Serialesitelenovelet
3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

3.GONULCELEN (inima furata)

+18
nutzi
Motzişor
iulianagl
anda
windy_day
Theo_1
vali1cluj
vivi
anuta1971
Admin_dea05
pissycutz
florina1989
DENISA
chrisa
clio 24
alitheea
iulia80
mihaela99
22 participanți

Pagina 22 din 42 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 42  Urmatorul

In jos

3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 Empty Re: 3.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de iulia80 Joi 15 Apr 2010, 11:56 pm

alitheea a scris:
iulia80 a scris:fetelor..amintrat si eu la spartul targului..
\va doresc somn usor si noapte buna

3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 517793..sper maine sera sa fiu si eu pe baricade..
noapte buna si tie eu am zis ca ma retrag dar tot pe scaun am ramas , ce conteaza ca maine o sa-mi pice ochii in gura de somn , abia astept seara de maine , vom ajunge sa ne raportam timpul de la o vineri la alta kiss
cam asa ..eu ma raportez la zilele de marti si vineri pt ca le urmaresc pe amandoua..
ies si eu...pt ca maine ma trezesc la 6 fara un sfert..
somn usor si noapte buna fetelor..
3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 517793 3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 517793 3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 Empty Re: 3.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de alitheea Joi 15 Apr 2010, 11:58 pm

iulia80 a scris:
alitheea a scris:
iulia80 a scris:fetelor..amintrat si eu la spartul targului..
\va doresc somn usor si noapte buna

3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 517793..sper maine sera sa fiu si eu pe baricade..
noapte buna si tie eu am zis ca ma retrag dar tot pe scaun am ramas , ce conteaza ca maine o sa-mi pice ochii in gura de somn , abia astept seara de maine , vom ajunge sa ne raportam timpul de la o vineri la alta kiss
cam asa ..eu ma raportez la zilele de marti si vineri pt ca le urmaresc pe amandoua..
ies si eu...pt ca maine ma trezesc la 6 fara un sfert..
somn usor si noapte buna fetelor..
3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 517793 3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 517793 3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 517793
somn usor si o zi frumoasa
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 Empty Re: 3.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de Theo_1 Vin 16 Apr 2010, 2:46 am

Buna dimineata!
Tuba seyirciye ters tokat attı
Günay Karacaoğlu, 'Gönülçelen' adlı dizide kardeşini canlandıran Tuba Büyüküstün'ü çok başarılı buluyor: O kadar güzel ve incecik olup, birden "Muhallebi çocuğu!" diye bağırması ve onun hakkını vermesi büyük başarı
Cuma akşamları atv ekranlarında yayınlanan 'Gönülçelen' dizisinde 'Gülnaz' karakterini usta oyuncu Günay Karacaoğlu canlandırıyor. Karacaoğlu, rolünü ve çekimlerde yaşadığı özel bir anıyı anlattı...
Dizide canlandırdığınız 'Gülnaz' karakteri, eğlenceli olduğu kadar hikayesi hüzünlü olan bir karakter... Anneleri olmadığı için bütün ailenin sorumluluğunu üstlenmesi mi onu hüzünlü yapıyor? 'Gülnaz', üç kardeşin en büyüğü... Sekiz yaşındayken annesini kaybediyor. Bütün ailenin gizli patronu gibi... Her çileyi çeken ama görünmeyen kahraman o... Şimdiye kadar kimseyle evlenmemiş, flört etmemiş. Tek derdi, kardeşlerini büyütmek ve onlara zarar gelmesini engellemek. Sosyofobik olduğu için dışarı çıkamıyor. Bunun altında da ciddi nedenler yatıyor. Kendi mahallesinde canavarken, dışarıda yürüyemiyor bile...

ŞİVE ÇOK TEHLİKELİDİR
Rolünüz için şive dersi almışsınız. Roman şivesi sizi zorladı mı? İlk birkaç bölüm zorlandım. Şive çok tehlikeli bir iştir; ya gerçekten güzel yapacaksınız ya da hiç yapmayacaksınız. Biz iyi yapmaya çalışıyoruz. Zaten şive zamanla daha çok oturuyor.
Dizinin bu kadar beğenileceğini tahmin ediyor muydunuz? Ben bu işin başarılı olacağına inanıyordum. Çok güzel ve sahici bir hikayesi var çünkü... Sevilmesi ve beğenilerek izlenmesi bana çok doğal geliyor. Televizyonda yapılan her iş başarıyı hak ediyor. Artık seyirci de bu işin çok zor olduğunu biliyor. Teknik ekibinden oyuncusuna, yapımcısı ve yönetmenine kadar herkes çok emek harcayarak çalışıyor. İşimizi çok severek yapıyoruz. Bize de ortaya çıkan işe sevinmek kalıyor.
Tuba Büyüküstün'ü Çingene kızı 'Hasret' karakterinde başarılı buluyor musunuz? Tuba ondan beklenenleri çok iyi karşıladı. Çok ters bir rol oynadı. Bambaşka bir karakter canlandırıyor. Bakışı, hareketleri ve şivesiyle çok rahat... Seyirci Türkiye'de maalesef hep izledikleri karakterlerin devamlılığını istiyor. Ama Tuba ters tokat attı ve çok başarılı oldu. Eli belinde Çingene kızını oynamak onun kalıplarına göre zor bir şey... O kadar güzel, boylu poslu ve incecik olup birden "Muhallebi çocuğu!" diye bağırması ve onun hakkını vermesi gerçekten büyük bir başarı... Tuba seyirciyi sevindirerek şaşırttı. Kendisini çok başarılı buluyorum.
Romanlar'dan nasıl tepkiler alıyorsunuz? Romanlar gayet sıcaklar ve bize çok yardımcı oluyorlar. Onların hikayelerini anlatmamızın dışında bir aşk hikayesi de anlatıyoruz. Her şeyden önce insanı anlatıyoruz. Hepsinden olumlu yorumlar duyuyoruz. "Biz öyle yapmıyoruz" diyen olmadı. Zaten sette de birçok arkadaşımız Roman... Onlar da hikayenin gerçekliğine ve aşka kendilerini kaptırdılar. Biz farklı bir şey ortaya koymuyoruz; onların dünyasını gösteriyoruz. İnsanlar da kendi hayatlarından parçalar buluyorlar.
Genelde projelerde başroller daha fazla ön planda olur, ancak 'Gönülçelen'de birçok karakterin hikayesi dikkat çekiyor... Her dizide herkesin bir hikayesi olması gerekiyor. Bu dizide her şeyi o kadar güzel kurguladılar ki; biz olmasak onlar olmaz, onlar olmasa da biz olmayız. Herkesin hikayesi, bir diğerinin hikayesine hizmet ediyor. Senaryodaki güzellik de bu zaten... Benim hikayem 'Hasret'e, 'Kadriye Teyze'ye, 'Nesrin Hanım'a kadar herkese hizmet ediyor. Onların hikayesi de bana hizmet ediyor

SEVGİ PROBLEMİ VAR
Peki 'Gülnaz'da sizi heyecanlandıran ne oldu? Babası ve 'Hasret' ile olan ilişkisi beni çok heyecanlandırdı. Çünkü babası 'Hasret'i sevdiği kadar 'Gülnaz'ı sevmiyor. Evladını çok seviyor tabii ama 'Hasret'e olan düşkünlüğü daha başka... 'Gülnaz'ın kırılma noktası da bu... Sevgi problemi var. Hep çok çileli olmuş. Babası 'Gülnaz'ın yanındayken bile 'Hasret'in çocukluğunu anlatıyor. O kadar büyük bir aşkla anlatıyor ki, 'Gülnaz', "Biraz da beni anlat" diyor.

Kocaman kadın niye koşuyor ki?
Siz de bir annesiniz, 'Gülnaz' da çok anaç bir karakter. Kendinizden bir şeyler katıyor musunuz? Tabii ki katıyorum. Evlat, kardeş duygusunu çok iyi biliyorum. Empati kurmazsanız olmaz zaten. İçinizdeki 'Gülnaz'ı ortaya çıkartacaksınız. Ben bu dizide ilk defa bir Çingene'yi oynuyorum. 'Gülnaz' mahallesinden çıkarken çok tedirgin oluyor. Yalnız kaldığı zaman koşmaya başlıyor. Niye koşuyor ki kocaman kadın? Bunun nedeni ortaya çıktığı zaman seyirci bu söylediklerime çok hak verecek. 'Gülnaz'ın içinde çıktığım yolculuk beni çok heyecanlandırıyor. Onunla birlikte bir maceraya atılmış oluyorum.

TADINDAN YENMİYOR
Dizide en etkilenerek canlandırdığınız sahne hangisi oldu? Dördüncü bölümde 'Gülnaz'ın babasıyla buluşma sahnesi vardı. Bizim baba sıkılınca gidiyor. Yıllar sonra 'Gülnaz' ve babası ilk defa karşılaşıyor. O kadar dokunaklı bir sahneydi ki, o sahneyi oynarken çok etkilendim. O sahnede kendi babamın geldiğini düşündüm. Babamı çok erken yaşta kaybetmiştim. Direkt empati kurdum. Babasını kaybetmiş bir insan için o sahneyi oynamak hem çok keyifli hem de çok gerçekçi oluyor. Bence işte rol o zaman tadından yenmiyor. Size gelip "Babamı çok özledim" desem, "Öyle mi?" deyip geçersiniz. Ama bunu bir oyuna yedirirsem, çok daha etkileyici olur. Konuşmadan hissettiklerimi herkese söylemiş olurum.

ACIKLI OYNARIM
Genellikle komedi projelerinde yer almak sizi rahatsız etmiyor mu? Komedi yapmayı çok seviyorum. Çünkü bilinen anlamların dışında komedi yaptığımı düşünüyorum. Çok acıklı oynuyorum. Komedinin çıkış noktası da dramatik öğelerden geçer. Kendime göre bir mizah anlayışım var. Çok güldürebilirim ama bu aynı zamanda çok dokunabilir. Komik bir sahnede izleyen 10 kişiden altısının kafasını karıştırabilirim. Çünkü mizahın tekniği bana göre bu... Böylesinin daha doğru ve kaliteli olduğuna inanıyorum.
http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2010/04/16/tuba_seyirciye_ters_tokat_atti
Theo_1
Theo_1
membru activ
membru activ

Mesaje : 80
Data de inscriere : 15/09/2009

Sus In jos

3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 Empty Re: 3.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de mihaela99 Vin 16 Apr 2010, 1:50 pm

ola ola cicas, scriu asa ca nu stiu spaniola
ce faceti? bine? numai atat?
va doresc sa aveti o zi plina de 3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 66d9f3326e0242bf8f6b31b
abia astept sa vina seara
va sarut kiss
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 Empty Re: 3.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 16 Apr 2010, 1:51 pm

hi
CE MAI FACETI???Va pregatiti pt diseara?
sa va impartasesc ce am inteles eu din promo 3
Imaginile cred ca sunt luate invers.Murat canta la pian iar Hasret se ridica de la masa .eu cred ca atunci o va vedea Murat schimbata pe Hasret pt prima data deoarece ea nu poarta lantisorul la gat....abia astept ep sa vad daca am dreptate...gata ies...am o multime de treburi si in plus nu cred ca o sa pot intra diseara sad ..Sau poate cine stie !!sper sa pot 3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 229917
O dupa amiaza placuta la toata lumea 3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 517793
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 Empty Re: 3.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de mihaela99 Vin 16 Apr 2010, 1:55 pm

Admin_dea05 a scris:hi
CE MAI FACETI???Va pregatiti pt diseara?
sa va impartasesc ce am inteles eu din promo 3
Imaginile cred ca sunt luate invers.Murat canta la pian iar Hasret se ridica de la masa .eu cred ca atunci o va vedea Murat schimbata pe Hasret pt prima data deoarece ea nu poarta lantisorul la gat....abia astept ep sa vad daca am dreptate...gata ies...am o multime de treburi si in plus nu cred ca o sa pot intra diseara sad ..Sau poate cine stie !!sper sa pot 3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 229917
O dupa amiaza placuta la toata lumea 3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 517793

buna dea, si eu am observat ca nu avea lantisorul la gat, si cred ca il avea deja cumparat, dar nu avea curaj cred sail dea
sa ai o zi excelenta 3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 517793
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 Empty Re: 3.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de chrisa Vin 16 Apr 2010, 3:22 pm

Buna ziua la toata lumea!

Of mai fetelor!!!cum gasim noi filme doar din astea care le vizionam atunci cand se filmeaza si pe care noi le asteptam ca pe painea calda.......chinuiala , nu gluma sad
chrisa
chrisa
membru senior
membru senior

Mesaje : 283
Data de inscriere : 15/09/2009
Varsta : 47

Sus In jos

3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 Empty Re: 3.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de pissycutz Vin 16 Apr 2010, 3:51 pm

Buna fetelor

In seara asta ne astepta un episod minunat.
Dea cred ca teoria ta sta in picioare ... mai avem putin si ne lamurim.
Sa aveti o zi minunata si ne vedem la vizionare kiss
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 Empty Re: 3.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de mihaela99 Vin 16 Apr 2010, 4:05 pm

chrisa a scris:Buna ziua la toata lumea!

Of mai fetelor!!!cum gasim noi filme doar din astea care le vizionam atunci cand se filmeaza si pe care noi le asteptam ca pe painea calda.......chinuiala , nu gluma sad
buna chrisa, da draga mea e un chin pe noi, sa traim numai pentru ziua de vineri, cel putin eu iar am inceput Smile , numai la Asi stateam ca nebuna toata noapte cu ochii beliti si studiam orice detaliu, si uite ca Tuba iar m-a captivat, mi-a trezit iar 3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 5c6a3e9252b87c5d7452364, care saracii abia adormisera, dar nu-i bai ,bine ca inca traiesc si s-au trezit la viata Smile

eu sunt in concediu pot sa vorbesc, daca ai treaba nu te retin draga mea


Ultima editare efectuata de catre mihaela99 in Vin 16 Apr 2010, 4:08 pm, editata de 1 ori
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 Empty Re: 3.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de mihaela99 Vin 16 Apr 2010, 4:06 pm

pissycutz a scris:Buna fetelor

In seara asta ne astepta un episod minunat.
Dea cred ca teoria ta sta in picioare ... mai avem putin si ne lamurim.
Sa aveti o zi minunata si ne vedem la vizionare kiss

buna pisi, ce faci? ai plecat? kiss
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 Empty Re: 3.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de iulia80 Vin 16 Apr 2010, 4:57 pm

buna fetelor..
buna mihaela!
despre ce promo vorbiti?..acum am sa intru sa vad si eu..
3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 Empty Re: 3.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de mihaela99 Vin 16 Apr 2010, 5:59 pm

iulia80 a scris:buna fetelor..
buna mihaela!
despre ce promo vorbiti?..acum am sa intru sa vad si eu..
3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 517793

buna iulia, acum am intrat si eu, e la trailere, nu l-ai vazut?cu lantisorul care il da murat lui hasret kiss

mie nu prea mi-a mers netul azi, of tocmai azi, cand avem atata treaba Smile

ei ce parere ai? cupidon , avem ce vedea in seara asta?
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 Empty Re: 3.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de iulia80 Vin 16 Apr 2010, 6:05 pm

mihaela99 a scris:buna iulia, acum am intrat si eu, e la trailere, nu l-ai vazut?cu lantisorul care il da murat lui hasret kiss

mie nu prea mi-a mers netul azi, of tocmai azi, cand avem atata treaba Smile

ei ce parere ai? cupidon , avem ce vedea in seara asta?
l-am vazut si eu...sper sa mearga calc asta seara...pt ca pare ca va fi un episod interesant..oricum tuba arata f bine..vopsita si in rochie....am zis eu ca plombele lui murat se vor aduna una cate una de pe podea... Smile
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 Empty Re: 3.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de DENISA Vin 16 Apr 2010, 6:10 pm

After many years songs in 'Gönülçelen' (Heart Stealer), 'Kalp Ağrısı' (Heart Pain) and 'Ezel' came up again. The songs are clicked by hunderds of thousands people on YouTube.

The songs came up again from years ago at ATV's popular series 'Gönülçelen' (Heart Stealer), 'Kalp Ağrısı' (Heart Pain) and 'Ezel'. 'Bir Elmanın Yarısı' (Half of an apple),
'Mazi Kalbimde Yaradır' (The past is a wound in my heart) and 'Bir İhtimal Daha Var' (There is a possibility) are clicked thousands of times on YouTube after playing in the series.

'BİR ELMANIN YARISI' (A HALF OF AN APPLE)
The words and song is made by 'İsmail from Mersin' in the year 1989. The song made succes after playing in 'Gönülçelen' (Heart Stealer). And the song 'Bir Elmanın Yarısı' was also in the album of Kollekftif İstanbul's Krivoto, the video's are watched by hunderds of thousands people on YouTube in a short time. The song 'Mazi Kalbimde Yaradır' (The past is a wound in my Heart) that's playing in this weeks trailer of 'Kalp Ağrısı' (Heart Pain) made also succes in a short time. The song was composed by Necip Celal Andel in the year 1928. The words belongs to Necdet Rüştü Efe and It's the 'First Turkish Tango', the song was interpreted by Lady Seyyan in the year 1932.

'BİR İHTİMAL DAHA VAR' (THERE IS A POSSIBILITY)
At ATV's front runner at the rating 'Ezel' was the song remembered by Uncle Ramiz, 'Bir İhtimal Daha Var' made a 'click' record on internet. 50 thousand people watched the video of the song that was uploaded on YouTube. The song 'Bir ihtimal Daha Var' is composed by Osman Nihat Akın and interpreted by important reviewers like; Hamiyet Yüceses, Zeki Müren, Kamuran Akkor, Safiye Ayla and Nigar Uluerer.

translated by Gökhan Köksal

Source: Sabah / Gunaydin
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 Empty Re: 3.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de iulia80 Vin 16 Apr 2010, 6:16 pm

multumim denisa..draguta ca intotdeauna!
kiss
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 Empty Re: 3.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de mihaela99 Vin 16 Apr 2010, 6:18 pm

DENISA a scris:After many years songs in 'Gönülçelen' (Heart Stealer), 'Kalp Ağrısı' (Heart Pain) and 'Ezel' came up again. The songs are clicked by hunderds of thousands people on YouTube.

The songs came up again from years ago at ATV's popular series 'Gönülçelen' (Heart Stealer), 'Kalp Ağrısı' (Heart Pain) and 'Ezel'. 'Bir Elmanın Yarısı' (Half of an apple),
'Mazi Kalbimde Yaradır' (The past is a wound in my heart) and 'Bir İhtimal Daha Var' (There is a possibility) are clicked thousands of times on YouTube after playing in the series.

'BİR ELMANIN YARISI' (A HALF OF AN APPLE)
The words and song is made by 'İsmail from Mersin' in the year 1989. The song made succes after playing in 'Gönülçelen' (Heart Stealer). And the song 'Bir Elmanın Yarısı' was also in the album of Kollekftif İstanbul's Krivoto, the video's are watched by hunderds of thousands people on YouTube in a short time. The song 'Mazi Kalbimde Yaradır' (The past is a wound in my Heart) that's playing in this weeks trailer of 'Kalp Ağrısı' (Heart Pain) made also succes in a short time. The song was composed by Necip Celal Andel in the year 1928. The words belongs to Necdet Rüştü Efe and It's the 'First Turkish Tango', the song was interpreted by Lady Seyyan in the year 1932.

'BİR İHTİMAL DAHA VAR' (THERE IS A POSSIBILITY)
At ATV's front runner at the rating 'Ezel' was the song remembered by Uncle Ramiz, 'Bir İhtimal Daha Var' made a 'click' record on internet. 50 thousand people watched the video of the song that was uploaded on YouTube. The song 'Bir ihtimal Daha Var' is composed by Osman Nihat Akın and interpreted by important reviewers like; Hamiyet Yüceses, Zeki Müren, Kamuran Akkor, Safiye Ayla and Nigar Uluerer.

translated by Gökhan Köksal

Source: Sabah / Gunaydin

buna denisa
ce faci? 3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 A57795391123457b55cda2a, mai denisa tu stii ca aseara nu am dormit pana la 3 dimineata? stii de ce? m-am zgait toata noapte la smailu-rile tale, Smile Smile , abia pa la 4 dimineata am reusit sa adorm Smile eram ca un copil cand ii dai o jucarie, halal de mine

stai ca acum ma apuc de citit

despre melodia asta e vorba? daca nu imi cer scuze
http://www.atvdiziler.com/gonulcelen-dizisi-video-klipleri/gonulcelen-klip-by-seher16/msg12898/#msg12898


Ultima editare efectuata de catre mihaela99 in Vin 16 Apr 2010, 6:27 pm, editata de 1 ori
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 Empty Re: 3.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de pissycutz Vin 16 Apr 2010, 6:22 pm

mihaela99 a scris:

buna pisi, ce faci? ai plecat? kiss
Da dar m-am intors ... iar plec iar ma intorc, ma foiesc pe usi Smile Smile dar astept cu nerabdare episodul din seara asta. 3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 244732
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 Empty Re: 3.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de mihaela99 Vin 16 Apr 2010, 6:28 pm

pissycutz a scris:
mihaela99 a scris:

buna pisi, ce faci? ai plecat? kiss
Da dar m-am intors ... iar plec iar ma intorc, ma foiesc pe usi Smile Smile dar astept cu nerabdare episodul din seara asta. 3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 244732

stai nu te mai foii, mai avem un picut, Smile
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 Empty Re: 3.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de pissycutz Vin 16 Apr 2010, 6:31 pm

De la nerabdare mi se trage ... am mai baut si o cafea acum o ora ca sa rezist la serviciu iar acum ma batai intr-una Smile
O ora jumatate 3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 244732 si inca vreo jumatate de ora pana se posteaza prima parte confused mai avem ceva de asteptat
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 Empty Re: 3.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de iulia80 Vin 16 Apr 2010, 6:34 pm

pissycutz a scris:De la nerabdare mi se trage ... am mai baut si o cafea acum o ora ca sa rezist la serviciu iar acum ma batai intr-una Smile
O ora jumatate 3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 244732 si inca vreo jumatate de ora pana se posteaza prima parte confused mai avem ceva de asteptat
buna seara pissycutz..bine ai revenit..
mama ei de cafea..dar la noapte cine o sa fie fresh cu ochii pe ei?
kiss
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 Empty Re: 3.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de mihaela99 Vin 16 Apr 2010, 6:38 pm

iulia80 a scris:
pissycutz a scris:De la nerabdare mi se trage ... am mai baut si o cafea acum o ora ca sa rezist la serviciu iar acum ma batai intr-una Smile
O ora jumatate 3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 244732 si inca vreo jumatate de ora pana se posteaza prima parte confused mai avem ceva de asteptat
buna seara pissycutz..bine ai revenit..
mama ei de cafea..dar la noapte cine o sa fie fresh cu ochii pe ei?
kiss

buna iuli kiss
hai sa ii pregatim lui pisi inca o ]3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 2218146evhu6rsm8t cu iz de la ai nostrii Smile , sa reziste ca are de ce nu? kiss
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 Empty Re: 3.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de mihaela99 Vin 16 Apr 2010, 6:42 pm

sunt cu eye ld voi sa nu plecati, ma duc sa mai invartesc in mancare da?
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 Empty Re: 3.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de iulia80 Vin 16 Apr 2010, 6:42 pm

mihaela..sa o tinem in priza pe pissyctz...! ca are ce vedea deseara..murat din curtea de aici arata f bine in costum cu papion..era elegant...plus hasret.... indragostit
mihaela eu sunt cuminte..tot rod niste inimioare de ciocolata...
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 Empty Re: 3.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de mihaela99 Vin 16 Apr 2010, 6:54 pm

iulia80 a scris:mihaela..sa o tinem in priza pe pissyctz...! ca are ce vedea deseara..murat din curtea de aici arata f bine in costum cu papion..era elegant...plus hasret.... indragostit
mihaela eu sunt cuminte..tot rod niste inimioare de ciocolata...
hai ca am invatit , m-am intors, tu ce zici ca faci? infuleci? mai da mai incet ca se aude pana aici, apropo, al meu sot zice ca este cam liniste in casa, ce ar fi sa punem niste muzica? cupidon
https://www.youtube.com/watch?v=d3kCsO3d5hY
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 Empty Re: 3.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de iulia80 Vin 16 Apr 2010, 6:57 pm

mihaela..muzica e superba.....dar cred ca am gresit tara..iar zic fetele sa trecem parleazul la turci ca am gresit campul... Smile
ai vazut video postat de theo la forumul tubei azi dimineata..
http://www.izlesene.com/video/tv-magazin-gypsy---gonulcelen/1982645..nu l-am mai pus la video pt ca deja l-a postat theo acolo!
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

3.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 22 Empty Re: 3.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 22 din 42 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 42  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum