Serialesitelenovelet
44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+17
vania_e
pufy2010
Geta
Garo
axxa246
vivi
DENISA
dana17
Admin_dea05
Luana
narcisa
florica
lica54
anuta1971
annadanna
alitheea
iulianagl
21 participanți

Pagina 31 din 40 Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Urmatorul

In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Sam 19 Feb 2011, 1:58 am

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Tubabuyukustun3
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Sam 19 Feb 2011, 4:38 am

Buna dimineata doamnelor!
Buna dimineata Pufy!
Va astept cu micul dejun ci o cana de cafea tinuta fierbinte...
Nu stiu daca mai am timp sa fac alta, asa ca o pun de pe acum:
44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 34827bigthumbnail44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Frenchpress
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Sam 19 Feb 2011, 4:45 am

Am citit putin din ce am scris si se pare ca am avut dreptate. Nu o cere....Mai dureaza.....pana la vara.
Plec la treburi, il voi vede si eu si imi voi spune parerea .
Va urez sa aveti o zi placuta!44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Amici1k
Vii las sa va inveseleasca!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 19 Feb 2011, 8:54 am

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 42456_500Buna dimineata Luana ,multam de micul dejun si 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 607702 o zi placuta iti doresc,buna dimineata tuturor,un sfarsit de saptamana frumos 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 296580 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 296580 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 19 Feb 2011, 9:03 am

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 179887_165724360144598_121114157938952_379792_5535814_n
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 19 Feb 2011, 9:17 am

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 163166_157888507593014_157708174277714_308411_2916008_nfrumosi 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 19 Feb 2011, 9:19 am

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 141124-ceai44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Fursec6pt. mai tarziu cu drag pt. voi 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 296580 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 296580 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 296580 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 296580 o zi placuta 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 155656 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 155656 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 155656
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 19 Feb 2011, 9:39 am

İNTERNETTE GÖNÜLÇELEN İSYANI!

18 Şubat 2011 21:34
atv yönetimi şok bir karar alarak Cuma akşamı saat 20.00′de yayınlanan Gönülçelen ile saat 22.20′de ekrana gelen Kızım Nerede dizilerinin yerini değiştirdi.

Bu değişiklik Gönülçelen hayranlarının hiç hoşuna gitmedi.

İnternette grup oluşturan dizi fanatikleri, bu deşikliği protesto ediyor.

Gönülçelen hayranları Tuba Büyüküstün ve Cansel Elçin'in başrolündeki dizinin saatinin eskisi gibi olmasını talep ediyor. Junior INTERNET REVOLT 18 februarie! 2011 21:34 gestionarea ATV-uri de şoc în noaptea de vineri de a lua o decizie la ora 20:00 la 22:20 Gönülçelen publicat la locul de secvenţe în care ecranul a schimbat din fata.

Această schimbare Gönülçelen fanii nu-i plăcea deloc.

Numărul de grupuri de pe Internet de către fani, protestează împotriva acestei deşikliği.

Tuba Büyüküstün fani Gönülçelen şi se cere a fi ceea ce au folosit pentru a viziona seria Cansel başrolündeki Elçin'in.
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 19 Feb 2011, 9:43 am

http://www.siyasetdergisi.com.tr/Tr/Anket.aspx?AnketID=33 mai votati daca vreti 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 29658044. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 180479_10150139934793436_581943435_8091767_4413037_n
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Sam 19 Feb 2011, 10:02 am

Buna din nou!

Am reusit in sfarsit sa vad wepisodul de aseara si vreau sa spun cate ceva, daca-mi dati voie..
Nu mi-a placut :
Mi se pare ca Hasret continua sa fie luata « peste picior »nu numai de Murat, ci si de Ceren si asta ma supara. Faptul ca ei sunt mai instruiti nu le da dreptul sa-si bata joc de cineva care nu e la acelasi nivel. Inca!
Pentru ca Hasret este desteapta si ambitioasa si daca ar fi mai putin interesata de Murat si asa zisele lui iubiri, ar realiza multe.
Pentru ce i-a dat Ceren atatea carti din prima zi???Una buna era suficienta pt inceput , apoi putea sa-i mai dea si altele. Parca a facut intentionat ca sa o puna in lumina proasta, sa-i arate cat are de invatat ca sa ajunga la “nivelul” ei, al Cerenei. Si biata Hasret ,din dragoste pt Murat (sau din curiozitate, ca sa inteleaga ce vorbesc cei doi) se chinuie sa invete o limba care nu-i va servi la mare lucru. Pe unde am fost prin Europa, la intrebari in franceza se uita toti ca...la poarta noua. In doar trei locuri mi s-a raspuns: la Vatican, la Moscova si pe aeroportul din Munchen.Mie mi se pare ca scenariul a suferit aceste adaugiri din pricina “frantuzului” Cansel. Si nu cred ca ma insel...Asa mai lungesc pelteaua cateva episoade. Draga de Hasret vrea mereu sa-si depaseasca conditia, de fata saraca si nestiutoare.Sfanta naivitate! Nesrin si altii printre care si Levent, nu vor uita niciodata de unde “a urcat” Hasret spre lumea lor.
Apoi nu mi-a placut comportamentul lui Murat. Educatia primita de el, de care Nesrin este asa mandra si el asa de sigur, de a invatat-o si pe Hasret nu include si politetea ???
Scenele cu cartile de la venirea Hasretei si plecarea lui pe usa sunt revelatoare in acest sens.
Nu-mi place ca scenaristii o pun pe Hasret sa-l caute cu obstinatie pe Murat. Nu se potriveste pur si simplu. Chiar nu a mai ramas nimic din mandria ei ???Vrea sa-si faca rau privindu-i pe cei doi ???Asta se numeste masochism ..
Iar purtarea Nakiei arata ca la turci , atunci cand femeile se indragostesc (ea nici macar nu stie de cine) se tampesc iremediabil...
Nu-mi place nici faptul ca Hasret a uitat repede ce i-a facut Bahar (care fie vorba intre noi s-a facut tare repede sanatoasa)si nici ca nu renunta mai repede la Levent.
Levent si-a iesit din fire, dar uneori are dreptate: se poarta iresponsabil Hasret. Faima se intretine daca vrei s-o ai mereu. Ea il fugareste pe Murat si-si uita mereu responsabilitatile. Totusi Levent nu trebuia sa tipe la ea fata de toti. Si-a dat in petec urat, nu mi-a placut!
Mi-au placut insa f. mult doua scene :
Cea din cartier cu fetita ...I-a aratat Hasretei si mai bine drumul parcurs de ea...Frumoasa si sensibila scena.
Si mi-a placut si scena de final. Frumoasa era cand dormea, draguta fata lui Murat cum o privea, sugestiva fata lui Levent cand a vazut scena...
Ce pacat!
Si episodul trecut s-a terminat frumos, dar ne chinuim sa vedem episod dupa episod, in care doar cateva minute sunt frumoase pana la sublim uneori, iar restul e o inseilatura...
Cobra si-a merita-o pt. santajul sentimental practicat..
Iar Ceren imi sta in gat, indifent ce ar face.
Putea sa ramana in Franta si ne scutea sa ne batem capul cu ea...
Gata , va las. Plec in oras...
O zi reusita sa aveti!


Ultima editare efectuata de catre Luana in Sam 19 Feb 2011, 3:35 pm, editata de 2 ori
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 19 Feb 2011, 10:03 am

Buna dimi!!Am sosit si eu sa iau micul dejun si sa-mi beau cafeluta alaturi de voi.

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Canelt10
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 19 Feb 2011, 10:24 am

Buna dimineata am adus traducerea sEPISODE 40 PART 1
http://www.tividizi.com/gonulcelen-40-bolum.html
Hasret is learning French.
Ceren: I think you are going great seeing as it is your first lesson.
Hasret: merci!
**
Nakish says she likes Ceren a lot. Murat says ceren liked you too.
Nakish says she will make desert that night and she asks which one ceren would like.
Murat says we should call her and ask.
**
Murat: What are the alternatives?
Nakish: rice pudding, or white pudding.
Murat: so tell me which one? Rice pudding or white pudding.
Hasret: the second one.
Murat: Hasret? Sorry. I called you by mistake. I was supposed to call ceren.
Hasret: ceren?
It’s for you
Ceren: who is it?
Hasret: Murat
Murat: rice pudding or white pudding?
Ceren: what?
Murat: nakish wanted to make desert for you
Ceren: the second one then
Murat: she said white pudding.
Nakish: ok I will make it.
Murat: so how is the lesson going?
Ceren: very good.
Murat: she is a hardworking student. You can put more pressure on her if you want.
Ceren: don’t worry.
Murat: see you tonight.
**
Ceren: he called you by mistake
Hasret: cause he is used to calling me
Ceren: no he is distracted most of the time in the morning hours.
Hasret: you do know him well
Ceren: we grew up together in France. Did many things together. Those were the days.
Will you come with me.
Hasret: ok. (mocks her) will you come with me. I am..
**
Levent learns the album sales are not going well.
The secretary has arranged interview with the reporters for hasret
**
Ceren: this will help you a lot.
Hasret: only this?
Ceren: and this, and these two and this.. these books have tests, questions and answers
Hasret: obviously
Ceren: and this pocket dictionary you might need it.
Are they too heavy?
Hasret: no I am fine.
**
Cobra learns gülnaz is ahead on the votes. He asks gülnaz to pull out she says no.
**
Murat: hello everyone
Students: hello sir
Murat: how are you
Students: fine thanks sir.
Knock on the door
Murat: come in… I SAID COME IN..
Hasret: I was rushing cause I was running late. And then my plastic bag ripped and all the books fell on the stairs and as my hands are now full I could not open the door.
Murat: what are these books
Hasret: ceren gave them for French
Murat: Onu can you help hasret
Onur: of course
Hasret: thank you
Onur: your welcome
Murat: as you can see friends hasret is now trying to learn French. I have not seen anyone more ambitious then hasret.
She just jumps in and takes many responsibilities. She does not think if she will be able to succeed or not. She is stubborn and she keeps working hard. And I think she should be an example to all of us.
Students: absolutely. Congratulations hasret
Hasret: thanks.
**
The sleeping man says advises cobra to make people feel sorry for him and everyone would vote for him.
**
Levent watches the lesson…murat talks about the beatles.
**
Bahar: hello mr. levent
Levent: bahar. Murat’s lesson has not finished. I will wait in his room can you tell him?
Bahar: of course
And someone else was waiting for him
Levent: who?
Bahar: a woman named Ceren, I had not seen her before
Levent: oh she is his new girlfriend.
**
Cobra writes gülnaz a suicide letter. Balçiçek and cafer argue about supporting gülnaz and cobra again.
**
Levent: he had mentioned you to me but we had not met
Ceren: so what did he say about me.
Levent: he said you were a good person
Ceren:Is that all?
Levent: yes. But I guess there is more to it.
He is a great guy. Of course you know him as much as I do.
He looks cold and boring from the outside. But he is not boring at all. He is a good listener.
He not only listens but can give good advice
Ceren: and he is a bit cranky and bad tempered too
Levent: you are right.
**
Murat: I want all of you to make a research on modern music. Except hasret.
Hasret: why not?
Murat: well the French lessons will take your time. You are exempt from this homework
Hasret: It is not important at all. I can do it
Murat: however you wish.
You may leave the classroom everyone.
Are you sure you won’t be too tired?
Hasret: I am sure and you can give me more homework if you want to.
Murat: ok. Then. There is another subject, the beginning of pop music, canto an tango’s in Turkey.
But I want a detailed research from you.

EPISODE 40 PART 2
http://www.tividizi.com/gonulcelen-40-bolum.html
Bahar: Levent is waiting for you Hasret and ceren is waiting for you sir
Murat: ok. Bahar can you find a bag for hasret’s books please.
Bahar: of course.
**
Gülnaz receives the suicide note from cobra. She rushes off.
**
Murat: I did not know you would be coming here.
Levent: I had to because the interview with hasret will be done in school. I am sorry its just the way Sevgi arranged it.
Murat: I wish you had not mixed up the school about this. You know my thoughts about having interviews in school.
Ceren: I envy your tempo hasret. You came to the course in the morning and then murat’s lesson and now an interview.
Murat: hasret does not know how to be tired. She has always been like this
Ceren: I was like that in France. I went to the gym, the lessons, I played tennis but ever since I came to Istanbul I have not exercised one bit
Levent: I know a great place. Near the seaside. It is neat.
You can go there
Murat: Is that the place where you enrolled for the whole year but did not go once?
Levent: I have been busy lately
Ceren: so you know the place
Murat: I can drop you off anytime
Ceren: now today.. you should come with me too.
Murat: I am quite busy too but I will ofcourse drop you off.
**
Nakish is distracted and she is about to put salt into the desert.
**
Hasret is in an interview
**
Murat: lets see if you will like this place that Levent advised
Ceren: he seems like a good guy
Murat: he is
Ceren: he said many nice things about you
Murat: what did he say
Ceren: that you were cranky
Murat: he did?
Ceren: no actually that was me
Murat: am I cranky?
Ceren: very
**
Rep: you were a girl selling flowers on the street. Murat hears your voice.likes it. He trains you and then you go and sing in a concert and now Mr. Levent helps you with your album.
Would you start from the beginning. Tell us about your neighborhood
Hasret: of course
Levent: we should not talk about the neighborhood
Hasret:why not?
Levent: It would be better if the interview is about the album only
And I had spoken to you guys before about such questions.
Rep: Yes but seeing as we got together with ms. Hasret
Levent: I said close that subject and I don’t want any of this mentioned in the news feed.
Rep: Ok. Mr. Levent.
**
Gülnaz tries to persuade cobra to come down.
Balçiçek realizes cafer is not wearing his ring and he does not know where his ring is.
And then they hear cobra is committing suicide.
**
Ceren: nice place indeed. I will trust levent’s advises from now on
Murat: so you are going to start the gym?
Ceren: yes tomorrow morning. I have already gained 1 kilo since I came.
Murat: and you will not eat nakish’s desert
Ceren: I will eat it and nice game calling hasret instead of me
Murat: That was not on purpose It really was a mistake
Ceren: I see.. you were thinking of her and that’s why you called her.
**
Hasret: I grew up in that neighborhood levent and I will never feel ashamed.
Levent: no you completely misunderstood me.
I just did not want to diverge. I wanted to talk about the album only. You can talk about the neighborhood in another interview
Hasret: are you sure?
Levent: what does that mean?
Hasret: I mean you will never allow such an interview and let me talk about the neighborhood.
Levent: you are making things up now
Hasret: we went through this before. You told my sister and cobra to leave when the reporters came home to interview me.
Levent: I thought that was in the past. We were at the beginning of the road then. It was your first interview.
Hasret: I don’t know where in the road we are now but this happens all the time.
You forbid me to speak of my past. But my past is that neighborhood.
Levent: hasret! Hasret!
Hasret: I need to be alone for a little.

**
Everyone runs and kadriye says JUMP THEN. COME ON.. IF YOU ARE A MAN JUMP DOWN. HE WON’T JUMP..
Nizam acts like a savior as if he will help cobra to get down.
i incep sa traduc.Ne auzim mai tarziu. kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Sam 19 Feb 2011, 10:40 am

buna dimi, ladies (domnul doarme cred)
am vazut si eu repede restul episdoului
acu ma apuc mintenas de treburile administrative
episoduil a fost dragut pen` ca am vazut cateva reactii la hogea, reactii de om indragostit.

Luana a scris:
... purtarea Nakiei arata ca la turci , atunci cand femeile se indragostesc (ea nici macar nu stie de cine) se tampesc iremediabil..
hihi, si pe la noi e asa.

Luana a scris:Nu-mi place nici faptul ca Hasret ... nu renunta mai repede la Levent.
Levent si-a iesit din fire, dar uneori are dreptate
si io zic la fel.
mi l-ati facut harcea parcea aseară pe levent, fetelor!!!!!!!!!!
noroc cu pufy ca l-a mai apreciat, dar cam slabutz totusi ...Smile


Luana a scris: Ceren imi sta in gat, indifent ce ar face
idem si la fel Smile
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 19 Feb 2011, 12:11 pm

Am facut cateva poze din ep 39

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 RpTjX

https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/t251p210-2gonulcelen-heart-stealer-poze-pictures#94996

O zi frumoasa fetelor!! kiss
Iuliana spor la tradus. kiss
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 19 Feb 2011, 1:56 pm

Gata partile.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 19 Feb 2011, 2:33 pm

Tarýh 18/02/2011
hedef kýtle total
s no program adý kanal baslangýc sure (r) amr % shr %
1 hanýmýn cýftlýgý kand 20:48:42 1:43:40 11,93% 27,43%
2 adýný ferýha koydum show 20:53:45 1:41:50 9,24% 21,16%
3 cocuklar duymasýn atv 20:29:59 1:43:24 7,57% 17,36%
4 gonulcelen atv 22:59:01 1:26:22 6,77% 24,24%

tarýh 18/02/2011
hedef kýtle a/b
s no program adý kanal baslangýc sure (r) amr % shr %
1 hanýmýn cýftlýgý kand 20:48:42 1:43:40 11,50% 28,58%
2 adýný ferýha koydum show 20:53:45 1:41:50 9,16% 22,76%
3 cocuklar duymasýn atv 20:29:59 1:43:24 7,83% 19,61%
4 gonulcelen atv 22:59:01 1:26:22 6,54% 23,29%
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Sam 19 Feb 2011, 3:37 pm

Imi cer scuze pt literele mancate, dar tastatura nu am schimbat-o si se cunoaste. Iar eu am prostul obicei de a nu reciti ce am scris.
Am corectat pe unde am vazut...
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Sam 19 Feb 2011, 3:41 pm

iulianagl a scris:Tarýh 18/02/2011
Spoiler:


Se vede ca se mentine la acelasi nivel de inainte de schimbarea orei, desi e pus la o ora imposibila.
Iar porcarioara aceea de dinaintea GC, plina de strambaturi, are rating mai mic.
Nu pricep care e ratiunea schimbarii. Ori are cineva de acolo boala pe Tomris????
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 19 Feb 2011, 4:37 pm

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 181683_10150139911293436_581943435_8091558_7248580_n44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 143nd74


44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Ylx8y1btHei fetelor ... Ma asteptam ca fraza cea mare , cum ca nu vrea sa o piarda , sa fie legata de scoala … Nu o considera o femeie matura si e drept nu e , dar …
” Frica e a trupului: trupul tremură . Curajul e al sufletului : sufletul n-are cum să tremure. ” Barbu Stefanescu Delavrancea
Ce e asa greu sa se hotarasca …??? La un barbat in toata firea sa vina o prietena de departe sa-ti spuna ca trebuie sa te hotarasti o data sa-i spui femei pe care o iubesti ceea ce simti pt ea ? Sa-ti spuna ea sa incetezi sa nu o mai chinui cu jocurile tale copilaresti , la care Hasret saraca se straduieste sa-ti faca fata ? E drept a gresit acceptand logodna cu Levent , a gresit neavand incredere in tine , dar gata , acum ajut-o daca tot zici ca o iubesti . Acum ca stii cat a durut-o minciuna aia si stii cum a mintit-o Bahar si pe ea si pe tine , cum asta v-a facut vraiste viata si iubirea …
Acum a vazut clar ca Hasret nu mai stie cum sa iasa din clinciul asta , desi vrea … E clar ca jocul asta e prea dur pt ea si o termina si fizic si psihic . Dar pe de alta parte , e tare mandru de ea , de ambitia ei de a se autodepasi , de a evolua , de a-l prinde din urma cat de cat … Si chiar el e uneori e surprins de vointa ei … E adevarat ca lectiele sant cam dure si intense , dar ce mult are de recuperat …
A vazut clar ca pe el il iubeste … Ce tot o pedepseste … ??? Ce tot o minte folosindu-se de Ceren ??? Si daca Ceren e o veche prietena , are el dreptul sa o folosesca asa in jocul asta absurd si interminabil ? Mie chiar imi place fata asta , stie si de joaca , dar stie sa se opreasca si sa spuna adevarul verde in fata ...
Ce sugestiva a fost scena cad a invitat-o in camera lui pe Hasret , iar ea nu a intrat simtind ca spatiul i-a fost invadat si a lasat urme o alta femeie … Il vrea doar al ei , intreg , curat , fara alte urme … Sant frumoase jocurile copilaresti in dragoste , dar cand depaseste si limita de timp si de intelegere , atunci devine ori prostie , ori neputinta de de a te maturiza si de a trece intr-o etapa de asumare si de traire efectiva a ceea ce simti … Daca simti , daca nu stai in banca ta si nu mai incurca atata lumea …
Tot la fel de adevarat e ca si sa treaca peste Levent , nu ar fi deloc elegant , moral nu mai vorbim , dar daca toata ziua se plange de asta , ca nu-i poate face asta unui prieten , ar trebui sa se duca la el sa vorbeasca barbateste si ca-ntre vechi prieteni … Sa o rezolve ei , macar sa stie si Levent clar ce e cu el . Dar sa-i joace logodnica zilnic pe ate si pe la spatele lui poate , asta e permis ? Unde e barbatul acela hotarat din primul sezon ? Eu pe Murat din ulltimele episoade nu l-as vrea de barbat … Hasret ar trebui sa-si ia inima in dinti sa-i spuna adevarul lui Levent , Levent e puternic v-a supravietui … Iar dupa , sa plece sa-l lase pe Murat cu ochii in soare , sa se mai gandeasca un an doi , pote il misca ceva pana la urma si se da ingenunchiat … Dar de unde ...
Cat poate Hasret sa-l iubeasca pe Murat … Lui ii iarta toate, parca si greselelile viitoare , iar lui Levent nu-i iarta nimic , nu i-ar ierta nici cele nefacute … Ask , ask … Peste tot la fel …
In mahala vad ca e multa treaba … Rotundul a inceput sa se trezeasca din cand in cand si culmea are si replici , iar de saraca Gulnaz cu a ei belea , Cobra , ce sa mai zic ? Cred ca a cazut tot cu palaria pe cap … Acum cred ca am inteles de ce nu lasa palaria aia niciodata , nici cand doarme … Singurul neuron pe care-l avea , a sarit sepriat si el de ce e in capul stapanului Cobra … Asta l-a prins totusi in palarie si nu-l mai lasa , e ultima lui speranta si saracul neuron umbla ametit asa in palarie , iar Cobra e si mai debusolat fara el ... Poate daca ar fi cazut in cap , ii intra neuronal la loc si atunci sa vezi minune … Nu a fost sa fie … Poate data viitoare … Ori , ori … Prostia nu se vindeca , nu trece ... Oare cum procedeaza la dus ?
Putem sa o intelegem , poate , pe Bahar , daca nu sa o iertam … Ea chiar e bine … Bun terapeut are … Acum banuiesc ca si Murat l-a folosit dupa accidental cu Selin . Greu ne-au lasat sa intelegem scenaristii asta , tot din frica de a nu cumva sa intelega poporul ca Murat ar fi nebun , doar pt ca a folosit unul atunci cand il durea sufletul si nu capul . Bun ziceam , a reusit sa elimine toti parazitii care-i populau mintea si acum ce clar gandeste , dar daca intrerupe tratamentul si terapia , vai de Murat si vai de noi , eu tare sper ca nu …
In scimb Levent are cea mai lucida minte dintre toti si e cel mai oropsit , lupta singur cu toti si toate , si nimeni nu-i dispus sa-i ierte nimic , toata compasiunea e la Murat , care ca de obicei nu are nicio vina ….
Am crezut o clipa ca Ferdinand pe pajistea lui luminoasa, a fost intepat si s-a trezit ceva in el … Alarma falsa … Levent l-a pus la colt imediat si atat a fost … S-a mai invartit el o data , de doua ori , nitel agitat , dupa care s-a asezat iar la loc , in poiana lui cu floricele … Nu era momentul … Drept , Levent avea dreptate … Iar Hasret a avut totusi bun simt si nu mandrie prosteasca sa riposteze , a facut putin botic , dar o merita …. Levent a pus tot la bataie in relatia lui cu Hasret , averea , puterea lui mediatica , cunostintele lui in materie business musical dar si mult suflet , iar Hasret stie asta si de aceea nu a cracnit atunci cand acesta a izbucnit certand-o dur , stia ca are dreptate si inca cum … Macar daca nu-l iubeste , de respectat il respecta … Ca producator , caci ca logodnic nu poate , e peste puterile ei … A incercat s-a straduit , nu poate … Inima e in alta parte si nu-i poate , avand firea asta , impune nimic … Cand sameni vant culegi furtuna … Lectia asta o stie ?
Am vazut ca ziceti ca Levent da semene … Da , da semen ca nu e prost , ca intelege … Dar nu poate reactiona , sau nu gaseste momentul , formula , puterea si cred ca nu vrea sa o raneasca inutil , asteapta un semn clar de la ea … Ce trist a plecat atunci seara de la ea , cand i-a spus mai in gluma mai in serious “ Je t’aime “ , iar in ultima secventa cand l-a vazut pe Murat privind-o dormind …
Iata ca nu avea nici o legatura cu Bahar (tot nu am aflat cu cine vorbea la telefon , dar nu cu Levent ) . Numai in pielea lui sa nu fii … Dar ce fac astea doi pe la spatele lui , iertam imediat … E moral … Macar pt cele f tinere sa spunem si sa recunoastem ca nu … Poate ca joaca uneori la limita , dar cine joaca corect aici , in toata nebunia asta ?? ?
Hasret trebuie sa-i spuna adevarul si Murat la fel … Nu mai suport slabiciune asta inexplicabila a lui Murat , parca e crescut la pension , vreau sa simt ca are pantaloni si sper ca are si ceva in ei … Inca nu am vazut ...
“ Adevarul e ca focul:cand cauti sa-l descoperi arde .
Adevărul este o flacără atât de luminoasă încât mulţi oameni nu-i pot suporta lumina . Unii închid ochii ca să nu-l vadă , iar alţii fug ca să nu fie arşi . “ – Goethe
44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 8084000084bd2d24520a6ec77feeaa3645999833
44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 182403_1610189333332_1194206931_31607669_1686975_n44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 2324198
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 19 Feb 2011, 5:05 pm

narcisa a scris:
Dana eu am scris ce am simţit şi ce cred în legătură cu acest film. Cât priveşte "floricelele", niciodată nu am fost bună la asta. Mi-ai adus aminte şi de o fază din liceu. A venit un psiholog la una dintre ore şi a zis să scriem o scurtă caracterizare despre noi fără să ne dăm numele şi el va interpreta ce-am scris noi. Scrisesem tot aşa, scurt şi la obiect şi când a ajuns la hârtia mea (stăteam în prima bancă, el era chiar în faţa mea şi am recunoscut-o) a spus: "Cred că această hârtie aparţine unui băiat" Smile Smile Smile. N-am mai auzit nimic din interpretarea lui dar dacă ar fi spus: "Sigur această hârtie aparţine unui băiat" cred că m-aş fi gândit serios să-mi fac o schimbare de gen. Smile Smile

Petrecere frumoasă cu prietenii dacă nu stai cu noi la film. Foarte frumos avatarul tău, mi-ai aprins dorul de vacanţă, de vară, de soare, de ducă... 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 517793
44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 2324720 Zau Narcisa , iti place avatarul meu , te imbie la vacanta ? Ma saturasem sa stau singura pe punte asteptandu-i pe Hasret si pe Murat sa vina , sa se impace si sa se sarute din nou … Dar oare e corect spus avatar, ca doar sant eu in propria mea piele in care m-am simtit bine mereu …
Narcisa draga , inseamna ca baietii nu prea au avut sanse sa te pacaleasca , iar daca unul a “ reusit “sa o faca , inseamna ca logica , care niciodata nu doarme , doar tace uneori cand inima bate prea puternic , si-a dat girul … Si sigur ” acel “are ceva ce merita … Creste-l si supravegheaza–l pe cel mic , tot asa cu spirit de observatie , iar cu un strop si de noroc , niciodata nu v-a trebui sa gasesti un raspuns logic la intrebarea “ de ce ? “, prea des pusa de parinti in momente dificile in care ajung cu copii lori . Raspunsul e doar in ei , dar niciodata nu-l cauta acolo …

Multumesc pt urare , a fost pusa din suflet ca tare bine m-am simtit … Ce bine e ca am fost cu prietenii , ei nu ma dezamagesc , serialul o poate face … Am fost in club cu prietenii , nu sant mare amatoare , dar imi place sa dansez si-mi place ca acolo ma pot imbraca transit , neconform cu varsta … In lumina difuza a clubului parca toti avem iar 20 de ani …. Chiar daca inca imi trepideaza creerii si plamini , se merita din cand in cand , ma tonifica … Te pup ... si-ti las ceva bun .... O seara frumoasa tuturor ....
44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 L_4738e8b8e87f4e7487d63d0b2d4c09f4 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 BarAvignon_corpsereviver44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Fc02-0717
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 19 Feb 2011, 5:24 pm

Buna ziua fetelor, va doresc un sfarsit de saptamana minunat.44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 517793

Danuta imi place comentariul tau. Stii unde nu suntem de acord.. in ceea ce-l priveste pe Levent. Poate cand ai timp te rog sa spui ce parere ai despre partea lui violenta, pentru ca eu o vad.. si cred ca acum si-o stapaneste pentru ca Hasret nu e inca a lui. Cum o sa se comporte un astfel de barbat ca sot daca in momentul asta isi permite sa tipe la Hasret in public. Era 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 2743637754, poate pe drept cuvant, dar discutiile astea nu se poarta in public si nu pe tonul asta. Si te mai intreb ce crezi despre atitudinea lui fata de "originea" ei. Ce crezi o vrea pe Hasret cu bune si cu rele sau numai pe Hasret cea educata si stilata. Iti multumesc mult Danuta daca o sa-mi raspunzi, poate asa o sa inteleg si eu de unde vine simpatia voastra pentru Levent si mai stii poate o sa-mi schimb si parerea. Sa nu te superi, nu e nici un fel de ironie in mesajul meu, chiar vreau sa va inteleg punctul de vedere. Te pup 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 155520
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Sam 19 Feb 2011, 5:50 pm

Dana, se pare ca avem cam aceleasi pareri , doar ca tu le exprimi mai poetic, mai plastic...
Rasuflu usurata...
Va pun ceva ca sa va mai inveselesc...



In dragoste o singura regula e valabila. Sa faci femeia fericita. Faci ceva pe placul ei, castigi puncte.
Faci ceva ce nu ii place, pierzi puncte. Nu primesti nici un punct pentru ceva la care se asteapta. Cu parere de rau, astea sunt regulile.

Iata un scurt ghid al sistemului de punctare:

INDATORIRI OBISNUITE
* Faci patul (+1)
* Faci patul, dar uiti pernuta decorativa (-1)
* Asezi patura peste cearseaful mototolit (-2)
* Iesi sa cumperi ceva pentru ea (+5)
* ..Pe ploaie (+8)
* ..Dar te intorci cu bere (-5)
* Te scoli din cauza unui zgomot suspect noaptea (+1)
* Te scoli din cauza unui zgomot suspect noaptea, dar nu era nimic (0)
* Te scoli din cauza unui zgomot suspect noaptea, si era ceva (+5)
* ..Ii tragi una cu facaletul (+10)
* ..Era catelul ei (-20)

EVENIMENTE SOCIALE

* Stai alaturi de ea tot timpul petrecerii (0)
* Stai alaturi de ea un timp, dupa care mergi la o vorba cu colega (-2)
* ..Pe colega o cheama Tina (-10)
* ..Tina, dansatoarea (-20)
* ..Tina are silicoane (-80)

ANIVERSARI

* O scoti la cina (+2)
* O scoti la cina, si nu este un club sport (+3)
* Ok, e un club sport (-2)
* Si e noaptea cu bufet suedez (-3)
* E un club sport, noaptea cu bufet suedez, iar pe fata ta sunt pictate culorile echipei preferate(-10)

SEARA IN ORAS
* O scoti la film (+1)
* O scoti la un film care ii place ei (+3)
* O scoti la un film care nu-ti place (+6)
* O scoti la un film care iti place tie (-2)
* ..Se numeste "Robocop" (-3)
* ..Ai mintit ca era un film despre orfani (-15)

CONDITIA FIZICA

* Ai facut burta (-15)
* Ai facut burta, dar te antrenezi sa iti revii (+10)
* Ai facut burta si treci la camasi si pantaloni mai largi (-30)
* Spui, "Nu conteaza, si tu ai" (-8000)

MAREA INTREBARE

* Ea intreaba: "M-am ingrasat?" (-5) [Da, pierzi puncte indiferent de raspuns]
* Eziti cu raspunsul (-10)
* Raspunzi, "..Unde?" (-35)
* Orice alt raspuns (-20)

COMUNICARE

* Cand vorbeste despre problemele ei, te arati interesat (0)
* Asculti, peste 30 minute (+50)
* Asculti, peste 30 minute, fara sa te uiti la TV (+500)
* Ea isi da seama ca de fapt ai adormit (-4000)
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Sam 19 Feb 2011, 5:54 pm

anuta1971 a scris:Buna ziua fetelor, va doresc un sfarsit de saptamana minunat.44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 517793

Danuta imi place comentariul tau. Stii unde nu suntem de acord.. in ceea ce-l priveste pe Levent. Poate cand ai timp te rog sa spui ce parere ai despre partea lui violenta, pentru ca eu o vad.. si cred ca acum si-o stapaneste pentru ca Hasret nu e inca a lui. Cum o sa se comporte un astfel de barbat ca sot daca in momentul asta isi permite sa tipe la Hasret in public. Era 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 2743637754, poate pe drept cuvant, dar discutiile astea nu se poarta in public si nu pe tonul asta. Si te mai intreb ce crezi despre atitudinea lui fata de "originea" ei. Ce crezi o vrea pe Hasret cu bune si cu rele sau numai pe Hasret cea educata si stilata. Iti multumesc mult Danuta daca o sa-mi raspunzi, poate asa o sa inteleg si eu de unde vine simpatia voastra pentru Levent si mai stii poate o sa-mi schimb si parerea. Sa nu te superi, nu e nici un fel de ironie in mesajul meu, chiar vreau sa va inteleg punctul de vedere. Te pup 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 155520

Draga Anuta, ma bag si eu...
A tipat in calitate de manager, nu de logodnic.
Levent o placea pe Hasret de mult, de pe cand nu era inca fata educata de azi. Scena cand Hasret plangea si el a imbratisat-o este graitoare in acest sens...
Dar acum cred ca nu-i place si din cauza presei, care ar specula originea ei umila.
Nu-i iau apararea, nici mie nu mi-a placut scena aceea, asa cum am spus.

Dar un sot sovaitor precum Murat??? Cu aere de superioritate???? Si nepoliticos???Cum ar fi??? cupidon
Nici tu nu te supara, e doar un film, vorba Floricai...
O seara frumoasa si tie! floare
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 19 Feb 2011, 6:01 pm

anuta1971 a scris:Buna ziua fetelor, va doresc un sfarsit de saptamana minunat.44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 517793

Danuta imi place comentariul tau. Stii unde nu suntem de acord.. in ceea ce-l priveste pe Levent. Poate cand ai timp te rog sa spui ce parere ai despre partea lui violenta, pentru ca eu o vad.. si cred ca acum si-o stapaneste pentru ca Hasret nu e inca a lui. Cum o sa se comporte un astfel de barbat ca sot daca in momentul asta isi permite sa tipe la Hasret in public. Era 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 2743637754, poate pe drept cuvant, dar discutiile astea nu se poarta in public si nu pe tonul asta. Si te mai intreb ce crezi despre atitudinea lui fata de "originea" ei. Ce crezi o vrea pe Hasret cu bune si cu rele sau numai pe Hasret cea educata si stilata. Iti multumesc mult Danuta daca o sa-mi raspunzi, poate asa o sa inteleg si eu de unde vine simpatia voastra pentru Levent si mai stii poate o sa-mi schimb si parerea. Sa nu te superi, nu e nici un fel de ironie in mesajul meu, chiar vreau sa va inteleg punctul de vedere. Te pup 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 155520
44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 39-trandafiri-poza-t-p-n-33-trand-mareAnuta draga , sant intr-o criza de timp teribila , dar totusi ca sa nu te fac sa astepti , am sa-ti raspund , clar , in doua vorbe … Voi nu faceti diferenta intre omul de afaceri Levent , cel care a investit in ea si barbatul Levent … Niciodata Levent nu a reactionat urat in particular, in ceea ce priveste mahalaua … Doar cand a fost vorba de cariera ei … Nu cadreaza si are dreptate … Iesirile nervoase a profesorului Murat le intelegeai ? Era aceeasi treaba … Nu le facea in public ? Erau normale , nu erau ...??? Mai vorbim , ca tare ma grabesc ... Parca am pus mai multe explicatii in comentariu ...
Te pup , o seara frumoasa ...44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 L_4738e8b8e87f4e7487d63d0b2d4c09f444. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 HeartBox
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 19 Feb 2011, 6:13 pm

Luana a scris:

Draga Anuta, ma bag si eu...
A tipat in calitate de manager, nu de logodnic.
Levent o placea pe Hasret de mult, de pe cand nu era inca fata educata de azi. Scena cand Hasret plangea si el a imbratisat-o este graitoare in acest sens...
Dar acum cred ca nu-i place si din cauza presei, care ar specula originea ei umila.
Nu-i iau apararea, nici mie nu mi-a placut scena aceea, asa cum am spus.

Dar un sot sovaitor precum Murat??? Cu aere de superioritate???? Si nepoliticos???Cum ar fi??? cupidon
Nici tu nu te supara, e doar un film, vorba Floricai...
O seara frumoasa si tie! floare

Buna seara Luana, cum sa ma supar. Eu m-am referit strict la Levent si am vrut sa inteleg de unde vine simpatia asta pentru el, nu am spus ca Murat ar fi un sot bun. Cred ca aerul de superioritate, faptul ca e nepoliticos se poate sa fie o masca a lui pentru a putea sa o tina pe Hasret la distanta. Si asa cu un astfel de comportament Hasret nu poate sta departe de el, cum ar reactiona ea daca el ar fi permanent dragut cu ea... si cum ar reactiona el. Sunt convinsa ca odata ce s-ar imbratisa nimeni nu-i va mai putea desparti. Stiu ai sa spui ca sunt optimista... ce sa fac asa sunt eu. O seara frumoasa iti doresc. 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 517793
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 44. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 31 din 40 Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum