Serialesitelenovelet
49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+27
Lucica10
vania_e
razbunator
vivi
gorbaciov
tiberici
Gloxinia2010
teodora_roman
Garo
dlacatus65
ASI 4 ever
Admin_dea05
DENISA
axxa246
Luana
dana17
anuta1971
Cristina84
iulia1965
pufy2010
Geta
alitheea
andreea90
florica
narcisa
lica54
iulianagl
31 participanți

Pagina 3 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Urmatorul

In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Joi 24 Mar 2011, 11:27 am

Buna ziua dragelor 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 517793 .. este trist ca se fac astfel de speculatii .. pana la urma Murat Yildirim are viata lui si Tuba viata ei .. fiecare a hotarat pentru el la momentu potrivit , eu nu cred ca au fost vreodata impreuna si nici nu s-ar potrivi , dar cum zicea si Anuta .. aici vorbim despre Gonulcelen si HAsret si Murat ( Tuba si Cansel ) , Murat Yildirim e de domeniul trecutului si n-ar trebui sa ne afecteze . Geta iti inteleg supararea ,si ai dreptate, dar totusi sa trecem peste .. important e ce credem noi si Tuba despre ea .. nu ce vorbeste lume, ca lumea vorbeste mult si prost .. mereu va fii asa. Va pupicesc 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 517793 .. sa aveti o zi placuta kiss


49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Fft16mf1095842



andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Joi 24 Mar 2011, 11:31 am

anuta1971 a scris:Gata fetelor, mi-am terminat cafeaua, plec la muncă Crying or Very sad
A, văd că nu aţi comentat deloc promo-ul şi rezumatul. Ce credeţi despre reacţia lui Levent? Dar despre frica lui Murat de a da ochii cu Hasret? Ce o să facă Hasret, o să-l ierte pe Murat? Mă gândesc că poate scrisoarea aceea pe care i-a dat-o Ceren să poată fi pentru Hasret şi o explicaţie a prostiilor pe care Murat le-a făcut. Va putea inima mare a Hasretei să ierte sau va merge tot pe linia deciziilor luate sub impulsul momentului? Poate păţania cu logodna să-i fi fost o lecţie. Vreau să vorbesc cu voi, mă duc la muncă Crying or Very sad Mulţumesc pentru cafea şi micul dejun kiss

Eu cred ca il va ierta pe Murat .. nu stiu daca vor fii in sfarsit impreuna ( cu toate ca mi-as dorii ) ..Levent e gelos si vrea sa faca rau .. prefer sa ma abtin in a face scenarii si sa astept ce se intampla din serial .. momentan mi se pare totul prea incurcat . Spor la munca 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 517793 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 155656
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Joi 24 Mar 2011, 11:32 am

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 19616316225087716335810

lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Geta Joi 24 Mar 2011, 12:32 pm

Cam aceasta esta parerea " fanelor " lui Murat despre Tuba


"mimilet | Comentează mesajul
Azi 09:09 | 69813/69851
buna dimineata

apropo de interviul tubei, daca acum se difuzeaza asi la croati si are succes, ce altceva ar putea spune , normal ca a spus rolul din asi
nu vad de ce nu i ar fi placut rolul di "la umbra teilor"doar si acolo a fost iubita lui bulent vreo doi ani si nu cred ca a tinut o cu forta linga el din ce am citit a parasit o pentru beren
va intrebati de ce nu a ales o muri pe tuba, unii barbati isi doresc linga ei mai mult decit o femeie frumoasa care are cite o idila cu fiecare partener de scena
eu sint fan muri si atit, daca a ales o pe burcin stie el de ce , prost nu i "


Deci Tuba are cate o idila cu fiecare partener de scena !!!! Bravo !! Iar Murat si-a dorit o femeie cinstita !!!! Astfel de comentarii urate la adresa Tubei sunt peste tot. Iar o parte dintre voi le alimentatzi cu barfe si dorintze personale.!!
Geta
Geta
vip
vip

Mesaje : 407
Data de inscriere : 29/11/2009
Localizare : Constanta

Sus In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Joi 24 Mar 2011, 1:26 pm

Geta a scris:.!!

Indiferenta e cel mai bun raspuns pentru ei , n-are rost sa punem la suflet si nici Tuba, este pura si corecta ca sa ii murdareasca cineva cu astfel de comentari reputatia, dar si DESTEAPTA , nu doar o FEMEIE FRUMOASA. Cred ca sunt destui barbati care au declarat ca Tuba este o femeie desteapta nu doar frumoasa.Si daca a aleso Murat pe Burcin , a aleso pentru ca era indragostit de ceva timp si pe aia a vazuto el potrivita, nu k ar fi avut de ales intre Tuba si Burcin si ea avea o relatie. Nimeni nu e in masura sa judece pe nimeni si sa faca presupuneri si supozitii , mai intai sa ne uitam in gradina noastra si dupa in gradina celorlalti .. Mor de oamenii astia ..romanii in general 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 2743637754 ,care toata ziua vor barfa si scandal , sa-si vada fiecare de treaba lui si sa nu mai judece k fiecare isi traieste viata cum vrea .. Si s-o gasii unu s-o ia si sa o faca fericita , chiar de a "avut o aventura cu fiecare partener din film". E lipsa de respect fata de tine ca persoana sa faci astfel de comentarii , fara nici un temei la baza. Pupici kiss


Ultima editare efectuata de catre andreea90 in Joi 24 Mar 2011, 4:28 pm, editata de 1 ori
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Joi 24 Mar 2011, 2:04 pm

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Aisha%2B32 O zi frumoasa si insorita tuturor ... I love you
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Joi 24 Mar 2011, 2:07 pm

sa mai punem ceva frumos[49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 01pT054yI2J49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 1649. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 00I5051wc7R[/quote]pentru toate dragalasele mele vi le daruesc din I love you [/quote]
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Joi 24 Mar 2011, 2:17 pm

Geta a scris: A fost si este in continuare las , pentru ca , daca ar tzine cat de cat la mandria Tubei , ar spune o data pentru totdeauna , daca a iubit-o , sau daca au avut o relatzie , sau daca n-au avut nimic . Dar el tace si asta nu face decat sa alimenteze fanteziile fanelor lui( nu ale Tubei) . L-am blestemat pe Murat sa-i dea Alah o fata care sa patzeasca ce patzeste Tuba din cauza lui . Si sa simta Murat pana in varful unghiilor ai al firului de par , exact ce simt acum parintzii Tubei . Pentru ca Dumnezeu nu bate cu parul , bate cu amarul.Va doresc in continuare sa fitzi fericite.
Asa ceva nu se face Geta ... La varsa ta esti teribil de impulsiva , ca sa nu spun mai mult ... As fi vrut sa fii o bunicuta care sa aduca pace si liniste , speranta , incurajari si voie buna , pt noi care ne zbuciuma viata , asa cum cred ca te-a zbuciumat si pe tine la anii nostri si mai ales in zilele astea ciudate in care traim si nu sa aduci ura si blesteme ...
Eu , se stie bine ca nu sant nici pe departe fan Murat Y , dar asa ceva e nedrept si nemeritat ... Asa cum i-am luat apararea actorului Onur , asa ii iau apararea si lui Murat Y , la asa rautate gratuita ... Eu aici nu am vazut nimic care sa-ti starneasca o asa reactie , au fost discutii rezonabile , iar in alte locuri , nu am timp sa citesc ... Dar ce ai scris tu , nu e deloc rezonabil ...
Sa stii ca ei au si multe contracte de confidentialitate , inca in vigoare . Nu spun numai ce vor ei ... Sant prea multi bani in joc ... Ei vand sperante ... Crezi ca poate Murat sau nevasta-sa mai ales , care , am inteles ca a stat la filmari , n-ar urla la un moment dat ca nu a fost nimic intre el si Tuba , dar nu ar mai ramane nici o speranta pt fanii lor ... Si de acolo vin banii ...
Eu sper ca DEA si DENISA , au vazut ce ai scris si nu vor sta cu capul in nisip ca strutul ...
O zi mai buna , daca se poate ... tuturor ...
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Joi 24 Mar 2011, 3:20 pm

Buna ziua doamnelor!
Buna ziua Pufy!
M-am repezit aici cum am venit, ca sa va citesc, sa caut noutati, dar nu mi-a placut peste ce am dat!
Nu mai vreau sa vad asa ceva !
In loc sa ma bucur si sa ma destind, mi-am stricat ziua!
V-am adus ceva bun dar si frumos, de rontait:
morcovi, ridichi albe si alte legume minunat prezentate.
Nu ingrasa, garantat!49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Morcovisi49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Morcovisiridichealba49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 1637201
De acum nu mai am nimic cu carne, cu faina,nimic care ingrasa!
Gata!
La regim, a venit primavara!
Afiyet olsun!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Geta Joi 24 Mar 2011, 4:03 pm

dana17 a scris: Asa ceva nu se face Geta ... La varsa ta esti teribil de impulsiva , ca sa nu spun mai mult ... As fi vrut sa fii o bunicuta care sa aduca pace si liniste , speranta , incurajari si voie buna , pt noi care ne zbuciuma viata , asa cum cred ca te-a zbuciumat si pe tine la anii nostri si mai ales in zilele astea ciudate in care traim si nu sa aduci ura si blesteme ...
Eu , se stie bine ca nu sant nici pe departe fan Murat Y , dar asa ceva e nedrept si nemeritat ... Asa cum i-am luat apararea actorului Onur , asa ii iau apararea si lui Murat Y , la asa rautate gratuita ... Eu aici nu am vazut nimic care sa-ti starneasca o asa reactie , au fost discutii rezonabile , iar in alte locuri , nu am timp sa citesc ... Dar ce ai scris tu , nu e deloc rezonabil ...
Sa stii ca ei au si multe contracte de confidentialitate , inca in vigoare . Nu spun numai ce vor ei ... Sant prea multi bani in joc ... Ei vand sperante ... Crezi ca poate Murat sau nevasta-sa mai ales , care , am inteles ca a stat la filmari , n-ar urla la un moment dat ca nu a fost nimic intre el si Tuba , dar nu ar mai ramane nici o speranta pt fanii lor ... Si de acolo vin banii ...
Eu sper ca DEA si DENISA , au vazut ce ai scris si nu vor sta cu capul in nisip ca strutul ...
O zi mai buna , daca se poate ... tuturor ...


Deci pentru Murat " este nedrept si nemeritat". Pentru Tuba nu este nici nedrept nici nemeritat!! Nu cred ca banii lor vin din faptul ca obrazut Tubei este improscat cu noroi. Dar ce conteaza pentru unii este ca Murat este " curat" , iar Tuba este " o femeie frumoasa care are cate o idila cu fiecare partener de scena". Atunci eu , sunt o bunica , care tzine la "nepoata " ei , Tuba si nu sunt de acord cu asa ceva. O bunica nu aduce numai liniste ci isi iubeste si nepotzii. De altfel nu va mai deranjez, nu mai scriu . Nici o paguba pentru nimeni.
Geta
Geta
vip
vip

Mesaje : 407
Data de inscriere : 29/11/2009
Localizare : Constanta

Sus In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Joi 24 Mar 2011, 4:04 pm

anuta1971 a scris:
Te pup Flori 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 296580 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 296580 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 296580
Să înţeleg că se atentează la buzele mele... adică am vrut să spun ale lui Canseluţu 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 225264 Acum chiar o să trebuiască să mi le apăr.. şi să ştii că din punctul ăsta de vedere devin o fiară 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 225264 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 225264
Anuta, nu stiu ce scrie pe sagetile acelea dar asa s-ar parea ca esti in pericol de-a pierde monopolul buzelor,fetele astea au pus stapanire si pe gat si semnul de cicatrice, pe urechi pe tot l-au impartit.Revenind la filmul nostru,ce as putea spune,in prima faza Levent a mizat pe-o cacialma cand i-a spus Hasretei ca anuleaza nunta,crezand ca v-a avea noroc pana la urma si Hasret tot v-a merge mai departe iar cand a vazut ca nu i-a mers a zis fraza aceea din razbunare,si sant sigura ca nu v-a sta cu mainile in san si impreuna cu Nesrin vor face tot posibilul sa nu fie Hasret si Murat impreuna.Impacarea lor cred ca v-a fi destul de dificila ,in prima faza Hasret nu stie de ce este cu adevarat intre Ceren si Murat apoi cred ca v-a fi suparata cand afla adevarul de ce au pacalit-o.Cate bazaconii imi trec mie prin cap ca nici sa le scriu nu stiu cum sa fac,acum ar putea pleca undeva unde sa fie numai ei sa nu stie nimeni cum au facut in ep.8,Sa-si puna viata-n ordine fara jocuri prostesti ,deschis ,chiar sa se casatoreasca pe ascuns,sa fie incredere intre ei,fara minciuni ,fara ocolisuri, fara ascunzisuri.Murat sa inceapa sa compuna muzica buna iar Hasret s-o cante,sa faca un alt album,sa fie de succes cu inasari mari astfel sa poata acoperi daunele provocate lui Levent de insuccesul primului album.Mi -am amintit ceva ,acum nici pe ajutorul lui Kadir nu se mai poate baza Murat,nu stiu daca v-a intra in curand in gratiile lui,doar i-a interzis sa mai vina in mahala,incurcate-s itele mele dar nici cu-ale lor n-am ce zice,va las acum ca v-am zis multe si aiurea ,ce-mi trece mie prin cap,scuze daca v-am suparat cu aiurelele mele 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 296580 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 296580 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Joi 24 Mar 2011, 4:32 pm

Luana a scris:Buna ziua doamnelor!
Buna ziua Pufy!
M-am repezit aici cum am venit, ca sa va citesc, sa caut noutati, dar nu mi-a placut peste ce am dat!
Nu mai vreau sa vad asa ceva !
In loc sa ma bucur si sa ma destind, mi-am stricat ziua!
V-am adus ceva bun dar si frumos, de rontait:
morcovi, ridichi albe si alte legume minunat prezentate.
Nu ingrasa, garantat!49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Morcovisi49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Morcovisiridichealba49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 1637201
De acum nu mai am nimic cu carne, cu faina,nimic care ingrasa!
Gata!
La regim, a venit primavara!
Afiyet olsun!

hmm 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 248946 ce bine arataaaa alien Multumim 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 517793 . Asa e vine primavara .. vara si tre sa aratam bine 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 291660 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 155520
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Joi 24 Mar 2011, 4:43 pm

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 18422210150121966308879



49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 16741248912149887829061



49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 60759canm4vq91238lo



49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 6ebabe00



49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 18982610150124426093879



49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Tubabykstn12482015491

andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Joi 24 Mar 2011, 4:58 pm

Ce se intampla ???? affraid affraid affraid De la ora 22 Vineri a ajuns Sambata dimineata la ora 9:20 .. nu se poate confused stupid

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Jyr

Fetele de pe facebook zic sa ca aici putem face plangere daca nu ne convine ora "gün değişikliğiyle ilgili şikayetiniz varsa buraya bildirebilirsiniz :)ayşen" http://wex.atv.com.tr/yorum,atv_genel.html


Ultima editare efectuata de catre andreea90 in Joi 24 Mar 2011, 5:00 pm, editata de 1 ori
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Joi 24 Mar 2011, 4:59 pm

Bine v-am gasit , se pare ca au scos Gonulcelen de vineri din program
http://www.televizyondizisi.com/index.php/gonulcelenin-gunu-mu-degisiyor/35400/10/
It says there is no GC this Friday, there are TT and CD on Friday. and everyone is curious about the new date and time of GC.
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Joi 24 Mar 2011, 5:02 pm

andreea90 a scris:Ce se intampla ???? affraid affraid affraid De la ora 22 Vineri a ajuns Sambata dimineata la ora 9:20 .. nu se poate confused stupid

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Jyr

Fetele de pe facebook zic sa ca aici putem face plangere daca nu ne convine ora "gün değişikliğiyle ilgili şikayetiniz varsa buraya bildirebilirsiniz :)ayşen" http://wex.atv.com.tr/yorum,atv_genel.html
sambata este reluarea ep de vinerea trecuta
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Joi 24 Mar 2011, 5:06 pm

alitheea a scris:sambata este reluarea ep de vinerea trecuta

si ep 45 cand va fii pana la urma ? sad
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Joi 24 Mar 2011, 5:06 pm

tradus cu google

Legate de Gönülçelen'le prognoza



ATV-uri populare serie nouă secţiune Gönülçelen'in vor fi publicate pe 25 martie a fost anulat pe vineri seara.
...

ATV-uri ultima vineri seara, un amendament la publicarea planificată a unei noi secţiuni Gönülçelen'in reziliate. Având o Gönülçelen mai mare publicat vineri seara, în această săptămână a predat Duymasın'a locaţie pentru copii .... Prima parte a pocăinţei pocăit ecrane va veni mâine seară, în cazul în care vineri a schimbat echilibrul.


Producător Compania a spus DiziFilm.Com; difuzate Gönülçelen'in prin exprimarea oprit doar pentru o săptămână, au declarat ca vor relua săptămâna viitoare.


Seria de cărţi recente de pe net nu există încă nici o informaţie despre aspectul gol, dar singurul loc în seara zilei de marţi pe săptămână protototipe Dragoste şi Pedeapsă arată mai bine. Alte zile vă sunt susceptibile să vină de la o schimbare yaşanmazsa ecrane Gönülçelen'in marti seara. Serie de site-ul de reţele sociale, a anunţat sâmbătă, la ora 20:00 a doua zi. Aceasta este în cazul în care Sherlock Cazibe'nin. Ore sâmbăta sau în ziua summit-ului de un director pentru a schimba probabilitatea de a juca foarte slab. Să vedem ce ziua stabilit Gönülçelen. (S.)Vezi mai mult
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Joi 24 Mar 2011, 5:07 pm

andreea90 a scris:

si ep 45 cand va fii pana la urma ? sad
nu se stie , se pare ca inca se gandesc la ziua cand sa il puna , s-ar putea martea
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Joi 24 Mar 2011, 5:09 pm

alitheea a scris:nu se stie , se pare ca inca se gandesc la ziua cand sa il puna , s-ar putea martea

ok ..Multumesc 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 517793 , sa speram ca gasesc cat mai repede o solutie 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 2743637754 kiss
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Joi 24 Mar 2011, 5:11 pm

Luana a scris:Buna ziua doamnelor!
Buna ziua Pufy!
M-am repezit aici cum am venit, ca sa va citesc, sa caut noutati, dar nu mi-a placut peste ce am dat!
Nu mai vreau sa vad asa ceva !
In loc sa ma bucur si sa ma destind, mi-am stricat ziua!
V-am adus ceva bun dar si frumos, de rontait:
morcovi, ridichi albe si alte legume minunat prezentate.
Nu ingrasa, garantat!49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Morcovisi49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Morcovisiridichealba49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 1637201
De acum nu mai am nimic cu carne, cu faina,nimic care ingrasa!
Gata!
La regim, a venit primavara!
Afiyet olsun!
Bună Luana, astea sunt adevărată artă.... ţi-e milă să le mănânci... este o metodă de slăbire Smile
Mulţumim kiss
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Joi 24 Mar 2011, 5:13 pm

andreea90 a scris:

ok ..Multumesc 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 517793 , sa speram ca gasesc cat mai repede o solutie 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 2743637754 kiss
nu stiu ce sa zic , dar sunt foarte neseriosi , si nu cred ca Gonulcelen e cea mai slaba productie a lor astfel incat sa o disece in asemenea hal... 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 2743637754 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 2743637754 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 2743637754
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Joi 24 Mar 2011, 5:13 pm

Bună fetelor.. cred că nemernici ca la Atv nu mai sunt.. total neserioşi au zăpăcit de tot programul serialului ăsta 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 2743637754
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Joi 24 Mar 2011, 5:14 pm

anuta1971 a scris:
Bună Luana, astea sunt adevărată artă.... ţi-e milă să le mănânci... este o metodă de slăbire Smile
Mulţumim kiss
bine ai venit iubita , ai vazut ce surpriza...
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Joi 24 Mar 2011, 5:18 pm

alitheea a scris: bine ai venit iubita , ai vazut ce surpriza...
Bine te-am găsit draga mea, cred că totuşi îl vor da, poate sâmbătă sigur vor face fanii presiuni asupra lor

http://www.televizyondizisi.com/index.php/gonulcelenin-gunu-mu-degisiyor/35400/10/

ce înţelegeţi de aici?
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum