Serialesitelenovelet
53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+26
Gloxinia2010
teodora_roman
rina-rina
annadanna
razbunator
narcisa
dana17
axxa246
anuta1971
Geta
ASI 4 ever
pufy2010
costina
florina1989
vivi
DENISA
nutzi
iulianagl
Admin_dea05
vania_e
alitheea
andreea90
Garo
Lucica10
lica54
florica
30 participanți

Pagina 6 din 40 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Urmatorul

In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Joi 12 Mai 2011, 8:11 am

lica54 a scris:Iuliana in mare parte ai dreptate si eu sunt dezamagita de ea si in film si in vata particulara te kiss kiss siti doresc o zi buna


kiss kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Geta Joi 12 Mai 2011, 8:26 am

iulianagl a scris:Buna dimineata deci se duce dupa Cihan, acum incep sa inteleg ca de fapt poate Hasret nu la iubit cu adevarat pe Murat, a fost doar o toana stiti ca uneori elevele se indragostesc de profesorii lor dar asta este ceva trecator cam asa a fost si la Domnisoara Hasret mi-a venit o vorba in minte dar nu stiu daca e de cuviinta sa o pun aici sa nu zica lumea ca sunt rasista sau ma rog dar vorba din batrani tiganul tot tigan ramane sau tot la tigan trage oricat de mult ai incerca sa-l cizelezi tot la satra trage.Si acum sa va mai spun ce simt fata de ceea ce se vorbeste despre Tuba, eu sunt dezamagita in privinta ei si nu e din cauza ca e cu Onur ca mie ca actor si cum joaca n-am ce spune e un actor bun, mie nu-mi convine faptul ca ea se ascunde in spatele altora nu stiu poate o face chiar dinadins eu o vad ca pe o lasa nu stiu ce este de ascuns sau ce este rau in a avea o relatie fie cu Onur sau Cansel sau ma rog eu altcineva ce are de pierdut?Eu mai am impresia ca, cariera ei este pe duca, este plictisita de acum, ca spune ea ca nu a mai avut vacanta de mult timp hai sa fim seriosi cine vrea sa iasa din viata actoriceasca se dedica la altceva, se dedica familiei sau in a deveni mama sau ma rog alte motive dar nu ca n-a mai avut vacanta si se duce in Franta sa filmeze pentru reclame la Pantene ca in Turcia sau mai aproape ii sta in gat, pe mine sincer incepe sa ma plictiseasca toate zvonurile astea de fite, o credeam mult mai serioasa si cu picioarele pe pamant dar la drept vorbind ea joaca teatru si in viata de zi cu zi eu una nu o mai cred sau cred ca incepe sa confunde viata cu filmul.Eu nu stiu ce parere aveti despre serial sau despre ea dar oricum Gonulcelen a fost mediocru putea sa fie mult mai bine si a avut succes mai mult din cauza noastra ca ne-a placut actorii dar trebuie sa recunosc ca intr-adevar primul sezon a fost bun dar al doilea mai bine nu-l faceau.Acum ca m-am rasuflat va spun sa aveti o zi buna. 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155656 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155656

Buna dimineatza tuturor. Iuliana eu cred ca esti suparata pe Tuba , dar nu ai de ce. Nu pot sa cred ca tu chiar gandesti ce ai scris. Asa caracter urat are Tuba , cum o descrii tu?? Nu cred in ruptul capului. Ma rog , asta e parerea ta . S-au facut atat de multe speculatzii vis-a-vis de viatza ei particulara , dar sunt barfe si atat. Nu putem sti ce fel de om este Tuba. Dar eu te-as invita sa itzi aduci aminte ce face Tuba pe langa actorie. Se ocupa , impreuna cu Cansel de copiii cu handicap. Chestia asta nu o aminteste nici un gazetar. Pe ei ii intereseaza cu cine se culca Tuba , de parca si-ar fi instalat o camera de luat vederi in patul ei . Nu cred nimic din ce spun ei . Toata lumea e suparata pe Tuba si totzi spun ca se ascunde. Fata asta nu s-a ascuns niciodata. Trebuie neaparat sa faca declaratzii in presa si sa spuna cu cine este prietena si cu cine face sex?? Poate sunt dura , dar nu mi se pare corect ce ai afirmat. imi cer scuze si nu va mai deranjez. Va doresc tuturor o zi frumoasa.
Geta
Geta
vip
vip

Mesaje : 407
Data de inscriere : 29/11/2009
Localizare : Constanta

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Joi 12 Mai 2011, 8:30 am

Dragalaselor vam adus micul dejun si plec la ale mele treburi.53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Stol8

lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Joi 12 Mai 2011, 8:35 am

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 227966_211816632170124_181470585204729_847636_6678562_n53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Mesaje-de-buna-dimineata53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Buna%20dimineata53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 DSC0212853. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Images?q=tbn:ANd9GcR2xgi1_RbFjUDlY1yhhNbWLg9ospFmW2pMXGTlnm4Z6IolIU8E53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Hm 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 296580 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 296580 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Joi 12 Mai 2011, 8:40 am

lica54 a scris:Iuliana in mare parte ai dreptate si eu sunt dezamagita de ea si in film si in vata particulara te 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 296580 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 296580 siti doresc o zi buna
Nu cred ca poti fi dezamagita de ea in film,ea joaca foarte bine ,daca scenariu este prost ce poti sa faci?????Viata particulara este alta poveste si acolo nu ma mai bag!!!!!!!!!!O zi buna sa ai. 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Joi 12 Mai 2011, 8:40 am

Buna dimineata Geta ai si tu dreptate in felul dar ar trebui sa iasa in fata presei sa dezminta tot ce o acuza si sa nu-si mai ameteasca fanii care o iubesc si asteapta de la ea tot ce-i mai bun.De ce sta pitita de ce accepta tot ce se spune despre ea in presa insamna ca exsista un sambure de adevar in tot ce-ia ce se spune.Si se mai spune ca nu ese fum pana nu faci foc te rog sa nu te superi si nici sa mi-o ei in nume de rau dar asa vad eu lucrurile te kiss kiss si-ti doresc o zi frumoasa.
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Geta Joi 12 Mai 2011, 9:01 am

lica54 a scris:Buna dimineata Geta ai si tu dreptate in felul dar ar trebui sa iasa in fata presei sa dezminta tot ce o acuza si sa nu-si mai ameteasca fanii care o iubesc si asteapta de la ea tot ce-i mai bun.De ce sta pitita de ce accepta tot ce se spune despre ea in presa insamna ca exsista un sambure de adevar in tot ce-ia ce se spune.Si se mai spune ca nu ese fum pana nu faci foc te rog sa nu te superi si nici sa mi-o ei in nume de rau dar asa vad eu lucrurile te kiss kiss si-ti doresc o zi frumoasa.

Ar trebui Lica sa iasa in fiecare zi sa faca declaratziui de presa. Dar ai mai vazut un alt actor care sa faca asa ceva??? De ce numai Tubei ii ceretzi asta?? Oare Tuba este actritza care trebuie obligata la lucruri de genul asta?? Nici un actor , nici macar Nurghiul , pe care au fotografiat-o cu amantul mai tanar in pozitzii cel putzin ciudate , nici ea nu a facut nici un fel de declaratzie. De ce sa se apere Tuba pt ca a fost fotografiata cu Onur?? Ce mare tragedie s-a intamplat? Dintr-o poza , toata lumea s-a scandalizat. De ce?? Si de ce este Tuba obligata sa-si puna viatza pe tava? N-ai dreptate de loc.
Geta
Geta
vip
vip

Mesaje : 407
Data de inscriere : 29/11/2009
Localizare : Constanta

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Joi 12 Mai 2011, 9:14 am

andreea90 a scris:Noapte buna dragelor 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 296580 Vise placute 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155520 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155656 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 283516 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 283516

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 J3g49324
SI aici are Cansel frizura aceea de arici ,prima data cand l-am vazut asa am crezut ca n-a avut timp sa se piaptane nu m-am gandit ca asta ii noul lui luk[nu stiu cum sa-l scriu corect cuvantul acum]si fiul meu asta mic tot asa isi face freza ca si creasta cocosului,nu intotdeauna ca la lucru nu poatr sa apara asa,el are si parul mai scurt dar nu-mi place de loc,tot timpul rad de el. 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 225264 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 225264 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Joi 12 Mai 2011, 9:15 am

Bună dimineaţa fetelor 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155520
Suntem tentate să o judecăm pe Tuba prin prisma experienţei pe care o avem fiecare şi nu e corect. Ei nu sunt oameni obişnuiţi. Mediul în care trăiesc, munca pe care o fac îi fac să acţioneze altfel decât noi. Sunt încorsetaţi de clauze contractuale, nu au voie să facă publice anumite aspecte din viaţa personală.. Ei vând vise… şi putem visa mai puţin ştiind că actriţa principală spune „te iubesc” altei persoane decât actorului principal. Pare o copilărie, poate chiar o prostie ce am spus dar din păcate asta se întâmplă. După atâtea episoade la un moment dat privitorul pierde percepţia graniţei dintre ficţiune şi realitate…. nu cred că este neseriozitate (la Tuba) ci neputinţa de a face publice aspecte legate de viaţa personală. Şi apoi ce drept avem noi să-i cerem socoteală pentru faptul că iubeşte o anumită persoană? Noi în viaţa personală acceptăm deciziile impuse…Ne-am ales soţul, iubitul pentru că i-a plăcut mamei.. bunicii.. sau pentru că ne-a plăcut nouă? De unde ştim că, Cansel nu are o iubită? Îmi amintesc de domnişoara aceea cu care a fost fotografiat prin decembrie… Sper din inimă ca după terminarea serialului să nu fie iar o împărţire în două tabere una a lui Cansel şi cealaltă a Tubei să asistăm iar la “războaie” sterile fără sens cum a fost în cazul serialului Asi. Orice s-ar spune Tuba este o actriţă excelentă pentru care de multe ori frumuseţea e un handicap.. pentru că mulţi îi laudă frumuseţea evidentă şi nu mai insistă asupra talentului actoricesc.Şi da Iuliana ai dreptate au făcut dintr-un serial mediocru un serial vizionat… ăsta este meritul actorilor pentru că ne-au făcut să-i urmărim… al tuturor actorilor. Eu cred din suflet că acesta nu e ultimul proiuect al Tubei.. sună cam fatalist ce ai spus tu… poate mă înşel eu… poate nu… o să vedem. Am spus de mult timp că nu mai comentez nimic dar să ştiţi că nu vreau să supăr pe nimeni şi dacă am făcut-o cer scuze. De fapt intrasem să beau o cafea cu voi, o zi bună să aveţi, vă îmbrăţişez cu drag pe toate, mulţi 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 517793


Ultima editare efectuata de catre anuta1971 in Joi 12 Mai 2011, 9:18 am, editata de 1 ori
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 12 Mai 2011, 9:17 am

Buna fetelor!
Ce mai faceti? Vad ca sunteti f suparate sad ...
Eu una nu cred in presa asa ca ma abtin de la orice comentariu cu timpul ne vom da seama daca intradevar este cu Onur sau cu alta persoana....
kiss
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Joi 12 Mai 2011, 9:28 am

the trailer clip :
Dying in this lost city
I'm in exile with my love
I'm the crawling slave of your eyes.
...I am simply passionately in love
I get angry with my weakest self even if you love (me)
I don't mind whether you love me or not
whether you love or not, I cant give (you) up...
Whether you love me or not, I love you
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Joi 12 Mai 2011, 9:30 am

Geta daca te-am suparat imi cer scuze dar eu o iubesc ffffoarte mult pe Tuba si vreau sa aud mumai lucruri bune si frumoase despre ea ma intristeaza foarte mult faptul cand aud lucruri rele despre ea de aceia imi doresc ca ea sa dezminta toate acuzatile care i se aduc inca o data imi cer scuze
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Joi 12 Mai 2011, 9:34 am

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Stream.php?type=image&source=site&size=large&hash=911dadcdc825e1&username=niky1974&key=xAnuta,DEA,o zi buna sa aveti!!!!!53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Thumb?53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Thumb?53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Thumb?
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Joi 12 Mai 2011, 9:39 am

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 1ce8768c7c6856295cd037949762a78253. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 00jU054Fss9o zi placuta ,o zi cu multe impliniri ,o zi nemai pomenita va doresc tuturor 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 296580 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 296580 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 296580 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155656 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155656 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155656
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Geta Joi 12 Mai 2011, 9:42 am

lica54 a scris:Geta daca te-am suparat imi cer scuze dar eu o iubesc ffffoarte mult pe Tuba si vreau sa aud mumai lucruri bune si frumoase despre ea ma intristeaza foarte mult faptul cand aud lucruri rele despre ea de aceia imi doresc ca ea sa dezminta toate acuzatile care i se aduc inca o data imi cer scuze

Si eu o iubesc foarte tare iuliana. Si uite recunoasterea oficiala a legaturii ei cu Onur. din poza se vede ca e fericita.
http://www.sacitaslan.com/magazin-tuba-buyukustun-ile-onur-saylak-asklarini-gizlemiyor_40080.html
Geta
Geta
vip
vip

Mesaje : 407
Data de inscriere : 29/11/2009
Localizare : Constanta

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Joi 12 Mai 2011, 9:49 am

[quote="florica]o zi placuta ,o zi cu multe impliniri ,o zi nemai pomenita va doresc tuturor 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 296580 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 296580 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 296580 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155656 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155656 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155656[/quote]
O zi bună şi ţie draga mea 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155520 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155520 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155520
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 12 Mai 2011, 9:53 am

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 6a387ca1

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Ea55813a

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Bb23f7eb

Aşkımız eski değil yeni !
Tuba Büyüküstün ile Onur Saylak artık aşklarını gizlemiyor!

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 A44aec68

Geçen hafta Nişantaşı’nda ilk kez HT MAGAZİN tarafından görüntülenen ikili önceki günde Taksim’de bir kafede yemek yedi. Kafenin içinde sürekli öpüşen Büyüküstün ile Saylak, ayrılıp barıştıkları haberlerinin doru olmadığını söyledi: “Biz da ha önce birlikte değildik! Aşkımız yeni.”

http://magazin.haberturk.com/herkes-bunu-konusuyor/haber/629758-askimiz-eski-degil-yeni

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 4496a750

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 D9b20052

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Joi 12 Mai 2011, 9:54 am

Geta a scris:

Si eu o iubesc foarte tare iuliana. Si uite recunoasterea oficiala a legaturii ei cu Onur. din poza se vede ca e fericita.
http://www.sacitaslan.com/magazin-tuba-buyukustun-ile-onur-saylak-asklarini-gizlemiyor_40080.html

Ce frumoşi sunt... o pereche foarte frumoasă. Sunt potriviţi. Să nu fim egoiste fetelor şi să ne bucurăm pentru ea.. este viaţa ei şi alegerea ei. Eu cred că este o alegere bună, suntem sub influenţa filmului de asta aveţi altă părere. Timpul ne va arăta cum va evolua relaţia lor. Acum chiar plec până nu mi-o iau. Smile Vă pup cheers
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Joi 12 Mai 2011, 10:39 am

Compatibilitati zodii:
Taur - Gemeni

Taur si Gemeni? Pamânt inflexibil si vântul adolescentei?... Mult o sa trebuiasca sa va mai schimbati amândoi ca sa mearga relatia asta...

Fiecare semn al zodiacului are calitatile care lipsesc celui care îl preceda... Gemenii vin fix dupa Taur, asa ca ei nu se uita când se arunca-n vreun proiect, nu numara de zece ori înainte de a taia (de fapt, nici macar nu numara) si stiu ca visele si ocaziile dispar când stai prea mult sa te hotarasti... Nativul din Gemeni îsi asuma riscuri, este ascutit la minte, spumos în conversatii, foarte versatil si schimbator si are un dar al comunicarii de te sperie! Este cel mai bun la asta... Însa tu ai nevoie de radacini, de riscuri calculate, de carari sigure si de prudenta în toate.

Geamanul poate sa traiasca si-ntr-o valiza, atât de mult simte nevoia sa calatoreasca, sa se plimbe, sa mearga pe la prieteni, expozitii, dineuri, orice, numai sa nu stea în casa. Iar asta este exact ce-ti doresti tu cel mai mult : sa poti sa stai acasa linistit, cu cineva alaturi, în siguranta unui camin departe de lumea dezlantuita. Iarasi, Geamanul nu este foarte atras de posesiuni materiale, parca simte ca-l trag în jos chestiile astea prea prozaice, iar tu exact asta vrei de la viata. Scopurile voastre difera atât de mult!! Iar ritmul nebunesc-rapid al vietii unui nativ Gemeni aproape ca-l sperie pe Taurul cel linistit, care merge încet si rabdator, care nu se arunca în chestii necunoscute doar asa, ca sa vada ce-o sa iasa.
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Joi 12 Mai 2011, 10:42 am

Compatibilitate in relatiile dintre zodii:
Taur - Gemeni

Tu esti orientat spre forme si organizari, Geamanul spre concepte si idei. Comunicarea o sa fie... hai sa spunem dificila, fiindca imposibil e un cuvânt prea dur. Tu esti conservator, Geamanul este liberalismul întruchipat. Iar daca o sa aveti vreo cearta, o sa fii sigur învins, fiindca are o elocventa rar întâlnita. La un moment dat, lânga un nativ din Gemeni, nici n-ai sa mai stii ce ti s-a întâmplat de ai ajuns unde ai ajuns.

Nu uita ca Geamanul nu vrea sa faca rau : asa e el. Diferit, foarte diferit de tine. Am auzit undeva spunându-se ca un Taur ar trebui sa învete sa gândeasca mai mult când simte si sa simta mai mult când gândeste... Poate n-ar fi rau sa te gândesti la asta...

De ce nu merge? Pentru ca Geamanul nu întelege de ce e Taurul asa de capos, pentru ca Taurul nu întelege de ce viata trebuie traita asa de rapid si pe negândite (desi, daca te gândesti un pic, nu poti muri decât o data, iar aventura poate fi o încercare din care sa înveti atâtea despre tine si despre lume).

Daca ai sa-ti convingi partenerul din Gemeni sa înteleaga ca drumul spre inima ta trece prin suflet, nu prin minte, poate ca veti avea o sansa. Dar este o relatie foarte dificila. Desi, daca ar fi sa mearga, ar fi o combinatie superba de afectiune si imaginatie
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Joi 12 Mai 2011, 10:45 am

Geamanul este ca argintul viu, iar pentru un inflexibil ca tine, asta va fi greu de suportat... Ai multa rabdare, stim cu totii, dar când nativul Gemeni o sa înceApa sa te-ntrebe de ce ti-e greu sa te hotarasti când solutia e atât de clara (iar tie ti se pare nebunie curata sa iei decizii asa, într-o clipita), când o sa înceApa sa-ti reproseze ca stai prea mult în casa... o sa te cam calce pe copite! Nativul din Gemeni sta prost cu rabdarea, iar acesta va fi mereu un punct de frictiune între voi.

Sexual, Geamanul se pricepe sa-si înteleaga partenerul, dar este mult prea grabit pentru un Taur, care la un moment dat o sa se întrebe daca e doar un obiect sexual pentru creatura asta atât de agitata. Iar Geamanul n-o sa înteleaga... fiindca pentru el "a avea" nu conteaza. Fiindca nu este nici atât de sentimental si romantic ca tine, nici atât de înclinat spre erotism. Declaratiile de iubire si casatoria chiar îl sperie : înseamna stabilitate si asta nu suporta el deloc... Iarasi, Geamanul are nevoie de diversitate, iar tu te simti cel mai bine cu metodele tale obisnuite, ceea ce nu prea da bine în pat.
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 12 Mai 2011, 11:03 am

Fetelor acum chiar ca suntem convinse ca sunt un cuplu Tuba& Onur si mie mi se pare ca se potrivesc ..nu o fi Cansel dar nici cu Onur nu mi-e rusine Smile ..sa nu dati prea tare Evil or Very Mad
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Joi 12 Mai 2011, 11:23 am

Buna ziua dragelor kiss .. Lica .. Tuba este RAC nu gemeni .. si despre stire .. e viata ei , chiar nu ma mai afecteaza , dar pt mine Onur e urat .. o zi frumoasa sa aveti kiss 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155520
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 12 Mai 2011, 11:26 am

andreea90 a scris:Buna ziua dragelor kiss .. Lica .. Tuba este RAC nu gemeni .. si despre stire .. e viata ei , chiar nu ma mai afecteaza , dar pt mine Onur e urat .. o zi frumoasa sa aveti kiss 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155520
Andreea eu cred ca-i TOP MODEL pe langa fostii ei iubiti Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Joi 12 Mai 2011, 11:33 am

Admin_dea05 a scris:Andreea eu cred ca-i TOP MODEL pe langa fostii ei iubiti Smile

Sincer .. o arata mai bine ca Sami cel putin , ca Bulent Inal arata mai bine ca el Smile .. dar mi se pare neingrijit , nustiu are o fatza care nu-mi place .. saracu o fii om de treaba , o face fericita , dar nu-mi place stilul lui ... si eram sigura ca azi vor aparea alte poze cu ei .. pentru ca e ziua lui Smile kiss
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 40 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum