Serialesitelenovelet
18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+23
alitheea
anuta1971
florica
sasa
vania_e
dana sandulescu
michiper68
smara
rodica
alimar
Motzişor
Admin_dea05
lica54
paula33
teodora_roman
IDILKO
iulia80
lexia
axxa246
pufy2010
DENISA
andradamaria
vally14v
27 participanți

Pagina 19 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Urmatorul

In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Vin 04 Feb 2011, 12:41 am

iulia80 a scris:buna seara buna noapte...
Iulia, azi şi eu mai mult cu umbra decât cu fizicul.
Am şi eu un copilaş care a avut examen! Felicitări, Vally 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 114523
În rest... noapte bună tuturor! :rf<: :rf<: :rf<:

A doua parte a nopţii 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 523120


Bună dimineaţa de cu seară!
Să vă cadă bine cafeaua iubite doamne şi domniţe, stimaţi domni!

Cu ajutorul Lexiei!

Aşk ve Ceza ep. 40 4/5 & 5/5 subtitrat româneşte:



Acum povestea e aşa:
Promo 1 e mai clar iar promo 2 e mai complet :D

Aşk ve Ceza - promo nr. 1 şi 2 episodul 41 - subtitrat româneşte

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 155656 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 155656 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 155656 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 720534 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 720534 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 720534
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de rodica Vin 04 Feb 2011, 8:10 am

Buna dimineata zi linistita tuturor. Am citit tot ce a-ti scris cu atentie si am observat ca Denisa nu se lasa asa usor de Murat cred ca va sta la panda si va ataca pentru ca ea nu se linisteste asa usor. Smile Iulia fii atenta ca mandra vrea sa ni-l fure Smile


Denisa sa nu ne parasestii fii alaturi de noi ca altfel pierzi locul din randul facut pentru Murat Smile

Pupici tuturor si multumiri harnicutelor kiss
rodica
rodica
vip
vip

Mesaje : 848
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 67

Sus In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lexia Vin 04 Feb 2011, 8:14 am

Bună dimineaţa, o cafea şi de la mine şi un clip ce l-am găsit pe la alţii şi îmi place mult melodia Hello - Lionel Richie.


O zi bună

Neaţa Rodica, măi dar ce faceţi tu şi iulia acum aveţi terenul liber, Denisa lipsă stoc, La atac fetelor.
lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Vin 04 Feb 2011, 8:35 am

dimineata pi racoare...
bune rodica, buna lexia...mai lexia..as sari la atac..daca nu as fi obosita si nu as adormi in timp ce sar la atac!
in rest sa aveti o zi cat mai linistita..si nu uita Deni...noi suntem aici si te asteptam! 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de vally14v Vin 04 Feb 2011, 10:40 am

Neața lume, ce sa mai întâmplat pe aici , că deocamdată nu văz ca să citesc..?
vally14v
vally14v
membru activ
membru activ

Mesaje : 109
Data de inscriere : 22/01/2011
Varsta : 32
Localizare : Braila

https://sites.google.com/site/askvecezaro/

Sus In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de teodora_roman Vin 04 Feb 2011, 10:45 am

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 648483 Bună dimineaţa!
teodora_roman
teodora_roman
vip
vip

Mesaje : 779
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : România, Cluj-Napoca

Sus In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de vania_e Vin 04 Feb 2011, 11:39 am

vania_e
vania_e
membru senior
membru senior

Mesaje : 279
Data de inscriere : 10/08/2010

Sus In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de teodora_roman Vin 04 Feb 2011, 12:00 pm

Mulţumim pentru cadou, vania! kiss
teodora_roman
teodora_roman
vip
vip

Mesaje : 779
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : România, Cluj-Napoca

Sus In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 04 Feb 2011, 12:38 pm

bună dragilor !!! mă încăpăţânez şi nu renunţ aşa uşor , nu vă faceţi vise că nu cedez locul atât de uşor . kiss kiss kiss

Teo mă dau baba dar nu ai văzut ce ţinute sumare afişez

Welcome to us !Vania Thanks for the video.

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 789
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de rodica Vin 04 Feb 2011, 1:28 pm

Denisa depinde cat este interdictia si vezi ca daca lipsesti mult amatoare de senzatii sunt iar in legatura cu varsta stai linistita ca sunt mai mare poti sa-mi spui tanti dar nu ma las ca gaina batrana stie ce face si alte multe minuni ca nu totul se reduce la silicoane si rochii cat mai stramte scurte si gaurite Smile
rodica
rodica
vip
vip

Mesaje : 848
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 67

Sus In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Vin 04 Feb 2011, 1:37 pm

pe fugă, vă spun și eu 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 648483
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de vally14v Vin 04 Feb 2011, 1:56 pm

acum m-am apucat si eu sa ma uit la ep 40, iar vrea cicek sa o faca pe interesanta Smile
vally14v
vally14v
membru activ
membru activ

Mesaje : 109
Data de inscriere : 22/01/2011
Varsta : 32
Localizare : Braila

https://sites.google.com/site/askvecezaro/

Sus In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 04 Feb 2011, 2:12 pm

Rodica , eu şi Iulia suntem mai fragede , să vezi ce fragedă sunt eu dacă nu mă liniştesc cu colindatul Evil or Very Mad singură mi-am cumpărat un sucitor de la un târg de meşteri populari Smile Smile

Bună Pufy !! Bună Vali !!!
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de vally14v Vin 04 Feb 2011, 2:17 pm

Buna sa-ti fie inima kiss
vally14v
vally14v
membru activ
membru activ

Mesaje : 109
Data de inscriere : 22/01/2011
Varsta : 32
Localizare : Braila

https://sites.google.com/site/askvecezaro/

Sus In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Vin 04 Feb 2011, 2:26 pm

buna forum..
ce mai faceti? ce faci deni draga..sa inteleg ca hartoagele de la serviciu nu sunt suficient de mari? 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 04 Feb 2011, 2:29 pm

Bună Iulia !! sunt iubita destule hârţoage , dar acum sunt ocupată rău , restartez pc-ul din 5 în 5 minute ptr a putea sa deschid vreo pgină de net , îţi dai seama ce ocupată sunt ???? Smile

Tu ce mai faci ??? dă-mi ceva de calmare , dacă se poate pe prinţişor în persoană
Smile
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Vin 04 Feb 2011, 2:34 pm

sa stii ca meriti un Rendez-vous avec Fulgerica..pt cat ai patimit! eu ti-l ofer ..dar nu pt multa vreme ca pe urma ma fragezeste pe mine rodica..si la mine chiar iese rau daca se infurie rodica! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
ceva pt calmare..o vacanta fara laptop...daca poti!..daca nu vorbesc cu colegul de apartament sa le ascunda! stupid
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 04 Feb 2011, 2:46 pm

IULIA deja mi-a spus că mi le face medalion şi mi le leagă de gât.18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 25578918. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 92595818. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Nyd6yx
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Vin 04 Feb 2011, 2:50 pm

dar inca nu te-a fragezit..deci tot e bine....
lasa deni..ca treci tu peste toate...
deni eu am sters putina...daca esti deseara poate vorbim.. 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 04 Feb 2011, 2:51 pm

te pupăcesc !! o după amiază uşoară fără prea mulţi pacienţi .

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 30916



I think savas will not be happy seeing çiçek with yasemin. he will misunderstand çiçek's intentions.
I agree with you claire, yavu's identity will remain a secret for the time being. I think Yavuz will arrive to the agency but he will see çiçek leaving yasemin's office. May be he will talk to çiçek who will tell him that the baldar's are having a meeting at the agency and that savas is there too.
So i think he will call yasemin and cancel his appointement to avoid meeting any of the Baldards.

I also think that after Esref finds a proof that yavus is the one who ordered the killing of his sister's kidnapers, Savas will ask him to follow yavuz. So then Esref will discover that yasemin and yavuz do know each other and he will tell savas.

I wonder how long they will keep Savas away from Yasemin!!!?
I hope they dont make Savas flirt with ceyda to make yasemin jealous, it will be ridiculous. Ceyda showed a particular interest in the Baldars, may be she has a tendancy to flirt with savas. Her intentions are not clear. She wanted a share in the company and now she is a real partner, so what is she after I wonder!? and why does she hate yasemin? it doesnt make any sense.

I think also in the next episode we will see more of Pelin getting jealous of çiçek. I hope the scenarists follow an exciting story line regarding pelin and hakan. By the way, Hakan has very beautiful blue eyes.


Cred că Ceyda i-a căzut cu tronc lui Pala, cine ştie ce mai unelteşte individa , eu cred că ea are o înţelegere cu Yavuz .

încep să-mi etalez talentele
18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Stickersa050e8f99fadcab
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de vally14v Vin 04 Feb 2011, 4:59 pm

Denisa vrei să te ajut cu pc-u tău năzdrăvan? Ador calculatoarele care o fac pe deșteptele..
vally14v
vally14v
membru activ
membru activ

Mesaje : 109
Data de inscriere : 22/01/2011
Varsta : 32
Localizare : Braila

https://sites.google.com/site/askvecezaro/

Sus In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 04 Feb 2011, 5:08 pm

da Vali , printr-o minune mi-a apărut că am un virus şi-mi cerea restartare şi culmea după a mers brici dar nu am sonor , sunt curioaasă cât ţine minunea .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 04 Feb 2011, 5:11 pm

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 12318. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 12218. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 12118. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 12018. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 11918. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 11818. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 11718. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 11618. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 11518. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 11418. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 11318. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 112
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de vally14v Vin 04 Feb 2011, 5:13 pm

Dacă chiar ai virus nu v-a ține mult minunea.

De ce nu reinstalezi windowsul, bine-înțeles cu o formatare totală ?

Din ce episod sunt pozele ?
vally14v
vally14v
membru activ
membru activ

Mesaje : 109
Data de inscriere : 22/01/2011
Varsta : 32
Localizare : Braila

https://sites.google.com/site/askvecezaro/

Sus In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 04 Feb 2011, 5:15 pm

dar la scanare totală după reinstalare apare că nu ar fi nimic pe celelalte partiţii , dar nu pricep de ce nu mă lăsa să accesez adresele de net trebuia să-l restartez din 5 în 5 min .


44. Bölüm Özeti


Düğüm çözülmeye başlıyor mu?
Savaş’ın hayatındaki iki kadın sonunda karşı karşıyadır; Töre gereği nikâhlamak zorunda kaldığı Çiçek ve delicesine sevdiği, ancak bir türlü kavuşamadığı Yasemin.
Bu görüşmenin ardından Yasemin hem Savaş’ın yaşadığı zorlukları, mücadelesini daha iyi anlayıp Ona bir kez daha âşık olmuş, hem de kavuşmalarının imkânsızlığına daha çok inanmıştır. Çiçek ise yaptığının doğruluğuna olan inancı ile huzur bulur.
Yasemin’in yokluğu ile zor günler yaşayan Savaş, Ona giden yollardaki tüm engelleri kaldırmaya çalışırken bir yandan da Yasemin’i ikna etmek ister. Yasemin ise Savaş’ın yaşamındaki gerçekler karşısında kendisini çaresiz ve çıkmazda hissetmektedir. Oğulları için bir araya gelen sevgililer bir arada ama ayrı olmanın acısını derinden yaşarlar.
Sinsice planlarını uygulamaya devam eden Yavuz ise bir yandan Yasemin’i elde etmeye çalışırken bir yandan da Beşir’in tahtına oturabilmek için harekete geçer. Bu uğurda tehlikeli görüşmeler yapmaktan çekinmez.
Öte yandan, hem hapisteki evladı Mustafa’nın hem de torunu Ömer’in hasretini çeken Şahnur çok üzgündür. Onun durumunu fark eden Savaş bu duruma bir çözüm bulmaya karar verir.
Ağabeyinin ziyareti sırasında Ona söyledikleri ile aklı karışan Mustafa, işin içinden çıkamayınca başka birinden yardım ister. Ancak bu kişi Mustafa için kötü bir sürpriz hazırlamaktadır.
Yavuz’un yaptıklarını ortaya çıkarmak için var gücü ile mücadele eden ve şüphelerinin üzerine giden Savaş, Eşrefin getirdiği bilgilerle deliye döner. Yavuz’la hesaplaşmak için daha fazla bekleyemez ve derhal harekete geçer.
Heyecan dolu yeni bölümü ve şaşırtıcı gelişmeleri ile Aşk’ın dizisi AŞK VE CEZA Salı akşamı ATV ekranlarında sizlerle…


Pozele sunt din ep 44, cel care va fi marţi .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 19 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum