Serialesitelenovelet
4.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 12 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
4.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 12 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4.GONULCELEN (inima furata)

+17
chrisa
iulianagl
vivi
clio 24
DENISA
nutzi
rodica
alitheea
florina1989
demiruta
anuta1971
mitzymeu
Admin_dea05
vali1cluj
iulia80
mihaela99
pissycutz
21 participanți

Pagina 12 din 44 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 28 ... 44  Urmatorul

In jos

4.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 12 Empty Re: 4.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de mihaela99 Mier 21 Apr 2010, 2:50 pm

salutare fetele,
buna pisi, se pare ca o sa avem si niste gelozie din partea lui dom profesor? Smile , e si normal , a inceput sa o iubeasca ca un nebun, , ajunge sa se duca dupa ea in cartier noapte tarziu Smile
o zi buna in continuare va doresc fetele kiss kiss
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 12 Empty Re: 4.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de pissycutz Mier 21 Apr 2010, 3:06 pm

Buna Miha


Da domn' profesor isi spune "Ce-am gasit sa fie al meu" Smile E nebun de gelozie 4.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 12 2743637754 Citeam zilele trecute un post de-a lui Arzu in care spunea cum a manipulat-o Murat pe Hasret sa isi inchida telefonul dupa ce a sunat Cihan fiind convins ca acesta va suna si in ziele urmatoare, e clar ca vrut-o doar pentru el indragostit
Si certurile cu Cihan au directa legatura cu gelozia lui pentru relatia dintre Cihan si Hasret ... ca altceva nu au ce sa-si dispute si prea nu se inghit Smile Smile
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

4.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 12 Empty Re: 4.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de mihaela99 Mier 21 Apr 2010, 3:52 pm

pissycutz a scris:Buna Miha


Da domn' profesor isi spune "Ce-am gasit sa fie al meu" Smile E nebun de gelozie 4.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 12 2743637754 Citeam zilele trecute un post de-a lui Arzu in care spunea cum a manipulat-o Murat pe Hasret sa isi inchida telefonul dupa ce a sunat Cihan fiind convins ca acesta va suna si in ziele urmatoare, e clar ca vrut-o doar pentru el indragostit
Si certurile cu Cihan au directa legatura cu gelozia lui pentru relatia dintre Cihan si Hasret ... ca altceva nu au ce sa-si dispute si prea nu se inghit Smile Smile

ai dreptate , asa putea s-o duca la studio la el, sa o invete toate cele dar nu , el a dus-o la fotel, si ce hotel, cu camerele alaturate, si cu usile deschise de perete Smile Smile Smile
scuze am scris fotel in loc de hotel, de o insemnand ceva acest fotel? cupidon cupidon Smile Smile Smile
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 12 Empty Re: 4.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de pissycutz Mier 21 Apr 2010, 4:10 pm

mihaela99 a scris:
ai dreptate , asa putea s-o duca la studio la el, sa o invete toate cele dar nu , el a dus-o la fotel, si ce hotel, cu camerele alaturate, si cu usile deschise de perete Smile Smile Smile
scuze am scris fotel in loc de hotel, de o insemnand ceva acest fotel? cupidon cupidon Smile Smile Smile

Smile Smile Smile Smile subconstientul face analogii dintre cele mai neasteptate.
Se pare ca si vineri vom avea un episod interesant ... iar faptul ca Murat isi aduce aminte de trecut cand o vede pe Hasret pe balcon spune multe. Banuiesc ca nu isi aduce aminte de Selin de fiecare data cand vede pe cineva pe balcon Smile Smile decat daca il incearca anumite sentimente pentru persoana respectiva. indragostit
Nakiye e mortala cu geloziile ei si patosul pentru Burhan, o vad in postura de viitoare sotie a lui Burhan Smile Smile
Inteleg ca se intorc acasa, oare ne asteapata din nou un speach din partea lui Hasret pentru Nersin Smile Smile
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

4.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 12 Empty Re: 4.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de florina1989 Mier 21 Apr 2010, 4:28 pm

miercurea la 20.30 o să dea filmele de lung metraj la kanald..o să fie şi filmul lui halit aci ask si filmul lui berg ask geliyorum demez şi filmul lui cemal hunal Issiz adam şi mai multe e un film în care apare şi cetin tekindor se poate să fie babam ve oglum...
florina1989
florina1989
vip
vip

Mesaje : 1350
Data de inscriere : 18/09/2009
Varsta : 34
Localizare : buzau

Sus In jos

4.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 12 Empty Re: 4.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de mihaela99 Mier 21 Apr 2010, 4:30 pm

mare crai si burhan asta Smile , , si stii care mai imi place? nenea ala cu mustata, sotul matusii lui hasret si gulmaz, ala de a fost tuns aproape zero, cica a pierdut la pariu Smile Smile , imi aduc aminte cand a vorbit el la telefon cu as. lui murat , cand a inchis tel. a spus asa cica hadi 4.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 12 155656 4.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 12 155656 , bai am ras cu lacrimi, e tare haios tipu Smile Smile
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 12 Empty Re: 4.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de mihaela99 Mier 21 Apr 2010, 4:32 pm

florina1989 a scris:miercurea la 20.30 o să dea filmele de lung metraj la kanald..o să fie şi filmul lui halit aci ask si filmul lui berg ask geliyorum demez şi filmul lui cemal hunal Issiz adam şi mai multe e un film în care apare şi cetin tekindor se poate să fie babam ve oglum...

buna /]4.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 12 90eec09266c95da2c08ec3c, multumim kiss
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 12 Empty Re: 4.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de pissycutz Mier 21 Apr 2010, 4:44 pm

mihaela99 a scris:mare crai si burhan asta Smile , , si stii care mai imi place? nenea ala cu mustata, sotul matusii lui hasret si gulmaz, ala de a fost tuns aproape zero, cica a pierdut la pariu Smile Smile , imi aduc aminte cand a vorbit el la telefon cu as. lui murat , cand a inchis tel. a spus asa cica hadi 4.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 12 155656 4.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 12 155656 , bai am ras cu lacrimi, e tare haios tipu Smile Smile

Faza asta m-a distrat si pe mine copios cum le-a zis el ca a rezolvat iar in ziua cand trebuia sa vina Murat a recunoscut ca nu a vorbit cu el, dar si in episodul trecut cand vorbea cu Berrin si s-a pierdut in explicatii Smile Smile Smile


Multumim Florina pentru vesti kiss
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

4.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 12 Empty Re: 4.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de mihaela99 Mier 21 Apr 2010, 5:01 pm

pissycutz a scris:
mihaela99 a scris:mare crai si burhan asta Smile , , si stii care mai imi place? nenea ala cu mustata, sotul matusii lui hasret si gulmaz, ala de a fost tuns aproape zero, cica a pierdut la pariu Smile Smile , imi aduc aminte cand a vorbit el la telefon cu as. lui murat , cand a inchis tel. a spus asa cica hadi 4.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 12 155656 4.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 12 155656 , bai am ras cu lacrimi, e tare haios tipu Smile Smile

Faza asta m-a distrat si pe mine copios cum le-a zis el ca a rezolvat iar in ziua cand trebuia sa vina Murat a recunoscut ca nu a vorbit cu el, dar si in episodul trecut cand vorbea cu Berrin si s-a pierdut in explicatii Smile Smile Smile


Multumim Florina pentru vesti kiss
pai nu ai vazut cu se uita nevasta-sa , saracu
parca ziceai ca vineri nu poti sa vezi serialul de ce? esti la munca, sau pleci pe undeva? Smile Smile
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 12 Empty Re: 4.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de pissycutz Mier 21 Apr 2010, 5:07 pm

mihaela99 a scris:

parca ziceai ca vineri nu poti sa vezi serialul de ce? esti la munca, sau pleci pe undeva?

Ma duc sa petrec cu George, Georgiana si Georgeta Smile Smile si sa fac precum voi aseara hac hac hac Smile Smile Smile

Dar ma voi gandi la voi, la Hasret si la Murat Crying or Very sad
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

4.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 12 Empty Re: 4.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de mihaela99 Mier 21 Apr 2010, 5:15 pm

pissycutz a scris:
mihaela99 a scris:

parca ziceai ca vineri nu poti sa vezi serialul de ce? esti la munca, sau pleci pe undeva?

Ma duc sa petrec cu George, Georgiana si Georgeta Smile Smile si sa fac precum voi aseara hac hac hac Smile Smile Smile

Dar ma voi gandi la voi, la Hasret si la Murat Crying or Very sad

ei draga mea , iti doresc petrecere frumoasa de pe acum, sa te distrezi ,la multi ani daca ai pe cineva in familie, sa iti traiasaca si sa te bucuri in fiecare clipa alaturi de ei
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 12 Empty Re: 4.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de pissycutz Mier 21 Apr 2010, 5:24 pm

mihaela99 a scris:
ei draga mea , iti doresc petrecere frumoasa de pe acum, sa te distrezi ,la multi ani daca ai pe cineva in familie, sa iti traiasaca si sa te bucuri in fiecare clipa alaturi de ei

Multumesc kiss
Iar l-ai schimbat pe Cansel? Smile Smile
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

4.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 12 Empty Re: 4.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de mihaela99 Mier 21 Apr 2010, 5:29 pm

pissycutz a scris:
mihaela99 a scris:
ei draga mea , iti doresc petrecere frumoasa de pe acum, sa te distrezi ,la multi ani daca ai pe cineva in familie, sa iti traiasaca si sa te bucuri in fiecare clipa alaturi de ei

Multumesc kiss
Iar l-ai schimbat pe Cansel? Smile Smile

da , vreau sa il am in toate ipostazele Smile Smile Smile

ma duc sa mai intind niste rufe 4.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 12 2743637754 revin
gata, de data asta le-am intins mai bine, si aseara am intins niste rufe, ma uitam azi dimineata cum le-am intins Smile Smile Smile , una hais una cea, daca ma vedea soacra-mea Smile Smile
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 12 Empty Re: 4.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de pissycutz Mier 21 Apr 2010, 5:50 pm

mihaela99 a scris:

da , vreau sa il am in toate ipostazele Smile Smile Smile

ma duc sa mai intind niste rufe 4.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 12 2743637754 revin
gata, de data asta le-am intins mai bine, si aseara am intins niste rufe, ma uitam azi dimineata cum le-am intins Smile Smile Smile , una hais una cea, daca ma vedea soacra-mea Smile Smile

E clar i-ai pus gand rau Muratelului, lasa ca vine Hasret si te ia la rost Smile Aseara rufe, azi rufe ... ti-ai deschis spalatorie? Smile Am si eu niste restante de spalat stupid
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

4.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 12 Empty Re: 4.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de mihaela99 Mier 21 Apr 2010, 5:58 pm

pissycutz a scris:
mihaela99 a scris:

da , vreau sa il am in toate ipostazele Smile Smile Smile

ma duc sa mai intind niste rufe 4.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 12 2743637754 revin
gata, de data asta le-am intins mai bine, si aseara am intins niste rufe, ma uitam azi dimineata cum le-am intins Smile Smile Smile , una hais una cea, daca ma vedea soacra-mea Smile Smile

E clar i-ai pus gand rau Muratelului, lasa ca vine Hasret si te ia la rost Smile Aseara rufe, azi rufe ... ti-ai deschis spalatorie? Smile Am si eu niste restante de spalat stupid

la mine spala masina non stop, am famile mare neicusorule, si cand gatesc , gatesc ca la popota Smile , dar in utiml timp, recunosc nu prea mai stau prin buc. ca deh am treaba Smile aaaa si mai sunt si in co Smile
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 12 Empty Re: 4.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de iulia80 Mier 21 Apr 2010, 6:22 pm

buna seara fetelor..
am ajuns si eu acasa..cu mancarea in fata..recuperez ce ati scris voi..
kiss
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

4.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 12 Empty Re: 4.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de mihaela99 Mier 21 Apr 2010, 6:25 pm

iulia80 a scris:buna seara fetelor..
am ajuns si eu acasa..cu mancarea in fata..recuperez ce ati scris voi..
kiss

buna iuli, bine ai venit kiss , pofta buna
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 12 Empty Re: 4.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de iulia80 Mier 21 Apr 2010, 6:28 pm

mihaela99 a scris:
iulia80 a scris:buna seara fetelor..
am ajuns si eu acasa..cu mancarea in fata..recuperez ce ati scris voi..
kiss

buna iuli, bine ai venit kiss , pofta buna
multumesc mult.. sunt la final acum..ca am intrat si in curtea cealalta la cetit..
draga mihaela..dar esti schimbatoare tare! dar sa nu il obosesti tare! Smile
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

4.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 12 Empty Re: 4.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de pissycutz Mier 21 Apr 2010, 6:30 pm

mihaela99 a scris:
la mine spala masina non stop, am famile mare neicusorule, si cand gatesc , gatesc ca la popota Smile , dar in utiml timp, recunosc nu prea mai stau prin buc. ca deh am treaba Smile aaaa si mai sunt si in co Smile

Famelie mare zici Smile Smile Pai cand vine familia de la treburile zilnice nu le arati cat de obosita esti? Smile Smile
Lasa ca stim noi ca de fapt esti ocupata sa cauti noi ipostaze cu Cansel Smile Hai recunoate ca te-am prins. Smile Smile Smile
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

4.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 12 Empty Re: 4.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de mihaela99 Mier 21 Apr 2010, 6:32 pm

iulia80 a scris:
mihaela99 a scris:
iulia80 a scris:buna seara fetelor..
am ajuns si eu acasa..cu mancarea in fata..recuperez ce ati scris voi..
kiss

buna iuli, bine ai venit kiss , pofta buna
multumesc mult.. sunt la final acum..ca am intrat si in curtea cealalta la cetit..
draga mihaela..dar esti schimbatoare tare! dar sa nu il obosesti tare! Smile

dupa ce il ob eu vi-l dau si voua un pic Smile , ca sa fie obosit sa pot sa-i fac ce vreau eu Smile Smile ca altfel nu sta iti dai seama Smile
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 12 Empty Re: 4.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de pissycutz Mier 21 Apr 2010, 6:32 pm

iulia80 a scris:

multumesc mult.. sunt la final acum..ca am intrat si in curtea cealalta la cetit..
draga mihaela..dar esti schimbatoare tare! dar sa nu il obosesti tare! Smile

A venit opzecista kiss Salutare si mai lasa curtea lui Murat ca e plina. Mai vino si pe la noi ca iti putem arata profesori interesanti Smile Smile si mai faci o vocaliza, mai un tenis Smile Smile Smile
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

4.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 12 Empty Re: 4.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de mihaela99 Mier 21 Apr 2010, 6:34 pm

pissycutz a scris:
mihaela99 a scris:
la mine spala masina non stop, am famile mare neicusorule, si cand gatesc , gatesc ca la popota Smile , dar in utiml timp, recunosc nu prea mai stau prin buc. ca deh am treaba Smile aaaa si mai sunt si in co Smile

Famelie mare zici Smile Smile Pai cand vine familia de la treburile zilnice nu le arati cat de obosita esti? Smile Smile
Lasa ca stim noi ca de fapt esti ocupata sa cauti noi ipostaze cu Cansel Smile Hai recunoate ca te-am prins. Smile Smile Smile

pai vezi ca stii Smile Smile
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 12 Empty Re: 4.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de iulia80 Mier 21 Apr 2010, 6:35 pm

pissycutz a scris:
iulia80 a scris:

multumesc mult.. sunt la final acum..ca am intrat si in curtea cealalta la cetit..
draga mihaela..dar esti schimbatoare tare! dar sa nu il obosesti tare! Smile

A venit opzecista kiss Salutare si mai lasa curtea lui Murat ca e plina. Mai vino si pe la noi ca iti putem arata profesori interesanti Smile Smile si mai faci o vocaliza, mai un tenis Smile Smile Smile
vai de mine..pissycutz..sansele ca sa ma linsati sunt mai mari in curtea aceasta decat in cealalta! Smile ..eu am zis ca aici sunt pe lista de asteptare..si ma multumesc cu privitul..din cand in cand poate mai pun si eu mana pe cate ceva..dar doar atat..stau cuminte ca sa nu ma Evil or Very Mad ! ei..o vocaliza acolo nu strica..pacat ca sunt afona afona afona! stupid
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

4.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 12 Empty Re: 4.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de mihaela99 Mier 21 Apr 2010, 6:36 pm

iulia80 a scris:
mihaela99 a scris:
iulia80 a scris:buna seara fetelor..
am ajuns si eu acasa..cu mancarea in fata..recuperez ce ati scris voi..
kiss

buna iuli, bine ai venit kiss , pofta buna
multumesc mult.. sunt la final acum..ca am intrat si in curtea cealalta la cetit..
draga mihaela..dar esti schimbatoare tare! dar sa nu il obosesti tare! Smile

ei ce zici? ai vz promo 2 la ep. 9? ce parere ai, crezi c-o va pupa profu pe hasret sau nu?
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 12 Empty Re: 4.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de mihaela99 Mier 21 Apr 2010, 6:39 pm

iulia80 a scris:
pissycutz a scris:
iulia80 a scris:

multumesc mult.. sunt la final acum..ca am intrat si in curtea cealalta la cetit..
draga mihaela..dar esti schimbatoare tare! dar sa nu il obosesti tare! Smile

A venit opzecista kiss Salutare si mai lasa curtea lui Murat ca e plina. Mai vino si pe la noi ca iti putem arata profesori interesanti Smile Smile si mai faci o vocaliza, mai un tenis Smile Smile Smile
vai de mine..pissycutz..sansele ca sa ma linsati sunt mai mari in curtea aceasta decat in cealalta! Smile ..eu am zis ca aici sunt pe lista de asteptare..si ma multumesc cu privitul..din cand in cand poate mai pun si eu mana pe cate ceva..dar doar atat..stau cuminte ca sa nu ma Evil or Very Mad ! ei..o vocaliza acolo nu strica..pacat ca sunt afona afona afona! stupid
las ca te ajut eu la note, nu tre sa canti, Smile Smile
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.GONULCELEN (inima furata) - Pagina 12 Empty Re: 4.GONULCELEN (inima furata)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 12 din 44 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 28 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum