Serialesitelenovelet
31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+18
DENISA
tiberici
pissycutz
iulia1965
iulianagl
narcisa
lica54
axxa246
alitheea
Garo
dana17
iulia80
elena
mihaela99
anuta1971
florica
rina-rina
Admin_dea05
22 participanți

Pagina 39 din 44 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 44  Urmatorul

In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Lun 01 Noi 2010, 12:14 am

narcisa a scris:
Sunt greu de făcut astrogramele astea? Sau de interpretat? Poate că nu am pus bine întrebările dar recunosc că nu prea știu despre ce e vorba.

da in general asa ar si trebuii sa fie pentru ca nu te joci cu destinul unui om si mai ales cum eu o fac din pasiune numai pentru a face sau a da un sfat daca vad vreun aspect si STIU ca ti poate face rau si ma bucur din suflet daca si cealalta persoana ar lua sfatul in consideratie pentru ca este bine pentru el si ar fi pacat sa stagneze in viitor pentru ceva care depinde de el

Si mai adaug ceva sa stii ca chiar in destinul meu exista acest aspect de a face bine fara sa cer ceva in schimb si orice astrolog daca mi ar vede harta si ar da seama ca nu ma poate pacali pentru ca stiu simt chiar cam stiu dupa felul de a se exprima al unui om si mai multe


Ultima editare efectuata de catre elena in Lun 01 Noi 2010, 12:18 am, editata de 1 ori
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Lun 01 Noi 2010, 12:17 am

alitheea a scris:fetelor eu zic sa sarbatorim evenimentul sa fim sigure ca va fi asa ]
Iau și eu o gură de șampanie și pe urmă mă duc la culcare. Poate în noaptea asta visez ceva frumos.
Noapte bună dragele mele și vise cât mai frumoase. Somn ușor. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Lun 01 Noi 2010, 12:21 am

narcisa a scris:
Iau și eu o gură de șampanie și pe urmă mă duc la culcare. Poate în noaptea asta visez ceva frumos.
Noapte bună dragele mele și vise cât mai frumoase. Somn ușor. kiss


si eu ca pe urma chiar ma duc doamne ce bine ca am intrat asa intr o doara ce mare bucurie servesc un pahar de dragul celor doi sa fie fericiti impliniti si sa se iubeasca in veci noroc kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Lun 01 Noi 2010, 12:21 am

elena a scris:

da in general asa ar si trebuii sa fie pentru ca nu te joci cu destinul unui om si mai ales cum eu o fac din pasiune numai pentru a face sau a da un sfat daca vad vreun aspect si STIU ca ti poate face rau si ma bucur din suflet daca si cealalta persoana ar lua sfatul in consideratie pentru ca este bine pentru el si ar fi pacat sa stagneze in viitor pentru ceva care depinde de el

Si mai adaug ceva sa stii ca chiar in destinul meu exista acest aspect de a face bine fara sa cer ceva in schimb si orice astrolog daca mi ar vede harta si ar da seama ca nu ma poate pacali pentru ca stiu simt chiar cam stiu dupa felul de a se exprima al unui om si mai multe
M-ai făcut curioasă, mâine mă documentez și eu să văd ce înseamnă o astrogramă. Dacă am nelămuriri să știi că te întreb. Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 01 Noi 2010, 12:23 am

elena , oare merge cu ea la primierea de la frankfurt , ca daca da, precis ajung si aici
https://www.youtube.com/watch?v=JzH48aXSBlE
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Lun 01 Noi 2010, 12:27 am

alitheea a scris:elena , oare merge cu ea la primierea de la frankfurt , ca daca da, precis ajung si aici
https://www.youtube.com/watch?v=JzH48aXSBlE

am spus ca recunoastrea oficiala le legaturii este in luna noiembrie 26 si mai devreme dar sa fiti foarte atente in aceasta perioada la zvonuri sunt f importante in aceasta luna veti auzi foarte multe dar casatoria chiar va fi neasteptata decembrie- ianuarie

am sa ma uit maine sa vad cu toate ca este foarte greu adica aspectele trebuie sa le studiezi cu mare grija dar maine iau aspectele pe luna asta cu ei amindoi le compar sa vad nu promit pentru ca trebuie sa fii atent si eu o sa ma straduiesc si va spun


Ultima editare efectuata de catre elena in Lun 01 Noi 2010, 12:30 am, editata de 1 ori
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Lun 01 Noi 2010, 12:29 am

alitheea a scris:fetelor eu zic sa sarbatorim evenimentul sa fim sigure ca va fi asa 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 92073 ]


Aaaa fetelor voi umblati cu cate o gura lasa-ti ca beau eu toate sticlele atunci ca sa fiu sigura. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 01 Noi 2010, 12:29 am

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 2hn106f
ia uitati aici
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Lun 01 Noi 2010, 12:30 am

alitheea a scris:31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 2hn106f
ia uitati aici


Pai ne uitam si vedem tot.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Lun 01 Noi 2010, 12:30 am

alitheea a scris:elena , oare merge cu ea la primierea de la frankfurt , ca daca da, precis ajung si aici
https://www.youtube.com/watch?v=JzH48aXSBlE
Pe aceste ritmuri (îmi vine să dansez ) vă spun încă o dată noapte bună. Dar mai întâi o întrebare, de unde știe Levent că Hasret se teme de tunete?

Noapte bună somn ușor.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Lun 01 Noi 2010, 12:31 am

alitheea a scris:31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 2hn106f
ia uitati aici
pai asta am vazut o de la inceput am crezut ca ati vazut si voi
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 01 Noi 2010, 12:31 am

elena a scris:

am spus ca recunoastrea oficiala le legaturii este in luna noiembrie 26 si mai devreme dar sa fiti foarte atente in aceasta perioada la zvonuri sunt f importante in aceasta luna veti auzi foarte multe dar casatoria chiar va fi neasteptata decembrie- ianuarie
31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 918686 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 918686 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 918686 , fetelor sa mergem repede la shopping sa ne luam toale de chef 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 918686 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 918686 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 918686
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 01 Noi 2010, 12:33 am

elena a scris:
pai asta am vazut o de la inceput am crezut ca ati vazut si voi
paii am vazut dar asta e cu lupa Smile Smile Smile
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Lun 01 Noi 2010, 12:34 am

alitheea a scris:paii am vazut dar asta e cu lupa Smile Smile Smile
Smile Smile Smile Smile
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Lun 01 Noi 2010, 12:41 am

Gata giugiucilor eu am plecat de pe frontu" unu ma duc pe frontu'' doi.Noapte buna. kiss kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 01 Noi 2010, 12:41 am

fetelor de 5 minute o ascult pe edith piaf si ma uit la poze si rad de una singura ca tuta , cred ca imi dau doua palme si merg la culcare kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 01 Noi 2010, 12:43 am

iulianagl a scris:Gata giugiucilor eu am plecat de pe frontu" unu ma duc pe frontu'' doi.Noapte buna. kiss kiss kiss kiss
noapte buna iubita , sa visezi frumos si sa ai o saptamana minunata 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 155520 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 155520 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 155520
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Lun 01 Noi 2010, 12:44 am

iulianagl a scris:Gata giugiucilor eu am plecat de pe frontu" unu ma duc pe frontu'' doi.Noapte buna. kiss kiss kiss kiss
Noapte bună Iuliana. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Lun 01 Noi 2010, 12:46 am

alitheea a scris:fetelor de 5 minute o ascult pe edith piaf si ma uit la poze si rad de una singura ca tuta , cred ca imi dau doua palme si merg la culcare kiss
Noapte bună Ali, ai grijă palmele să fie ca o mângâiere. kiss Oare de ce m-am gândit imediat la Cansel când am zis lucrul ăsta? 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 359517
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 01 Noi 2010, 12:47 am

narcisa a scris:
Noapte bună Ali, ai grijă palmele să fie ca o mângâiere. kiss Oare de ce m-am gândit imediat la Cansel când am zis lucrul ăsta? 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 359517
31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 155520 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 155520 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 155520 noapte buna si tie iubita 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 517793 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 517793 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 517793
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 01 Noi 2010, 12:50 am

elena pui te imbratisez si iti urez noapte buna kiss kiss kiss , o saptamana frumoasa 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 155520 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 155520 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 155520
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Lun 01 Noi 2010, 12:50 am

kiss kiss kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 01 Noi 2010, 12:56 am

noapte buna kiss kiss kiss

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 2enwyhc
31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 244bay8
vise frumoase Oca 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 495309
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Lun 01 Noi 2010, 1:01 am

alitheea a scris:noapte buna kiss kiss kiss

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 2enwyhc
31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 244bay8
vise frumoase Oca 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 495309


Ali sunt asa frumosi imi vine sa-i iau cu mine la culcare.Am vrut sa scriu alceva dar m-am razgandit. kiss kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 01 Noi 2010, 1:06 am

iulianagl a scris:


Ali sunt asa frumosi imi vine sa-i iau cu mine la culcare.Am vrut sa scriu alceva dar m-am razgandit. kiss kiss kiss kiss
nici eu nu ma mai satur de ei , ce ai vrut sa zici? Smile
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 39 din 44 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum