Serialesitelenovelet
24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+20
kh69
alina_chupi
angelica_g
alimar
simi
andreea90
andradamaria
sevalh
teodora_roman
axxa246
Motzişor
IDILKO
Petre Gabriel Nicoleta
lica54
danuza
ninnet
pufy2010
DENISA
lavy612
victorelalove
24 participanți

Pagina 12 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Urmatorul

In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Joi 05 Mai 2011, 12:39 pm

Si mai vreau sa cred ca cu ocazia participarii filmului ASI la Monaco la premiere si vor castiga un loc cat mai in fata siigur or sa fie solicitati de anumite case de producti sa joace in anumite filme sa-u seriale aceasta ocazie o sa le deschida noi drumuri in viata fie impreuna fie separat
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lavy612 Joi 05 Mai 2011, 12:41 pm

victorelalove a scris:Buna lavy. kiss kiss kiss Ce faci?
Am vazut ca in cateva zile iti schimbi prefixul.... 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 165638 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 165638 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 165638

Da , Vic asa este... 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 918686 ..parca nici nu-mi vine sa cred ca o sa fac 20. Au trecut asa de rpd anii... parca mai acum imi sarbatoream majoratul...24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 517793
lavy612
lavy612
vip
vip

Mesaje : 927
Data de inscriere : 26/01/2011
Varsta : 33
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Joi 05 Mai 2011, 12:48 pm

Dragalaselor va invit la o inghetata24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 0nghe539at259deorez
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 05 Mai 2011, 12:48 pm

lavy612 a scris:
Da , Vic asa este... 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 918686 ..parca nici nu-mi vine sa cred ca o sa fac 20. Au trecut asa de rpd anii... parca mai acum imi sarbatoream majoratul...24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 517793
SI TREC DIN CE IN CE MAI REPEDE... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Unde s-or grabi? Ce atata alerta?
Hai sa stam,sa ne bucuram de fiecare clipa, sa ne detasam putin de tot ceea ce ne supara si ne streseaza, sa vedem lumea cu alti ochi... Stiu ca asa ar fi ideal, ar fi frumos...insa suntem asa de prinsi in "jocul " asta, care se cheama VIATA...
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Ce face vremea asta din om!!!!!!!!!!
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Joi 05 Mai 2011, 12:50 pm

La un examen de fizica. Profesorul foarte prost dispus. Intra prima
studenta.
- Duduie, e vara, sunteti intr-un compartiment de tren si va este
foarte cald. Ce faceti?
Studenta foarte bucuroasa de simplitatea intrebarii raspunde : - Deschid fereastra.
- Perfect, va rog sa calculati viteza cu care intra curentul de aer in compartiment, temperatura de afara si presiunea atmosferica.
- ?!
Pica examenul. A doua studenta pateste la fel. Intra si a treia studenta, care intre timp aflase despre ce era vorba.
- Duduie, e vara, sunteti in tren, in compartiment, si va e foarte cald. Ce faceti ?
- Imi dau jos bluza.
- Dar totusi va e cald.
- Imi dau jos fusta.
- Inca va e foarte cald.
- Imi dau jos sutienul, chilotii, tot, raman goala.
- Si daca inca va mai este cald ?
- Dom'profesor, si sa stiu ca ma culc.... cu tot trenul, dar fereastra aia tot nu o deschid !
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 05 Mai 2011, 12:51 pm

lica54 a scris:Dragalaselor va invit la o inghetata24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 0nghe539at259deorez
Multumim lica. kiss kiss kiss
Pare de pepene galben... Sau ma insel eu? 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 114523 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 114523 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 114523
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Joi 05 Mai 2011, 12:53 pm

Gigel catre mamica:
-Mamico, ce faci goala ,pe taticu?
-Sar pe el ca sa-i dezumflu burta....
-Te obosesti de pomana!
In fiecare dimineata, vine vecina, ingenuncheaza si i-o umfla la loc.

Intr-o zi cand mergea pe plaja, Basescu gaseste o lampa fermecata.
O freaca, apare un duh care-i zice ca-i va indeplini o dorinta.
Bun, Basescu zice:
„Uite harta asta lumii! As vrea sa fie pace.”
Duhul zice:
„Lumea se cearta de sute de ani, e greu, nici chiar eu nu o pot indeplini. Zi alta dorinta.”
Basescu:
„Atunci da si lui Boc putina minte!”
Duhul, dupa ce se gandeste un pic:
„Ce ziceai de pacea in lume?”.
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Joi 05 Mai 2011, 12:55 pm

Viziunea PDL asupra pensiilor:
Oamenii cand imbatransesc dau in mintea copiilor.
De aceea Boc va face pensia cat alocatia!

Sotia se pregateste sa prajeasca un ou ochi, cind tocmai se intoarce
sotul acasa si incepe sa tipe:
-ATENTIE!!! ATENTIE!!! MAI MULT ULEI!!! AVEM NEVOIE DE MAI MULT
ULEI!!! O SA SE ARDA!!! ATENTIE!!! INTOARCE-L, INTOARCE-L,
INTOARCE-L!!! HAI!!! ATENTIE!!! AI INNEBUNIT? ULEIUL O SA SE
TERMINE!!! O, DOAMNE DUMNEZEULE, SAREA!!! NU UITA SAREA!!!
Sotia, deja enervata la culme de tipetele sotului, il intreaba:
-De ce tipi asa? Crezi ca nu sint in stare sa prajesc un ou???
Barbatul raspunde foarte calm:
-Asta ca sa-ti faci o idee de cum ma simt eu cind conduc masina si tu
stai linga mine...
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 05 Mai 2011, 12:55 pm

ninnet a scris:
„Ce ziceai de pacea in lume?”.
Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lavy612 Joi 05 Mai 2011, 12:56 pm

Uite aici niste oameni care chiar se bucura de moment 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 283516....indiferent de vreme Smile

lavy612
lavy612
vip
vip

Mesaje : 927
Data de inscriere : 26/01/2011
Varsta : 33
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 05 Mai 2011, 1:04 pm

Multumim lavy. kiss
Sa ne umplem de buna dispozitie.


victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 05 Mai 2011, 1:27 pm

Sper ca lui Yavuz, sa-i cada tavanul in cap, cu tot cu lustra 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 600626 si sa se impiedice in tesaturile si stergarele de prin inchisoare...sa nu mai ajunga in preajma Baldarilor... 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 600626 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 600626 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 600626
Se vede pe chipul lui ca unelteste ceva...Coace mintea lui...coace, coace. 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 667864
Sa se indragosteasca si el de cineva (ei bine...de altcineva)...Dar cred ca de atata ura nu mai vede nici in stanga ,nici in dreapta si cred ca nici in fata. O fi fost si el indragostit inainte sa intre in inchisoare? Ca daca stau si ma gandesc bine...Cine era tipa care s-a intrecut cu el,( cea de pe cal), cand a iesit din inchisoare? Stim cine este? Au mai spus ceva si nu am fost eu pe faza? stupid


victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 05 Mai 2011, 1:42 pm

Fetelor, astazi este 5 mai...ZIUA BARBATULUI.
Sa le uram: La multi ani! :ryty:
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Joi 05 Mai 2011, 2:17 pm

Dragalaselor va kiss kiss kiss kiss bunicuta si va imbratiseaza cu multa multa multa dragoste din I love you plec la tara sambata avem o dezgropare am sa va simt lipsa dar o sa ne auzim sambata mai pe seara 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 155656 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 155656
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 05 Mai 2011, 2:19 pm

[quote="lica54"]Dragalaselor va kiss kiss kiss kiss
24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 155656 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 155656 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 155656 Lica.
kiss kiss kiss Si tu o sa ne lipsesti . Sa ne revedem cu bine. kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Joi 05 Mai 2011, 3:07 pm

Fetelor,ma scuzati ca ma bag si eu ca musca in lapte pe aici,dar vreau sa va povestesc ce s-a intamplat cu mine cand am vazut serialul Asi.Prima oara sa va spun ca pe Murat l-am remarcat abia in ianuarie in Ask ve ceza.M-am indragostit iremediabil parca m-a lovit cineva cu sageata.Bineinteles ca am cautat pe internet si alte filme cu el.L-am gasit pe Asi.De la inceput m-ia placut,si credeti-ma va rog ca doua saptamani nu m-am deslipit de calculator.Nu dormeam,nu mancam nici curat nu mai faceam.De mancare nu mai putea fii vorba,am lasat saracii copii(am 3)sa moara de foame.Venea sotul meu de la servici si facea mancare.Cand pleca sotul meu la servici dimineata eu eram la calculator,cand venea eu eram in acelas loc.Multumesc lui D-zeu ca m-a inteles si m-a lasat in pace pana am terminat cu filmul.Asi e cel mai frumos serial pe care l-am vazut.Imi pare rau ca Murat nu a ramas cu Tuba,si s-a casatorit cu cotofana de Burcin.De atunci am revazut serialul de4 ori dar cu pauze nu la foc,continu.Multumesc daca ati avut rabdare sa cititi atata despre mine dar asta a fost. 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 155656 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 155656
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 05 Mai 2011, 3:13 pm

Bine ai venit Simi. kiss kiss kiss
Te intelegem perfect...
Cat despre Burcin...este mai mult 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 756436 decat cotofana... Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lavy612 Joi 05 Mai 2011, 3:16 pm

Lica , sa ne ,,revedem ''cu bn kiss , spor la treaba pe la tara.. kiss kiss
Simi , ne pare bn de interventie, >> Cupidon te -a sagetat si pe tn la fel de puternic ca si pe noi. Cand esti prins in valtoarea acesta , a serialelor turcesti si MAI ALES a celor in care joaca Murat , cu greu mai reusesti sa te mai desprinzi.
Nu stiu ce remediu ar fi pt diagnosticul nostru Smile ....Efectele astea i-au afectat putin pe cei din jur... dar bine ca au inteles.. kiss
lavy612
lavy612
vip
vip

Mesaje : 927
Data de inscriere : 26/01/2011
Varsta : 33
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lavy612 Joi 05 Mai 2011, 3:18 pm

Aaaa , de fapt >>> Unul pt fiecare>> cum ziceai tu Victoria kiss
lavy612
lavy612
vip
vip

Mesaje : 927
Data de inscriere : 26/01/2011
Varsta : 33
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Joi 05 Mai 2011, 3:20 pm

Va multumesc.Eram sigura ca doar aici pot fii inteleasa. kiss
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 05 Mai 2011, 3:22 pm

lavy612 a scris:Lica , sa ne ,,revedem ''cu bn kiss , spor la treaba pe la tara.. kiss kiss
Simi , ne pare bn de interventie, >> Cupidon te -a sagetat si pe tn la fel de puternic ca si pe noi. Cand esti prins in valtoarea acesta , a serialelor turcesti si MAI ALES a celor in care joaca Murat , cu greu mai reusesti sa te mai desprinzi.
Nu stiu ce remediu ar fi pt diagnosticul nostru Smile ....Efectele astea i-au afectat putin pe cei din jur... dar bine ca au inteles.. kiss

Sotul meu ma intreba mereu : "Ce iti mai face filmul?" . Bine ca am reusit sa ajung cu vizionerea lui la zi, ca 2 saptamani, am patit si eu acelasi lucru...am slabit 2 kg... Smile Smile

Remediu, la "boala noastra" nu cred sa existe. stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lavy612 Joi 05 Mai 2011, 3:26 pm

victorelalove a scris:Sper ca lui Yavuz, sa-i cada tavanul in cap, cu tot cu lustra 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 600626 si sa se impiedice in tesaturile si stergarele de prin inchisoare...sa nu mai ajunga in preajma Baldarilor... 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 600626 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 600626 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 600626
Se vede pe chipul lui ca unelteste ceva...Coace mintea lui...coace, coace. 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 667864
Sa se indragosteasca si el de cineva (ei bine...de altcineva)...Dar cred ca de atata ura nu mai vede nici in stanga ,nici in dreapta si cred ca nici in fata. O fi fost si el indragostit inainte sa intre in inchisoare? Ca daca stau si ma gandesc bine...Cine era tipa care s-a intrecut cu el,( cea de pe cal), cand a iesit din inchisoare? Stim cine este? Au mai spus ceva si nu am fost eu pe faza? stupid
Mandra aia cred ca avusese o relatie cu stapanul inainte de a pleca in croaziera. Nu-i zicea el degeaba ca s-a facut si mai frumoasa Smile
lavy612
lavy612
vip
vip

Mesaje : 927
Data de inscriere : 26/01/2011
Varsta : 33
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Joi 05 Mai 2011, 3:27 pm

lavy612 a scris:
Da , Vic asa este... 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 918686 ..parca nici nu-mi vine sa cred ca o sa fac 20. Au trecut asa de rpd anii... parca mai acum imi sarbatoream majoratul...24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 517793


Asa sunt si eu .. mai am 2 luni si fac 21 de ani .. si mi-e groaza Crying or Very sad .. prefer sa raman la 20 de ani .. nu mai vreau sa cresc Smile .. parca toata lumea asteapta cat de curand sau peste un an , doi , sa primeasca invitatii la nunta .. si nu e bine .. vreau sa raman copil Smile .. glumesc 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 131747 .. trebuie sa crestem .. important e sa ne pastram sufletul tanar .. Lavy sa stii ca si varsta de 20 e frumoasa .. parca mai frumoasa ca aceea de 18 .. stii cum era melodia aia "Ca la 20 de ani .. fara griji si fara ( cu multi ) banii " Smile 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 352762 Te pup kisskisskiss
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 05 Mai 2011, 3:28 pm

lavy612 a scris:Aaaa , de fapt >>> Unul pt fiecare>> cum ziceai tu Victoria kiss

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! kiss
Cate un Murat la fiecare...Nu trebuie sa spuna si sa faca nimic...sa stam doar asa si sa ne uitam in ochii lui. 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 283516 Ochi care spun tot... cupidon
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lavy612 Joi 05 Mai 2011, 3:28 pm

victorelalove a scris:

Sotul meu ma intreba mereu : "Ce iti mai face filmul?" . Bine ca am reusit sa ajung cu vizionerea lui la zi, ca 2 saptamani, am patit si eu acelasi lucru...am slabit 2 kg... Smile Smile

Remediu, la "boala noastra" nu cred sa existe. stupid

Ce fac filmele astea din noi sad >>Nu-ti mai trebuie dieta... Smile
lavy612
lavy612
vip
vip

Mesaje : 927
Data de inscriere : 26/01/2011
Varsta : 33
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 12 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum