Serialesitelenovelet
17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

17.Gonulcelen-Inima furata

+13
nutzi
iulianagl
lulu
narcisa
vivi
pissycutz
mitzymeu
Admin_dea05
DENISA
elena
anuta1971
alitheea
mihaela99
17 participanți

Pagina 19 din 44 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 31 ... 44  Urmatorul

In jos

17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 Empty Re: 17.Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de narcisa Lun 19 Iul 2010, 1:52 pm

mihaela99 a scris:
te pupam si pe tine si pe baietelul tau, 17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 441904 17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 441904 doamne ce frumos e, cu cine seamana? eu cred ca cu tine, baietii in gen seamana cu mamele, dar si cu tatii mai rar, ai dreptate abia astept concediu, dar mai am o luna pana atunci, in rest pe aici pe la birou cu hartii

Mi se pare că seamănă puțin cu Cansel la nas. Ție nu? Smile Smile
Nu-mi mai spune de hârtii, mai am puțin și nu mă mai văd de sub ele.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 Empty Re: 17.Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de anuta1971 Lun 19 Iul 2010, 1:55 pm

narcisa a scris:Bună ziua dragele mele, deși se pare că nu este deloc bună. Am citit și eu veștile despre Sami, îmi pare foarte rău de ce i se întâmplat, mai ales că forumul său a fost printre primele pe care le-am găsit și urmăream cu sufletul la gură postările lui. Să-i dea Domnul însănătoșire grabnică.
Voi ce mai faceți?
Ana, Miha, nu v-am mai prins deloc în direct, am înteles că aveți mult de lucru. Probabil așteptați să luați concediu. Cred că eu sunt singura care abia așteaptă să se termine concediul să scap de stres.
ce ai facut cu examenul.. l-ai dat? sau urmeaza?.. eu abia astept concediul desi azi am aflat ca in august s-ar putea sa-mi vina pe cap si auditul si curtea de conturi... sa vedem ce o sa fie..
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 Empty Re: 17.Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de mihaela99 Lun 19 Iul 2010, 1:56 pm

narcisa a scris:
mihaela99 a scris:
te pupam si pe tine si pe baietelul tau, 17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 441904 17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 441904 doamne ce frumos e, cu cine seamana? eu cred ca cu tine, baietii in gen seamana cu mamele, dar si cu tatii mai rar, ai dreptate abia astept concediu, dar mai am o luna pana atunci, in rest pe aici pe la birou cu hartii

Mi se pare că seamănă puțin cu Cansel la nas. Ție nu? Smile Smile
Nu-mi mai spune de hârtii, mai am puțin și nu mă mai văd de sub ele.

asta da...... sa stii ca ai dreptate...... are un pic din nasul lui Cancel 17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 355639 17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 355639 nu mult dar are 17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 355639 17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 355639
https://www.youtube.com/watch?v=0mvD3H7H190
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 Empty Re: 17.Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de anuta1971 Lun 19 Iul 2010, 1:56 pm

narcisa a scris:
mihaela99 a scris:
te pupam si pe tine si pe baietelul tau, 17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 441904 17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 441904 doamne ce frumos e, cu cine seamana? eu cred ca cu tine, baietii in gen seamana cu mamele, dar si cu tatii mai rar, ai dreptate abia astept concediu, dar mai am o luna pana atunci, in rest pe aici pe la birou cu hartii

Mi se pare că seamănă puțin cu Cansel la nas. Ție nu? Smile Smile
Nu-mi mai spune de hârtii, mai am puțin și nu mă mai văd de sub ele.

seamana chiar foarte mult.. sa intram la idei? Smile Smile Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 Empty Re: 17.Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de narcisa Lun 19 Iul 2010, 1:58 pm

anuta1971 a scris: inseamna ca functioneaza telepatia.. nu ai de ce sa te sperii ca avem ganduri pozitive nu? Smile Smile mie imi e teama sa ma uit la ezel ca la cat timp am asta imi mai trebuie sa devin obsedata de alt serial.. la cat de laudat e sigur e bun

Eu încă n-am devenit obsedată de film, dacă eram obsedată deja vedeam toate episoadele traduse în engleză. Dar în mod sigur mă voi uita la episoadele traduse în română pentru că ce am văzut până acum mi-a plăcut foarte mult. Deși nu se compară cu Asi și Gonulcelen și chiar și La umbra teilor mi-a plăcut mai mult decât Ezel. Poate pentru că nu joacă Tuba cu Kenan. E drăguț Kenan dar deocamdată nu l-am inclus printre favoriți.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 Empty Re: 17.Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de narcisa Lun 19 Iul 2010, 2:01 pm

anuta1971 a scris:
seamana chiar foarte mult.. sa intram la idei? Smile Smile Smile Smile

Șșșșt, să nu audă soțul. Smile Smile.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 Empty Re: 17.Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de anuta1971 Lun 19 Iul 2010, 2:03 pm

narcisa a scris:
anuta1971 a scris:
seamana chiar foarte mult.. sa intram la idei? Smile Smile Smile Smile

Șșșșt, să nu audă soțul. Smile Smile.

nu spunem nik Smile Smile Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 Empty Re: 17.Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de narcisa Lun 19 Iul 2010, 2:13 pm

anuta1971 a scris: ce ai facut cu examenul.. l-ai dat? sau urmeaza?.. eu abia astept concediul desi azi am aflat ca in august s-ar putea sa-mi vina pe cap si auditul si curtea de conturi... sa vedem ce o sa fie..
Îl am la sfârșitul lui august. Și deși pare mult timp am atâtea de citit și atât de puțin chef de când am aflat că există Canseli și Murați și Buraki și Bulenți și nici Tudor nu mă lasă să învăț încât am intrat deja în criză de timp. Mă stresează cumplit, îmi mănâncă sufletul examenul ăsta.

Oricum nu mă mai plâng, toată lumea are probleme și unii chiar foarte grave. Să dea Domnul să ne fie bine tuturor.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 Empty Re: 17.Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de anuta1971 Lun 19 Iul 2010, 2:22 pm

narcisa a scris:
anuta1971 a scris: ce ai facut cu examenul.. l-ai dat? sau urmeaza?.. eu abia astept concediul desi azi am aflat ca in august s-ar putea sa-mi vina pe cap si auditul si curtea de conturi... sa vedem ce o sa fie..
Îl am la sfârșitul lui august. Și deși pare mult timp am atâtea de citit și atât de puțin chef de când am aflat că există Canseli și Murați și Buraki și Bulenți și nici Tudor nu mă lasă să învăț încât am intrat deja în criză de timp. Mă stresează cumplit, îmi mănâncă sufletul examenul ăsta.
fa-ti un program ..imparti ce ai de invatat pe zile... si nu te culci pana nu ai trecut prin ce aveai programat.. eu am avut acum doi ani o serie de examene foarte grele si invatam de la 6 dimineata pana la zece seara.. era tocmai in perioada in care a inceput Asi ..am invatat o luna de zile asa.. luam si memoplus ..sa stii ca ajuta.. daca nu luam nu ma mai apucam iar de invatat.. mai am un examen de asta anul viitor... curaj nu e imposibil.. esti mai tanara cu 6 ani ca mine
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 Empty Re: 17.Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de narcisa Lun 19 Iul 2010, 2:30 pm

Iau și eu de toate pentru memorie, mi/am făcut și program dar nu mai pot să-l respect, am avut săptămâna trecută cursururi la fac. de la opt la opt, când veneam mă lua piticul în primire. Azi l-am trimis la Sinaia o săptămână cu cumnata, să vedem dacă rezistă, nimeni nu-i dă mai mult de două zile. Dar așa cum trecem toți peste toate voi trece eu și peste asta. Am citit că și Miha are parte de bucurii mari în august, tu nu ai nimic în program care să te streseze?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 Empty Re: 17.Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de anuta1971 Lun 19 Iul 2010, 2:35 pm

narcisa a scris:Iau și eu de toate pentru memorie, mi/am făcut și program dar nu mai pot să-l respect, am avut săptămâna trecută cursururi la fac. de la opt la opt, când veneam mă lua piticul în primire. Azi l-am trimis la Sinaia o săptămână cu cumnata, să vedem dacă rezistă, nimeni nu-i dă mai mult de două zile. Dar așa cum trecem toți peste toate voi trece eu și peste asta. Am citit că și Miha are parte de bucurii mari în august, tu nu ai nimic în program care să te streseze?
sincer stau cam prost cu banii... am fi vrut sa mergem la herculane.. nu am fost acolo niciodata si am auzit ca e foarte frumos... nu prea stim cum sa impartim banii mai ales ca in septembrie avem 2 nunti in familie si trebuie sa dam daruri mari... sa vedem... eu am asa o stare ca as vrea sa ma duc la o manastire sa stau acolo 2 saptamani sa nu aud nimic sa nu vad nimic Smile Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 Empty Re: 17.Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de elena Lun 19 Iul 2010, 2:42 pm

anuta1971 a scris:
narcisa a scris:Iau și eu de toate pentru memorie, mi/am făcut și program dar nu mai pot să-l respect, am avut săptămâna trecută cursururi la fac. de la opt la opt, când veneam mă lua piticul în primire. Azi l-am trimis la Sinaia o săptămână cu cumnata, să vedem dacă rezistă, nimeni nu-i dă mai mult de două zile. Dar așa cum trecem toți peste toate voi trece eu și peste asta. Am citit că și Miha are parte de bucurii mari în august, tu nu ai nimic în program care să te streseze?
sincer stau cam prost cu banii... am fi vrut sa mergem la herculane.. nu am fost acolo niciodata si am auzit ca e foarte frumos... nu prea stim cum sa impartim banii mai ales ca in septembrie avem 2 nunti in familie si trebuie sa dam daruri mari... sa vedem... eu am asa o stare ca as vrea sa ma duc la o manastire sa stau acolo 2 saptamani sa nu aud nimic sa nu vad nimic Smile Smile Smile
anuta merg si eu cu tine la minastirea bistrita vrei sa ma iei si pe mine Smile Smile Smile nu mai fii asa de melancolica ca trece pupicei pe obrajiori este de la vreme cheers cheers cheers cheers
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 Empty Re: 17.Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de narcisa Lun 19 Iul 2010, 2:45 pm

anuta1971 a scris: sincer stau cam prost cu banii... am fi vrut sa mergem la herculane.. nu am fost acolo niciodata si am auzit ca e foarte frumos... nu prea stim cum sa impartim banii mai ales ca in septembrie avem 2 nunti in familie si trebuie sa dam daruri mari... sa vedem... eu am asa o stare ca as vrea sa ma duc la o manastire sa stau acolo 2 saptamani sa nu aud nimic sa nu vad nimic Smile Smile Smile

Asta cu nunțile e treabă grea, n-ai cum să nu le onorezi, am avut și eu una, într-adevăr te termină cu banii. Sunt în localitate sau presupun și deplasare? Oricum banii sunt puțini în ziua de azi și n-au nici o valoare când îi primești dar când trebuie să-i dai te gândești de două ori.
La Herculane am fost în tabără când eram studentă. Am amintiri foarte plăcute. Dar sper totuși că s-au mai schimbat lucrurile că atunci eram cam dezolant. E mare lucru să poți să te plimbi, adică să ai timp și bani, până la urmă doar amintirile astea rămân ca unele dintre cele mai frumoase momente din viața noastră. Cel puțin așa e pentru mine. Din păcate, în ultimii ani bagajul meu de amintiri s-a redus la o pungă prin care suflă vântul. sad
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 Empty Re: 17.Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de anuta1971 Lun 19 Iul 2010, 2:53 pm

elenavacu a scris:
anuta1971 a scris:
narcisa a scris:Iau și eu de toate pentru memorie, mi/am făcut și program dar nu mai pot să-l respect, am avut săptămâna trecută cursururi la fac. de la opt la opt, când veneam mă lua piticul în primire. Azi l-am trimis la Sinaia o săptămână cu cumnata, să vedem dacă rezistă, nimeni nu-i dă mai mult de două zile. Dar așa cum trecem toți peste toate voi trece eu și peste asta. Am citit că și Miha are parte de bucurii mari în august, tu nu ai nimic în program care să te streseze?
sincer stau cam prost cu banii... am fi vrut sa mergem la herculane.. nu am fost acolo niciodata si am auzit ca e foarte frumos... nu prea stim cum sa impartim banii mai ales ca in septembrie avem 2 nunti in familie si trebuie sa dam daruri mari... sa vedem... eu am asa o stare ca as vrea sa ma duc la o manastire sa stau acolo 2 saptamani sa nu aud nimic sa nu vad nimic Smile Smile Smile
anuta merg si eu cu tine la minastirea bistrita vrei sa ma iei si pe mine Smile Smile Smile nu mai fii asa de melancolica ca trece pupicei pe obrajiori este de la vreme cheers cheers cheers cheers
nu sunt melancolica elena.. cred ca doar obosita kiss kiss
https://www.youtube.com/watch?v=naRmfHHQHWw
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 Empty Re: 17.Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de anuta1971 Lun 19 Iul 2010, 2:58 pm

narcisa a scris:
anuta1971 a scris: sincer stau cam prost cu banii... am fi vrut sa mergem la herculane.. nu am fost acolo niciodata si am auzit ca e foarte frumos... nu prea stim cum sa impartim banii mai ales ca in septembrie avem 2 nunti in familie si trebuie sa dam daruri mari... sa vedem... eu am asa o stare ca as vrea sa ma duc la o manastire sa stau acolo 2 saptamani sa nu aud nimic sa nu vad nimic Smile Smile Smile

Asta cu nunțile e treabă grea, n-ai cum să nu le onorezi, am avut și eu una, într-adevăr te termină cu banii. Sunt în localitate sau presupun și deplasare? Oricum banii sunt puțini în ziua de azi și n-au nici o valoare când îi primești dar când trebuie să-i dai te gândești de două ori.
La Herculane am fost în tabără când eram studentă. Am amintiri foarte plăcute. Dar sper totuși că s-au mai schimbat lucrurile că atunci eram cam dezolant. E mare lucru să poți să te plimbi, adică să ai timp și bani, până la urmă doar amintirile astea rămân ca unele dintre cele mai frumoase momente din viața noastră. Cel puțin așa e pentru mine. Din păcate, în ultimii ani bagajul meu de amintiri s-a redus la o pungă prin care suflă vântul. sad
nu sunt in localitate dar nici prea departe dar ne usuca de bani...
am intrat pe net si am vazut ca isi fac bine reclama... mai vedem
si eu si sotul meu suntem bugetari.. ne gandim cu groaza ce o sa se intample cu salariile noastre de luna viitoare.. noroc ca mai am si o alta sursa de venit.. dar pentru asta din pacate trebuie sa muncesc foarte mult... asta e...
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 Empty Re: 17.Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de narcisa Lun 19 Iul 2010, 3:08 pm

anuta1971 a scris: ]nu sunt melancolica elena.. cred ca doar obosita kiss kiss
https://www.youtube.com/watch?v=naRmfHHQHWw

Fetelor, eu mă duc să citesc. Vă doresc o zi ușoară în continuare și capul sus, trecem peste toate, atâta timp cât avem sănătate. kiss kiss kiss

Să nu te iei după reclame Ana, cumnată-mea a pățit-o chiar azi. I-am făcut rezervare la Sinaia de acum o săptămână și când a ajuns acolo s-a trezit că de fapt nu avea nici o rezervare, că cei care trebuiau să stea până azi și-au prelungit, pe cumnată-mea și pe copil au vrut să-i cazeze undeva în niște condiții mizerabile așa că toată reclama și toată rezervarea n-au folosit la nimic. Eu nu mai cred în astea când ajungi la fața locului poți să ai niște surprize de chiar că vrei să te duci la mânăstire să nu mai știi nimic.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 Empty Re: 17.Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de elena Lun 19 Iul 2010, 3:10 pm

narcisa a scris:
anuta1971 a scris: ]nu sunt melancolica elena.. cred ca doar obosita kiss kiss
https://www.youtube.com/watch?v=naRmfHHQHWw

Fetelor, eu mă duc să citesc. Vă doresc o zi ușoară în continuare și capul sus, trecem peste toate, atâta timp cât avem sănătate. kiss kiss kiss

Să nu te iei după reclame Ana, cumnată-mea a pățit-o chiar azi. I-am făcut rezervare la Sinaia de acum o săptămână și când a ajuns acolo s-a trezit că de fapt nu avea nici o rezervare, că cei care trebuiau să stea până azi și-au prelungit, pe cumnată-mea și pe copil au vrut să-i cazeze undeva în niște condiții mizerabile așa că toată reclama și toată rezervarea n-au folosit la nimic. Eu nu mai cred în astea când ajungi la fața locului poți să ai niște surprize de chiar că vrei să te duci la mânăstire să nu mai știi nimic.
PA SUCCES kiss kiss kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 Empty Re: 17.Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de narcisa Lun 19 Iul 2010, 3:15 pm

elenavacu a scris: PA SUCCES kiss kiss kiss

Mulțumesc Elena dar după cum vezi n-am reușit nici măcar să plec de la laptop dar să mai caut și cărțile. Sunt sigură că dacă plec de aici și iau cartea în mână mă prinde somnul. Deja bounce
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 Empty Re: 17.Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de elena Lun 19 Iul 2010, 3:17 pm

narcisa a scris:
elenavacu a scris: PA SUCCES kiss kiss kiss

Mulțumesc Elena dar după cum vezi n-am reușit nici măcar să plec de la laptop dar să mai caut și cărțile. Sunt sigură că dacă plec de aici și iau cartea în mână mă prinde somnul. Deja bounce
Smile Smile Smile DORMI PUTIN SI PE URMA AI POFTA DE CITIT Smile Smile kiss kiss kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 Empty Re: 17.Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de anuta1971 Lun 19 Iul 2010, 3:19 pm

narcisa a scris:
anuta1971 a scris: ]nu sunt melancolica elena.. cred ca doar obosita kiss kiss
https://www.youtube.com/watch?v=naRmfHHQHWw

Fetelor, eu mă duc să citesc. Vă doresc o zi ușoară în continuare și capul sus, trecem peste toate, atâta timp cât avem sănătate. kiss kiss kiss

Să nu te iei după reclame Ana, cumnată-mea a pățit-o chiar azi. I-am făcut rezervare la Sinaia de acum o săptămână și când a ajuns acolo s-a trezit că de fapt nu avea nici o rezervare, că cei care trebuiau să stea până azi și-au prelungit, pe cumnată-mea și pe copil au vrut să-i cazeze undeva în niște condiții mizerabile așa că toată reclama și toată rezervarea n-au folosit la nimic. Eu nu mai cred în astea când ajungi la fața locului poți să ai niște surprize de chiar că vrei să te duci la mânăstire să nu mai știi nimic.
ai dreptate am patit-o si eu... dar nu i-am lasat pana nu ni-au dat banii inapoi... ne-am trezit intr-un an de revelion ca eram cazati in niste conditii groaznice.. ne-am dus frumusel la hotel si am amenintat pe cei de la agentia de voiaj in asa fel incat ne-au returnat costul biletului... se mai intampla.. te pup narcisa sa ai spor 17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 517793
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 Empty Re: 17.Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de anuta1971 Lun 19 Iul 2010, 3:21 pm

plec si eu acasa va pup pe toate 17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 517793
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 Empty Re: 17.Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de narcisa Lun 19 Iul 2010, 3:30 pm

anuta1971 a scris:
ai dreptate am patit-o si eu... dar nu i-am lasat pana nu ni-au dat banii inapoi... ne-am trezit intr-un an de revelion ca eram cazati in niste conditii groaznice.. ne-am dus frumusel la hotel si am amenintat pe cei de la agentia de voiaj in asa fel incat ne-au returnat costul biletului... se mai intampla.. te pup narcisa sa ai spor 17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 517793

Am avut noroc că încă nu plătiserăm, cumnată-mea e prea timidă, n-ar fi cerut banii în veci. Dar eu m-am răcorit la telefon i-am spus proprietarului tot ce aveam pe suflet ba i-am ținut și o lecție de management al activității hoteliere de a sunat pe urmă omul să-și ceară scuze și să-mi explice situația.
Acum chiar că plec, mă duc să așez cărțile că am luat una de la bază și s-a răsturnat tot mormanul.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 Empty Re: 17.Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de mihaela99 Lun 19 Iul 2010, 3:36 pm

pa narcisa 17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 296580
pa ana 17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 296580
pa elena 17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 296580
plec si eu , sa aveti o zi frumoasa in continare fetelor 17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 517793 17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 517793
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 Empty Re: 17.Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de elena Lun 19 Iul 2010, 3:37 pm

mihaela99 a scris:pa narcisa 17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 296580
pa ana 17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 296580
pa elena 17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 296580
plec si eu , sa aveti o zi frumoasa in continare fetelor 17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 517793 17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 517793
PA MERSY kiss kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 Empty Re: 17.Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de elena Lun 19 Iul 2010, 3:37 pm

anuta1971 a scris:plec si eu acasa va pup pe toate 17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 517793
PA ANUTA kiss kiss kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.Gonulcelen-Inima furata - Pagina 19 Empty Re: 17.Gonulcelen-Inima furata

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 19 din 44 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 31 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum