Serialesitelenovelet
23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

23. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+15
pissycutz
annadanna
vivi
iulia1965
dana17
florica
iulia80
iulianagl
alitheea
vali1cluj
DENISA
narcisa
anuta1971
mihaela99
elena
19 participanți

Pagina 14 din 44 Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 29 ... 44  Urmatorul

In jos

23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 23. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Sam 04 Sept 2010, 8:19 pm

mihaela99 a scris:
si cam ce ai propune tu sa ingurgitam ? :nh8: Murat oga ? pai a mai ramas ceva din el? 23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 2743637754

Să știi Miha că părul nu i l-am mâncat. Și au mai rămas și știi tu ce mi-ai pus pe mp. Smile Smile Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 23. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Sam 04 Sept 2010, 8:20 pm

elena a scris:
anuta1971 a scris:
mihaela99 a scris:
anuta1971 a scris:mai fetelor nu mai vorbiti de mancare... va tog Crying or Very sad

eu am vacut o ciorba de vacuta si friptuta la cuptor yami yami, tocmai vroiam sa imi pun in farfurie Smile

ana uite ici sa-ti treaca de mancare Smile Smile Smile
https://www.youtube.com/watch?v=lZ6tkHzuNI0

kiss kiss
eu nu am facut nimic de mancare... am facut curatenie... am spalat rufe... mancare yok... cand am vrut sa ma apuc de gatit sotul mi-a spus ca am facut destule pe ziua de azi sa mai fac si maine... si eu atat am asteptat, un impuls la lene Smile Smile
Smile Smile
Smile Smile anuta sa nu ma bati Question am vazut reportajul lui tuba si cansel el cind a vorbit nu a aparut nimic pe ecran de cite ori a vorbit tuba puneau semnul intrebarii oare de ce pentru ca ea vorbea in dodii si nu intelegea reportera ce a vrut sa zica sau oare o fi raspuns vai si amar Evil or Very Mad Evil or Very Mad nu fiti rele cu mine ca intreb si eu sad sad sad Smile Smile
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 23. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 04 Sept 2010, 8:20 pm

narcisa a scris:[quote="mihaela99] iti dai seama daca ar fi sa il cerem pe oga ? ea numa cere da nu da nik in schimb 23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 2743637754

În loc de papanași am tocat perele pentru dulceață. Dar vă dau cum să nu vă dau. Mi-au mai rămas niște pere și vi le dau să le tocați că eu am obosit. Smile Smile [/quote]
Smile Smile Smile buna fata.. pai spune pe de-a dreptul..vrei ajutoare ca venim... sa mancam dulceata Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 23. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Sam 04 Sept 2010, 8:21 pm

mihaela99 a scris:
narcisa a scris:
anuta1971 a scris: mai fetelor nu mai vorbiti de mancare... va tog Crying or Very sad

Ana are dreptate, să nu mai vorbim de mâncare. Haideți mai bine să mâncăm că vorbitul nu ține de foame. Smile Smile

si cam ce ai propune tu sa ingurgitam ? :nh8: Murat oga ? pai a mai ramas ceva din el? 23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 2743637754
Smile Smile
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 23. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Sam 04 Sept 2010, 8:23 pm

anuta1971 a scris:[
eu nu am facut nimic de mancare... am facut curatenie... am spalat rufe... mancare yok... cand am vrut sa ma apuc de gatit sotul mi-a spus ca am facut destule pe ziua de azi sa mai fac si maine... si eu atat am asteptat, un impuls la lene Smile Smile

parca si mie mi-a pierit foamea, la cate mirosuri am inhalat mai bine nu, merge o salata de fructe preparate cu rom si cu neste nuca sau alune ?
23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Salatadefructe


sau neste vin? o busuioaca de bohotin? cupidon , Elena prin frigiderul tau procopsit nu s-a pierdut cumva o sticluta din asta? cupidon
23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Busuioacadebohotin
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 23. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Sam 04 Sept 2010, 8:24 pm

anuta1971 a scris: Smile Smile Smile buna fata.. pai spune pe de-a dreptul..vrei ajutoare ca venim... sa mancam dulceata Smile Smile

Ana văd că ți-e foame rău, ia du-te și fă ceva de mâncare Smile Smile Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 23. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Sam 04 Sept 2010, 8:24 pm

mihaela99 a scris:
anuta1971 a scris:[
eu nu am facut nimic de mancare... am facut curatenie... am spalat rufe... mancare yok... cand am vrut sa ma apuc de gatit sotul mi-a spus ca am facut destule pe ziua de azi sa mai fac si maine... si eu atat am asteptat, un impuls la lene Smile Smile

parca si mie mi-a pierit foamea, la cate mirosuri am inhalat mai bine nu, merge o salata de fructe preparate cu rom si cu neste nuca sau alune ?
23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Salatadefructe


sau neste vin? o busuioaca de bohotin? cupidon , Elena prin frigiderul tau procopsit nu s-a pierdut cumva o sticluta din asta? cupidon
23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Busuioacadebohotin
Smile Smile Smile Smile kiss kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 23. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 04 Sept 2010, 8:24 pm

Elenus te suspectez ca ai ceva cu Tuba.. cine stie ce spuneau.. am vazut si eu si nu mi s-a parut nimic in neregula..o sa apara o traducere
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 23. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Sam 04 Sept 2010, 8:25 pm

[quote="anuta1971"]Miha m-ai omorat cu melodia asta... uite ce versuri are

Ne vijdam


si mie imi placeeeeeeeeeeeee stupid stupid Exclamation Exclamation
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 23. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Sam 04 Sept 2010, 8:25 pm

mihaela99 a scris:
anuta1971 a scris:[
eu nu am facut nimic de mancare... am facut curatenie... am spalat rufe... mancare yok... cand am vrut sa ma apuc de gatit sotul mi-a spus ca am facut destule pe ziua de azi sa mai fac si maine... si eu atat am asteptat, un impuls la lene Smile Smile

parca si mie mi-a pierit foamea, la cate mirosuri am inhalat mai bine nu, merge o salata de fructe preparate cu rom si cu neste nuca sau alune ?
23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Salatadefructe


sau neste vin? o busuioaca de bohotin? cupidon , Elena prin frigiderul tau procopsit nu s-a pierdut cumva o sticluta din asta? cupidon
23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Busuioacadebohotin
miha ai cuvintul meu ca am chiar asa ceva 23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 248946 23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 248946 23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 248946 si ti am oprit or sa ne gaseasca pe sub masa Smile Smile Smile
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 23. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Sam 04 Sept 2010, 8:26 pm

mihaela99 a scris:
anuta1971 a scris:[
eu nu am facut nimic de mancare... am facut curatenie... am spalat rufe... mancare yok... cand am vrut sa ma apuc de gatit sotul mi-a spus ca am facut destule pe ziua de azi sa mai fac si maine... si eu atat am asteptat, un impuls la lene Smile Smile

parca si mie mi-a pierit foamea, la cate mirosuri am inhalat mai bine nu, merge o salata de fructe preparate cu rom si cu neste nuca sau alune ?
23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Salatadefructe


sau neste vin? o busuioaca de bohotin? cupidon , Elena prin frigiderul tau procopsit nu s-a pierdut cumva o sticluta din asta? cupidon
23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Busuioacadebohotin
miha ai cuvintul meu ca am chiar asa ceva 23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 248946 23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 248946 23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 248946 si ti am oprit or sa ne gaseasca pe sub masa Smile Smile Smile
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 23. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 04 Sept 2010, 8:26 pm

narcisa a scris:
anuta1971 a scris: Smile Smile Smile buna fata.. pai spune pe de-a dreptul..vrei ajutoare ca venim... sa mancam dulceata Smile Smile

Ana văd că ți-e foame rău, ia du-te și fă ceva de mâncare Smile Smile Smile
nici nu mananc... nici nu fac Smile Smile Smile vrei sa scapi de mine?.. plec la turci mai bine Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 23. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Sam 04 Sept 2010, 8:27 pm

narcisa a scris:[quote="mihaela99] iti dai seama daca ar fi sa il cerem pe oga ? ea numa cere da nu da nik in schimb 23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 2743637754

În loc de papanași am tocat perele pentru dulceață. Dar vă dau cum să nu vă dau. Mi-au mai rămas niște pere și vi le dau să le tocați că eu am obosit. Smile Smile [/quote]

sa tocam huh ? pere? mai bune ne-ai da neste frunze , ca pana vinerea pe 17 nu avem ce face nu? 23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 2743637754
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 23. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 04 Sept 2010, 8:28 pm

mai fetelor iar ati inceput? Smile Smile Miha sezi binisor, tu dai tonul.. Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 23. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Sam 04 Sept 2010, 8:29 pm

anuta1971 a scris:Elenus te suspectez ca ai ceva cu Tuba.. cine stie ce spuneau.. am vazut si eu si nu mi s-a parut nimic in neregula..o sa apara o traducere
bine te cred o sa apara si atunci vedem da... Smile Smile scuza ma Smile Smile Smile
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 23. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Sam 04 Sept 2010, 8:30 pm

elena a scris:[miha ai cuvintul meu ca am chiar asa ceva 23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 248946 23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 248946 23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 248946 si ti am oprit or sa ne gaseasca pe sub masa Smile Smile Smile

cine sa ne gaseasca ? nu vezi ca ana pleaca la turci, narcisa ne da sa tocam , plec si eu , na ca m-am suparat , ma duc in vizita la bulgari 23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 2743637754
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 23. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Sam 04 Sept 2010, 8:31 pm

anuta1971 a scris:mai fetelor iar ati inceput? Smile Smile Miha sezi binisor, tu dai tonul.. Smile Smile
Smile Smile pai nu trebuie sa fie cineva tartorul ia zii iar noi...suita lui il acompaniem Smile Smile Smile
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 23. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 04 Sept 2010, 8:32 pm

mihaela99 a scris:
narcisa a scris:[quote="mihaela99] iti dai seama daca ar fi sa il cerem pe oga ? ea numa cere da nu da nik in schimb 23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 2743637754

În loc de papanași am tocat perele pentru dulceață. Dar vă dau cum să nu vă dau. Mi-au mai rămas niște pere și vi le dau să le tocați că eu am obosit. Smile Smile

sa tocam huh ? pere? mai bune ne-ai da neste frunze , ca pana vinerea pe 17 nu avem ce face nu? 23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 2743637754 [/quote]
fetelor ati vazut faza cand ii duce Cobra ananas Gulnazei iar ea ii spune ca i-a adus o floare Smile Smile ... el ii spune ca i-a adus avocado Smile Smile iar ea il intreaba ce o sa faca cu frunzele? Smile Smile


Ultima editare efectuata de catre anuta1971 in Sam 04 Sept 2010, 8:33 pm, editata de 1 ori
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 23. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Sam 04 Sept 2010, 8:33 pm

mihaela99 a scris:
elena a scris:[miha ai cuvintul meu ca am chiar asa ceva 23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 248946 23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 248946 23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 248946 si ti am oprit or sa ne gaseasca pe sub masa Smile Smile Smile

cine sa ne gaseasca ? nu vezi ca ana pleaca la turci, narcisa ne da sa tocam , plec si eu , na ca m-am suparat , ma duc in vizita la bulgari 23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 2743637754
Smile vezi ca bulgarii atenteaza la .. pudoarea femeilor Smile Smile Smile Smile lasa si tu ceva cind pleci vreun nr de telefon ceva ca sa venim repede ca sunt cam ... duri Smile Smile Smile
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 23. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Sam 04 Sept 2010, 8:33 pm

anuta1971 a scris:mai fetelor iar ati inceput? Smile Smile Miha sezi binisor, tu dai tonul.. Smile Smile

hai ca in seara asta am incredere nu te mai bagi pe mate nu? te duci si faci nanai da/? NU MAI AI MOTIVE DE SUPI Smile Smile Smile Smile Smile
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 23. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Sam 04 Sept 2010, 8:33 pm

anuta1971 a scris:
mihaela99 a scris:
narcisa a scris:[quote="mihaela99] iti dai seama daca ar fi sa il cerem pe oga ? ea numa cere da nu da nik in schimb 23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 2743637754

În loc de papanași am tocat perele pentru dulceață. Dar vă dau cum să nu vă dau. Mi-au mai rămas niște pere și vi le dau să le tocați că eu am obosit. Smile Smile

sa tocam huh ? pere? mai bune ne-ai da neste frunze , ca pana vinerea pe 17 nu avem ce face nu? 23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 2743637754
fetelor ati vazut faza cand ii duce Cobra ananas Gulnazei iar ea ii spune ca i-a adus o floare Smile Smile ... el ii spune ca i-a adus avocado Smile Smile iar ea il intreaba ce o sa faca cu frunzele? Smile Smile [/quote] am vazut si am ras cu lacrimi Smile Smile Smile
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 23. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Sam 04 Sept 2010, 8:35 pm

anuta1971 a scris:
mihaela99 a scris:
narcisa a scris:[quote="mihaela99] iti dai seama daca ar fi sa il cerem pe oga ? ea numa cere da nu da nik in schimb 23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 2743637754

În loc de papanași am tocat perele pentru dulceață. Dar vă dau cum să nu vă dau. Mi-au mai rămas niște pere și vi le dau să le tocați că eu am obosit. Smile Smile

sa tocam huh ? pere? mai bune ne-ai da neste frunze , ca pana vinerea pe 17 nu avem ce face nu? 23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 2743637754
fetelor ati vazut faza cand ii duce Cobra ananas Gulnazei iar ea ii spune ca i-a adus o floare Smile Smile ... el ii spune ca i-a adus avocado Smile Smile iar ea il intreaba ce o sa faca cu frunzele? Smile Smile [/quote]

Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile SA LE TOACE Smile Smile Smile Smile Smile
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 23. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Sam 04 Sept 2010, 8:36 pm

elena a scris:[ Smile vezi ca bulgarii atenteaza la .. pudoarea femeilor Smile Smile Smile Smile lasa si tu ceva cind pleci vreun nr de telefon ceva ca sa venim repede ca sunt cam ... duri Smile Smile Smile

NU LAS NIK, MI-AM SCHIMBAT PANA SI USER NAME Question
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 23. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 04 Sept 2010, 8:38 pm

mihaela99 a scris:[quote="anuta1971]fetelor ati vazut faza cand ii duce Cobra ananas Gulnazei iar ea ii spune ca i-a adus o floare Smile Smile ... el ii spune ca i-a adus avocado Smile Smile iar ea il intreaba ce o sa faca cu frunzele? Smile Smile
Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile SA LE TOACE Smile Smile Smile Smile Smile [/quote]
sa le toace la cainele lui Georghe Smile Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 23. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Sam 04 Sept 2010, 8:40 pm

Narcisa am adus parte a treia 23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 600626

EPISODE 19 PART 3 (ARZU)
Alıntı
https://www.youtube.com/watch?v=Hb-uUZAt_8A


Levent: Ok.. I understand you quit music.. well I actually do not but lets say I do.. but why did you send away that beautiful piano?
Murat: I could not stop doing music if the piano was here.
Levent: of course. If it was in front of you you would not be able to keep yourself from playing it.
As they say if you want to quit smoking throw out all the cigarette packets first.
Murat: exactly.

Levent: but what if you crave for it.. After a meal.. a B FLAT, a concerto with your coffee..
Murat: I don’t think I will crave it.
Levent: what about hasret? She must remind you of music also.
Murat: well she is not here anymore so no problem.

(Murat sees hasret’s little flower drawings in his note book and he immediately has music in his ears :canım )

Levent: what are you gonna do with those?
Murat: take them to school. They were here a long time.
Levent: what did you do with the piano?
Murat: I gave it to AGOP
Levent: AGOP? Really?
Murat: at least he will sell it to someone who needs it.
Levent: wow.. I thought you sent it to the summer house or something..
Murat: why?
Levent: are you really sure you do not want to see that piano again?
Murat: of course I am.
**
Nesrin: A gigantic piano is taken down the stairs and you do not hear anything Nakiye.
Nakiye: I really did not see anyone take it Ms. Nesrin.
Nesrin: yes you are glued to the TV. Its obvious you would not see.
Nakiye: but I had gone out shopping for a little bit. I guess they took it then.
Ethem: Its enough Nesrin. What’s done is done..

Nakiye: oh I had food on the cooker.. thanks..(she says to Ethem.. )

**
Nesrin: here.. I found AGOP’s number.

**
Gülnaz: did you do all this for me?
Cobra:Course I did. Who else would I do it for my Daisy.
Gülnaz: Daisy?
Cobra: yeah..
Gülnaz: You know they had camomile tea in Murat Hoca’s house. Do you think I could sell camomile tea in the coffee shop..
Cobra: we’ll see..
Gülnaz: se we’ll see ohh!!

Gülnaz: hello.
Saime: hello.
Gülnaz: welcome.
Saime: I know I should not be coming here but I am living in Istanbul now. I could not live in another city as if Hasret does not exist. You will understand me better. You are like her mom.
I am sure you cannot stay away from her and miss her too. You are the only person who can Help me. I am always wondering how she is, what she is doing. I want to help you guys out with money too. You will help me won’t you?
Gülnaz: oh I don’t know..
Saime: gülnaz please. Look I will give you my number..
I thank you very much.

Gülnaz: well I will think it out.. and I will call you..

**
Kadriye: why did she come?
Cobra: what’s she saying?
Gülnaz: she is asking about Hasret.. If hasret learns I have been talking to this woman she will cut me to pieces. But she is a mother. She cannot help it. She worries.. where is Hasret by the way?
Kadriye: I thought she was coming..
Gülnaz: that’s what she said.
Cobra: she will come soon I guess then..
Gülnaz: oh there she is.
Hasret.. oh my beautiful sister..
Kadriye: hello

Hasret: hello sister, hello aunty.
Gülnaz: Oh I missed you so much.. Oh...


**
Balçiçek: oh wow... what the hell is this on the street.. wow.. did you buy this.
Cobra: yeah so?
Balçiçek: with which money did you buy it?
Cobra: with Turkish Lira.
Balçiçek: oh how funny.

**
TV:
Man: what is your profession?
Man: I am a pianist..
Man: play it then..

**
Gülnaz: so we are all smiles why are you sulking? What happened?
Hasret: did you not watch TV?
Gülnaz: what? what were we supposed to hear?
Hasret: Murat hoca quit music. He does not want anything to do with music.
Balçiçek: oh good... he was a stuck up person..
Gülnaz: oh as if you understand music.. you have the voice of a Vuvuzella..
Balçiçek: shut up
Gülnaz: you shut up..
So why did he quit? Did you ask him?
Hasret: I did.. I went there but wish I had not.. he scolded me and snapped at me.
Gülnaz: Oh such a donkey.. so did you not answer him back?
Hasret: No. I could not say anything. I just froze.
Kadriye: don’t worry he will continue doing music in 2 days.
Hasret: no not this time. He even gave away his piano?
Gülnaz: oh god.. who did he give it to?
Cobra:he gave it to me.
Gülnaz: to you? Look if you are up to monkey business again. I will never ever forgive you even if you buy me a deep freezer..
Cobra:look I have nothing to do with it. He called me.

Murat: I want you to do something for me.
Cobra: Oh don’t get me mixed up in this.
Gülnaz is still cross with me.
Murat: Its not something she will be angry about. You just have to find a few men to help carry the piano down and take it somewhere. Ok?
Cobra: ok.. I will do it.

This is exactly how it happened.. I thought he was throwing it away because the piano was old.

Hasret: where did you take the piano to?
Cobra: somewhere in Cukurcuma..

Here it is..
Hello Uncle Agop.
Agop: Hello manager..
Cobra: you know I came here the other day and brought you a piano.
Gülnaz: yes we came to buy it.
Hasret: we have got money to pay for it.
Agop: well unfortunately the piano is not here anymore.
It will be sold in an auction?
Hasret: what is an auction?
Gülnaz: where is it gone?
Cobra: they are going to sell it by bidding.
Gülnaz: what’s bidding?

Ethem: so it will be sold in the auction immediately? Why so fast?
Nesrin: because it is a valuable piano and in good shape.
Levent: so tomorrow you are going to go and buy it back?
Nesrin: of course I am going to buy it. That’s the only way murat will start music again.


**
Hasret: then we will have the buy the piano at the auction.
Gülnaz: us?
Hasret: yes.
Cobra: of course we will buy it.

Agop: well actually I heard Murat’s mom Mrs. Nesrin wants that piano too.
And when she enters and auction I doubt you can bid higher than her.

**
Kadir goes to the cafe to see the girl..
It is a posh cafe.. they only have money for 2 drinks.
**

Balçiçek: what happened to the piano business then?
Gülnaz: nothing we are buying tomorrow from the fraction.
Balçiçek: what the hell is a fraction?
Gülnaz: oh she is so ignorant how can I explain it to her.
Cobra: she means Auction..
Balçiçek: whatever.. what do I care?
Cobra? Aren2t we going to work? We would have earned some money. That last restaurant we used to go to left us with good money. Did you not hear me? Why is he going red??

Cobra:Hasret I was going to talk to you but I could not manage it. I am sorry.
Hasret: Its ok. If my sister has forgiven you. I will forgive you too.. I guess you were after your own bread.
Balçiçek: oh so touching..

**
Levent: they have been waiting for 2 hours for just one explanation.
Murat: I told them I would not be making any explanations.
Levent: ok. Forget about the reporters. But you did not tell your best friend why you did such a thing?
Murat: I just stopped and looked at myself.. I felt the weight on me. The concerts, new songs, arrangement, the lessons at school.. I guess I will continue giving lessons.

Levent: yes but you have been working in this tempo for years.
Murat: so it must have had its toll on me. Now I feel tired. A person needs to stop and just breathe for a while to understand how tired he or she is.
I just realized this.

Levent: so now you are sort of retired huh?
You will soon end up doing gardening..organic tomatoes. Etc.
Murat: not a bad idea.
Levent: Is this all really about you being tired?
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 23. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 14 din 44 Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 29 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum