Serialesitelenovelet
28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+21
IDILKO
pissycutz
iulia1965
Garo
vivi
Gloxinia2010
rina-rina
Admin_dea05
elena
florica
vania_e
anuta1971
DENISA
axxa246
dana17
alitheea
iulianagl
mihaela99
lica54
narcisa
danaxbt
25 participanți

Pagina 1 din 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Urmatorul

In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de danaxbt Mar 28 Sept 2010, 10:50 pm

narcisa a scris:

Chiar mă întrebam ce s-a întâmplat de nu mai vii, credeam că ai luat deochiul asupra ta.[/quote]

sunt numai ochi si urechi aici......in timp sa va citesc crosetez, asa ca o bunicuta cum imi zice sotul meu 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii 355639
danaxbt
danaxbt
membru senior
membru senior

Mesaje : 292
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 39
Localizare : Sibiu

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Mar 28 Sept 2010, 10:52 pm

mihaela99 a scris:Narcisa poti sa traduci versurile astea ? sunt de la ep. 22 , eu am incercat dar nu prea mi-a reusit, nu ma descurc la versuri , tu sigur te descurci kiss

Gönülçelen )) Episode 22 Song
https://www.youtube.com/watch?v=SaML8HYsKlo

Those eyes are even more distant to me than before.
This love in my heart is an ongoing pain.
My eyes are watery because of my soul's grief
I am whimpering inside and I don't know what else...

My best friend is the night that hugs my soul
Look at who I have been committed to, I am crying secretly
Oh lonely darkness give me a remedy for my suffering
but the wounds in my heart are even deeper..

Miha, Gloxi vrea traducere cu romantism, crezi că după ce l-am văzut pe Moșu, mi-a mai rămas vreo fărâmă de romantism? affraid Să-mi revin și încerc o traducere. Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mar 28 Sept 2010, 10:54 pm

Am vazut ASK si la un moment Yasemin il masa pe frunte pe Savas si il descinta de deochi probabil ca a invatat descintecul de la Danax si adat rezultate.Noapte buna va doresc multi 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii 517793
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Mar 28 Sept 2010, 10:54 pm

ce frumoasa e Tuba Exclamation Exclamation Exclamation
28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii 62508121154544605488100


mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de danaxbt Mar 28 Sept 2010, 10:56 pm

lica54 a scris:Am vazut ASK si la un moment Yasemin il masa pe frunte pe Savas si il descinta de deochi probabil ca a invatat descintecul de la Danax si adat rezultate.Noapte buna va doresc multi 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii 517793

noapte buna 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii 296580 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii 296580
danaxbt
danaxbt
membru senior
membru senior

Mesaje : 292
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 39
Localizare : Sibiu

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Mar 28 Sept 2010, 10:56 pm

alitheea a scris:cam intr-o ora jumate o sa fie urcate pe megaupload primele doua ep din Ezel kiss kiss

Ali te rog cheers să îmi dai și mie link/urile de la Ezel după ce se încarcă, eu l-am văzut dar cumnata mea a pierdut o parte din episoade.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Mar 28 Sept 2010, 10:58 pm

narcisa a scris:
La noi înghețata e cu pricina, bat-o vina că nu mă mai satur de ea.


Asa mult va place inghetata?Eu sincer n-am mancat nici una in vara asta chiar... doamne dar chiar n-am mancat inghetata.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Mar 28 Sept 2010, 10:59 pm

lica54 a scris:Am vazut ASK si la un moment Yasemin il masa pe frunte pe Savas si il descinta de deochi probabil ca a invatat descintecul de la Danax si adat rezultate.Noapte buna va doresc multi 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii 517793

Bună Lica, kiss doar nu te duci deja la culcare?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Mar 28 Sept 2010, 11:00 pm

Fetelor cred ca deochiul a venit la mine, ma doare capul de mor , tre sa ma retrag , va sarut dulce si va doresc discutii frumoase in continuare 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii 517793

noapte buna fetelor , va las cu ei
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Mar 28 Sept 2010, 11:02 pm

narcisa a scris:

Ali te rog cheers să îmi dai și mie link/urile de la Ezel după ce se încarcă, eu l-am văzut dar cumnata mea a pierdut o parte din episoade.
pai oricum le va pune dea pe topik la ezel pe masura ce le voi urca kiss kiss kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Mar 28 Sept 2010, 11:03 pm

iulianagl a scris:

Asa mult va place inghetata?Eu sincer n-am mancat nici una in vara asta chiar... doamne dar chiar n-am mancat inghetata.

Mereu zic: să mănânc acum mult poate mi s-o face rău să mă satur și eu odată. Dar nu-i chip de când eram copil eram înnebunită după înghețată. Mâncam câte zece pe zi fără pauză, Polar 2,75 lei bucata și Excelent 4,25 lei bucata. Ce copilărie fericită am avut!
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Mar 28 Sept 2010, 11:03 pm

mihaela99 a scris:Fetelor cred ca deochiul a venit la mine, ma doare capul de mor , tre sa ma retrag , va sarut dulce si va doresc discutii frumoase in continuare 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii 517793

noapte buna fetelor , va las cu ei
si noi te sarutam pe tine si sa iti treaca durerea ca si pe mine ma doare capul stupid stupid stupid
noapte buna kiss kiss kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Mar 28 Sept 2010, 11:05 pm

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii 2189271O noapte linistita ,fetelor...
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Mar 28 Sept 2010, 11:05 pm

[quote="mihaela99"]Fetelor cred ca deochiul a venit la mine, ma doare capul de mor , tre sa ma retrag , va sarut dulce si va doresc discutii frumoase in continuare 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii 517793

noapte buna fetelor , va las cu ei

Noapte bună Miha, kiss să știi că nici pe mine nu m-a părăsit de tot că mă doare un ochi, așa că îl împărțim.(deochiul)
Fetele dacă mai vrea cineva, poftiți la deochi să ne fie și nouă un pic mai bine.
Miha, dar blana nu o împărțim da?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Mar 28 Sept 2010, 11:08 pm

narcisa a scris:

Mereu zic: să mănânc acum mult poate mi s-o face rău să mă satur și eu odată. Dar nu-i chip de când eram copil eram înnebunită după înghețată. Mâncam câte zece pe zi fără pauză, Polar 2,75 lei bucata și Excelent 4,25 lei bucata. Ce copilărie fericită am avut!



Smile Smile kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Mar 28 Sept 2010, 11:12 pm

daca vreti sa radeti putin
https://www.youtube.com/watch?v=qHbi4qarUEg&feature=related
https://www.youtube.com/watch?v=7XFXGenAY5o&feature=related
https://www.youtube.com/watch?v=vjsuWdSQPxI&feature=related
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Mar 28 Sept 2010, 11:13 pm

dana17 a scris: O noapte linistita ,fetelor...

Bună Dana. kiss Dacă nu te-ai dus la culcare, te rog din suflet adu-mi și mie o înghețată. 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii 229917
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Mar 28 Sept 2010, 11:15 pm

Gata trag cortina noapte buna.Aveti grija de blanita profului ca eu stiu poate mai e nevoie de ea. Smile Smile kiss kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de danaxbt Mar 28 Sept 2010, 11:17 pm

eu am tras un pic cu ochiul la in ograda fetelor de la ezel .......am vazut ca vor aparea actori cunoscuti in film printre care si soata lui Fulgerica, daca nu ma insel....oricum filmul e interesant....
danaxbt
danaxbt
membru senior
membru senior

Mesaje : 292
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 39
Localizare : Sibiu

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Mar 28 Sept 2010, 11:18 pm

alitheea a scris:daca vreti sa radeti putin
https://www.youtube.com/watch?v=qHbi4qarUEg&feature=related
https://www.youtube.com/watch?v=7XFXGenAY5o&feature=related
https://www.youtube.com/watch?v=vjsuWdSQPxI&feature=related

Într/adevăr ce comic era la început filmul, ce scene frumoase. Și ce dulce era Hasret țiganca.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Mar 28 Sept 2010, 11:18 pm

TIPS FOR 22ND EPISODE (Arzu)
Levent sends a note through Bahar to Murat.
Murat Hoca does a little exam for Hasret.
Cobra decides to help is roommate out so his roommate can tell the woman he loves, that he loves her (oh this should be fun)
Hasret is getting jealous of Bahar.
Levent arranges a meeting with a producer for Hasret.
Bahar reserves a place in the restaurant that Levent and Hasret will be going to.
This episode we will learn if Bahar is selin or not.
Hasret tries to find the record Murat is searching for. However Bahar has a plan about this research. Lets see who will surprise whom.. Hasret or Bahar or???

BAHAR:I guess it is memorable to you.

MURAT:It means much more than that to me.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Mar 28 Sept 2010, 11:18 pm

narcisa a scris:

Bună Dana. kiss Dacă nu te-ai dus la culcare, te rog din suflet adu-mi și mie o înghețată. 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii 229917
De care preferi? Eu ti-am adus de ciocolata...28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Inghetata_irlandeza_cu_ciocolataPofta Buna...
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Mar 28 Sept 2010, 11:20 pm

buna dana , eu vreau o praji cu ciocolata , ai? kiss kiss kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Mar 28 Sept 2010, 11:20 pm

narcisa ai un mp kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Mar 28 Sept 2010, 11:23 pm

iulianagl a scris:Gata trag cortina noapte buna.Aveti grija de blanita profului ca eu stiu poate mai e nevoie de ea. Smile Smile kiss kiss kiss kiss
Noapte bună Iuliana. kiss Promitem să avem grijă. Iarna se anunță grea.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum