Serialesitelenovelet
13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+19
lacramyyoara
axxa246
asi demir
lica54
Gloxinia2010
kh69
vivi
dana sandulescu
elena
iulia1965
FLORI
rodica
lexia
andradamaria
Motzişor
windy_day
Admin_dea05
iulia80
DENISA
23 participanți

Pagina 20 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 16 Sept 2010, 5:06 pm

Aşk ve Ceza'ya İki Yeni Oyuncu


Eklenme Zamanı :Bugün, 15:41 | Bu Haber 729 kez okundu.

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Sinantuzcuahuyagtu

Geçen sezonun ortalarında Atv ekranlarında yayına giren Aşk ve Ceza, bu sezona kadrosunu zenginleştirerek devam ediyor.

Başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Murat Yıldırım'ın paylaştığı Aşk ve Ceza'ya Savaş'ın nikahlı karısı Çiçek'in ağabeyi olarak Erkan Bektaş'ın katılmasından sonra, iki yeni oyuncu daha geliyor. Ihlamurlar Altında ve Yol Arkadaşım'dan tanıdığımız Sinan Tuzcu ve mankenlikten oyunculuğa geçen Ahu Yağtu, Aşk ve Ceza'nın kadrosuna katılan yeni isimler.

Televizyongazetesi'nin haberine göre; Sinan Tuzcu'nun olduğu bölümlerin çekimi 20 Eylül'de başlayacak. Ahu Yağtu ise ilk kez 28 Eylül'de yayınlanacak bölümde rol alacak.


In addition to Ahu (the new addition to the cast), apparently, Sinan will also join in. Ahu will make her first appearance next episode while Sinan will join Ask ve Ceza team on September 20th.

It's getting more and more interesting..hope he'll play cicek's love interest!



E măreşte echipa Ask ve Ceza din 20 septembrie cu Sinan Tuzcu şi Ahu Yağtu.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Joi 16 Sept 2010, 5:35 pm

Doi frumoşi actorii noi, mulţumim Denisa!
Poate creşte intensitatea jocului! Cert e că TMC-ul mai vâră nişte bani. S-au înfuriat sau ce?
Cu ajutorul Lăcrămioarei şi al unui entuziast turc, bineînţeles că îi voi scrie, pentru noi toţi un Bonus:

Aşk ve Ceza promo episodul 26 - subtitrat româneşte

kiss kiss kiss
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Marturisire Savas

Mesaj Scris de Gloxinia2010 Joi 16 Sept 2010, 6:50 pm

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 36839339212558726844

P.S. Scuzati-mi, va rog , realizarea destul de putin reusita!

Gloxinia2010
membru activ
membru activ

Mesaje : 52
Data de inscriere : 02/09/2010

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 16 Sept 2010, 7:12 pm

Gloxinia2010 e un gif foarte bun ... 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 357595

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 57967_114308538626686_100001426224571_97457_2951992_n
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Joi 16 Sept 2010, 8:01 pm

Sara bună şi frumoasă!
Giulia a pus pe Port nişte... Subiecte, de analiză... Cred că nu strică nici aici

https://2img.net/h/oi35.tinypic.com/i42ukj.jpg --- http://myph.us/pics/75616_produce191.gif 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 2ihwgoz

https://2img.net/h/oi35.tinypic.com/28i7xg1.jpg --- https://2img.net/h/oi35.tinypic.com/359iauw.jpg

https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/34zm0sh.jpg --- https://2img.net/h/oi37.tinypic.com/28tvpqd.jpg

https://2img.net/h/oi35.tinypic.com/2ccs7ys.jpg --- https://2img.net/h/oi36.tinypic.com/2ihwgoz.jpg

https://2img.net/h/oi37.tinypic.com/11to9x3.jpg --- https://2img.net/h/oi34.tinypic.com/34huwt0.jpg

https://2img.net/h/oi35.tinypic.com/rtnkp5.jpg
13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Rtnkp5
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de windy_day Joi 16 Sept 2010, 9:33 pm

Buna seara!
Motzi , am terminat de vazut ep. 25 in toata splendoarea lui. Multumesc.
Mamaaa ce plasma are Morunu' . La ce i-o trebui frate? E ca aia care isi iau carti ca sa zica si ei ca sunt intelectuali Smile .
... mamaaa ce rochie numai volane, funde si floricele are Cici. E potrivita de minune (asa vaporoasa) cu pantofii aia "pana in gat" pe care ii are in picioare.
... in sfarsit MAMAAAA CE RECLAMA LA IKEA - a luat bani ATV-ul la greu de la astia!
Ma intreb insa, din nou, ce s-a intamplat cu Cem ca doar Savas a fost in Bodrum si ar fi trebuit sa treaca pe la cel mai bun prieten NU??? De unde au avut bani Baldarii pentru sediul ala cu birouri cat vilele din Pipera? Ca parca erau in criza? Sediul alalalt (ala de avea o padure in jur) valora o avere pe piata imobiliara si au scos banii vanzandu-l? O fi fost asezat pe un zacamant de titei sau era ... amplasat in Bebek ... ! Smile Smile
... A si pentru personal, ca inainte de vacanta aveau in firma 4-5 angajati? In fine, erori marunte ca la turci se poarta chestia asta cu pierdutul personajelor in meandrele scenariului Smile si "cosmetizari" in peisaj bruste si inexplicabile
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lexia Joi 16 Sept 2010, 9:54 pm

Bună seara, ce faci Windy dar ce linişte este pe aici analizezi, analizezi.
Păi au bani că s-au asociat cu polonezii, în sezonul trecut şi la ultima şedinţă ţinută la vechea locaţie Săvăşel le explica că trebuie să se organizeze, extindă, personal nou că de, au nevoie să coordoneze şi fabrica de la Van. Ei iată ce rapid au acţionat. Smile Smile Smile
Şi eu mă întrebam că ce o fi cu Cem dar în situaţia în care era Savaş când s-a dus la Bodrum, numai de Cem mă gândesc că nu avea chef avea probleme prea grave de rezolvat, las că acuşi vine iar timpul când îi va plânge pe umăr la Cem. sad sad sad sad sad sad
Motzi, ce ne mai răscoleşti tu cu tema de studiu.

Mai pun şi eu ceva de studiu
https://www.youtube.com/watch?v=ZAunMypqUfs
Sau aici?
https://www.youtube.com/watch?v=DgS7TiZ8vzc. De cap îmi fac dacă sunt singură
lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana sandulescu Joi 16 Sept 2010, 11:24 pm

buna seara fetelor 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 517793 !ce mai faceti 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 155520 ?sper ca sunteti bine toate. 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 745790 ..am intrat putin sa mai citesc noutatile sa imi mai bucur privirea cu frumosul 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 60243 si ma retrag frumos catre 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 898610

Betty multumesc frumos pentru ep 26 promo I love you va sarut dulce pe toate si va urez noapte buna

floare floare floare


Ultima editare efectuata de catre dana sandulescu in Joi 16 Sept 2010, 11:26 pm, editata de 1 ori
dana sandulescu
dana sandulescu
membru activ
membru activ

Mesaje : 93
Data de inscriere : 07/09/2010
Varsta : 55
Localizare : Dragasani jud Vilcea

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lexia Vin 17 Sept 2010, 8:18 am

Bună dimineaţa dragelor.
Pentru voi cafeaua de dimineaţă




]13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 B13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 I13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 N13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 E13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 A13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 I13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 V13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 E13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 N13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 I13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 T13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 X13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 A13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 L13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Q13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 A


Ultima editare efectuata de catre lexia in Vin 17 Sept 2010, 12:49 pm, editata de 1 ori
lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Vin 17 Sept 2010, 10:01 am

lexia a scris:Bună dimineaţa dragelor.
Pentru voi cafeaua de dimineaţă
...
Daaaa, mersi de cafea, vă servesc şi eu cu un fragment, pentru care au pus osul şi Rasim şi Xalqa.
Bun venit, Xalqa!!! Fetelor, să-l răsfăţaţi că merită floare

Aşk ve Ceza ep. 24 - 5/9 subtitrat româneşte - formatul original

kiss
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 17 Sept 2010, 10:37 am

Buna fetelor!! Va doresc o zi frumoasa 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Good_day_03
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 17 Sept 2010, 1:33 pm

Dünya küçük (!)

Aşk ve Ceza'daki sürpriz karşılaşmaların, tesadüflerin, ebelemelerin, sobelemelerin ardı arkası kesilmiyor. İstanbul'u bilmeyenler sanacaklar ki bu şehir birkaç dönümden ibaret. Önceki gece hepsi bir mobilya mağazasında buluşuverdiler. Çiçek ile Nazan'ın alışveriş için seçtikleri mağazaya aynı dakikalarda Yasemin ile Sevgi de gelivermişlerdi. Ve tesadüfe bakın ki Bora da oradaydı. Kaçınılmaz olarak sürpriz (!) karşılaşmalar meydana geldi. Ama ben işin sırrını son karede çözdüm. Mağazanın girişinde kocaman puntolarla "%50 İndirim" yazıyordu. Meğer hepsi "sezon sonu indirimini" kolluyormuş!..

Yüksel Aytuğ - Günaydın



13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 2514045f13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 58634_114518575272349_100001426224571_98638_743042_n
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de windy_day Vin 17 Sept 2010, 4:08 pm

DENISA a scris:Dünya küçük (!)

Aşk ve Ceza'daki sürpriz karşılaşmaların, tesadüflerin, ebelemelerin, sobelemelerin ardı arkası kesilmiyor. İstanbul'u bilmeyenler sanacaklar ki bu şehir birkaç dönümden ibaret. Önceki gece hepsi bir mobilya mağazasında buluşuverdiler. Çiçek ile Nazan'ın alışveriş için seçtikleri mağazaya aynı dakikalarda Yasemin ile Sevgi de gelivermişlerdi. Ve tesadüfe bakın ki Bora da oradaydı. Kaçınılmaz olarak sürpriz (!) karşılaşmalar meydana geldi. Ama ben işin sırrını son karede çözdüm. Mağazanın girişinde kocaman puntolarla "%50 İndirim" yazıyordu. Meğer hepsi "sezon sonu indirimini" kolluyormuş!..

Yüksel Aytuğ - Günaydın


Smile Smile Smile Smile
Buna ziua tuturor!
Denisaaaa, s-au invartit cu totii prin acelasi mall care includea si magazinul IKEA, chestie pe care am remarcat-o si eu dupa ce am vazut tot episodul. In parte, are dreptate tipul Smile Smile Smile ca prea erau toti la un loc.
Cu toate astea, dupa parerea mea, ultimele 2 episoade din AvC au fost mult mai sarace in gafe (una a fost cu Pala care se face bine cu viteza luminii insa in serialele turcesti au loc tot felul de miracole NU???) fata de cum ne obisnuise echipa lui Bostanel si mai dinamic construite. Individul, adica cel care scrie articolul, insa il "iubeste" pe Bostanel (LOL) deci nu putea rata saptamana asta asa ca a bagat repede chestia cu magazinul si coincidentele. Oricum comentariul in cauza cade putin in ridicol prin descoperirea unei roti ce a fost de mult inventata si utilizata la greu de toata lumea, personaje care defileaza de-a valma, cu sau fara sens, prin magazine sau alte de felul asta s-au mai vazut. Mai mult, am inteles ca invartitul pe spatii mici, cam in aceleasi locatii (ca de, sunt cam aceiasi cei care dau banii) se datoreaza in principal politicii de finantare a posturilor TV. Prin urmare, depinde cine sponsorizeaza canalul unde sunt vandute serialele si, in functie de asta, vei vedea mai mult sau mai putin din Istanbul (fiindca despre Istanbul vorbim in cazul de fata). Iar IKEA a fost unul dintre sponsorii mari nu numai ai postului TV ci si ai episodului trecut deci a vrut sau nu, i-a placut sau nu, Bostanel a trebuit sa bage minute bune la magazinul in cauza. Nu cred ca as accepta sa vad asta intr-un film de arta, finantat, de exemplu, de Ministerul Culturii, dar intr-o productie care depinde atat de mult de sponsori scenariul se mai scrie si la comanda iar printre atatea comenzi trebuie sa aiba si ceva coerenta, sa nu semene chiar cu un indrumar de cumparaturi sau un ghid turistic si tot asa.
In orice caz toate serialele turcesti au minute in sir in care arata a documentare turistice sau a clipuri de promovare a tot felul de SPA-uri, hoteluri, mall-uri, brand-uri si tot asa, insa asta le asigura numarul atat de mare de productii (dar si numarul mare de seriale la care se renunta foarte repede).
Prin urmare, CE IL MIRA ATAT DE TARE PE DOMNUL IN CAUZA????
Smile Smile
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 17 Sept 2010, 5:19 pm

bună Windy !!!!!!!!!


13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 9251414248187398341013. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 71914419663345913598
13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 63098643133833144454
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 17 Sept 2010, 5:52 pm

Acum m-am dumirit şi eu cui urează Motzi şi Lexia bun venit , m-am uitat puţin la lista noilor membri ( m-am minunat când am văzut câte ID-uri pot avea unii membri ) şi am descoperit printre noii membri şi pe Xalqa.

Xalqa welcome on our forums !!!

Thanks for helping gave girls to the translation the series.



13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 X13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 A13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 L13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Q13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 A13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Blank13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Blank13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Blank13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 W13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 E13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 L13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 C13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 O13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 M13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 E


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Vin 17 Sept 2010, 6:01 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Vin 17 Sept 2010, 5:56 pm

DENISA a scris:Acum m-am dumirit şi eu cui urează Motzi şi Lexia bun venit , m-am uitat puţin la lista noilor membri ( m-am minunat când am văzut câte ID-uri pot avea unii membri ) şi am descoperit printre noii membri şi pe Xalqa.

Xalqa welcome on our forums !!!

Thanks for helping gave girls to the translation the series.
...
Smile Smile Smile Denisaaa, eşti o dulceaţă, Xalqa e tătar din Constanţa! Dar ştie engleza, nu-i bai Smile
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 17 Sept 2010, 6:01 pm

dar lb română nu ?????????????


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Vin 17 Sept 2010, 6:03 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Vin 17 Sept 2010, 6:03 pm

DENISA a scris:dar lb română nu ?????????????
Cum ,,nu", bineînţeles că da!!!!!!!!!!!
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 17 Sept 2010, 6:04 pm

Motzişor a scris:
DENISA a scris:dar lb română nu ?????????????
Cum ,,nu", bineînţeles că da!!!!!!!!!!!

eu am crezut că e turc din ţara lui . stupid stupid stupid stupid
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Vin 17 Sept 2010, 6:05 pm

DENISA a scris:
Motzişor a scris:
DENISA a scris:dar lb română nu ?????????????
Cum ,,nu", bineînţeles că da!!!!!!!!!!!

eu am crezut că e turc din ţara lui . stupid stupid stupid stupid
Turculeţul autentic este Rasim.
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 17 Sept 2010, 6:08 pm

Motzişor a scris:
Turculeţul autentic este Rasim.

cu el l-am confundat , dar nu contează , e binevenit alături de noi .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de windy_day Vin 17 Sept 2010, 7:48 pm

DENISA a scris:bună Windy !!!!!!!!!


Bunaaa!
Denisa cine-i elefantul ala de langa Muri??? Ca Burci nu-i Smile Smile !!! Da chiar, B mai e??? Ca vad ca Fulgerica are activitati de burlac! Mai nou iese cu prietenii sa admire frumusetea "peisajului" marin Smile Smile Smile (cred ca si-a luat-o pentru escapada asta) cupidon
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 17 Sept 2010, 8:01 pm

Windy din câte am înţeles este actor şi el (Nume real: Erdal Tosun
Locul naşterii: Istanbul
Data naşterii: 11.15.1963 15 Kasım 1963)
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de windy_day Vin 17 Sept 2010, 9:06 pm

DENISA a scris:Windy din câte am înţeles este actor şi el (Nume real: Erdal Tosun
Locul naşterii: Istanbul
Data naşterii: 11.15.1963 15 Kasım 1963)

1963?????WOW credeam ca are spre 60 de ani asa arata!!! Cred ca a crescut nivelul marii cand a intrat in apa pana si Pala arata mai bine decat el. Smile Smile Dar imi place, nu are tipul niciun stres!!!
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 17 Sept 2010, 11:35 pm

pe lângă nenea acela Murat e ţânţărel ..

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 D19a7d9e
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 20 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum