Serialesitelenovelet
37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+20
iulia1965
nicos66
tiberici
mihaela99
narcisa
florica
nutzi
Garo
lica54
Admin_dea05
dana17
elena
iulia80
iulianagl
denta
vivi
DENISA
scumpica22
anuta1971
alitheea
24 participanți

Pagina 39 din 44 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 44  Urmatorul

In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 18 Dec 2010, 12:56 pm

Admin_dea05 a scris:Buna dimi!!! cafea

Dana de unde-i scoti?ai acasa vre-o masinarie de barbati Smile
37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 0002046EHai , te rog Anda , nu fi invidioasa , uite iti trimit si tie unul sa te ajute la treaba pana la sarbatori...Smile 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 V5u9z3yl Sau am inteles eu gesit si vroiai si tu unul (nu mai multi ca Axxa ) pt alte treburi... ???? Smile Smile Eu ii am pe caprarii...totul e sa-si stie ficare locul , altfel iti fac viata grea... Organizarea e totul , ca barbati sant cat lumea...nu trebuie fabricati... Smile
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 18 Dec 2010, 1:08 pm

Admin_dea05 a scris:Ma uit din nou la film si am vazut ca nu se potriveste ceva...selin si bahar au o poza impreuna , nu?..atunci de ce Bahar zice ca nu a cunoscut-o personal pe Selin. stupid 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 343827
pa..pa!!Florica
37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 52920857_0001Poza asta care a aparut si in episoadele trecute , indica ca si la ea e ceva patologic...Nebunia se poate mosteni , sa vedem cum o sa se manifeste la Bahar , ca la Selin am vazut...Doua gemene , aceeasi trasaturi fizice si psihice , crescute totusi separat... Murat v-a avea aceeasi probleme ... Istoria se repeta...
Poza a fost facuta special , vizibil trucata si cand am vazut-o prima data mi-a trecut asta prin minte , dar era prea devreme , acum cand am vazut-o aseara cum se bucura parca de suferinta lui , am fost sigura ca nu e normala . Nu poti sa zambesti cand cel pe care zici ca-l iubesti sufera cumplit...Desi sant sigura ca nu-l iubeste , asa cum nu l-a iubit nici sora ei , nu poti sa-i faci asa ceva omului pe care-l iubesti... Minti bolnave...
Intrebarea cu cine vorbeste ea mereu la telefon...De la cine are jurnalul , pozele , amintirile Selinei , ca e clar ca ele doua nu s-au intalnit niciodata...
Murat , acum cand trebuie sa fie stalpul moral al familiei , v-a trebui sa faca fata si lui Bahar si cred ca drumul lui de aseara intre Hasret si Bahar v-a continua... Sper pe viitor sa fie mai atent la semafoare , caci chinul lui cred ca v-a trece intr-o alta etapa , mult mai agresiva..Si , ca si aseara , doar Hasret il poate domoli , chiar daca o vede doar o clipa..37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 73419832 :qw10:
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 18 Dec 2010, 1:30 pm

Promo episodul 33

https://www.facebook.com/group.php?gid=105610722816671&v=wall#!/video/video.php?v=1582951531975&oid=116471885045634&comments
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 18 Dec 2010, 1:44 pm

Buna Danuta, sa ai un sfarsit de saptamana minunat 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 155520 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 155520 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 155520
eu nu pot comenta nimic despre ultimul episod, si am atatea in cap... nu ma simt bine si parca nici nu pot gandi cum trebuie... da ai dreptate, nebunia este ereditara kiss ai vazut promo?... nu ne spune nimic din ceea ce nu am fi putut banui dupa cum a decurs actiunea in episodul asta... singura noutate e ca Hasret merge iar dupa Murat, dragostea batu-o-ar vina... cred ca Hasret afla ca Murat are probleme financiare

anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 18 Dec 2010, 1:47 pm

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Decorazioni-di-natale-come-realizzare-le-candele-stellateMultumim Anuta pt promo si Andei pt poze...Am furat una...37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 2j0y4xj37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Kissa
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 18 Dec 2010, 1:54 pm

anuta1971 a scris:Buna Danuta, sa ai un sfarsit de saptamana minunat 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 155520 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 155520 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 155520
eu nu pot comenta nimic despre ultimul episod, si am atatea in cap... nu ma simt bine si parca nici nu pot gandi cum trebuie... da ai dreptate, nebunia este ereditara kiss ai vazut promo?... nu ne spune nimic din ceea ce nu am fi putut banui dupa cum a decurs actiunea in episodul asta... singura noutate e ca Hasret merge iar dupa Murat, dragostea batu-o-ar vina... cred ca Hasret afla ca Murat are probleme financiare

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Ylx8y1btDa l-am vazut , cred ca da , ea afla si merge sa se convinga si eventual sa-l sprijine moral pe Murat...In asemenea momente uiti de toate si iese la suprafata doar caracterul...Bun sau rau..Slab sau tare...Frumos sau urat...Asa cum s-a vazut la Nesrin...
Important e ca Levent e langa Murat...Sacrificiul ei nu a fost in zadar , iar ei destepti fiind , l-au inteles...
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 18 Dec 2010, 2:04 pm

dana17 a scris:37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Ylx8y1btDa l-am vazut , cred ca da , ea afla si merge sa se convinga si eventual sa-l sprijine moral pe Murat...In asemenea momente uiti de toate si iese la suprafata doar caracterul...Bun sau rau..Slab sau tare...Frumos sau urat...Asa cum s-a vazut la Nesrin...
Important e ca Levent e langa Murat...Sacrificiul ei nu a fost in zadar , iar ei destepti fiind , l-au inteles...
au inteles dar pretul e cam mare nu?... e bine ca o sa avem episod saptamana viitoare, ce nu-mi convine e ratingul pe care l-a avut saptamana asta Gonulcelen.. nici nu l-am mai adus ca sa nu va supar... se cunoaste ca a fost ingramadit parca in programul atv-ului... eu nu mai cred intro prietenie Murat-Levent, de fapt nu am crezut niciodata... cred ca atunci cand esti prietenul cuiva, iti sacrifici sentimentele mai ales cand vezi ca nu ai sanse... stiu ca aici nu suntem deacord, dar ce sa fac asa sunt eu.. pentru mine lucrurile sunt ori albe, ori negre.. niciodata gri... stiu ca uneori gresesc, dar e mai simplu asa Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 18 Dec 2010, 2:25 pm

ne citim deseara fetelor 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 517793

anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 18 Dec 2010, 2:33 pm

anuta1971 a scris:
au inteles dar pretul e cam mare nu?... e bine ca o sa avem episod saptamana viitoare, ce nu-mi convine e ratingul pe care l-a avut saptamana asta Gonulcelen.. nici nu l-am mai adus ca sa nu va supar... se cunoaste ca a fost ingramadit parca in programul atv-ului... eu nu mai cred intro prietenie Murat-Levent, de fapt nu am crezut niciodata... cred ca atunci cand esti prietenul cuiva, iti sacrifici sentimentele mai ales cand vezi ca nu ai sanse... stiu ca aici nu suntem deacord, dar ce sa fac asa sunt eu.. pentru mine lucrurile sunt ori albe, ori negre.. niciodata gri... stiu ca uneori gresesc, dar e mai simplu asa Smile Smile
Viata e colorata si imprevizibila Anuta si tocmai in asta asta sta farmecul ei...Iar oameni diferiti ...si asta-i face minunati...Ei coloreaza viata si-i dau farmec ...
Eu zic ca au fost si vor fi mereu prieteni ... Levent a vazut ca astea doi se pierd unul in ochii celuilalt atunci cand sant impreuna si sufera ...Murat nu l-ar respecta pe Levent daca acesta nu ar lupta pt ce simte... Pe fata si corect . Fiecare are o sansa si trebuie sa o joace pana la capat . Capatul e atunci cand Hasret ii v-a spune in clar ca il iubeste pe Murat . Asa cum a facut si Murat cu Bahar... Din acel moment , da , stop joc Levent...
Pana atunci i-a lasat pe amandoi cu lacrimi in ochi , nauciti... Nu a ales . Nici nu avea cum inca...Inima sa mai astepte , ratiunea primeaza si eu zic ca a facut bine... Asa o vor respecta pe viitor , ca merita...37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 52920857_000137. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 1165228280lareira-gatoO zi minunata Anuta , sa fii sanatoasa...37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Kissa
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 18 Dec 2010, 3:06 pm

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Images?q=tbn:ANd9GcRWGlAIfy4n4Qe7W09dPnywRgRDIrHBzwV3runMhL4WZti0NCkT ceva dulce va ofer,buna ziua fetelor ,am vazut promo si cam trist se anunta cred ca si Hasret pleaca din casa,bine ca avem ep.,dar ar fi putut sa-l faca ceva mai vesel macar pt. noi sa ne bucuram de sarbatori 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 18 Dec 2010, 3:07 pm

EPISODE 32 PART 4

Quote
https://www.youtube.com/watch?v=nzRUP103JDk


MURAT: you can come back to the University. You are a very good assistant. But I would understand if you do not want to come back. If you want to go somewhere else I can give you a reference letter. I will do the best I can.
Bahar: thank you.
**
Nesrin: why is everyone so silent?
Ethem: I guess it must have been a tiring day for everyone.
Nesrin: really? I do not even remember you going out the house.
Ethem: I was working all day in the study room. It is not easy to work from home all day either
Nesrin: and what about you Murat?
Murat: what about me?
Nesrin: there must be a reason for you to be so silent.
Murat: there isn’t and I told you in the morning I am just fine.
Nesrin: there is something he is not telling us.
Ethem: He will tell you in the right time.
You cannot force anyone to talk If they don’t want to talk.
Nesrin: yeah you are right.
**
Murat: Hello hasret how are you?
Hasret: I am fine.. how are you?
Murat: I am fine too. If you do not have plans for tonight, shall we go out?
Hasret: ok. We can go out. (hasret to her mom: Murat!)
Murat: so I will pick you up in an hour. Is that okay?
Hasret: Is what ok?
Murat: will you be ready in an hour?
Hasret: oh yes.. I will be ready.
Murat: I will take you to a very nice place.
Hasret: ok. See then..
Murat: see you.
**
Saime: what is he saying?
Hasret: he will pick me up in an hour. We will go somewhere
Saime: did he say where?
Hasret: no. he said a nice place. So it must be one of those fancy restaurants..
I have to get ready.. please come and help me..
**
Bahar: I did not come here to lose. There is yet another face of me Murat does not know of. He will get to know that new face too.
**
Cobra: oh! Cafer.. what is that? A wedding present?
Cafer: what present man? I have got my pijamas in the bag.
Cobra: why are you walking round with your pijamas? Are you a sleepwalker It is supposed to be joke. Why aren’t you laughing?
Cafer: Oh I do not feel like laughing at all. That weird woman just won’t leave.
Cobra: what do you mean she won’t leave?
Cafer: she says she will not go. she wants to stay
Cobra: what do you mean she wants to stay. She should go.
Cafer: I could not convince her to go..
Cobra: I will give her hell for sure.
Cafer: oh thank god. At last you want to help..
Can I come in?
Gülnaz: cobra? Where are you? Your tea is getting cold. Who are you talking to? Oh shit! Why are you here?
Cafer: hello gülnaz. If you allow me I want to stay here tonight.
Gülnaz: no way.. you go on ahead home and sleep with your fiancé.. get out..
Cafer: she is not my fiancé.. just give me 5 minutes and I will tell you everything.. please.
Cobra: oh let him tell us..
**
Murat: did you like this place?
Hasret: yes.. but I did not guess we would come to such a place. If I had known I would have worn something more suitable.
Murat: relax.. nobody care about what anyone is wearing here.
Hasret: do you come here often?
Murat: sometimes. When I want to hide. When I feel upset..
Hasret: I used to have such a secret place.. (you sure did in ASI )
When something went wrong or there was tension in the house I would run to my secret hiding place.
I would stay there for hours. When I came back home I would feel like I came back from a very far away place.
Murat: so where is this far away secret place?
Hasret: the walnut tree in our backyard. Don’t laugh.. You see when I climbed on the top branches I could even see the golden horn ( a very beautiful place in Istanbul, near the harbor) .. well later on the tree wilted and died.. Maybe my troubles were too much for the tree even..
Oh you keep laughing.. stop laughing.
Murat: I cannot help it you are making me laugh.
Hasret: well still… don’t laugh… and anyway now we will delve into more serious issues.
Murat: what are those serious issues?
Hasret: Last night.. you came suddenly… and then without saying anything you just left. I didn’t understand anything.. did something bad happen?
Murat: I felt a little blue that’s all.
Hasret: do you feel better now?
Murat: Yes. Much better. The walnut tree took away all my sorrow..
Cevahir: welcome Hoca..
Murat: hello Cevahir.
Cev: welcome.
Hasret: hello
Cev: what will you have?
**
Hasret: the food is great too.. So this place is now my secret place too.
Murat: I am sorry but this place already has an owner.
Hasret: why not? Can’t this be our secret place?
Murat: no but we can come here together from time to time.
Hasret: that is a good idea. It is getting late.
Murat: we can leave.
Hasret: yes but will be come back here again soon?
Murat: we will.
Hasret: Look if you do not bring me here again.. I will give the address of your secret place to everyone I know ok!
Murat: we will definitely come.. but you will not tell anyone my secret place.
Hasret: ok I won’t.
Cev: You are not like me Hoca. Bravo. You have talked to her without losing time (are you sure!!! he nearly moved out the country for ever )
Good night..
Murat: thanks Cevahir for everything
Cev: by
Hasret: you did not drink and I had to drink and I feel tipsy.
Murat: If I was not going to drive I would have drank too.
Hasret: oh.. I was going to fall.
Murat: are you ok? (JUST KISS HER MAN )
**
MURAT: I thought you said you would have your friends around in half an hour when I called.
Kadir: I did not even wake up yet myself.. how can I wake them up?
Murat: ýf they are not here in 10 minutes. I won’t teach you guys again.
Kadir: ok. Sir.. look you have a cup of tea in the coffeeshop. I will bring them here right away.
**
Hasret: mom he took me to his secret place. What does that mean?
Saime: what does it mean?
Hasret: It means he cares about me. You should have seen the restaurant we went to.. you would have never guessed he would go to such a place.
But he liked that simple place.
Saime: he must feel at home there.
Hasret: he said we would go there together again..
Saime: what else did you talk about?
Hasret: we talked about the walnut tree.
Saime:what?? What walnut tree?
Hasret: you see we used to have a walnut tree in our backyard.
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Sam 18 Dec 2010, 3:37 pm

[Dragalaselor buna ziua si bine vam gasit.Multumesc si eu fetelor harnicute pentru traduceri si va apreciez pentru comentarii.Am citit undeva ca Hasret se va intoarce inapoi in cartier si daca se va tine cont de romanul dupa care sa-u inspirat sa faca filmul Haret se va casatori cu cineva bogat iar Murat se va casatori cu alcineva si se vor regasi dupa multi ani.Dar ei nu vor fi nici o data impreuna.Si sunt foarte curioasa daca ei isi vor declara vreo data fata in fata ca se iubesc.Va kiss kiss dulce si va doresc un uichend placut alaturi de cei dragi.
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 18 Dec 2010, 4:05 pm

lica54 a scris:[Dragalaselor buna ziua si bine vam gasit.Multumesc si eu fetelor harnicute pentru traduceri si va apreciez pentru comentarii.Am citit undeva ca Hasret se va intoarce inapoi in cartier si daca se va tine cont de romanul dupa care sa-u inspirat sa faca filmul Haret se va casatori cu cineva bogat iar Murat se va casatori cu alcineva si se vor regasi dupa multi ani.Dar ei nu vor fi nici o data impreuna.Si sunt foarte curioasa daca ei isi vor declara vreo data fata in fata ca se iubesc.Va kiss kiss dulce si va doresc un uichend placut alaturi de cei dragi.
si tie la fel kiss kiss kiss

https://www.facebook.com/group.php?gid=105610722816671&v=wall#!/video/video.php?v=479099767425&comments
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Sam 18 Dec 2010, 4:15 pm

dana17 a scris:Esti tare , femeie , eu chiar eram ingrijorata ca ti-am dat o supradoza... Smile Smile
37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 F31664f5De la ce vine apetitul asta ? Primeste-l si pe asta... Asta se cam ascunde...Dar cand il prinzi...Baga-l in echipa si zi-i pe ce post joaca si la ce ora sa se prezinte la program ... Smile Smile Eu sper ca l-ai facut grafic...Doar nu toti gramada... confused
cum de la ce vine apetitul?
sunt fata strangatoare
strang pentru zile negre Smile
ii folosesc pe rand, nu te ingrijora nici pt. mine nici pentru ei.
si ce daca fac colectie? le mai dau cu naftalina sa se pastreze.


salut, ladies!
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 18 Dec 2010, 4:17 pm

Buna a inceput cineva partea a4a?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Sam 18 Dec 2010, 4:19 pm

Admin_dea05 a scris:Buna dimi!!! cafea

Dana de unde-i scoti?ai acasa vre-o masinarie de barbati Smile
si daca are, are una de ultima generatie, ca prea ii scoate ca in reviste! king
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 18 Dec 2010, 4:23 pm

Am inceput pe 4.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 18 Dec 2010, 4:24 pm

axxa246 a scris:
Ce faci Axxa , vad ca ti-ai facut bradul , te-au ajutat baietii ?


37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Photofunia62d4e8
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Sam 18 Dec 2010, 4:27 pm

hahaha!
ce dragut!
bradul ala tre` sa-l ascund in camara, ca acolo umblu numai eu! hihi


din promo eu am concluz. ca hasret pleaca din casa luxoasa cump. de levent
si trece pe la hogea pe acasa, dar asta deja a plecat si el din casa lui....

ma duc sa intind rufele, o tura.
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 18 Dec 2010, 4:27 pm

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Bah-humbug37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Tissle2
Pt tine Anuta , ca vad ca esti de garda...37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 319859 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 21280071338521042742
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 18 Dec 2010, 4:34 pm

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Tissle2
37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 17660371400568257332
37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 78473395313064592531 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 155656 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 155656
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 18 Dec 2010, 5:24 pm

Da Danuta sunt de garda, multumesc... nu stiu cum am reusit sa racesc si cum nu sunt buna de nimic... sunt pe net..pe ici pe colo kiss kiss kiss
Buna seara draga axxa cheers
ce faci mama... aduni tot ce-ti da Danuta? Vezi ca se spune ca nu trebuie sa cauti la dinti calul de dar... dar cateodata e bine sa-l cauti... daca te trezesti ca ti l-a dat pe ala troian? Smile Smile Smile


EPISODE 32 PART 5

Quote
https://www.youtube.com/watch?v=WqqUHTfiGu8&feature=related


Cobra: If you had called me I would have lined them up here like soldiers. You see I am an organizer. This is my job as you know.. would you like another cup of tea?
Look I have been working for 20 years. I arrange weddings, funerals, farewell parties. Do you think I cannot just line up 3 people here? I beg you.. you should call me when you need something done. You are not a stranger. I will always help..against a very small fee…
Boys: I should have changed my clothes.
Kadir: stop pushing I am gonna fall. Murat hoca is waiting come on
Boy: If my girlfriend sees me dressed like this she will leave me.
Kadir: just walk..
**
Hasret: kadir?
Kadir: sister.
Hasret: are you ok?
Kadir: yeah yeah we are just trying to get to the lesson murat hoca will give.
We are late.
Hasret: Is he there?
Kadir: he is here. He came early in the morning..
Hasret: so that is good.
Kadir: This is not good. When he becomes a teacher he is like a monster. I feel like I am in a Nazi camp.
Hasret: just do as he says and it will be fine.
Kadir: can you not come here? When you are around he calms down.
Hasret: how long are you there for? If I go out the house now will I be there in time?
Kadir: yes yes you will be on time. Please come .. please.. you know what he is talking about.. we could not decipher him yet..
**
Murat: I guess they will not be coming..
Kadir: oh.get inside.. quick.
Cobra: where the hell have you been.. come in.. line up..
Boys: what are you talking about.. it is so early in the morning.
Cobra: yeah.. you think I have an angel face but I have a monster inside of me. You do not want to make that monster angry.
You are making me crazy..
Murat: ok.. you can go. I can handle the rest.. actually cobra is right. You should be disciplined. And you should want to succeed. I know you want to.. but you have to be punctual from now on.. ok?
Kadir: It’s all because of you.
Boy: oh just shut up!
**
Lawyer: you should tell Mrs nesrin.
Ethem: I intend to tell her tonight.
Lawyer: we do not much more time.
Ethem: It will be so hard for me to leave this house. But nothing can be done. I have to leave.
Shall I call you from this number from now on?
Lawyer: yes sir.
Ethem: ok..
**
Murat: ok. That’s enough.. boys. You have a better rhythm sense than last time.
Do you exercise everyday
Boy: no way.. we cannot get together often.
Murat: you have to get together everyday even if it is for half an hour and exercise. But also concentrate. Otherwise it will be a waste of time.
Ok? Are we all agreed?
Hasret: Sorry I disturbed your lesson.
Murat: no its ok.
Hasret: you go on.. I am just watching.
Murat: you should try out something new everyday and exercise what you have already learned too. If you do not train hard then you will forget what you have learned.
**
Saime: good morning
Levent: good morning. Is hasret ready?
Saime: she is not home she went to the neighborhood.
Levent: why?
Saime: I don’t know maybe you should call her from her mobile.
Levent: ok. I will do.
**
Bal: so go on tell me..
Gülnaz: cafer came to our house yesterday night.
Bal: your house? Why?
Gülnaz: he did not have anywhere to stay..
Bal: of course you did not take him in?
Gülnaz: no. no way.. but then I thought maybe I should listen to what he is saying..
I think he is telling the truth. He says he does not even know the woman.
Bal: yeah but would you let someone you don’t know in your house?
Ok she came in. but wouldn’t you throw her out?
Gülnaz: yeah but he is so polite. He could not throw her out probably.. and so she thought he is just a dummy so she decided to stay. Oh I mean sorry. I do not mean dummy dummy.. she is exploiting him. And anyway you are usually so brave. Why don’t you fight for him?
Bal: what can I do?
Gülnaz: go and talk to the woman.
Maybe she has an explanation. If you do not fight for him she will swallow him whole.
Bal: she will right?
Gülnaz: of course.
Bal: and what would I do? I would kill her..
Gülnaz: I can see murder in your eyes..
Bal: lets go..
Gülnaz: yeah.. lets just leave our teas and the door open and go..
Bal: I am going to kick her ass.
Cobra: Özge? Why are you still here.. I told you to go.. your mission is completed.
Özge: well the money is not enough you see.
Cobra: what the hell do you want?
Özge: Cafer does not want me and I felt bad.. I want him to fall in love with me.
Cobra: are you crazy? Just pack your stuff and get lost… Oh..I will show you…
**
Hasret: Is there no lessons today?
Murat:no. So I thought I should put my spare time to use.
Hasret: good idea.
Pardon..
Levent: Hasret? Can you come out of there please?
Hasret: out where?
Levent: I am outside the warehouse you are in..
Hasret: what are you doing here?
Levent: that should be my question. We had a meeting today.
Hasret: there is an hour to the meeting yet.
Levent: no.. the meeting was half an hour ago.
I had to cancel the meeting.
I guess time flies for you.
Hasret: I am sorry.
Levent: this is one too many apologies. This is not how professional people work.
I am cancelling this album deal. Its over.. no more album . you are free to do as you please.
**
Ethem: I am going out for a while.
Nesrin: do you have a meeting or something?
Ethem: no just going to stroll around. Will you come?
Nesrin: I feel tired. You can go..
**
Murat: the lesson is over..
But net time I want you here just on time for the lesson.
Boys:ok sir..
Murat: so pack your stuff…
Murat: what happened? where did you go?
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Sam 18 Dec 2010, 5:49 pm

Bună seara dragele mele. A luat cineva partea cinci?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 18 Dec 2010, 5:58 pm

narcisa a scris:Bună seara dragele mele. A luat cineva partea cinci?
Buna seara Narcisa 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 155520 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 155520 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 155520
Multumesc mult flower
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Sam 18 Dec 2010, 5:59 pm

anuta1971 a scris:
Buna seara Narcisa 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 155520 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 155520 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 155520
Multumesc mult flower
Bună seara Ana. kiss Eu îţi mulţumesc ţie.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 39 din 44 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum