Serialesitelenovelet
34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+16
axxa246
tiberici
nellys18
Garo
narcisa
lica54
mihaela99
iulianagl
vivi
DENISA
florica
Admin_dea05
anuta1971
elena
dana17
alitheea
20 participanți

Pagina 8 din 40 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Urmatorul

In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 15 Noi 2010, 12:12 am

multumesc iubita kiss kiss kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 15 Noi 2010, 12:14 am

au aparut si ultimele parti , merg sa citesc discutia telefonica kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 15 Noi 2010, 12:17 am

EPISODE 28 PART 8

Quote
https://www.youtube.com/watch?v=3iX6YvrSxIg

Balçiçek: shall I write your name too hasret?
Hasret: I don’t know I do not believe such things (I deduce from this remark that she does not intend to get married anytime soon.. )
Balçiçek: girls who are not married have their names written down under the shoe. It is a tradition after all.
Hasret: oh ok. Write it then.
Balçiçek: ok I am.. Ms. Saime shall I write your name too?
Saime: no I am too old for such a thing.
Everyone: AAAA!!!!
Gülnaz: no way.. you are a beautiful woman. Like a model..
Balçiçek: here goes.. SAIME…
**
Kadir: I do not feel well. I am in a tight spot hoca.
Murat: Yýldýz told me. She said it was not your fault.
Kadir: he drove right towards me on his motorbike and he crashed into a column. All I did was duck away from his path.
Murat: you might be right but I do not understand why you went to such a place?
Kadir: he provoked me. If the same was done to you you would have gone to fight too.. (Yer right he would just run with his tail between his legs.. )
Murat: so what happened? you are here in prison and does your girlfriend love you more now?
I do not think so.. look kadir. You are very talented about music and dancing and you are just out there fighting with silly kids.
Kadir: you are right I was provoked.do I have to stay here tonight too?
Murat: I am trying to find a way to get you out of here. If only they would take back their complaint.
Kadir: they would never do such a good deed. I am here all night and I will miss my sisters wedding.
Murat: kadir be patient . I will do my best.
**
Cobra: hello sir.. I hope I am not keeping you from anything.
Murat: no no I am free to speak cobra..
Cobra: I am getting married with Gülnaz tonight. I was going to ask if you would come too. I know I am too late in calling you.. HEYY YOU BRATS! GO AWAYYY!!!
Sorry I am late in telling you I was really busy.
Murat: congratulations Cobra. I hope you will be very happy.
Cobra: thank you but I did not hear you say you would come.
Murat: I guess it will be a very crowded.
Cobra: everyone is coming.all my friends, family, the neighborhood and if you come too I would love to entertain you as a guest you will make me happy.
Murat: ok. I will attend.
Cobra: thank you so much. Respect.. Thank you..
Cafer: who have you called?
Cobra: Murat Turalý
Cafer: you know so many people.
Cobra: I do have a great network of friends. It’s my business.
Cafer: who are you calling now? Please call Sezen Aksu I love her singing :haha (she is the most famous woman singer in Turkey .. )
Cobra: I am not on speaking terms with her.. I am calling someone else.
Hello.. where are you? Are you here? Ok I am coming there right away.
**
Gülnaz: oh where is cobra?
Hasret: he will be here any minute now.
Gülnaz: oh I am so worried
Kadriye: Imagine he ran off and you are left here in your wedding gown all alone.
Gülnaz: Oh enough kadriye auntie.. you are a prophet of doom.
People from downstairs: gülnaz the groom is here.
Gülnaz: It is cobra
Balçiçek: see he is here.
Hasret: lets get your veil down.
Gülnaz: Is my make up ok?
Hasret: you look great.
Here take your flower.
**
Man:congrats cobra..
Cobra: thanks. Wow look at the car.
Balçiçek: oh oh oh!!! So nice..
Hasret: (to Levent) Thank you.
**
Gülnaz:oh he has arranged a car..
Women: oh you are like an angel.
Gülnaz: thank you.
Cobra: I will not make you walk all the way to the square. From now I will not make you put your soft hands from hot water to cold water (It is a saying to mean I will not make you work hard and get you tired)..
Gülnaz: oh unbelievable. Don’t stand there open the door.
Man: Oh I will..
**
Officer: the family have filed a complaint and the boy has a broken arm to prove it.
Murat: I guarantee you that Kadir would not do such a thing.
Officer: but there are other witnesses.
Murat: yeah but there are other witnesses who say Kadir was not to blame.
Officer: well yes. But we have to detain him more until we investigate further.
Murat: but if the complaint was taken back..
Officer: of course he would be free to go then.
Murat: Can I have a word with the family please?
Officer: ok.
**
Hasret: I do not know how to thank you.
Levent: what have I done to be thanked?
Hasret: you got the date for the wedding and gave your car for tonight. What else could you have done more. We could not have this wedding if you had not helped.
Levent: I guess I like weddings..
Saime: Hasret.. they are calling you.
Do you need anything?
Levent: no I am fine thanks.
**
Cobra: we will find him eventually.
Hasret: cobra. We have got the piano on stage but if something happens to it I will burn the neighborhood down.
Gülnaz: forget the piano. Kadir is missing.
Hasret: missing?
Gülnaz: cobra told me he never saw him since yesterday. I was so busy with myself I forgot to look out for him. What will we do now?
Hasret: Oh I don’t know.
Does his friends know where he is.. let me go and ask them.
Cafer: we are going to be the witnesses for the wedding..
But why are you so upset?
Gülnaz: Kadir is missing
Balçiçek: he must be around. He is old enough.
Gülnaz: I am going to heart attack. Because of that little brat. What will I do?
Hasret:kadir is missing.
Levent: what do you mean missing?
Hasret: we thought he was with cobra and we have no idea where he is.
Levent:lets call the police.
Hasret: no I will ask his friends maybe they know where he is.
Kadriye: oh where have you been?
Balçiçek: see Kadir is here.
Gülnaz: oh thank god.
Hasret: where the hell have you been?
Kadir: I was in a little bit of trouble and Murat Hoca saved me thankfully.
He came to my rescue but now there is no problem. Let me say hello to my sister.
Gülnaz: you nearly killed me.. can I not get married in piece..?
Oh ok. Come here give us a kiss you little donkey..
Hasret: what has he done?
Murat: nothing important. A mistake everyone could make.
Levent: shall we all sit? How’s it going?
Murat: fine you?
Levent: fine.
Kadir: you look sweet.
Gülnaz: don’t open my veil..
Cobra: don’t go off anywhere.
Kadir: ok.
**
Gülnaz: the registrar is here.. get up..
Registrar: You Ms. Gülnaz Nemutlu do you accept Adem Simsir to be your husband (It is the first time we here cobra’s real name :geb :geb )
Gülnaz: can I have the mike?
Oh I don’t know what to say…
Cobra: oh what are you saying?
Gülnaz: ok ok.. I am answering.. YES, I DO!!!
Everyone: bravo!
Registrar: do you accept gülnaz Nemutlu to be your lawfully wedded wife?
Cobra: seeing as I waited all these years..
Gülnaz: why the hell are you standing up :geb
Cobra: I have been very jealous of her always.. I could not even keep my eyes off her but I could not even look at her, Of course I have been trying to persuade her all this time.. see..
Registrar: so is it a yes or a no?
Cobra: no way..
Gülnaz: what do you mean no?
Cobra: I mean no way can it be no.. Of course Yes I do..
Gülnaz: oh ok then.
Cafer: step on her foot..
Gülnaz: I stepped on his foot..
**
Cobra thinks they were given little presents and money …
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 15 Noi 2010, 12:17 am

EPISODE 28 PART 9
Quote
https://www.youtube.com/watch?v=HkdJWy14z2w


Gülnaz says nevermind we just got married..
Look I have so many bracelets and gold..
**
Everyone dances.. ( I was expecting Hasret to dance.. )

**
Cobra announces he has a surprise for gülnaz. Her favourite song..
Gülnaz: you are the king of husbands..
Cobra: and you are the queen..
**
Levent: Is that not your piano?
Murat: yes it is.
Levent: I see you are not angry someone else is playing it.
Murat: no at least someone is using it.
Hasret: I have a surprise for you too.
Cobra: you have done so much already. Spent so much money.
Hasret: I will sing a song.. Gülnaz loves it.
It is the song composed by dad for my mom..
I am sure if he was here he would have sang the same song..
Gülnaz: oh my sweet sister..

(Hasret’s name is announced..)

Hasret: I will sing for you, for dad and mom..
**
Levent: are you off so early??
**
Hasret starts singing two halves of an apple.. (I had translated the lyrics before so I won’t translate it again. Murat starts playing the piano.)
**
Everyone continues dancing afterwards…
**
Hasret: he played the piano.. what do you think this means?
Levent: I don’t know? What do you think?
Hasret: maybe he will start his music studies again..
**
Nesrin: so where from?
Murat: I did something you will be proud of..
Nesrin: Oh such wonderful news.
Murat: you were right. I loved every minute of it.
Nesrin: so I can have that new piano brought over then?
Murat: I would not be so hasty.. It could have been my last time playing the piano.
Nesrin: what does that mean. I do not understand you at all..
Murat: sometimes I do not understand myself either..
**
Man: Hello..
Murat: Bonjour Monsieur!
Man: how are you Murat. It has been a long time since I heard your voice. I had missed you.
Murat: don’t worry you will hear from me a lot..
Man: don’t tell me you are coming to paris?
Murat: good guess.
Man: Oh mon ami I know you.. you will stay for 2 days and then leave.
Murat: no I intend to stay longer this time.
Man: no no I do not believe it. You will stay for a week at most. And say you missed Istanbul. You love Istanbul a lot.
Murat: I do love Istanbul but I think Istanbul does not love me.
Man: what date is your return date. Just tell me that.
Murat:you used to have a room looking out to Notre dame.
Man: I still do.
Murat: Is it vacant?
Man: It sure is.
Murat: good. Then you can give the room to me.
Man: Oh good I am so happy.
Murat: by the way.. I do not have a return ticket..
Man: Yes I am listening..
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 15 Noi 2010, 12:18 am

EPISODE 28 PART 10 LAST PART

Quote
https://www.youtube.com/watch?v=bKzQ3PYPQmI

Murat: I am moving to Paris for good…
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Lun 15 Noi 2010, 12:22 am

Noapte buna fetelor, multumesc pentru traduceri kiss
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 15 Noi 2010, 12:25 am

anuta1971 a scris:Noapte buna fetelor, multumesc pentru traduceri kiss
noapte buna iubita kiss kiss kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Lun 15 Noi 2010, 12:31 am

Breeee dar omul vrea sa se mute cu orice pret la Paris, de tot, fara cale de intoarcere.Aiii saracul Hogea crede ca Istanbulul nu-l place.De ce?Ca nu vrea el ca sa se lase placut.Fuge asa cum a facut de atatea ori.
Dragele mele n-e auzim maine.Noapte buna si vise placute ma intreb unde o fi Narcisa ca de obicei nu statea ea asa departe de noi. kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 15 Noi 2010, 12:34 am

iulianagl a scris:Breeee dar omul vrea sa se mute cu orice pret la Paris, de tot, fara cale de intoarcere.Aiii saracul Hogea crede ca Istanbulul nu-l place.De ce?Ca nu vrea el ca sa se lase placut.Fuge asa cum a facut de atatea ori.
Dragele mele n-e auzim maine.Noapte buna si vise placute ma intreb unde o fi Narcisa ca de obicei nu statea ea asa departe de noi. kiss kiss kiss
asta crede el ca poate sa fuga , 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 723348
Sper ca narcisa e bine , probabil era prea obosita ca sa mai intre I love you
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Lun 15 Noi 2010, 12:42 am




Sa va inveselesc un pic sper sa va placa. Smile Smile kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 15 Noi 2010, 2:29 am

zanute partea a opta nu am tradus-o pentru ca mi-e tare somn si m-am gandit ca ultima parte e mai importanta , la unele fraze nu le-am dibuit nicicum intelesul cuvant cu cuvant , dar in esenta ceva in acel sens spuneau ,
Eu va imbratisez si va doresc somnic pufos si o saptamana minunata kiss kiss kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Lun 15 Noi 2010, 7:59 am

[Buna dimineata dragalaselor poftiti la o 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 13898 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 13898 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 13898 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 13898 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 13898 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 13898 deliciosa facuta ceva mai tare pentru cele ce vati culcat tirziu.Va doresc un inceput de saptamina frumos linistit si plin de bucurii 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 114523 o zi frumoasa de toamna cu mult 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 30127 si multi 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 517793 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 517793 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 517793 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 517793 din toata 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 745790 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 745790
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Lun 15 Noi 2010, 8:59 am

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Cactus buna dimineata fetelor
34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Micul+dejun+intr-o+cura+de+slabirepoftiti la micul dejun,o saptamana plina de bucurii,azi o zi cu 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 30127 in suflet si caldura-n inima,Lica multam de 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 13898 dar mai bun este 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 33656 va aduc si presa 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 224522 , 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 85344 stiri noi noute si multi 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 517793
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Lun 15 Noi 2010, 9:27 am

v-am adus o poza din vecini poate asa va treziti mai usorhttps://www.youtube.com/watch?v=e4ia5TBmY78&feature=fvst 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 296580https://www.youtube.com/watch?v=e4ia5TBmY78&feature=fvst https://2img.net/h/oi55.tinypic.com/dvn603.jpg asta am vrut s-o pun prima data 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Lun 15 Noi 2010, 10:22 am

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Sanstitre 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 14v78es34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 O53m2o 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Images?q=tbn:ANd9GcQbZRe9nm38pMy8QySNRgfVs_k5nZiMhr0PXwJ2-ONn-akUETVu4A Buna dimineața ,e o dimineața minunata ,o toamna incredibil de frumoasa și calda ,ai nostri sant fericiți...Deci sa fim și noi fericite alaturi de ei...... 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 155520
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Lun 15 Noi 2010, 10:50 am

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Images?q=tbn:ANd9GcQib7uMDiAEayiy08r5wD0ZVUb0QhIaJD92_g2VT7d4op5ZfWdd Mulțumim Ali și mulțumim Iulia pt traduceri...34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Trandafiri+roz34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 6anigifFRUCTE1 V-am pus fructe , am auzit ca a inceput postul și sa nu ma certe careva... Smile Smile E lung și nu știu daca o sa-mi aduc aminte mereu și poate mai scap cate un dulce... Smile Smile apropo ,unde e totuși Narcisa ? O saptamana frumoasa și cu vești bune... 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 517793 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 517793 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 517793
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Lun 15 Noi 2010, 11:47 am

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 7891102834. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 20_1_1Mihaela ,nu știu unde ești ,probabil la scirbici ,așa cum zici tu ,dar vreau sa-ți mulțumesc inca o data pt clipul asta .L-am pus la boxe și ruleza mereu pe monitor , i-am inebunit pe toți ...Și ce daca...Abia aștept sa vina clipele fierbinți ,sa vad ce mai scoateți tu și Dea ...Atunci nebunie ,așa ca trebuie sa-i calesc pe cei din jurul meu de pe acum .34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Images?q=tbn:ANd9GcQNp3R7WII-73SZVRneAla39x9DUw_mInTDf5Qp0kv_ThzzN8P-mg
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Lun 15 Noi 2010, 11:53 am

Buna ziua fetele kiss kiss
o zi frumoasa va doresc si o saptamana plina de bucurii si realizari 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 155520 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 155520
34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 44673146595755361870124
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Lun 15 Noi 2010, 12:00 pm

mihaela99 a scris:Buna ziua fetele kiss kiss
o zi frumoasa va doresc si o saptamana plina de bucurii si realizari 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 155520 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 155520
34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 44673146595755361870124
34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 918686 A ,ai aparut...Buna și ție numai bine...34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 517793 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 517793 Ce mai faci ? 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Gnll1
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Lun 15 Noi 2010, 12:01 pm

[quote="dana17"]
https://2img.net/r/ihimizer/img230/8219/78911028.png[/img][youtube]IcFgkr5UJX8
http://www.super-buchete.ro/media/catalog/product/cache/4/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/2/0/20_1_1.jpg
Mihaela ,nu știu unde ești ,probabil la scirbici ,așa cum zici tu ,dar vreau sa-ți mulțumesc inca o data pt clipul asta .L-am pus la boxe și ruleza mereu pe monitor , i-am inebunit pe toți ...Și ce daca...Abia aștept sa vina clipele fierbinți ,sa vad ce mai scoateți tu și Dea ...Atunci nebunie ,așa ca trebuie sa-i calesc pe cei din jurul meu de pe acum .
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQNp3R7WII-73SZVRneAla39x9DUw_mInTDf5Qp0kv_ThzzN8P-mg

Buna Dana , 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 517793, ma bucur ca iti place clipul 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 242329

da sunt la scarbici Crying or Very sad , am o gramada de treaba , te sarut dulce o zi frumoasa iti doresc 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 155520 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 155520 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 155520
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Lun 15 Noi 2010, 12:06 pm

dana17 a scris:[
A ,ai aparut...Buna și ție numai bine...34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 517793 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 517793 Ce mai faci ? 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Gnll1

Smile am intrat sa va citesc un pic si fug din nou la treaba, eu fac bine, m-a cam omorat munca administrativa in weekend-ul asta , a muncit de mi-au sarit capacele 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 2743637754 in rest la scarbici , cu hartii peste hartii
te pup o zi frumoasa in continuare 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 155656
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Lun 15 Noi 2010, 12:08 pm

mihaela99 a scris:
https://2img.net/r/ihimizer/img230/8219/78911028.png[/img][youtube]IcFgkr5UJX8
http://www.super-buchete.ro/media/catalog/product/cache/4/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/2/0/20_1_1.jpg
Mihaela ,nu știu unde ești ,probabil la scirbici ,așa cum zici tu ,dar vreau sa-ți mulțumesc inca o data pt clipul asta .L-am pus la boxe și ruleza mereu pe monitor , i-am inebunit pe toți ...Și ce daca...Abia aștept sa vina clipele fierbinți ,sa vad ce mai scoateți tu și Dea ...Atunci nebunie ,așa ca trebuie sa-i calesc pe cei din jurul meu de pe acum .
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQNp3R7WII-73SZVRneAla39x9DUw_mInTDf5Qp0kv_ThzzN8P-mg

Buna Dana , 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 517793, ma bucur ca iti place clipul 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 242329

da sunt la scarbici Crying or Very sad , am o gramada de treaba , te sarut dulce o zi frumoasa iti doresc 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 155520 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 155520 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 155520
34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 73190_177221758958005_100000105457358_653760_7706816_n34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Avatar211253_34 ok Servici ușor...
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 15 Noi 2010, 12:16 pm

bine v-am gasit zanute , am facut si eu ochi kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Lun 15 Noi 2010, 12:22 pm

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 36155_141101729273736_135970193120223_243998_4879811_n34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 76190_141101755940400_135970193120223_244000_507138_n 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 75836_141101775940398_135970193120223_244001_6186996_n34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 76573_141101802607062_135970193120223_244003_7934125_n34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 148359_141101812607061_135970193120223_244004_5933953_n 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 76490_141101749273734_135970193120223_243999_1186546_n 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 77077_141101785940397_135970193120223_244002_6070880_n
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Lun 15 Noi 2010, 12:24 pm

alitheea a scris:bine v-am gasit zanute , am facut si eu ochi kiss
Buna Ali ,ce-ai visat așa mult ? cupidon 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 72750_174714589208243_172439646102404_587314_2309912_n :emo5:
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 40 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum