Serialesitelenovelet
36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+21
scumpica22
iulia80
narcisa
vivi
nutzi
axxa246
rina-rina
adrianova
florina1989
dlacatus65
alitheea
Garo
DENISA
anuta1971
iulianagl
elena
dana17
Admin_dea05
lica54
mihaela99
florica
25 participanți

Pagina 28 din 40 Înapoi  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Urmatorul

In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 04 Dec 2010, 12:55 am

Quote
https://www.youtube.com/user/TvGonulcelen#p/c/8C8D172E72F5A882/1/V1HWejJU4z4


EPISODE 30 PART 3

Hasret remembers Levent’s proposal..
**
Man: Is something the matter?
Hasret: I am sorry.. It’s not because of you. It’s because of me. I need 5 minutes..
Errand boy: the boss said it was urgent so I hopped on a cab and brought it to you.
Levent: you brought it just in time thank you.
Hasret: Levent,
Levent: Is the recording over?
Hasret: I cannot concentrate
Levent: ok let’s give a break
Hasret: A break won’t do. I do not want this album. I know you will be mad at me. But I do not feel like singing any more.
Levent: ok then.. If you think its best
Hasret: really?
Levent: I am not going to force you to do something you do not want to do (YEAH but you ask her to marry you )

**
Ethem: what are you saying Nejdet? All of the goods? They all have defects?
This will be the end of us.. what will we ever say to the customer?
I have to close the phone now. I will call you later
Nesrin: Is there a problem?
Ethem: no problem at all.. I was waiting for a report..
Nesrin: ok.. I will leave you to it.
**
Secretary: what is this?
Bahar: my resignation letter. You can pass it on to the management.
Sec: have you thought this out? (No everyone is impulsive in GC )
Bahar: Oh I have thought it out. IT is my final decision.
Oh I was just about to call you Ms. Nesrin.
Nesrin: you do not sound well.
Bahar: I just resigned.
Nesrin: why?
Bahar: I heard Murat has moved to Paris and I do not want to work for someone else
Nesrin: so you heard? I forgot to call you because of all the commotion.
Bahar: IT’s not important.. did you speak to him?
Nesrin: Only once. He said he was fine and in paris that’s all.
Shall we meet up? We can talk?
Bahar:Oh I should not keep you from your schedule.
Nesrin: I have nothing planned for today. We can meet up and maybe even go shopping.
Ok. Bye.
**
Nakish is worrying about Murat..
**
Saime: so you will leave everything just like that?
Hasret: I told levent already. I do not want that album
Saime: does this have anything to do with Murat leaving?
Hasret.. Hasret! Please stop thinking about it over and over again..
**
Hasret: I will go to my sisters.. a surprise visit.
**
Bahar: there could be only 1 reason for him to move to paris and it would be HASRET.
Nesrin: yes she has a way of wrecking everything.. my only consolation is that he is now far away from her.
Bahar: do you think he will come back? (the dress bahar is trying on is the same one she already wore to the dinner meeting Tomris is SOOOO STINGY )
Nesrin: I really do not know. I wish he would come back..
Bahar: I take offense that he has not even said before going to paris (who are you to take offense??? )
I was his friend and his assistant..after all..
Nesrin: I was his mom for god’s sakes and I did not even know
If you allow me I would like to buy this dress for you.
Bahar: oh no way..
Nesrin: oh please do not object..
**
Murat: hello?
Levent: hello how are you? I heard you were in Paris?
Murat: yes I just wanted to have some peace for a while.
Levent: so you took off?
Murat: yes.
Levent: If you had told me I would have come with you.
Murat: you have stuff to do and you are busy but I am a free man.
Levent: well as of now I am not very different to you.
Murat: aren’t you working?
Levent: No. we cannot work. Hasret told me she does not want an album anymore.
Murat: why is that?
Levent: I don’t know but she thinks the album is not important anymore.
So are you resting?
Murat: yes.. yes..
Levent: ok. See you then..
Murat: ok. Bye

(so it was levent himself who unknowingly called murat back )
**
Bahar: Thank you again Mrs. Nesrin. You really did not have to buy me that dress.
Nesrin: No I wanted to..
Cashier: your pin code please.
Nesrin: I guess it is a technical problem..
Bahar: sometimes it does happen.
Cashier: I am sorry I cannot complete the transaction.
Nesrin: I think your pos machines are not working.
Cashier: they are working normally.
Nesrin: never mind. I have cash..
**
Ethem: hello nesrin?
Nesrin: Is there a problem with our bank accounts?
Ethem: not that I know of.
Nesrin: both my credit cards do not work. I had to pay in cash (OH POOR YOU )
Ethem: It might be a general operational problem.. I will call the bank now..
Nesrin: ok dear.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Sam 04 Dec 2010, 12:56 am

ce harnica a fost draga de Arzu , a tradus 3 parti deja
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 04 Dec 2010, 12:57 am

Iau eu partea a doua.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 04 Dec 2010, 12:58 am

Noapte buna fetelor!!! Oca study 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 495309 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 229917 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 229917
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Sam 04 Dec 2010, 1:05 am

Admin_dea05 a scris:Noapte buna fetelor!!! Oca study 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 495309 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 229917 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 229917
Noapte buna dea , ce ganduri marete ai , poate le aduce mosul o surpriza 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 244732 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 244732 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 244732
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Sam 04 Dec 2010, 1:25 am

Zanutelor dragi si harnicute , am incercat sa va ajut cu partea a treia , dar sunt atat de obosita incat cred ca mai mult incurc decat va ajut, am tradus cateva randuri si m-am blocat , poate reusesc sa va ajut maine mai mult , eu va imbratisez si va doresc noapte buna
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 04 Dec 2010, 1:48 am

Am terminat partea a doua.
Noapte buna tuturor.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Sam 04 Dec 2010, 1:53 am

iulianagl a scris:Am terminat partea a doua.
Noapte buna tuturor.
Mulţumim Iuliana kiss . Noapte bună. Mă duc şi eu la somnic. 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 155656
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 04 Dec 2010, 1:54 am

narcisa a scris:
Mulţumim Iuliana kiss . Noapte bună. Mă duc şi eu la somnic. 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 155656

Noapte buna draga mea ma bucur ca sunt de ajutor si eu cu ceva. kiss kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Sam 04 Dec 2010, 2:15 am

ia sa va uitati la sfirsitul trailerului cind Hasret sta linga foc[ camin] se intinde o mina din stinga spre ea oare a cui o fi??? :nh8:

scuze nu am citit din urma vad ca ati observat somn usor 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 229917 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 229917


Ultima editare efectuata de catre elena in Sam 04 Dec 2010, 2:29 am, editata de 1 ori
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 04 Dec 2010, 2:28 am

Noapte buna fetelor ,36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 968R acum am ajuns si eu si am citit traducerile , pt care va multumesc ... Nuantele sant importante...Astept sa apara si celelalte , ca vreau sa vad ce a spus Levent pana la capat , ca se pare ca a fost episodul lui ,iar Onur l-a jucat teribil...Multumim pt traduceri , la cele in engleza se simte ca Arzu pune patima... Narcisa si Iuliana , sa aveti maine la cafea... 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Inimioare%20cu%20ciocolata%20alba%20 Somn usor...36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 155520
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 04 Dec 2010, 9:02 am

Buna dimineata fetelor,nu v-a trecut supararea de aseara?Se arata o noua zi de si destul de mohorita,eu va doresc un sfirsit de saptamina frumos si placut, o zi cu bucurii,o 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 13898 sau mai multe 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 13898 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 13898 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 13898 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 13898 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 13898 poate doriti un 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 33656 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 33656 cald pt, timpul asta 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 51650 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 208932 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 208932 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 04 Dec 2010, 9:16 am

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Images?q=tbn:ANd9GcR7GOwAbPq-HN_XG_6WvAq7Ym0SPStpD87qMVvafBrVanN1F2zVRQ pentru NARCISA SI IULIANA CU MULTUMIRI 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 296580 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 296580 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Sam 04 Dec 2010, 10:46 am

florica a scris:Buna dimineata fetelor,nu v-a trecut supararea de aseara?Se arata o noua zi de si destul de mohorita,eu va doresc un sfirsit de saptamina frumos si placut, o zi cu bucurii,o 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 13898 sau mai multe 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 13898 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 13898 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 13898 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 13898 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 13898 poate doriti un 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 33656 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 33656 cald pt, timpul asta 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 51650 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 208932 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 208932 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 296580

Buna dimineata Florica mersy de cafea acum o beau .. kiss mai mult eram amuzata uimita nici nu mai stiu cum eram dar mi a trecut bine ca in timpul saptamanii am alte treburi si nici nu ma mai preocupa asa prea mult nu stiu de ce au reusit scenaristii astia sa mi dea o senzatie de ,, munca in zadar" de gol parca si emotiile au disparut vad niste scene i in care una spun si alte scene un care reactiile comportamentul contrazice cele spuse in scena anterioara. Murat se gindea la Hasret la Paris dar vine [[ eu ma asteptam sa se duca direct la ea de la aeroport] si se comporta ca un ,, tatic" care rezolva o problema mai avea sa o bata pe umeri si sa i spuna l,, lasa ca o sa vezi ce bine va fi" ai putintica rabdare vorba lui nenea Iancu

stai ca mai scriu ceva si ma intorc la ale mele.. nu stiu de ce mai vorbesc ca doar eu cu minuta mea am scris comentariile cu privire la serial la personaje la actiune unde va duce acest lucru daca vor continua sa inhibe sentimentele in loc sa le scoata la suprafata.... pa o zi buna kiss


Ultima editare efectuata de catre elena in Sam 04 Dec 2010, 11:13 am, editata de 1 ori
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 04 Dec 2010, 11:00 am

Buna dimi!!O zi frumoasa fetelor!!!! :emo8:
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Sam 04 Dec 2010, 11:02 am

Admin_dea05 a scris:Buna dimi!!O zi frumoasa fetelor!!!! :emo8:

Buna dimineata Deea la fel si tie o zi faina kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Sam 04 Dec 2010, 11:03 am

buna dimineata zanute ,
si eu ma asteptam ca reintalnirea sa fie cu focuri de artificii sau macar mai incarcata emotional , dar a fost una destul de seaca si retinuta , nu stiu de ce , poate a fost gandita asa pentru a pregati pe viitor ceva mai emotionant , iar plecarea lui murat la Paris , seamana destul de mult cu o umplutura pentru ca tot acelasi om s-a intors , asta e parerea mea
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 04 Dec 2010, 11:22 am

alitheea a scris:buna dimineata zanute ,
Buna dimi!Probabil daca nu era Saime acolo se comportau altfel .Oricum Hasret s-a schimbat mult.Saracuta nu stie ce sa mai creada.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 04 Dec 2010, 11:23 am

Buna incep partea a treia. kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Sam 04 Dec 2010, 11:24 am

[quote="alitheea"]buna dimineata zanute ,
si eu ma asteptam ca reintalnirea sa fie cu focuri de artificii sau macar mai incarcata emotional , dar a fost una destul de seaca si retinuta , nu stiu de ce , poate a fost gandita asa pentru a pregati pe viitor ceva mai emotionant , iar plecarea lui murat la Paris , seamana destul de mult cu o umplutura pentru ca tot acelasi om s-a intors , asta e parerea mea[/quot
Buna Alitheea nu l ai vazut cind a iesit din birou de la Levent ce privire a aruncat satisfacut parca ar fi spus,, gata am rezolvat si asta acum ma intorc la treburile mele" preocupat sa i dea telefon lui baharoaia [[ mie mi s a parut cam caraghioasa si hotarirea lui de a pleca la Paris dar si intoarcerea - hai sa admit ca a plecat ca a auzit cererea de casatorie a lui Levent desi e cusuta cu ata alba- dar si cind te intorci stii ca nu poti sa traiesti fara Hasret si cind vii nici macar o stringere de mina nik parca este un copil care nu s a maturizat inca .. are mofturi toane kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 04 Dec 2010, 11:25 am

iulianagl a scris:Buna incep partea a treia. kiss kiss kiss
Multumim
Am urcat Ezel de saptamana asta

https://www.youtube.com/user/EzelRomania?feature=mhum#g/p
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Sam 04 Dec 2010, 11:26 am

iulianagl a scris:Buna incep partea a treia. kiss kiss kiss

Buna Iuliana mersyyy kiss kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 04 Dec 2010, 11:34 am

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Goodmorning1305b15dwb2Buna dimineța fetelor , deși mai e un pic și e amiaza , dar cu vremea asta mohorata ...O zi buna va doresc...36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Imza-1
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 04 Dec 2010, 11:38 am

elena a scris:[ Buna Alitheea nu l ai vazut cind a iesit din birou de la Levent ce privire a aruncat satisfacut parca ar fi spus,, gata am rezolvat si asta acum ma intorc la treburile mele" preocupat sa i dea telefon lui baharoaia [[ mie mi s a parut cam caraghioasa si hotarirea lui de a pleca la Paris dar si intoarcerea - hai sa admit ca a plecat ca a auzit cererea de casatorie a lui Levent desi e cusuta cu ata alba- dar si cind te intorci stii ca nu poti sa traiesti fara Hasret si cind vii nici macar o stringere de mina nik parca este un copil care nu s a maturizat inca .. are mofturi toane kiss
Prea multe toane.Oare cat o sa-i mai tina scenaristii asa?Trebuie cave mai spectaculos Crying or Very sad ..M-am saturat de suparari.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 04 Dec 2010, 11:38 am

[quote="dana17][/quote]Buna !
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 28 din 40 Înapoi  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum