Serialesitelenovelet
43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+17
florina1989
annadanna
axxa246
rina-rina
vivi
alitheea
Luana
anuta1971
narcisa
DENISA
iulianagl
lica54
Garo
pufy2010
florica
Admin_dea05
dana17
21 participanți

Pagina 12 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Urmatorul

In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Vin 04 Feb 2011, 10:54 pm

axxa246 a scris:ladies
io ies, finalul apoteotic il vaz maine
seara frumoasa si sa fiti iubite
la fel pt tine, domnule!
43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 155656

Noapte buna

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 1zczsya
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de vania_e Vin 04 Feb 2011, 10:55 pm

hasret asks for some time off. and she came back to the room.
she was actually tring to sneak a peak on who murat will be meeting.
**
murat is aware she is waiting for him to meet his friend.
**
hasret cannot stop herself so she asks who were you speaking to a minute ago?
murat says you will see soon enough.
**
Levent arrives at Istanbul. (this is ridiculous ankara- Istanbul drive takes 4 hours... ) he pays a boat owner 5 times more to go to the island because again the fog has set in.
**
Levent arrives at the hotel.
murat is speaking to his friend BEGUM /ceren and he is saying I missed you so much. You are pretty as ever.
apparently ceren is his ex girlfriend.
**
levent walks in. and realizes murat is telling all this to ceren.
**
murat says he will be staying with ceren and her friend tonight. he introduces levent and hasret to ceren.
and he leaves. hasret is VEXED.
**
levent is happy..


vania_e
vania_e
membru senior
membru senior

Mesaje : 279
Data de inscriere : 10/08/2010

Sus In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florina1989 Vin 04 Feb 2011, 10:55 pm

ies si eu noapte buna kiss kiss kiss kiss
florina1989
florina1989
vip
vip

Mesaje : 1350
Data de inscriere : 18/09/2009
Varsta : 34
Localizare : buzau

Sus In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Vin 04 Feb 2011, 10:56 pm

Luana a scris:

mă referea la Ceren - parcă asa o cheamă- probabil memoria mea mai dă rateuri - parcă iubita de-o noapte a lui Kerim avea ceva dinți mai proeminenți


Ultima editare efectuata de catre pufy2010 in Vin 04 Feb 2011, 10:58 pm, editata de 1 ori
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 04 Feb 2011, 10:57 pm

Cobra crede despre Gülnaz că ea poate face doar curat şi găti ,coase. Gülnaz îl dă afară şi spune că îşi vor separa paturile , alimentele . hasret îi cere lui murat să o ajute să îşi aleagă rochia

Ceren este fosta lui prietenă, a lui Murat.



Ultima editare efectuata de catre DENISA in Vin 04 Feb 2011, 11:00 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Vin 04 Feb 2011, 10:58 pm

O sa vedeti ca o sa fie cum am banuit eu, o sa fie exact contrariul la filmul original, Hasret e cea care sufera si din vina ei nu a altcuiva.Si totusi mi s-a parut ca lui Levent ii cam lucea ochii cand a vazut-o pe Ceren. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Vin 04 Feb 2011, 10:59 pm

Si din nou nu avem trailer.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Vin 04 Feb 2011, 11:00 pm

florina1989 a scris:ies si eu noapte buna kiss kiss kiss kiss
noapte buna Florina kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Garo Vin 04 Feb 2011, 11:00 pm

fetelor, a fost promo?
scuze,am citit dupa...


Ultima editare efectuata de catre Garo in Vin 04 Feb 2011, 11:03 pm, editata de 1 ori
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Vin 04 Feb 2011, 11:00 pm

fara promo... 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 2743637754
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 04 Feb 2011, 11:02 pm

nu a fost promo ..... 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 39829706
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Vin 04 Feb 2011, 11:03 pm

pufy2010 a scris:

mă referea la Ceren - parcă asa o cheamă- probabil memoria mea mai dă rateuri - parcă iubita de-o noapte a lui Kerim avea ceva dinți mai proeminenți
Nu e ea!
Nici macar nu seamana. Vorbesti de sefa corului...
Nu este aceea, e una noua. Maine le caut numele si-ti spun *asta daca asteia ii stim numele, eu una nu il stiu.
Nu avem trailer???
A racit Hasret pe palja!


Ultima editare efectuata de catre Luana in Vin 04 Feb 2011, 11:03 pm, editata de 1 ori
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Vin 04 Feb 2011, 11:03 pm

iulianagl a scris:O sa vedeti ca o sa fie cum am banuit eu, o sa fie exact contrariul la filmul original, Hasret e cea care sufera si din vina ei nu a altcuiva.Si totusi mi s-a parut ca lui Levent ii cam lucea ochii cand a vazut-o pe Ceren. Smile Smile
Levent e un tip versat si viclean , care stie sa isi atinga scopul , e in stare sa manance si r... numai sa o aiba pe hasret


aude ca il striga pe murat si spune :'sunt aici..."
brrrrrrrrrr , groaznic
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Vin 04 Feb 2011, 11:04 pm

DENISA a scris:nu a fost promo ..... 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 39829706


Si Hasret declara razboi lui Murat Hogea!!!Ar fi frumos acum sa-i dea papucii lui Levent si sa nu-i mai bage pe nici unul in seama si-a scos albumul pa atunci. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de vania_e Vin 04 Feb 2011, 11:04 pm


Levent asks how are you? you do not look well.. hasret says she was very cold.
levent says she should rest.
he tucks her to bed. hasret has a fever.
**
ceren says to murat you made it up as if we were lovers before. she says hasret was really angry the way she looked at me.
**
hasret is now throwing up. she wants to go home.
the doctor says it is stress and her being tired.
**
hasret is at home in her own bed now.
Levent calls murat. he thanks him for supporting hasret.
**
levent invites murat and ceren out to dinner some day.
he tells murat the clip was cancelled because hasret is ill.
murat asks is she ok.
levent says she was stressed out. the doctor says she will be fine. I will be sitting by her bedside all night.
**
hasret has a fever and she says "Murat"...
levent hears this. he is upset... but he says I am here don't worry. you sleep.
Apparently Murat was the same in High school. he was not talkative with the girls and he would walk away if someone was serious about him.
**
murat wants ceren to act like his girlfriend until hasret blurts out that she is in love with him.
**
murat wants to call hasret and then he says should I not call her then??
apparently levent left early in the morning.
**
hasret asks if someone called her. and noone called except levent in the morning asking if she had woken up.

hasret is sitting in her bed and she says you will call me Murat hoca. we will see who wins. you or me.
END OF EPISODE.


Ultima editare efectuata de catre vania_e in Vin 04 Feb 2011, 11:09 pm, editata de 1 ori
vania_e
vania_e
membru senior
membru senior

Mesaje : 279
Data de inscriere : 10/08/2010

Sus In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Vin 04 Feb 2011, 11:04 pm

merg sa hranesc poporul si revin kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 04 Feb 2011, 11:04 pm

eu zic că nu e tipa din ASi , cea după care i s-au scurs ochii lui Kerem .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Vin 04 Feb 2011, 11:05 pm

[quote="alitheea"]Levent e un tip versat si viclean , care stie sa isi atinga scopul , e in stare sa manance si r... numai sa o aiba pe hasret


Cred ca ii luceau pt. ca nu erau cei doi singuri.
Sau o cunoaste pe tipa...
Oricum a fost slab rau episodul...

Plec dezamagita tare!
Noapte buna fetelor, noapte buna Pufy!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Vin 04 Feb 2011, 11:05 pm

alitheea a scris:

Levent e protectiv...cum o lasă singură, cum se "îmbolnăvește" de muratită
fata a luat-o razna,delirează, vorbește cu Murat bear

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 155656 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 155656 luana


Ultima editare efectuata de catre pufy2010 in Vin 04 Feb 2011, 11:06 pm, editata de 1 ori
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Vin 04 Feb 2011, 11:06 pm

alitheea a scris:Levent e un tip versat si viclean , care stie sa isi atinga scopul , e in stare sa manance si r... numai sa o aiba pe hasret


aude ca il striga pe murat si spune :'sunt aici..."
brrrrrrrrrr , groaznic

Stii ce ma face sa cred acum ca Levo a pus ochii si pe Ceren se pare ca Levo e invidios pe tot ce pune mana Hogea.De ce crezi ca i-a invitat la cina?Doar asa sa-i multumeasca lui Hogea?Eu nu prea cred.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 04 Feb 2011, 11:08 pm

Levent îi invită pe Murat şi Ceren la cină ( ăsta vrea cu orice preţ să o convingă pe Hasret că Murat aleargă după alte dudui)

Hasret are febră si ea spune "Murat" ... Levent aude acest lucru şi este supărat ... dar el spune " eu sunt aici, nu-ţi face griji, dormi.

se pare că au fost colegi de liceu


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Vin 04 Feb 2011, 11:09 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Vin 04 Feb 2011, 11:09 pm

[quote="Luana"]

Nu o cunoaste ca fata vine din Franta cica.Noapte buna iubita asa e in zilele astea dar nici ei nu se omoara dupa rating asa ca bun, rau, urat, frumos mergem mai departe si noi cu ei.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Vin 04 Feb 2011, 11:09 pm

iulianagl a scris:


Si Hasret declara razboi lui Murat Hogea!!!Ar fi frumos acum sa-i dea papucii lui Levent si sa nu-i mai bage pe nici unul in seama si-a scos albumul pa atunci. Smile Smile
Smile Smile Smile Smile ce frumos ar fi sa fie asa.. imi vine sa-i sparg capul lui Murat cu fitele lui.. pe alta parte il inteleg ce poate sa faca..ea acum e iubita prietenului lui.. Vrea sa o forteze pe Hasret sa ia o decizie.


Ultima editare efectuata de catre anuta1971 in Vin 04 Feb 2011, 11:15 pm, editata de 1 ori
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Vin 04 Feb 2011, 11:10 pm

DENISA a scris:Levent îi invită pe Murat şi Ceren la cină ( ăsta vrea cu orice preţ să o convingă pe Hasret că Murat aleargă după alte dudui)

Hasret are febră si ea spune "Murat" ... Levent aude acest lucru şi este supărat ... dar el spune " eu sunt aici, nu-ţi face griji, dormi.


Eu cred ca Levo a pus ochii si pe duduia de Ceren. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Vin 04 Feb 2011, 11:17 pm

anuta1971 a scris:
Smile Smile Smile Smile ce frumos ar fi sa fie asa.. imi vine sa-i sparg capul lui Murat cu fitele lui.. pe alta parte il inteleg ce poate sa faca..ea acum e iubita prietenului ei.. Vrea sa o forteze pe Hasret sa ia o decizie.

Pai era cat pe ce sa faca pasii decisivi amandoi, dar ce vreau sa spun e ca Hasret greseste ar trebui acum fiecare sa-si vada de treaba lui ea si-a ales drumul alaturi de Levuchka si acum ce vrea sa fie amica lui Hogea?Si Hogea ce sa faca sa stea sa o vada pe Hasret cum isi fataie fundul la bratul lui Levo(?) ca si cum i-ar arata vai ce bine ma simt cu Levaia....cand stie foarte bine ce simt(neimpartasit dar stai totusi si-au mai zis cate cava de dulce), ce momente au trait impreuna?Eu una n-as face asa ceva m-as fi rupt de toti si de toate si dusa as fi fost.Ta, ta!!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 12 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum