Serialesitelenovelet
1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

+12
carmen_
lica54
iulianagl
dubaisport
ASI 4 ever
doryna32
Luana
Nicky
GUMUS-NOOR
denta
nety
dukytz
16 participanți

Pagina 36 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Dum 17 Iul 2011, 4:18 pm

Frumosul Aziz i-a furat inima roscatei!
Mare-i gradina lui Allah!
Ce l-a apucat pe Halil???A devenit asa darnic, de nu-l mai recunoastem!
L-a lasat sotia sa dea din mana atatia bani???
Daca mai aud de familia Aslanbas si gloriosul ei viitor, voi face criza biliara!
Cum le-o fi placand turcilor sa stea asa, la gramada, fiecare in cate o camera(fara baia aferenta)??? Cred ca asa se explica de ce se culca cu nevestele doar cand vor sa faca copii.
As turba sa stau asa in aceeasi casa cu toate neamurile, sa nu poti sufla fara sa stie cumnata, verisoara, sora , matusa, bunicul si o liota de servitori cu tot cu neamurile lor.
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Dum 17 Iul 2011, 4:20 pm

denta a scris:Luana sa vezi ce repede o sa treaca o luna kiss kiss si te asteptam tot aici kiss
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!
Imi lipseste foarte tare netul acolo, dar nu exista solutie. Am incercat multe variante dar niciuna nu este viabila, din pacate.
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Dum 17 Iul 2011, 4:22 pm

denta a scris:Acum a inceput sa imi placa mult Alis kiss iar Zeliha a baut apa dupa unchiul ei a inceput sa-l copieze nu imi place 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 2743637754 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 2743637754
Da, aluat-o razna!
Ce naiba a apucat-o???
Gandeste precum mosul, credeam ca tanara fiind, are vederi mai largi, dar m-am inselat.
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Dum 17 Iul 2011, 4:35 pm

Nici azi nu a fost scena artata vineri!(sau joi????). Bravo lor, kanalistilor!

Ce fel mergeau Feyaz si Omer!
Parca erau doi betivi plecand de la carciuma Smile Smile
Mi-a placut rochia Ceyhanei, cea in dungi cu spatele negru.
Au bluze si rochite din tricot f. frumoase turcii !
Pacat ca pe la noi nu se aduc din cele mai bune calitativ.
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Dum 17 Iul 2011, 4:43 pm

Luana a scris:Frumosul Aziz i-a furat inima roscatei!
Mare-i gradina lui Allah!
Ce l-a apucat pe Halil???A devenit asa darnic, de nu-l mai recunoastem!
L-a lasat sotia sa dea din mana atatia bani???
Daca mai aud de familia Aslanbas si gloriosul ei viitor, voi face criza biliara!
Cum le-o fi placand turcilor sa stea asa, la gramada, fiecare in cate o camera(fara baia aferenta)??? Cred ca asa se explica de ce se culca cu nevestele doar cand vor sa faca copii.
As turba sa stau asa in aceeasi casa cu toate neamurile, sa nu poti sufla fara sa stie cumnata, verisoara, sora , matusa, bunicul si o liota de servitori cu tot cu neamurile lor.

Smile Smile Smile
in acest film e la fel..
Ingerul alb

GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
vip
vip

Mesaje : 3522
Data de inscriere : 07/08/2010

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Lun 18 Iul 2011, 6:36 am

Buna dimineata fetelor!
Sa va mearga bine saptamana care incepe astazi!
Va las si cate o cafeluta, eu tocmai o beau pe prima de azi...
cafea cafea cafea cafea
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Lun 18 Iul 2011, 11:29 am

Am venit de la plimbare, dar voi nu ati sosit inca...
Afara e ingrozitor de cald deja, desi termometrele arata doar 30 grade.
Va astept la film.
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de denta Lun 18 Iul 2011, 12:32 pm

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 Iobjb82h1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 Jb84wu3o
denta
denta
vip
vip

Mesaje : 887
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de denta Lun 18 Iul 2011, 12:36 pm

Luana a scris:Buna dimineata fetelor!
Sa va mearga bine saptamana care incepe astazi!
Va las si cate o cafeluta, eu tocmai o beau pe prima de azi...
cafea cafea cafea cafea
Iubita e buna cafeluta de la tine eu am inceput serviciul si sunt de la 7 in priza , e asa de cald in cabinet 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 890584 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 890584 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 890584 imio vine sa ma dezbrac.
denta
denta
vip
vip

Mesaje : 887
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de denta Lun 18 Iul 2011, 12:37 pm

Luana a scris:Am venit de la plimbare, dar voi nu ati sosit inca...
Afara e ingrozitor de cald deja, desi termometrele arata doar 30 grade.
Va astept la film.
Abea astept filmul azi ,cei de la Kanad dau cum le vine ca doar nu se uita ei la film 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 343827
denta
denta
vip
vip

Mesaje : 887
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de denta Lun 18 Iul 2011, 12:39 pm

dragutelor va las ceva racoritor 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 Bautura+racoritoare+cu+pepene+galben+si+vin 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 523120 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 523120
1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 6flrcbze
denta
denta
vip
vip

Mesaje : 887
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Lun 18 Iul 2011, 3:13 pm

denta a scris:
Iubita e buna cafeluta de la tine eu am inceput serviciul si sunt de la 7 in priza , e asa de cald in cabinet 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 890584 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 890584 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 890584 imio vine sa ma dezbrac.
Si ce sau cine te impiedica s-o faci???
Poti lasa si usa deschisa, poate se face mai racoare.... Smile Smile
Sa nu spui ca nu-ti place cum isi face Ceyhan valiza . Mie imi place grozav, ii incap mai multe oare asa???
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Lun 18 Iul 2011, 3:16 pm

denta a scris:
Abea astept filmul azi ,cei de la Kanad dau cum le vine ca doar nu se uita ei la film 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 343827
De cand stau acasa, am observat ca uneori incepe mai devreme decat si 50 min. De sfarsit de obicei il sfarsesc mai devreme, pt.ca se grabesc cu emisiunile acelea de 2 lei. Eu inchid imediat dupa film in semn de protest, refuz sa le fac rating la atceva.
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Lun 18 Iul 2011, 3:44 pm

Mi-a placut Diyar:"Din pacate trebuie sa-ti iei capul cu tine oriunde te-ai duce". Bine spus din pacate!
Cand am vazut fara traducere ma intrebam ce a suparat-o pe Ceren, acum vad ca are dreptate. Nu se ia asemenea hotarare fara sa-ti consulti nevasta.
Si se comporta de parca ar fi fost deja ales; felicitari si restul. Si pana acum nu se implicase in politica. Adica la ei e suficient sa fii candidatul unui partid si iesi sigur deputat ! Minunat!
Adica isi lasa casa aia la care tinea atat, familia pe care vrea s-o protejeze cu orice chip. fetita pe care o iubeste si nevasta cu care abia a inceput sa traiasca, numai ca sa faca pe placul unuia pe care l-a incurajat fratele lui iubit.
Mare nebunie!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Lun 18 Iul 2011, 4:57 pm

Se cunoaste ca se termina filmul, au inceput sa inghesuie actiune in aceste episoade, iar kanalistii au dat cateva minute in plus fata de obicei. Sa nu-i deochiem, dragii de ei!
Imi plac cerceii cu ametiste ai Cerenei.
Si imi displace si mai mult Gulizar. Bine ca nu i-a ales si lenjeria intima cumnatei. Tare se mai pricepe ea, ca o femeie de lume ce este. Tot stie, sa nu-i fie de deochi!
Fetita este o dulceata si o sacaie astia mereu, o iau in brate si se vede ca le tremura mainile si nu se pricep. Erkan ar cam trebui sa se priceapa, copilul lui cred ca era deja marisor cand filma aici, dar tot stangaci pare.
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Lun 18 Iul 2011, 4:58 pm

Plec acum sa nu va plictisesc.
Am treburi "mari" de facut. Incep sa ma pregatesc pt plecare.
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de doryna32 Lun 18 Iul 2011, 6:32 pm

Mie nu imi place noul stil a lui Ceren , o imbatraneste, parerea mea ... aaa si nu inteleg un lucru ,acum vrea sa se mute de la conac ptr ca nu mai suporta , ce? asta nu am inteles ... de ce nu a plecat cand a avut ocazia , nu, atunci a stat sa-l astepte pe Omer , dar atunci a fost totul ok ?! era imediat dupa ce aflase cine era asasinul parintilor ei , ba mai mult , a trait cu el in casa , acum el nu mai e ... deci ce nu mai suporta ea acum ?!!!
Ok vrea o viata noua , si ce o impiedica ? !!! eu nu cred ca ferma ... ei ii place sa traiasca la ferma , e locul ideal ptr domeniul ei de activitate ... de fapt este un nou moft de al ei, trebuia sa strice ea totul...Omer are si el partea lui de vina , ptr ca persista in problema cu familia lui, acum i s-a nazarit sa se faca politician ... cu o asa nevasta poate simte novaia sa stea cat mai putin pe acasa , vrea sa se tina ocupat si cat mai departe de casa, poate ma gandesc ca asta o fi ...
Prea mult nu stiu ce s-a intamplat in ep de azi ptr ca nu am vazut decat ultimele 30 de minute... am auzit ca a murit si Sulhi...si am vazut ca Meryemce a mai "incasat" un CEC de la Omer ...
Cam atat deocamdata, astept sa urce adriana ep de azi sa-l vad ,si mai vorbim dupa...

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 155656 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 155656 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 155656
doryna32
doryna32
membru activ
membru activ

Mesaje : 73
Data de inscriere : 28/02/2010
Varsta : 50
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Lun 18 Iul 2011, 7:01 pm

doryna32 a scris:Mie nu imi place noul stil a lui Ceren , o imbatraneste, parerea mea ... aaa si nu inteleg un lucru ,acum vrea sa se mute de la conac ptr ca nu mai suporta , ce? asta nu am inteles ... de ce nu a plecat cand a avut ocazia , nu, atunci a stat sa-l astepte pe Omer , dar atunci a fost totul ok ?! era imediat dupa ce aflase cine era asasinul parintilor ei , ba mai mult , a trait cu el in casa , acum el nu mai e ... deci ce nu mai suporta ea acum ?!!!
Ok vrea o viata noua , si ce o impiedica ? !!! eu nu cred ca ferma ... ei ii place sa traiasca la ferma , e locul ideal ptr domeniul ei de activitate ... de fapt este un nou moft de al ei, trebuia sa strice ea totul...Omer are si el partea lui de vina , ptr ca persista in problema cu familia lui, acum i s-a nazarit sa se faca politician ... cu o asa nevasta poate simte novaia sa stea cat mai putin pe acasa , vrea sa se tina ocupat si cat mai departe de casa, poate ma gandesc ca asta o fi ...
Prea mult nu stiu ce s-a intamplat in ep de azi ptr ca nu am vazut decat ultimele 30 de minute... am auzit ca a murit si Sulhi...si am vazut ca Meryemce a mai "incasat" un CEC de la Omer ...
Cam atat deocamdata, astept sa urce adriana ep de azi sa-l vad ,si mai vorbim dupa...

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 155656 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 155656 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 155656

Ce m-ai distrat!
Ai dreptate, eu nu am vrut sa mai spun nimic despre toana cea noua a Cerenei, pt ca par carcotasa rau de tot. Daca era armonie, se simtea rau scenaristul, cred.
Dar cerceii tot imi plac. Ea vrea sa para mai matura, mai femeie serioasa (cred ca asa o vede regizorul). A imbracat-o si in rochii care chiar o fac sa para grasa (cea alba din poza si cea gri).
Vrea sa manance doar salata , sa nu i se mai gateasca. Mofturi de femeie care are tot ce-si doreste.
A fost un episod ceva mai dens ca de obicei.
Te astept cu concluzii.
Angelika nu a aparut inca?????
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Lun 18 Iul 2011, 8:34 pm

Fetelor, am plecat.Inchid PC-ul, plec la TV desi nu am nimic de vazut, am consultat programul.
Vorbim maine, daca sunteti pe aici.
O noapte linistita cu vise frumoase !
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de denta Lun 18 Iul 2011, 9:37 pm

Luana a scris:Fetelor, am plecat.Inchid PC-ul, plec la TV desi nu am nimic de vazut, am consultat programul.
Vorbim maine, daca sunteti pe aici.
O noapte linistita cu vise frumoase !
Noapte buna bounce bounce dimineata ne vedem la cafea cafea cafea
denta
denta
vip
vip

Mesaje : 887
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de denta Lun 18 Iul 2011, 9:43 pm

Zeliha deja intrece orice limita 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 2743637754 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 2743637754 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 2743637754 oricat vrea Alis sa o faca sa vada ca el nu este ca ceilalti si nu tine neaparat ca e din familie de bogatasi si e alaturi de ea in toata suferinta ei ,nu imi place ca ea schimbat rolul ,la inceput era blanda acum e ca o 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 723348 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 723348 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 723348 el nici nu mai stie cum sa mai vorbeasca cu ea,ar merita slap slap slap sa isi revina.
Halil e de omenie maxima Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad .Ep de maine e foarte important eu sunt schimbul doi si nu pot sa il vad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Stie careva daca il pot vedea online ????? 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 1450537109 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 1450537109 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 1450537109
denta
denta
vip
vip

Mesaje : 887
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de denta Lun 18 Iul 2011, 9:44 pm

Luana a scris:Plec acum sa nu va plictisesc.
Am treburi "mari" de facut. Incep sa ma pregatesc pt plecare.
iubita dar pe cine plictisesti? kiss kiss kiss kiss
denta
denta
vip
vip

Mesaje : 887
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de denta Lun 18 Iul 2011, 9:45 pm

Imi place mult Meryemce abea astept sa isi puna planul in aplicare 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 918686 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 918686 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 918686
denta
denta
vip
vip

Mesaje : 887
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de denta Lun 18 Iul 2011, 9:47 pm

va pup noapte buna ca nu mai e nimeni pe aici 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 517793 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 517793 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 242329
fetelor trebuie sa ne punem de acord sa intram toate sa putem vorbi 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 85344 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 85344 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 85344 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 85344 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 85344 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 523120 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 523120 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 523120
denta
denta
vip
vip

Mesaje : 887
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Mar 19 Iul 2011, 6:58 am

denta a scris:Imi place mult Meryemce abea astept sa isi puna planul in aplicare 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 918686 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 918686 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 918686

Buna dimineataaaaa!!!!!!!!!!!
Ai dreptate, chiar nu am pe cine plictisi , de moment ce sunt tot singura! Smile Smile
Si eu astept sa o vad pe meryemce cum va proceda, desi am vazut deja fara traducere. Imi place Mery cea noua, curajoasa, hotarata si cu un plan croit dinainte.
Halil nu e chiar dragut, o face pe dragutul si din pacate este crezut. Eu astept revolta Cehaney. I s-a pus pata pe mamica ei cea vitrega si o va sapa la radacini!
Ma unge pe suflet doar cat ma gandesc!
Cafeaua voastra:
cafea cafea cafea cafea
O zi minunata sa aveti!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 36 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 36 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum