Serialesitelenovelet
48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+25
lindus43
Theo_1
vania_e
DENISA
dana17
rina-rina
Gloxinia2010
Luana
Garo
iulianagl
rodica 57
pufy2010
dana4699
teodora_roman
dlacatus65
Geta
Admin_dea05
lica54
ASI 4 ever
florica
andreea90
narcisa
alitheea
axxa246
anuta1971
29 participanți

Pagina 19 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Urmatorul

In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Geta Sam 19 Mar 2011, 6:41 am

Buna dimineatza mandrele mele. Mai intai bem cafea , sa ne trezim. Vorbim "dupe". Cand ma scol nu vorbesc cu nimeni. Totzi sunt dusmanii mei !!!! cafea cafea 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 2743637754 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 2743637754
Geta
Geta
vip
vip

Mesaje : 407
Data de inscriere : 29/11/2009
Localizare : Constanta

Sus In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Sam 19 Mar 2011, 7:28 am

Buna dimineata doamnelor, Pufy....
Se pare ca s-au potolit lucrurile.
Am citit din urma si plec sa vad si eu filmul.
Va pun si o cafea fierbinte.V-ati culcat tarziu si sunteti somnorosi, banuiesc...48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Kahve1g
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 19 Mar 2011, 7:34 am

Buna dimi!!!Am pus cafeluta la foc .Ma apuc sa vad si eu filmul.
Eu cu Luana suntem in schimbul de dimineata Smile

cafea cafea
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Geta Sam 19 Mar 2011, 7:35 am

Luana , un ibric cu cafea , ca cel din poza ta am baut si nu mi-a ajuns ca sa ma trezesc. Nu indraznesc sa ma gandesc mai departe la serial , pentru ca nu stiu ce le mai trece prin cap scenaristilor. Asa ca ma intorc la episodul de aseara sa revad cateva scene. As vrea sa stiu cat de bine stie Cansel sa cante la pian. In episodul acela memorabil , unde a cantat pe scena pentru copiii cu handicap , stiu ca el a cantat bucata aceea scurta. Dar in timpul filmarilor???
Geta
Geta
vip
vip

Mesaje : 407
Data de inscriere : 29/11/2009
Localizare : Constanta

Sus In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Sam 19 Mar 2011, 8:36 am

Geta a scris:Luana , un ibric cu cafea , ca cel din poza ta am baut si nu mi-a ajuns ca sa ma trezesc. Nu indraznesc sa ma gandesc mai departe la serial , pentru ca nu stiu ce le mai trece prin cap scenaristilor. Asa ca ma intorc la episodul de aseara sa revad cateva scene. As vrea sa stiu cat de bine stie Cansel sa cante la pian. In episodul acela memorabil , unde a cantat pe scena pentru copiii cu handicap , stiu ca el a cantat bucata aceea scurta. Dar in timpul filmarilor???
Eu ma uit la film, dar printre treburi. Dar cat ma uit, sunt atenta, asa cred. Si mie mi se pare ca A CANTAT CANSEL, fara dubiu. "Carabusul" lui Rimski Korsakov este o piesa grea...Dar el a lucrat f. frumos. Cand nu canta actorul, ii arata ba mainile, ba fata. Dar aici l-au aratat cu totul, iar "labutele imblanite" sunt ale lui, sigur./
Se va auzi in curand cred...
Au ei o slabiciune pt acest compozitor.
Si in 1001 de nopti se canta poemul simfonic Sherezada. Era chiar tema muzicii filmului...
Mi-a placut cum a cantat Cansel.
Dar nu am vazut decat part. 1...Mai am...
Iti mai fac un ibric daca vrei...
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Sam 19 Mar 2011, 8:38 am

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 1117316kaffeeberchamb1
Uite aici mai multa.
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 19 Mar 2011, 8:39 am

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Images?q=tbn:ANd9GcRVQKVql5nVDDtklZgidfAULYe-PE31QrfRyTcypu_kouEjZiF9oA&t=1buna dimineata Geta,Luana,Dea,multumesc de 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 607702 buna dimineata tuturor ,un sfarsit de saptamana frumos sa aveti,de si nu stiu cum tine timpul asta capricios cu noi ,ieri dimineata era primavara era frumos iar acum 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 201799 si este iar putin 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 51650 .Vizionare placuta la schimbul de dimineata,acum avem o saptamana de facut si desfacut scenarii,si pe f.b. este scenarita la mare cautare 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 441904
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 19 Mar 2011, 8:42 am


Safa Tli Girls as am watching the end of the episode again and again ok and even if i dont understant what they are saying but murat was preparing his self very early and ceren was surprised he was stressed but not upset any more will we have a great surprise next episode yani Murat will decide to confess his love knowing that ...hasret will marry levent yani he will go to her house just after levent left and he will try to talk :P


Hiba Naji my scenario girls:
H calls hoca telling him to rush to her house immediately M knocks H's door H welcomes him..they keep a distance from each other at the very first beginning they dnt say a word there's only silence H runs in to M's arms saying m nt getting married M will cry from happiness they sit with each other all... day long reviving their love with sweet memories



Mia Saad a list of what we don't want to see next :DDD

A- Hasret at Murat's class
B- Saime Hanim opening doors
C- Levent's face :PPP
...
add what you want guys
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 19 Mar 2011, 8:53 am

[b]Imy Elçin My answer to u Safsouf and i'll really go now : g lu ton dernier message et il m'a plu pr une fois :D mais g voulu te dire ke Levent n'a jamais aimé Hasret, il n'a jamais aimé ds sa vie!!! il a voulu gagner Hasret mais pr la nième fois il était égoiste!!! il a voulu qu'il se débarrasse d'elle avant qu'elle le fasse ell...e même car il savait bien qu'elle va le quitter un de ces jours!!!! il est un mauvais perdant!!!! il a joué sa dernière carte en disant cette fameuse phrase à la fin, il a taquiné Hasret essayant de la pousser à parler et à dire qu'elle va rester avec lui malgrè tt... MAIS g trop aimé le sourire de hasret à la fin tropppp et maintenant bonne nuit chère algériana il est 3h:30 du mat ......... un comentariu pt. sfarsitul ep.
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Geta Sam 19 Mar 2011, 9:00 am

Luana a scris:
Eu ma uit la film, dar printre treburi. Dar cat ma uit, sunt atenta, asa cred. Si mie mi se pare ca A CANTAT CANSEL, fara dubiu. "Carabusul" lui Rimski Korsakov este o piesa grea...Dar el a lucrat f. frumos. Cand nu canta actorul, ii arata ba mainile, ba fata. Dar aici l-au aratat cu totul, iar "labutele imblanite" sunt ale lui, sigur./
Se va auzi in curand cred...
Au ei o slabiciune pt acest compozitor.
Si in 1001 de nopti se canta poemul simfonic Sherezada. Era chiar tema muzicii filmului...
Mi-a placut cum a cantat Cansel.
.

Da , piesa asta este foarte grea , tocmai de aceea sunt curioasa daca a cantat Cansel. Este adevarat ca sunt mainile lui , dar ... chiar as vrea sa stiu. El are studii de pian , altfel n-ar fi putut canta nici macar piesa aceea scurta de la concert. Pentru piesa aceea a studiat cu o profesoara timp de o saptamana. Un neavenit n-ar fi putut face asta in veci. Oricum , pe mine Cansel ma fascineaza , pentru ca este un actor foarte bun si are calitatzi deosebite. De aceea spun ca este barbatul ideal pentru Tuba. Pe plan intelectual sunt la acelasi nivel , ceea ce nu s-a vazut cu altzi perteneri de film. Ceilaltzi au fost foarte buni actori, dar atat. Tuba si Cansel au si alte preocupari : pictura ( Cansel in muzeul Louvru spune mult) , muzica , copiii cu handicap ( sunt impreuna acolo ) , danseaza impreuna extraordinar ( nu numai un pas la stanga si unul la dreapta ) si as putea sa insir o sumedenie de asemanari intre ei. Intr-o relatzie , iubirea se cimenteaza si cu aceste preocupari , placeri , comune. Si bineantzeles cu respectul reciproc.. Dar nu hotarasc eu , ci Tuba si Cansel. Vom vedea ce va fi.
Geta
Geta
vip
vip

Mesaje : 407
Data de inscriere : 29/11/2009
Localizare : Constanta

Sus In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Sam 19 Mar 2011, 9:08 am

Luana a scris:"Carabusul" lui Rimski Korsakov este o piesa grea..



salut ladies
americanii au talent.
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 19 Mar 2011, 9:16 am

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Iubirea_cel_mai_frumos_lucru_daca_ai_cu_cine_sa_o_traiesti_2178
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 19 Mar 2011, 9:20 am

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Stream.php?type=image&source=site&size=large&hash=fe68cf2b9189d6&username=andreea_popa&key=xmicul dejun pt. voi, pofta buna 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 19 Mar 2011, 9:23 am

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 FreziaVa doresc o zi senina cu multe bucurii alarturi de cei dragi 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 296580 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 296580 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 296580 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 155656
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Geta Sam 19 Mar 2011, 9:34 am

Multzumim. Va parasesc mandrelor pana dupa amiaza. 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 155656 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 155656
Geta
Geta
vip
vip

Mesaje : 407
Data de inscriere : 29/11/2009
Localizare : Constanta

Sus In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana4699 Sam 19 Mar 2011, 9:36 am

buna dimineata
o zi frumoasa si din partea mea kiss kiss si cafea pentru voi
dana4699
dana4699
vip
vip

Mesaje : 1367
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 45
Localizare : piatra neamt

Sus In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Sam 19 Mar 2011, 9:47 am

axxa246 a scris:



salut ladies
americanii au talent.

Americanii??
Nu e neamt tipul???
A numarat nemteste.
Voiam sa va spun ca pe Ddizi part. 3 este execrabil pusa. Imagine proasta si sunet decalat cu multe minute. E un haos de la jumatate pana la sf. partii a treia.
Dar nu am timp sa caut pe YT , asa ca l-am inghitit asa, nemestecat...
E prima data cand se intampla asa ceva. Cred ca ora tarzie este vinovata. Dormea putin autorul inregistrarii.
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Sam 19 Mar 2011, 10:05 am

Luana a scris:

Americanii??
Nu e neamt tipul???
da, el e neamt.
nu am fost atenta cum a numarat, dar i/am vazut cerd ca in juriu pe niste actori din Dallas
si am crezut ca ceva in america
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Gloxinia2010 Sam 19 Mar 2011, 11:23 am

[quote="Luana"][quote="axxa246"]

[http://www.trilulilu.ro/irma100/b3a4816b5b4cbb

Si la pian! O zi minunata tuturor!

Gloxinia2010
membru activ
membru activ

Mesaje : 52
Data de inscriere : 02/09/2010

Sus In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Sam 19 Mar 2011, 11:27 am

[quote="Gloxinia2010"] kiss
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de rina-rina Sam 19 Mar 2011, 11:30 am

Hi!
I am glad that marriage failed! Murat to stop grieving and move on Hasret!

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 3108673P

rina-rina
membru activ
membru activ

Mesaje : 167
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 19 Mar 2011, 11:55 am

rina-rina a scris:Hi!
I am glad that marriage failed! Murat to stop grieving and move on Hasret!

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 3108673P
48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 648483 Rina kiss
And I, for the first time Levent did made me happy Smile
I hope to see a different attitude towards Hasret and especially Murat not to flee..
Sorry, my English is very bad Crying or Very sad


Ultima editare efectuata de catre anuta1971 in Sam 19 Mar 2011, 12:02 pm, editata de 1 ori
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Sam 19 Mar 2011, 11:56 am



[http://www.trilulilu.ro/irma100/b3a4816b5b4cbb

Si la pian! O zi minunata tuturor![/quote]

cheers
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 19 Mar 2011, 12:11 pm

Bună ziua fetelor, vă doresc o zi bună şi un week-end minunat kiss kiss kiss

Sărut mâna pentru cafea kiss Geta şi mie mi-e frică să gândesc mai departe, cum am mai spus nu cred deloc în altruismul lui Levent, ultima replică din episod a dovedit-o. O să le mai facă rău porumbeilor noştri dar din păcate mai mult rău cred că o să-şi facă ei singuri... sper din suflet să nu fie aşa,sau cel puţin să avem şi noi câteva episoade cu scene romantice.

Şi pentru că azi sunt foarte bucuroasă vă dedic o melodie conformă cu starea mea Smile Smile

anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 19 Mar 2011, 12:11 pm

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 50773

buna Anuta ,a renuntat Levent la Hasret de frica sa nu-l lase ea pt. ca stia bine care este adevarul,altfel nu ar fi zis fraza finala,care l-a dat de gol ,nu-ti fa probleme ca ii foarte buna engleza ta, cand poti sa te intelegi cu cineva atunci ii bine,o zi minunata in continuare 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 50773 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 50773 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 50773 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 739741 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 739741 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 739741 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 155656
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 48. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 19 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum