Serialesitelenovelet
43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+17
florina1989
annadanna
axxa246
rina-rina
vivi
alitheea
Luana
anuta1971
narcisa
DENISA
iulianagl
lica54
Garo
pufy2010
florica
Admin_dea05
dana17
21 participanți

Pagina 6 din 40 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Urmatorul

In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Vin 04 Feb 2011, 8:39 am

Admin_dea05 a scris:Fetelor trebuie sa plec.Vizionare placuta diseara!..sper sa am ce vedea luni cand voi venii acasa. 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155656


43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 00013
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Garo Vin 04 Feb 2011, 10:41 am

buna dimineata, doamnelor!; multumesc pt.tratatie...Dea, frumoase poze, as sta sa le tot privesc!...drum bun si fetitei tale ii este tare dor de tine si nu numai...Luana, m-am "jucat" putin cu pozele puse de tine, frumos, felicitari pt.cei care stiu sa faca asa ceva...Iuliana, te pup...o zi buna, cu soare si mult spor va doresc...nu uitati sa ramineti optimiste...pa, kiss 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155656
frumoasa...oare cum va fii deseara? 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 79a725af


Ultima editare efectuata de catre Garo in Vin 04 Feb 2011, 10:42 am, editata de 1 ori (Motiv : completare)
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Vin 04 Feb 2011, 11:17 am

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 179630_1260872379945_1773757949_473653_4490856_nBine v-am gasit,o zi buna tuturor,multumesc Luana,Lica,Dea pt. tratatie, buna Iuliana,Garo,aici este cam mohorat [cum este si sufletul meu],va doresc o zi senina fara probleme sau supararii. 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Vin 04 Feb 2011, 11:21 am

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Images?q=tbn:ANd9GcRBZXypR6xsMWXR2W6uzoGVZCSKeBJGnQB_0zgkMwvt87f-G3HvyQ&t=1o mica gustare ,pt.o puza. 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 296580 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 296580 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 296580 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155656
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Garo Vin 04 Feb 2011, 12:33 pm


Flori, pt.tine...priveste-i,asculta-i si fii optimista!... la mine a aparut soarele...orice se poate rezolva, nu uita asta! pa, kiss kiss
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Vin 04 Feb 2011, 1:38 pm

pe fugă, vă spun și eu 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 648483
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 04 Feb 2011, 3:01 pm

e duduia ce va apărae în seara asta


43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 3899829743. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 7182129043. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 4815LiveImages_Kelebek_Haber_Galerisi_776_ALTIN_PORTAKAL_GENCLERI_SEVER_2010_09


43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 180227_10150127439655860_525820859_8398735_3249128_n43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 3bc7dcfa43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 123copyd
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Garo Vin 04 Feb 2011, 3:39 pm

multumim,Denisa- arata bine, sper sa nu ne scoata peri albi....
de la vecine :43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 2945862i
pa, merg spre casa kiss 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155656 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155656
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Vin 04 Feb 2011, 5:07 pm

[quote="Garo"]buna dimineata, doamnelor!; multumesc pt.tratatie...Dea, frumoase poze, as sta sa le tot privesc!...drum bun si fetitei tale ii este tare dor de tine si nu numai...Luana, m-am "jucat" putin cu pozele puse de tine, frumos, felicitari pt.cei care stiu sa faca asa ceva...Iuliana, te pup...o zi buna, cu soare si mult spor va doresc...nu uitati sa ramineti optimiste...pa, kiss 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155656
frumoasa...oare cum va fii deseara?

Tot frumoasa,sigur!
Spune-mi te rog daca esti baiat, tot intreb fetele dar nu am primit raspuns. Vreau sa stiu cum sa te salut...
Diseara vedem asa:
https://2img.net/r/ihimizer/img641/8517/0016upb.jpg
sau asa:
https://2img.net/r/ihimizer/img96/6089/646e7166.jpg
Ce spuneti???


In ce priveste primaria, eu pariez pe Gulnaz....
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Vin 04 Feb 2011, 5:13 pm

Le-am primit pe E-mail. Va pun si voua, dar doar pe cele mai "decente".
Dialog în pat:
- Dragul meu, tu mă iubeşti?
- Da' tu ce crezi că fac aici? Flotări?

O femeie dă un anunţ la ziar:
Schimb bărbat înaltă fidelitate pe bărbat înaltă frecvenţă.

Două prietene:
- Dragă, spune şi tu, nu e viaţa asta groaznică? Ori de cîte ori dau şi eu de un bărbat cumsecade, descopăr că fie el e însurat, fie eu sînt măritată.

- Draga mea, ieri mi-ai simţit lipsa?
- De ce, n-ai dormit acasă?

- Trezeşte-te, dragă, cred că în spatele casei e un hoţ, încearcă să forţeze geamul de la bucătărie.
- Lasă-l în pace, poate reuşeşte să-l deschidă, eu m-am chinuit de vreo cîteva ori şi nu am izbutit.

- Azi am reuşit să nu întîrzii, m-a trezit ceasul deşteptător.
- Dar de unde ai vînătaia aceea pe frunte?
- De la ceas. Nu m-am ferit la timp. Ştii, nevastă-mea...

- Ştii că George a procedat la un transfer? A divorţat de nemţoaica aia bătrînă şi s-a căsătorit cu cu o americancă bătrînă.
- Păi ăsta e un transfer valutar!

- Iubito, trebuie să-ţi spun ceva grav: sînt căsătorit!
- Vai ce m-ai speriat! Am crezut că ţi-au furat maşina!

- Sîntem împreună de aproape cincisprezece ani. Avem şi doi copii. Nu crezi că ar trebui să ne căsătorim?
- Poate că da, dar cine ne mai ia la vîrsta noastră?



Un tip furios intră într-o farmacie şi cere condica de reclamaţii. Farmacistul, surprins, speriat, îl întreabă:
- Care-i problema, care-i necazul? Orice nemulţumire aveţi o să o rezolvăm fără a scrie în condică, vă rog frumos!
După multe insistenţe şi rugăminţi, tipul nu cedează şi insistă că vrea să scrie.
- Bine, am să vi-o dau! Şi totuşi.. ce vreţi să scrieţi?
- Ştiţi ce vreau să scriu în ea? Vreau să scriu că prezervativele voaste sînt de proastă calitate, sînt slabe şi se rup.
La care un moş, care-şi cumpăra nişte sirop de tuse, zice:
- Da, da, aveţi dreptate, scrieţi, scrieţi că se şi-ndoaie!

Un tip îşi aştepta nevasta să vină acasă. Se face ora zece seara, nevastă-sa nu apare. Tipul, enervat:
- Parcă văd, vine acasă şi o întreb unde a fost. Iar ea îmi răspunde că a fost la vreun film cu o colegă... O bat de o îndoi!
Se face ora unsprezece. Nevastă-sa tot nu apăruse.
- Să vezi ce-mi povesteşte, că a fost la o aniversare cu colegii şi nu şi-a dat seama cînd a trecut timpul... O calc în picioare!
Ora douăsprezece. Nevastă-sa tot nu venise.
- Sigur o să-mi toarne o poveste, cum că a fost la o colegă la o cafea şi nu şi-a dat seama cum a trecut timpul... Doamne, o omor în bătaie!
Pe la ora unu, noaptea apare şi nevastă-sa.
- Unde ai fost pînă la ora asta? urlă soţul furios.
- Unde să fiu, am fost la amant.
- Poftim, uite ce-o întreb eu şi ce-mi răspunde ea!


Într-un vechi cimitir irlandez se găsesc cinci pietre de mormînt aproape identice, pe care sînt încrustate, succesiv, următoarele texte: "Aici odihneşte soţia lui Henry Banks", "Aici odihneşte cea de-a doua soţie a lui Henry Banks", "Aici odihneşte cea de-a treia soţie a lui Henry Banks", "Aici odihneşte a patra soţie a lui Henry Banks. În fine, pe ce-a de-a cincea piatră, aflată mai la distanţă, scrie: "Aici odihneşte, în sfîrşit, Henry Banks!"


Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de annadanna Vin 04 Feb 2011, 5:20 pm

Buna seara,
Luana, vreau prima varianta.
Dana, vazand aceata emisiune mi-a fugit gandul la tine, ai fost prin toate locurile prezentate aici?
http://www.eugeniavoda.ro/ro/emisiuni/teologie/petru-moga
Vizionare placuta!
43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155520

annadanna
membru activ
membru activ

Mesaje : 64
Data de inscriere : 21/08/2010

Sus In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Vin 04 Feb 2011, 5:25 pm

Buna seara.Nu stiu de ce se deschide foarte greu forumul la mine.La voi tot asa?


iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Vin 04 Feb 2011, 5:55 pm

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 648483

Tatal intra in camera fiicei sale si gaseste o scriosoare pe pat.
Avand deja ganduri negre, desface totusi scrisoare si citeste:

Dragi parinti, Cu parere de rau va anunt ca eu am fugit cu noul meu prieten.
Am aflat ce inseamna adevarata dragoste si el este un dragut cand gonim goi cu motorul cu toate piercing-urile, cicatricele, tatuajele care ii acopera tot corpul! Dar nu e numai asta. Sunt insarcinata si Mihai zice ca vom trai fericiti in rulota lui din padure.
Vrea sa avem multi copii, ceea ce stiti ca imi doresc si eu.
Am invatat ca marijuana nu face rau nimanui asa ca o crestem pe langa casa pentru el si prietenii lui care ne aduc toata cocaina pe care ne-o dorim. Intre timp ne rugam sa se gaseasca leacul pentru SIDA, in asa fel incat sa se faca si Mihai bine. Sa stiti ca merita !
Nu va faceti griji in ceea ce priveste banii. Mihai a aranjat ca eu sa joc intr-un film pe care il fac prietenii lui Leroy si Jamal in pivnita. Deocamdata castig 50 $ pe scena, dar pot sa iau inca 50$ bonus daca sunt cu 3 barbati si un bonus de 100 $ daca se foloseste un cal. Mihai a zis ceva si despre niste caini, asa ca am mai multe posibilitati.
Mama, sa nu-ti faci griji pentru mine, de acum am 15 ani si stiu sa am grija de mine. Dupa cum vezi eu si Mihai ne-am gandit la toate! Intr-o zi o sa trecem in vizita pe la voi sa va cunoasteti nepoteii. Mihai chiar se gandea sa-si puna un atas la motor ca sa putem veni cu toti o data!

Va pup pe amandoi

Fiica voastra, Maria

PS. Tata, am glumit......... sunt la vecini, ma uit la TV cu prietena mea.
Voiam doar sa iti arat ca sunt si lucruri mai rele in viata decat SA PIARDA STEAUA IN MINUTUL 90.
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Vin 04 Feb 2011, 5:59 pm

Nu mai intru ca ma enerveaza rau de tot.Ce naiba o fi avand de intra asa greu pe pagina forumului.Vizionare placuta daca nu ne mai auzim.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Vin 04 Feb 2011, 6:40 pm

iulianagl a scris:Nu mai intru ca ma enerveaza rau de tot.Ce naiba o fi avand de intra asa greu pe pagina forumului.Vizionare placuta daca nu ne mai auzim.
Imi pare rau, cred ca e ceva de la furnizorul tau de cablu.
Eu nu am probleme azi. Doar duminica seara am asemenea probleme.
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Vin 04 Feb 2011, 6:42 pm

Luana a scris:
Imi pare rau, cred ca e ceva de la furnizorul tau de cablu.
Eu nu am probleme azi. Doar duminica seara am asemenea probleme.

Dar numai aici pe pagina asta si nu inteleg de ce ca n-am mai avut asemenea probleme. sad sad sad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Garo Vin 04 Feb 2011, 6:59 pm

buna seara, doamnelor!...mai este putin...
Luana:1.-prima varianta, a II-a ne-a amarit destul
2.-feminin( nu stiu de ce, dar nu esti singura nelamurita)
Pufi,salut, m-ai speriat rau...
Iuliana, mai incearca, nu abandona asa usor...
vizionare placuta kiss kiss
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Vin 04 Feb 2011, 7:03 pm

Garo a scris:...Pufi,salut, m-ai speriat rau...

salut

Etica

1. Prima intrebare: Sa presupunem ca stii o femeie insarcinata care deja are 8 copii. Trei dintre ei sunt surzi, doi sunt orbi si unul este dezechilibret mintal. Femeia are sifilis. Ai sfatui-o sa faca un avort?
2. A doua intrebare : Este momentul alegerii presedintelui lumii si votul tau va determina cine este alesul. Iata-i pe cei trei candidati:

Candidatul A are legaturi cu politicieni corupti si crede in astrologie. A avut doua amante. Fumeaza ca o locomotiva si bea 8 pana la 10 pahare pe zi.

Candidatul B a fost concediat de doua ori, doarme pana dupa pranz, in facultate se droga si bea un sfert de litru de whisky in fiecare noapte.

Candidatul C este un medaliat si un erou de razboi. Este un vegetarian convins, consuma doar bere si asta ocazional si nu a avut nici o data legaturi extraconjugale.
Dintre acesti trei candidati, pe care l-ai alege (sincer)?


Candidatul A este Franklin D. Roosevelt.
Candidatul B este Winston Churchill.
Candidatul C este Adolf Hitler. …
Trebuie sa fii intotdeauna atent cu cei care traiesc prea ..sanatos !!!
Apropo, daca la intrebarea despre avort ai raspuns afirmativ, tocmai l-ai omorat pe Beethoven!
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florina1989 Vin 04 Feb 2011, 7:30 pm

buna seara in seara asta o sa vad si eu filmul cu voi kiss kiss kiss
florina1989
florina1989
vip
vip

Mesaje : 1350
Data de inscriere : 18/09/2009
Varsta : 34
Localizare : buzau

Sus In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Garo Vin 04 Feb 2011, 7:34 pm

buna Florina, bine ai venit!- vizionare placuta kiss
ti-ai schimbat avatarul... 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 567516 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 567516
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florina1989 Vin 04 Feb 2011, 7:35 pm

da vizionare placuta si voua kiss
florina1989
florina1989
vip
vip

Mesaje : 1350
Data de inscriere : 18/09/2009
Varsta : 34
Localizare : buzau

Sus In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Vin 04 Feb 2011, 7:43 pm

Dragalaselor buna seara si bine vam gasit.Hai vati pregatit sufleteste sa-i intampinam pe ai nostri?Vizionare placuta va doresc kiss kiss
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florina1989 Vin 04 Feb 2011, 7:44 pm

vreau si eu un link unde pot sa vad ep..:) kiss
florina1989
florina1989
vip
vip

Mesaje : 1350
Data de inscriere : 18/09/2009
Varsta : 34
Localizare : buzau

Sus In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Garo Vin 04 Feb 2011, 7:45 pm

multumim, Lica si tie...mai este putin...
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Garo Vin 04 Feb 2011, 7:47 pm

http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=atv
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 40 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum