Serialesitelenovelet
49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+27
Lucica10
vania_e
razbunator
vivi
gorbaciov
tiberici
Gloxinia2010
teodora_roman
Garo
dlacatus65
ASI 4 ever
Admin_dea05
DENISA
axxa246
Luana
dana17
anuta1971
Cristina84
iulia1965
pufy2010
Geta
alitheea
andreea90
florica
narcisa
lica54
iulianagl
31 participanți

Pagina 26 din 40 Înapoi  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Urmatorul

In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 31 Mar 2011, 10:19 am

Buna dimi!Cafeluta este gata si din partea mea........ cafea

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Joi 31 Mar 2011, 10:21 am

Good Evening to All
I was very happy to read that you like my synopsis of the conference
As I think I remember more of the conversation and would like to share

He spoke of the French cinema. He is a fan of Tati, he also mentioned that Jerry Lewis has had an effect on him
He remember Charlie Chaplin with a laugh
His biggest desire to work in a film production
In response to a question he spoke of receiving an award for film accomplishment. And example he gave was a film Recep Ivedik, which broke records in Turkey but that the awards go to less watched films. Where as in America its the opposite. His interpretation is that in Turkey the choice is not made by record breaking attendance, but by its popularity, however in America it is the opposite.
He did say that he himself does like popular films as well such as Avatar.
At the present time out of everything that is out in cinemas in Turkey, his personal favorite is the movie “Cogunluk”, second would be the movie “Kampuste Ciplak Ayaklar”.
In this movie he feels there is a misinterpretation of a certain scene, one of the attendees asked if just does not follow the rule of common sense. Apparently in the story a woman falls in love with a man, and to be able to follow him she takes a job at an auto dealership for 1 month in order to save the money. The attendee questioned whether this was possible. Cansel, responded that it was possible that these type of things happen in normal everyday life, when someone falls in love they do these kind of things. One of the attendees asked if he meaning Cansel had every done something like this, or would he do something like this...his response was he has not been in this situation, but why not, for love a person would do anything.
He mentioned that when he started a serial the scenario was very important to him.
He said that he could play any role if the scenario was a good one.
He would never leave a job once he starts, his word is his word.
One of the attendees asked if he would join in the form of support in their theatre group. Cansel took a quick glance over to his assistant who was sitting in the front row; the attendees all noticed this glance.
Cansel responded that he is not currently committed, and not making any immediate plans at this time.
The attendee then responded back with you mention that you are not committed, & that you make your own decisions, but when asked you glanced over to your assistant.
Cansel responded that he was not glancing over for her support, but she understood that she was to make a note of this request.
Also at this time he is committed to the serial, his life revolves around it at the present time. A commitment is very important to him, and he won’t commit to one project while committed to another. But he is free to make his own decisions.
With the serial Kirik Kanatlar he said he learned a lot.
He learned horseback riding.
He repeated what he learned regarding dubbing.
When he first arrived in Turkey his accent was much more obvious, that’s why the character of Captain Cemal was dubbed.
He discussed roles that he had in France.
He mentioned how happy he is to be in Turkey.
A question was asked if he is uncomfortable with being famous..he responded no...the public here is very friendly and caring.
But he states that he has done nothing to make him famous...he compared himself to a doctor performing a heart transplant on a child, or someone else doing something similarly important...in comparison what have I done?
He explained that working in serials is a work still in progress.
Imagine on Tuesday we complete an episode that is watch by 5-10 million viewers on Friday. This is not something that happens in movies or theatre.
For example you have a pimple on your face when taping, and 2 days later while watching the episode you still have the same pimple in the same spot.

That’s all I can add for now. Partea a doua a interviului. 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 296580 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 296580 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 296580 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 155656



florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de teodora_roman Joi 31 Mar 2011, 10:58 am

Neaţa fetelor! Recuperez imediat ce aţi scris. Între timp, un banc:

PODUL

Un barbat mergand pe motocicleta sa de-a lungul unei plaje din California. Cand , deodata, cerul se innoreaza deasupra capului sau si, cu o voce tunatoare, Dumnezeu spune : "Pentru ca ai incercat sa-mi fii credincios prin toate mijloacele, iti voi indeplini o dorinta."

Motociclistul trage pe dreapta, se gandeste o clipa si spune: "Doamne vreau sa construiesti un pod de aici pana in Hawai ca sa-l pot traversa ori de cate ori o sa doresc."

Dumnezeu ii replica; "Dorinta ta este materialistica,gandeste-te la imensele provocari pentru asa tip de initiativa; suportii necesari pentru a atinge fundul Pacificului si cimentul si otelul necesar! Il pot face, dar imi este greu sa-mi justific dorinta ta pentru o chestie lumeasca...Gandeste-te un pic mai mult la o dorinta care ar putea sa ajute omenirea intr-un fel ..."

Motociclistul putin rusinat s-a gandit indelung de aceasta data. In final el spune:" Doamne imi doresc ca eu, si toti barbatii din lume, sa putem intelege femeile; vreau sa stiu ce simte ea in suflet, ce gandeste atunci cand ma "trateaza" cu raceala, de ce plange, ce vrea sa zica cand spune " nu am nimic", de ce trosneste si pocneste cand vreu sa o ajut si nu in ultimul rand cum as putea sa o fac intradevar fericita !!!!

La care Dumnezeu ii replica:

"Cate benzi pe sens vrei pentru podul ala, doua sau patru ?" kiss kiss
teodora_roman
teodora_roman
vip
vip

Mesaje : 779
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : România, Cluj-Napoca

Sus In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Geta Joi 31 Mar 2011, 1:30 pm

florica a scris: SPOR la cumparaturi ,GETA.Araboicele sant aprinse tare,unele sant suparate peTuba, de ce a iesit cu Tolga[sau cum il cheama]la masa si nu cu Cansel! 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 296580

M-am curatzat bine de bani. Da' la masina de spalat automata nu renuntzam orice ar fi . Mai bine mananc paine goala o luna. Araboaicele sunt cam suparate pe Tuba . Ce sa spun !! Eu nu cred ca Tuba are vreo altfel de relatzie cu Tolga decat de afaceri sau sunt prieteni. Dar si Cansel , cam doarme in cizme. Ca su mai imi aduc aminte de interviul acela unde o ridica in slavi pe Beren !!Atunci m-am suparat pe el cumplit. Putea sa ocoleasca subiectul, chiar daca are sau a avut ceva cu Beren. Asa ca ... nu putem spune nimic. Eu o iubesc pe Tuba neconditzionat !
Geta
Geta
vip
vip

Mesaje : 407
Data de inscriere : 29/11/2009
Localizare : Constanta

Sus In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de teodora_roman Joi 31 Mar 2011, 2:29 pm

Geta a scris:...... Eu o iubesc pe Tuba neconditzionat !


Subscriu, Geta. Chiar dacă nu îmi plac "alegerile" ei în materie de bărbaţi şi mai critic acest aspect, nu înseamnă că nu îmi e dragă şi nu rămân admiratoarea ei fidelă. Cred că atunci când iubeşti pe cineva, iubeşti necondiţionat. De altfel, cred că noi toate o iubim pe Tuba datorită talentului ei extraordinar cu care dă viaţă şi credibilitate personajelor pe care le interpretează. Iar criticile la adresa partenerilor ei din viaţa reală este în mare măsură subiectivă, cu mici excepţii (Sami dacă nu mă înşel mai fusese divorţat de câteva ori, nu numai o singură dată), nu le pot reproşa decât că nu îmi place mie cum arată, dar pot fi nişte oameni extraordinari sau.....nu. kiss kiss

Gata, îmi spusăi şi eu părerea chiar dacă nu mi-a cerut-o nimeni Smile
kiss kiss kiss
teodora_roman
teodora_roman
vip
vip

Mesaje : 779
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : România, Cluj-Napoca

Sus In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Joi 31 Mar 2011, 2:46 pm

Salutare salutare a aparut bunicuta in zona.Buna ziua dragalaselor ce faceti sunteti bine?Vam simtit lipsa si vam dus dorul.Mi-a trebuit o ora sa citesc din urma si tot nu am reusit sa termin vesti bune si mai putin bune astai viata si cu bune si cu rele merge mai departe.Am inteles eu bine gonulcelen il dau tocmai duminica?Mai am treburi de facut prin casa ca si ele miau simtit lipsa va doresc o dupa amiaza frumoasa si va
kiss kiss kiss kiss dulce ne auzim mai tarziu 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 155656 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 155656
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Lucica10 Joi 31 Mar 2011, 3:08 pm

buna fetelor grea viata de actor vrei nu vrei te cupleaza paparati cu cine nu te astepti noi o iubim pe tuba pt rolurile pe care le interpreteaza vita ei particulara este alta proplema
Lucica10
Lucica10
vip
vip

Mesaje : 1004
Data de inscriere : 30/10/2010
Varsta : 61
Localizare : Rm Valcea

Sus In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Joi 31 Mar 2011, 3:16 pm

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Cos_ceai_orange_1_rszO dupa-masa placuta tuturor!.Geta pt. ce sant bani ?ca sa-i cheltuim. 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 296580 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 296580 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Joi 31 Mar 2011, 3:32 pm

In the last episode Hasret again packed up her stuff and went away. Many people call Murat a “going away” man. If to watch more attentively from the beginning of the first season, we will see Hasret has gone away many times, even more than Murat. So both Hasret and Murat resemble each other.
So I just imagined how they would behave after their marriage if they still had the habit of “going away”.

It is already evening, Murat has put on his pajamas, and Hasret her nightgown. Murat is waiting for Hasret in bed, but Hasret enters the room with angry looks after getting news a few minutes ago.
Hasret: How could you not tell me that?
Murat: What?
Hasret: That I am pregnant…
Murat: I was going to tell you…
Hasret: You knew that but you didn’t tell me… I have been waiting for the results of the test for several days; you got the results before me and kept it secret from me.
Murat: I didn’t keep anything secret, really I was going to tell you…
Hasret: When? We were together all the time today, you didn’t tell it at home, you didn’t tell it at the studio, and you didn’t tell it when we were out. You talked about everything but that. I do not give a shit about all those stupid things that you were talking about when I have been dreaming to give birth to your baby, and I have been sleeping and waking up with this dream for days.
Murat: Love, you misunderstood everything again, I was going to make a surprise for you, really… Oh come on, come… (he tries to hug her)
Hasret: Don’t touch me. I can’t sleep in the same room with a man who is living joy of becoming a father while hindering me to live the same joy. I’m going.
Murat: Where are you going, Hasret?
Hasret: To the guest room downstairs.
Murat: Hasret, please, don’t do this to us…
Hasret: I will not come back to this room until our baby is born…
(She goes to the door, Murat looks sad after her)
Murat: Take the blanket at least, you will feel cold there…
Hasret: I can sleep without your blanket, don’t worry, I will not feel cold. (When going out) And if you want to know there is a blanket on the bed in that room…
(Ethem and Nesrin hear Hasret’s steps from their room, but can’t understand who it is)
Ethem: I think they have argued again…
Nesrin: It seems so… I wonder whose turn is it to go away.
Ethem: I’m sure it is Hasret.
Nesrin: No, I think it is Murat.
Ethem: How about a bet?
Nesrin: OK… The loser will prepare a nice dinner…
Ethem: OK.
Nesrin: I think it will be better if we prepare another room for guests. The kids cannot do with one bedroom…
Ethem: You are right…

(Half an hour later… Murat writhes in the empty bed. Hasret is already feeling cold for the radiator in the room was not turned on beforehand. Murat cannot wait any longer. He takes the morning gown that Hasret has forgotten in the bedroom and goes downstairs. He knocks at the door, and speaks with hoarse voice)
Murat: Hasret, are you sleeping?
(Hasret is not sleeping of course; she leaves the door ajar, and looks through
Hasret: Why did you come?
Murat: I came to take you back. But can I come in before? My parents are sleeping, let us not make noise.
Hasret: OK, come in. But I want you to know that I am not going to get back.
(Murat enters the room and immediately feels how cold it is there. He covers Hasret’s shoulder with the gown)
Murat: Love, how will you sleep here? There is ice-cold here…
Hasret: Don’t worry; it becomes warmer under the blanket…
Murat: Hasret, listen to me. I got to know about the results of the test only this morning, but I didn’t want to tell you the most beautiful news I have got in my life as ordinary news. I have prepared a wonderful surprise for you. I thought we could celebrate this happiness together tomorrow. Could there be a happiness bigger that this? The woman whom I love more than my own self will become the mother of my baby; she will make me a father. I just wanted to express my gratitude in a nice way for you made me live such happiness.
(Hasret gets interested, but tries not to show it)
Hasret: What is that surprise?
Murat: But it will not be a surprise if I tell you… (he understands she is getting calm) Come on, can we go to our bedroom now?
Hasret: You go, I am staying here.
Murat: Then you go, I will stay here, you will feel cold here. (He goes to bed, gets under the blanket, but when feeling the cold shakes his shoulders) It is a very cold bed indeed… Goodnight then… (He closes his eyes)
(Hasret takes a step towards the door, and then stops. Murat feels she is staying there but doesn’t open his eyes)
Hasret: But I cannot sleep well there while you are feeling cold here…
(Murat smiles with closed eyes)
Hasret: Murat…
Murat: Yes…
Hasret: Can we go together?
(Murat opens hi s eyes, he has got a wide smile on his face. Hasret comes up, takes his hands and pulls. Murat gets up and hugs Hasret, puts his hand on her belly carefully)
Murat: You have been the most beautiful thing that happened to me, now our baby is the second most beautiful thing that happened to me.
(They go upstairs whispering and laughing, Ethem and Nesrin hear their voices again)
Ethem: I think they have solved their problem before tomorrow…
Nesrin: I think so, but we couldn’t get to know who the one was gone away. How about our bet?
Ethem: We can prepare it together, it will be a nice surprise for the kids, too.
Nesrin: OK.




about 3 months ago un scenariu inchipuit de Samira in urma cu trei luni.
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Joi 31 Mar 2011, 3:50 pm

https://www.facebook.com/video/video.php?v=192941594076644&oid=271031111283&comments Gönülçelen 45.Bölüm Sesli Fragmanı."Yüksek Kalite"

Fragman ATV Avrupa'da Yayınlanmaya başladı...

Arkadaşlar dizi pazar günü saat 22:00 de.Fragmanı ATV Avrupadan çektim.Saatte bir değişiklik yok.Avrupanın saati bize göre bir saat geri olduğu için Avrupa ATV yayınlarıda bir saat bize göre geç gözküyor.Aslında bizde dizi 22.00 başlarken a...ynı anda onlarda da 21.00 başlıyor..Scog...
49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 51568_135789846493138_135788106493312_42322_440_t Gönülçelen 45.Bölüm Sesli Fragmanı "Kaliteli are vre-o legatura cu schimbarea orei,cea ce scrie aici?
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Joi 31 Mar 2011, 4:12 pm

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 199549_10150102052037312_608902311_6988132_1829400_n 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 296580 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 296580 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 296580 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 155656 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 155656 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 155656
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Geta Joi 31 Mar 2011, 4:41 pm

florica a scris:

asa e Florico . Banii sunt pentru cheltuit. Dar e cam mre gaura asta a "neprevazutelor". Si am avut o multzime de " neprevazute" anul acesta. Sanatosi sa fim , ca belele le curg ... Abia astept sa-i vad pe Tuba si Cansel. Zau nu prea stiu cum o sa fie la vara.
Geta
Geta
vip
vip

Mesaje : 407
Data de inscriere : 29/11/2009
Localizare : Constanta

Sus In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Joi 31 Mar 2011, 5:25 pm

Buna ziua dragelor 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 517793 kiss .. Eu m-am pricopsit cu o raceala de toata frumusetea 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 59954 .. am luat pastile sper ca pana maine imi trece ,ca nustiu ce o sa fac la munca daca nu-mi trece ... am intrat sa citesc ce a-ti mai scris .. Va pup pe toate si vorbim mai pe seara kiss 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 283516 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 155520

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 33428108968109153567100



49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 33479112911828773136100



49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 33458130618583373918033



49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 73004118088541585592100



49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 40735118649314862848100


andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Joi 31 Mar 2011, 7:14 pm

Dragalaselor buna seara si bun gasit49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 0_5677f_4a995771_L[/quote]va intanpin si eu cu ceva


lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Joi 31 Mar 2011, 7:15 pm

Rezumatul , rezumatelor

Cansel Elçin's interview at Galatasaray University[b]

A povestit despre dificultatile pe care le-a avut de intampinat fiind un strain in propria lui tara.A povestit cum a inceput sa joace in Harem S la inceputul carierei, si cum a intalnit-o pe Tomiris.A povestit cum l-au influentat cele doua seriale in care a jucat si ca inca il mai marcheaza si azi.
A mai spus ca ii place sa traiasca in Istanbul , il prefera Parisului si ca acum este casa lui permanenta.Dar ii lipsesc unele lucruri din Paris, cum ar fi metroul din Paris unde distantele sunt mai lungi si poti sta linistit sa citesti , ii lipseste aroma cafelei, sa mearga la o cafenea plina de cumparatori , sa isi cumpere una si sa citeasca LE MONDE peste umarul cuiva care si el la randul lui isi serveste cafeaua.
Cand a fost intrebat ce sa ii place sa faca cel mai mult , a ezitat un moment , a ras si apoi a raspuns ,iar ca cei din sala au ras si le-a facut placere raspunsul.O parte din raspunsul lui includea faptul ca ii plac mancarea, si vizitele, ii place sa calatoreasca in diverse locuri din lume. Simte ca ar putea locui in orice loc din lume.
La 8 ani s-a mutat in Franta, si a fost socat de diferentele dintre cele doua tari si nu a vorbit cu nimeni pana la 13 ani.Programul de la scoala era total diferi in Franta fata de cel din Tire, iar asta l-a socat .
Cand a fost intrebat despre teatru , a spus ca i-ar placea sa joace in Teatrul american sau francez.
El are un prieten foarte bun ,Manu.
A povestit despre calatoriile intre Paris si Tire.In fiecare vara intreaga familie urca in Peugeot si lua drumul Turciei,cu masina incarcata la maxim , si cand ajungea in Germania si vedea cetateni turci in masinile lor Mercedes sau BMW isi dadea de fapt seama cat de mult ii lipsise Turcia.Apoi isi continuau drumul prin Austria si Bulgaria ( se pare ca din Austria se teleportau direct in Bulgaria , sarind peste Ungaria si Romania :))))))) )
A mai vb despre oameni din showbiz cu care a avut cuntact si au avut influenta asupra lui.Nu vrea sa isi faca nici un plan legat de cariera lui pentru ca nu stie unde il va duce viata.

A fost intrebat , daca un actor joaca un timp indelungat un rol , aceasata le influenteaza viata personala.El a spus, uneori suntem prinsi 12 ore...te uiti ce face Murat, cand se termina ziua te duci acasa direct ibn pat pentru ca stii ca ziua urmatoare va fi la fel,asa ca sfarsesc prin a ma holba ca Murat si a-l imita.Dupa parerea lui , Gonulcelen arata cum doua lumi diferite pot avea aceleasi probleme.
El spune ca profesorul Murat iubeste mai mult oamenii deact profesorul Higgins.
A fost intrebat daca canta la Pian.A spus ca nu poate canta ca un pianist adevarat, dar poate sa joace ca un pianist pentru ca a primit ajutor de la MM care l-a invatat 4-5 piese.El are unele cunostinte despre cum se canta la pian.Dar intr-o zi i-au pus muzica din "Bumblebees" si i-au spus catrebuie sa cante asta. Toata lumea din audienta , a inghetat...le-a spus tuturor sa caute pe google, pianistul Mancini , va fi raspunsul,pianistul este de necrezut si joaca frumos, au vrut sa joc ca el , am dat tot ce am avut mai bun.
Cand a fost intrebat daca se urmareste in timpul difuzarii serialului , a spus ca nu pentru ca s-ar cririca singur.
A vorbit despre cat de lungi sunt zilele de filmare.Filmarile au loc in timp ce el este la conferinta si vor continua pana noaptea.A specificat ca a fost o perioada cand Tuba era pe punctul sa cedeze.
Munca in teatru l-a inavata cum sa actioneze si cum sa faca fata scenelor dificile.
In alta ordine de idei , oricine poate lua o persoana de pe strada ,daca chiar vrea asta, sa ii placa si sa vrea sa lucreze din greu poate juca in serial.
Pentru aceasta a dat exemplu de actori francezi.
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Joi 31 Mar 2011, 7:49 pm

alitheea a scris: Rezumatul , rezumatelor

A specificat ca a fost o perioada cand Tuba era pe punctul sa cedeze.

Oare de ce a fost pe punctul sa cedeze ? :nh8:
sau sa ii cedeze lui :moe: Smile kiss kiss
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Joi 31 Mar 2011, 8:05 pm

Begum_Kutuk Begüm KütükYaşaroğlu
Nisan-Mayıs ayları gevşer gönül yayları...
54 minutes ago Favorite Retweet Reply

Begum Kutuk (Ceren ) ne spune pe twitter ca lunile aprilie-mai se relaxeaza kiss
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Joi 31 Mar 2011, 8:20 pm

alitheea a scris:

Buna seara!
Multumiri! kiss kiss
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Joi 31 Mar 2011, 8:24 pm

andreea90 a scris:

Oare de ce a fost pe punctul sa cedeze ? :nh8:
sau sa ii cedeze lui :moe: Smile kiss kiss
Buna seara iubita , cum te simti ?
Ia raceala si arunc-o in mare sa nu stea la tine.

Pai nu stiu la ce s-a referit , dar se vede ca ii pasa..., numai sa si arate ca nu imi place pe ce drumuri umbla fata noastra kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Joi 31 Mar 2011, 8:25 pm

Luana a scris:
Buna seara!
Multumiri! kiss kiss
Cu tot dragul draga mea , incerc sa fac rezumat si la ultima parte dar mai am ceva treaba care nu vrea sub nici o forma sa se faca singura si ma asteapta pe mine 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 2743637754 stupid
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Joi 31 Mar 2011, 8:26 pm

andreea90 a scris:Begum_Kutuk Begüm KütükYaşaroğlu
Nisan-Mayıs ayları gevşer gönül yayları...
54 minutes ago Favorite Retweet Reply

Begum Kutuk (Ceren ) ne spune pe twitter ca lunile aprilie-mai se relaxeaza kiss
asta inseamna ca rolul ei se cam termina dupa ce ii impaca pe cei doi incapatanati
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Joi 31 Mar 2011, 8:29 pm

Itic si Strul erau prieteni.
Moare Strul.
Itic se duce la mica publicitate sa dea un ferpar.
Scrie: "Strul mort".
Functionara ii spune:
- Oricum se taxeaza pe minimum 4 cuvinte.
Itic se gindeste si scrie:
"Strul mort, vand Trabant"... Smile
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Joi 31 Mar 2011, 8:53 pm

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Post320381192103051vam adus un desert pofta buna
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Joi 31 Mar 2011, 9:00 pm

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Inghetatadecocos061bvam adus o inghetata de cocos
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Joi 31 Mar 2011, 9:00 pm

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Lalele07bine v-am gasit ,o seara buna tuturor,Andreea nu te lasa la raceala,acum timpul este inselator,multumesc ALI pt. traducere. 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 296580 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 296580 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 26 din 40 Înapoi  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum