Serialesitelenovelet
13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+19
lacramyyoara
axxa246
asi demir
lica54
Gloxinia2010
kh69
vivi
dana sandulescu
elena
iulia1965
FLORI
rodica
lexia
andradamaria
Motzişor
windy_day
Admin_dea05
iulia80
DENISA
23 participanți

Pagina 22 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Urmatorul

In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de rodica Dum 19 Sept 2010, 9:11 am

buna dimineata sa aveti o zi frumoasa.
rodica
rodica
vip
vip

Mesaje : 848
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 67

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 19 Sept 2010, 1:00 pm

Bună cucuietelor !!!!!!!!!

Iulia mă bucur că te văd !!!!

Motzi unde frate or fi văzând ăştia bunăciune la B., cred că am eu orbul găinii, frumuseţe yok , talent yok , la ce o fi bună??? la statul pe margine şi privitul la alţii. Că o critică pe Tuba asta e, nu poţi fi apreciat de toată lumea , dar eu cred că este talentată, frumoasă ( în ep de vineri a fost superbă, e foarte finuţă) turcii ar trebui să le mulţumească că datorită lor am devenit noi ( fanii în general ) interesaţi de ţara lor , de cultura lor , am ajuns să le răsfoim presa zilnic.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Dum 19 Sept 2010, 1:02 pm

DENISA a scris:Bună cucuietelor !!!!!!!!!

Iulia mă bucur că te văd !!!!

Motzi unde frate or fi văzând ăştia bunăciune la B., cred că am eu orbul găinii, frumuseţe yok , talent yok , la ce o fi bună??? la statul pe margine şi privitul la alţii. Că o critică pe Tuba asta e, nu poţi fi apreciat de toată lumea , dar eu cred că este talentată, frumoasă ( în ep de vineri a fost superbă, e foarte finuţă) turcii ar trebui să le mulţumească că datorită lor am devenit noi ( fanii în general ) interesaţi de ţara lor , de cultura lor , am ajuns să le răsfoim presa zilnic.
dimineata pe racoare.....buna dimineara.sau buna ziua dragelor..
buna denisa..buna windy draga..ce mai fetele?
..mai turcii sunt conservatori..tin cu nevasta..oricat de 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 756436 ar fi ea!
Smile
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Dum 19 Sept 2010, 1:04 pm

DENISA a scris:Bună cucuietelor !!!!!!!!!

Iulia mă bucur că te văd !!!!

Motzi unde frate or fi văzând ăştia bunăciune la B., cred că am eu orbul găinii, frumuseţe yok , talent yok , la ce o fi bună??? la statul pe margine şi privitul la alţii. Că o critică pe Tuba asta e, nu poţi fi apreciat de toată lumea , dar eu cred că este talentată, frumoasă ( în ep de vineri a fost superbă, e foarte finuţă) turcii ar trebui să le mulţumească că datorită lor am devenit noi ( fanii în general ) interesaţi de ţara lor , de cultura lor , am ajuns să le răsfoim presa zilnic.
Da, bună dimi, Rodica, Denisa, chiar nu sunt conştienţi de serviciile pe care le fac actorii populari peste hotare. Dar dacă doamna respectivă e vreo gospodină obosită...
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 19 Sept 2010, 1:10 pm

WOW Iulia ce mai faci ??? cum e pe la tine ???? vezi că şi pe acolo se difuzează ASI .

Motzi ar trebui să le sărute tălpile la câtă reclamă fac ei Turciei.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Dum 19 Sept 2010, 1:13 pm

DENISA a scris:WOW Iulia ce mai faci ??? cum e pe la tine ???? vezi că şi pe acolo se difuzează ASI .

Motzi ar trebui să le sărute tălpile la câtă reclamă fac ei Turciei.
Corect! Salut Iulia! Aşa o fi Smile
Denisa, n-am uitat, am pus la făcut cafea cafea cafea cafea cafea cafea să fie pentru toată lumea,
şi mă pun pe făcut pozele din ep. 25. alien
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Dum 19 Sept 2010, 1:14 pm

DENISA a scris:WOW Iulia ce mai faci ??? cum e pe la tine ???? vezi că şi pe acolo se difuzează ASI .

Motzi ar trebui să le sărute tălpile la câtă reclamă fac ei Turciei.
buna denisa..
inca nu am televizor..sper sa pot achizitiona zilele acestea unul..sau un tv-tuner pe calc! in rest binisor..inca nitel senzatia de vacanta.urmeaza nasoliile acus!
13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 19 Sept 2010, 1:18 pm

iulia80 a scris:
buna denisa..
inca nu am televizor..sper sa pot achizitiona zilele acestea unul..sau un tv-tuner pe calc! in rest binisor..inca nitel senzatia de vacanta.urmeaza nasoliile acus!
13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 517793

iulia o să-ţi fie niţel greuţ la început dar apoi intri în ritm .

Motzi cât mai multe şi mai clare cu Savaş, să-l privim în toată splendoarea lui .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Dum 19 Sept 2010, 1:21 pm

DENISA a scris:

iulia o să-ţi fie niţel greuţ la început dar apoi intri în ritm .

Motzi cât mai multe şi mai clare cu Savaş, să-l privim în toată splendoarea lui .
multam fain denisa..
din pacate eu trebie sa mam retrag..
va doresc sa aveti o zi cat mai frumoasa...si la plecare va dedic o melodie cat mai frumoasa!
https://www.youtube.com/watch?v=tv36_QAVLsQ
13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 517793 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 517793 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de windy_day Dum 19 Sept 2010, 1:22 pm

Buna ziua, sper ca toata lumea este bine.
A propos de etichete si epitete, ele reprezinta doar o opinie printre atatea altele. Apoi trebuie sa avem in vedere ca modul in care percem actiunile si atitudinile celor din jur depinde de propria noastra experienta, de conceptiile si, de ce nu, de prejudecatile care ne traseaza drumul in viata.
Realitatea o cunosc insa numai "etichetatii" si cei foarte apropiati lor Smile

Iulia kiss (ce imi place Van Morrison) Exclamation
Sa ai o zi buna in continuare


Ultima editare efectuata de catre windy_day in Dum 19 Sept 2010, 1:24 pm, editata de 1 ori
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Dum 19 Sept 2010, 1:23 pm

iulia80 a scris:...
din pacate eu trebie sa mam retrag..
va doresc sa aveti o zi cat mai frumoasa...si la plecare va dedic o melodie cat mai frumoasa!
https://www.youtube.com/watch?v=tv36_QAVLsQ
...
Iulia, mulţumim, o duminică frumoasă, ţucat!
Denisa, am priceput mă şi apuc. kiss
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 19 Sept 2010, 1:23 pm

Iulia mulţumim !!!!! noi şi 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 60243 Fulgerică te aşteptăm cu braţele deschise , te pupăcim , îţi dorim un început de săptămână lin fără complicaţii şi uşor...

Bună Windy !!!

Astăzi este ziua lui BRUNI MY , fetele care scriau sau citeau portul atunci când se difuza ASi sigur o ştiu .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de windy_day Dum 19 Sept 2010, 1:33 pm

LA MULTI ANI SARBATORITEI!
Denisa, am vazut ca Fulgerica a inceput sa aiba colac la purtator. I s-o trage de la atata orez Smile . Nu i-ar strica sa mai treaca pe la sala, sa mai traga de ceva fiare, poate transforma colacelu' in ceva muschi Smile
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 19 Sept 2010, 1:36 pm

Windy dar pare mai lucrat în acest sezon ( oare are pătrăţele pe abdomen ??) dar de la atâta orez şi acasă şi la filmări , o fi şi constipat săracul .

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Gcavckapiyagmurgif1
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 19 Sept 2010, 1:47 pm

vă era dor de Nurgul şi al ei soţ ????

http://www.ayakligazete.com.tr/haber/nurgul_yesilcay_in_goz_alti_torbalari_sok_etti_.htm


NURGÜL YEŞİLÇAY'IN GÖZ ALTI TORBALARI ŞOK ETTİ!




Spoiler:







‘ESKi KOMŞULUKLARI ÖZLÜYORUM’

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 -eski-komsuluklari-ozluyorum--828912


Spoiler:
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Dum 19 Sept 2010, 2:02 pm

Da, Windy, am observat şi eu colacul.
Eu vin cu altă introspecţie: se pare că puştiul zâmbeşte strict către membrii de familie.
Pentru primul zâmbet e răsucit prea spre dreapta ca să fie către tata-Savaş.
De-abia în al doilea cadru să uită puştache la Murat, de care pare uşor interesat. Smile Smile Smile

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Bscap0043y13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Bscap0044m
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de windy_day Dum 19 Sept 2010, 2:08 pm

DENISA a scris:vă era dor de Nurgul şi al ei soţ ????
[b]

Doamne, rau arata!!!! Parca nu a dormit de 1 an!

Motzişor a scris:Da, Windy, am observat şi eu colacul.
Eu vin cu altă introspecţie: se pare că puştiul zâmbeşte strict către membrii de familie.
Pentru primul zâmbet e răsucit prea spre dreapta ca să fie către tata-Savaş.
De-abia în al doilea cadru să uită puştache la Murat, de care pare uşor interesat. Smile Smile Smile

In orice caz, e mai interesat de tata-Savas decat de mama-Iasomia ca la ea se uita numai incruntat Smile Smile si nici in bratele ei nu se duce de buna-voie Smile


Ultima editare efectuata de catre windy_day in Dum 19 Sept 2010, 2:17 pm, editata de 1 ori
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 19 Sept 2010, 2:09 pm

windy_day a scris:

Doamne, rau arata!!!! Parca nu a dormit de 1 an!

se gândesc toată noaptea dacă se despart sau nu . Uite-l şi pe dumnealui ce face noapte 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Reyse
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Dum 19 Sept 2010, 2:19 pm

Eu continui cu ale mele:
Windy, muşchi nu are, la fiare nu trage, de colac aproape că pune, atunci de ce nu arată exact ca o aschimodie? :nh8:

Pentru că are umeri!!! 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 242329 Te şi miri de la o scenă la alta de unde scoate anatomia asta:


13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Bscap0150p 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 242329


Ultima editare efectuata de catre Motzişor in Dum 19 Sept 2010, 2:29 pm, editata de 1 ori
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de windy_day Dum 19 Sept 2010, 2:21 pm

DENISA a scris:
se gândesc toată noaptea dacă se despart sau nu . Uite-l şi pe dumnealui ce face noapte https://2img.net/r/ihimizer/img259/3947/reyse.gif

Smile Smile
Mama, dar ce intens gandeste Nurgul, de are cearcanele alea cat toate zilele !
PS Am zis eu ca la AvC au schimbat echipa de la machiaj ca uite ce minuni fac daca asa arata Iasomia in realitate!
Acum imi explic eu de ce a facut Fulgerica asa un colacel, pai daca mananca noaptea. dar sa-l iertam ca nu i-o fi ramas altceva de facut

Motzişor a scris:
Ei Denisa, îţi faci de cap cu gif-ul, eu am ajuns aici:

Motzi, Smile Smile , se stramba si el la fel ca ala micu'. De aia or fi ales copilasul asta atat de incruntat Smile

Trebuie sa ies. Sa aveti o dupa-amiaza placuta Exclamation


Ultima editare efectuata de catre windy_day in Dum 19 Sept 2010, 2:30 pm, editata de 2 ori
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 19 Sept 2010, 2:23 pm

Motzi imediat aşez covorul roşu ptr el

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Decoratiuni-biserica13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 238
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 19 Sept 2010, 2:31 pm

Poftiţi la masă .... Uitaţi cine ne găteşte astăzi

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 02065247313. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 36747_409648451526_157094021526_4714151_5654735_n
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de windy_day Dum 19 Sept 2010, 2:35 pm

Motzişor a scris:Eu continui cu ale mele:
Windy, muşchi nu are, la fiare nu trage, de colac aproape că pune, atunci de ce nu arată exact ca o aschimodie? :nh8:

Pentru că are umeri!!! 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 242329 Te şi miri de la o scenă la alta de unde scoate anatomia asta:

Motzi, hai ca m-am intors din drum Smile Smile . De aratat ca o aschimodie nu a aratat nici in ASI si atunci era mult mai slabut. Daaaaaaa, are umeri!!!! dar ar trebui sa mai lucreze abdomenul!!!! Smile Smile
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 19 Sept 2010, 2:39 pm

windy_day a scris:
Motzi, hai ca m-am intors din drum Smile . De aratat ca o aschimodie nu a aratat nici in ASI si atunci era mult mai slabut. Daaaaaaa, are umeri!!!! dar ar trebui sa mai lucreze abdomenul!!!! Smile

Windy poate soaţei nu-i plac pătrăţelele.. iar el nu iese din cuvântul ei
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Dum 19 Sept 2010, 2:46 pm

DENISA a scris:
windy_day a scris:
Motzi, hai ca m-am intors din drum Smile . De aratat ca o aschimodie nu a aratat nici in ASI si atunci era mult mai slabut. Daaaaaaa, are umeri!!!! dar ar trebui sa mai lucreze abdomenul!!!! Smile

Windy poate soaţei nu-i plac pătrăţelele.. iar el nu iese din cuvântul ei
Denisa, săru'mâna pentru masă, dar aici mă opresc cu comentatul că aşa nu mai termin pozele niciodată.Vă trimit un ajutor.
Normal că vă zice: Fetelor, spăl eu vasele Smile Smile Smile

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Bscap0161



Ultima editare efectuata de catre Motzişor in Dum 19 Sept 2010, 4:47 pm, editata de 3 ori
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 22 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum