Serialesitelenovelet
Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4

+21
DENISA
bijou
rodica
milia
demiruta
bad_girl
carmenadina
Admin_dea05
nety
mmchit
elena50
iulia1965
monicuta
clio 24
TheCattallyn
vivi
IRIS
emine
lucyana
dea05
tubafan
25 participanți

Pagina 1 din 43 1, 2, 3 ... 22 ... 43  Urmatorul

In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 Empty Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4

Mesaj Scris de tubafan Dum 01 Noi 2009, 9:40 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 29ft55t


Yaprak dokumu este un serial TV adaptat după romanul lui Resat Nuri Guntekin.Toate întâmplările se petrec în jurul familiei lui Ali Riza şi soţiei acestuia Hayriye. Aceştia au cinci copii: Fikret, Sevket, Leyla, Necla şi Ayse. Sevket, unicul fiu al familiei se căsătoreşte cu o femeie pe nume Ferhunde, care a mai fost căsătorită încă o dată. Aceasta va intra în multe conflicte în continuarea serialului. Adevărate lecţii de viaţă, lacrimi, bucurii, toate se vor împleti şi vor stârni curiozitatea cu fiecare episod.

Poveste de familie(Yaprak dökümü)
Turcia, 2006, dramă

regizor: Ece Yörenç, Resat Nuri Güntekin, Melek Gençoglu
producător: Kerem Çatay

Distributie:
Halil Ergün (Ali Riza Tekin)
Güven Hokna (Hayriye Tekin)
Hayriye Tekin (Fikret Tekin)
Gökçe Bahadir (Leyla Tekin)
Fahriye Evcen (Necla Tekin)
Caner Kurtaran (Sevket Tekin)
Bülent Fil (Yaman )
Ahmet Saraçoglu (Tahsin )
Deniz Çakir (Ferhunde )
Ayberk Kaba (Aysel Bebis)
Tolga Karel (Sansar Oguz)
Bedia Ener (Neyyir )
Sefik Ates Meric (Keko Mahmut)
Kivanç Kasabali (Cem)
Seda Demir (Sedef)


Ultima editare efectuata de catre tubafan in Dum 01 Noi 2009, 10:35 am, editata de 1 ori

tubafan
membru activ
membru activ

Mesaje : 159
Data de inscriere : 02/10/2009

Sus In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 Empty Re: Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4

Mesaj Scris de tubafan Dum 01 Noi 2009, 9:44 am

Eu am urmarit acest serial si imi place.Asa ca am deschis acest topic(sper ca nu am gresit),poate mai urmareste cineva acest serial mi-ar placea sa am cu cine comenta cheers cheers

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 2eg9toz

un interviu VECHI




tubafan
membru activ
membru activ

Mesaje : 159
Data de inscriere : 02/10/2009

Sus In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 Empty Re: Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4

Mesaj Scris de tubafan Dum 01 Noi 2009, 10:02 am

Imi pare foarte rau ca Cem moare kiss

tubafan
membru activ
membru activ

Mesaje : 159
Data de inscriere : 02/10/2009

Sus In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 Empty Episodul 1(sezon4)

Mesaj Scris de tubafan Dum 01 Noi 2009, 10:38 am

Toată familia lui Ali Riza va fi şocată când va afla că Ferhunde s-a căsătorit cu Mithat Kara.

Sevket va riposta acestei situaţii şi chiar dacă Mithat le este oarecum dator este nevoit să o apere pe Ferhunde, care se bucură de această situaţie, deoarece îi este soţie. Ferhunde nu se va stăpâni şi îi va răspunde lui Sevket, iar din această cauză în casă va ieşi mare scandal. Familia Tekin se va trezi dintr-o dată în stradă şi va fi nevoită să se mute la Necla acasă. Fikret şi Ferhunde vor avea o confruntare dură. Sevket va jura că va lua înapoi casa părintească.

tubafan
membru activ
membru activ

Mesaje : 159
Data de inscriere : 02/10/2009

Sus In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 Empty Episodul 2 - Leyla vine în vizită iar Ali Riza se enervează

Mesaj Scris de tubafan Dum 01 Noi 2009, 10:39 am

Fikret şi Tahsin îşi vor da seama încă din primele zile că nici măcar faptul că sunt în case diferite nu va fi de folos ca Cevriye să le dea pace.

Necla îi va reproşa lui Sevket trecutul său. Ali Riza şi Hayriye încearcă să se obişnuiască cu noua locuinţă şi împrejurimile. Leyla nu se va putea stăpâni şi va merge să îşi viziteze mama. Ferhunde încă scotoceşte trecutul pe care nu îl poate uita chiar şi după ce devine noua stăpână a casei. Sedef şi Sevket sunt din ce în ce mai apropiaţi unul faţă de celălalt, însă umbra răzbunării lui Ferhunde îi urmăreşte
.

tubafan
membru activ
membru activ

Mesaje : 159
Data de inscriere : 02/10/2009

Sus In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 Empty Fahriye Evcen-interviu luni, 01 iunie 2009

Mesaj Scris de tubafan Dum 01 Noi 2009, 10:45 am

Ai ajuns cunoscută foarte repede. Nu te-a speriat acest lucru?

Nu, atâta timp cât faci bine ceea ce faci eu cred că nu are de ce să îţi fie teamă. Ştiu că am ajuns unde sunt pe puterile şi munca mea şi din această cauză nu am nici cel mai mic dubiu. Sunt încrezătoare. Acest lucru nu mă face decât să-mi doresc mai mult.

Ştiu că nu-ţi place să vorbeşti despre viaţa ta personală, însă se zvoneşte că urmează să te căsătoreşti cu Ozcan Deniz.

În acest moment nu se pune problema unei căsătorii. Ozcan este o persoană foarte importantă în viaţa mea cu care binenteles că mi-ar plăcea să mă căsătoresc în viitor.

Ce părere ai despre copii? De exemplu ţi-a plăcea să ai mulţi copiii ca vedetele de la Hollywood sau te-ai rezuma doar la unul?

O familie cu mulţi copiii cred că este portretul ideal de familie. Şi eu fac parte dintr-o familie cu mulţi copii şi de aceea aş vrea ca şi eu şi copiii mei să avem parte de acelaşi lucru mai târziu.

Dacă ai fi fost ministru ce ai fi vrut să schimbi?

Aş fi vrut să fiu Ministru la Educaţie, ca să schimb sistemul de învăţământ.

Ţi-ar plăcea să joci într-un serial alături de Ozcan Deniz?

În acest moment avem o mulţime de propuneri de la o mulţime de producători care ne vor în acelaşi proiect. Însă nu am acceptat nimic până acum. Dacă ar fi să fie un proiect bun de ce nu?


De menţionat faptul că, de curând, Ozcan Deniz şi-a lansat noul album, iar una dintre melodiile noului său proiect i-a fost dedicată iubitei sale. Melodia se numeşte “Te căsătoreşti cu mine?”, iar cântăreţul prezintă o cerere în căsătorie, ceea ce a stârnit cârcotaşii să comenteze că el i-ar fi cerut mâna frumoasei sale iubite. Cei doi continuă să nege acest lucru. Ce se va întâmpla vom afla, cu toţii, în perioada ce urmează.

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 6b3e59e8b2d28ae8422d377

mai sunt cei doi impreuna?

am citit mesajul asta

am aflat ca Fahrye Evcen si Ozcan Deniz s-au despartit de *and si nu e doar o barfa daoarece Ozcan a fost intrebat de catre presa si a recunoscut ca dupa o relatie de aproximativ doi ani ei s-au despartit..(din cauza unor sms gasite pe telefon)si presa spune ca Fahrye acum chiar are ghinion deoarece in serial ai moare sotul iar in viata reala sa despartit de iubitul ei...

tubafan
membru activ
membru activ

Mesaje : 159
Data de inscriere : 02/10/2009

Sus In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 Empty Re: Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4

Mesaj Scris de dea05 Dum 01 Noi 2009, 11:25 am

tubafan a scris:Eu am urmarit acest serial si imi place.Asa ca am deschis acest topic(sper ca nu am gresit),poate mai urmareste cineva acest serial mi-ar placea sa am cu cine comenta cheers cheers
buna!nu ma deranjaza ca ai facut acest topic.imi face chiar placere si eu l-am urmarit de cate ori am avut ocazia.sezonul 4 fiind doar un ep pe sapt sigur am sa-l urmaresc sunt tare curioasa ce o sa se mai intample
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 Empty Re: Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4

Mesaj Scris de tubafan Mier 04 Noi 2009, 9:45 am

Buna!Am pierdut eisodul de luni.Daca s-a uitat cineva poate sa-mi spuna ce s-a mai intamplat?va rog.
Daca exista episodul pe undeva va rog sa-mi spuneti si mie de unde sa-l iau.

tubafan
membru activ
membru activ

Mesaje : 159
Data de inscriere : 02/10/2009

Sus In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 Empty Re: Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4

Mesaj Scris de lucyana Mier 04 Noi 2009, 7:07 pm

buna si eu am urmarit poveste de familie
ma bucur ca ai deschis acest topic
lucyana
lucyana
membru senior
membru senior

Mesaje : 247
Data de inscriere : 28/09/2009
Varsta : 43

Sus In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 Empty Re: Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4

Mesaj Scris de lucyana Mier 04 Noi 2009, 7:10 pm

tubafan a scris:Imi pare foarte rau ca Cem moare kiss
din ce cauza moare cem ?
eu nu m-am uitat inainte la acest film ma mir ca am rezistat
lucyana
lucyana
membru senior
membru senior

Mesaje : 247
Data de inscriere : 28/09/2009
Varsta : 43

Sus In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 Empty Re: Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4

Mesaj Scris de dea05 Mier 04 Noi 2009, 8:32 pm

lucyana a scris:
tubafan a scris:Imi pare foarte rau ca Cem moare kiss
din ce cauza moare cem ?
eu nu m-am uitat inainte la acest film ma mir ca am rezistat
buna!si eu il urmaresc dar luni am avut treaba si nu am putut sa-l vad.M-am uitat si eu un pic pe you tube si am vazut ca moare dar nu stiu din ce cauza.maica sa este f suparata pe necla dar nu stiu de ce probabil ca o condamna pe ea ca ar fi vinovata de moartea lui cem :pale:
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 Empty Re: Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4

Mesaj Scris de lucyana Joi 05 Noi 2009, 9:18 pm

dea05 a scris:
lucyana a scris:
tubafan a scris:Imi pare foarte rau ca Cem moare kiss
din ce cauza moare cem ?
eu nu m-am uitat inainte la acest film ma mir ca am rezistat
buna!si eu il urmaresc dar luni am avut treaba si nu am putut sa-l vad.M-am uitat si eu un pic pe you tube si am vazut ca moare dar nu stiu din ce cauza.maica sa este f suparata pe necla dar nu stiu de ce probabil ca o condamna pe ea ca ar fi vinovata de moartea lui cem :pale:
salutare inseamna ca devine tot mai interesant si acest serial pacat ca il da doar o data pe saptamana,eu sant tare curioasa ce se va intampla cu leyla si oguz daca vor ramane in final impreuna si il va accepta ali riza,dar si de sedef si sevket
lucyana
lucyana
membru senior
membru senior

Mesaje : 247
Data de inscriere : 28/09/2009
Varsta : 43

Sus In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 Empty Re: Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4

Mesaj Scris de dea05 Joi 05 Noi 2009, 9:26 pm

lucyana a scris:
dea05 a scris:
lucyana a scris:
tubafan a scris:Imi pare foarte rau ca Cem moare kiss
din ce cauza moare cem ?
eu nu m-am uitat inainte la acest film ma mir ca am rezistat
buna!si eu il urmaresc dar luni am avut treaba si nu am putut sa-l vad.M-am uitat si eu un pic pe you tube si am vazut ca moare dar nu stiu din ce cauza.maica sa este f suparata pe necla dar nu stiu de ce probabil ca o condamna pe ea ca ar fi vinovata de moartea lui cem :pale:
salutare inseamna ca devine tot mai interesant si acest serial pacat ca il da doar o data pe saptamana,eu sant tare curioasa ce se va intampla cu leyla si oguz daca vor ramane in final impreuna si il va accepta ali riza,dar si de sedef si sevket
sper ca necla sa nu se combine din nou cu oguz...eu nu-mi dau seama daca oguz o iubeste intradevar pe leyla
am mai vazut niste secvente cu ali riza in carucior si-l plimba oguz
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 Empty Re: Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4

Mesaj Scris de lucyana Joi 05 Noi 2009, 9:31 pm

dea05 a scris:
lucyana a scris:
dea05 a scris:
lucyana a scris:
tubafan a scris:Imi pare foarte rau ca Cem moare kiss
din ce cauza moare cem ?
eu nu m-am uitat inainte la acest film ma mir ca am rezistat
buna!si eu il urmaresc dar luni am avut treaba si nu am putut sa-l vad.M-am uitat si eu un pic pe you tube si am vazut ca moare dar nu stiu din ce cauza.maica sa este f suparata pe necla dar nu stiu de ce probabil ca o condamna pe ea ca ar fi vinovata de moartea lui cem :pale:
salutare inseamna ca devine tot mai interesant si acest serial pacat ca il da doar o data pe saptamana,eu sant tare curioasa ce se va intampla cu leyla si oguz daca vor ramane in final impreuna si il va accepta ali riza,dar si de sedef si sevket
sper ca necla sa nu se combine din nou cu oguz...eu nu-mi dau seama daca oguz o iubeste intradevar pe leyla
am mai vazut niste secvente cu ali riza in carucior si-l plimba oguz
sa sti ca sant tot mai curioasa inseamna ca pateste ceva daca apare in carucior si sar putea ca necla sa se cupleze din nou cu el daca moare cem
lucyana
lucyana
membru senior
membru senior

Mesaje : 247
Data de inscriere : 28/09/2009
Varsta : 43

Sus In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 Empty Re: Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4

Mesaj Scris de lucyana Joi 05 Noi 2009, 9:37 pm

dea noapte buna pe maine nu mai pot sta pic de obosita si ma pisca si ochii
pa pa
lucyana
lucyana
membru senior
membru senior

Mesaje : 247
Data de inscriere : 28/09/2009
Varsta : 43

Sus In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 Empty Re: Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4

Mesaj Scris de dea05 Joi 05 Noi 2009, 9:46 pm

lucyana a scris:dea noapte buna pe maine nu mai pot sta pic de obosita si ma pisca si ochii
pa pa
noapte buna!
Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 Fantasy-1
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 Empty Re: Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4

Mesaj Scris de emine Dum 08 Noi 2009, 1:22 am

buna fetelor si aici.bv tubafan ca ai deschis topic si pt filmul asta,este bun.nu l-am urmarit de la primele ep dar imi place.din pacate nici eu nu am vazut ep de luni,nu stiu ce s-a intamplat si nici in avans nu ma uit,nici nu siam ca o sa moara Cem,pacat....
emine
emine
membru senior
membru senior

Mesaje : 384
Data de inscriere : 04/10/2009
Varsta : 55
Localizare : cyprus

Sus In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 Empty Re: Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4

Mesaj Scris de dea05 Dum 08 Noi 2009, 12:49 pm

emine a scris:buna fetelor si aici.bv tubafan ca ai deschis topic si pt filmul asta,este bun.nu l-am urmarit de la primele ep dar imi place.din pacate nici eu nu am vazut ep de luni,nu stiu ce s-a intamplat si nici in avans nu ma uit,nici nu siam ca o sa moara Cem,pacat....
buna !!!inca nu a murit in ep de la noi.pacat mie imi placea actorul(a fost/este cuplat cu tipa care a jucat in menekse si halil am vazut niste poze mai vechi)
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 Empty Re: Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4

Mesaj Scris de emine Dum 08 Noi 2009, 1:22 pm

dea05 a scris:
emine a scris:buna fetelor si aici.bv tubafan ca ai deschis topic si pt filmul asta,este bun.nu l-am urmarit de la primele ep dar imi place.din pacate nici eu nu am vazut ep de luni,nu stiu ce s-a intamplat si nici in avans nu ma uit,nici nu siam ca o sa moara Cem,pacat....
buna !!!inca nu a murit in ep de la noi.pacat mie imi placea actorul(a fost/este cuplat cu tipa care a jucat in menekse si halil am vazut niste poze mai vechi)


buna dea,da si mie imi place actorul si cum joaca,iar cu actrita din menekse si halil este casatorit,am vazut poze de la nunta lor.imi plac amandoi,sunt frumosi si destul de buni actori
emine
emine
membru senior
membru senior

Mesaje : 384
Data de inscriere : 04/10/2009
Varsta : 55
Localizare : cyprus

Sus In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 Empty Re: Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4

Mesaj Scris de dea05 Dum 08 Noi 2009, 1:25 pm

emine a scris:
dea05 a scris:
emine a scris:buna fetelor si aici.bv tubafan ca ai deschis topic si pt filmul asta,este bun.nu l-am urmarit de la primele ep dar imi place.din pacate nici eu nu am vazut ep de luni,nu stiu ce s-a intamplat si nici in avans nu ma uit,nici nu siam ca o sa moara Cem,pacat....
buna !!!inca nu a murit in ep de la noi.pacat mie imi placea actorul(a fost/este cuplat cu tipa care a jucat in menekse si halil am vazut niste poze mai vechi)


buna dea,da si mie imi place actorul si cum joaca,iar cu actrita din menekse si halil este casatorit,am vazut poze de la nunta lor.imi plac amandoi,sunt frumosi si destul de buni actori
a, n-am stiut eu nu m-am uitat la menekse si halil din cauza sfarsitului kiss nu am vazut poze de la nunta
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 Empty Re: Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4

Mesaj Scris de emine Dum 08 Noi 2009, 1:30 pm

LA MULTI ANI !!!!!! pt toti sarbatoritii de azi...

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 0fetazbad
.
emine
emine
membru senior
membru senior

Mesaje : 384
Data de inscriere : 04/10/2009
Varsta : 55
Localizare : cyprus

Sus In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 Empty Re: Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4

Mesaj Scris de emine Dum 08 Noi 2009, 1:36 pm

dea05 a scris:
emine a scris:
dea05 a scris:
emine a scris:buna fetelor si aici.bv tubafan ca ai deschis topic si pt filmul asta,este bun.nu l-am urmarit de la primele ep dar imi place.din pacate nici eu nu am vazut ep de luni,nu stiu ce s-a intamplat si nici in avans nu ma uit,nici nu siam ca o sa moara Cem,pacat....
buna !!!inca nu a murit in ep de la noi.pacat mie imi placea actorul(a fost/este cuplat cu tipa care a jucat in menekse si halil am vazut niste poze mai vechi)


buna dea,da si mie imi place actorul si cum joaca,iar cu actrita din menekse si halil este casatorit,am vazut poze de la nunta lor.imi plac amandoi,sunt frumosi si destul de buni actori
a, n-am stiut eu nu m-am uitat la menekse si halil din cauza sfarsitului kiss nu am vazut poze de la nunta



eu l-am urmarit,binenteles ca nu mi-a placut sfarsitul,dar stii cum sunt turcii,trageii multe :P ,iar pozele cu ei la nunta le-am vazut intamplator pe un site turcesc,dar nu mai intru pe nici un site turcesc sau altceva ca m-am umplut de virusi mai demult Evil or Very Mad si acum nu mai intru pe la ei
emine
emine
membru senior
membru senior

Mesaje : 384
Data de inscriere : 04/10/2009
Varsta : 55
Localizare : cyprus

Sus In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 Empty Re: Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4

Mesaj Scris de emine Dum 08 Noi 2009, 2:20 pm

hai ca am gasit o poza de la nunta lor...

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 1687580
emine
emine
membru senior
membru senior

Mesaje : 384
Data de inscriere : 04/10/2009
Varsta : 55
Localizare : cyprus

Sus In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 Empty Re: Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4

Mesaj Scris de dea05 Dum 08 Noi 2009, 7:18 pm

sunt superbi amandoi sunny
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 Empty ep 120

Mesaj Scris de dea05 Dum 08 Noi 2009, 7:19 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] (ep urcat de mine sa-mi spuneti daca merge )
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4 Empty Re: Yaprak dökümü(Poveste de familie)-sezonul 4

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 43 1, 2, 3 ... 22 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum