Serialesitelenovelet
11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+10
windy_day
DENISA
Motzişor
lica54
lexia
vivi
rodica
demiruta
iulia80
Admin_dea05
14 participanți

Pagina 20 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

In jos

11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Mier 18 Aug 2010, 10:35 pm

kh69 a scris:ya i am fine thank you ... i come back from my visit to damascus and it was a nice trip i wish all of you to be there flower flower
i'm glad that you had such a nice trip!
how is the wheatrher in your country? is it hot?
kiss
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de windy_day Mier 18 Aug 2010, 11:10 pm

Iulia, eu ma plimb de pe MP pe YT si inapoi, asa ca mai dispar. Tu esti de vina kiss ca mi-ai dat de lucru. A si sa stii ca mie mi-a placut cum a jucat si actorul din JEyre (ecranizarea cea mai noua - parca 2007???). Ti-am spus ca vara asta am vazut o groaza de filme din categoria "period drama"
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de kh69 Mier 18 Aug 2010, 11:17 pm

during the day some time it is tooo hot but at the evening it became accepted and it is good my family had a house in a high and cold area and we spent a nice days there
kh69
kh69
membru senior
membru senior

Mesaje : 261
Data de inscriere : 25/05/2010

Sus In jos

11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Mier 18 Aug 2010, 11:24 pm

windy_day a scris:Iulia, eu ma plimb de pe MP pe YT si inapoi, asa ca mai dispar. Tu esti de vina kiss ca mi-ai dat de lucru. A si sa stii ca mie mi-a placut cum a jucat si actorul din JEyre (ecranizarea cea mai noua - parca 2007???). Ti-am spus ca vara asta am vazut o groaza de filme din categoria "period drama"
windy draga..m-as uita la aceste filme non stop....
acum legat de jane eyre..varianta din 2006 cu Toby stephens si ruth wilson..e bun filmul ..foarte bine interpretat...eu personal nu ma omor dupa actorul din rolul principal..dar el e ff f f apreciat la englezi si la bbc....actrita a jucat in filmele regizate de poliakoff..vreo 2 din ele...joaca bine..si chiar mi-a placut de ea!
eu raman la triada P&P,N&S sii Persuasiune(2007)..plus ca bonus Little Doritt!

vad a intrat si Motzul..Motzule am pastrat o bobo cu crema de whisky pt tine...
11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 517793
i'm glad kh69 that you spend a lovely time there! kiss


Ultima editare efectuata de catre iulia80 in Mier 18 Aug 2010, 11:34 pm, editata de 2 ori
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lexia Mier 18 Aug 2010, 11:27 pm

Bună seara Windy, Iulia, hi kh69,
Iacătă că am sosit Iulia, dar nu am văzut încă sortimentul de bomboane, ce s-a mai întâmplat pe aici? hai să văd ce aţi mai vorbit.
lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Mier 18 Aug 2010, 11:32 pm

lexia a scris:Bună seara Windy, Iulia, hi kh69,
Iacătă că am sosit Iulia, dar nu am văzut încă sortimentul de bomboane, ce s-a mai întâmplat pe aici? hai să văd ce aţi mai vorbit.

buna seara Lexia..bine ai venit...te asteptam de multisor....ii ziceam denisei sa te intrebe daca nu stii tu cumva pe unde se poticneste Fulgerica ca de 2 nopti il trimit la Denisa si nu ajunge draga deloc!
bobo sunt la mine..sunt de ciocolata cu crema de whisky! nu se arata ca sunt marfa rara!
11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 155520 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 155520 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 155520
mai ramane sa dee Motzul un semn de viata!
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lexia Mier 18 Aug 2010, 11:38 pm

Mulţumesc de bomb, după atătea ventuze (mă dar pupăcios e tipul) trebuie să luăm ceva dulce. kiss
Cine ştie pe unde nimereşte , poate o ia prin vest , sud, nord, nord est şi apoi la cine o vrea el Smile Smile Smile Smile
Poate Motzul ne mai face o surpriză cu partea de film pe care o aştepţi Smile Smile Smile , stii tu !!!
lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de windy_day Mier 18 Aug 2010, 11:44 pm

Buna Lexia!
L-am tocat pe Fulgerica, pe NY am "laudat-o" pentru rochita lucitoare si cu burta pe care o poarta, deci ca de obicei.
Ne-am mai abatut de la subiect si am luat-o pe aratura rau da' ne-am revenit. Si asa mai cu o "barfa" mai cu o bomboana spirtoasa a trecut timpul kiss
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Mier 18 Aug 2010, 11:51 pm

iulia80 a scris:... buna seara Lexia..bine ai venit...te asteptam de multisor....ii ziceam denisei sa te intrebe daca nu stii tu cumva pe unde se poticneste Fulgerica ca de 2 nopti il trimit la Denisa si nu ajunge draga deloc! bobo sunt la mine..sunt de ciocolata cu crema de whisky! nu se arata ca sunt marfa rara!
11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 155520 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 155520 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 155520 mai ramane sa dee Motzul un semn de viata!
Hey, good evening everybody! Servus fetelor! 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Bye1
Daaa, bomboane, vreau că leşin de nervi. Cât mai beţive ca să amorţim neuronul furios. 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Loveschocolate51

Eu îl ţin pe Fulger... numa în sudălmi că am ratat de 3 ori prelucrarea video11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 38141, şi tot nu mai găseam hiba... Am vrut să vă pun fragmentele 4 şi 5 şi uite, de-abia se încarcă fragm. 4 că şi pe alee la YouTube e ticsit la ora asta.
Aşa că tot vă citeam şi iar suduiam şi iar lucram. 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 38131

Lexia, încă o dată săru'mâna de ajutor, nu ştiu cum face Heba traducerea, cert e că noi nu traducem în engleză, iar ea (deşi am întrebat) nu mi-a spus cum reuşeşte să se descurce cu filmul de la noi, dar ea zice şi ne mulţumeşte fiindcă cu traducerea noastră se rezolvă. Iar pentru cei care au muncit în vara asta, Windy şi tu eşti printre ei, lasă modestia şi mii de mulţumiri. Nu ştiu ce vom face în noul sezon. Denisa sau Dea au vreo veste? Va mai fi la Aşk ve Ceza vreo tentativă de traducere?
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Mier 18 Aug 2010, 11:55 pm

LEXIA....MOTZULE...VINE BLANITA!
URAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
VAI DE MINE FAC CA AVATARUL LUI WINDY.....buf buf buf!
11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 92073 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 92073 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 92073
11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 165638 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 165638 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 165638
11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 155520 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 155520 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 155520
Motzule...muncesti mama..uite iti da aici trantorul o bobo cu crema de whisky...sa ciocnim si noi ceva! Smile Smile Smile
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lexia Mier 18 Aug 2010, 11:58 pm

Motzule nuuuuu! 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 38131 mai ai nevoie dragă. Da Iulia vine blăniţa dar mai greu se lasă de data asta 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 60243
lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de kh69 Joi 19 Aug 2010, 12:04 am

dear lixia hi and i am sorry to say bye and good evening to you and to dear iulia80 and for the all of you sweetys I love you
good bye see you later kiss
kh69
kh69
membru senior
membru senior

Mesaje : 261
Data de inscriere : 25/05/2010

Sus In jos

11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de windy_day Joi 19 Aug 2010, 12:08 am

Buna Motzi! Eu sunt pesimista, evident ca AvC este un proiect abandonat pe Huni iar pe alte forumuri nu cred ca se vor gasi amatori sa se inhame la o asemenea munca.

WAW ce fericita e Iulia! Sazi ghinisor!!! Vezi ca de la buf, buf doare (LOL)

Eu ma duc la culcare ca si asa NET-ul nu ma mai suporta iar eu nu mai am putere sa ma lupt cu el.

Noapte buna tuturor!

Good night kh69. Sweet dreams.
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Joi 19 Aug 2010, 12:08 am

dragelor..eu ma retrag....
maine sunt de amiaza la cabinet..si promit ca daca maine dimineata e incarcat fragmentul nu ma duc la serviciu pana nu vad BLANITA! manca-l-ar mama de flacau! am oftat de dragul lui!
si acum la plecare sa ne amintim si de rodica..si de blanita...
https://www.youtube.com/watch?v=_eEWGNtGJG8
imi pare rau ca nu a stat denisa cu noi mai mult asta seara!
noapte buna fetelor cu vise cat mai frumoase!
noapte buna windy,lexia motzule,Dea
good nigh kh69! sleep well!
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Joi 19 Aug 2010, 12:10 am

iulia80 a scris:LEXIA....MOTZULE...VINE BLANITA! URAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! VAI DE MINE FAC CA AVATARUL LUI WINDY.....buf buf buf!... 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 92073 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 92073 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 92073

Da, Iulia, mersi de trataţie, iau cu doo mâini! S-a încărcat, fragmentul 4, dar se va putea vedea doar peste cel puţin o oră, iar blăniţa cred că poate fi scărmănată doar în fragmentul 5. 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Yese
Daaa, dimineaţă va fi totul pregătit, sper, şi va luci aşa frumos, pe monitoarele dvs!
Somnic pufosss tuturor! 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 229917


Ultima editare efectuata de catre Motzişor in Joi 19 Aug 2010, 12:14 am, editata de 1 ori
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lexia Joi 19 Aug 2010, 12:13 am

Noapte bună vă spun şi eu, să aveţi vise frumoase. Good night! kiss Sleep Sleep Sleep
lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Joi 19 Aug 2010, 1:31 am

lexia a scris:Noapte bună vă spun şi eu, să aveţi vise frumoase. Good night! kiss Sleep Sleep Sleep
Pssst! Cine nu doarme?

Aşk ve Ceza ep. 22 - 4/9 subtitrat româneşte - formatul original

kiss kiss kiss
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 19 Aug 2010, 1:38 am

Motzişor a scris:
lexia a scris:Noapte bună vă spun şi eu, să aveţi vise frumoase. Good night! kiss Sleep Sleep Sleep
Pssst! Cine nu doarme?

Aşk ve Ceza ep. 22 - 4/9 subtitrat româneşte - formatul original

kiss kiss kiss
eu...... :D ..multumim kiss
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Joi 19 Aug 2010, 1:48 am

Admin_dea05 a scris:
Motzişor a scris: Pssst! Cine nu doarme?
...
eu...... :D ..multumim kiss

Servus Dea! În clipa asta s-a terminat de încărcat şi fragmentul 5, dar trebuie cel puţin o oră ca să zărim ceva, tu ştii povestea foarte bine.
Pup dulce mica prinţesă, dulce şi uşor să n-o trezim! 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 517793
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 19 Aug 2010, 1:58 am

Motzişor a scris:
Admin_dea05 a scris:
Motzişor a scris: Pssst! Cine nu doarme?
...
eu...... :D ..multumim kiss

Servus Dea! În clipa asta s-a terminat de încărcat şi fragmentul 5, dar trebuie cel puţin o oră ca să zărim ceva, tu ştii povestea foarte bine.
Pup dulce mica prinţesă, dulce şi uşor să n-o trezim! 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 517793
..da stiu....dar merita asteptat ..maine sper sa ma uit si eu la ep 21 acolo am ramas kiss ..noapte buna!!!am plecat si eu..mai am putin si-mi pica capul pe tastatura Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Joi 19 Aug 2010, 2:44 am

Admin_dea05 a scris:...noapte buna!!!am plecat si eu..mai am putin si-mi pica capul pe tastatura Smile
Somn uşor, Dea, dragă! O zi bună mâine, vă zic de-acum tuturor, pentru că pe când voi vă veţi trezi, eu voi dormi! dar vă las şi filmul şi ceva cafea Exclamation

Aşk ve Ceza ep. 22 - 5/9 subtitrat româneşte - formatul original

cafea 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 248946 cafea
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de rodica Joi 19 Aug 2010, 7:59 am

Buna dimineata sa aveti o zi linistita pana spre seara cand am sa fac o mica revolutie pt.ca v-ati legat de mine si de Murat Smile si sunt foarte 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 2743637754
rodica
rodica
vip
vip

Mesaje : 848
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 67

Sus In jos

11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de windy_day Joi 19 Aug 2010, 8:33 am

Buna dimineata tuturor!

Rodica, nu da ca am fost totusi cuminti (n-am zis decat ca Fulgerica are GPS-ul setat pe turca si nu intelege indicatiile Iuliei Smile , bine, bine si ca e ametit si speriat de blitz-uri).

Las si eu cafea cafea cafea cafea cafea cafea special pentru Motzi ca vad ca a muncit iar pana dimineata. Mai adaug cafea si pentru restul fetelor, iar cui nu ii place avem si 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 33656 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 33656 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 33656 suficient .

Sa aveti o zi buna.
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Joi 19 Aug 2010, 8:47 am

Buna dimineata soare...
buna dimineata dragelor...
Motzule..am vazut ca sunt gata fragmentele..
purced in cautarea Lanei de aur Smile Smile Smile
ROdica....nu te supara...m-a ajutata denisa acum ceva seri cu ceva..si i-am promis drept multumire ca il imprumut nitel pe FUlgerica...(m-a ajutat tare de tot..asa ca si rasplata trebuia sa fie pe masura) numai ca dragul de FUlgerica nu a nimerit daca iti vine a crede drumul spre Denisa...auzi tu draga..dupa ce ca suntem aproape una de cealalta!
11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 2743637754 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 2743637754 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 2743637754
basca..ca banui eu ca l-a agatata careva pe drum..si acum sunt in plin proces de investigatii!
si nu te suparara..ca nu ne-am legat de tine..am pus blanita ta..in asteptarea blanitei lui Fulgerica care va fi in fragmentul %postat azi dimineata de Motz!
gata...cauta BLANITA!11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 165638 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 165638 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 165638

pt fragmentul 4 dedicatie pt SAVAS BALdar!
https://www.youtube.com/watch?v=leE13XQZdXM
Smile Smile Smile 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 165638 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 165638 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 165638
PT FRAGMENTUL 5..DEDICATIE PT MURAT!
https://www.youtube.com/watch?v=3FAmH9F-1A8
VA DORESC SA AVETI O ZI CAT MAI FRUMOASA...pt ca mea sigur va fi dupa ce am vazut blanita!

iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de windy_day Joi 19 Aug 2010, 10:43 am

iulia80 a scris:
https://www.youtube.com/watch?v=3FAmH9F-1A8



Oh Iulia, una dintre formatiile mele de suflet si un solist cu voce de aur (pacat ca a murit prea repede si atat de tragic)!!! Chiar daca este dedicat lui Fulgerica, eu tot ma bucur de clip Smile 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 242329
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 11.ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 20 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum