Serialesitelenovelet
Aliye "fara copii mei niciodata" Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
Aliye "fara copii mei niciodata" Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Aliye "fara copii mei niciodata"

+9
dlacatus65
nety
lucyana
DENISA
narcisa
vivi
iulia80
iulianagl
Admin_dea05
13 participanți

Pagina 1 din 4 1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" Empty Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 31 Iul 2010, 9:00 pm

Aliye "fara copii mei niciodata" Aliye10

"Fără copiii mei niciodată”
Aliye, protagonista noului serial "Aliye”, este căsătorită cu un important om de afaceri şi mamă a doi copii. Aceasta locuieşte împreună cu soţul, copiii, soacra şi cumnata într-o casă mare în Edirne, familia soţului fiind una din cele mai înstărite şi respectate familii din zonă.

Soarta ei se schimbă complet când într-o zi Aliye află întâmplător că este înşelată de soţul ei. Mai mult decât atât este devastată când află că acea femeie este însărcinată şi aşteaptă un copil care este al lui Sinan, soţul lui Aliye.

În momentul în care Aliye află, îşi ia copiii şi pleacă de acasă ca să se stabilească lângă singura ei rudă în viaţă, la unchiul său stomatolog care locuieşte în Istanbul. Sinan, soţul ei, află că a fost părăsit şi începe căutările şi o găseşte pe Aliye în gară chiar înainte ca trenul să plece şi reuşeşte să îi ia unul dintre copii.

După toate aceste întâmplări Aliye va încerca să îşi construiască o nouă viaţă în Istanbul, iar în acelaşi timp va lupta să îşi recapete celălalt copil rămas la soţul ei pe care acesta refuză să i-l dea.


.............................

Titlu Original:Aliye
Regia:Kudret Sabanci
Distribuţie: Halit Ergenc
Aliye - Sanem Çelik
Deniz - Nejat Isler
Refiye - Ayla Algan
Producător:Erol Avci
Scenariul:Mehmet Bilal Güliz Kucur
Genul:Drama
Muzica:Kirac

Sursa: http://www.kanald.ro/seriale/Aliye/




Ultima editare efectuata de catre Admin_dea05 in Dum 01 Aug 2010, 10:25 am, editata de 2 ori
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" Empty Re: Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 31 Iul 2010, 9:01 pm

Aliye "fara copii mei niciodata" Aliye110
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" Empty Re: Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 04 Aug 2010, 1:14 am

Din pacate am pierdut primul ep si am ratat-o pe doamna burci...ce mult a mai stat in acest serial !!! Smile
revenind la film din ce cauza a murit tipa s-a sinucis sau a impins-o Sinan????Filmul mi se pare destul de interesant in special ca joaca Halit chiar daca personajul lui inca nu-mi place... kiss
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" Empty Re: Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de iulianagl Mier 04 Aug 2010, 11:01 am

Admin_dea05 a scris:Din pacate am pierdut primul ep si am ratat-o pe doamna burci...ce mult a mai stat in acest serial !!! Smile
revenind la film din ce cauza a murit tipa s-a sinucis sau a impins-o Sinan????Filmul mi se pare destul de interesant in special ca joaca Halit chiar daca personajul lui inca nu-mi place... kiss

Eu am vazut asa pe furate deci ea era, banuiam eu dar nu eram sigura, ma din cate am vazut s-a luat la cearta cu Sinan si din incaierarea aia a cazut acum sincer e posibil sa fi avut aceeasi intentie sa o impinga ca e cam violent in serialul asta.Dar parca si in filmul artistic care la difuzat la kd a avut un rol asa de violent numai in bbg a fost mai pasnic ii placea sa aibe roluri de dur.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" Empty Re: Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 04 Aug 2010, 10:59 pm

iulianagl a scris:
Admin_dea05 a scris:Din pacate am pierdut primul ep si am ratat-o pe doamna burci...ce mult a mai stat in acest serial !!! Smile
revenind la film din ce cauza a murit tipa s-a sinucis sau a impins-o Sinan????Filmul mi se pare destul de interesant in special ca joaca Halit chiar daca personajul lui inca nu-mi place... kiss

Eu am vazut asa pe furate deci ea era, banuiam eu dar nu eram sigura, ma din cate am vazut s-a luat la cearta cu Sinan si din incaierarea aia a cazut acum sincer e posibil sa fi avut aceeasi intentie sa o impinga ca e cam violent in serialul asta.Dar parca si in filmul artistic care la difuzat la kd a avut un rol asa de violent numai in bbg a fost mai pasnic ii placea sa aibe roluri de dur.
Din pacacate si ep de astazi l-am pierdut....Intr-adevar are rol de barbat mai violent..nu-mi place deloc...si maica-sa e o vipera
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" Empty Re: Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de iulia80 Mier 04 Aug 2010, 11:27 pm

buna fetelor...
hop si eu pe aici.....ca musca....
am vazut primul episod..am vazut Aliye "fara copii mei niciodata" 756436..nu a jucat rau..serios...si stiti ca nu sunt fana ei...
pare interesant...din pacate ora de difuzare nu corespunde decat cu vreo 3 zile la care pot sa vad serialul...si atunci o parte pt ca ajung pe la 4 acasa...
astept sa citesc rezumate..ca de vazut din 2 in 2 zile pare un viitor nu f promitator!
Aliye "fara copii mei niciodata" 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" Empty Re: Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 04 Aug 2010, 11:35 pm

iulia80 a scris:buna fetelor...
hop si eu pe aici.....ca musca....
am vazut primul episod..am vazut Aliye "fara copii mei niciodata" 756436..nu a jucat rau..serios...si stiti ca nu sunt fana ei...
pare interesant...din pacate ora de difuzare nu corespunde decat cu vreo 3 zile la care pot sa vad serialul...si atunci o parte pt ca ajung pe la 4 acasa...
astept sa citesc rezumate..ca de vazut din 2 in 2 zile pare un viitor nu f promitator!
Aliye "fara copii mei niciodata" 517793
si eu sunt curioasa daca reusesc sa ved serialul..ora imi este pe plac dar mereu gasesc de facut altceva si uit de el sad ...oricum nici nu prea sunt mare amatoare de filme seriale..singurele mele filme vazute cap -coada ramane Asi si 1001 de nopti iar acum sigur va fi si Gonulcelen..in rest nu prea mai ma atras nici unul asa de mult ...
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" Empty Re: Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de iulia80 Mier 04 Aug 2010, 11:58 pm

nic eu nu am avut rabdare sa ma uit cap coada la vreunul anume...
sa vedem cu acesta ce va iesi!
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" Empty Re: Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 05 Aug 2010, 12:10 am

iulia80 a scris:nic eu nu am avut rabdare sa ma uit cap coada la vreunul anume...
sa vedem cu acesta ce va iesi!
mare sanse pt mine nu cred ca sunt daca deja am vazut doar un ep din 3..cred ca maine e randul sa-l vad Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" Empty Re: Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de iulia80 Joi 05 Aug 2010, 7:48 am

Admin_dea05 a scris:
iulia80 a scris:nic eu nu am avut rabdare sa ma uit cap coada la vreunul anume...
sa vedem cu acesta ce va iesi!
mare sanse pt mine nu cred ca sunt daca deja am vazut doar un ep din 3..cred ca maine e randul sa-l vad Smile
eu cred ca am prins ieri vreo jum de ora de episod...azi sare din schema..cu putin noroc mai vad maine inca o jumatate de ora... Smile Smile Smile
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" Empty Re: Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 05 Aug 2010, 9:12 am

Fetelor nu-si face mila cineva de mine si iulia sa ne povesteasca ep de ieri???
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" Empty Re: Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de vivi Joi 05 Aug 2010, 7:50 pm

Aliye "fara copii mei niciodata" 218072t
Aliye "fara copii mei niciodata" Aliye41wy
Aliye "fara copii mei niciodata" Dsc029506ht
vivi
vivi
vip
vip

Mesaje : 1381
Data de inscriere : 09/10/2009

Sus In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" Empty Re: Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de iulia80 Joi 05 Aug 2010, 8:36 pm

dragelor..buna seara daca cel de ieri l-am pierdut azi sigur nu l-am vazut.....
stie careva ce s-a intamplat in episodul de azi?
Aliye "fara copii mei niciodata" 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" Empty Re: Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de iulianagl Joi 05 Aug 2010, 10:12 pm

Buna seara ladies.Cum cooperati cu, canicula?Astazi a incercat sa ia fetita dar a fost prinsa de scorpia de soacrasa si s-a intors la unchiul ei doar cu lucrurile fetitei si ceva de ale ei.Pe fata servitoarei o da afara baba ca a ajutat-o pe Aliye sa ia fetita si Zenis o duce la profa ei ca acolo astepta Aliye si din cauza asta pleaca si servitoarea auzi cum zicea scorpia ca a crescut un sarpe la san, de fata servitoarei o nebuna nu altaceva.Sinan afla de la maicasa ca Aliye a incercat sa rapeasca fetita(vorbele babei) si ca e la Nermin el pleaca acolo si are o discutie cu Aliye sa se intoarca acasa si a spus ca de ce nu intelege ca s-a terminat totul intre ei din cauza ca el nu mai este omul iubitor cu care s-a maritat si ca intre ei nu mai este dragoste deci dragostea lor a murit, el pleaca si pe drum plange si isi aduce aminte de cand erau ei prieten si-si declarau iubire prin toate locurile.Baba afla ca procurorul a acceptat deshumarea lui Umit si autopsia ei si vine aca de la conacul leilei cu falca in cer si una in pamant si se ia la harta cu Sinan care nu o mai suporta sub nici o forma. Aliye continua sa mearga la atelierul creatorului de moda si acolo se intalneste iar cu doctorasul care-i spune ca e frumoasa cred ca s-a indragostit de ea.Sinan castiga o licitatie, licitatie la care lucra sa o castige si rivalul lui, Muhsin , inca n-am inteles cu ce se ocupa Sinan, si o sa plece la Istambul ca acolo e lucrarea aude baba si il ia iar pe Sinan la intrebari ca pe ea de ce n-a intrebat-o si a facut totul fara sa stie ea si parerea ei e ca se duce la Istambul ca sa traiasca cu nevastasa si ea ramane acasa sa aibe grija de nepoatasa?Sinan o intreaba ca ce ii e greu sa aibe grija de fata iar ea ca ce ea e tanara vrea sa-si vada de viata ei ii miroase a ceva babei.Muhsin e Aliye "fara copii mei niciodata" 2743637754 ca a pierdut licitatia si acum vrea sa se razbune si mai tare pe Sinan.Aaa si sa va spun ce ia zis servitoare Nerminei ca tot se intreba de ce nu o suporta baba pe Aliye, cica cand traia raposatul baba era tinuta la tacere nu deschidea gura in fata lui apoi dupa ce a murit si Sinan s-a casatorit cu Aliye s-a facut foarte rea ca cica Aliye era saraca nu era de Sinan ca e frumoasa si e invidioasa pe frumusetea ei.Si cam atat daca am uitat cate ceva imi cer scuze.
Iar ieri ce sa intamplat Sinan a pierdut presedentia clubului(sa ma ierte Dumnezeu dar nu stiu ce club au ei)in fata lui Muhsin, Aliye se intalneste cu doctorasul pt. prima data si asta ramane uimit cand o vede(probabil ca e frumoasa)baba tot cu gura pe cine apuca, ca nu poate tacea si e cu ochii numai pe miscarile tuturor mai ales pe fetita ca probabil banuieste ea ceva, se cearta cu Sinan ca nevastasa ii cheltuie banii la Istambul asta o intreaba de unde stie si ii spune ca a venit statmentul de la banca si ca la deschis ca de acolo stie(probabil cand Aliye a scos bani de la bancomat sa-l ajute pe unchiusu ca venise aia sa-i din casa lucrurile ca avea datorii nici aici n-am inteles prea bine de unde are el datorii).Muhsin ii tot poarta sambetele lui Sinan si tot persecuta procurorii sa aprobe dashumarea si autopsia Umitei care pana la urma o capata prin semnatura cu degetul a mamei fetei si-i da si niste bani asa ca o facere de bine.Si cam atat.
kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" Empty Re: Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de iulia80 Joi 05 Aug 2010, 10:24 pm

iuliana esti super...
multumim mult..si eu si sigur si dea...
daca reusesc maine..dar nu garantez..ca e nepotul meu la mine..si cand vin eu de la serviciu..sigur doarme si toata casa il pazeste sa nu pice dragul de el din pat! prin somn!
Smile Smile Smile
ramanem datoare! Aliye "fara copii mei niciodata" 155520 Aliye "fara copii mei niciodata" 155520 Aliye "fara copii mei niciodata" 155520
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" Empty Re: Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de iulianagl Vin 06 Aug 2010, 12:47 am

iulia80 a scris:iuliana esti super...
multumim mult..si eu si sigur si dea...
daca reusesc maine..dar nu garantez..ca e nepotul meu la mine..si cand vin eu de la serviciu..sigur doarme si toata casa il pazeste sa nu pice dragul de el din pat! prin somn!
Smile Smile Smile
ramanem datoare! Aliye "fara copii mei niciodata" 155520 Aliye "fara copii mei niciodata" 155520 Aliye "fara copii mei niciodata" 155520

Nici o problema draga mea ai grija de nepotel sa fiti sanatosi cu totii. kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" Empty Re: Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 06 Aug 2010, 9:20 am

iulianagl a scris:
iulia80 a scris:iuliana esti super...
multumim mult..si eu si sigur si dea...
daca reusesc maine..dar nu garantez..ca e nepotul meu la mine..si cand vin eu de la serviciu..sigur doarme si toata casa il pazeste sa nu pice dragul de el din pat! prin somn!
Smile Smile Smile
ramanem datoare! Aliye "fara copii mei niciodata" 155520 Aliye "fara copii mei niciodata" 155520 Aliye "fara copii mei niciodata" 155520

Nici o problema draga mea ai grija de nepotel sa fiti sanatosi cu totii. kiss kiss
Multumim iuliana Aliye "fara copii mei niciodata" 357595 Aliye "fara copii mei niciodata" 3478558767 si ep de ieri am inceput sa-l vad de cand vorbea Sinan cu Aliye..mi-a placut momentul cand si-a adus aminte sinan si plangea de faza cand erau ei mai tineri si isi declarau dragostea..imi pare rau ca nu am vazut prima intalnire a doctorasului(nu stiu cum il cheama) si aliye...prietena doctorasului e numia dupa cumparaturi si distractii saracul s-a saturat de ea Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" Empty Re: Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de iulia80 Vin 06 Aug 2010, 7:07 pm

buna seara natiune.!
aha..conform prevederilor mele....am ratat gratios episodul de azi..deci daca se indura careva de mine ..raman profund indatorata!
Aliye "fara copii mei niciodata" 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" Empty Re: Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de iulianagl Vin 06 Aug 2010, 10:10 pm

Buna seara ladies.Care mai e treaba totul ok?
Pe doctoras il cheama Deniz simpatic nume.Si mie mi-a placut faza cu ei in padure si-si declarau iubirea dar se pare ca lui Sinan Aga i-a mirosit a "pestelca" lui Umit si cam o da in bara ca la autopsie s-a aflat ca era insarcinata si acum Muhsin zice ca e crima ca a omorat-o din cauza ca nu vroia sa faca avort asta o sa fie acuzatia lui Sinan in curand Sinan isi cauta partener pt. proiectul din Istanbul ca Cemal prietenul lui cel mai bun(asa s-a declarat el) a dat bir cu fugitii si nu vrea sa mai mearga cu Sinan in capitala, Scorpia de baba e sucarita pe toata lumea mai ales pe servitoarea cea noua care o si da afara ca i-a raspuns ca ea nu e sclava nimanui drept care Sinan merge si o aduce pe Hasiba sau Sihabe ca incurcate mai sunt numele lor inapoi la vila ca sa-i spele "camesile" ca numai gasea niciuna curata.Doctorasul merge la atelierul de croitorie ca sa-si ia costumul dar si cu gandul sa o vada pe Aliye dar din pacate madama e trimisa sa duca rochia unei cantarete si degeaba se hlizea el pe geamlacul de la camera cusatoreselor si pleaca acasa foarte indragostit ca de fapt cand a ajuns acasa a tot privit si mirosit sacoul ca poate poate e imprimat cu mirosul Aliyei si ia hotararea sa-l imbrace si adoarme asa imbracat cu sacou pantalon de treining si tenisi in picioare asa il gaseste de dimineata Nur prietena lui care cred ca nu o mai suporta ca-i place prea mult sa se plimbe, na acum daca a vazut cat de bine e croit sacoul o bate gandul sa mearga si ea la croitor.Ah ne rahat(vorba lui Hasret cand a acuzat-o ca a furat bratara Nesrinei) Feyyaz unchiul(asta nu e Etham tatl lui Hogea?) Aliyei merge la o intalnire cu prietenii lui si stand asa,la masa alaturata erau niste tineri(derbedei cu cazier) care jucau table si cand se entuziasmau unul din ei se tot izbea cu spatarul scaunului in scaunul cantaretei care ii era frica de injectie cand a venit la el sa-i scoata maseaua si le-a spus politicos sa fie mai civilizat astora nu le-au picat bine si au sarit la bataie din care Feyyaz a fost injunghiat si dus la spital cu ruptura de organ(ficat) si-l opereaza Mustafa ca Dr. nostru era acasa visand la Aliye cu toate ca l-a sunat nu a venit ca au zis astia ca se descurca si fara el, nu gaseau sange ca avea grupa AB negativ si noroc ca vecina lor la care tot lasa copilul cum o cheama ca am uitat avea aceeasi grupa si-i doneaza sange si asa scapa Feyyaz stomatologul, Aliye il lasa pe al mic la vecini si asta numai tace ca sa vina maicasa ca daca nu vine ea atunci sa vina taicasu sa-l ia si Rufus bunica ia hotararea sa-l sune pe Sinan si cand colo raspunde Scorpia si asa afla ca asta mic e la vecini si o apuca iar nabadaile.Ayse fetita tot intreaba de maicasa si sa vezi ce a repezit-oScorpia de nici mancare nu i-a mai trebuit.Dr. se intalneste dimineata cu Aliye cand ii spune de unchiul ei si asta o sa aibe grija lui.Iar la sfarsitu episodului ramane cu Sinan cand avocatul ii spune ca e posibil sa fie acuzat de crima si cam atat.Aaa baiatul vecinei il da afara de la servici ca a deliverat un plic si cica acolo erau bani si l-au acuzat ca el ia luat si el habar n-avea si a venit plangand acasa ca l-a tratat ca pe un hot si Rufus bunica s-a suparat pe companie si si-a propus sa mearga la ei sa le arate cine e ea(e comica rau bunica ea nu e matusa lui Onur in 1001 nopti?) daca nu gasesc banii.Si gata. kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" Empty Re: Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de iulianagl Vin 06 Aug 2010, 10:26 pm

Aliye "fara copii mei niciodata" Images?q=tbn:ANd9GcR_YxJuSK3Mg41uLKYntLeeoqw0Vjy-Dlwa8zOQrahwjaHFplI&t=1&usg=__ZnuUYch-kQBOCu629HRKeBQ1rDE=

Ia uitati aici doi cocosi sper sa nu ramana nici unul golasi ca si cocosul Anutei. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" Empty Re: Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de iulianagl Vin 06 Aug 2010, 10:42 pm

Aliye "fara copii mei niciodata" Images?q=tbn:ANd9GcQedUHqqlyapei1WnzxdWhYIxqTYZs66dNawSFf9WFrzbH1bYM&t=1&usg=__iJYZqvRNfSXTvZqM3a1SiA_CqSM=Aliye "fara copii mei niciodata" Images?q=tbn:ANd9GcR0MH_r0ydcL7VR_kLy9UE_az-zrkNQluOtG746s67TybAUdrk&t=1&usg=__Mkd9yUBrHnWXLINxaD8EaulsqQk=
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" Empty Re: Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de iulia80 Vin 06 Aug 2010, 11:04 pm

buna seara iuliana...
multumesc mult ,tare de tot!
Aliye "fara copii mei niciodata" 155520 Aliye "fara copii mei niciodata" 155520 Aliye "fara copii mei niciodata" 155520
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" Empty Re: Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de iulianagl Vin 06 Aug 2010, 11:08 pm

[quote="iulia80"]buna seara iuliana...
multumesc mult ,tare de tot!
Aliye "fara copii mei niciodata" 155520 Aliye "fara copii mei niciodata" 155520 Aliye "fara copii mei niciodata" 155520 [/quote]


Aliye "fara copii mei niciodata" 517793 Aliye "fara copii mei niciodata" 517793 Aliye "fara copii mei niciodata" 517793
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" Empty Re: Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de iulia80 Vin 06 Aug 2010, 11:11 pm

apropo iuliana..imi place f tare avatarul tau!
oricum filmul pare interesant..oare are multe episoade?

iuliana eu trag dreapta..pt ca am ochii in alta parte decat orbite!
noapte buna si vise cat mai frumoase!
Aliye "fara copii mei niciodata" 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" Empty Re: Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de iulianagl Vin 06 Aug 2010, 11:28 pm

iulia80 a scris:apropo iuliana..imi place f tare avatarul tau!
oricum filmul pare interesant..oare are multe episoade?

iuliana eu trag dreapta..pt ca am ochii in alta parte decat orbite!
noapte buna si vise cat mai frumoase!
Aliye "fara copii mei niciodata" 517793

Multumesc draga mea.Serialul are 76 episoade.Noapte buna si tie si la toata lumea vise placute deasemeni. kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" Empty Re: Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 4 1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum