Serialesitelenovelet
21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+23
victorelalove
dubaisport
alina_chupi
lica54
andradamaria
Petre Gabriel Nicoleta
teodora_roman
sasa
vivi
dana sandulescu
iulia80
rodica
lexia
axxa246
kh69
ninnet
lavy612
Motzişor
pufy2010
andreea90
dana4699
DENISA
alimar
27 participanți

Pagina 37 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mar 05 Apr 2011, 2:08 pm

victorelalove a scris:
Dar de ce sa nu ne gandim ca poate vrea sa faca un control de rutina!
ne gandim si la asta....... Smile
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mar 05 Apr 2011, 2:08 pm

Denisa in ce limba e artcolul ca am vrut sa il traduc cu google sa inteleg ce spune
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 05 Apr 2011, 2:09 pm

dana4699 a scris:

ce misto 2 in 1 Smile Smile

Daca o chema si pe ma-sa Merry Christmas... Era cel mai cumoscut pe glob.
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 05 Apr 2011, 2:11 pm

Lica este în croată.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 05 Apr 2011, 2:13 pm

andradamaria a scris:ne gandim si la asta....... Smile

Poate ca se gandeste unde isi tine tipa actele. Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Mar 05 Apr 2011, 2:14 pm

Fiul catre tata a doua zi dupa noaptea nuntii:
- Tata eu divortez!
- Ai innebunit, asa repede, ce s-a intamplat?
- Nu conteaza eu divortez!
- Mai fiule, mie poti sa-mi spui sunt tatal tau, care e problema?
- Tata, sotia mea este virgina!
Dupa un timp de gandire spune tatal:
- Apoi fiule ai dreptate! Ce nu le-a trebuit la altii nu ne trebuie nici noua! Smile
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 05 Apr 2011, 2:15 pm






Ultima editare efectuata de catre DENISA in Mar 05 Apr 2011, 2:17 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Mar 05 Apr 2011, 2:17 pm

lume ,lume..soro lume.....parca era un cantec din Veronica-interpretat de motan-
ce mai faceti dragilor si dragelor....am vazut una bucata de marioara..ce faci draguta? 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 155520 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 155520 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 155520
mandro care iti e viata? 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Mar 05 Apr 2011, 2:17 pm

Un cuplu ia cina intr-un restaurant de lux. La un moment dat se apropie de masa lor o femeie foarte atragatoare si clar mai tanara decit sotia. Necunoscuta se apleaca si-l saruta pe barbat cu un gest plin de familiaritate si tandrete. Sotia revoltata intreaba:
- Cine e fufa asta?
La care sotul raspunde calm:
- E amanta mea!
Sotia riposteaza pe un ton ucigas:
- Divortez! Ma mut inapoi la mama!
Sotul nu-si pierde calmul si-i raspunde:
- Bine, daca tu crezi ca iti va fi mai bine asa. Dar nu uita ca dupa divort se vor termina vacantele in strainatate, shopping-ul de Craciun la Paris, vacantele de schi in Alpi si asa mai departe. Eu nu tin neaparat sa divortez dar nu iti voi sta in cale. Minute de tacere in clinchet de tacamuri. Deodata se deschide usa si intra cel mai bun amic al cuplului la brat cu o femeie tanara si atragatoare. Sotia intreaba consternata:
- Cine-i tipa care a intrat cu M.?
Sotul raspunde fara vreo modificare in tonul vocii:
- Este I., amanta lui.
Dupa alte cateva secunde de tacere se aude vocea sotiei spunand:
- A noastra-i mai frumoasa!

..................


salut Iulia
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 05 Apr 2011, 2:18 pm

hello madam !!!

sunt cam tristă nu am cu cine lupta , o să mă veştejesc , îmi uit schemele de luptă.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Mar 05 Apr 2011, 2:20 pm

DENISA a scris:hello madam !!!

sunt cam tristă nu am cu cine lupta , o să mă veştejesc , îmi uit schemele de luptă.
bre..o fi batranetea de vina..nu te mai tin salele! Smile Smile Smile
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mar 05 Apr 2011, 2:20 pm

Gloria logo-ul

Top Panorama Stardust poveşti cu coloane palatul regal
Croaţia World
Ştiri Tendinţe Review Designeri Accesorii
Gastro Sănătate Frumuseţe Principala Travel Tehnopolis Familie

Tuba Büyüküstün

M-au condus prin senzaţie de viaţă

actrita turceşti în "Asi", seria joacă rebel frumos este o fată modernă de la o comunitate conservatoare care are grijă de câini fără stăpân şi este sensibil la soarta copiilor, şi dragostea najromantičniju este experimentată ca un adolescent
M-au condus prin senzaţie de viaţă
Stiri »Top Stories» Through Life plumb mine sentimente
marketing | contact


Cu seria echipa Asi

Turc actrita Tuba Büyüküstün că croat telespectatori interesant rol Asi Rebels în aceeaşi serie, în casa sa actuală într-un film cu totul diferit. În timp ce se ocupă Asi cu viitorul fermei sale pentru a salva familia de la faliment şi ruşine, o actriţă de 28 de ani in noua serialul TV "Gönülçelen" free-play romi femeie Hasret, floare fata de pe strada carui viata se schimba atunci când un muzician faimos, a văzut frumuseţea vocii ei.

Desi, dupa mai multe serii de televiziune de succes şi filme planificat o vacanţă lungă, 2007. Asi a acceptat rolul, pe care ea a oferit prietena ei bine, director Tomris Giritlioğlu, care este o serie dedicată tatălui său.

- În Antiohia, o provincie dur la graniţa de Siria, a fost foarte frumos, dar greu. Două mii de mile departe de casa, am tanjit familia mea, prietenii si prietenul. Acesti doi ani şi jumătate am fost perioada cea mai stresantă de viaţă - spune Büyüküstün Tuba, care a fost apoi în conexiune de trei ani cu cineastul Sanije Saydanom. Deşi mulţi crezut apoi că ea şi Murat Yildirim, partenerul ei din seria "Asi", au fost cuplul perfect în viaţa reală, printre ei nu a fost niciodată o chimie real.

Tubu scenele cele mai Büyüküstün poate dezola suferinţa altora. Este deosebit de sensibile la copii şi animale, în special câini. Când iarna vede în afara vagabonzi din izbucni rece, inima ei, şi ea însăşi nu ştia câţi au fost luate acasă, hrănite şi curăţate de purici. Deşi ea ştie că aceasta nu este o soluţie permanentă, instinctul de a le ajuta, spune el, este mai puternic decât ei. Pentru nivelul tubilor au fost întotdeauna alerga prin viaţa de sentimente.
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mar 05 Apr 2011, 2:22 pm

iulia80 a scris:lume ,lume..soro lume.....parca era un cantec din Veronica-interpretat de motan-
ce mai faceti dragilor si dragelor....am vazut una bucata de marioara..ce faci draguta? 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 155520 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 155520 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 155520
mandro care iti e viata? 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 517793
bine scumpete,...e un frig si-o vreme urata...ploaia nu e hotarata, vantul bate rece de zici ca-i toamna sad
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Mar 05 Apr 2011, 2:23 pm

buna pufy..dar ai dat de conducta de bancuri? cupidon
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 05 Apr 2011, 2:23 pm

mă ţin bine dragă că doar "" înghit în fiecare zi câte un pumn de naftalină "" , nu-ţi face vise că rămâi cu bunăciunea de Preţios .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Mar 05 Apr 2011, 2:24 pm

iulia80 a scris:buna pufy..dar ai dat de conducta de bancuri? cupidon

hemoragie de bancuri HELPPPP!!!! Smile
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Mar 05 Apr 2011, 2:24 pm

marioara la mine mi-s 18-19 grade..e drept ca bate nitel vantul..si al naibii mai treb sa ma duc si la munca! 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 2743637754 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 2743637754 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 2743637754
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Mar 05 Apr 2011, 2:26 pm

Trei blonde intra intr-un bar. Sunt fericite, danseaza si canta. Tot comanda fiecare cate ceva de baut.
Barmanul pana la urma, le intreaba ce sarbatoresc. Una dintre ele ii explica:
- Tocmai am terminat un puzzle si ne-a luat numai 3 luni sa terminam.
- Si ? Intreba barmanul.
- Pe cutie scria 2-4 ani ! Smile
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mar 05 Apr 2011, 2:26 pm

iulia80 a scris:marioara la mine mi-s 18-19 grade..e drept ca bate nitel vantul..si al naibii mai treb sa ma duc si la munca! 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 2743637754 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 2743637754 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 2743637754
inainte ,vezi de prietenul care striga dupa ajutor Smile Smile
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 05 Apr 2011, 2:26 pm

Donşoara Iulia , uite ce ţinută mi-am pregătit ptr miercuri 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Vrouwenglitter31
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Mar 05 Apr 2011, 2:27 pm

Vine o doamna la ginecolog, se aseaza pe scaun, isi desface picioarele si le ridica. Doctorul se uita la ea si-i spune:
- Mai sus...
Doamna ridica picioarele mai sus. Doctorul spune iar:
- Mai sus...
Doamna ridica si mai sus picioarele. Doctorul:
- Mai sus e ginecologia, aici e stomotologia!
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 05 Apr 2011, 2:29 pm

De fiecare daqta cand Ion pleca la serviciu, Maria avea obiceiul de a sta cu picioarele in tavan:
- Nu mai sta fa Mario asa , ca or sa-ti iasa ficatii.
- Du-te bai de aici!
Ii spune o data , de 2 ori pana cand intr-o zi se hotaraste sa-i faca o farsa si cand Maria dormea ii pune un ficat de porc pe burta. Apoi Ion pleaca la treaba lui. Peste ceva timp primeste un telefon de la soata.
- Bai Ioana sa stii ca ai avut dreptate. Mi-au iestit ficatii.
- Si? Te-a durut?
- Cand mi-au iesit nu m-a durut... Cand i-am bagat la loc...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mar 05 Apr 2011, 2:29 pm

DENISA a scris:Donşoara Iulia , uite ce ţinută mi-am pregătit ptr miercuri 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Vrouwenglitter31
nici nu-i de mirare ca Iulia are atata grija de salele tale Smile Smile Smile kiss
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 05 Apr 2011, 2:29 pm

Andrada ea se pregăteşte să-mi dea mie ceva de calmare . dar eu mi-am luat medicaţia 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Muratinold1
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Mar 05 Apr 2011, 2:30 pm

mai pufy..eu mi-s bruneta ghini......dar poate o fi vreuna din fete blonda Evil or Very Mad
eu am sters putina..va doresc sa aveti o zi cat mai frumoasa! 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 517793

PS: deni..vrei sa vorbesc cu kineto-terapeutul sa iti fac rezervare? Smile
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 21. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 37 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum