Serialesitelenovelet
55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+24
nutzi
dana17
doryna32
Cristina84
rina-rina
vania_e
axxa246
Luana
pufy2010
DENISA
scumpica22
florina1989
anuta1971
iulianagl
razbunator
alitheea
Admin_dea05
lica54
florica
andreea90
Garo
Lucica10
costina
vivi
28 participanți

Pagina 13 din 40 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Urmatorul

In jos

55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de vivi Dum 12 Iun 2011, 3:08 pm

Tuba Büyüküstün Dizi TV röportaj
55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 33dd6dab
55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Bafc7a02
55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 719d4ee3
55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Fe384ff4
55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 B90ea3be
55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 C5dea34c

vivi
vivi
vip
vip

Mesaje : 1381
Data de inscriere : 09/10/2009

Sus In jos

55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 12 Iun 2011, 3:35 pm

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Garo Dum 12 Iun 2011, 3:58 pm

florica a scris:
Şi-mi place faptul că Murat & Hasret calcula, trage, şi ţintă fiecare sarut de-al lor, cu o riglă şi busole pentru a nu lovi ţinta principală - buze, dar a lovit bărbie reciproc şi obraz.






u ştiu că am observa că vocea de M nu a fost dublu atunci când a spus "da" H;)Ascultaţi
Citiţi fonetic
whose still up ???
u know that i notice that the voice of M wasn't double when he said yes to H stupid
[/b]
</LI>
si eu cred ca s-a folosit vocea lui fara dublaj
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de vivi Dum 12 Iun 2011, 4:00 pm

55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 3493e3ae
55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 1c1c9ae9
55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 E40aa5af
55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 0f32f7e9
55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Ef9c6b10
55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 F4a46e3b
55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 B8f3e3d6
55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 C79f3051
55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 40a0f568
55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 53036f2e
vivi
vivi
vip
vip

Mesaje : 1381
Data de inscriere : 09/10/2009

Sus In jos

55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Garo Dum 12 Iun 2011, 4:03 pm

florica a scris:
Şi-mi place faptul că Murat & Hasret calcula, trage, şi ţintă fiecare sarut de-al lor, cu o riglă şi busole pentru a nu lovi ţinta principală - buze, dar a lovit bărbie reciproc şi obraz.






u ştiu că am observa că vocea de M nu a fost dublu atunci când a spus "da" H;)Ascultaţi
Citiţi fonetic
whose still up ???
u know that i notice that the voice of M wasn't double when he said yes to H stupid
[/b]
</LI>
si eu cred ca s-a folosit vocea lui fara dublaj
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Garo Dum 12 Iun 2011, 4:07 pm

florica a scris:
Şi-mi place faptul că Murat & Hasret calcula, trage, şi ţintă fiecare sarut de-al lor, cu o riglă şi busole pentru a nu lovi ţinta principală - buze, dar a lovit bărbie reciproc şi obraz.






u ştiu că am observa că vocea de M nu a fost dublu atunci când a spus "da" H;)Ascultaţi
Citiţi fonetic
whose still up ???
u know that i notice that the voice of M wasn't double when he said yes to H stupid
[/b]
</LI>
si eu cred ca s-a folosit vocea lui fara dublaj
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 12 Iun 2011, 5:06 pm

Saalut!
Fratilor ma enerveaza rau cand o vad asa indragostita de Cansel in serial si cu un ochi la Onur si ca naiba nu se potriveste de loc cu Onur, asta parca e croit din topor, scuzati-ma dar n-am nimic cu el dar pur si simplu n-o mai suport nici pe ea si nici pe Onur eu de cand am vazut faza cand s-au despartit atunci la nunta Hasret si Levo am simtit ca ar fi ceva intre ei parca nu ia convenit Tubei ca noi fanii o vrem cu Murat si nu cu Onur, atunci cand au stat fata in fata de ea zis el ca nunta nu se mai face parca ea vroia sa-l sarute si asta nu-mi iese din fata ochilor.Iar Samira are dreptate ca uraste faptul ca ei au calculat toate saruturile si nimereste numai obrajii si mai putin gura.Imi pare rau de izbucnire dar sincer m-am tot abtinut sa nu mai zic vreo prostie dar n-am mai rezistat si sincer chiar ma bucur ca serialul se termina asa n-o mai vad fatarnicinduse.Va rog nu va suparati pe mine ca stiu ca multe dintre noi o iubeste si eu am iubit-o dar acum imi vine sa-i smulg parul din cap asa cum imi venea sa-l omor din bataie pe Yildirim in Asi cand am auzit ca e insurat cu alta Zuza.Mii de scuze.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 12 Iun 2011, 5:51 pm

https://youtu.be/Cj2UNtoW4fg Smile Smile Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de costina Dum 12 Iun 2011, 5:55 pm

iulianagl a scris:Saalut!
Fratilor ma enerveaza rau cand o vad asa indragostita de Cansel in serial si cu un ochi la Onur si ca naiba nu se potriveste de loc cu Onur, asta parca e croit din topor, scuzati-ma dar n-am nimic cu el dar pur si simplu n-o mai suport nici pe ea si nici pe Onur eu de cand am vazut faza cand s-au despartit atunci la nunta Hasret si Levo am simtit ca ar fi ceva intre ei parca nu ia convenit Tubei ca noi fanii o vrem cu Murat si nu cu Onur, atunci cand au stat fata in fata de ea zis el ca nunta nu se mai face parca ea vroia sa-l sarute si asta nu-mi iese din fata ochilor.Iar Samira are dreptate ca uraste faptul ca ei au calculat toate saruturile si nimereste numai obrajii si mai putin gura.Imi pare rau de izbucnire dar sincer m-am tot abtinut sa nu mai zic vreo prostie dar n-am mai rezistat si sincer chiar ma bucur ca serialul se termina asa n-o mai vad fatarnicinduse.Va rog nu va suparati pe mine ca stiu ca multe dintre noi o iubeste si eu am iubit-o dar acum imi vine sa-i smulg parul din cap asa cum imi venea sa-l omor din bataie pe Yildirim in Asi cand am auzit ca e insurat cu alta Zuza.Mii de scuze.
nu se potriveste deloc cu onur si intr-adevar toti pupiceii lor au fost calculati in milimetru [cred ca a avut grija onur] Smile kiss kiss


Ultima editare efectuata de catre costina in Dum 12 Iun 2011, 7:09 pm, editata de 1 ori
costina
costina
vip
vip

Mesaje : 1322
Data de inscriere : 15/01/2011
Varsta : 40
Localizare : iasi

Sus In jos

55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de costina Dum 12 Iun 2011, 5:57 pm

iulianagl a scris:https://youtu.be/Cj2UNtoW4fg Smile Smile Smile Smile Smile
frumossssssss.faza cu hasret la doctor a fost cea mai tare kiss kiss
costina
costina
vip
vip

Mesaje : 1322
Data de inscriere : 15/01/2011
Varsta : 40
Localizare : iasi

Sus In jos

55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 12 Iun 2011, 6:32 pm

55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 2d2_28b2c

Cica porecla ei intre prieteni este Angelina Jolie, ma lasi!!!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 12 Iun 2011, 6:35 pm

55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 4ef_ff182


Cica era beat. Smile Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Dum 12 Iun 2011, 7:16 pm

iulianagl a scris:55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 4ef_ff182


Cica era beat. 55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 225264 55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 225264 55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 225264 55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 225264
pai chiar asa si arata ,ca un om beat ,frumos ii sta nu gluma!
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Dum 12 Iun 2011, 7:25 pm

55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Trandafir55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Trandafirul_1ka22381d0c455. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Trandafir_rosu-galbenBine v-am gasit fetelor,multumesc Florina pt, traducere,nu mai fii amarat Iuliana,v-a trece cum a trecut si faza cu Y....,ACUM SE TERMINA SI ZBUCIUMATA IUBIRE,nu mai ramane decat amintirea unui vis care ar fi putut deveni frumos,dar asta-i ! 55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 296580 55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 296580 55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Dum 12 Iun 2011, 7:30 pm

55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Trandafirul%20de%20sub%20cais55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 251649_191002517616147_182303121819420_479096_6951331_n
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Garo Dum 12 Iun 2011, 7:31 pm

iulianagl a scris:55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 2d2_28b2c

Cica porecla ei intre prieteni este Angelina Jolie, ma lasi!!!
deh,poarta aceeasi marca de ochelari,de aici si asemanarea...
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Dum 12 Iun 2011, 7:47 pm

[youtube][/youtube]
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Dum 12 Iun 2011, 7:47 pm

55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 136358
Buna seara dragalaselor si bine vam gasit mam adunat si eu de pe drumuri am fost plecata la tara vam simtit lipsa vam dus dorul!!Cum am venit ingraba am intrat pe net sa vad ce vesti ati mai adus eram si foarte curioasa sa vad ce au facut la Monte Carlo cei doi protaganisti ai serialului ASI peste tot au pus imaginile da la MC au scris cate ceva dar aici voi nu ati comentat nimic chiar ati devenit asa de indiferente la reusitele Tubei chiar asa de tare va-ti suparat pe ea??Simt ca cat de curand aceasta pagina va ramane doar o amintire toate fetele sa-u ratras pe faceboc si prin alte parti.Mai am o intrebare nu se mai traduce mai departe ep 50 am vazut ca este tradus in engleza pe Youtube.va kiss kiss kiss kiss si va doresc o seara buna si nu am venit cu mana goala va-m adus o inghetata
55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 02d009e90c285dxl
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de costina Dum 12 Iun 2011, 7:58 pm

lica54 a scris: 55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 136358
Buna seara dragalaselor si bine vam gasit mam adunat si eu de pe drumuri am fost plecata la tara vam simtit lipsa vam dus dorul!!Cum am venit ingraba am intrat pe net sa vad ce vesti ati mai adus eram si foarte curioasa sa vad ce au facut la Monte Carlo cei doi protaganisti ai serialului ASI peste tot au pus imaginile da la MC au scris cate ceva dar aici voi nu ati comentat nimic chiar ati devenit asa de indiferente la reusitele Tubei chiar asa de tare va-ti suparat pe ea??Simt ca cat de curand aceasta pagina va ramane doar o amintire toate fetele sa-u ratras pe faceboc si prin alte parti.Mai am o intrebare nu se mai traduce mai departe ep 50 am vazut ca este tradus in engleza pe Youtube.va kiss kiss kiss kiss si va doresc o seara buna si nu am venit cu mana goala va-m adus o inghetata
55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 02d009e90c285dxl
buna seara lica e tradus si ep 51 plus prima parte din 52 kiss
costina
costina
vip
vip

Mesaje : 1322
Data de inscriere : 15/01/2011
Varsta : 40
Localizare : iasi

Sus In jos

55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de costina Dum 12 Iun 2011, 8:02 pm

Garo a scris:
deh,poarta aceeasi marca de ochelari,de aici si asemanarea...
55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 648483 s-o fi gandit ea ca daca poarta ochelari ,,a la angelina jolie,,il da pe spate pe cansel. Smile Smile Smile kiss kiss kiss
costina
costina
vip
vip

Mesaje : 1322
Data de inscriere : 15/01/2011
Varsta : 40
Localizare : iasi

Sus In jos

55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Dum 12 Iun 2011, 8:07 pm

costina a scris:


buna seara lica e tradus si ep 51 plus prima parte din 52 kiss
Buna seara costina eu ma refeream la ep traduse pe imagine si urcate pe Youtube sunt puse numai pana la 49
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Dum 12 Iun 2011, 8:08 pm

55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Poze-haioase-poze-sfantul-valentin-trandafiri-rosiibine ai venit Lica, 55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 296580 multam de inghetata 55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 296580 ,dar la mine nu merge ca ma doare gatul! 55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 419114
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Dum 12 Iun 2011, 8:08 pm

Buna seara dragelor kiss 55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 155520

Am si eu mare rugaminte la o anumita persoana, cu toate ca n-ar trebuii sa ma bag,dar nu-mi place barfa ! .. daca tot nu ii convine ce se vorbeste aici , sa nu mai duca vorba in alta parte , daca fetele de aici sunt suparate pe Tuba e dreptul lor , fiecare gandeste cum vrea , nu trebuie sa duci barfa pe alte fronturi si sa ai ce comenta acolo .. spune aici in fatza ! de altfel evitati tot ce e legat de noi ! dar toate stirile si noutatile le cititi aici .. sa fim oameni inainte de toate , este doar un film si ei niste actori , fiecare are dreptul la opinie , e o tara libera cel putin de 21 de ani ! Trebuie sa accepti parerea oricui , chiar daca nu-ti convine !

In rest va pup dragelor kiss .. Iuliana nu esti singura dejamagita de Tuba .. dar mai e putin si se termina .. Pupici kiss

Am uitat sa specific .. este vorba despre o persoana care doar intra sa ne citeasca


Ultima editare efectuata de catre andreea90 in Dum 12 Iun 2011, 8:39 pm, editata de 1 ori
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Dum 12 Iun 2011, 8:09 pm

lica54 a scris:
Buna seara costina eu ma refeream la ep traduse pe imagine si urcate pe Youtube sunt puse numai pana la 49

Da Lica .. o sa fie pus in curand ... mai am eu de tradus niste parti .. si nu am avut timp .. in seara asta o sa incerc sa termin .. sa poata face Dea treaba mai departe .. scuze de intarziere kiss
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de costina Dum 12 Iun 2011, 8:17 pm

lica54 a scris:
Buna seara costina eu ma refeream la ep traduse pe imagine si urcate pe Youtube sunt puse numai pana la 49
a scuze eu ma refeream la alea traduse in engleza kiss kiss kiss
costina
costina
vip
vip

Mesaje : 1322
Data de inscriere : 15/01/2011
Varsta : 40
Localizare : iasi

Sus In jos

55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 55. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 13 din 40 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum