Serialesitelenovelet
21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+23
victorelalove
dubaisport
alina_chupi
lica54
andradamaria
Petre Gabriel Nicoleta
teodora_roman
sasa
vivi
dana sandulescu
iulia80
rodica
lexia
axxa246
kh69
ninnet
lavy612
Motzişor
pufy2010
andreea90
dana4699
DENISA
alimar
27 participanți

Pagina 12 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Urmatorul

In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Joi 31 Mar 2011, 9:24 am

o zi excelenta sa aveti!

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Htwv8z
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana4699 Joi 31 Mar 2011, 9:57 am

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Glitteryourway2f96eee5

va aduc si eu
21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 91d9dd0cd1349730fdb4538
si va mai aduc ceva


o zi frumoasa va doresc kiss kiss 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Glassart51srjd10xprint
dana4699
dana4699
vip
vip

Mesaje : 1367
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 45
Localizare : piatra neamt

Sus In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty interviu cu murat-24 . 02. 2011

Mesaj Scris de Petre Gabriel Nicoleta Joi 31 Mar 2011, 10:37 am

BUNA.
Sunt noua la mesaje, dar va urmaresc cu mare placere si interes, si apreciez enorm munca pe care o faceti pentru persoane asemenea mie care asteapta pe "moca" traduceri, stiri, poze si tot ce cuprinde despre filmele si actorii adorati. poate ca stiti acest interviu al lui MY, dar totusi am zis sa vi-l arat atrasa parca de declaratiile sale legate de vestimentatia sotiei sale. Iata interviul:

În serialul „Dragoste şi pedeapsă”, Murat Yildirim (31 de ani) este Savaş, un om de afaceri care trăieşte o iubire imposibilă. Într-un interviu apărut recent în presa turcă, actorul turc a vorbit despre atmosfera de la filmări, despre ce face în timpul liber şi despre planurile lui muzicale.

Filmările la serial continuă. Care este atmosfera pe platouri?

Murat Yildirim: Filmările merg bine. Îmi place ceea ce fac, aşa că nu mă plâng. Povestea serialului este foarte interesantă şi captivantă, iar echipa cu care lucrez este formată din prieteni. Şi ăsta este lucrul cel mai important. Niciodată nu mi s-a întâmplat să mă trezesc dimineaţa şi să zic „of, trebuie să mă duc la muncă”.

Nu toate serialele devin succese pe micul ecran. Ai avut vreo reţinere din acest punct de vedere atunci când ai acceptat acest proiect?

Din momentul în care am citit scenariul, am ştiut ca va fi o producţie de succes. Povestea şi castingul fac ca serialul să fie unul apreciat de public, iar noi îndeplineam ambele condiţii, aşa că nu aveam de ce să îmi fac probleme. Echipa cu care lucrez în acest moment a avut o serie de proiecte de success („1001 de nopţi” –n.r.). Din fericire, eu nu am avut astfel de probleme cu proiectele în care am fost implicat, însă dacă ar fi să se întâmple nu cred că m-ar afecta foarte tare pentru că în momentul în care încerci să faci nişte lucruri pe placul unora pierzi şi tu nişte lucruri pe drum…

Ai primit vreo propunere în această perioada pentru vreun film?

Am primit o ofertă din Asia. Am lucrat la un film care va fi difuzat în vară, atât în Turcia, cât şi în 22 de ţări arabe simultan. În momentul în care voi termina filmările acestui serial, voi lua o pauză pentru că vreau ca în viitor să mă dedic filmelor de lungmetraj.

Ce îţi doreai să faci in copilarie?

În copilărie îmi doream să devin star rock, să cânt. Uneori când ieşeam din baie luam pieptenele în mână şi mă apucam de cântat în faţa oglinzii. În momentul în care realizam cât era de ridicol, aruncam pieptenele şi fugeam în casa. Asta este o amintire din copilărie care mă amuză.

Cum a început pasiunea pentru muzică?

În studenţie făceam muzică, dar într-un stil amator. Mai întâi am cântat la chitară şi apoi am cântat la baterie. Nu prea am avut concerte în acea perioadă dar de fiecare dată când aveam timp ne adunam şi ne pregăteam.

Acum, cu programul tău încărcat, mai ai timp de muzică?

Din păcate nu prea am timp şi recunosc că nu mai este o prioritate, iar acest lucru mă întristează. Însă în cel mai scurt timp cu putinţă ma voi reapuca de muzică. Sunt nevoit să fac acest lucru în primul rând pentru mine, pentru că îmi place foarte mult muzica.

Vrei să transformi acestă pasiune într-un proiect muzical?

Vreau să fac ceva ce îmi place foarte mult. Mi-ar plăcea să ne adunăm câţiva prieteni şi să facem muzică. Acest lucru mi-ar fi de ajuns.

Ce trupe îţi plac?

Îmi place foarte mult Metallica. Îmi plac şi trupe noi, dar nu pot renunţa la clasici. Înainte se făcea rock de-adevăratelea, fără tente comeriale, adică hard rock. Din această cauză, trupele mele preferate rămân cele din acea perioadă.

Murat Yildirim 2Soţia ta (Burçin Terzioğlu, care joacă în „Ezel” şi i-a fost parteneră în serialul „Firtina”/„Furtuna”, în 2006) a spus că tu i-ai ales cele mai multe dintre haine. Cred că îţi place să faci cumpărături…

Să fac cumpărături pentru mine nu prea îmi place. Când mă duc să îmi iau ceva nu stau mai mult de zece minute. Aleg ceva ce mi se potriveşte şi cumpăr. Însă când este vorba de Burçin, totul se schimbă… În momentul în care intru într-un magazin, îmi doresc mereu să îi cumpăr ceva frumos.

Care este stilul tău preferat când vine vorba de vestimentaţie?

Îmi place să mă îmbrac în funcţie de eveniment. Stilul meu preferat este cel casual. Uneori pun un tricou şi o pereche de jeans pe mine şi ies din casă. Nu îmi aduc aminte să fi pierdut vreodată timp în faţa oglinzii.

Este ceva ce nu poţi suporta în materie de haine la femei şi barbaţi?

Hainele pot spune multe despre personalitatea unui om. Şi asta mă face uneori să etichetez pe cineva înainte să apuc să cunosc persoana respectivă.

Ai vreo haină de care eşti dependent?

Cercei, blugii, tricourile şi ghetele. Dar nu am nici o haină la care nu aş renunţa. Dacă vreunui prieten îi place tricoul de pe mine sau orice altceva, i-l dăruiesc imediat.

Nu ai putea trăi fără…

Ochelari de soare (folosesc mai multe mărci, dar nu pot renunţa la modelul clasic de la Ray-Ban), telefon (pentru că sunt inginer la bază, urmăresc îndeaproape tot ce se întâmplă nou în materie de tehnologie şi pentru că am acces la internet foarte uşor prefer iPhone-ul, cafea (dimineaţa, când mă duc pe platourile de filmare, beau un Nescafe, iar după-amiaza neapărat o cafea turcească).

Unde îţi face plăcere să te duci în timpul liber?

Într-un bar unde au muzică bună sau la un concert. Întotdeauna cu soţia.

Nu prea te vedem în ziarele de scandal…

Poate pentru că nu vreau să fiu acolo. Ceea ce se întâmplă la mine în casă vreau să fie al meu şi nu vreau să împart acel lucru decât cu soţia şi familia mea.

Ce faci ca să te relaxezi?

Îmi place foarte mult să mă duc într-un loc îndepartat şi să-mi închid telefonul.

De exemplu unde?

Nu contează. Sunt nişte sate în Anatolya unde mă duc cu Burçin, însă nu vă spun cum se numesc :) . Ne plac foarte mult locurile liniştite.



[i]va apreciez si sincere multumiri pentru ceea ce faceti. kiss 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 357595

Petre Gabriel Nicoleta
membru activ
membru activ

Mesaje : 47
Data de inscriere : 23/09/2010
Varsta : 43
Localizare : COM BERCA JUD BUZAU

Sus In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de teodora_roman Joi 31 Mar 2011, 10:55 am

'Neaţa fetelor şi Pufy! Bine ai venit Nicoleta! Te servim cu :drunken: .

Şi un banc pentru toată lumea:

PODUL
Un barbat mergand pe motocicleta sa de-a lungul unei plaje din California. Cand , deodata, cerul se innoreaza deasupra capului sau si, cu o voce tunatoare, Dumnezeu spune : "Pentru ca ai incercat sa-mi fii credincios prin toate mijloacele, iti voi indeplini o dorinta."

Motociclistul trage pe dreapta, se gandeste o clipa si spune: "Doamne vreau sa construiesti un pod de aici pana in Hawai ca sa-l pot traversa ori de cate ori o sa doresc."

Dumnezeu ii replica; "Dorinta ta este materialistica,gandeste-te la imensele provocari pentru asa tip de initiativa; suportii necesari pentru a atinge fundul Pacificului si cimentul si otelul necesar! Il pot face, dar imi este greu sa-mi justific dorinta ta pentru o chestie lumeasca...Gandeste-te un pic mai mult la o dorinta care ar putea sa ajute omenirea intr-un fel ..."

Motociclistul putin rusinat s-a gandit indelung de aceasta data. In final el spune:" Doamne imi doresc ca eu, si toti barbatii din lume, sa putem intelege femeile; vreau sa stiu ce simte ea in suflet, ce gandeste atunci cand ma "trateaza" cu raceala, de ce plange, ce vrea sa zica cand spune " nu am nimic", de ce trosneste si pocneste cand vreu sa o ajut si nu in ultimul rand cum as putea sa o fac intradevar fericita !!!!

La care Dumnezeu ii replica:

"Cate benzi pe sens vrei pentru podul ala, doua sau patru ?"
teodora_roman
teodora_roman
vip
vip

Mesaje : 779
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : România, Cluj-Napoca

Sus In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de teodora_roman Joi 31 Mar 2011, 11:00 am

Băşcălie sau....nu?!

Foarte important, in caz de cutremur:

Dupa noile instructiuni fiecare cetatean trebuie sa aiba in casa un carnat
cabanos care trebuie tinut in frigider.
In caz de cutremur, trebuie scos repede si tinut strans in mana.
Acest lucru poate ajuta cainilor dresati sa va gaseasca mai usor.... stupid stupid
teodora_roman
teodora_roman
vip
vip

Mesaje : 779
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : România, Cluj-Napoca

Sus In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lexia Joi 31 Mar 2011, 11:09 am

pufy2010 a scris:

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 155656 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 155656

HARTA


Bună dimineața,
Bună harta pufy dar pentru noi lipsește la Turcia ceva, 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 255789
iar pentru tine
21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Thumb_2356156


Ultima editare efectuata de catre lexia in Joi 31 Mar 2011, 11:13 am, editata de 1 ori
lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana4699 Joi 31 Mar 2011, 11:10 am

Petre Gabriel Nicoleta a scris:BUNA.
Sunt noua la mesaje, dar va urmaresc cu mare placere si interes, si apreciez enorm munca pe care o faceti pentru persoane asemenea mie care asteapta pe "moca" traduceri, stiri, poze si tot ce cuprinde despre filmele si actorii adorati. poate ca stiti acest interviu al lui MY, dar totusi am zis sa vi-l arat atrasa parca de declaratiile sale legate de vestimentatia sotiei sale. Iata interviul:

În serialul „Dragoste şi pedeapsă”, Murat Yildirim (31 de ani) este Savaş, un om de afaceri care trăieşte o iubire imposibilă. Într-un interviu apărut recent în presa turcă, actorul turc a vorbit despre atmosfera de la filmări, despre ce face în timpul liber şi despre planurile lui muzicale.

Filmările la serial continuă. Care este atmosfera pe platouri?

Murat Yildirim: Filmările merg bine. Îmi place ceea ce fac, aşa că nu mă plâng. Povestea serialului este foarte interesantă şi captivantă, iar echipa cu care lucrez este formată din prieteni. Şi ăsta este lucrul cel mai important. Niciodată nu mi s-a întâmplat să mă trezesc dimineaţa şi să zic „of, trebuie să mă duc la muncă”.

Nu toate serialele devin succese pe micul ecran. Ai avut vreo reţinere din acest punct de vedere atunci când ai acceptat acest proiect?

Din momentul în care am citit scenariul, am ştiut ca va fi o producţie de succes. Povestea şi castingul fac ca serialul să fie unul apreciat de public, iar noi îndeplineam ambele condiţii, aşa că nu aveam de ce să îmi fac probleme. Echipa cu care lucrez în acest moment a avut o serie de proiecte de success („1001 de nopţi” –n.r.). Din fericire, eu nu am avut astfel de probleme cu proiectele în care am fost implicat, însă dacă ar fi să se întâmple nu cred că m-ar afecta foarte tare pentru că în momentul în care încerci să faci nişte lucruri pe placul unora pierzi şi tu nişte lucruri pe drum…

Ai primit vreo propunere în această perioada pentru vreun film?

Am primit o ofertă din Asia. Am lucrat la un film care va fi difuzat în vară, atât în Turcia, cât şi în 22 de ţări arabe simultan. În momentul în care voi termina filmările acestui serial, voi lua o pauză pentru că vreau ca în viitor să mă dedic filmelor de lungmetraj.

Ce îţi doreai să faci in copilarie?

În copilărie îmi doream să devin star rock, să cânt. Uneori când ieşeam din baie luam pieptenele în mână şi mă apucam de cântat în faţa oglinzii. În momentul în care realizam cât era de ridicol, aruncam pieptenele şi fugeam în casa. Asta este o amintire din copilărie care mă amuză.

Cum a început pasiunea pentru muzică?

În studenţie făceam muzică, dar într-un stil amator. Mai întâi am cântat la chitară şi apoi am cântat la baterie. Nu prea am avut concerte în acea perioadă dar de fiecare dată când aveam timp ne adunam şi ne pregăteam.

Acum, cu programul tău încărcat, mai ai timp de muzică?

Din păcate nu prea am timp şi recunosc că nu mai este o prioritate, iar acest lucru mă întristează. Însă în cel mai scurt timp cu putinţă ma voi reapuca de muzică. Sunt nevoit să fac acest lucru în primul rând pentru mine, pentru că îmi place foarte mult muzica.

Vrei să transformi acestă pasiune într-un proiect muzical?

Vreau să fac ceva ce îmi place foarte mult. Mi-ar plăcea să ne adunăm câţiva prieteni şi să facem muzică. Acest lucru mi-ar fi de ajuns.

Ce trupe îţi plac?

Îmi place foarte mult Metallica. Îmi plac şi trupe noi, dar nu pot renunţa la clasici. Înainte se făcea rock de-adevăratelea, fără tente comeriale, adică hard rock. Din această cauză, trupele mele preferate rămân cele din acea perioadă.

Murat Yildirim 2Soţia ta (Burçin Terzioğlu, care joacă în „Ezel” şi i-a fost parteneră în serialul „Firtina”/„Furtuna”, în 2006) a spus că tu i-ai ales cele mai multe dintre haine. Cred că îţi place să faci cumpărături…

Să fac cumpărături pentru mine nu prea îmi place. Când mă duc să îmi iau ceva nu stau mai mult de zece minute. Aleg ceva ce mi se potriveşte şi cumpăr. Însă când este vorba de Burçin, totul se schimbă… În momentul în care intru într-un magazin, îmi doresc mereu să îi cumpăr ceva frumos.

Care este stilul tău preferat când vine vorba de vestimentaţie?

Îmi place să mă îmbrac în funcţie de eveniment. Stilul meu preferat este cel casual. Uneori pun un tricou şi o pereche de jeans pe mine şi ies din casă. Nu îmi aduc aminte să fi pierdut vreodată timp în faţa oglinzii.

Este ceva ce nu poţi suporta în materie de haine la femei şi barbaţi?

Hainele pot spune multe despre personalitatea unui om. Şi asta mă face uneori să etichetez pe cineva înainte să apuc să cunosc persoana respectivă.

Ai vreo haină de care eşti dependent?

Cercei, blugii, tricourile şi ghetele. Dar nu am nici o haină la care nu aş renunţa. Dacă vreunui prieten îi place tricoul de pe mine sau orice altceva, i-l dăruiesc imediat.

Nu ai putea trăi fără…

Ochelari de soare (folosesc mai multe mărci, dar nu pot renunţa la modelul clasic de la Ray-Ban), telefon (pentru că sunt inginer la bază, urmăresc îndeaproape tot ce se întâmplă nou în materie de tehnologie şi pentru că am acces la internet foarte uşor prefer iPhone-ul, cafea (dimineaţa, când mă duc pe platourile de filmare, beau un Nescafe, iar după-amiaza neapărat o cafea turcească).

Unde îţi face plăcere să te duci în timpul liber?

Într-un bar unde au muzică bună sau la un concert. Întotdeauna cu soţia.

Nu prea te vedem în ziarele de scandal…

Poate pentru că nu vreau să fiu acolo. Ceea ce se întâmplă la mine în casă vreau să fie al meu şi nu vreau să împart acel lucru decât cu soţia şi familia mea.

Ce faci ca să te relaxezi?

Îmi place foarte mult să mă duc într-un loc îndepartat şi să-mi închid telefonul.

De exemplu unde?

Nu contează. Sunt nişte sate în Anatolya unde mă duc cu Burçin, însă nu vă spun cum se numesc :) . Ne plac foarte mult locurile liniştite.



[i]va apreciez si sincere multumiri pentru ceea ce faceti. kiss 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 357595

buna Nicoleta si bine ai venit in ograda noastra , speram sa te simti bine kiss

buna Lexia kiss
dana4699
dana4699
vip
vip

Mesaje : 1367
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 45
Localizare : piatra neamt

Sus In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lexia Joi 31 Mar 2011, 11:15 am

dana4699 a scris:

buna Lexia kiss
bună Dana kiss
lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana4699 Joi 31 Mar 2011, 11:21 am

lexia a scris:
bună Dana kiss

ti-ai servit cafeaua , daca nu uite te servesc eu
21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 5951e58ebfdde99c9d1f602
kiss
dana4699
dana4699
vip
vip

Mesaje : 1367
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 45
Localizare : piatra neamt

Sus In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Joi 31 Mar 2011, 11:25 am




Nu contează. Sunt nişte sate în Anatolya unde mă duc cu Burçin, însă nu vă spun cum se numesc :) . Ne plac foarte mult locurile liniştite.



[i]va apreciez si sincere multumiri pentru ceea ce faceti. kiss 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 357595 [/quote]



buna Nicoleta si bine ai venit printre noi! 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 918686 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 918686 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 918686
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana4699 Joi 31 Mar 2011, 11:26 am

ninnet a scris:


Nu contează. Sunt nişte sate în Anatolya unde mă duc cu Burçin, însă nu vă spun cum se numesc :) . Ne plac foarte mult locurile liniştite.



[i]va apreciez si sincere multumiri pentru ceea ce faceti. kiss 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 357595



buna Nicoleta si bine ai venit printre noi! 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 918686 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 918686 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 918686 [/quote]

cam timida , nu prea vorbeste kiss
dana4699
dana4699
vip
vip

Mesaje : 1367
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 45
Localizare : piatra neamt

Sus In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Petre Gabriel Nicoleta Joi 31 Mar 2011, 11:42 am

eu intr-adevar sunt cam timida, si sincer, si scumpa la vedere .stau in umbra si pana acum nu am avut curajul sa va salut. imi pare rau ca nu am facut-o pana acum, dar stiti cum se zice : niciodata nu este prea tarziu.

Petre Gabriel Nicoleta
membru activ
membru activ

Mesaje : 47
Data de inscriere : 23/09/2010
Varsta : 43
Localizare : COM BERCA JUD BUZAU

Sus In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana4699 Joi 31 Mar 2011, 11:47 am

Petre Gabriel Nicoleta a scris:eu intr-adevar sunt cam timida, si sincer, si scumpa la vedere .stau in umbra si pana acum nu am avut curajul sa va salut. imi pare rau ca nu am facut-o pana acum, dar stiti cum se zice : niciodata nu este prea tarziu.

nu trebuie sa stai in umbra , daca ai ceva sa spus , spune , si intr-adevar niciodata nu este prea tarziu kiss
dana4699
dana4699
vip
vip

Mesaje : 1367
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 45
Localizare : piatra neamt

Sus In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Petre Gabriel Nicoleta Joi 31 Mar 2011, 11:55 am

va multumesc pentru intelegere

Petre Gabriel Nicoleta
membru activ
membru activ

Mesaje : 47
Data de inscriere : 23/09/2010
Varsta : 43
Localizare : COM BERCA JUD BUZAU

Sus In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana4699 Joi 31 Mar 2011, 11:59 am

Petre Gabriel Nicoleta a scris:va multumesc pentru intelegere


kiss
dana4699
dana4699
vip
vip

Mesaje : 1367
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 45
Localizare : piatra neamt

Sus In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Joi 31 Mar 2011, 1:36 pm

ninnet a scris:......unde este un leu ?



la fisc, impozit Smile

salut fetelor
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lavy612 Joi 31 Mar 2011, 1:41 pm

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 648483 buna fetelor ! sa aveti o zi minunata! , pe la Bucuresti au aparut cateva raze de soare.:)
Welcome Nicoleta!
21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 165638
lavy612
lavy612
vip
vip

Mesaje : 927
Data de inscriere : 26/01/2011
Varsta : 32
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana4699 Joi 31 Mar 2011, 1:43 pm

lavy612 a scris: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 648483 buna fetelor ! sa aveti o zi minunata! , pe la Bucuresti au aparut cateva raze de soare.:)
Welcome Nicoleta!
21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 165638

si la Piatra Neamt este foarte cald
dana4699
dana4699
vip
vip

Mesaje : 1367
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 45
Localizare : piatra neamt

Sus In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 31 Mar 2011, 2:19 pm

Bună ziua drăgălaşilor !!

Bun venit Nicoleta în casa noastră.



Dear Dana,

Murat’da day off now is on Tuesday. He was in Bebek Cafe yesterday. Unfortunately, I couldn’t see him. As for his birthday, we are planning an organization with the owner of the Bebek Cafe. He will be informed as soon as possible.


Today, we talked to one of Murat’s neighbor. When She see him, She will mention about this organization. On 13 April, along with a few fans, we can make a small party for him.


if you will prepare your birthday card, please send it to my e-mail. I will print out and give to him. I will be pleased if you could send the card till April, 11

Regards,


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Joi 31 Mar 2011, 2:22 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana4699 Joi 31 Mar 2011, 2:22 pm

buna iubita , ce mai faci kiss
dana4699
dana4699
vip
vip

Mesaje : 1367
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 45
Localizare : piatra neamt

Sus In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Petre Gabriel Nicoleta Joi 31 Mar 2011, 2:22 pm

bine v-am gasit!
la ora asta afara,la noi la buzau poti face plaja.

Petre Gabriel Nicoleta
membru activ
membru activ

Mesaje : 47
Data de inscriere : 23/09/2010
Varsta : 43
Localizare : COM BERCA JUD BUZAU

Sus In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 31 Mar 2011, 2:23 pm

uite am prins o clipă liberă şi am intrat pe net , am vorbit şi cu turcoaica .


ce bine Nicoleta , în Buc se chinuie soarele să iasă dintre nori


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Joi 31 Mar 2011, 2:24 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Joi 31 Mar 2011, 2:24 pm

Salut, bine v-am regasit!
Imi pare rau ca am lipsit asa mult dar astea au fost conditiile sad sad sper ca sunteti bine si sanatoase!!
Sa va citesc un pic ,ca nu mai sunt "la zi"cu nimic! kiss
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 31 Mar 2011, 2:25 pm

Wow Andrada erai pe lista de dispăruţi fără urmă kiss kiss kiss kiss
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Joi 31 Mar 2011, 2:26 pm

Micul Thomas, cel mai bun elev din clasa o intreaba pe invatatoare daca poate sa-i vorbeasca dupa ore. Ea accepta.
- Ce vrei sa-mi zici Thomas?
- Cred ca sunt prea inteligent ca sa raman in clasa asta, ma plictisesc! As vrea sa trec direct la Liceu.
Directorul scolii este informat si il intreaba pe Thomas daca vrea sa treaca niste teste.
Thomas accepta fara sa ezite si testarea incepe.
- Sa vedem Thomas: 3x4?
- 12
- si 6x6?
- 36, domnule director.
- Capitala Japoniei?
- Tokio!
Testul continua inca o jumatate de ora, Thomas nu face nici o greseala!
La sfarsitul testului, directorul este multumit, dar profesoara intreaba daca poate sa-i puna si ea cateva intrebari. Amandoi accepta.
Profa incepe:
- Thomas, vaca are 4 si eu am 2, ce este?
- Picioarele, doamna.
- Corect, ce gasim in pantaloni tai si nu gasim in ai mei?
Directorul se mira de intrebare...
- Buzunare, doamna
- Bine Thomas, unde au femeile parul cel mai cret?
Directorul se pregateste sa intervina chiar cand Thomas raspunde:
- In Africa , doamna! raspunde copilul fara sa ezite.
- Ce este moale dar cu mainile unei femei devine tare?
Directorul deschide ochii mari dar inainte sa vorbeasca, Thomas raspunde:
- Oja pt unghii, doamna.
- Ce au femeile si barbatii in mijlocul picioarelor?
- Genunchi, doamna!
- Bine, si ce are o femeie maritata mai larg decat una nemaritata?
Directorului nu-i vine sa creada ce aude.
- Patul, doamna!
- Care parte a corpului meu este des cea mai umeda?
- Limba dumneavoastra, doamna!
- Ce cuvant care incepe cu litera C... inseamna ceva care poate sa fie umed sau sec si pe care barbatii le place sa-l priveasca?
- Cerul!spune Thomas
Directorul rasufla usurat, transpirat si decide sa opreasca testul si spune:
- Nu o sa te trimit la liceu, o sa te trimit direct la Universitate! Chiar si eu as fi picat acest test...

Morala: Cu inaintarea in varsta devenim perversi.
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 12 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum