Serialesitelenovelet
34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+16
axxa246
tiberici
nellys18
Garo
narcisa
lica54
mihaela99
iulianagl
vivi
DENISA
florica
Admin_dea05
anuta1971
elena
dana17
alitheea
20 participanți

Pagina 35 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Urmatorul

In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 21 Noi 2010, 11:01 pm

anuta1971 a scris:
si vezi ca sunt unii care din rautate nu-i recunosc nici macar statutul de actrita

https://www.youtube.com/watch?v=qLe2J_3EDH4&translated=1
stiu ana , am vazut si eu , si chiar ma doare cand vad atata rautate, ce nu se intelege este ca e destul loc sub soare pentru toata lumea
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 21 Noi 2010, 11:09 pm

alitheea a scris:stiu ana , am vazut si eu , si chiar ma doare cand vad atata rautate, ce nu se intelege este ca e destul loc sub soare pentru toata lumea
nu e loc Ali.. pentru un om frumos, bun, valoros nu e, e loc pentru borfasi, lichele, nonvalori... un om ca Tuba deranjeaza pentru simplu fapt ca ea exista.. asta e lumea in care traim

https://www.youtube.com/watch?v=rW8RGo59r5g&NR=1
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 21 Noi 2010, 11:28 pm

anuta1971 a scris:
nu e loc Ali.. pentru un om frumos, bun, valoros nu e, e loc pentru borfasi, lichele, nonvalori... un om ca Tuba deranjeaza pentru simplu fapt ca ea exista.. asta e lumea in care traim

https://www.youtube.com/watch?v=rW8RGo59r5g&NR=1
din nefericire asa este , iar ei doi chiar sunt pe aceeasi lungime de unda cel putin asta se vede din cat lasa sa se vada din felul lor de a fi , din caracterul lor , pana si pasiuni au comune, sunt amandoi inclinati spre arta , frumos si perfectionism , dar nu stiu cat de puternici sunt in calea obstacolelor , ar fi pacat sa se lase doborati pentru ca atacuri au fost si sigur vor mai fi
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 21 Noi 2010, 11:34 pm

alitheea a scris:din nefericire asa este , iar ei doi chiar sunt pe aceeasi lungime de unda cel putin asta se vede din cat lasa sa se vada din felul lor de a fi , din caracterul lor , pana si pasiuni au comune, sunt amandoi inclinati spre arta , frumos si perfectionism , dar nu stiu cat de puternici sunt in calea obstacolelor , ar fi pacat sa se lase doborati pentru ca atacuri au fost si sigur vor mai fi
Cansel e o persoana puternica... sper ca el sa fie reazemul Tubei.. si Tuba e puternica, a intarit-o viata "artistica".. ca sa rezisti acolo trebuie sa fii tare, nu vezi cate pasiuni se pun la nivel de forumuri, dar inchipuieti pentru persoanele implicate cum e.. eu am incredere in ei.. indiferent daca vor fi sau nu impreuna ma bucur ca sunt veseli si fericiti .. ca asta e o chestie evidenta
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Dum 21 Noi 2010, 11:39 pm

Bună seara dragele mele. Am intrat puțin pe forum și am văzut o veste cumplită. Dumnezeu să-l odihnească în pace pe Sami. Din păcate în astfel de situații rămânem fără cuvinte.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 21 Noi 2010, 11:41 pm

anuta1971 a scris:
Cansel e o persoana puternica... sper ca el sa fie reazemul Tubei.. si Tuba e puternica, a intarit-o viata "artistica".. ca sa rezisti acolo trebuie sa fii tare, nu vezi cate pasiuni se pun la nivel de forumuri, dar inchipuieti pentru persoanele implicate cum e.. eu am incredere in ei.. indiferent daca vor fi sau nu impreuna ma bucur ca sunt veseli si fericiti .. ca asta e o chestie evidenta
asta sper si eu , iar daca nu e iubire intre ei , sigur este o prietenie puternica , care se consolideaza pe zi ce trece si cred ca indiferent de care parte a baricadei se situeaza , vor fi intotdeauna unul pentru celalalt un punct solid de sprijin
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 21 Noi 2010, 11:42 pm

bine ai venit iubita kiss kiss kiss 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 155520 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 155520 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 155520
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Dum 21 Noi 2010, 11:46 pm

alitheea a scris:bine ai venit iubita kiss kiss kiss 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 155520 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 155520 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 155520
Cam târziu că nu m-a lăsat Ezel.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 21 Noi 2010, 11:47 pm

alitheea a scris:asta sper si eu , iar daca nu e iubire intre ei , sigur este o prietenie puternica , care se consolideaza pe zi ce trece si cred ca indiferent de care parte a baricadei se situeaza , vor fi intotdeauna unul pentru celalalt un punct solid de sprijin
speram sa fie mai mult de atat.. si stii ce ma face sa sper.. reactia Tubei, care in perioadele anterioare era foarte enervata de articolele despre viata ei personala, asta ar fi trebuit sa o faca sa aiva o atitudine mai rezervata fata de Cansel in interviu.. tinand cont cate speculatii s-au facut despre o posibila relatie intre ei... ea a fost vesela , deschisa... si chiar a afirmat in interviul ala la arabi ca are o persoana speciala in viata ei... noi nu putem decat sa speram
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 21 Noi 2010, 11:49 pm

narcisa a scris:Bună seara dragele mele. Am intrat puțin pe forum și am văzut o veste cumplită. Dumnezeu să-l odihnească în pace pe Sami. Din păcate în astfel de situații rămânem fără cuvinte.
Buna seara draga Narcisa 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 155520 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 155520 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 155520
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 21 Noi 2010, 11:50 pm

narcisa a scris:
Cam târziu că nu m-a lăsat Ezel.
ai reusit sa ajungi la zi cu episoadele?
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 21 Noi 2010, 11:53 pm

anuta1971 a scris:
speram sa fie mai mult de atat.. si stii ce ma face sa sper.. reactia Tubei, care in perioadele anterioare era foarte enervata de articolele despre viata ei personala, asta ar fi trebuit sa o faca sa aiva o atitudine mai rezervata fata de Cansel in interviu.. tinand cont cate speculatii s-au facut despre o posibila relatie intre ei... ea a fost vesela , deschisa... si chiar a afirmat in interviul ala la arabi ca are o persoana speciala in viata ei... noi nu putem decat sa speram
si este foarte schimbata in bine , parca a capatat incredere in ea , si-a gasit punctul de sprijin , iar nesiguranta si nostalgia din priviri a fost inlocuita de stralucirea care o ai atunci cand esti fericit , foarte foarte fericit , este clar avem in fata o alta Tuba
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Dum 21 Noi 2010, 11:54 pm

anuta1971 a scris:
Buna seara draga Narcisa 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 155520 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 155520 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 155520
Bună seara Ana. Nu prea îmi spun eu des părerea dar după ultimul interviu pe care l-au avut Tuba și Cansel eu sunt sigură că Tuba e îndrăgostită. E mult prea veselă și pare prea fericită ca atitudinea ei să nu aibă legătură cu dragostea.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Dum 21 Noi 2010, 11:57 pm

alitheea a scris:ai reusit sa ajungi la zi cu episoadele?
Acum l-am văzut pe 20, e frumos filmul și abia rezist să nu mă uit înainte.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 21 Noi 2010, 11:58 pm

narcisa a scris:
Acum l-am văzut pe 20, e frumos filmul și abia rezist să nu mă uit înainte.
o singura data m-am uitat inainte dar nu ma mai uit , oricum e foarte fain
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Lun 22 Noi 2010, 12:00 am

alitheea a scris:si este foarte schimbata in bine , parca a capatat incredere in ea , si-a gasit punctul de sprijin , iar nesiguranta si nostalgia din priviri a fost inlocuita de stralucirea care o ai atunci cand esti fericit , foarte foarte fericit , este clar avem in fata o alta Tuba
si tare imi place Tuba asta noua .. sa dea Domnul sa fie asa fericita toata viata

https://www.youtube.com/watch?v=ooumBp4K7Jk&feature=related
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Lun 22 Noi 2010, 12:02 am

narcisa a scris:
Bună seara Ana. Nu prea îmi spun eu des părerea dar după ultimul interviu pe care l-au avut Tuba și Cansel eu sunt sigură că Tuba e îndrăgostită. E mult prea veselă și pare prea fericită ca atitudinea ei să nu aibă legătură cu dragostea.
asta e si parerea mea Narcisa ... mi-e draga tare fata asta... abia astept sa vad cine a facut-o atat de fericita Smile

https://www.youtube.com/watch?v=JbMJo2z9a-0&NR=1
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 22 Noi 2010, 12:03 am

https://www.youtube.com/watch?v=q61cFrsB9Gw&feature=grec_index

o melodie de pe siteul oficial a lui cansel indragostit indragostit indragostit

ar vrea dusmanii asa un barbat complex Smile Smile Smile
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Lun 22 Noi 2010, 12:04 am

alitheea a scris:o singura data m-am uitat inainte dar nu ma mai uit , oricum e foarte fain
Așteptând marea împăcare dintre Murat și Hasret mă consolez cu dragostea lui Ezel și a lui Eysan. Chiar dacă nu mă dau în vânt după Kenan sunt curioasă cum ar fi jocul lui și al Tubei dacă ar fi parteneri de film.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 22 Noi 2010, 12:07 am

narcisa a scris:
Așteptând marea împăcare dintre Murat și Hasret mă consolez cu dragostea lui Ezel și a lui Eysan. Chiar dacă nu mă dau în vânt după Kenan sunt curioasă cum ar fi jocul lui și al Tubei dacă ar fi parteneri de film.
nu imi dau seama, eu o vad rezonand foarte bine cu cansel , parca si respiratia o au in acelasi ritm stupid stupid stupid
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 22 Noi 2010, 12:10 am

https://www.youtube.com/watch?v=OJ86cAwgRMw

indragostit indragostit indragostit indragostit indragostit
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Lun 22 Noi 2010, 12:13 am

narcisa a scris:
Așteptând marea împăcare dintre Murat și Hasret mă consolez cu dragostea lui Ezel și a lui Eysan. Chiar dacă nu mă dau în vânt după Kenan sunt curioasă cum ar fi jocul lui și al Tubei dacă ar fi parteneri de film.
si eu as vrea sa-i vad jucand impreuna.. e un actor bun Kenan si mie imi place si ca barbat.. fizic cel putin Smile Smile stii am citit azi un articol ca a fost urmarit de ziaristii lor si ar fi fost vazut la o ora inaintata din noapte iesind din vila lui Cansu.. ca intre ei ar fi o poveste de dragoste... probabil Cansu nu are caine, ca altfel i-l plimba Kenan Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 22 Noi 2010, 12:17 am

anuta1971 a scris:
si eu as vrea sa-i vad jucand impreuna.. e un actor bun Kenan si mie imi place si ca barbat.. fizic cel putin Smile Smile stii am citit azi un articol ca a fost urmarit de ziaristii lor si ar fi fost vazut la o ora inaintata din noapte iesind din vila lui Cansu.. ca intre ei ar fi o poveste de dragoste... probabil Cansu nu are caine, ca altfel i-l plimba Kenan Smile Smile
Smile Smile Smile , love is in the air indragostit indragostit indragostit
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Lun 22 Noi 2010, 12:19 am

anuta1971 a scris:
si eu as vrea sa-i vad jucand impreuna.. e un actor bun Kenan si mie imi place si ca barbat.. fizic cel putin Smile Smile stii am citit azi un articol ca a fost urmarit de ziaristii lor si ar fi fost vazut la o ora inaintata din noapte iesind din vila lui Cansu.. ca intre ei ar fi o poveste de dragoste... probabil Cansu nu are caine, ca altfel i-l plimba Kenan Smile Smile
Se pare că e periculos să joci în același film, riști să.......................te îndrăgostești de partener Smile Smile . De Cansu chiar nu știu nimic (ce iubiți are) dar am să mă interesez că m-ai făcut curioasă. Dar Kenan parcă avea pe cineva :nh8:
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Lun 22 Noi 2010, 12:19 am

alitheea a scris:https://www.youtube.com/watch?v=OJ86cAwgRMw

indragostit indragostit indragostit indragostit indragostit
super melodia... ce mult imi place kiss

https://www.youtube.com/watch?v=LjHY1dpREDQ&feature=related
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 34. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 35 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum