Serialesitelenovelet
29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+17
Garo
lica54
iulia80
iulia1965
mihaela99
tiberici
anuta1971
vali1cluj
danaxbt
florica
Admin_dea05
dana17
DENISA
axxa246
alitheea
iulianagl
narcisa
21 participanți

Pagina 26 din 43 Înapoi  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 34 ... 43  Urmatorul

In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 13 Oct 2010, 11:33 pm

alitheea a scris:vom avea din nou episod trist , dar cred ca hasret va trece la atac si asta nu ii va conveni lui murat , il va pune pe ganduri si va realiza ca s-ar putea sa o piarda definitiv si cum asta nu i-ar conveni deloc va lua atitudine , e clar ca lui ii trebuie un soc puternic pentru a-l readuce la realitate
a eliberat-o pentru ca o iubeste... sufera ca un caine dupa ea... nu o sa se apropie de ea iar un timp pana ea nu isi va reconfirma succesul si isi va schimba starea materiala... intre timp vor aparea si alte piedici...sper totusi ca el sa ramana intreg la minte si Bahar sa nu-i faca vreun rau
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 13 Oct 2010, 11:37 pm

fetelor va spun noapte buna si va doresc discutii placute in continuare multi 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 517793
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Mier 13 Oct 2010, 11:50 pm

alitheea a scris:vom avea din nou episod trist , dar cred ca hasret va trece la atac si asta nu ii va conveni lui murat , il va pune pe ganduri si va realiza ca s-ar putea sa o piarda definitiv si cum asta nu i-ar conveni deloc va lua atitudine , e clar ca lui ii trebuie un soc puternic pentru a-l readuce la realitate
Și după figura pe care o face în pragul ușii lui Hasret cred că o să aibă unul foarte puternic. Deja m-am obișnuit cu gândul că episoadele vor fi cu supărări dar mă bucur că va fi o schimbare de atitudine la Hasret, de asta abia aștept episodul de vineri. Încă nu s-a desprins de Murat, se vede că încă mai așteaptă un semn de la el că înseamnă ceva pentru el.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Mier 13 Oct 2010, 11:51 pm

anuta1971 a scris:fetelor va spun noapte buna si va doresc discutii placute in continuare multi 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 517793
noapte buna iubita 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 155520 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 155520 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 155520 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 517793 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 517793 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 517793
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Mier 13 Oct 2010, 11:51 pm

anuta1971 a scris:fetelor va spun noapte buna si va doresc discutii placute in continuare multi 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 517793
Noapte bună Ana. kiss 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 155520
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Mier 13 Oct 2010, 11:56 pm

narcisa a scris:
Și după figura pe care o face în pragul ușii lui Hasret cred că o să aibă unul foarte puternic. Deja m-am obișnuit cu gândul că episoadele vor fi cu supărări dar mă bucur că va fi o schimbare de atitudine la Hasret, de asta abia aștept episodul de vineri. Încă nu s-a desprins de Murat, se vede că încă mai așteaptă un semn de la el că înseamnă ceva pentru el.
intotdeauna hasret a spus sincer in fata ce gandeste si acum i-a spus lui murat ca pt ca nu a vrut-o langa el a facut acest lucru , deci de acum e pe propriile picioare si sunt convinsa ca se va ridica foarte repede fiind o persoana inteligenta si ambitioasa , sa vezi ca nu va rezista murat sa stea departe de ea si ii va da tarcoale ca motanul la smantana Smile Smile Smile , sa vezi atunci framantari si gelozii pe capul lui , sper presarat cu atentii dragute din partea lui si scene picante, desi magia primului sezon nu stiu daca o vom mai regasi aici
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Mier 13 Oct 2010, 11:56 pm

iulianagl a scris:


Nu inca dar cine stie poate-i vine randul si lui.Dar Cansel mai este cu iubita lui?
Cine cunoaște lucrurile astea? Dar chiar dacă ar mai fi, deși nu cred, îmi imaginez că relația lor nu ar fi chiar roză din cauza zvonurilor și a dorinței fanilor de a fi cu Tuba.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Mier 13 Oct 2010, 11:59 pm

narcisa a scris:
Cine cunoaște lucrurile astea? Dar chiar dacă ar mai fi, deși nu cred, îmi imaginez că relația lor nu ar fi chiar roză din cauza zvonurilor și a dorinței fanilor de a fi cu Tuba.
ce ma mir eu fetelor este ca in ciuda faptului ca sunt pe val si sunt vanati de paparazzi , nu apar nici un fel de stiri despre ei impreuna sau separat sau cu partenerii lor de vaita , or sta inchisi impreuna undeva? 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 244732
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Joi 14 Oct 2010, 12:03 am

ce palma peste cap o sa isi ia murat cand va vedea ca hasret si levent sarbatoresc si el a picat ca musca in lapte Smile Smile Smile , nu ma bateti da io ma bucur ... sa inceapa razbunarea... 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 723348
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Joi 14 Oct 2010, 12:04 am

alitheea a scris:intotdeauna hasret a spus sincer in fata ce gandeste si acum i-a spus lui murat ca pt ca nu a vrut-o langa el a facut acest lucru , deci de acum e pe propriile picioare si sunt convinsa ca se va ridica foarte repede fiind o persoana inteligenta si ambitioasa , sa vezi ca nu va rezista murat sa stea departe de ea si ii va da tarcoale ca motanul la smantana Smile Smile Smile , sa vezi atunci framantari si gelozii pe capul lui , sper presarat cu atentii dragute din partea lui si scene picante, desi magia primului sezon nu stiu daca o vom mai regasi aici
Și eu cred că nu va fi la fel de magic precum primul sezon dar incitant va mai fi, vom mai face multe scenarii în legătură cu evoluția dragostei lor. Iar Murat va avea mult de muncă până o va face să-și recapete încrederea în el. Până atunci n-are decât să fie gelos, chiar vreau să-l văd de ce e în stare la gelozie. Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Joi 14 Oct 2010, 12:07 am

narcisa , uite pt tine
Dragii mei,

Trebuie sa va anunt ca reluarile din serialul Ezel de la orele 13:15 au fost programate in grila, la cererea telespectatorilor, doar in aceasta saptamana. Incepand cu saptamana viitoare, adica 18.10 - 24.10.2010, serialul se va difuza la fel ca si pana acum, miercuri si joi seara, incepand cu orele 22:00. Reluarile vor fi in aceeasi seara, respectiv miercuri spre joi de la 02:00 si joi spre vineri tot de la 22:00.

In ceea ce priveste nemultumirile legate de asa zisele "taieri", acestea au fost doar pentru reluarile de la 13:15 de saptamana aceasta, pentru a putea fi incadrat filmul in grila. Va asiguram ca nicio secventa nu a fost omisa, filmul continuand in episodul urmator, exact de unde s-a incheiat actiunea in cel anterior.

Sper ca acest mesaj v-a fost de folos, iar daca aveti alte intrebari, sugestii, nu ezitati sa le scrieti pe forum.

Echipa Kanal D va multumeste!
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Joi 14 Oct 2010, 12:09 am

[quote="alitheea"]
Că bine zici. Adaug și eu câteva 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 244732 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 244732 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 244732 și 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 229917 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 229917 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 229917 poate avem noroc de-o știre cât de mică să ne lămurească și pe noi că sunt pe drumul cel bun. Adică drumul către casa lor. Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Joi 14 Oct 2010, 12:11 am

alitheea a scris:ce palma peste cap o sa isi ia murat cand va vedea ca hasret si levent sarbatoresc si el a picat ca musca in lapte Smile Smile Smile , nu ma bateti da io ma bucur ... sa inceapa razbunarea... 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 723348
Da Gulnaz, Kadir și Saime n-or fi și ei în căsoiul ăla? Să-i mai treacă spaima lui Murat de la vederea lui Levent. Vreau să fie gelos dar parcă tot mă doare sufletul să-l știu așa.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Joi 14 Oct 2010, 12:16 am

narcisa a scris:
Da Gulnaz, Kadir și Saime n-or fi și ei în căsoiul ăla? Să-i mai treacă spaima lui Murat de la vederea lui Levent. Vreau să fie gelos dar parcă tot mă doare sufletul să-l știu așa.
Da ce pe el l-a durut sufletul cand s-a comportat ca si purcelusul agresiv? Smile
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Joi 14 Oct 2010, 12:21 am

zanutelor , pe mine ma doare gatul si nu prea sunt in forma , asa ca ma pun in pat si va spun noapte buna kiss kiss kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Joi 14 Oct 2010, 12:25 am

alitheea a scris:narcisa , uite pt tine
Dragii mei,

Trebuie sa va anunt ca reluarile din serialul Ezel de la orele 13:15 au fost programate in grila, la cererea telespectatorilor, doar in aceasta saptamana. Incepand cu saptamana viitoare, adica 18.10 - 24.10.2010, serialul se va difuza la fel ca si pana acum, miercuri si joi seara, incepand cu orele 22:00. Reluarile vor fi in aceeasi seara, respectiv miercuri spre joi de la 02:00 si joi spre vineri tot de la 22:00.

In ceea ce priveste nemultumirile legate de asa zisele "taieri", acestea au fost doar pentru reluarile de la 13:15 de saptamana aceasta, pentru a putea fi incadrat filmul in grila. Va asiguram ca nicio secventa nu a fost omisa, filmul continuand in episodul urmator, exact de unde s-a incheiat actiunea in cel anterior.

Sper ca acest mesaj v-a fost de folos, iar daca aveti alte intrebari, sugestii, nu ezitati sa le scrieti pe forum.

Echipa Kanal D va multumeste!
Mulțumesc mult Ali, dar să știi că tot tu rămâi singura mea speranță. indragostit Dar asta numai dacă se poate. cheers
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Joi 14 Oct 2010, 12:27 am

alitheea a scris:zanutelor , pe mine ma doare gatul si nu prea sunt in forma , asa ca ma pun in pat si va spun noapte buna kiss kiss kiss
Noapte bună Ali și multă, multă sănătate. 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 155520 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 517793
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Joi 14 Oct 2010, 12:29 am

narcisa a scris:
Mulțumesc mult Ali, dar să știi că tot tu rămâi singura mea speranță. indragostit Dar asta numai dacă se poate. cheers
cu tot dragul , nu iti face griji , maine il ai pe mp 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 155520 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 155520 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 155520 adica azi 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 517793 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 517793 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 517793
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Joi 14 Oct 2010, 12:30 am

alitheea a scris:Da ce pe el l-a durut sufletul cand s-a comportat ca si purcelusul agresiv? Smile
Cred că l-a durut, măcar un pic. Ce să fac Ali, sunt foarte miloasă din fire. Smile Smile Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Joi 14 Oct 2010, 12:33 am

alitheea a scris:cu tot dragul , nu iti face griji , maine il ai pe mp 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 155520 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 155520 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 155520 adica azi 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 517793 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 517793 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 517793
Recunosc că abia aștept. Atunci îți urez odihnă plăcută ca să fii în formă pentru convertirea filmului. Că ai văzut că se lasă greu. Smile
kiss kiss kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Joi 14 Oct 2010, 12:35 am

Noapte bună tuturor. kiss Mă duc și eu la nani. Sleep Dacă nu mai e nimeni sting lumina. 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 517793
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Joi 14 Oct 2010, 12:40 am

narcisa a scris:
Da Gulnaz, Kadir și Saime n-or fi și ei în căsoiul ăla? Să-i mai treacă spaima lui Murat de la vederea lui Levent. Vreau să fie gelos dar parcă tot mă doare sufletul să-l știu așa.


Ha ha ha deci suferi pt. el, si eu tot la fel dar merita cu varf si indesat sula in coaste la mine e Bahar cu Levent ne mai descurcam noi dar cu nebuna ba.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Joi 14 Oct 2010, 12:41 am

Toata lumea la culcare?
Noapte buna. 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 155656
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Joi 14 Oct 2010, 7:51 am

Buna dimineata fetelor sa aveti o zi excelenta 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 155520

va servesc si micul dejun 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 517793

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 56957618_37592
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Joi 14 Oct 2010, 8:00 am

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 971524 buna dimineata Anuta, cum este trailerul?buna dimineata fetelor poftiti cu toate la 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 13898 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 13898 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 13898 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 13898 sau 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 535578 sau 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 33656 cu micul dejun va veni altcineva .va doresc sa aveti spor la munca 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 517793pina am scris eu tu Anuta ai venit cu papica 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 26 din 43 Înapoi  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 34 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum