Serialesitelenovelet
53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+26
Gloxinia2010
teodora_roman
rina-rina
annadanna
razbunator
narcisa
dana17
axxa246
anuta1971
Geta
ASI 4 ever
pufy2010
costina
florina1989
vivi
DENISA
nutzi
iulianagl
Admin_dea05
vania_e
alitheea
andreea90
Garo
Lucica10
lica54
florica
30 participanți

Pagina 14 din 40 Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Urmatorul

In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Vin 13 Mai 2011, 9:13 pm

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 2h85ndi

Fetelor am ajuns … aproape … Multumeac fetelor de pe facebook si tie Florica , multumesc pt urarile si gandurile voastre bune … Am transmis un mesaj pe fb ca sant plecata , dar nu stiu daca a ajuns si la voi … Pe 10 mai s-au implinit 15 ani de cand eu si sotul meu ne-am intalnit … Asta e sarbatoarea noastra de suflet , cea mai importanta pt noi … O parte din voi stiti povestea , acum v-o spun in mare tuturor ...
Povestea a inceput acum 15 ani , cu o ciocolata elvetiana pe care o mancam cu o prietena , ce tocmai se intorsese din Elvetia … Am simtit o intepatura la o masea … Seara m-am dus la stomatologul meu … Pauza … Cabinetul nu mai exista … Aveam o prietena buna care-si trata dantura in acea perioada si mi-a recomandat medicul ei … A zis ca are mana buna , desi e f tanar … Am ajuns dimineata la prima ora la cabinet , findca mai tarziu aveam alte treburi … Am dat peste un doctor brunet , frumos , imbracat tot in alb … M-am asezat pe scaun , dar el scapa totul pe jos si avea o figura de mutulica zapacit … Asistenta saraca nu intelegea ce se intampla … Si tot il intreba daca ceva e in neregula … El a spus intr-un sfarsit ca da si ca nu-mi poate lucra atunci , dar imi face o programare dupa-amiaza , sa vin cand pot , el ma asteapta … Era vineri ... Jur ca asa a fost … Asa a inceput totul … Visul si cosmarul , concomitant … A fost coup de foudre … Mai tarziu mi-a spus ca citiese o buna bucata de noapte un roman celebru … Iar cand m-a vazut , a crezut ca i-a intrat in cabinet eroina , cu care e drept , fizic semanam un pic cu descrierea din carte … Destinul …
Cosmarul … In acelasi an la dif de cateva luni , el si-a pierdut tatal , iar eu pe al meu … Le-a cedat inima … Nici unul nu era de acord cu relatia noastra … Nu se putea sa fim impreuna , in urma nostra era … istoria ….
In Romeo si Julieta au cedat ei , la noi au cedat tatii … Eu am fost trimisa fortat si ... nu prea cu o bursa afara …. E drept ca aproape cedasem ... El a ramas intr-o lume fara respectarea legii , a regulelor , intr-o jungla a Romaniei anilor ’90 ... A pierdut rand pe rand , cabinetul , serviciul , catedra … Au avut grija ai mei in colaborare cu parintii celei cu care era pana a aparea eu si care cei drept ii dedicase ani frumosi din tineretea ei , asteptand cuminte ... minunea care nu a mai venit … Nu a cedat … A pierdut tot ... si hainele , cartile , cursurile si periuta de dinti … nu a mai fost lasat de ai lui sa mai intre in casa ….
Era un barbat matur , intre noi sant zece ani si cateva zile … a stiut clar ce vrea si a acceptat sa piarda tot , numai pe mine nu , desi si cu mine a trebuit sa lupte … Eu veneam dintr-o relatie din care nu mai puteam scapa , neputand sa fac rani unui om minunat care nu le merita ... Si colac peste pupaza , acolo afara dadusem de alta belea , asta din urma venea dintr-o familie ciudata , ca sa nu zic mai mult , care nu prea stia de gluma si nu prea accepta refuzul …
Venind in tara , la finalul specializarii , am fost socata si pusa in situatia de a reactiona … Da , am reactionat cu ai mei , cu ai lui , dar el … ?? Dar el era plecat afara … Lucra la cabinetul unui prieten , fost coleg … Nu mi-a spus nici o clipa la tel , ce se intampla acasa si a interzis tuturor prietenilor sa-mi spuna … Ai mei nu aveau nici un interes ... Eu stiam ca-i acolo la un schimb intre universitati , asa pe scurt spus … Nici tel mobile nu prea erau atunci … Am vrut sa plec dupa el … Nu aveam viza pt tara respectiva … A venit el … De atunci nimic nu ne-a mai despartit … Trecusera un an si trei luni de cand ne cunoscusem … Dar pe mine m-a casigat atunci definitiv cu lupta lui , cu nebunia lui , cu dragostea lui … Cu ultimii mei bani , am cumparat un apartament intr-o zona buna , nu erau f scumpe atunci … dar vai mama lui … Statusera 15 tigani in el … A fost norocul nostru … Fiind propietate , nu putea sa ne dea afara nimeni … Mai aveam si o mana de prieteni buni … Atunci am hotarat sa ramanem definitiv in Romania … Nu regretam ... Primul revelion l-am petrecut acolo , in apartament ... un pic curatat si … Aveam un borcan de salata de boeuf , o lingurita , cateva felii de cozonac si un fotoliu pat … Un an am dormit asa ... eram si f slabi , da si acum tot amandoi intr-un colt de pat dormim ... Au urmat revelioane in locuri exotice , in capitale célèbre , dar acela ramane revelionul nostru de suflet , cel mai drag inimii noastre … Nu am avut nunta de vis … nu se putea , nici nu-mi doream mai mult … Dar am avut luna de miere de vis … Un prieten bun ne-a cedat luna lui de vis … Chiar minunat gandita … Noi atunci nu n-am fi permis … A fost cadoul lui , impresionat de toata povestea noastra … El saracul si-a prins mireasa cu o luna inainte de nunta cu unul in pat … Nu mai credea in dragoste … Totul a fost noroc si ghinion la un loc … Vis si cosmar , cum spuneam … Dar cosmarul , incet , incet a ramas in urma … si a ramas doar vis …
Au fost multe piedici , multe aproape de netrecut la prima vedere , dar toate le-am trecut in doi , cu o incredibila usurinta … Niciodata nu am stat suparati mai mult de o ora , doua … Nu m-a certat niciodata , desi am facut multe nazbatii … Nu prostii , dar belele … Garla … Am recladit totul , mai trainic … Mamele noastre au devenit prietene … Poate de dragul nostru si a dragostei noastre … A fost greu , dar frumos … Daca ar fi sa o iau de la capat , as lua-o fara nici un fel de ezitare … Ba cu placere … As mai trai inca o data cei 15 ani … Cand au trecut anii astea ??? Amandoi ne intrebam , dar nici unul nu gasim raspunsul … Un singur lucru stim sigur … Prea repede au trecut …

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 M_c4f2223924374298af4fd06bfa441b0a P.S. Am scris asta si pt cele f tinere … Sa luptati fetelor pt dragostea voastra , pt ceea ce va doriti cu adevarat … Dar totusi , nu de una singura … ci in doi … Poate nu e drumul cel mai bun , poate cel ales nu e chiar alesul … Dar daca iti doresti cu adevarat , iar daca nu incerci , ramai cu indoiala ca acela poate a fost norocul , sansa la fericire ... toata viata … Grea povara … Sa-ti para rau de lucrurile care le-ai incercat si nu ti-au iesit , decat sa regreti un lucru ce ti-ai dorit sa-l faci si … nu l-ai facut …
Va pup pe toate ...

dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Vin 13 Mai 2011, 9:16 pm

florica a scris:DE LA DANA sper sa nu sa supere!!!!!!!!!!!!!
Nu ma supar Florica ... Nu sant acasa si net ... in suturi ... vroiam sa pun si aici mesajul ... Multumesc Flori ... Te pup ... Va pup pe toate ...53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 6
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Vin 13 Mai 2011, 9:24 pm

Buna seara dragelor kisskiss Am ajuns si eu acasa , dupa examen am fost la munca , de aceea n-am ajuns m-ai repede sa vorbim 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 155520 Multumesc Florica pentru sustinere 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 283516 si celorlalte fete , chiar m-a ajutat 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 244732 A fost bine la examen .. am scris toate subiectele ,eu zic ca m-am descurcat .. tot ce am stiut eu si am invatat am scris si am avut noroc si de subiecte si de prof si de tot 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 283516 Cu siguranta gandurile voastre pt mine au contribuit enorm .. Va multumesc din suflet 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 283516 Florica esti minunata .. Iti multumesc ca te gandesti la mine kiss 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 155520

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Gladiolelegradinii



53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Rose1j



53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Post378511298137767

andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Vin 13 Mai 2011, 9:28 pm

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 108cppt53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 LMA53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Iasomie-lucia53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Jaampy53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 ImgLa0KbF 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 296580 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 296580 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Vin 13 Mai 2011, 9:34 pm

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Trei-trandafiri-wallpapers_5644_1600x1200FELICITARI ANDREEA,ma bucur ca ti-a mers bine azi !!!!!!! 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 296580 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 296580 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Vin 13 Mai 2011, 9:39 pm

Admin_dea05 a scris:Buna seara fetelor!!!
In sf am reusit sa urc ep 47..Vizionare placuta!

https://www.youtube.com/user/GonulcelenTuba?feature=mhee#g/c/4DCD06B82DE506C2
53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 00001319_medium53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Multumesc9cx2fetelor !!!!!!!
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Vin 13 Mai 2011, 9:42 pm

dana17 a scris:[]

Dana .. ai toata admiratia mea pt povestea voastra 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 283516.. cu multe piedici,dar iubirea voastra le-a invins 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 745790 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 92073 .. asta face si mai deosebita legatura dintre voi 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 283516.. La multi ani ! sa va iubiti si mai multi multi multi ani de acum incolo 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 155520 Te pup kisskiss

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Kutds



53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Dragostelamare

andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Vin 13 Mai 2011, 9:46 pm




Samira Garayeva
Girls, don't know how much it is true, but someone from the set said. The last scene:
Murat: The most important thing is what I'm saying. I love you and I can't ever let you go.

If it is true there is two versions:
1) Hasret comes to Murat, they talk, Murat confesses, and Hasret sees Cihan off.
2) Hasret gets in the taxi together with Cihan and comes to Murat to tell him her decision, and Murat confesses his love. And the episode ends here
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Vin 13 Mai 2011, 9:47 pm

  • 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 211989_581943435_1237543_q


    Samira Garayeva
    Summary Epi 51

    After Murat and Levent come to an agreement Hasret enters the studio again. Cihan issue is still actual. Murat and Cihan fight at the studin in front of Hasret. Meanwhile Nesrin has finally made a decision. She invites Murat and Hasret to home. Hasret cannot make a decision about going or not going on tour, deep in heart... she is expecting Murat to take an action. Finally Murat takes the right action to keep Hasret here. Cobra is back to the neighborhood and there is a surprise waiting for him. Gulnaz has applied for divorce. Cobra plays a big trick to avoid this situation.






  • florica
    florica
    vip
    vip

    Mesaje : 7684
    Data de inscriere : 27/05/2010
    Varsta : 68
    Localizare : oradea

    Sus In jos

    53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

    Mesaj Scris de andreea90 Vin 13 Mai 2011, 9:50 pm

    Cea din capul afisului e sora mea .. care sta in mainii .. au concurs pe 21 mai

    53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Afismf



    Si am si eu o rugaminte la voi dragelor .. sa intrati pe site-ul acesta sa o votati pe sora mea Cristina "Girly" ne trebuie cat mai multe voturi , ca suntem in competitie si cine are cele mai multe voturi pana la sf anului castiga un premiu ( inca nu stim ce ) si e mare concurenta intre ele 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 131747

    Acesta e site`ul -> http://optimist-danceclub.blogspot.com/

    ( in dreapta unde scrie Votati favorita .. Cristina "Girly" ) Va multumesc !kisskisskiss 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 155520
    andreea90
    andreea90
    vip
    vip

    Mesaje : 2653
    Data de inscriere : 02/03/2011
    Varsta : 33
    Localizare : constanta

    Sus In jos

    53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

    Mesaj Scris de Garo Vin 13 Mai 2011, 9:51 pm

    buna seara,doamnelor!
    Flori,multumesc pt.m.p.,acum am vazut- interesant,te rog sa-mi scri de cite ori ai ocazia...oricum ma surprinzi mereu cu frumusetile postate...Dana,Dumnezeu sa va ajute sa ramineti mereu indragostiti,sa aveti mereu grija unul de celalalt si sa fiti sanatosi...sa va intoarceti cu bine acasa!!!
    53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 291660 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 291660 ,Andreea
    o seara placuta va doresc, pa kiss kiss
    Garo
    Garo
    vip
    vip

    Mesaje : 1155
    Data de inscriere : 13/07/2010

    Sus In jos

    53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

    Mesaj Scris de florica Vin 13 Mai 2011, 9:53 pm

    53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 228589_123482171064886_100002093117532_193725_4935622_n
    florica
    florica
    vip
    vip

    Mesaje : 7684
    Data de inscriere : 27/05/2010
    Varsta : 68
    Localizare : oradea

    Sus In jos

    53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

    Mesaj Scris de lica54 Vin 13 Mai 2011, 9:56 pm

    Andreea am dat un vot daca nu este vot unik pune si tu lincul mai des.Dragalaselor eu ma retag noapte buna53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 329359.1314



















    lica54
    lica54
    vip
    vip

    Mesaje : 14345
    Data de inscriere : 11/03/2010
    Varsta : 70
    Localizare : Galati

    Sus In jos

    53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

    Mesaj Scris de florica Vin 13 Mai 2011, 9:57 pm

    53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Succesam votat ANDREEA ,
    florica
    florica
    vip
    vip

    Mesaje : 7684
    Data de inscriere : 27/05/2010
    Varsta : 68
    Localizare : oradea

    Sus In jos

    53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

    Mesaj Scris de andreea90 Vin 13 Mai 2011, 9:59 pm

    lica54 a scris:Andreea am dat un vot daca nu este vot unik pune si tu lincul mai des.Dragalaselor eu ma retag noapte buna53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 329359.1314


    Multumesc kiss 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 155520 .. este vot unic si la 3 saptamani se restarteaza ..si se poate vota din nou ,din 3 in 3 sapt o sa-l pun .. Noapte buna kisskisskiss


















    andreea90
    andreea90
    vip
    vip

    Mesaje : 2653
    Data de inscriere : 02/03/2011
    Varsta : 33
    Localizare : constanta

    Sus In jos

    53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

    Mesaj Scris de florica Vin 13 Mai 2011, 10:03 pm

    53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 227563_10150202965248087_7225298086_6977607_4692023_n
    florica
    florica
    vip
    vip

    Mesaje : 7684
    Data de inscriere : 27/05/2010
    Varsta : 68
    Localizare : oradea

    Sus In jos

    53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

    Mesaj Scris de Garo Vin 13 Mai 2011, 10:06 pm

    "misiune" indeplinita,Andreea si altadata
    Dea+&= multumesc
    merg sa vad episodul 47, dar mai arunc un ochi si aici Smile
    Flori, pt.poza kiss kiss cheers
    Garo
    Garo
    vip
    vip

    Mesaje : 1155
    Data de inscriere : 13/07/2010

    Sus In jos

    53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

    Mesaj Scris de andreea90 Vin 13 Mai 2011, 10:07 pm

    florica a scris:53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Succesam votat ANDREEA ,

    Multumesc Florica 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 155520 kiss si Garo kisskiss

    53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 2vkhna8

    andreea90
    andreea90
    vip
    vip

    Mesaje : 2653
    Data de inscriere : 02/03/2011
    Varsta : 33
    Localizare : constanta

    Sus In jos

    53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

    Mesaj Scris de florica Vin 13 Mai 2011, 10:13 pm

    [youtube][/youtube]
    florica
    florica
    vip
    vip

    Mesaje : 7684
    Data de inscriere : 27/05/2010
    Varsta : 68
    Localizare : oradea

    Sus In jos

    53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

    Mesaj Scris de Lucica10 Vin 13 Mai 2011, 10:13 pm

    Buna seara fetelor kiss kiss kiss Andreea felicitari pt reusita la ex .. dFlorica ce gladiole superbe pt fete.Dana ce frumos va urez multi multi ani fericiti in continuare 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 745790 Noi ,,eu si sotul ,, pe 15 aug facem30 de ani de casnicie nici nu-mi vine sa cred cand a trecut 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 155520
    Lucica10
    Lucica10
    vip
    vip

    Mesaje : 1004
    Data de inscriere : 30/10/2010
    Varsta : 61
    Localizare : Rm Valcea

    Sus In jos

    53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

    Mesaj Scris de florica Vin 13 Mai 2011, 10:16 pm

    lica54 a scris:Andreea am dat un vot daca nu este vot unik pune si tu lincul mai des.Dragalaselor eu ma retag noapte buna53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 329359.131453. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 61bd4f340f02d8 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 296580



















    florica
    florica
    vip
    vip

    Mesaje : 7684
    Data de inscriere : 27/05/2010
    Varsta : 68
    Localizare : oradea

    Sus In jos

    53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

    Mesaj Scris de andreea90 Vin 13 Mai 2011, 10:21 pm

    Lucica10 a scris:Buna seara fetelor kiss kiss kiss Andreea felicitari pt reusita la ex .. dFlorica ce gladiole superbe pt fete.Dana ce frumos va urez multi multi ani fericiti in continuare 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 745790 Noi ,,eu si sotul ,, pe 15 aug facem30 de ani de casnicie nici nu-mi vine sa cred cand a trecut 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 155520

    Buna seara Lucica kiss 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 155520 .. Multumesc 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 517793
    andreea90
    andreea90
    vip
    vip

    Mesaje : 2653
    Data de inscriere : 02/03/2011
    Varsta : 33
    Localizare : constanta

    Sus In jos

    53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

    Mesaj Scris de Lucica10 Vin 13 Mai 2011, 10:24 pm

    misiune indeplinita Andreea am votat kiss
    Lucica10
    Lucica10
    vip
    vip

    Mesaje : 1004
    Data de inscriere : 30/10/2010
    Varsta : 61
    Localizare : Rm Valcea

    Sus In jos

    53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

    Mesaj Scris de andreea90 Vin 13 Mai 2011, 10:43 pm

    Lucica10 a scris:misiune indeplinita Andreea am votat kiss

    Multumesc kisskiss
    andreea90
    andreea90
    vip
    vip

    Mesaje : 2653
    Data de inscriere : 02/03/2011
    Varsta : 33
    Localizare : constanta

    Sus In jos

    53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

    Mesaj Scris de florica Vin 13 Mai 2011, 11:01 pm

    53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 230693_184936934890007_121114157938952_502603_7121925_n
    florica
    florica
    vip
    vip

    Mesaje : 7684
    Data de inscriere : 27/05/2010
    Varsta : 68
    Localizare : oradea

    Sus In jos

    53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


    Continut sponsorizat


    Sus In jos

    Pagina 14 din 40 Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Urmatorul

    Sus

    - Subiecte similare

     
    Permisiunile acestui forum:
    Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum