this question coz I saw a post on it!!)
Sanaya: he had a like old phone..he claims he loses his phone all the time so he keeps getting new ones..he lost his wife's iphone *me: shocked lol and she laughs* yaa he did lose it! But now he has an iphone which ALSO doesn't work properly!


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Mar 01 Mai 2012, 1:02 am, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 01 Mai 2012, 12:57 am

AdrianaMatza a scris:care mai sunteti pe aici??:D

eu..vroiam sa ies...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Mar 01 Mai 2012, 1:00 am

Skumpyk86 a scris:

eu..vroiam sa ies...

ham....nb atunci kiss kiss kiss
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 01 Mai 2012, 1:03 am

AdrianaMatza a scris:

ham....nb atunci kiss kiss kiss

gata ies ca e tarziu..nb. kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Mar 01 Mai 2012, 1:05 am

nb....eu mai stau abea am ajuns la 6 ianuarie 2012 Smile Smile
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Mar 01 Mai 2012, 1:36 am

auuuu mama ce palma ia dat lu Arnav Smile Smile ......si tot nu a prins musca mor de ras Smile
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Mar 01 Mai 2012, 8:25 am

Buna dimineata dragalaselor!O zi de 1mai frumoasa si cu mmulta iubire...

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 177771916_11896221_20975074
7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 177771916_5370159_20982985
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 01 Mai 2012, 11:47 am

Și pentru fetele de la Iss o porție de mititei. Cine a mâncat la Geet să-și facă loc și pentru mititeii de aici.
7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Micin

narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 01 Mai 2012, 12:43 pm

Acum că i-ai pus Petro pe Barun și Drashti împreună chiar mi-aș dori să-i văd jucând împreună.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 01 Mai 2012, 1:33 pm

Buna dragelor.
Da eu la inceput cand m-am uitat pentru prima data la serial chiar ma intrebam oare cum era sa joace Drashti in locul lui Sanaya si mi se pare caci chiar ti-am spus si tie Narci despre asta.Apropo saru'mana pentru traducere. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 01 Mai 2012, 1:40 pm

iulianagl a scris:Buna dragelor.
Da eu la inceput cand m-am uitat pentru prima data la serial chiar ma intrebam oare cum era sa joace Drashti in locul lui Sanaya si mi se pare caci chiar ti-am spus si tie Narci despre asta.Apropo saru'mana pentru traducere. kiss
Bună Iulia. Nu mai știu dacă mi-ai spus asta, la început nu acordam eu mare atenție lui Barun dar acum aș vrea să-i văd cum se uită unul în ochii altuia. Drashti și Barun au interacționat în vreun fel?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Mar 01 Mai 2012, 1:43 pm

Buna feteleeee....o z frumoasa de 1 Mai va doresc 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 517793 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 517793 kiss kiss
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 01 Mai 2012, 1:58 pm

narcisa a scris:
Bună Iulia. Nu mai știu dacă mi-ai spus asta, la început nu acordam eu mare atenție lui Barun dar acum aș vrea să-i văd cum se uită unul în ochii altuia. Drashti și Barun au interacționat în vreun fel?

Nu cred, ea ajucat in Intalnirea inimilor in primul sezon iar el in aldoilea.Deci nu cred asta si nici n-am auzit in alta parte.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 01 Mai 2012, 1:59 pm

Iar acum ce faceti voi de 1 Mai?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Mar 01 Mai 2012, 2:00 pm

iulianagl a scris:Iar acum ce faceti voi de 1 Mai?

eu sau in curte pe canapea cu laptopul in brate s ma uit la Iss in aer liber Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 01 Mai 2012, 2:01 pm

AdrianaMatza a scris:

eu sau in curte pe canapea cu laptopul in brate s ma uit la Iss in aer liber Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Oho trebuie sa fie fain. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum