Serialesitelenovelet
31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+18
DENISA
tiberici
pissycutz
iulia1965
iulianagl
narcisa
lica54
axxa246
alitheea
Garo
dana17
iulia80
elena
mihaela99
anuta1971
florica
rina-rina
Admin_dea05
22 participanți

Pagina 14 din 44 Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 29 ... 44  Urmatorul

In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Joi 28 Oct 2010, 12:02 pm

mihaela99 a scris:

interesant cum a zis si Flory, pana la un anumit punct, mie nu imi place ideea asta ca Hasret sa apara peste tot la radio la tv, iar Murat sa planga de dorul ei, nu vreau , eu as vrea ca Murat sa fie totusi in preajma ei sa nu il lase pe Levent sa-si faca de cap, as vrea chiar la sf ep. 27 sa se saruta si sa se impace , iar in episodul 28 sa-i vedem impreuna undeva departe pe o insula exotica cum se alearga pe plaja , cum se saruta, sa faca dragoste , 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 354328 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 354328 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 780376 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 780376 slap sa ma trezesc stupid stupid
daaaa si eu vreau Smile Smile la plaja Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Joi 28 Oct 2010, 12:03 pm

pissycutz a scris:

Sunt si nu sunt ... am fost plecata pe drumuri cu treaba sad Intotdeauna ma bucur sa aud de bine Question Smile Smile
Smile Smile
vineri esti? ai vazut ce episod ne asteapta... ai avut timp sa vezi filmul?... ce parere ai? iti place?
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pissycutz Joi 28 Oct 2010, 12:04 pm

Eu il vreau pe Muratel in chinuri cel putin 1 episod Question Question Asa ca sa ii mai iasa fumurile din cap slap Dupa care sa alerge putin dupa Hasret si doar dupa aceea sa avem parte de dulcea impacare 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 165638
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Joi 28 Oct 2010, 12:04 pm

pissycutz a scris:[

Sunt si nu sunt ... am fost plecata pe drumuri cu treaba sad Intotdeauna ma bucur sa aud de bine Question Smile Smile

ee ce parere ai de oga ? iti place cum se poarta cu biata Hasret?, ce crezi il va mai iarta asa usor de data asta? kiss , dupa doua usi trantite in nas si un sut in fund elegant afara dupa scena , eu nu cred Crying or Very sad
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Joi 28 Oct 2010, 12:07 pm

pissycutz a scris:Eu il vreau pe Muratel in chinuri cel putin 1 episod Question Question Asa ca sa ii mai iasa fumurile din cap slap Dupa care sa alerge putin dupa Hasret si doar dupa aceea sa avem parte de dulcea impacare 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 165638
lasati omul in pace... daca tot vreti sa-l chinuiti mai bine dati-mi-l mie Smile Smile ca am eu grija de el... am vazut ca-i place ceaiul... budinca de orez... nu prea imi place sa gatesc dar pentru el ce nu fac... pot sa gatesc un ceai Smile Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Joi 28 Oct 2010, 12:07 pm

anuta1971 a scris:[
daaaa si eu vreau Smile Smile la plaja Smile

si cand se saruta si fac dragoste Murat Oga sa aiba fata asta din avatarul tau , Smile ca tare sexos este 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 248946 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 248946
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pissycutz Joi 28 Oct 2010, 12:07 pm

anuta1971 a scris:
Smile Smile
vineri esti? ai vazut ce episod ne asteapta... ai avut timp sa vezi filmul?... ce parere ai? iti place?

Sunt la zi cu episoadele. Imi place dar ma scoate din minti domn profesor. M-a enervat cumplit de cateva episoade si a culminat (sau cel putin asa am crezut pana am vazut tralerul) cu scena din ultimul episod. Parca i-au implantat un cub de gheata in loc de inima affraid
Vineri nu cred ca voi fi cu voi, plec si ma intorsc undeva duminica sau luni sad
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Joi 28 Oct 2010, 12:09 pm

pissy ar trebui sa-ti schimbi avatarul, Oga nu da doi bani pe Hasret , a uitat ca i-a sarutat manuta Smile Smile Smile
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pissycutz Joi 28 Oct 2010, 12:10 pm

mihaela99 a scris:

ee ce parere ai de oga ? iti place cum se poarta cu biata Hasret?, ce crezi il va mai iarta asa usor de data asta? kiss , dupa doua usi trantite in nas si un sut in fund elegant afara dupa scena , eu nu cred Crying or Very sad

Eu sper ca nu il va ierta usor si il va pune pe jar confused Sa-i dea o lectie ca prea si-a luat-o incap. Plus ca nu inteleg de ce se poarta asa cu Hasret? Levent e prietenul lui si au discutat inca dinaintea concertului ca el se va ocupa de Hasret dupa aceea iar Hasret nu stie despre tensiunile dintre ei plua ca avea nevoie de un aliat in lumea asta noua in care se afla acum. A aruncat-o efectiv in bratele lui si acum ii cere socoteala, ceea ce mi se pare nedrept. Evil or Very Mad
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pissycutz Joi 28 Oct 2010, 12:11 pm

anuta1971 a scris:
lasati omul in pace... daca tot vreti sa-l chinuiti mai bine dati-mi-l mie Smile Smile ca am eu grija de el... am vazut ca-i place ceaiul... budinca de orez... nu prea imi place sa gatesc dar pentru el ce nu fac... pot sa gatesc un ceai Smile Smile Smile

Nu il las deloc. I-as trage o mama de bataie sa isi adune mintile pe acasa Smile Smile
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pissycutz Joi 28 Oct 2010, 12:13 pm

mihaela99 a scris:pissy ar trebui sa-ti schimbi avatarul, Oga nu da doi bani pe Hasret , a uitat ca i-a sarutat manuta Smile Smile Smile

Il tin in amintirea vremurilor frumoase poate asa le aduc inapoi Smile Smile Smile
Muratelul se pare ca uitat tot 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 364945
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Joi 28 Oct 2010, 12:13 pm

dispar un picut a aparut ceva de lucru , revin
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Joi 28 Oct 2010, 12:17 pm

pissycutz a scris:

Sunt la zi cu episoadele. Imi place dar ma scoate din minti domn profesor. M-a enervat cumplit de cateva episoade si a culminat (sau cel putin asa am crezut pana am vazut tralerul) cu scena din ultimul episod. Parca i-au implantat un cub de gheata in loc de inima affraid
Vineri nu cred ca voi fi cu voi, plec si ma intorsc undeva duminica sau luni sad
nu stiu daca are un cub de gheata in loc de inima... dar e nebun de gelozie... si un pic nebun asa in general Smile Smile imi pare rau ca nu esti cu noi... tare plimbareata esti 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 517793
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pissycutz Joi 28 Oct 2010, 12:23 pm

anuta1971 a scris:
nu stiu daca are un cub de gheata in loc de inima... dar e nebun de gelozie... si un pic nebun asa in general Smile Smile imi pare rau ca nu esti cu noi... tare plimbareata esti 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 517793

Si mie imi pare rau sad dar nu prea depinde de mine in cazul acesta.

Bine sa fie nebun de gelozie dar nu inuman Question Trailerul scaote in evidenta o fata inumana a lui Murat.
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pissycutz Joi 28 Oct 2010, 12:25 pm

Trebuie sa ies putin, revin kiss
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Joi 28 Oct 2010, 12:26 pm

pissycutz a scris:

Eu sper ca nu il va ierta usor si il va pune pe jar confused Sa-i dea o lectie ca prea si-a luat-o incap. Plus ca nu inteleg de ce se poarta asa cu Hasret? Levent e prietenul lui si au discutat inca dinaintea concertului ca el se va ocupa de Hasret dupa aceea iar Hasret nu stie despre tensiunile dintre ei plua ca avea nevoie de un aliat in lumea asta noua in care se afla acum. A aruncat-o efectiv in bratele lui si acum ii cere socoteala, ceea ce mi se pare nedrept. Evil or Very Mad
Cred ca detesta sa piarda controlul asupra ei... pentru el ea este proprietatea lui... ca proprietatea asta e o fiinta umana ca are un suflet pentru el nu conteaza prea mult... e un rasfatat... nu stie cum sa iubeasca... cum sa-si manifeste iubirea... are sechele emotionale (cred ca unele si din cauza Nesrinei)... desi are un suflet foarte bun... si o accepta pe Hasret asa cum e ea... nu o accepta numai pentru ca e cizelata (ca Levent)... Levent e un tradator.. dar e in primul rand un barbat care cred ca iubeste... parerea mea e ca Levent e atat de superficial incat nici macar nu o cunoaste pe Hasret... iar Hasret atat de inocenta ca habar nu are ca Levent o iubeste... nici de Murat nu crede ca poate fi iubita... ar trebui sa castige intr-un fel putina incredere in propria persoana... poate o ajuta Saime

anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pissycutz Joi 28 Oct 2010, 1:09 pm

anuta1971 a scris:
Cred ca detesta sa piarda controlul asupra ei... pentru el ea este proprietatea lui... ca proprietatea asta e o fiinta umana ca are un suflet pentru el nu conteaza prea mult... e un rasfatat... nu stie cum sa iubeasca... cum sa-si manifeste iubirea... are sechele emotionale (cred ca unele si din cauza Nesrinei)... desi are un suflet foarte bun... si o accepta pe Hasret asa cum e ea... nu o accepta numai pentru ca e cizelata (ca Levent)... Levent e un tradator.. dar e in primul rand un barbat care cred ca iubeste... parerea mea e ca Levent e atat de superficial incat nici macar nu o cunoaste pe Hasret... iar Hasret atat de inocenta ca habar nu are ca Levent o iubeste... nici de Murat nu crede ca poate fi iubita... ar trebui sa castige intr-un fel putina incredere in propria persoana... poate o ajuta Saime

Am revenit kiss

Levent pentru mine e comparabil cu Ali din Asi. Amnadoi sunt pasionati de soldateii de plumb Smile Smile Glumesc dar chiar le gasesc similaritati in modul lor de a "iubi".
In Saime imi pun si eu cele mai multe sperante, cred ca va sti sa o ghideze in ambele lumi, sa gaseasca un echilibru si sa se pretuiasca mai mult. Eu cred ca Hasret inca nu simte ca merita sa fie iubita de Murat de aceea va trece foarte usor peste tot comportamentul lui.
In ceea ce il priveste pe Murat, am senzaitia ca are dubla personalitate. Trece foarte usor de la un om drastic, stana de piatra si cu inima amortita la cel mai tandru si mai dragastos barbat si viceversa. Schimbarile acestea sunt prea bruste si in mare masura se datoreaza atmosferei din casa in care a crescut. E la fel cu Nesrin, daca e sa privim relatia ei cu Ethem Smile Smile
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Joi 28 Oct 2010, 1:19 pm

pissycutz a scris:

Am revenit kiss

Levent pentru mine e comparabil cu Ali din Asi. Amnadoi sunt pasionati de soldateii de plumb Smile Smile Glumesc dar chiar le gasesc similaritati in modul lor de a "iubi".
In Saime imi pun si eu cele mai multe sperante, cred ca va sti sa o ghideze in ambele lumi, sa gaseasca un echilibru si sa se pretuiasca mai mult. Eu cred ca Hasret inca nu simte ca merita sa fie iubita de Murat de aceea va trece foarte usor peste tot comportamentul lui.
In ceea ce il priveste pe Murat, am senzaitia ca are dubla personalitate. Trece foarte usor de la un om drastic, stana de piatra si cu inima amortita la cel mai tandru si mai dragastos barbat si viceversa. Schimbarile acestea sunt prea bruste si in mare masura se datoreaza atmosferei din casa in care a crescut. E la fel cu Nesrin, daca e sa privim relatia ei cu Ethem Smile Smile
inseamna ca gandim la fel Smile Smile prietena noastra Mihaela are foarte multa treaba... e foarte antrenata in discutii pe port... ma intreb oare nu-i place compania de aici? 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 359517
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pissycutz Joi 28 Oct 2010, 1:21 pm

anuta1971 a scris:
inseamna ca gandim la fel Smile Smile prietena noastra Mihaela are foarte multa treaba... e foarte antrenata in discutii pe port... ma intreb oare nu-i place compania de aici? 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 359517

Tradare tradare de trei ori tradare Smile Smile Smile
Miha cu de-astea umbli? Poate venim dupa tine si te luam de ciuf Smile Smile
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Joi 28 Oct 2010, 1:25 pm

pissycutz a scris:

Tradare tradare de trei ori tradare Smile Smile Smile
Miha cu de-astea umbli? Poate venim dupa tine si te luam de ciuf Smile Smile
las-o unde se simte bine... dragoste cu forta nu se poate
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pissycutz Joi 28 Oct 2010, 1:26 pm

anuta1971 a scris:
las-o unde se simte bine... dragoste cu forta nu se poate

Doar un cantec, atata vrem, nu meritam si noi? Smile Smile Smile Incepe sa semene cu domn profesor Smile Smile
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Garo Joi 28 Oct 2010, 1:28 pm

nu, dar vreau sa vina in genunchi la H.si in protap cu compozitia personala " tu esti ingerul meu"
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Joi 28 Oct 2010, 1:29 pm

pissycutz a scris:

Doar un cantec, atata vrem, nu meritam si noi? Smile Smile Smile Incepe sa semene cu domn profesor Smile Smile
daaa Smile Smile
uite un banc

Doi betivi intr-un bar, unul dintre ei zice:
- De 2 saptamani nevasta ma tot da afara din casa cind vin beat. Ce sa fac?
- Cand ajungi in fata usii te dezbraci, si ea nu poate sa te lase afara ca doar vecinii ce or sa zica?
- OK
Zis si facut. Dupa cateva zile se reintalnesc la bar:
- Ba, am facut cum ai zis tu…
- Da, si?
- Stai sa-ti zic, am ajuns in fata usii, m-am dezbracat, s-a deschis usa , am intrat si am auzit ‘Urmeaza statia Piata Sudului, cu peronul pe partea dreapta’.
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pissycutz Joi 28 Oct 2010, 1:29 pm

Garo a scris:nu, dar vreau sa vina in genunchi la H.si in protap cu compozitia personala " tu esti ingerul meu"

Da, asa sa vina sa o roage frumos sa il relanseze si pe el Smile Smile Smile
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pissycutz Joi 28 Oct 2010, 1:30 pm

anuta1971 a scris:
daaa Smile Smile
uite un banc

Doi betivi intr-un bar, unul dintre ei zice:
- De 2 saptamani nevasta ma tot da afara din casa cind vin beat. Ce sa fac?
- Cand ajungi in fata usii te dezbraci, si ea nu poate sa te lase afara ca doar vecinii ce or sa zica?
- OK
Zis si facut. Dupa cateva zile se reintalnesc la bar:
- Ba, am facut cum ai zis tu…
- Da, si?
- Stai sa-ti zic, am ajuns in fata usii, m-am dezbracat, s-a deschis usa , am intrat si am auzit ‘Urmeaza statia Piata Sudului, cu peronul pe partea dreapta’.

Smile Smile Smile
Auzi Anuto dar tu de unde stii pe unde umbla Miha? Inseamna ca umbli si tu creanga Question
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 14 din 44 Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 29 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum