Serialesitelenovelet
6.  Gonulcelen-Inima furata - Pagina 38 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
6.  Gonulcelen-Inima furata - Pagina 38 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

6. Gonulcelen-Inima furata

+19
michiper68
iulia1965
axxa246
tiberici
narcisa
vivi
Admin_dea05
clio 24
pissycutz
vali1cluj
iulia80
alitheea
chrisa
Hatice2J
anuta1971
Bruni-My
mihaela99
nutzi
DENISA
23 participanți

Pagina 38 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

6.  Gonulcelen-Inima furata - Pagina 38 Empty Re: 6. Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de mihaela99 Mar 04 Mai 2010, 9:46 pm

anuta1971 a scris:au spus ca dau despre accident in seara asta la stiri... (stirile lor)..

unde ? pe huni?
fii antena ca eu nu sunt logata , tine-ne la curent Smile
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6.  Gonulcelen-Inima furata - Pagina 38 Empty Re: 6. Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de narcisa Mar 04 Mai 2010, 9:50 pm

mihaela99 a scris:buna seara narcisa , te rog scuza-ma ca nu te-am salutat , sunt supi rau sad sad

bună Mihaela, toate suntem supărate, ni s-au înecat corabiile și Canselito nu vine să ne salveze. Și eu nu știu să înot.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.  Gonulcelen-Inima furata - Pagina 38 Empty Re: 6. Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de mihaela99 Mar 04 Mai 2010, 9:52 pm

Hatice2J a scris:
mihaela99 a scris:


ai dreptate, eu sunt confused confused de doi ani, nu stiu cine ne mai vindeca sad
mai speri in vindecare?
pt.mine Asi are un loc special in inima mea si odata cu el m-am indragostit de limba turca si nu numai de limba...ma intereseaza orice legat de Turcia...

ce vindecare, asta daca s-a infipt, acolo ramane, asa film ca ASI? , eu nu am mai vazt un film ca ASI de 10 ani, , ultimul a fost Inima Salbatica
gonul celen sper sa ma satisfaca dar.................... sa vedem kiss
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6.  Gonulcelen-Inima furata - Pagina 38 Empty Re: 6. Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de mihaela99 Mar 04 Mai 2010, 9:53 pm

narcisa a scris:
mihaela99 a scris:buna seara narcisa , te rog scuza-ma ca nu te-am salutat , sunt supi rau sad sad

bună Mihaela, toate suntem supărate, ni s-au înecat corabiile și Canselito nu vine să ne salveze. Și eu nu știu să înot.

cate valuri, cate valuri, mai bine zis tzunami Smile Smile Smile Smile kiss si lasa ca te invata cancelito sa inoti, doar face canotaj nu/ Smile Smile
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6.  Gonulcelen-Inima furata - Pagina 38 Empty Re: 6. Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de narcisa Mar 04 Mai 2010, 9:58 pm

[quote="mihaela99"][quote="Hatice2J"]
mihaela99 a scris:


ce vindecare, asta daca s-a infipt, acolo ramane, asa film ca ASI? , eu nu am mai vazt un film ca ASI de 10 ani, , ultimul a fost Inima Salbatica
gonul celen sper sa ma satisfaca dar.................... sa vedem kiss

Mi-ai adus aminte de Inimă Sălbatică: Și eu am fost înnebunită după el, dar cred că Asi îl bate cu mult. Cel puțin așa cred eu
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.  Gonulcelen-Inima furata - Pagina 38 Empty Re: 6. Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de nutzi Mar 04 Mai 2010, 9:59 pm

Buna seara fetelor!! ce faceti, sunteti suparate? ne-am facut tinuta degeaba ...nu mai avem petrecere ?
nutzi
nutzi
vip
vip

Mesaje : 711
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 61

Sus In jos

6.  Gonulcelen-Inima furata - Pagina 38 Empty Re: 6. Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de narcisa Mar 04 Mai 2010, 10:01 pm

cate valuri, cate valuri, mai bine zis tzunami Smile Smile Smile Smile kiss si lasa ca te invata cancelito sa inoti, doar face canotaj nu/ Smile Smile[/quote]

Mă duc să umplu cada, poate acuș bate Canselito la ușă. Cred că de asta nu avem episod vineri și-a luat slipul și a venit în România să ne învețe să înotăm.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.  Gonulcelen-Inima furata - Pagina 38 Empty Re: 6. Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de anuta1971 Mar 04 Mai 2010, 10:02 pm

nutzi a scris:Buna seara fetelor!! ce faceti, sunteti suparate? ne-am facut tinuta degeaba ...nu mai avem petrecere ?
buna nutzi.. bine ai venit.. vesti proaste din pacate.. sad
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

6.  Gonulcelen-Inima furata - Pagina 38 Empty Re: 6. Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de nutzi Mar 04 Mai 2010, 10:06 pm

anuta1971 a scris:
nutzi a scris:Buna seara fetelor!! ce faceti, sunteti suparate? ne-am facut tinuta degeaba ...nu mai avem petrecere ?
buna nutzi.. bine ai venit.. vesti proaste din pacate.. sad

pacat ,acum imi pun rochia la naftalina pana la urmatoeul ep... sad
exista o explicatie?
nutzi
nutzi
vip
vip

Mesaje : 711
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 61

Sus In jos

6.  Gonulcelen-Inima furata - Pagina 38 Empty Re: 6. Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de anuta1971 Mar 04 Mai 2010, 10:11 pm

nutzi a scris:
anuta1971 a scris:
nutzi a scris:Buna seara fetelor!! ce faceti, sunteti suparate? ne-am facut tinuta degeaba ...nu mai avem petrecere ?
buna nutzi.. bine ai venit.. vesti proaste din pacate.. sad

pacat ,acum imi pun rochia la naftalina pana la urmatoeul ep... sad
exista o explicatie?

nu ezista explicatie...
"ATV-ul este anunţând că în această săptămână nu va exista un nou episod de GC pentru un motiv de rutină & normale, si le cere oamenilor să nu urmeze zvonuri care au fost fondate de oameni si spun ei sa fie confortabile, episod va fi prezentat săptămâna viitoare " (tradus cu dl goagal)
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

6.  Gonulcelen-Inima furata - Pagina 38 Empty Re: 6. Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de mihaela99 Mar 04 Mai 2010, 10:11 pm

narcisa a scris:cate valuri, cate valuri, mai bine zis tzunami Smile Smile Smile Smile kiss si lasa ca te invata cancelito sa inoti, doar face canotaj nu/ Smile Smile

Mă duc să umplu cada, poate acuș bate Canselito la ușă. Cred că de asta nu avem episod vineri și-a luat slipul și a venit în România să ne învețe să înotăm.[/quote]


da da Smile Smile Smile Smile , dar nu uita sa iti pui costumul decupat la spate ca asa l-am ivatat noi fetele Smile Smile Smile Smile , altfel risti sa ramai fara el in favoarea noastra Smile Smile Smile Smile , fetele stiu de ce rad Smile Smile Smile ,
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6.  Gonulcelen-Inima furata - Pagina 38 Empty Re: 6. Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de mihaela99 Mar 04 Mai 2010, 10:13 pm

nutzi a scris:Buna seara fetelor!! ce faceti, sunteti suparate? ne-am facut tinuta degeaba ...nu mai avem petrecere ?

buna seara nutzi sad sad , nu vezi ca suntem supi, degeaba te-ai pregatit , se pare ca nu avem ep. vineri sad sad sad sad
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6.  Gonulcelen-Inima furata - Pagina 38 Empty Re: 6. Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de narcisa Mar 04 Mai 2010, 10:13 pm

nu ezista explicatie...
"ATV-ul este anunţând că în această săptămână nu va exista un nou episod de GC pentru un motiv de rutină & normale, si le cere oamenilor să nu urmeze zvonuri care au fost fondate de oameni si spun ei sa fie confortabile, episod va fi prezentat săptămâna viitoare " (tradus cu dl goagal)[/quote]


cu care dicționar de pe google ai tradus?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.  Gonulcelen-Inima furata - Pagina 38 Empty Re: 6. Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de anuta1971 Mar 04 Mai 2010, 10:14 pm

mihaela99 a scris:
narcisa a scris:cate valuri, cate valuri, mai bine zis tzunami Smile Smile Smile Smile kiss si lasa ca te invata cancelito sa inoti, doar face canotaj nu/ Smile Smile

Mă duc să umplu cada, poate acuș bate Canselito la ușă. Cred că de asta nu avem episod vineri și-a luat slipul și a venit în România să ne învețe să înotăm.


da da Smile Smile Smile Smile , dar nu uita sa iti pui costumul decupat la spate ca asa l-am ivatat noi fetele Smile Smile Smile Smile , altfel risti sa ramai fara el in favoarea noastra Smile Smile Smile Smile , fetele stiu de ce rad Smile Smile Smile ,[/quote]
de ce Miha? chilotei tanga si sus topless nu-i bine?.. eu asa visam Smile Smile Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

6.  Gonulcelen-Inima furata - Pagina 38 Empty Re: 6. Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de Hatice2J Mar 04 Mai 2010, 10:15 pm

dragalaselor ma retrag,netul imi incearca rabdarea...
va doresc noapte bune si vise placute 6.  Gonulcelen-Inima furata - Pagina 38 Dreamer
Hatice2J
Hatice2J
vip
vip

Mesaje : 660
Data de inscriere : 10/11/2009
Varsta : 56

Sus In jos

6.  Gonulcelen-Inima furata - Pagina 38 Empty Re: 6. Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de iulianagl Mar 04 Mai 2010, 10:15 pm

Buna seara.Hop am picat si eu si iaca vad vesti proaste.Ce probleme au de nu dau serialul vineri?E vreo sarbatoare la ei cumva?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.  Gonulcelen-Inima furata - Pagina 38 Empty Re: 6. Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de narcisa Mar 04 Mai 2010, 10:15 pm

mihaela99 a scris:
narcisa a scris:cate valuri, cate valuri, mai bine zis tzunami Smile Smile Smile Smile kiss si lasa ca te invata cancelito sa inoti, doar face canotaj nu/ Smile Smile

Mă duc să umplu cada, poate acuș bate Canselito la ușă. Cred că de asta nu avem episod vineri și-a luat slipul și a venit în România să ne învețe să înotăm.


da da Smile Smile Smile Smile , dar nu uita sa iti pui costumul decupat la spate ca asa l-am ivatat noi fetele Smile Smile Smile Smile , altfel risti sa ramai fara el in favoarea noastra Smile Smile Smile Smile , fetele stiu de ce rad Smile Smile Smile ,[/quote]


atunci nu mai iau costum pe mine, dacă voi jucați dur joc și eu
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.  Gonulcelen-Inima furata - Pagina 38 Empty Re: 6. Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de Theo_1 Mar 04 Mai 2010, 10:16 pm

Buna seara!
Interviu cu regizorul Cevdet Mercan, 3 mai 2010.
Türk televizyon izleyicisinin önce TRT'de Şeytan Ayrıntıda Gizlidir ile tanıştığı, sonrasında Asi, Kırık Kanatlar, Kasaba ve son olarak da Gönülçelen ile gönüllerde taht kuran yönetmen Cevdet Mercan, ricamızı kırmayarak bizi Gönülçelen'in setine davet etti.

Çekimlerin Nişantaşı ile beraber iki merkezinden biri olan Ayvansaray'da bulunan Anemas Cafe'de kariyeri ve gelecekteki planları hakkındaki sorularımızı yanıtlayan Mercan ile aynı zamanda Gönülçelen ve Türkiye'deki dizi ve sinema sektörünün durumu, yönetmenliğin esasları ve zorlukları üzerine hoş bir sohbet gerçekleştirdik.

Son yıllarda projeden projeye geçen ve sürekli yönettiği diziler ile karşımıza çıkan Cevdet Mercan, sinema projeleri hakkındaki sorularımızı yanıtlarken bir yandan da Türkiye'de Sinema yönetmeni - Dizi yönetmeni gibi bir ayrım oluşmaya başladığını ve bundan pek hoşnut olmadığını da dile getirdi. 1'i roman uyarlaması 2'si özgün senaryo olmak üzere 3 film projesi olduğunu belirten yönetmen, Kasaba'nın çekimleri bittikten sonra bu projelere ciddi olarak eğilmeyi planladığını fakat aniden ortaya çıkan Tomris Giritlioğlu'nun Gönülçelen projesi yüzünden şimdilik askıya almak durumunda kaldığından biraz da iç geçirerek bahsetti.

Son yıllarda yükselişe geçen Türk sineması ve sinemamızdaki üretkenliği, dizi sektöründeki büyüme ve sinema biletlerinden kesilen %10'luk vergi gelirinin belediyelerden alınıp Kültür Bakanlığı'nın sinemayı destekleme fonuna aktarılmasına bağlayan Mercan, dizi sektöründeki büyümenin hem maddi hem teknik olanakları arttırdığının altını çizdi.

Türk sinemasının en büyük sıkıntısının "Sinema Filmi" üretmemek olduğundan bahseden yönetmen, "Yönetmenler ya düşük bütçeli, Nuri Bilge Ceylan'ın başı çektiği 'art-house', ya da sadece gişeye oynayan komedi filmleri yapmanın peşinde, oysa Türk sinemasının ihtiyacı olan bunun ortası; Hem seyirciyi gişeye çekecek, hem bir derdi, anlatacak bir hikayesi olan filmler yapılması lazım. Bunlarda olacak, bu bir geçiş süreci. Mesela Çağan Irmak, Babam ve Oğlum'u çekerken 'en az 1 milyon seyirci izler' dediğim zaman, Çağan'ın böyle bir beklentisi yoktu, ama bence, sektör için bu tarz filmlerin başarılı olabileceğini göstermek adına çok önemliydi. Sonuç olarak benim beklentilerimi de aştı; gişede inanılmaz bir başarı elde etti ve sektör içindeki bir çok insana cesaret verdi."

Dizi yönetmenliğinin sektördeki en zor işlerden biri olduğuna inandığını belirken Cevdet Mercan; "6 günde 100 sayfalık senaryo ile 90 dakikalık bir film çekmek durumundayız" diyerek, özellikle zaman sıkıntısına dikkat çekti. Diğer diziler bir yana kendi yapımlarını bile televizyondan takip edecek vakti bulamadığını söyleyen yönetmen, ancak ekip tarafından kendisine yollanan bölümün yayına hazır halinin dvdlerini izlemeye vakit bulabildiğini belirtti.

Birlite çalıştığı kimseler tarafından "Cevdet Hoca" olarak anılan Cevdet Mercan'a, genç yaşına rağmen hem sektöre yeni giren genç isimler hem de yaşıtları tarafından "Hoca" olarak anılmasının sebeplerini de sorduk. Öncelikle yönetmen koltuğundakilere "Hoca" olarak hitap edilmesinin bir gelenek olduğunu belirten Mercan, "Çalışması kolay, çalıştığım insanlara, özellikle oyunculara çok serbestlik tanıyan ve genelde insanlarla saygı-sevgi çerçevesinde iletişim kuran bir insanım. Bunun da etkisi vardır elbet" diyerek, sorumuza son derece alçakgönüllü bir yanıt verdi.

Gönülçelen'in setine gelmişken, yönetmeni de yakalamışken konuyu Gönülçelen'e getirmemek olmazdı tabi. Öncelikle dizi sezonuna geç bir giriş yapan, hem de cuma günü yayınlanması rağmen son derece iyi izlenme payları elde ederek, şimdiden 2.sezonu garantileyen Gönülçelen'in ilk sezonunun kesin olmamakla birlikte 16 bölüm civarında olacağını öğrendik. Süpriz bir finalde bizi bekliyormuş, merakla bekliyoruz :)


Dizide, iki dünya arasındaki farklılıklara vurgu yapmaya çalıştığını belirten yönetmen, Roman olmayan oyuncularla bir Çingene dünyası yaratmanın zorluklarını ve Roman'lardan gelen tepkileri sorduğumuzda; "Oyuncularımız önemli bir ön hazırlık devresi geçirdi, özellikle Tuba (Büyüküstün) çok ciddi olarak dans ve şive dersleri aldı, bunun çok faydasını görüyoruz, bir projenin ön hazırlığı ne kadar iyiyse projenin başarılı olma olasılığı da o kadar yüksektir" dedi ve halkla oyuncuların çok iyi kaynaştığını, ilk bölümlerde şekil (giyim-şive, vb.) konusunda Roman'lardan çeşitli eleştiriler geldiğini ama bunun dışında bir sorun yaşamadıklarını belirterek; "Zaten oyuncularımız ile halk çok iyi kaynaştı, sürekli bir o evde bir bu evde misafir durumundalar, sete her zaman kek-börek ikramları geliyor. Hatta yabancı turistler bizim oyuncuları halktan sanıp, mahalleli ile birlikte fotoğraflıyorlar, 'otantik birşeyler bulduk' diye. Bu da iyi bir iş yaptığımızın göstergesi"

Dizideki iki dünyada bir diğeri olan Nişantaşı'ndaki çekimlerin de kolay olmadığını ekleyen Cevdet Mercan; " Sürekli açık alanda halkla iç içe çalışıyoruz, sette sitcom çekmeye benzemiyor bu işler, çok fazla değişken var, hepsini kontrol altında tutmak zorundasınız" diyerek yaptıkları işin zorluğuna dikkat çekti.


Gönülçelen'de hikayenin ana hatları ile belli olduğunu, tabi ki karakterler ve hikayenin gidişatının seyirciden alınan geri dönüşler ile şekillenmesinin sektörün vezgeçilmezi olduğuna değinen yönetmen, bir dizinin normal ömrünün 2 ya da 3 sezon olduğunu fakat bunun bir "iş" olmasından dolayı uzatıldıkça uzatılan dizileri de normal karşıladığını belirtti. Bu sezon için şimdilik bir ana ya da önemli yan karakter girişi yapmayı düşünmediklerini söyleyen Mercan; "ama ne olur bilinmez tabi" diyerek açık kapı bırakmayı da ihmal etmedi.

Şimdiye kadar bir çok ünlü oyuncu ile çalışma fırsatı bulmuş yönetmene, bundan sonraki projelerinde özellikle çalışmayı hayal ettiğiniz biri var mı diye sorduğumuzda başta pek cevap vermek istemese de ısrarımız karşısında dayanamayarak; "Bir projede Uğur Yücel ile çalışmayı gerçekten çok isterim" cevabını aldık.


Yardımcı yönetmenlerin yapımdaki yeri ve iyi bir yardımcı yönetmenin projeye katkısını sorduğumuz da ise; "Eğer yönetmen beyin, akıl ise, yardımcı yönetmen de kalptir. Dolaşımı sağlar, düşüncelerimi isteklerimi gerçek kılar" diyerek iyi bir yardımcı yönetmenin yapımın başarısındaki önemini vurguladı.

Setin, günün son çekimine hazır olduğu haberi gelince hep beraber sete geçtik. Tuba Büyüküstün ve Cansel Elçin'in yurtdışında olmalarından dolayı, gün ufak sahnelerin çekimine ayrıldığından başrol oyuncuları ile tanışma fırsatımız olmasa da, setteki çalışma ortamını gözlemleme fırsatımız oldu. İyi bir arkadaşlık ve iş disiplini olan çekimlerde yönetmen Cevdet Mercan, ciddiyeti ve küçük sahnelerde bile detaylara verdiği önemle dikkat çekti.

Bu ilk röportajımızda bizi son derece iyi ağırlayan, sorduğumuz sorulara üzerinde düşünülmüş, incelikli cevaplar vermesinin yanında, sohbet sırasında eğilmek istediğimiz konuları hemen farkeden ve bize yardımcı olan Cevdet Mercan'a ayrı bir teşekkür etmemiz gerekir. Kariyerindeki yükselişi yakından takip ettiğimiz Mercan'a hem Gönülçelen'de hem de gelecek projelerinde başarılar dileyip, daha yoğun bir çekim gününde yeniden sete gitmeyi kafamıza koymuş bir şekilde setten ayrılıyoruz. Yakında yeni söyleşilerde görüşmek üzere...
http://www.dizicanavari.net/2010/05/gonulcelenin-yonetmeni-cevdet-mercan.html

https://2img.net/h/oi41.tinypic.com/23sx668.jpg
https://2img.net/h/oi39.tinypic.com/dbjcz9.jpg
https://2img.net/h/oi40.tinypic.com/5u20s1.jpg

Multumesc foarte mult pentru tot ce faceti!
Noapte buna!Vise frumoase!
Theo_1
Theo_1
membru activ
membru activ

Mesaje : 80
Data de inscriere : 15/09/2009

Sus In jos

6.  Gonulcelen-Inima furata - Pagina 38 Empty Re: 6. Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de anuta1971 Mar 04 Mai 2010, 10:16 pm

narcisa a scris:nu ezista explicatie...
"ATV-ul este anunţând că în această săptămână nu va exista un nou episod de GC pentru un motiv de rutină & normale, si le cere oamenilor să nu urmeze zvonuri care au fost fondate de oameni si spun ei sa fie confortabile, episod va fi prezentat săptămâna viitoare " (tradus cu dl goagal)


cu care dicționar de pe google ai tradus?[/quote]
narcisa razi de mine.. Smile uite iti pun textul in engleza
Atv is announcing that this week there won't be a new episode of GC for a routine & normal reason,& they ask people not to follow rumors that were founded by people & they say be comfortable,the episode will be shown next week 6.  Gonulcelen-Inima furata - Pagina 38 517793
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

6.  Gonulcelen-Inima furata - Pagina 38 Empty Re: 6. Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de anuta1971 Mar 04 Mai 2010, 10:19 pm

Theo.. buna seara.. nu vrei sa stai de vorba cu noi... la revedere Theo
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

6.  Gonulcelen-Inima furata - Pagina 38 Empty Re: 6. Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de anuta1971 Mar 04 Mai 2010, 10:21 pm

Hatice2J a scris:dragalaselor ma retrag,netul imi incearca rabdarea...
va doresc noapte bune si vise placute 6.  Gonulcelen-Inima furata - Pagina 38 Dreamer
noapte buna kiss
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

6.  Gonulcelen-Inima furata - Pagina 38 Empty Re: 6. Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de narcisa Mar 04 Mai 2010, 10:21 pm

anuta1971 a scris:
narcisa a scris:nu ezista explicatie...
"ATV-ul este anunţând că în această săptămână nu va exista un nou episod de GC pentru un motiv de rutină & normale, si le cere oamenilor să nu urmeze zvonuri care au fost fondate de oameni si spun ei sa fie confortabile, episod va fi prezentat săptămâna viitoare " (tradus cu dl goagal)


cu care dicționar de pe google ai tradus?
narcisa razi de mine.. Smile uite iti pun textul in engleza
Atv is announcing that this week there won't be a new episode of GC for a routine & normal reason,& they ask people not to follow rumors that were founded by people & they say be comfortable,the episode will be shown next week 6.  Gonulcelen-Inima furata - Pagina 38 517793[/quote]


Nu râd deloc am crezut că ai tradus textul din turcă și ți-a dat traducerea asta . Pentru că eu am încercat să traduc textul din turcă și mi-a dat ceva cu împușcături la genunchi și am crezut că nu e bun dicționarul pe care l-am găsit. De asta te întrebam poate ai găsit tu unul bun.
Nu te supăra probabil nu m-am exprimat eu bine
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.  Gonulcelen-Inima furata - Pagina 38 Empty Re: 6. Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de nutzi Mar 04 Mai 2010, 10:22 pm

miha ,sora mea ,pai asta este treaba? mi-am dat si rochia la modificat sa-mi faca decupajele dorite si acum ,na ca am decupat-o de tot Smile
nu-i nimic bine ca -l dau si peste doua saptamani ,ca altfel faceam razmerita si-i omoram pisica infuriat
nutzi
nutzi
vip
vip

Mesaje : 711
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 61

Sus In jos

6.  Gonulcelen-Inima furata - Pagina 38 Empty Re: 6. Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de nutzi Mar 04 Mai 2010, 10:23 pm

iulianagl a scris:Buna seara.Hop am picat si eu si iaca vad vesti proaste.Ce probleme au de nu dau serialul vineri?E vreo sarbatoare la ei cumva?


buna seara ,iubita!!
nutzi
nutzi
vip
vip

Mesaje : 711
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 61

Sus In jos

6.  Gonulcelen-Inima furata - Pagina 38 Empty Re: 6. Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de mihaela99 Mar 04 Mai 2010, 10:24 pm

nutzi a scris:miha ,sora mea ,pai asta este treaba? mi-am dat si rochia la modificat sa-mi faca decupajele dorite si acum ,na ca am decupat-o de tot Smile
nu-i nimic bine ca -l dau si peste doua saptamani ,ca altfel faceam razmerita si-i omoram pisica infuriat


Smile Smile Smile Smile Smile uite si tu ce fac turcii cu noi, iar ne cotropesc inimile de data asta Smile Smile Smile Smile
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6.  Gonulcelen-Inima furata - Pagina 38 Empty Re: 6. Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 38 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum