Serialesitelenovelet
40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+18
annadanna
elena
Miruna
rina-rina
nutzi
Garo
DENISA
Admin_dea05
anuta1971
iulianagl
florica
narcisa
nicos66
vivi
alitheea
lica54
Luana
nellys18
22 participanți

Pagina 8 din 40 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Urmatorul

In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Mier 12 Ian 2011, 9:02 am

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Micul-dejuniata a sosit si micul dejun,multam Garo pt. 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 607702 si 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 33656 ,oare azi vom avea promo ?Sau nici nu mai este nevoie de inca unul,ne-a adus destula amaraciune primul promo 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 359517 ce-or mai toca oare 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 224522 azi,dea Domnul sa ne spuna ceva noutati pe placul nostru,Dana tu pe ce meridian ai ajuns ca nu ne mai dai nici-o veste. 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 242329 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 242329 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 242329 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 517793 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 517793 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 517793
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 12 Ian 2011, 10:04 am

Buna dimi fetelor!!!am facut si eu cateva poze..chestia este ca atunci cand m-am apucat de ele nu ma mai puteam oprii din capturi..... Smile

https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/t251p110-2gonulcelen-heart-stealer-poze-pictures
PS:Se incarca mai greu pagina pt ca sunt mai multe poze. 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 1007734117
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 12 Ian 2011, 11:30 am

In clip al meu..vizionare placuta!

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de nutzi Mier 12 Ian 2011, 11:47 am

BUNA ZIUA DRAGELE MELE!!
Dea ,frumos clip ,frumoase poze...ne aduci picaturi de bucurie in suflete...multumim!!
Stau si gandesc ca aceasta fata straluceste si da stralucire oricarui barbat langa care s-ar afla(facand exceptie maimuta ...p'asta si in aur daca-l imbraci ,tot mat ramane)...i-a stat bine langa Bulent,Murat...dar langa Cansel e minunata...vesela,energica ,increzatoare si indragostita...asa vad eu si asa vreau sa se intample kiss kiss
O zi minunata pt toata lumea! 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 155656 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 155656 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 155520 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 517793
nutzi
nutzi
vip
vip

Mesaje : 711
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 61

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Hi!

Mesaj Scris de rina-rina Mier 12 Ian 2011, 11:52 am

Dea, thanks! There are wonderful moments in the video! Hopefully soon again see such moments!

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 2837964K

rina-rina
membru activ
membru activ

Mesaje : 167
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Mier 12 Ian 2011, 12:20 pm

Admin_dea05 a scris:In clip al meu..vizionare placuta!



Buna ziua.
Foarte frumos Dea in special partea de la urma super. 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 291660 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 352762
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mier 12 Ian 2011, 12:30 pm

Dragalaselor buna ziua si bine vam gasit multam fain pentru cafea si micul dejun florica neai invatat niste rasfatate.Dea frumos clip multumim pentru clipele de bucurie pe care ni le oferi.Va kiss kiss kiss kiss si va doresc o zi minunata va inbratisez cu drag I love you I love you
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Mier 12 Ian 2011, 12:37 pm

Episode 35 tips by Samish (part 3)
=========================
And the new betrothed, and Murat, and even Bahar are at the same table same night.
Here we have fun.
Murat: Lie, that is all lie.
Hasret: You were with her, I saw you!
FadiaTube (Cu 2 (de) ore în urmă) Spam Marcat ca spam Episode 35 tips by Samish (part 2)
=========================
Hasret continues innovations. If it can be called an innovation, Hasret gets back to the old house again.
Cobra and Gulnaz get double news.
Whom do you think Murat gets the news from? From Hasret? From Levent? Or from his mother?
Someone getting the news about Hasret and Levent reproves Hasret seriously.
Different places, different people and a night in the city. There is a crowded group at a place and two people whom I can't call lovers unfortunately.
And there is a father and a son having a heart-to-heart talk at another place.
FadiaTube (Cu 2 (de) ore în urmă) Spam Marcat ca spam Episode 35 tips by Samish (part 1)
=========================
"You should either say there is fire or burn out in silence"
Some people don't even think "what am I doing" when making very important decisions about their lives.
Everything happens spontaneously. Maybe they recognize they were mistaken in years, in months, in a day or in an hour without groundlessly, causelessly, in view of an insignificant thing; and they start thinking at that moment. "What have I done?" Some of them are standing on the point to return, and they return.
Others add new mistakes to old mistakes and continue so.
Here is the point where Hasret is standing.
A point where you can correct your mistake and a point where you can also add a mistake to your mistake...


Astea sunt tipsurile luate de la Fadia o sa le traduc cand ajung acasa. kiss kiss 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 155656
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de nutzi Mier 12 Ian 2011, 1:02 pm

flower Multumim Iuliana ...esti o scumpica...40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 517793! kiss kiss
nutzi
nutzi
vip
vip

Mesaje : 711
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 61

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Mier 12 Ian 2011, 1:19 pm

Bine v-am gasit zanute kiss kiss kiss
de la Arzu
TIPS FOR EPISODE 35

Either you will scream there is a fire, or you will burn to ashes yourself.

Some people never think when they make a very important decision in their lives.. never think to themselves "what am I doing?"
Sometimes everything happens on its own. Maybe years maybe months later or maybe just a day later, without a reason, they realize they are doing wrong and they start to think to themselves "what have I done?"
Some people are at the point where they can re take back their mistake.
Some people keep adding more mistakes to their first mistake.
Hasret is just at this point at the moment.
Either she can take back her mistake or add on other mistakes to it.

Hasret continues to make changes in her life. If you call going back to the house she used to previously live in a change of course...
Cobra and Gülnaz receive double news... (Gülnaz might have twins.. )
So who do you think Murat receives the news about Hasret?
Hasret herself?
Levent?
Or his mom, nesrin?

Someone who hears about the hasret and levent news scolds hasret properly (she did need a lesson and I think this someone is SAIME.. )

Different places and different people in the city at night. A crowded group with two people, (which do not love each other) ...
And a father and son in another place at night talking to each other..
and Murat and Bahar and levent and hasret are at the same table...the same night...

so let the games begin!!!

Murat: It's all lies hasret all of it is lies!
Hasret: You were with her.. I saw you!
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Mier 12 Ian 2011, 3:14 pm

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 00buna ziua fetelor,Dea frumos clip cu momente care ne-au incintat si muzica la pian este frumoasa,si pozele sint deasemenea frumoase ,multumesc Iuliana si Ali pt. noutati ,o dupa-masa placuta 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 296580 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 296580 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Mier 12 Ian 2011, 3:16 pm

EPISODE 35 SUMMARY
Hasret a raspuns pozitiv cererii in casatorie a lui levent si a deschis o noua pagina in viata ei.Murat vine la Hasret fara sa stie ce s-a intamplat.Legaturile dintre ei sunt foarte stranse.Levent organizeaza petrecerea de logodna cu mare bucurie.Acolo vor fi multe surprize la petrecere...unde cu totii vor fi impreuna. Vazand ca H se indeoarteaza de el, M nu renunta. Si el are ceva de spus deasemenea! J si B se vor logodi. C ii va sprijini. Pe C il asteapta un sfarsit neasteptat la finalul evenimentelor.



Ultima editare efectuata de catre alitheea in Mier 12 Ian 2011, 3:36 pm, editata de 1 ori
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Mier 12 Ian 2011, 3:29 pm

Buna ziua doamnelor (si domnisoarelor????)
Am deschis, sperand la un trailer nou (am cautat si singura, dar nu am gasit).
Multumesc pt. idei si rezumat. Sper ca surpriza bietului, amaratului Cobra sa nu fie tripla, ca sa nu ajunga sa cante el, ca sa faca bani pt. o familie numeroasa.
Nu ne spune daca e si nunta in acest episod.
Dupa ce am citit traducerea, am vazut ca Hasret putea sa mai astepte, ca nu ardea. De fapt nu a mintit-o prea tare, a spus ca ii va spune mai tarziu, ca nu poate vorbi. O imbratisare pe balcon, nu insemna ca avea ceva cu blonda cea in exemplarul la indigou...In fine, astept pana vineri sa vad ce va face...
Va pun si ceaiul de la ora 16...
https://2img.net/r/ihimizer/img211/2562/ceai.jpg
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Miruna Mier 12 Ian 2011, 3:38 pm

:hello2: Buna,am intrat sa va multumesc pentru acest forum.Lui Dea si lui Denisa si voua tuturor.Multumesc celor care traduc,clipurile facute de Dea si de Nely sant frumoase,multumesc si de poze si noutati.Imi plac pozele lui Dea. Pana acum v-am urmarit de pe calculatorul unei colegi de servici.Si eu ii iubesc pe Tuba si Cansel.Si cred ca sant impreuna.Imi plac mult comentariile lui dana17 parca sant si lectii de viata se vede ca a citit mult si a calatorit mult.Vede si cu ochii mintii.Unde e?De ce nu mai scrie?Am vazut ca se intreaba si Florica.Florica si pozele tale imi plac.Alitheea si Iuliana multumesc de noutati si de traduceri.Si lui Narcisa pentru traduceri.Va doresc numai bine si va multumesc ca existati 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 73869040. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 155520 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 B15fb521 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 517793 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 517793 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 517793 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 517793 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 517793
M-am chinuit cu pozele si cu clipul Smile dar am reusit.Poate am sa mai scriu dar sigur o sa va citesc.
Miruna
Miruna
membru
membru

Mesaje : 1
Data de inscriere : 07/01/2011

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Mier 12 Ian 2011, 3:41 pm

SUNA INTERESANT REZUMATUL

scuze de prescurtari dar sunt in ffffffffffmare graba kiss kiss kiss kiss
se pare ca se trezeste murat si isi da seama ca trebuie sa lupte



eu va pup , pe deseara
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Mier 12 Ian 2011, 4:02 pm

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Images?q=tbn:ANd9GcR9vLTExtqkt07Gz_pT02bRHkL6-Vmi-u1XBKu4FcnePio28goZBUNA MIRUNA si bine ai venit in casa noastra aici sint multe fete minunate care muncesc cu bucurie la traduceri aduc noutati sau au niste comentarii frumoase pe care le-ai tot citi,pe linga Dana mai scriu comentarii Anuta si Luana foarte frumoase ,si tu poti veni cu comentarii,este loc pt. fiecare.Multumim de darurile aduse 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 296580 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 296580 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Mier 12 Ian 2011, 4:17 pm

[quote="Luana"]Buna ziua doamnelor (si domnisoarelor????)
Am deschis, sperand la un trailer nou (am cautat si singura, dar nu am gasit).
Multumesc pt. idei si rezumat. Sper ca surpriza bietului, amaratului Cobra sa nu fie tripla, ca sa nu ajunga sa cante el, ca sa faca bani pt. o familie numeroasa.
Nu ne spune daca e si nunta in acest episod.
Dupa ce am citit traducerea, am vazut ca Hasret putea sa mai astepte, ca nu ardea. De fapt nu a mintit-o prea tare, a spus ca ii va spune mai tarziu, ca nu poate vorbi. O imbratisare pe balcon, nu insemna ca avea ceva cu blonda cea in exemplarul la indigou...In fine, astept pana vineri sa vad ce va face...
Va pun si ceaiul de la ora 16...
https://2img.net/r/ihimizer/img211/2562/ceai.jpg[/quote] Buna ziua Luana ,asa cum spui Hasret mai pute sa astepte dar ea este pre impulsiva ,multe decizii le-a luat pripite,poate in final ori Levent isi v-a da seama ca daca a cistigat o batalie sata nu inseamna ca a cistigat si razboiul,el stie cum stau lucrurile ,degeaba se bucura,ori Hasret isi v-a da seama ca nu-l poate iubi pe Levent cu adevarat -poate ca pe un frate daca se poate spune asa,si nici nu-l poate uita pe Murat.Luana multumim de 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 33656 este foarte bun.Ali multam pt. traducerea rezumatului,fetelor va las acum pe deseara . p.s in final poate ajunge Murat sa-i spuna lui Hasret ca o iubeste. 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 296580 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 296580 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 296580 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 155656
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mier 12 Ian 2011, 4:28 pm

Buna ziua la toata lumea kiss
Am citit rezumatul la ep 35 si vad ca scenaristii vor sa intoarca ce strica cu toate ca niciodata nu au tinut minte ce fraze le-a pus in gura actorilor niciodata nu au avut o continuitate o finalitate niciodata nu au dus la bun sfirsit ce au zis
Acum se pare ca o intorc dar oricit ar i,, intoarce '' ceva NICIODATA nu au sa convinga ca aceasta ,, poveste de dragoste' este reusita ca a transmis ceva decit o versatilitate o dualitate ca nimic NU ESTE TRAINIC si ca NICIODATA nu ma vor convinge ca Hasret IL IUBESTE PE MURAT N E V E R
Personal nu a-si avea incredere in DRAGOSTEA ei niciodata
Stiu ca sunt robotei ca joaca un rol ca gesturile sunt DICTATE prin casca dar ceea ce ESTE ceea ce se VEDE este neconcludent nu ma convinge
pa va pup
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mier 12 Ian 2011, 4:33 pm

elena a scris:Buna ziua la toata lumea kiss
Am citit rezumatul la ep 35 si vad ca scenaristii vor sa intoarca ce strica cu toate ca niciodata nu au tinut minte ce fraze le-a pus in gura actorilor niciodata nu au avut o continuitate o finalitate niciodata nu au dus la bun sfirsit ce au zis
Acum se pare ca o intorc dar oricit ar i,, intoarce '' ceva NICIODATA nu au sa convinga ca aceasta ,, poveste de dragoste' este reusita ca a transmis ceva decit o versatilitate o dualitate ca nimic NU ESTE TRAINIC si ca NICIODATA nu ma vor convinge ca Hasret IL IUBESTE PE MURAT N E V E R
Personal nu a-si avea incredere in DRAGOSTEA ei niciodata
Stiu ca sunt robotei ca joaca un rol ca gesturile sunt DICTATE prin casca dar ceea ce ESTE ceea ce se VEDE este neconcludent nu ma convinge
pa va pup

si mai adaug ceva.. este ca si cind tot ce fac este in contradictie cu ceea ce spun mai pe romaneste ,, te omor;; si pe urma iti cer scuze dupa ce te vad cum esti in situatii dificile vii pe urma si mi spui ca nu este asa si mi demonstrezi tu CE??
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 12 Ian 2011, 4:57 pm

buna seara fetelor 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 517793
va multumesc mult pentru noutati.. se pare ca o sa avem si surprize in ep viitor
sunteti minunate, vorbim mai tarziu.. sper
Dea clipul e minunat... felicitari 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 155520
plec acasa .. la mine e ceata si daca se face si noapte nu mai ajung acasa
multi 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 517793
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de nicos66 Mier 12 Ian 2011, 5:21 pm

buna seara
https://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=10150089613744801 tuba la ntv

https://www.facebook.com/video/video.php?v=10150089613744801#!/video/video.php?v=184528298233738&comments cansel la ntv
nicos66
nicos66
membru activ
membru activ

Mesaje : 40
Data de inscriere : 20/11/2009

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mier 12 Ian 2011, 5:27 pm

elena a scris:

si mai adaug ceva.. este ca si cind tot ce fac este in contradictie cu ceea ce spun mai pe romaneste ,, te omor;; si pe urma iti cer scuze dupa ce te vad cum esti in situatii dificile vii pe urma si mi spui ca nu este asa si mi demonstrezi tu CE??


Murat o iubeste are a avut curajul intotdeauna sa spuna lui maica-sa lui levent acum lui bahar ca o iubeste pe hasret el da o iubeste[ chiar daca scenaristii s au jucat cu el ] reiese acest lucru. Unde a ajuns ce au facut cu personajul lui tot ei scenaristii spun ,, articolul din ziar'' vorbele puse in gura ziaristului il definesc exact
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de nicos66 Mier 12 Ian 2011, 5:31 pm

[quote="elena"][quote="elena"]

Murat o iubeste are a avut curajul intotdeauna sa spuna lui maica-sa lui levent acum lui bahar ca o iubeste pe hasret el da o iubeste

Murat a spus la toti ca o iubeste pe HASRET, in afara de ea,atunci ea ce sa inteleaga ??
nicos66
nicos66
membru activ
membru activ

Mesaje : 40
Data de inscriere : 20/11/2009

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de annadanna Mier 12 Ian 2011, 5:40 pm

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 648483
40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 738690 frumos Dea, :merci:
40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 155520 dragi si kiss , si tuturor pentru noutati kiss din I love you .

annadanna
membru activ
membru activ

Mesaje : 64
Data de inscriere : 21/08/2010

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mier 12 Ian 2011, 5:47 pm

[quote="nicos66"][quote="elena"]


Nici nu era nevoie sa strige de pe toate gardurile ca o iubeste pentru ca ea ,,STIE'' acest lucru
Si asta nu o indreptateste sa faca ce a facut pentru ca important este ,,ce simti tu'' intr o relatie Si tu STIi ca IL IUBESTI IL DORESTI ESTI INDRAGOSTITA SUFLETUL TAU ITI SPUNE ACEST LUCRU si acest lucru este IMPORTANT ca TU SIMTI

Dar vezi tu draga mea ca ea nu este sigura de propriile sentimente
reactia cu Levent este foarte graitoare este a fost intotdeauna de ,, pleaca vino incoace
'' Niciodata nu a convins ca ea nu este indragostita de levent [[ a fost intotdeauna asul din mineca rezerva pe care o scoti la inaintare

Daca asta este DRAGOSTE halal Daca asta te face sa ai incredere vreodata in DRAGOSTEA ei eu ma indoiesc
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 40 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum