Serialesitelenovelet
24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+20
kh69
alina_chupi
angelica_g
alimar
simi
andreea90
andradamaria
sevalh
teodora_roman
axxa246
Motzişor
IDILKO
Petre Gabriel Nicoleta
lica54
danuza
ninnet
pufy2010
DENISA
lavy612
victorelalove
24 participanți

Pagina 30 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Urmatorul

In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Lun 09 Mai 2011, 7:25 pm

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile Suntem pe alta planeta!!!!!!!!
NOI?????????
categoric suntem pe alta planeta Smile Smile ne-a adunat Denisa, este ...SEFA PLANETEI...eventual MURATUBA PLANET Smile Smile
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Mai 2011, 7:25 pm

Este foarte uşor să faci o femeie fericită! Trebuie să-i fii: prieten, partener, iubit, frate, tată, profesor, educator, bucătar, mecanic, instalator, arhitect, stilist, electrician, sexolog, ginecolog, psiholog, psihiatru, terapeut şi amabil, simpatic, sportiv, iubitor, atent, gentleman, inteligent, amuzant, creativ, sensibil, puternic, înţelegător, tolerant, modest, sincer, practic, curajos, recunoscător, vesel, pasional.
Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Mai 2011, 7:29 pm

andradamaria a scris:NOI?????????
categoric suntem pe alta planeta Smile Smile ne-a adunat Denisa, este ...SEFA PLANETEI...eventual MURATUBA PLANET Smile Smile
Da...o exoplaneta...planeta care calatoreste prin univers...fara sa se invarta in jurul unei stele. O PLANETA HOINARA!!!!!! Smile Smile Smile Ce noroc...sa vizitezi si sa vezi atat de multe locuri din univers. kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Lun 09 Mai 2011, 7:46 pm

victorelalove a scris:
Da...o exoplaneta...planeta care calatoreste prin univers...fara sa se invarta in jurul unei stele. O PLANETA HOINARA!!!!!! Smile Smile Smile Ce noroc...sa vizitezi si sa vezi atat de multe locuri din univers. kiss
da, ar fi frumos..o planeta hoinara..stii ce ma intreb mereu, de ce or fi fost turcii si se pare ca si acum dupa succesul acesta "astronomic" Smile Smile atat de insensibili..la fenomenul ASI!!!cred ca deja se poate numi asa!..a trecut pe langa ei fara prea multe recunoasteri ,noroc cu restul planetei Smile
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 09 Mai 2011, 7:51 pm

spun iară Prezent dragilor .... şi eu sper să câştige la Monte Carlo astfel vor fi invitaţi la TV vor avea sper mai multe apariţii sigur le va creşte şi cota .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Lun 09 Mai 2011, 7:53 pm

victorelalove a scris:
Offfffffffffff! Hai ca daca nu am oftat pe forumul asta...mama, mama... Smile Smile Smile
Nu mai stiu ce sa cred simi, chiar ca nu mai stiu. Ceea ce s-a imtamplat...numai ei stiu...si chiar si asa, adevarul este intotdeauna pe undeva pe la mijloc.
Ca sunt asa de buni actori, incat sa ne faca sa credem ca este ceva...care trece dincolo de platourile de filmat... Ca a facut 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 756436 urat si ca asta a pus capac la tot...Ca este doar imaginatia noastra... Ca ne dorim noi din tot sufletul, ca cei doi sa formeze "CUPLUL DE VIS"... 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 283516
Insa , cum am mai spus...nu gasesc nicaieri un motiv pentru ca cei doi sa se evite...INDIFERENT DESPRE CE MOTIV AR FI VORBA!!!! kiss
Ai dreptate Viorela...dar eu nu am vazut in viata mea un film sa ma marchieze atat de mult....si stiu un lucru sigur ca acolo nu a fost doar actorie...a fost IUBIRE chiar daca nu recunosc ei....cred ca le e teama de puterea sentimentelor pe care le au.
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Mai 2011, 7:53 pm

andradamaria a scris:da, ar fi frumos..o planeta hoinara..stii ce ma intreb mereu, de ce or fi fost turcii si se pare ca si acum dupa succesul acesta "astronomic" Smile Smile atat de insensibili..la fenomenul ASI!!!cred ca deja se poate numi asa!..a trecut pe langa ei fara prea multe recunoasteri ,noroc cu restul planetei Smile
La faza asta...au fost ei de pe alta planeta!!!!!!!! Smile Smile Smile
Probabil ca...din solidaritate cu doamna Burcin. Smile Din cate am observat eu...lor le place foarte mult, cuplul Murat-Burcin. Turcii cred cu tarie in povestea lor de dragoste...Pe 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 756436...o vad cea mai frumoasa si "talentoasa". Nu stiu... de ce... nu corespunde parerea lor cu parerea noastra.
Poate ca suntem noi rele...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 09 Mai 2011, 7:58 pm

dacă vor merge la Monte Carlo să vedeţi cum apare cu acesoriu la toartă doar trebuie să-şi etaleze şi ea rânjetul pe acolo.24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Jb1304955709124. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Jb13049545901

Haideţi la miting !!!24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 13049529011


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Lun 09 Mai 2011, 8:02 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Lun 09 Mai 2011, 8:02 pm

DENISA a scris:dacă vor merge la Monte Carlo să vedeţi cum apare cu acesoriu la toartă doar trebuie să-şi etaleze şi ea rânjetul pe acolo.
Smile Smile si oare Tuba pe cine tine de toarta sau de a cui toarta se tine???????? Smile
DATI SI PT stupid O ADRESA pt ask stupid
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Lun 09 Mai 2011, 8:03 pm

DENISA a scris:dacă vor merge la Monte Carlo să vedeţi cum apare cu acesoriu la toartă doar trebuie să-şi etaleze şi ea rânjetul pe acolo.
Normal ca nu-l scapa din ochi,doar stie ca trebuie sa apara si Tuba....daca fuge Murat cu Tuba la plimbare prin Monte Carlo????
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 09 Mai 2011, 8:03 pm

Tuba e posibil să apară singură , e mult prea discretă şi are şi simţul ridicolului foarte dezvoltat .

uitaţi ce răspuns am primit la articolele apărute astăzi dspre Tuba

It is saying that she has been to Paris with Cansel before to shoot her movie and took a little vacation but she is going to Paris this summer for several months with Onur Saylak after having worked non-stop for 6 years. She will be shooting commercial movies as well as vacationing there.

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Mai 2011, 8:06 pm

DENISA a scris:dacă vor merge la Monte Carlo să vedeţi cum apare cu acesoriu la toartă doar trebuie să-şi etaleze şi ea rânjetul pe acolo.
Vai de capul nostru!!!!! stupid stupid stupid
Voi va dati seama...va fi ceva "no comment". Cred ca isi pune tot ce are in cutia cu valori... Smile Smile Smile Taie si vreo 4-5 perdele...ca, de ...trebuiesc multe volane. Si sa te tii...Ce daca nu a jucat in film si nu are nicio contributie ? " In spatele unui barbat de succes, se afla o femeie puternica" stupid stupid stupid
Numai ca...de ce ne este frica, nu cred ca o sa scapam!!!!!! Ca nu mai in spatele lui Murat, nu o sa stea Vampa...
Si a doua zi ...ziarele sa titreze..."FRUMOASA SOTIE A LUI MURAT". confused confused confused


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Lun 09 Mai 2011, 8:08 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 09 Mai 2011, 8:07 pm

Andrada !!!!


http://www.livetvizle.com/trhepsi/atv_canli_izle.asp



http://www.camturk.com/tr/live.asp?iData=306&iCat=291&iChannel=19&nChannel=Tv

http://webtv.atv.com.tr/canli_yayin.html

http://webtv.atv.com.tr/webtv/videoizle/atv/canli_yayin



http://www.yildiz.tv/gclid=CMGCvLKjwaUCFVQ03wodLH9HaQ?act=dvr&chan=atv





http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=atv



http://www.atvavrupa.tv/webtv/videoizle/atv_avrupa/canli_yayin

Victoria împrumută perdele şi de la vecini că doar ei îi plac rochiile pompoase şi dacă se poate cu multe volănaşe.



Ultima editare efectuata de catre DENISA in Lun 09 Mai 2011, 8:09 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Lun 09 Mai 2011, 8:08 pm

DENISA a scris:Tuba e posibil să apară singură , e mult prea discretă şi are şi simţul ridicolului foarte dezvoltat .

uitaţi ce răspuns am primit la articolele apărute astăzi dspre Tuba

It is saying that she has been to Paris with Cansel before to shoot her movie and took a little vacation but she is going to Paris this summer for several months with Onur Saylak after having worked non-stop for 6 years. She will be shooting commercial movies as well as vacationing there.

am mai vazut-o ..discret purtandu-si scheletul pe unde oare..la o pemiera parca, dar cred ca s-a invatat minte! sad
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 09 Mai 2011, 8:10 pm

era deja oficială relaţia cu acel subnutrit , şi el era ca şi Curcinica , avid de publicitate până la Tuba nimeni nu ştia de existenţa lui .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Mai 2011, 8:11 pm

andradamaria a scris:am mai vazut-o ..discret purtandu-si scheletul pe unde oare..la o pemiera parca, dar cred ca s-a invatat minte! sad
Numai Murat, nu se invata minte! El isi etaleaza 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 756436 peste tot... Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 09 Mai 2011, 8:13 pm

Andrada am pus adresele pe pag anterioară.24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 197639_167875619928268_100001174942772_326187_3785369_n
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lavy612 Lun 09 Mai 2011, 8:15 pm

Burci , la talentul ei fantastic ,, de a prelua cuvantul si a uita sa se opreasca '' cu siguranta nu va sta in spatele lui....Smile Probabil vrea sa-l eclipseze, cu indrazneala aia a ei dar nu prea reuseste.
Vizionare placuta tuturor la ASK!! kiss
lavy612
lavy612
vip
vip

Mesaje : 927
Data de inscriere : 26/01/2011
Varsta : 33
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Mai 2011, 8:17 pm

lavy612 a scris:
Vizionare placuta tuturor la ASK!! kiss
Multumim asemenea. kiss kiss :tyrt: :tyrt: :tyrt:
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Lun 09 Mai 2011, 8:18 pm

DENISA a scris:Andrada am pus adresele pe pag anterioară.24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 197639_167875619928268_100001174942772_326187_3785369_n
multumesc ,am vazut, sper sa nu ma lase 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 600626 publicitatea e fara probleme Smile
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana sandulescu Lun 09 Mai 2011, 8:19 pm

buna seara ,va rog frumos dati-mi si mie link-urile de unde pot vedea ask ve ceza pe ATV
multumesc frumos
dana sandulescu
dana sandulescu
membru activ
membru activ

Mesaje : 93
Data de inscriere : 07/09/2010
Varsta : 55
Localizare : Dragasani jud Vilcea

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Mai 2011, 8:21 pm

lavy612 a scris:Burci , la talentul ei fantastic ,, de a prelua cuvantul si a uita sa se opreasca '' cu siguranta nu va sta in spatele lui....Smile Probabil vrea sa-l eclipseze, cu indrazneala aia a ei dar nu prea reuseste.
kiss
Burci?...Burci ar fi instare si sa se duca, sa primeasca premiul... stupid stupid stupid Ca doar este "sigura pe ea"!!!!!!!!!
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Mai 2011, 8:22 pm

dana sandulescu a scris:buna seara ,va rog frumos dati-mi si mie link-urile de unde pot vedea ask ve ceza pe ATV
multumesc frumos
http://www.atvavrupa.tv/webtv/videoizle/atv_avrupa/canli_yayin
Vizionare placuta dana.
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Lun 09 Mai 2011, 8:24 pm

scurt ozet sad sad
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 09 Mai 2011, 8:26 pm

aoleu deja Nazan e depresivă 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 2743637754


EPISODE 56 SUMMARIZED TRANSLATION


Yavuz wants Cemal his friend to help him escape. and Cemal says he will help him. he promises.
yas and savas are heading back home.
yas says imagine we go home and they get mad at us for not being in our ceremony.
savas says then we will get married again for them. for everyone who wants to see the ceremony again
**
savas says the factory is going to be built.. we will have a wedding ceremony a party afterwards.
**
nazan is combing her hair furiously saying it is not right, there is a bump inside my hair.. and sahnur is worried.
**
yas and savas come home.. fidan greets them.
**
savas thinks sahnur is ill but sahnur tells them its not her.. its nazan they are worried about.
**
savas comes upstairs to talk to her sister..

Nazan says she is not a good person even the baby did not want her as a mother.
savas says I wish I was here.
nazan says you could not prevent this.
savas says he would be moral support.




24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 5711753f 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Cf877873 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 C0d401ca

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 51a8a585 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 F5e22ddd


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Lun 09 Mai 2011, 8:33 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 24. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 30 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum