Serialesitelenovelet
19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+28
lory
IDILKO
carmen_
dana79i
Nicky
kh69
michiper68
Admin_dea05
andradamaria
vally14v
prytymeu
paula33
Gloxinia2010
anuta1971
vania_e
axxa246
pufy2010
lexia
alimar
sasa
iulia80
lica54
teodora_roman
rodica
lavy612
Motzişor
DENISA
dana4699
32 participanți

Pagina 33 din 40 Înapoi  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Urmatorul

In jos

19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Mier 02 Mar 2011, 8:17 pm

mulțumesc Denisa, mă bag la vizionare 19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 244732
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Mier 02 Mar 2011, 8:25 pm

Bravo, Deni, pentru toate noutăţile, le-am mai plantat şi prin vecini.

Un tăciune, şi-un cărbune, ce i-au mai pictat pe amândoi :)

Asi ep. 18 „Tu trebuie să-l găseşti pe acest om, Asi!"

kiss
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 02 Mar 2011, 8:36 pm

Motzi 19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 3044523P


19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 155656 19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 155656 19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 155656 19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 155656 19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 155656 19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 155656 19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 155656
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Mier 02 Mar 2011, 9:11 pm

DENISA a scris:[b]Motzi ...
Noapte bună, Denisa!

Ei, încet-încet voi face toate promo-urile ca să nu mucegăiască contul de pe YouTube Smile

Aşk ve Ceza - promo nr. 2 episodul 44 - subtitrat româneşte Scuze, unul mai clar pe internet n-am găsit.

kiss kiss kiss
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mier 02 Mar 2011, 9:18 pm

Dragalaselor kiss kiss kiss kiss de noapte buna Sleep si vizeonare placuta celor care urmaresc EZEL
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Mier 02 Mar 2011, 9:45 pm

mi-a plăcut episodul

m-am amuzat la faza cu turnatul cositorului - totuși de la bunica mea știu că nu se folosește decăt flacăre de lemn și nu de gaz - poate la ei o fi altfel

............

banc ecologist și nu numai
Smile

O balena (mascul) se invarte in jurul unei femele, si-i spune cu dojana:
- Guvernele tuturor tarilor, sute de organizatii ecologiste, lideri politici de marca, milioane de oameni - toti se lupta ca specia noastra sa supravietuiasca, iar tu imi spui mie ca te doare capul ...
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Mier 02 Mar 2011, 11:21 pm

Somn dulce tuturor!

19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 155656 19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 720534
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Mier 02 Mar 2011, 11:45 pm

buna sara buna sara..evident la spartul targului!
Motz-ul..bine mai face la mansarda fragmentele din Asi! puffy...bun bancul!
somnil usor! 19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de teodora_roman Joi 03 Mar 2011, 12:27 am

Mulţumesc Motzi! Cu cât văd mai multe fragmente cu atât mi se face dor de Asi şi Demir. Revin cu remarca mea că Murat era mai tinerel şi mai fără cearcăne în Asi. Nurgul şi 19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 756436 l-au cam stors 19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 343827


Un banc cu ingineri şi avocaţi, de Noapte bună!:

Cica moare un inginer si ajunge la Portile Raiului. Il cauta Sfantul Petru prin catastife, prin hartii, agende, caiete, da' nu-l gaseste defel, si atunci îi spune inginerului:

- Imi pare rau, nu esti pe lista, nu pot sa te las sa intri. Trebuie sa te duci in Iad.

Tipul, ce sa mai zica, se duce in Iad. Dar nu trece multa vreme, si inginerul, satul de mizeriile specifice Iadului, se pune pe treaba si incepe sa proiecteze diverse imbunatatiri.

Cu trecerea timpului, in Iad incep sa beneficieze de ISO 9000, SAP, control de fluxuri de cenusa, aer conditionat, cuptoare de smoala cu alimentare automata, closete cu auto-spalare, sala masinilor, programe de siguranta si prevenire a accidentelor, scari rulante, retele de comunicatii cu fibra optica, programe de mentenanta predictiva, sisteme de control field bus si Hart, acces pe baza de amprente digitale, Wi-fi, iPod-uri, etc...

Intr-o buna zi, il suna Dumnezeu pe Satana la telefon si-l intreaba:

- Ei, si cum e pe la voi, cum merg lucrurile pe acolo jos?

Ii raspunde dracul:

- Suntem pe cale sa ne certificam ISO 9000, 14000, 18000, 21000, avem un sistem de control de flux al cenusii, aer conditionat, closete cu drenaj prin infrarosii, scari rulante cu limitatoare automate de sarcina, echipament domotic pentru eficienta energetica, Internet la liber... Pana si eu am publicat prima versiune a paginii mele web.

La care Dumnezeu tuna prin telefon:

- Ceeeeeeee??? Vrei sa spui ca tii cumva acolo la tine vreun inginer???

Scaraotchi, cu tupeu, îi raspunde:

- Da! Da' de ce intrebi?

- Asa ceva nu se poate admite! Ce face un inginer in Iad? Locul lui nu este in Iad. Inginerii intotdeauna merg in Rai. Sa mi-l trimiti imediat, m-ai auzit?

- Nici sa nu visezi asa ceva, zice dracul. Inginerul va ramane cu mine pentru eternitate.

- Trimite-mi-l imediat sau... TE DAU IN JUDECATA!

La care Satana începe sa râda în hohote:

- Nu zau, chiar asa? SI... DE UNDE, MA ROG, O SA SCOTI TU, UN AVOCAT?

19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 1450537109

19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 517793 19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 517793 Pe mâine, mă duc la 19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 898610 19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 898610
teodora_roman
teodora_roman
vip
vip

Mesaje : 779
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : România, Cluj-Napoca

Sus In jos

19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty multumesc pentru art ziar cu my

Mesaj Scris de alimar Joi 03 Mar 2011, 2:40 am

buna dimineata! multumim pentru art din ziar cu google este traducerea neblara alimar o zi buna sa aveti in proectul lu tuba este anexat si my?

alimar
membru senior
membru senior

Mesaje : 215
Data de inscriere : 04/01/2010
Varsta : 64
Localizare : romania

Sus In jos

19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de rodica Joi 03 Mar 2011, 7:36 am

Buna dimineata o zi linistita tuturor kiss
rodica
rodica
vip
vip

Mesaje : 848
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 67

Sus In jos

19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Joi 03 Mar 2011, 8:00 am

rodica a scris:Buna dimineata o zi linistita tuturor kiss
buna dimineata forum! buna dimineata Rodica.....sper sa esti bine!
sa aveti o zi cat mai frumoasa! si nu uitati..mai este o zi pana in weekend! 19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Joi 03 Mar 2011, 8:11 am

Dragalaselor buna dimineata poftiti la o cafea cafea cafea cafea sa-u un 19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 33656 19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 33656 ferbinte fiecare dupa preferinta.Va doresc sa aveti parte de o zi frumoasa de primavara cu bucurii si impliniri va kiss kiss kiss kiss dulce si va imbratisez cu drag 19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 155656 19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 155656 ne auzim mai pe seara
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Joi 03 Mar 2011, 10:39 am

lica54 a scris:Dragalaselor buna dimineata poftiti ...
Bună dimineaţa! Lica, mulţam fain!

Aşk ve Ceza - promo nr. 2 episodul 45 şi promo nr. 1 episodul 46 - subtitrate româneşte



O zi bună! kiss
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de teodora_roman Joi 03 Mar 2011, 12:08 pm

Salut fetelor! Merci Motzi pentru porţia de Murat kiss kiss Lica, e binevenită cafeaua ta , în ultimul timp sunt necesare cantităţi industriale sad
pove mai târziu 19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 155520 19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 155520
teodora_roman
teodora_roman
vip
vip

Mesaje : 779
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : România, Cluj-Napoca

Sus In jos

19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de rodica Joi 03 Mar 2011, 1:44 pm

Multumim Motzule kiss
Multumim Lica kiss
rodica
rodica
vip
vip

Mesaje : 848
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 67

Sus In jos

19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Joi 03 Mar 2011, 2:44 pm

hop si eu fuga...
rodica te-am gasit cand incercai sa fugi! sa nu te superi pe mine! Smile Smile Smile
http://chzgifs.files.wordpress.com/2011/02/catscantflyp1.gif
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 03 Mar 2011, 5:41 pm

Bună ziua dragilor !!!

de Andrada mai ştiţi ceva ???



48. Bölüm Tanıtım

ARTIK SEN DE HUZURLU BİR ADIM ATMAYACAKSIN !
Yavuz’un yoğun bakımdan çıkmasının ardından ifadesine başvuran polis, Ona kimden şüphelendiğini sormuştur. Hemen ardından hastaneye gelen Savaş, Onun karşısına dikilir ve bugüne dek olanların hesabını sorar. Yavuz’un yıllardır kendisine beslediği nefretin gerçek nedenini öğrenen Savaş duydukları karşısında şaşkındır.
Öte yandan Savaş’tan, Ceyda’nın Yavuz’la buluştuğunu öğrenerek öfkelenen Yasemin hesap sormak üzere ajansa gider. Bu konuşmayı bekleyen Ceyda ise ustalıkla hazırladığı yeni planlarını uygulamaya koyar.
Ceyda’nın kendisine olan ilgisinden etkilenen Pala, biryandan da oğlu Haldun için endişelenmektedir. Güvenlik nedeniyle okula gönderilmeyen ve her an yeniden kaçırılma korkusuyla psikolojisi bozulan Haldun, Ceyda ile tanışmasının ardından kendisini daha iyi hisseder.
Baldar konağına ise Mustafa’nın duruşmasının heyecanı hâkimdir. Neler olduğunu bilmeyen ancak avukatın yeni bir takım belgeler bulduğunu öğrenen Şahnur, umutsuzca oğlunun özgürlüğe kavuşmasını dilemektedir. Mahkemede, torununun hayatını kurtardığı için sağlığına duacı olduğu Yavuz’un, oğlu Mustafa’yı katil eden kişi olduğunu öğrenmesi ile deliye dönen Şahnur soluğu hastanede alır.
Savaş’ın ziyaretinin ardından intikam hissiyle dolan Yavuz, polise verdiği yeni ifadede kendisini vurdurtabileceğini düşündüğü ismi açıklarken, bir yandan da Çiçek’le ilgili planını uygulamaya koyar .
Yasemin ve Savaş doğacak bebeklerinin sağlık haberini alırken aynı anda Yavuz’un doktoru da Yavuz’la ilgili acı gerçeği açıklamaktadır. Duydukları karşısında dünyası kararan Çiçek, soluğu Baldar konağında alır. Burada çıkardığı tartışmanın ardından kendini sokağa atar ve gittiği yerde kendisini dahi şoka uğratacak bir adım atar. Bu adımın ardından Onun için bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.
Aşk’ın dizisi Aşk ve Ceza kaçırılmaması gereken yeni bölümüyle Salı akşamı ATV ekranlarında sizlerle…


episodul 48

19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 C1cc8c2d

19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 7d9c2e17

19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Ff7a5090

19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 2c2dd8f4

19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 61b8f5cd

19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 63634120

19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 D9f82957

19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 D8e377f0

19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 14256c2f

19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 54648fe1

19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 8f811f37

19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 6eda2f13











DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 03 Mar 2011, 5:59 pm


19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 8a954102



2010 YILININ 'EN İYİ ERKEK OYUNCUSU':

Murat Yıldırım-AŞK VE CEZA-ATV

TÜRKİYE’NİN TELEVİZYON OSCAR’LARI, 7 MART
’TA SUADA’DA SAHİPLERİNİ BULUYOR..

http://www.ayakligazete.com.tr/haber/turkiye_nin_televizyon_oscar_lari_7_mart_ta_suada_da_sahiplerini_buluyor_.htm





EPISODE 48 SUMMARY

YOU WILL NEVER BE AT EASE EVER AGAIN!

The police ask Yavuz who he suspects and who he thinks is behind the shooting. Savas comes to the hospital right after the police leave the hospital and talks to Yavuz and asks him why he has done all these horrible things. Savas learns the real reason why Yavuz has hated him for years and years and he is shocked.
On the other hand Yas learns that ceyda had been meeting yavuz and she goes to the agency to ask why ceyda has dones this. Ceyda has been expecting such a confrontation and she is ready to apply her new plans.
Pala is flattered by Ceyda’s interest in him but he is also worried about his son Haldun and Haldun's psychology. Haldun has been psychologically troubled as he is trapped at home due to security reasons and he also thinks he will be kidnapped again. But haldun also meets ceyda and he does feel better. Mustafa will be brought in front of the judge and everyone is excited. Sahnur who does not know what is going on except that the lawyer has found new evidence is praying for her son to be free. But in court she learns that her honorable Yavuz, the same man who she thinks has saved Ömer's life was the one who put mustafa there in the first place and she comes to the hospital to confront Yavuz.
Yavuz is even more angry with savas after their talk at the hospital with savas so he tells the police he suspects savas to be behind the shooting and he also starts his plans about çiçek.
Yas and savas go to the doctor and they learn that their baby is healthy while at the same time yavuz's doctor explains bad news about yavuz. Çiçek is so upset after what she hears about her brother she immediately comes to the baldar house. she starts a huge argument here and rushes out of the house. Çiçek does something that even shocks herself at the place she goes to after leaving the Baldar house. Nothing will ever be the same for çiçek after this step she takes.
19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 E80841ab
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de kh69 Joi 03 Mar 2011, 6:46 pm

Hi my friens... kiss

Thank you Denisa I love you the summury is great and the photo too..i want to know the resone that make Yavoz

hate Savas too much..I think jealousy 19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 3176764736

Or because every one love him 19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 745790 even we too

For Cicek If she will go back to her bad behavior 19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 343827
..
I wish that she had an accident or gets back to van to get rid of her variable mood


kh69
kh69
membru senior
membru senior

Mesaje : 261
Data de inscriere : 25/05/2010

Sus In jos

19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 03 Mar 2011, 6:46 pm

REZUMAT Episodul 48

TU nu vei fi niciodată liniştit din nou !

Poliţia îl întreabă pe Yavuz pe cine suspectează şi cine crede el că este în spatele împuşcăturilor. Savaş vine la spital imediat după ce poliţia a părăsit spitalul şi vorbeşte cu Yavuz şi îl întreabă de ce el a făcut toate aceste lucruri oribile. Savaş află motivul real pentru care Yavuz l-a urât de ani şi ani, el este şocat. Pe de altă parte, Yasemin află că Ceyda a fost să se întâlnească cu Yavuz şi se duce la agenţie să o întrebe pe Ceyda de ce a făcut acest lucru. Ceyda se aştepta la o astfel de confruntare şi este pregătită să aplice noul ei plan.

Pala este flatat de interesul lui Ceyda ptr el, dar el este de asemenea îngrijorat de Haldun fiul său şi de starea psihică a lui Haldun. Haldun a fost psihic tulburat deoarece el este ţinut acasă din motive de securitate şi de asemenea el crede că va fi răpit din nou. Dar Haldun o întâlneşte pe Ceyda şi se simte mai bine. Mustafa va fi adus în faţa judecătorului şi toată lumea este încântată. Şahnur, care nu ştie ce se întâmplă cu excepţia faptului că avocatul a descoperit noi dovezi se roagă pentru ca fiul ei să fie liber. Dar în instanţă ea află că onorabilul Yavuz, acelaşi om despre care credea că a salvat viaţa lui Omer ,a fost cel care l-a pus pe Mustafa acolo în primul rând şi ea vine la spital să - l înfrunte pe Yavuz.
Yavuz este chiar mai supărat după ce vorbeşte cu Savaş , după ce vorbeşte la spital cu Savaş el spune poliţiei că suspectează că Savaş ar fi în spatele împuşcăturilor şi el îşi începe planurile lui cu Cicek.
Yasemin şi Savas merg la medic şi ei află că copilul lor este sănătos în acelaşi timp medicul lui Yavuz îi explică veştile proaste despre Yavuz. Cicek este atât de supărată după ce aude despre fratele ei, ea vine imediat la casa Baldar. Ea începe o controversă imensă aici şi fuge afară din casă. Cicek face ceva care chiar o va şo.ca şi pe ea , ea pleacă după ce a părăsit casa Baldar. Nimic nu va mai fi la fel ptr Cicek după acest pas .


Aici puteţi vedea serialul cu subtitrare în română



https://www.youtube.com/user/ASKveCEZAro#g/p


https://www.dailymotion.com/ASKveCEZAro
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Joi 03 Mar 2011, 8:06 pm

Salut fetelor,

Și episodul următor pare a fi bun
unii primesc răspunsuri, alții primesc întrebări

p.s. Nurgul arată foarte bine, față de începutul serialului. Probabil îi priește sângele tânăr Smile
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 03 Mar 2011, 8:09 pm



Bună Pufy !!!despre prospătura ce a apărut cu Tuba prin presa zilei de azi


The guy next to Tuba is the director of the movie GİŞE MEMURU (Toll Booth)... He won 3 prizes with it at Altin Portakal (Golden Orange film festival) which is the most important festival next to SIYAD film festival... His name is Tolge Karacelik...

OMG, he is born 1981 ... he really is looking much older..





Tipul de lângă Tuba este directorul filmului GİŞE MEMURU (Toll Booth) ... El a câştigat 3 premii cu acest film la Altin Portakal (Golden Orange festival de film), care este cel mai important festival după festivalul de film SIYAD ... Numele lui este Tolge Karacelik ...

OMG, el este născut în 1981 ... el într-adevăr arată a fi mult mai bătrân ..


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Joi 03 Mar 2011, 8:15 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Joi 03 Mar 2011, 8:14 pm

DENISA a scris:

pe Tuba a zăpăcit-o de cap jocul din Gonulcelen și probabil că nu mai vede bine. Ăla pare mai bătrân decât tata Smile
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 03 Mar 2011, 8:15 pm

e născut în '81 dar pare a fi văr cu bunicul Smile Smile Smile
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 19. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 33 din 40 Înapoi  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum