Serialesitelenovelet
29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+13
Andreea_Miha
petronela
costearamona
mayya54
DENISA
anyta
Alexa20
tiberici
Lucica10
Garo
lica54
Admin_dea05
narcisa
17 participanți

Pagina 35 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Urmatorul

In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Lun 18 Feb 2013, 10:53 pm

iulianagl a scris:

Sunt recente el si Di au fost in Kenya cu echipa de cricket.
Și nevasta lui, a fost și ea? Sau și-a terminat concediul și ni-l mai lasă și nouă? Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 18 Feb 2013, 10:56 pm

narcisa a scris:Și nevasta lui, a fost și ea? Sau și-a terminat concediul și ni-l mai lasă și nouă? Smile

Nu cred a fost el,Di si Mandhura tare mi-e teama ca o saauzimin curand ca apare un serial cu el si Madhura.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Lun 18 Feb 2013, 11:12 pm

iulianagl a scris:

Nu cred a fost el,Di si Mandhura tare mi-e teama ca o saauzimin curand ca apare un serial cu el si Madhura.
Și uite așa îmi iau eu adio de la Barun. sad Dar poate găsește totuși o parteneră mai bună. S-a ras și el, s-a ras și Asad, cred că au primit un lot de ajutoare indienii.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 18 Feb 2013, 11:18 pm

narcisa a scris:Și uite așa îmi iau eu adio de la Barun. sad Dar poate găsește totuși o parteneră mai bună. S-a ras și el, s-a ras și Asad, cred că au primit un lot de ajutoare indienii.


Smile Tot ce e posibil.Maya intreaba daca stii pe cineva care sa o ajute pe o fata care stie engleza sa traduca Iubire intunecata nu este cu subtitrare ci doar traducerea in engleza sub forma de dialog asa cum am postat-o noi la Iss si acum la Qubool.Daca stii pe cineva care ar putea sa o ajute da un fluier. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Lun 18 Feb 2013, 11:25 pm

iulianagl a scris:


Smile Tot ce e posibil.Maya intreaba daca stii pe cineva care sa o ajute pe o fata care stie engleza sa traduca Iubire intunecata nu este cu subtitrare ci doar traducerea in engleza sub forma de dialog asa cum am postat-o noi la Iss si acum la Qubool.Daca stii pe cineva care ar putea sa o ajute da un fluier. kiss
Mă gândesc. Cine joacă în iubire întunecată?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 18 Feb 2013, 11:30 pm

narcisa a scris:Mă gândesc. Cine joacă în iubire întunecată?

Vivian! Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Lun 18 Feb 2013, 11:46 pm

iulianagl a scris:

Vivian! Smile
Numai el putea să joace. Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 18 Feb 2013, 11:47 pm

narcisa a scris:Numai el putea să joace. Smile

Pai cine altcineva!Nu stii ca au dansat Maan si Geet la nunta lui din film si stii ca in serialul asta joaca si nevasta-sa. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Lun 18 Feb 2013, 11:49 pm

iulianagl a scris:

Pai cine altcineva!Nu stii ca au dansat Maan si Geet la nunta lui din film si stii ca in serialul asta joaca si nevasta-sa. Smile
Ea ce rol juca? Întunericul? Că văd că l-a orbit pe Vivian.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 18 Feb 2013, 11:50 pm

narcisa a scris:Ea ce rol juca? Întunericul? Că văd că l-a orbit pe Vivian.

Nu stiu ca eu n-am vazut nici un episod. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 19 Feb 2013, 2:55 pm

Hai ca asta este culmea Barun a plecat in Kenya si a facut febra mare. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 19 Feb 2013, 7:02 pm

iulianagl a scris:Hai ca asta este culmea Barun a plecat in Kenya si a facut febra mare. Smile
Las că a fost Di cu el și a avut grijă de frățior și i-a dat să mănânce cu mânuța ei.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 19 Feb 2013, 7:36 pm

narcisa a scris:Las că a fost Di cu el și a avut grijă de frățior și i-a dat să mănânce cu mânuța ei.
E bicisnic rău fata, parca e o fata.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 20 Feb 2013, 11:37 am

iulianagl a scris:E bicisnic rău fata, parca e o fata.
Nu mai tin bine minte dar parca radeati tu si Petro de el ca e ca o domnisoara. Si-i spuneati intr-un anumit fel. Am uitat, se fac simtite semnele de batranete. stupid
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 20 Feb 2013, 12:30 pm

narcisa a scris:Nu mai tin bine minte dar parca radeati tu si Petro de el ca e ca o domnisoara. Si-i spuneati intr-un anumit fel. Am uitat, se fac simtite semnele de batranete. stupid
Pai mai vanjoasa e Sanaya. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 20 Feb 2013, 2:25 pm

Television actor Barun Sobti has only had one relationship since school . In an interview, he reveals some interesting things about his wife Pashmeen and himself.

What was the first quality that attracted you to her?

The first thing I noticed about her was her looks, but as I began to know her, I saw that she's a simple person. We are quiet similar.

What is the one thing that you dislike in her?

I don't think I want to say anything. (Laughs).

What are you insecure about in this relationship?

We don't have anything to be insecure about. We are simple people who wish to lead a normal life. We don't want to be the richest or the best looking couple. Pashmeen, in fact, knows me too well.

Out of the two who is likely to pick a fight first?

Things are so casual between us that we don't any 'serious' fights. They are more like roommate fights.

What is happening on the work front?

I am going to promote my first film MAIN AUR Mr RIGHT soon and start shooting for my next film in April

Oho dl Barun incepe filmarile la noul film in aprilie.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 21 Feb 2013, 6:36 pm

Sanaya Irani to play the lead in Nautanki Telefilms' next?

Sanaya Irani, the pretty damsel who mesmerized one and all as Khushi with her lovely screen presence in Star Plus’ Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon might soon be back on the small screen in yet another challenging lead role.

We hear that Saurabh Tewari’s Nautanki Telefilms is presently working on a love story which will be for Star Plus or Life OK. And if sources are to be believed, the production house is very keen on casting Sanaya as their lead girl. We hear that the lady is in talks for the show, and might give her nod to the project in days to come.

We tried calling Sanaya, but could not get through to her. All our efforts to get in touch with producer Saurabh Tewari also proved futile.

Our sources further inform that the casting for the show is presently on and Sanaya is the only name that has popped up till now. Sanaya was recently seen in Life OK's Welcome - Baazi Mehmaan Nawaazi Ki.

Watch this space for more updates.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 22 Feb 2013, 3:08 pm

narcisa a scris:Nu mai tin bine minte dar parca radeati tu si Petro de el ca e ca o domnisoara. Si-i spuneati intr-un anumit fel. Am uitat, se fac simtite semnele de batranete. stupid
... Smile " domnişorica" Barun... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 22 Feb 2013, 6:24 pm

Lalit Mohan
Everyday i describe many emotions on reel but in real, one emotion tat i miss ipkknd kiss

De zi cu zi descriu multe emotii pe rola, dar în real, o emoție este că mi-e dor de ipkknd
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 22 Feb 2013, 6:36 pm

Si mie mi-e dor de Iss ...asa ca am sa ma uit la cateva episoade sa-mi treaca dorul... :tyrt:
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Sam 23 Feb 2013, 7:22 am

LA MULTI ANI! IULIANA

Astazi e o zi in care sufletul drag va invinge orice urma de tristete, azi e o zi in care tot ce ti se pare greu azi va deveni usor, azi e o zi cand trandafirul vietii tale va deveni mai infloritor. La multi ani!

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 627Yo74
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 24 Feb 2013, 8:18 pm


Ii este dor de familia din Iss, de Barun, Sanaya, Karan si toti.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 25 Feb 2013, 11:52 am

abhas mehta & sanaya irani in star plus new serial vaidehi, how many of u excited for ths serial???29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 734977_473051676076044_630508138_n
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 25 Feb 2013, 5:03 pm




Sanaya Irani is gearing up to be the Modern Bahu for Optimystix's latest serial on Sony TV

Sanaya Irani, the wide-eyed innocent beauty was much in demand even after her show Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon went off air. After relaxing a bit and doing a reality stint in Welcome - Baazi Mehmaan Nawazi ki, the actress took her own time to decide on signing a new show.

Finally, it is busy time once again for Sanaya who is slotted to play the main lead in Optimystix's new show for Sony TV.

Sources say that the show will be titled Modern Bahu, and is very similar to the channel's earlier popular show Saas Bina Sasural.

The storyline of both the shows have similarities and instead of their earlier plans to start a Season 2 of Saas Bina Sasural, the channel has opted to go in for a new show altogether with a new cast.

Both Sanaya Irani and Vipul Shah, producer - Optimysitix were unavailable for comment.

Reporter and Author: Seema Khot Mattoo.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de mita baston Lun 25 Feb 2013, 10:02 pm

https://www.youtube.com/watch?v=zShy0aQAePo

cred ca ma las de razia si o sa reiau kushi Question imi face mai bine la neuron kiss
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 35 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum