Serialesitelenovelet
49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Pbucket

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+27
Lucica10
vania_e
razbunator
vivi
gorbaciov
tiberici
Gloxinia2010
teodora_roman
Garo
dlacatus65
ASI 4 ever
Admin_dea05
DENISA
axxa246
Luana
dana17
anuta1971
Cristina84
iulia1965
pufy2010
Geta
alitheea
andreea90
florica
narcisa
lica54
iulianagl
31 participanți

Pagina 17 din 40 Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Urmatorul

In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Mar 29 Mar 2011, 12:05 am

Noapte buna dragelor 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 770964 si vise placute kiss 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 155520 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 79551 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 155656
andreea90
andreea90
vip
vip

Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 29 Mar 2011, 12:19 am

Cansel Elçin-Yeşilçam Ödülleri-28 Mart 2011

http://www.metacafe.com/watch/6175487/cansel_el_in_ye_il_am_d_lleri_28_mart_2011/

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 22wal9rc
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Mar 29 Mar 2011, 12:27 am

DENISA a scris:
Cansel Elçin-Yeşilçam Ödülleri-28 Mart 2011

http://www.metacafe.com/watch/6175487/cansel_el_in_ye_il_am_d_lleri_28_mart_2011/

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 22wal9rc

Multumim Denisa pentru video 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 283516 kiss 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 517793 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 155520
andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Mar 29 Mar 2011, 2:25 am

Si cum eu n-am somn la ora asta ..se pare ca nici Cansel nu are .. pentru ca sta pe Twitter on si vorbeste cu noi 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 283516 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 283516 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 283516 .. aici cateva din "declaratiile "(conversatiile) lui

http://twitter.com/#!/cansellelcin

cansellelcin cansel elçin
yok daha uyumadim...:) ama yakinda gidicem.
54 minutes ago Unfavorite Retweet Reply

Evet arkadaslar, buraya bütün yazdiklarinizi okuyorum...Simdi ödül töreninden döndüm ve Çogunlugun ödül almasina çok sevindim. Sevgiler.
2 hours ago Favorite Retweet Reply

Hosbulduk arkadaslar.Mesajlarinizin hepsini okuyorum ve çok mutlu oluyorum. Ilginiz için çok tesekkür ederim. Sevgiler.
25 Mar Favorite Retweet Reply

Yavas yavas çözüyorum Twitter'i...
24 Mar Favorite Retweet Reply

Herkese Merhaba, Ilk defa Twitter'de yaziyorum. Bakalim nasil bir seymis...
22 Mar Favorite Retweet Reply

si traducere Smile

cansellelcin Cansel Elçin
Nu am dormit nici mai mult, dar în curând ...:) gidicem.
54 minute în urmă Unfavorite Răspunde retweet

Prieteni Da, aici am citit toate dvs. de editare ... Acum, cele mai multe de la ceremonia de premiere, m-am dus înapoi şi foarte bucuros pentru a prinde. Al tău.
2 ore în urmă Raspunde Favorite retweet

Nisa pentru a citi Arkadaslar.Mesajlarinizin-le pe toate şi sunt foarte fericit. Vă mulţumim pentru interesul dumneavoastră. Al tău.
25 martie Favorite retweet Raspunde

Încet çözüyorum Twitter ...
24 martie Favorite retweet Raspunde

Bună ziua tuturor, prima dată pentru a scrie pe Twitter. Să vedem ... Ce e
22 martie Favorite retweet Raspunde

Ce ma bucur ca vorbeste cu noi 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 283516 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 283516 .. asta inseamna ca la ora 1-2 noapte cat e .. este singur si nu are obligatii Smile .. deci Tuba e in corasonu lui 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 283516
Ma duc si eu la somnic acum .. sa-l visez pe Cansel 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 283516 .. maine speram sa raspunda si la intrebarile despre film de ce nu il dau ce-i de la Atv

kiss 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 155656
andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de florica Mar 29 Mar 2011, 8:24 am

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Trandafiri-romania1Buna dimineata tuturor,Andreea ai conversat si tu cu Canselutu'?am adus tricolorul sa mergem la meci poate asa o sa castige si ai nostri barem un meci,hai Romania!!!!!!!!O zi cu sanatate si noroc,spor in tot ce faceti! 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 296580 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 296580 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 296580
florica
florica
vip
vip

Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

Mesaj Scris de florica Mar 29 Mar 2011, 8:38 am

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 200552_151005858297066_100001629583187_319496_370498_n
florica
florica
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 29 Mar 2011, 8:39 am

Buna dimi fetelor!Vaiii sad nu a fost ep vineri si nici nu se stie daca va fi saptamana asta? sad
Am citit ca se termina serialul si in iunie Crying or Very sad deja imi este dor de ei........
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Mesaj Scris de florica Mar 29 Mar 2011, 8:42 am

Admin_dea05 a scris:Buna dimi fetelor!Vaiii 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 593891 nu a fost ep vineri si nici nu se stie daca va fi saptamana asta? 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 593891
Am citit ca se termina serialul si in iunie 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 910884 deja imi este dor de ei........
Buna dimineata DEA,din ce in ce mai rau, aici programul Atv-ului pe azi 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 419114 : https://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.yildiz.tv%2F%3Fact%3Ddvr%26chan%3Datv&h=cf215
florica
florica
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de florica Mar 29 Mar 2011, 8:46 am

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Mic-dejun-sanatos49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 196470_142730932459374_100001674056644_247675_8084974_n 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 296580
florica
florica
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de florica Mar 29 Mar 2011, 8:59 am

İrem V-am adus un scenariu al ep.45 inchipuit de fetele de pe GONULCELEN DIZI
45.bölüm senaryosu
1.kısım: (bu senaryo tahmin senaryosu değildir :D yazacaklarımın olacağını hiç sanmıyorum)
Hasret biraz mutluluk duygusuyla karışık,levent’e hala borçlu hissediyordu kendini.ne de olsa onun için az şey yapmamıştı.leventse muratın yanına doğru gidiyordu.gitmiyordu aslında .. adeta uçuyordu!
Murat provasını tamamlamıştı.şimdi sabırsızlıkla nikahın gelmesini bekliyordu.bir an önce kurtulmak istiyordu bu yükten!daha sonra buralardan uzaklaşmak…ceren arada bir yanına geliyordu odasına fakat içten içe çok üzülüyordu arkadaşına ve hasrete…
Hasret bir koşu annesinin yanına gitti ve ona sımsıkı sarıldı.gözyaşlarını annesinin omzuna bıraktı.oysa ki ; başkasına bırakmaktı dileği…sadece göz yaşlarını da değil,kalbinide…annesi kızının saçlarını okşuyor,sırtını sıvazlıyor ve arada bir “geçti kızım” diyordu.ne yapabilirdi ki!
2.kısım:
S:şimdi nasıl devam edeceksin hayatına hasret?
H: (elleriyle gözlerini silerek) bilmiyorum.ama artık muratta yok.bıraktım mutlu olsun. (fragmandan) “artık muratın beni sevdiğine dair hiçbir umudum yok.”
Levent muratların evine gelmişti ve bir hışım kapıyı yumrukluyordu. (evinde zil yokmu? Pardon zaten eve gittiğinde yok :D) kapıyı nakiye açtı fakat nakişi bişey demesine fırsat vermeden muratın odasına çıktı.
L: (alkışlar) bravo…istediğin oldu işte.hasretle evlenmiyoruz. Doğru duydun,evlenmiyoruz!hepsi senin suçun…(fragmandan) “hasret benim olmadıysa,senin de olmayacak!”
M: (donup kalmıştı,ne söyleyeceğini bilmiyordu.acaba hasret nasıldı şu an?sadece bunu düşünüyordu..cılız çıkan,ama düşünceli bir edayla) nasıl yani…
3.kısım:
Levent biraz daha tartıştıktan sonra (!) evi terk etti.murat cerenin yanına merdivenlerden kayarak ulaştı ve sımsıkı sarıldı.
C:demin kavga ediyordun murat.ne oldu böyle? (elini muratın alnına koyar) ateşin mi var? Yooo,yok.murat ne oldu? Konuşsana.bayram değil,seyran değil :D
M:sıkı dur.hasret ev-len-mi-yor! artık tutmam aşkımı içimde.
Sonra bütün herkese tek tek sarılır.annesi bile murat sevindiği için mutlu olmuştur.
4.kısım:
Ertesi sabah,nesrin hasreti arar ve onu evlerine yemeğe davet eder.(bu bölümde nesrinin oğlu için uğraşmasını istiyorum :D) hasret çok şaşırsada ucunda muratı görmek olacağı için kabul etti.öğlen vakti hasret eve geldi.üzerinde bembeyaz dizüstü elbise,boynunda yine beyaz bir flarla kapıdaydı.beyaz rengi herkes taşıyamazdı.fakat hasret güzel kaldırıyordu doğrusu :D
Ethem bu güzel havayı değerlendirmek istemişti ve yemek masasını arka bahçeye bakan balkona çekmişti.masanın beyaz örtüsü sanki hasretle anlaşıp konmuştu :D öyle bir uyum içindeydiler..nitekim nesrin bunu dile getirdi.
N:ne güzel olmuşsun hasret,beyaz çok yakışmış sana.hem,masamızla çok uyumlusun. Der ve hafifçe gülümser. Hasret şaşkınlıktan küçük dilini yutmak üzeredir :D
H:teşekkür ederim nesrin hanım. (masaya bakar) şu güzel sofrada sizinde payınız vardır kesin :D
N:çoğunluk nakiyeye ait olsada,bende bir şeyler kattım tabi.ee,muratın yardımıda esirgenmez :D (hadi ordan,murat bişey yapmadı :P)
5.kısım:
Hasret gözleriyle muratı ararken sonunda murat balkona çıktı.
M:biri beni mi andı? (gayet neşeliydi ve uzun zaman sonra içten gülüyordu)
N:ah,evet muratçım.masayı hazırlamak için uğraşlarını söylüyordum hasrete. (murat yapmadığı bir şey için iltifat aldığından muzurca sırıtır)
M: (ellerini gösterir) sorma hasret,öyle yoruldum ki :D
Ceren muratın koluna vurur.fısıldayarak) “abartma” :D
N:şu anma konusuna gelirsek…başkaları da anmış olabilir seni. (der ve hasretin gözünün içine bakar) hasret yakalanmanın verdiği heyecanla kıpkırmızı olur.
E:hasret kıpkırmızı oldun kızım.güneş yaradı sana,pembelik geldi üstüne :D
H: (elleriyle kendini yelleyerek) sormayın ethem bey,bir yaradı ki… :D
6.kısım:
Yemeklerini yedikten sonra bahçeye tamamen hakim olurlar.nesrin ve ethem konuşarak şakalaşıyor,nakiş cerene kimliği belirsiz aşkını anlatıyordur.murat ve hasret ise içeriye geçmiş,muratın doğum gününü izliyorlardır.evde güzel bir atmosfer vardır.herkes halinden memnundur.hiçkimse nikahtan bahsetmiyordur.sanki böyle bir olay yaşanmamış gibi davranıyorlardı.hasretlerin videosu bittiğinde birbirlerine döndüler.
M:ne güzel günlermiş…(dedi ve ayağa kalkarak bardaklara kola koydu ve sonra tekrar oturdu.birini hasrete verdi,bardağı yukarı kaldırarak) “daha güzel günlere” dedi…
7.kısım:
Hasret bu güzel jesti ikiletmedi ve onun gibi yaparak elini havaya kaldırdı.gözlerine sıcacık gülümseyerek baktı.muratta karşılık verdi.bir süre sonra onlarda bahçeye çıktılar.murat bahçeden bir çiçek (ot :D) kopararak hasrete verdi.
H:bir çiçekçi kıza bu yapılır mı? Bu çiçek değil ki! Ot! :D
M: (murat huzursuzca kıpırdandı) pardon…pot kırdım sanırım.muret küçük emrak gibi derdini anlatmaya çalışırken (!) hasret onu yanağından öptü ve “teşekkür ederim” dedi naif bir sesle.
Sonra hasret kendini sandalyeye attı.bu hava onu yormuştu.yine de sevdiğinin yanında olduğu için sorun yoktu :D derkeeeeen…
8.kısım:
Murat bir sandalye daha koydu hasretin karşısına.topuklu ayakkabılarını çıkardı ve bacaklarını diğer sandalyeye koydu hasretin.ethem,ceren ve nakiye onlara ağzı burnu kaymış bir biçimde bakarken (!) nesrin’in “öhö,öhö” sesleriyle önlerine döndüler.fırsat bu fırsat diyen murat (!) nefesini hasretin kulağına vererek “senin bana hediyen (öpücüğün) karşısında bende sana bunu yapayım dedim” dedi fısıldayarak. Bir süre öylece etrafı seyrettiler.hava kararmaya başlıyordu.güneşin kızıllıkları hasretin üzerinde çok sevimli bir ifade bırakmıştı.murat kafasını hasrete çevirdiğinde hasretin uyuduğunu gördü.nesrinden bir tüyo geldi :D :D
N:oğlum,al kucağına odana götür :D (aslanım baa :D)
Murat anne sözü dinleyip (!) hasreti kucağına aldı.demin nefesini hasretin kulağına veren murat,şimdi de hasretin nefesini boynunda hissediyordu.gül kokulu sevdiği ne güzel uyuyordu öyle…usulca yatağına bıraktı ve bir süre onu izledi.sonra ellerini tutup öptü.nakiyeyi içeriye çağırdı.
M:nakiye,hasret elbiseyle rahat uyuyamaz,sen hasrete giyecek bir şey bul. (aslında kendi eşofmanını verecekti ama vazgeçti :D)
9.kısım:
Nakiye hasrete cerenden bir gecelik verdi.sonra murat salonda kıvrılıp kattı.bütün gece hasreti düşünerek uykuya teslim etti kendini.hasretin en küçük bir dokunuşlarının yüreğinde yarattığı fırtınalarla ilgili bir rüya görüyordu ve su içmek için yerinden kalktı.yatağına yatmadan önce hasrete bakmak istedi ve odasına girdi sessizce.istemsizce tebessüm etti.hasretin üstünü örttü ve saçlarını okşadı.nasıl olduğunu bilmeden orada uyuyakaldı.
Sabah olmuştur.ceren hasreti uyandırmak için odaya gider fakat muratı orada görünce yavaş yavaş tüyer :D böyle güzel bir sabaha yakışmayacak belki ama pencereden levent görünür.üzerinde dün geceden kalan bir yorgunluk vardır.(muratların evden çıkınca bara gitmiştir.yanına bir kız gelmiştir ve olan olmuştur :D)
Nakiye kapıyı açar ve şaşıp kalır.levent bir şeyler söylemek zorunda kalır.
10.kısım:
L:emin ol dün ki gibi bir tartışma olmayacak nakiş.aksine özür dilemek için geldim.
Nakiye kekelemeye başlar.aslında nedeni hasretinde bu evde olmasıdır.hemde cerenden duyduğuna göre muratın odasında muratla olduğu içindir telaşı.levent daha fazla beklemez ve içeri girer.yukarı çıkar ve gördüğü manzara karşısında donup kalır.birbirine kenetlenmiş iki aşık…oysa ki levent hiç bu kadar yakın olamamıştı hasrete.özür dilemek için gelmişti ama bir kez daha nefreti kabardı murata.üstlerinden yorganı çekti ve bağırmaya başladı.hasret ve murat irkilerek uyandılar.böyle bir sürprizi (!) beklemiyorlardı.
H:levent.
L:oo hasret hanım,günaydınlar efendim iyi uyudunuz mu?
H:levent saçmalama.imalarda bulunup durma!
L:durursam nolur! Evlenmekten vaz mı geçesin ha!ne yaparsın hasreeeet! Söylesene.
M:yeter levent bağırma!
11.kısım:
Levent tam murata cevap verecekken murat söze başlar.
M:nişanlıyken senin karışmaya hakkın yok,o benim nişanlım derdin.şimdi karışmam için bir engel kalmadı levent,o yüzden ağzını bile açma.levent sinirden ne yapacağını şaşırmıştır ve orayı terk etmek ister.kapıdan çıkarken tekrar onlara döner.
L:unutmadan söyleyeyim eski nişanlım!ben seninle yaşayamadıklarımı başkalarıyla yaşadım bile!sen burada muratla beraberken boş durdum sanma yani bir zamanlar evleneceğim kadın!ben başkasıyla birlikte oldum bile.
Hasret böyle bir şey beklemiyordu.levent artık onu ilgilendirmezdi…ama…yine de bu kadar çabuk unutulmak gururuna dokunmuştu.bu hakediyormuydu? Kimbilir…zaman gösterir!
45.bölüm sonu

florica
florica
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de florica Mar 29 Mar 2011, 9:11 am

am visat asta noapte ca actrita care-o interpreteaza pe Nakie a murit 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 593891
florica
florica
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de florica Mar 29 Mar 2011, 9:14 am

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 196456_10150134276908087_7225298086_6564362_217211_n 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 296580 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 296580 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 296580 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 155656 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 155656 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 155656
florica
florica
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Mar 29 Mar 2011, 12:35 pm

Un videoclip pus de Cansel pe twitter 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 283516 .. asta da barbat adevarat 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 283516 Smile

@cansellelcin cansel elçin
Nazik davranirsan istedigini eldedebilirsin...Efsane Jean-Paul Belmondo... :) https://www.youtube.com/watch?v=8rEgmOsRuho
12 hours ago via Tweet Button Favorite Retweet Reply

melodii tot de el
Melodia Sorry angel .. este pentru Elisabet Taylor
-- William Sheller - Un Homme Heureux youtube.com/watch?v=S-vE3s… via @youtube
23 Mar Favorite Retweet Reply

Saygilar... https://www.youtube.com/watch?v=mCNHtiZu2TU&feature=player_embedded#at=12
23 Mar Favorite Retweet Reply

https://www.youtube.com/watch?v=mCNHtiZu2TU&feature=player_embedded#at=12
andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de alitheea Mar 29 Mar 2011, 1:43 pm

Bine v-am gasit zanute , multumim andreea , ce barbat Cansel ... 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 283516 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 283516 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 283516 , o fi el turc din nastere , dar e francez pana in adancul sufletului..., dupa cum vedeti este ancorat in permanenta acolo, asta se vede chiar si din incursiunile franceze din serial , si filmul facut de el , se pare ca vrea neaparat sa stabileasca o punte intre cele doua culturi . Este un om deosebit , cum mai rar intalnesti in lumea lor in zilele noastre , putin timid la aparitiile in public , dar un om care isi urmeaza cu fruntea sus calea si romantic pana in maduva oaselor...
Nu ai cum sa nu iubesti un astfel de om...Sper din tot sufletul ca Tuba sa fie omul care sa il intregeasca in viata... 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 283516 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 283516 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 283516
alitheea
alitheea
vip
vip

Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

Mesaj Scris de florica Mar 29 Mar 2011, 2:03 pm

Spoiler:
andreea90 a scris:Buna ziua dragelor 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 517793 .. Florica i-am scris lu Cansel sa ne spuna ce se intampla cu filmu de ce nu apare .. acum asteptam sa raspunda .. de aseara de cand ne-a zis ca se duce la nani .. n-a mai scris nimic .. nu intra chiar asa de des ,dar citeste mesajele .. sa vedem ce o sa zica 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 131747 O zi frumoasa sa aveti 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 517793

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 15529617084704961487011 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 918686 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 918686 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 918686 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 517793 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 517793 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 517793

florica
florica
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de florica Mar 29 Mar 2011, 2:09 pm

BUGÜN SAAT 17:00 'DA GALATASARAY ÜNİVERSİTESİNDE CANSEL ELÇİN'İN SÖYLEŞİSİ VAR ...
florica
florica
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de DENISA Mar 29 Mar 2011, 2:15 pm

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 22069_b

29.03.2011 13:30:00

http://www.ayakligazete.com.tr/haber/2010_yilinin_en_iyi_dramasi_belli_oldu_.htm
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de florica Mar 29 Mar 2011, 2:20 pm

Küçücük bir bakışın çözer beni kolayca
Kenetlenmiş parmaklar gibi
Sımsıkı kapanmış olsam

Yaprak yaprak açtırırsın49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 205762_113801858699584_100002093117532_128054_7606104_no poezie dedicata mainilor lui Cansel 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 225264
...İlk yaz nasıl açtırırsa
İlk gülünü gizem dolu hünerli bir dokunuşla

Hiç kimsenin yağmurun bile
Böyle küçük elleri yoktur

Bütün güllerden derin bir sesi var gözlerinin
Başedilmez o gergin kırılganlığınla senin
Her solukta sonsuzluk ve ölüm
florica
florica
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de florica Mar 29 Mar 2011, 2:32 pm

https://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.sabah.com.tr%2FGunaydin%2FMagazin%2F2011%2F03%2F29%2Fannesini_sevgilisi_ile_tanistirdi&h=cf215
florica
florica
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de DENISA Mar 29 Mar 2011, 2:33 pm

2010 YILININ EN İYİ KADIN OYUNCUSU BELLİ OLDU!

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 22057_b

http://www.ayakligazete.com.tr/haber/2010_yilinin_en_iyi_kadin_oyuncusu_belli_oldu_.htm
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Mar 29 Mar 2011, 3:25 pm

ALM (Aujourd’hui Le Maroc), “Lamiss” olarak bilinen Türk star Tuba Büyüküstün ile Fas’ı ilk ziyareti sırasında buluştu. Röportajımızda Tuba’nın olağanüstü oyunculuğu ile, Türk dizilerinin Fas’taki ve Arap dünyasındaki başarısından söz ettik.

ALM: Arap dünyasında bu kadar başarılı olacağınızı hiç düşünmüş müydünüz?

TB: Diziye başladığımda Arap kanallarında gösterileceğinden haberim yoktu. Arap izleyicilerimizin de olduğunu duyduğumda çok sevinmiştim. Bununla beraber başka bir dünyayı tanıma fırsatım oldu.

Dizilerinizde genellikle romantik karakterleri oynadınız. Gerçek hayatta da romantik misinizdir? Aşk hakkında ne düşünüyorsunuz?

- Evet romantiğim. Aşk hakkında düşünmemiz gerekmiyor ya da onun hakkında bir fikrimizin olması gerekmiyor. Sadece hissetmemiz ve yaşamamız lazım. Birine aşık olduğum zaman, duygularımı hemen açıklayamam. Ama açıkladıktan sonra daha çok aşık oluyorum ve kendimi tamamen aşka adıyorum.

Bu Fas’a ilk gelişiniz mi? İzlenimleriniz neler?

- Evet, bu ilk gelişim. Çok duygulandım, çok büyüleyici ama ne yazik ki vaktim az olduğu için diğer büyük şehirleri ziyaret edemedim.

Arap ülkelerinde “Lamiss” ismiyle tanınıyorsunuz. İsmin ne anlama geldiğini biliyor musunuz?

- (gülüyor) Evet, bu isim, gerçek ismimden daha çok biliniyor. İnternette bu ismin anlamını araştırdım ama maalesef bulamadım.

Dizilerinizde sizin Arapça dublajınızı yapan kişiyle tanışma fırsatınız oldu mu?

- Hayır, tanışma fırsatım olmadı hiç ama bir kere telefonda konuştum onunla. Adı Annahid Fayad. Suriyeli ve Arap dünyasında tanınmış bir oyuncu.

Gelecek için planlarınız neler?

- Yapmak istediğim projeleri önceden planlayan ve belirleyen biri değilim. Söyleyebileceğim tek şey, oyunculuğu çok seviyorum ve hayatımın sonuna kadar oyunculukta başarılı olmak için çok çalışacağım.

Kıvanç Tatlıtuğ ile ortak bir projeniz olacak mı?

- Hayır maalesef. Onunla bir projede oynamam için bir teklif almadım.

Türk dizilerinin Arap dünyasındaki başarısını neye bağlıyorsunuz?

- Dizilerimizin evrensel duygulara hitap ettiğini düşünüyorum. Hikayeler ve durumlar sadece Türklerin hayatlarını yansıtmıyor. Herkesin başına gelebilecek durumları anlatıyor. Onun için Türk dizilerinin Arap izleyicileri çektiğini düşünüyorum.

Hayranlarınızla aranız nasıl?

- Bu soruya nasıl cevap vereceğimi bilmiyorum. Hayranlar gerçekten inanılmazlar. Benim projelerimi büyük bir içtenlikle takip ediyorlar. Beni benden daha iyi tanıyorlar. Bazen onlarla görüşüyorum ve sadece projelerimi değil, her şey hakkında konuşuyoruz.

Fas sineması hakkında bir bilginiz var mı?

- Türkiye’de Fas filmleri çok fazla gösterilmiyor. O yüzden ne yazık ki pek seyredemedim ama seyretmeyi isterim. Türk sinemasından başka bir sinemayı tanımak isterim.

Güzelliğinizin sırrı nedir?

- Şahsen, güzelliğin kadınlarda bir bütün olduğuna inanıyorum. Kendinizi güzel bulmanız için, öyle hissetmeniz gerekiyor. Aklınıza, ruhunuza ve vücudunuza bakmanız gerekiyor. Bu üç unsura ne kadar çok dikkat ederseniz, kendinizi o kadar güzel ve büyüleyici bulursunuz.
Kaynak: Aujourd'hui Le Maroc

Kıvanç Tatlıtuğ ile ortak bir projeniz olacak mı? Va exista un proiect comun cu Tatlitug mândrie?

- Hayır maalesef. Onunla bir projede oynamam için bir teklif almadım. - Nu, din păcate. Nu am primit o oferta de a juca intr-un proiect cu el.

Deci nu joaca impreuna .. asa cum ma asteptam Smile

andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de narcisa Mar 29 Mar 2011, 3:36 pm

andreea90 a scris:

Kıvanç Tatlıtuğ ile ortak bir projeniz olacak mı? Va exista un proiect comun cu Tatlitug mândrie?

- Hayır maalesef. Onunla bir projede oynamam için bir teklif almadım. - Nu, din păcate. Nu am primit o oferta de a juca intr-un proiect cu el.

Deci nu joaca impreuna .. asa cum ma asteptam Smile

Bună ziua dragelor kiss .
Eu nici nu vreau ca Tuba să joace cu Kivanc, nu îmi place de nici o culoare și nu cred că aș rezista să mă uit la un serial întreg cu el. Nu mai sunt și alți turci cu care să joace decât blondul ăla?
narcisa
narcisa
vip
vip

Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Mar 29 Mar 2011, 4:10 pm

Ce scrie Cansel pe twitter http://twitter.com/#!/cansellelcin - Cansel Elcin

Bugün 17:00'de Galatasaray Üniversitesin'e söylesiye gitmekten çok mutluyum. Sonrada Ayazma'ile lig maçimiz var..Süper bir gün.
16 minutes ago Favorite Retweet Reply

Je voudrais aussi répondre en Français pour tous les francophones...Ben voila c'est fait... :) Merci d'être là.

Dar despre gonulcelen nu ne spune nimic sad Ce rau e Crying or Very sad
andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de alitheea Mar 29 Mar 2011, 4:14 pm

andreea90 a scris:Ce scrie Cansel pe twitter http://twitter.com/#!/cansellelcin - Cansel Elcin

Bugün 17:00'de Galatasaray Üniversitesin'e söylesiye gitmekten çok mutluyum. Sonrada Ayazma'ile lig maçimiz var..Süper bir gün.

Je voudrais aussi répondre en Français pour tous les francophones...Ben voila c'est fait... :) Merci d'être là.
16 minutes ago Favorite Retweet Reply in mod sigur nu are voie prin contract sa spuna

Dar despre gonulcelen nu ne spune nimic sad Ce rau e Crying or Very sad
in mod sigur nu are voie prin contract sa spuna

alitheea
alitheea
vip
vip

Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Mar 29 Mar 2011, 4:16 pm

alitheea a scris:in mod sigur nu are voie prin contract sa spuna

Da.. asa e stupid 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 283516
andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 17 din 40 Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum