Serialesitelenovelet
42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+19
vivi
nutzi
mihaela99
iulia80
anuta1971
axxa246
pufy2010
iulianagl
Admin_dea05
nellys18
nicos66
Luana
Garo
DENISA
rina-rina
lica54
dana17
florica
alitheea
23 participanți

Pagina 26 din 40 Înapoi  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Urmatorul

In jos

42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Dum 30 Ian 2011, 10:53 am

Drgalaselor buna dimineata un sincer si calduros salut din partea mea pentru toate tubitele si canselutele mele va doresc o duminica frumoasa si calduroasa de ianuarie. kiss kiss kiss kiss si tot cei mai bun si frumos pentru voi va imbratisez cu caldura si multa dragoste din I love you I love you cu drag bunicuta cheers
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Dum 30 Ian 2011, 10:59 am

florica a scris:[]buna DANA,te rog sa ma ierti, dar lamureste-ma ca nu stiu ce am furat de la tine,ca sa ma ierti ti-am adus o birmaneza, 42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 910292 42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 296580
Asta este motanul meu!
Unde l-ai gasit???
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 30 Ian 2011, 11:14 am

Fetelor am zis sa-i aduc eu in pat fortat daca ei tot se amana de pe o zi pe alta ... Smile

42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 84ntN
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Dum 30 Ian 2011, 11:22 am

[quote="Admin_dea05"]Fetelor am zis sa-i aduc eu in pat fortat daca ei tot se amana de pe o zi pe alta ... Smile

Pai asa, pe Cansel cu spatele la Tuba???
Mut-o pe Tuba in fata lui, ca asa adoarme si nu stie ce are langa el...
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 30 Ian 2011, 11:24 am

42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 60_bunadimineata


Eu va ofer brunch ladies and gents.42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Brunch-printable-invitation42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 372690_brunch_web
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Dum 30 Ian 2011, 11:39 am

42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Good_morning_glitter_rose42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 3christmas-dessert-table-onuntasuperba-iarna
Va dorec o zi minunta tuturor... 42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 523120 42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 523120 42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 523120 O duminica insorita...
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Dum 30 Ian 2011, 11:51 am

Admin_dea05 a scris:Fetelor am zis sa-i aduc eu in pat fortat daca ei tot se amana de pe o zi pe alta ... Smile

42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 84ntN
42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 918686 Faina treaba... Smile Smile Mi-a placut ca ai scris Tuba - Cansel...
Aici pare mai simplu , la Hasret - Murat e mai dificil... Smile Smile
Dar o rezolva ei si pe asta... Cand ? Nu stiu... Asteptam si tot asteptam... 42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 1450537109
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Dum 30 Ian 2011, 12:02 pm

Murat...!!! Bun actor Cansel...Expresiv...42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 37853 42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 167990_10150099895288087_7225298086_6230346_2309180_n42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 163766_10150099924163087_7225298086_6230673_5063515_n42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 164522_10150099926263087_7225298086_6230705_1383114_n42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 179886_10150099895098087_7225298086_6230343_3234689_n42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 167326_10150099894508087_7225298086_6230336_7801619_n42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 179370_10150099894153087_7225298086_6230333_8094354_n42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 167350_10150099893288087_7225298086_6230327_6319263_n 42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 693889 42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 155656
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Dum 30 Ian 2011, 3:01 pm



o stiti pe asta?




O problema de rezolvat........!!!
PE CINE AI LUA ?

Conduci automobilul tau sport, de 2 locuri, intr-o noapte cu o furtuna teribila.

Treci pe langa o statie de autobuz, unde se afla 3 persoane asteptand:

1. O batrana bolnava pe moarte

2. Un vechi prieten, care, odata, ti-a salvat viata

3. Femeia visurilor tale, sau barbatul ideal.

Pe cine ai lua in automobilul tau, tinand cont ca nu ai decat un singur loc, doar pentru un pasager ??? Gandeste-te foarte bine la raspunsul tau, inainte de a citi mai departe.




Aceasta este o dilema etica si morala, care se foloseste in interviurile pentru angajare la serviciu.













Ai putea lua batrana , pentru ca este pe moarte si trebuie salvata prima

Ai putea lua prietenul care ti-a salvat viata si esti obligat fata de el.

Neindoielnic e posibil ca niciodata sa nu mai reintalnesti femeia visurilor tale , sau barbatul ideal.


Un candidat, intr-un interviu ca acesta, a fost angajat dintre 200 de concurenti, pentru magnificul sau raspuns. Vrei sa stii raspunsul lui ?

El a raspuns simplu :

"As da cheile masinii prietenului meu si i-as cere sa duca batrana la spital; in timpul acesta, eu as ramane sa astept autobuzul, impreuna cu femeia visurilor
mele".


O PROBLEMA PUSA CORECT, ESTE PRACTIC REZOLVATA.




Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Dum 30 Ian 2011, 3:04 pm

42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 2303879 DEA poza asta nu-i buna la cele originale?Anuta mandru avatar ti-ai tras!!!!!!!!!! 42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Dum 30 Ian 2011, 3:16 pm

Luana a scris:

o stiti pe asta?




O problema de rezolvat........!!!
PE CINE AI LUA ?

Conduci automobilul tau sport, de 2 locuri, intr-o noapte cu o furtuna teribila.
42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Poze-amuzante-poza-amuzanta-o-pisica-si-un-caine-se-imbratiseaza
Treci pe langa o statie de autobuz, unde se afla 3 persoane asteptand:

1. O batrana bolnava pe moarte

2. Un vechi prieten, care, odata, ti-a salvat viata

3. Femeia visurilor tale, sau barbatul ideal.

Pe cine ai lua in automobilul tau, tinand cont ca nu ai decat un singur loc, doar pentru un pasager ??? Gandeste-te foarte bine la raspunsul tau, inainte de a citi mai departe.

















Un candidat, intr-un interviu ca acesta, a fost angajat dintre 200 de concurenti, pentru magnificul sau raspuns. Vrei sa stii raspunsul lui ?

El a raspuns simplu :

"As da cheile masinii prietenului meu si i-as cere sa duca batrana la spital; in timpul acesta, eu as ramane sa astept autobuzul, impreuna cu femeia visurilor
mele".


O PROBLEMA PUSA CORECT, ESTE PRACTIC REZOLVATA.




Bravo lui ,destept baiat!!!!!!!!! Motanul n-am stiut ca-i al tau l-am gasit linga usa , 42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 225264 ii era frig si i-am dat drumul in casa la caldurica 42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 225264
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Dum 30 Ian 2011, 3:26 pm

https://www.facebook.com/video/video.php?v=137731952956535&oid=157708174277714&comments&ref=mf fragmentele cele mai frumoase din ep.
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 30 Ian 2011, 5:10 pm

CONTINUAREA INTERVIULUI LUI CANSEL TRADUS DE SAMIRA

PART 8
“I LOVE MY FILM”
Elcin revealed his director side with a film of his: Kampusta Ciplak Ayaklar.

Did Kampusta Ciplak Ayaklar gain the success you expected?

“Of course it was successful. Some liked it, some didn’t like, it is normal. But I shot the film that I wanted.
Making a film is very difficult. There are several art spheres in a film. Theatre, photograph, music, painting, mode, scenario… The events in the film were taking place in India, in France –Paris, and in Turkey. But everybody, the actors, the musicians, all of them are trying to be in front.
You have to manage all of them as a conductor, to display what you have in mind and not to forget the essence. Such a thing didn’t happen in this film. This film belongs to me, there is me in it. I never tried to make this film, caring about viewers, about festivals. I think it became a very different film in Turkey. It was talking about the youth of these days. I think the film will be loved more and more as time goes on. I love my film!”

“SERIES ARE A KIND OF LABORATORY”

Many actors say “I play in series for earning money, but my real goal is cinema”. I think acting in a series is seen very commonly and plainly… But you have been preferring series more than cinema these days.

"I don’t think it is so, series are a kind of laboratory. I put myself in an automatic working system when working in a series. I’m a hard-working person and it has become a habit of mine. But it is not the reason for me to play in a series. I love playing in a series. I use my experience in series for shooting a film. Series helped me much while shooting Kampusta Ciplak Ayaklar. There has been no suggestion making me excited among the film suggestions that I’ve got up to now. But if there is one, I will play it with pleasure…"


So you will think on if you get a suggestion… What is your goal in cinema?

"Of course I will think on it. But I can’t say these are my goals in cinema. I am a person acting with his feelings, everything can happen any time. No one can know it. You say “I’m shooting the most pretentious film of the world”, but you don’t succeed. You say “let me shoot a film about friendship”, and then you see your film is a nominee for Oscar. Cinema demands acting with your instincts. It is like the real life, in this life not everything happens as you expected. It is not like in mathematics, 2+2… "

PART 9
“THERE IS NO RISK IN GONULCELEN”…

We talked about the argument which flushed especially after Ask-i-Memnu. We talked that the people are reacting against many series, and appreciate them as damaging our moral values, and family structure. Elcin thinks discussing series is good and necessary…

“I am not afraid of the penalties that Radio-Television Administration can give, and such things. I can play any role making me excited and impressing me. I’m not afraid of anything. Such things are normal. There were some negative thoughts of people during HS times, too. And those will be ever…”

Then let’s talk about GC…

“There is not such a risk for Gonulcelen, canim”.

It is a quite different subject at all. You know Gonulcelen became the best series of 2010 according to the “best series” survey made on HABERTURK.COM. What do you think this success is related to?

“Yes, because Gonulcelen is a different series. This series reveals love only through feelings.

“WE INTRODUCE SOME FEELINGS, IMPOSSIBILITIES WITHOUT PROVOCATION”
Elcin thinks Tomris Giritliouglu is very successful in conveying an impossible love to the viewers.

“We are trying to convey some feelings, pride and impossibilities without provocation and without making cry a lot. And it is going on beautifully, Tomris Hanim is very successful in conveying it. And the most beautiful side of the series is its touching music. For instance nowadays many children and young people are expressing their desire to get music lesson, and attendance in music lessons has increased. If Gonulcelen has some influence on this situation, then we must feel happy for that.

Did you feel it beforehand that the series would be so successful?

“Of course I had some expectations. It was pretentious to make a star from a florist girl. What does being a star mean in our modern world? The series didn’t take that route, Hasret took the route of becoming a very qualitative singer. And it was worked out beautifully and that is why I love the series.

“EVERYTHING MAY COME TO AN END IN A MOMENT, THAT IS THE BIGGEST HARDSHIP”

When we asked Elcin about one of the two most asked questions, about how long the series will last, he answered us so:

“I don’t know it either. That is the biggest hardship of the series, everything may come to an end, and everything may happen.But I don’t think Gonulcelen will end. Because it has got strong basis, it is a qualitative series. It has no care about ratings. It is a series which is available for watching together with the whole family. It gives peace to everyone – from 7 to 70 because there are nice songs, nice music in it. There are nice clothes. The people in the series experience the same that we live in real life today; they find themselves within the events of real life…”

For the fans of the series, the question about when Hasret and Murat are going to come together, he answers in a jokingly and laughing:

“I don’t know when they are going to come together, but everything seems to worsen as time goes on. I do want them to come together, too. What can we do, what will you suggest? Maybe we should gather signatures?”

PART 10“TOMRIS GIRITLIOGLU MADE ME LOVE WORKING IN SERIES”
The projects that you took place in have been loved up to day. What are your criteria while evaluating the suggestions? What do you pay more attention to?

“I rely on my feelings in fact. All the projects making me excited have come from Tomris Giritlioglu up to now. This is my third work with her. I think she know me very well and suggests me very good projects. I love my characters in Kirik Kanatlar, Hatirla Sevgili and Gonulcelen very much indeed. I can talk to her, I can ask my questions whenever I want, we can call each other in the middle of night, if she is in film editing I go there, too, we watch the scenes together, we talk about “this one is good, this one is not good”, we share our thoughts. She is a woman taking possession of her work. Her hand is everywhere, in clothes, in the script. She loves her work.”

So you mean her share is great in this success…

“Of course, it is great. You asked a few minutes ago why I prefer series, I think it was her who made me love working in series.”


“THE BIGGEST CONCERN OF OURS AT THE SET IS UPSETTING EACH OTHER”

How is climate at the set?

“It is very nice and funny. We are a nice team, and we make a lot of fun. I know everybody. Everybody has known each other since June. Sometimes we keep ourselves for not to burst into laugh because our work lasts longer then. Our director doesn’t want to interrupt us either. I love our director very much, Serkan is a very good person indeed, he is hard-working and does his work very well. You know the ones responsible for keeping peace are the director and the main role actors. We all understand each other well. It is like you are afraid of hurting someone when you work with the people you love… This becomes our biggest concern when we enter the set. It is very good I think.”

And we remind him about Ayda Aksel with whom they have played in HS and GC as a mother and a son. And Aksel is playing a strict and effective mother in both series. Elcin talks about her as “quite another person”.
“Ayda is my special friend among the team of the series. She helps me a lot in any case. We understand each other very well, we even go on holidays together. I love her very much”.

You became a very good couple in Hatirla Sevgili, and then in GC… And you caught very good harmony together, we have got used to see you together.

“As Ayda is a very good actress, you can make a beautiful scene out of a simple, ordinary scene by making it bigger as a tennis match due to her.”

PART 11
“OUR RELATIONSHIP WITH TUBA IS VERY BEAUTIFUL”

And there is Tuba Buyukustun with whom you share the main roles. How is working with her?

“Tuba is a meticulous and perfectionist woman (I wonder why he talks about Beren as “a girl, but about Tuba as “a woman”). She always wants to do the best, and we always talk on it with Tuba. We share our thoughts before a scene like “I’m going to play it so, what are you thinking about it”. We even start playing it. Then we introduce it to our director, that is why we make very beautiful scenes together.

One of the most valuable sides of Tuba for me is that Tuba takes possession of her partner. She never leaves you in trouble, she always plays the scene and she always aims to raise the scene. She always assists.
And our relationship with Tuba as the main role actors is very beautiful. We play in a funny, respectful way, otherwise how could we even manage to play?

“OH DEAR! OH DEAR!”
Something curious happened in this series. Tuba Buyuksun and Cansel Elcin are playing the parts of Hasret and Murat in GC series, who are nourishing and magnifying an adorable love but do not succeed to come together. It seems the situation has affected the viewers so much that Tuba Buyuksun’s fand and the fans of the series regard them suitable for each other much. Now when saying Tuba one remembers Cansel, and when saying Cansel one remembers Tuba… And the actor giving life to Murat relates it to the success of the series.

“This is the success of the series and our team and it makes me proud”.


We try to clear the situation up, but Elcin doesn’t want to talk on the matter more…

You fans became like crazy in all forums when Tuba Buyukustun’s name was remembered together with another person’s name. People think of you together so much that everyone got upset a lot. Maybe they have got used too much to see you together.

“Oh dear! Oh dear! Let us not even touch those issues! But we should leave the people in peace. As actors our goal is to provide persuasiveness of our characters in the best way. We are acting for this aim.”

You have succeeded it surely.

anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Dum 30 Ian 2011, 5:29 pm

[quote="florica"][url=https://www.facebook.com/video/video.php?v
Multumesc Florica!
A scapat, ca el nu iese altfel din casa...Nu-l mai tii cateva zile, sa ne mai odihnim si noi????
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Dum 30 Ian 2011, 5:33 pm

nu știu cum sa pun animație aci, ca v-as ferici cu sărutul Levent-Hasret!
ați scăpat! Smile

salut ladies si domnule

Denisa, învață-ma si pe mine, ca nu cred ca restul fetelor ma vor învăța...
ele il iubesc pe hogea si o sa lise para sfidare, sfidare, de trei ori sfidare!
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 30 Ian 2011, 5:54 pm

BUna seara!
Aaaa pe asta-l asteptam.Mersi Ana.Hai ca ma apuc de el. kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Dum 30 Ian 2011, 6:29 pm

Primite de la Theo:http://www.lematin.ma/Actualite/Journal/Article.asp?idr=115&id=145932
http://translate.google.ro/translate?js=n&prev=_t&hl=ro&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=fr&tl=ro&u=http%3A%2F%2Fwww.lematin.ma%2FActualite%2FJournal%2FArticle.asp%3Fidr%3D115%26id%3D145932
si asta:

https://www.facebook.com/video/video.php?v=497688502155&oid=34440002728&comments&ref=mf
Sper ca nu le-a mai pus si altcineva in alta parte aici, la voi...
Daca da, scuze..
Theo nu e obisnuita cu topicul sa le puna ea...




Ultima editare efectuata de catre Luana in Dum 30 Ian 2011, 6:32 pm, editata de 1 ori
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de vivi Dum 30 Ian 2011, 6:32 pm

axxa246 a scris:nu știu cum sa pun animație aci, ca v-as ferici cu sărutul Levent-Hasret!
ați scăpat! Smile

salut ladies si domnule

Denisa, învață-ma si pe mine, ca nu cred ca restul fetelor ma vor învăța...
ele il iubesc pe hogea si o sa lise para sfidare, sfidare, de trei ori sfidare!
42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Opontu
vivi
vivi
vip
vip

Mesaje : 1381
Data de inscriere : 09/10/2009

Sus In jos

42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 30 Ian 2011, 6:46 pm

vivi a scris:42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Opontu
Smile
Vivi esti o tradatoare Smile

Buna seara fetelor kiss

In interviu Cansel spune ca scenele jucate de ei doi (Tuba si Cansel) sunt asa credibile din cauza ca ei repeta foarte mult toate scenele pe care urmeaza sa le joace.. oare sarutul de la lac cat l-or fi repetat? stupid

anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 30 Ian 2011, 6:52 pm

Part 8.


"IMI PLACE FILMUL MEU."

"Elcin isi dezvaluie partea lui de regizor cu un film al sau:Kampusta Ciplak Ayaklar."

A obtinut Kampusta Ciplak Ayaklar succesul pe care-l asteptai?

"Bineinteles ca a fost un succes.Unii l-au placut, altii nu l-au placut, este normal.Dar am filmai filmul pe care l-am vrut.
A face un film este foarte dificil. Există mai multe sfere de artă într-un film. Teatru, fotografie, muzică, pictură, modul, scenariul ... evenimentele din film au avut loc în India, în Franţa-Paris, şi în Turcia. Dar toata lumea, actori, muzicieni, toti acestia încearcă să fie în faţă. Trebuie să gestionezi pe toate dintre ele ca un conductor, pentru a afişa ceea ce ai în minte şi nu pentru a uita esenta. Un astfel de lucru nu sa întâmplat în acest film.Acest film imi apartine,eu sunt in el.N-am incercat sa fac acest film, avand grija de telespectatori sau festivaluri.Cred ca a devenit un film foarte diferit în Turcia. A fost vorba despre tinerii din ziua de azi.Cred că filmul va fi iubit mai mult şi mai mult cu trecerea timpului. Îmi place filmul meu! "

SERIALELE SUNT UN FEL DE LABORATOR.

Multi actori spun"Joc in seriale sa castig bani, dar telul meu real este cinematografia."
Cred ca jucand intr-un serial este vazut ca foarte obisnuit si limpede...Dar ai preferat mai mult serialul decat cinema-ul in aceste zile.

"Eu nu cred că este aşa, serialele sunt un fel de laborator.Eu ma pun intr-un sistem automat atunci cand lucrez intr-un serial.Sunt o persoana muncitoare si a devenit un obicei al meu.Dar acesta nu este un motiv pentru mine de a juca într-o serial.Îmi place sa joc într-un serial. Eu folosesc experienţa mea în serial pentru a face un film.Serialul m-a ajutat foarte mult cand am facut Kampusta Ciplak Ayaklar.Dar n-a fost nici o sugestie sa ma emotioneze printre sugestiile filmului pe care le-am avut pana acum.Dar daca este vreo una o voi juca cu placere..."

Deci te vei gandi daca primesti o sugestie... Care este scopul tau in cinema?


"Bineinteles ca ma voi gandi.Dar nu pot sa spun ca acestea sunt obiectivele mele în cinema.. Eu sunt o persoană care acţionează cu sentimentele sale, totul se poate întâmpla in orice moment Nimeni nu poate şti asta.Spui:"Am tras cel mai pretentios film din lume."dar nu reusesti.Spui:"Hai sa fac un film despre prietenie" si apoi iti vezi filmul nominalizat la Oscar.Cinema-ul iti cere sa joci cu instinctele tale.E ca şi cum in viaţa reală, în această viaţă nu totul se întâmplă aşa cum v-aţi aşteptat. Nu este ca în matematică, 2 + 2…"
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 30 Ian 2011, 6:53 pm

iulianagl a scris:BUna seara!
Aaaa pe asta-l asteptam.Mersi Ana.Hai ca ma apuc de el. kiss kiss kiss
Multumim mult Iulia 42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 517793

anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Dum 30 Ian 2011, 7:02 pm

42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 352762 Multumesc, Viviiii!I love you flower
42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Opontu

as fi vrut sa ma inveti cum s-o pun si eu sau cum s-o pun pe asta la semnatura

Anutza, nu mai certa fata! 42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 67332
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 30 Ian 2011, 7:20 pm

[quote="Luana"]
Admin_dea05 a scris:Fetelor am zis sa-i aduc eu in pat fortat daca ei tot se amana de pe o zi pe alta ... Smile

Pai asa, pe Cansel cu spatele la Tuba???
Mut-o pe Tuba in fata lui, ca asa adoarme si nu stie ce are langa el...
Chiar am incercat dar nu imi reusea sa-l mut pe cansel in spatele tubei
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 30 Ian 2011, 7:21 pm

axxa246 a scris:42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 352762 Multumesc, Viviiii!I love you flower
as fi vrut sa ma inveti cum s-o pun si eu sau cum s-o pun pe asta la semnatura

Anutza, nu mai certa fata! 42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 67332
asta a fost un sarut furat, Hasret nici macar nu isi misca buzele
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 30 Ian 2011, 7:22 pm

anuta1971 a scris:[
Anuta draga dar ce avatar 'beton" ti-ai tras Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 42. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 26 din 40 Înapoi  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum