Serialesitelenovelet
28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+14
alitheea
Gloxinia2010
mihaela99
florica
lica54
dana17
iulianagl
danaxbt
narcisa
elena
anuta1971
axxa246
DENISA
Admin_dea05
18 participanți

Pagina 6 din 40 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Urmatorul

In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de danaxbt Sam 25 Sept 2010, 4:49 pm

buna fetelor, 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 296580
eu cred ca filmul o sa aiba un final fericit 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 283516 , chiar si pentru levent o gasi el pe cineva care sa l iubeasca pana la urma, in ceea ce o priveste pe nebuna de selin poate se mai sinucide odata si de data asta poate reuseste 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 355639 , cine stie 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 706290 sa speram ca scenaristii vor lua o decizie pe placul nostru si nu al lor... 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 73388
danaxbt
danaxbt
membru senior
membru senior

Mesaje : 292
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 39
Localizare : Sibiu

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 25 Sept 2010, 4:55 pm

mihaela99 a scris:

, nu cred ca ii trimite un sarut in varful buzelor lui Hasret mai de graba e turbat de gelozie Smile Smile
Eu nu cred ca Murat e gelos (pare prea sigur pe el si pe sentimentele ei ) ,sau daca e ,nu asta e pe primul loc .Ce-l deranjeaza cred , e atitudinea prietenului Levent caruia vrea sa-i dea o lectie ...Vedem cum si in ce masura ii face jocul Hasret... kiss
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Sam 25 Sept 2010, 5:03 pm

Dana nu am sa comentez decit un singur lucru in gonulcelen destinul personajelor este trasat de scenaristi este imaginatie doar sunt oameni nu. Prietenul vostru noi toti venim cu acest destin deja trasat de undeva de sus este realitate este crucea pe care o purtam mai usoara sau mai grea in aceasta lume. Tot ceea ce ne este dat sa traim sa vedem sa auzim nu este intimplator ci ele aceste situatii vin in viata noastra exact la timp si ne raspund la tot ceea ce dorim ce simtim ce intrebam ce vrem sa cunoastem ce raspunsuri vrem . Poate ca iti doreai foarte mult sa cunosti un om deosebit care sa iasa in evidenta cu un caracter aparte poate ca simtei nevoia chiar daca iti recunoasteai sau nu sa intilnesti un asemenea om si l ai intilnit chiar daca joaca un rol intr un film si acesta este Cansel care te a facut sa l remarci tocmai pentru personajul sau este ceea ce tu doreai sa intilnesti kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Sam 25 Sept 2010, 5:03 pm

dana17 a scris:Fetelor , eu cred ca nimic nu-i intamplator in viata...


Bună Dana kiss . Dacă într-adevăr nimic nu e întâmplător în viață atunci sentimentul de vinovăție în acest caz nu are sens. Fiecare trebuie să-și asume responsabilitatea pentru acțiunile lui iar a lua povara unui astfel de sentiment nu e de ajutor nimănui. Oricum întotdeauna există speranța că toate lucrurile se vor îndrepta și acest lucru îl doresc și eu prietenului vostru. Sper că nu te-am supărat cu îndrăzneala mea de a răspunde la o problemă atât de delicată ale cărei detalii nu le știu.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Sam 25 Sept 2010, 5:05 pm

[quote="danaxbt"]
buna fetelor, 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 296580 in ceea ce o priveste pe nebuna de selin poate se mai sinucide odata si de data asta poate reuseste

buna seara,Dana kiss kiss si eu sper sa scapam mai repede de Selim, cu toate ca abia a venit Smile dar imi este frica ce o sa-i treaca prin cap nebunei, daca o sa-i faca rau Hasretei? doamne fere affraid , cu nebunii nu te pui
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Sam 25 Sept 2010, 5:08 pm

[quote="danaxbt"]buna fetelor, 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 296580
eu cred ca filmul o sa aiba un final fericit 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 283516 , buna ixulet aferim asa te vreau optimista de ce nu s ar termina asa ca toate actiunile spre asta se indrepta perfect de acord 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155520 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 918686
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Sam 25 Sept 2010, 5:09 pm

danaxbt a scris:buna fetelor, 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 296580
eu cred ca filmul o sa aiba un final fericit 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 283516 , chiar si pentru levent o gasi el pe cineva care sa l iubeasca pana la urma, in ceea ce o priveste pe nebuna de selin poate se mai sinucide odata si de data asta poate reuseste 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 355639 , cine stie 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 706290 sa speram ca scenaristii vor lua o decizie pe placul nostru si nu al lor... 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 73388

Bună Dana x. kiss Speranța într-un final fericit mă ține și pe mine în fața laptop-ului în fiecare week-end. Și chiar dacă nu va fi, cu toate promisiunile pe care le-am făcut de a nu mă mai uita la serialele turcești după Dudaktan Kalbe sunt sigură că vor mai apărea și alte seriale care să-mi atragă atenția și să mă țină trează nopți întregi. Cât despre Selin, dacă nu reușește, Elena e mai mult decât pregătită să o ajute.
Deja i-a scris epitaful.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 25 Sept 2010, 5:16 pm

elena a scris:Dana nu am sa comentez decit un singur lucru in gonulcelen destinul personajelor este trasat de scenaristi este imaginatie doar sunt oameni nu. Prietenul vostru noi toti venim cu acest destin deja trasat de undeva de sus este realitate este crucea pe care o purtam mai usoara sau mai grea in aceasta lume. Tot ceea ce ne este dat sa traim sa vedem sa auzim nu este intimplator ci ele aceste situatii vin in viata noastra exact la timp si ne raspund la tot ceea ce dorim ce simtim ce intrebam ce vrem sa cunoastem ce raspunsuri vrem . Poate ca iti doreai foarte mult sa cunosti un om deosebit care sa iasa in evidenta cu un caracter aparte poate ca simtei nevoia chiar daca iti recunoasteai sau nu sa intilnesti un asemenea om si l ai intilnit chiar daca joaca un rol intr un film si acesta este Cansel care te a facut sa l remarci tocmai pentru personajul sau este ceea ce tu doreai sa intilnesti kiss
28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Floare-de-colt cheers
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Sam 25 Sept 2010, 5:16 pm

fetele o seara frumoasa va doresc , 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 517793
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de danaxbt Sam 25 Sept 2010, 5:18 pm

in ''Dudaktan Kalbe'' finalul o fost realist sa zicem asa (cel putin pt mine)eu am fost foarte dezamagita de finalul din ''menekse ile halil'' , chiar nu ma asteptam sa se termina asa tragic....si mai este si havin unde tot aiurea s a terminat.... 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 5674
danaxbt
danaxbt
membru senior
membru senior

Mesaje : 292
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 39
Localizare : Sibiu

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Sam 25 Sept 2010, 5:20 pm

mihaela99 a scris:fetele o seara frumoasa va doresc , 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 517793
Staiii dar unde pleci soro :nh8: Ai si fugit gata bine la fel si tie o seara frumoasa kiss kiss


Ultima editare efectuata de catre elena in Sam 25 Sept 2010, 5:27 pm, editata de 1 ori
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Sam 25 Sept 2010, 5:21 pm

mihaela99 a scris:fetele o seara frumoasa va doresc , 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 517793

Și ție Mihaela. kiss Sunt gata rațele? Să aveți poftă. Iepurele nostru e drăcos, nu se lasă așa ușor. Evil or Very Mad
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 25 Sept 2010, 5:23 pm

[quote="narcisa"]


Bună Dana kiss . Dacă într-adevăr nimic nu e întâmplător în viață atunci sentimentul de vinovăție în acest caz nu are sens. Fiecare trebuie să-și asume responsabilitatea pentru acțiunile lui iar a lua povara unui astfel de sentiment nu e de ajutor nimănui. Oricum întotdeauna există speranța că toate lucrurile se vor îndrepta și acest lucru îl doresc și eu prietenului vostru. Sper că nu te-am supărat cu îndrăzneala mea de a răspunde la o problemă atât de delicată ale cărei detalii nu le știu. 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Flori-de-colt cheers
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Gloxinia2010 Sam 25 Sept 2010, 5:25 pm

[quote="mihaela99"]

buna seara Glo kiss kiss , ne bucuram sa fii alaturi de noi BINE AI VENIT

Multumesc frumos pt. urarile de bun venit! Ma bucur ca sunt in compania virtuala a simpaticilor forumiste. Citesc cu multa placere toate comentariile pe acest subiect si m-am gandit ca deosebita imaginatie a participantelor bate pe cea a scenaristilor. La si mai multa imaginatie si fantezie tuturor!'28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 357595' Un week-end minunat!

Gloxinia2010
membru activ
membru activ

Mesaje : 52
Data de inscriere : 02/09/2010

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 25 Sept 2010, 5:26 pm

mihaela99 a scris:fetele o seara frumoasa va doresc , 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 517793
28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 517793
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 25 Sept 2010, 5:32 pm

[quote="Gloxinia2010"]Bine ai venit !!! Viata bate filmul... 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 517793
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 25 Sept 2010, 5:37 pm

[quote="mihaela99"]Eu zic ca toti au jucat mai bine in sezonul asta ,scenariul si regia au fost mai slabe ,dar era si greu sa schimbi povestea si personajele asa din mers ,fara sa para un ghiveci...voi ce ziceti ,cea care a aparut e chiar Selin ? Am vazut ca in CV avea studii la Londra ,ca si raposata ...


Ultima editare efectuata de catre dana17 in Dum 26 Sept 2010, 8:24 pm, editata de 1 ori
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Sam 25 Sept 2010, 5:47 pm

Da este stafia inviata sigur daca apare sub alt nume nu schimba cu nimic situatia Dar faptul ca Murat chiar a acceptat o ce vrei o dovada mai mare ca l lasa RECE mai vezi odata dialogul dintre el si levent referitor la ea si te convingi Murat a fost foarte degajat si i a dat de inteles lui Levent ca nu prezinta nici un pericol
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Sam 25 Sept 2010, 5:49 pm

[quote="dana17"]

Și eu m-am gândit că ar putea fi chiar ea după ce am citit că i-a spus Murat lui levent că dacă ar ști ce pregătire are ar vrea-o și el. Nu că CVurile nu ar putea fi falsificate dar încă mai cred că unele replici din film nu sunt spuse la întâmplare așa ca umplutură.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 25 Sept 2010, 5:52 pm

elena a scris: Da este stafia inviata sigur daca apare sub alt nume nu schimba cu nimic situatia Dar faptul ca Murat chiar a acceptat o ce vrei o dovada mai mare ca l lasa RECE mai vezi odata dialogul dintre el si levent referitor la ea si te convingi Murat a fost foarte degajat si i a dat de inteles lui Levent ca nu prezinta nici un pericol
Eu nu cred deloc ca-l lasa rece ,a vrut sa-si linisteasca prietenul si sa para stapan pe situatie....Ai uitat scenele cu ea din birou ?Il treceau toate caldurile ...
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de danaxbt Sam 25 Sept 2010, 5:52 pm

mihaela99 a scris:Eu zic ca toti au jucat mai bine in sezonul asta ,scenariul si regia au fost mai slabe ,dar era si greu sa schimbi povestea si personajele asa din mers ,fara sa para un ghiveci...voi ce ziceti ,cea care a aparut e chiar Selin ? Am vazut ca in SV avea studii la Londra ,ca si raposata ...
o fi sora ei care si o fi facut vreo operatie sa arate ca ea 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 355639 si vrea razbunare 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 419114 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 73388 iar cv ul e facut sa impresioneze
danaxbt
danaxbt
membru senior
membru senior

Mesaje : 292
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 39
Localizare : Sibiu

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 25 Sept 2010, 5:56 pm

[quote="narcisa"] De ce a primit-o? Cica pt calificare... Ma lasi.Se minte singur...
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Sam 25 Sept 2010, 5:58 pm

Dana eu m am linistit complet deja pe stafie am trimi so la locul ei normal ca atunci cind ai in fata o moarta inviata reactionezi asa este si firesc wu personal cred ca a si fi luat o la fuga de nu ma prindeai nici cu trenul dar si a revenit foarte repede acum se poarta ca si cu orice angajata N u este prost si a dat seama ca este ceva in neregula asta pentru ca scenaristii l au facut si surd vine moarta ccu aceiasi voce dar in sfirsit.. treaca de la mine. Ai sa vezi ca o va duce si o va pune in niste situatii de se va da de gol NU ESTE PROST si de iubire nici vorba
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 25 Sept 2010, 6:01 pm

danaxbt a scris:
o fi sora ei care si o fi facut vreo operatie sa arate ca ea 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 355639 si vrea razbunare 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 419114 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 73388 iar cv ul e facut sa impresioneze
Da ,dar asta inseamna ca-l cunostea bine pe Murat ,ca stia ca-l impresioneaza cu asta ,stia ca a facut si el la Londra . De unde stia ,daca nu e Selin ?
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Sam 25 Sept 2010, 6:03 pm

buna seara zanute kiss kiss kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 40 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum