Serialesitelenovelet
44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+17
vania_e
pufy2010
Geta
Garo
axxa246
vivi
DENISA
dana17
Admin_dea05
Luana
narcisa
florica
lica54
anuta1971
annadanna
alitheea
iulianagl
21 participanți

Pagina 28 din 40 Înapoi  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Urmatorul

In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 19 Feb 2011, 12:25 am

narcisa a scris:
florina1989 a scris:ce s-a schimbat murat la fata cand tipa levent la ea
Cea mai tare fază de până acum.
Dar tot pampalau ..dupa ce statea ingrijorat tot nu a sunat-o 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 2743637754
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 19 Feb 2011, 12:25 am

He asks if he has shouted more, he apologizes. Hasret says she promises this will not happen again, she will not get him ashamed never again.

Ce raspuns ii da hasret lui levo dupa faza asta ca n-o sa se mai intample si ca nu-l va mai face de rusine.Ma dezamagit Hasret aici parca ii e frica de Levent.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Sam 19 Feb 2011, 12:25 am

DENISA a scris:
Și Murat s-a purtat de multe ori urât cu Hasret.


eu nu sunt fan Cansel dar prefer personajul Murat decât pe Levent .

Și eu. Dar pe Levent nu-l iartă nimeni în schimb comportamentul lui Murat l-am iertat de fiecare dată foarte ușor.


Ultima editare efectuata de catre narcisa in Sam 19 Feb 2011, 12:30 am, editata de 1 ori
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 19 Feb 2011, 12:26 am

alitheea a scris:adevarul e ca Levent isi arata adevarata fata , nu intelwg de ce inghite Hasret asta si nu riposteaza , trebuia sa ii spuna vreo doua de sa ii pice fata...nu sa il urmeze umila ...uffffffffffff... cred ca ii dadeam un sut la glezna de pica sub masa... Smile
Simte ca o pierde
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Sam 19 Feb 2011, 12:26 am

pufy2010 a scris:are și Levent dreptatea lui. El își sparge capul cu albumul, iar Hasret cu fitnesul
lasa , lasa ca nu o face dezinteresat , stie el de ce...oricum nu cred ca are cel mai frumos caracter si asta va iesi in curand la suprafata ca deja se simte incoltit si nesigur
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Sam 19 Feb 2011, 12:26 am

pufy2010 a scris:are și Levent dreptatea lui. El își sparge capul cu albumul, iar Hasret cu fitnesul

Pufy ptr el e un mod de a brava în faţa lui Murat că el o face vedetă dar în acelaşi timp ştie că astfel el poate sta în preajma ei şi o face şi pe ea să se simtă ca şi când lui îi datorează succesul ei .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florina1989 Sam 19 Feb 2011, 12:27 am

Admin_dea05 a scris:Dar tot pampalau ..dupa ce statea ingrijorat tot nu a sunat-o 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 2743637754
a zis ca nu ar fi corect sa o sune ca e cu levent ce batut in cap
florina1989
florina1989
vip
vip

Mesaje : 1350
Data de inscriere : 18/09/2009
Varsta : 34
Localizare : buzau

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 19 Feb 2011, 12:27 am

Admin_dea05 a scris:Dar tot pampalau ..dupa ce statea ingrijorat tot nu a sunat-o 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 2743637754

Pai de ce sa o sune nu poate sa se bage intre ei e viitoarea lui nevasta(Levo) ce poate el sa faca decat sa sufere in tacere.Depinde de Hasret daca se lasa calcata in picioare de Levent e fara scapare.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Sam 19 Feb 2011, 12:27 am

[quote="Admin_dea05"]

.... de pluș Smile
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 19 Feb 2011, 12:28 am

Jafer can't find his ring. Balcicek asks the man to convey her words to Jafer. The man goes out. They ask Kadriye to be an mbassador between them, she runs away.
Hasret says she wants to sit with Gulnaz. Gulnaz says they gave up candidacy.
Hasret asks about everyone in the mahalle, she says she misses them. Gulnaz says come and stay with us sometimes.
Hasret cannot remember the lesson that Murat has explained. Saime says call and ask him.
Levent says Hasret should be on TV live tomorrow. They must increase promotion.
Saime asks why she doesn't call Murat. Hasret says it is better to go to Murat and ask him there about the lesson. She can't go to school without doing her homework.
C & M are playing chess again and listening to music. Ceren says they went to a bar in school times. The same music was there. They are speaking about a boy in the bar, and Ceren says what could I do without you.
She says all those words about Murat jokingly. Ceren says I'll go to take a coffe. Ceren thinks Hasret has come to her, she says she came to Murat.
She sees Ceren's things in Murat's room and doesn't want to stay there asks for going downstairs.
She asks about the music. Murat says Bir elmanin yarisi is of the same type.
Nesrin says I wish this sound always existed in our house.
Nakiye wants to ask them if they want something, Ceren stops her. and says lets go and write your letter.
BTW she said to Hasret I'm going to take a shower, you can talk freely to Murat.
Murat says did you understand it. She says yes,he asks how is your French he gives Hasret the film, says it is good and will help her French.
Ethem invites her to have chicken breast, but she leaves.
Levent brings flowers. Hasret is angry at him. Invites him to have a sit.
Levent says he didn't want to hurt her, he just wanted them not to talk about her private life, they could write wrong things about her life and he just wanted to prevent him.
Levent asks if she bought the film, she says yes, and he suggests watching it together.
Ceren says Nakiye to write - "don't think I will fall in love with you at once." She says Nakiye doesn't know that person cannot love him at once.
Hasret watches the film and reads the subtitles and remembers Murat's words. And there is the...
Bahar comes to talk to Murat. Murat says say directly what you have in mind. Bahar thanks Murat for everythng. she says she understood they will not have anything spevial, and will remain just as a teacher and an assistant. She apologizes for everything. She says whenever she looks at him, she understand he is thinking about Hasret. She says she thinks it is true love - the love that Murat feels towards Hasret.
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Sam 19 Feb 2011, 12:28 am

iulianagl a scris:He asks if he has shouted more, he apologizes. Hasret says she promises this will not happen again, she will not get him ashamed never again.

Ce raspuns ii da hasret lui levo dupa faza asta ca n-o sa se mai intample si ca nu-l va mai face de rusine.Ma dezamagit Hasret aici parca ii e frica de Levent.
Poate se simte vinovată de modul în care se poartă cu Levent. Sau poate doar și-a amintit că și-a promis să se poarte mai frumos cu el.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 19 Feb 2011, 12:28 am

DENISA a scris:

Pufy ptr el e un mod de a brava în faţa lui Murat că el o face vedetă dar în acelaşi timp ştie că astfel el poate sta în preajma ei şi o face şi pe ea să se simtă ca şi când lui îi datorează succesul ei .

Asa crede el Deniz.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Sam 19 Feb 2011, 12:28 am

Admin_dea05 a scris:Simte ca o pierde
daca ar fi mai putin daaaaaaang ...ar realiza ca nu a avut-o niciodata cu adevarat , si ar trebui sa se retraga cat mai are demnitate
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 19 Feb 2011, 12:29 am

narcisa a scris:
Poate se simte vinovată de modul în care se poartă cu Levent. Sau poate doar și-a amintit că și-a promis să se poarte mai frumos cu el.

Cred ca e a doua Narcisa ca daca e prima inseamna ca Hasret nu mai are mandria ei a facut-o praf Levent.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Sam 19 Feb 2011, 12:29 am

iulianagl a scris:

Asa crede el Deniz.
da , dar el vrea doar vedeta , nu omul hasret , din moment ce ii e rusine de originea ei...
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Sam 19 Feb 2011, 12:29 am

narcisa a scris:
Și Murat s-a purtat de multe ori urât cu Hasret.

eu nu sunt fan Cansel dar prefer personajul Murat decât pe Levent .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 19 Feb 2011, 12:31 am

alitheea a scris:da , dar el vrea doar vedeta , nu omul hasret , din moment ce ii e rusine de originea ei...

Exact. kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 19 Feb 2011, 12:32 am

Nakiye ajunge la politie Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 19 Feb 2011, 12:32 am

Sevgi says Hasret will be the first guest on TV program and should be there two hours earlier.
Ceren asks if Hasret likes bike. She says she likes, but she didn't have a bike in her childhood. There was only one bike in their neighborhood. She asks if there are a lot of bikes in France and asks if she and Murat had bikes too. She thinks they used to ride bikes together. Ceren says she likes riding it alone.
nakiye is going to look for her secret one.Ceren calls Muratm says Hasret is there and she is tiring herself much. She is scared for something bad will happen to her.
She says she is bored of the game. Hasret says she has left her phone in the wardrobe. She says she has to go on TV program.
Women ask her for an autograph
She shows herself to Ceren, how famous she is. Sevgi brings the sale results.
The results are bad. Nakiye is at the post office again. The men are suspicious.
They say they will call police. Balcicek and Jafer are fighting again for the ring. Gulnaz says they have given up the headman candidacy. And decided to live in peace. Sevgi says they called from the channel. Levent is calling to Hasret but she doesn't answer.
Murat offer orange juice to them, Ceren invites Hasret. Murat says don't go out like this, you will get sick. She agrees to come with them.
Ceren says to Murat "you couldn't wait anymore and came here finally". Levent asks Saime where is Hasret.
Cobra hasn't given up candidacy and asks Jafer not to talk about it to Gulnaz.
Cobra asks if Jafer has found the ring, he says no.
Ceren says to Murat you come here, too. Murat says it is enought for to pull a boat.
Levent comes and shouts at Hasret that she has ruined everything. She was the first guest in the program but she ruined everything. He shouts and Murat gets angry
Ceen stops Murat. In car Levent says you always forget your responsibilities. We are engaged and you forget it, too. Just concentrate on your work.
He asks if he has shouted more, he apologizes. Hasret says she promises this will not happen again, she will not get him ashamed never again.
Murat worries about Hasret. Ceren asks to call her. He says it will be wrong to call. She is with Levent. Ceren says she doesn't understand what is right and what is wrong in their relationship
Did you see Murat's reaction, he got so angry, Levent said you stop, don't interfere into our affairs.
Levent shouted at her, then said let`s go and talk in private.
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 19 Feb 2011, 12:37 am

florina1989 a scris:
Admin_dea05 a scris:Dar tot pampalau ..dupa ce statea ingrijorat tot nu a sunat-o 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 2743637754
a zis ca nu ar fi corect sa o sune ca e cu levent ce batut in cap
de ce ii zice murat lui levent sa stea fara griji?..si sa ne spui si noua ce-i zice Bahar Hasretei? Cumva ii zice la sf ca ea a pierdut dar Hasret inca nu?
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Sam 19 Feb 2011, 12:38 am

Nu pot să cred că Bahar are intenții bune. Sigur are un interes ascuns.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florina1989 Sam 19 Feb 2011, 12:39 am

Admin_dea05 a scris:de ce ii zice murat lui levent sa stea fara griji?..si sa ne spui si noua ce-i zice Bahar Hasretei?
levent i a zis ca hasret nu se poate concentra si la lectii si la cariera si la lectiile de franceza si i a zis lui murat sa i zica sa nu se mai duca la lectii si murat a zis ca e de acord bahar i a zis ca nu a fost nimic intre ea si murat ca atunci a imbratisat-o pentru ca asa i a zis ea ca sa se simta mai bine si ca ea l a pierdut si atunci hasret a zis ca si ea l a pierdut ca are pe altcineva si bahar a zis ca nu are pe nimeni si ca nu l a pierdut
florina1989
florina1989
vip
vip

Mesaje : 1350
Data de inscriere : 18/09/2009
Varsta : 34
Localizare : buzau

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 19 Feb 2011, 12:40 am

narcisa a scris:Nu pot să cred că Bahar are intenții bune. Sigur are un interes ascuns.

Nu cred, cred ca scenaristii vor sa-i schimbe caracterul.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Sam 19 Feb 2011, 12:41 am

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 0000000000000000.th44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 000000000000000.th44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 00000000000000.th44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 0000000000000p.th44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 000000000000y.th44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 00000000000q.th44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 0000000000z.th44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 37962189.th44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 46356408.th44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 71858504.th44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 99624333.th44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 54089011.th44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 12966910.th44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 16574169.th44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 51144932.th44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 95226813.th44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 57567017.th44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 74536924.th44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 48256753.th44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 30620315.th44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 89210134.th


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Sam 19 Feb 2011, 12:55 am, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florina1989 Sam 19 Feb 2011, 12:52 am

cred ca se termina sad
florina1989
florina1989
vip
vip

Mesaje : 1350
Data de inscriere : 18/09/2009
Varsta : 34
Localizare : buzau

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 28 din 40 Înapoi  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum