Serialesitelenovelet
30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+21
michiper68
lexia
vivi
Nicky
dana4699
andreea90
vania_e
carmen_
lica54
axxa246
Admin_dea05
Iuliana
Lucica10
Motzişor
pufy2010
andradamaria
ninnet
lavy612
simi
victorelalove
DENISA
25 participanți

Pagina 1 din 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Urmatorul

In jos

30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty 30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 10 Iun 2011, 3:16 pm

30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii F310ec73



30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Askbb



30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Sinttulox3


https://www.youtube.com/user/KrissRomania

https://www.youtube.com/user/SavasBaldar

https://www.youtube.com/user/ASKveCEZAro2


https://www.dailymotion.com/ASKveCEZAro









Dragilor m-am jucat puţintel şi eu


30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Asimontecarlo

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/252570_1579567068292_1809145559_996766_6229891_n.jpg




30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Montecarlopremieresites
30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Montecarlopremieresites


http://series-tv.premiere.fr/


http://series-tv.premiere.fr/News-Series/Festival-TV-de-Monte-Carlo-les-nomines-du-prix-de-l-audience-internationale-!-2689561


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Vin 10 Iun 2011, 3:28 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 10 Iun 2011, 3:27 pm

Foarte frumos , Denisa. kiss kiss kiss
Stii sa te joci...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Vin 10 Iun 2011, 3:29 pm

Denisa imi place ce iasa cand te joci... 30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 291660
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 10 Iun 2011, 3:30 pm

ei dar dacă m-aş juca cu Preţiosul nu ştiu dacă o să îţi mai placă Smile Smile atunci cred că mi-ai aplica puţină frăgezire Evil or Very Mad slap

ies să-mi mai termin şi eu din hârţoage , "ne cetim" mai târziu


30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 3435369o



Antakya'nın Tozlu Yollarından Monte Carlo'nun kırmızı halısına ....
Toplamda 42, Bugün ISE 42 KEZ okundu | 10 Haziran 2011 | 0

51.Monte Carlo Televizyon Festivali'nin Pembe Dizi kategorisinde yarışacak Asi dizisi Eurodata'nın 2010 Yili izleyici ölçümlerinde, 3 milyar potansiyel izleyici pazarına toplam sahip 67 ülkede, en iyi vorba de asistenţă gösteren onbeş sıyrılarak program arasından, telenovela / Pembe Dizi ilk kategorisinde UC eserlik listeye başardı girmeyi.

Yapımcı Ilgaz Giritlioğlu, Yönetmen Cevdet Mercan, Senarist Nilgün Öneş'in yanı Sira başrol oyuncuları Tuba Büyüküstün am Murat Yıldırım'ın da katılacağı bu organizasyonun Kategori birincileri akşam bu Monaco Grimaldi Forum'da düzelenecek Olan törende açıklanacak.

Internet forum am ortamlarında asiseverlerin merakla bekledikleri bu ödül töreninin herhangi bir yayını olup olmadığı, Türk da basınından katılım olup olmadığı ayrı BIR muamma.

Ortadoğu am balcanice ülkelerinde de Buyuk bir seyredilen bu ilgiyle dizimize şimdiden diliyoruz başarılar
30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 176186225


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Vin 10 Iun 2011, 3:43 pm, editata de 2 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Vin 10 Iun 2011, 3:39 pm

DENISA a scris:ei dar dacă m-aş juca cu Preţiosul nu ştiu dacă o să îţi mai placă Smile Smile atunci cred că mi-ai aplica puţină frăgezire Evil or Very Mad slap
Doar putina....dupa ce "termin" cu tine,zici ca nu mai tragi nici cu coada ochiului la Pretios... Smile Smile



30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 155656 30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 155656 Denisa...termina repede hartoagele...ca eu nu am terminat cu tine... 30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 2743637754
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 10 Iun 2011, 4:45 pm

Dragii mei ,
Eu am sa plec intr-un mini concediu. O sa-mi fie foarte dor de voi! kiss kiss kiss

Va pup ...si sa aveti grija de Pretios! 30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 283516
:tyrt: :tyrt: :tyrt:
Ne citim saptamana viitoare...sa imi povestiti si mie episodul din Ask-iubirea mea.
Va pup si week-end placut!
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Vin 10 Iun 2011, 4:48 pm

Te pupam Vic! kiss kiss Si noua o sa ne fie dor de tine!!Dar te lasam sa te distrezi...de Pretios nu-ti face griji...il acoperim noi noaptea sa nu raceasca.... 30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 517793 30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 517793 30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 517793
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 10 Iun 2011, 4:58 pm

simi a scris:Te pupam Vic! kiss kiss Si noua o sa ne fie dor de tine!!Dar te lasam sa te distrezi...de Pretios nu-ti face griji...il acoperim noi noaptea sa nu raceasca.... 30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 517793 30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 517793 30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 517793
Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Sa ii cantati si nani, nani... kiss kiss kiss

30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lavy612 Vin 10 Iun 2011, 5:44 pm

Vic , distractie placuta kiss kiss kiss ......O sa ne lipsesti.... Crying or Very sad Te asteptam sapt viitoare 30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 155520
lavy612
lavy612
vip
vip

Mesaje : 927
Data de inscriere : 26/01/2011
Varsta : 32
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Vin 10 Iun 2011, 5:52 pm

victorelalove a scris:Dragii mei ,
Eu am sa plec intr-un mini concediu. O sa-mi fie foarte dor de voi! kiss kiss kiss

Va pup ...si sa aveti grija de Pretios! 30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 283516
:tyrt: :tyrt: :tyrt:
Ne citim saptamana viitoare...sa imi povestiti si mie episodul din Ask-iubirea mea.
Va pup si week-end placut!


30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 648483 Vic, am inteles ca pleci ....distractie placuta si sa te odihnesti ................de el... :muratel Smile .......nu-ti fa griji .........are mare
grija Simi.............l-a acaparat de tot Smile
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Vin 10 Iun 2011, 6:03 pm

Concediu placut Vic, ai grija de tine, respectiv de voi! 30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 517793
Simi , nu te pune prea tare cu Denisa ca acusi te trezesti cu trupele SEALS pe acoperisul tau Smile
aveti vreo veste ,ceva????????despre MC si ASI????/
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Vin 10 Iun 2011, 6:14 pm

http://series-tv.premiere.fr/Asi-2689541
CATEVA COMENTARII kiss
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Vin 10 Iun 2011, 6:15 pm

andradamaria a scris:Concediu placut Vic, ai grija de tine, respectiv de voi! 30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 517793
Simi , nu te pune prea tare cu Denisa ca acusi te trezesti cu trupele SEALS pe acoperisul tau Smile
aveti vreo veste ,ceva????????despre MC si ASI????/

30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 648483 Andrada,nuuuuuuuuuuu, asteptam , eu tot ma uit pe alte forumuri straine dar .........nada...... sad sad sad
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Vin 10 Iun 2011, 6:32 pm

ninnet a scris:

30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 648483 Andrada,nuuuuuuuuuuu, asteptam , eu tot ma uit pe alte forumuri straine dar .........nada...... sad sad sad
si eu ............credeam ca esti mai norocoasa sad pe aici ploua de azidimineata si nu se mai opreste, asta asa ca sa-mi consolideze starea de 30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 600626 si sa ma tot minunez de indiferenta turcaletilor 30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 359517 30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 359517
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Vin 10 Iun 2011, 6:34 pm

Intr-un autobuz ticsit de lume, urca un tip. Se aseaza langa o femeie sexi si-i pune mana pe san.
- Asculta nerusinatule, nu poti sa-ti pui mana in alta parte?

Omul o priveste ganditor:
- Nu ma provocati doamna, nu ma provocati!



ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Vin 10 Iun 2011, 6:43 pm

30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii C27c089e



Într-o familie de ţigani, feciorul îl vede pe taică-su că vrea să iasă din casă şi îl întreabă:
- Tată da unde te duci?
- Mă duc până la magazin să-mi cumpăr o cămaşă..
- Aaaa, auzi tată, dacă vânzătoarea nu te vede, să-mi cumperi şi mie una..



Un barbat statea pe veranda cu sotia sa. La un moment dat, spune: "Te iubesc!"
Sotia raspunde: "Vorbesti tu sau berea din tine?"
Barbatul: "Eu vorbesc. Cu berea"
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Vin 10 Iun 2011, 6:47 pm

Un tip cu o tipa, dupa o intalnire de succes, merg impreuna pe aleea casei lui.
La un moment dat, tipul o intreaba: -Vrei sa mergi pe la mine, sa bem o cafea?
-Pai, hai sa-ti zic ce-am constatat: imi dau seama de fiecare barbat cum este in pat, dupa cum baga cheia in broasca... adica daca o bagi repede, smucit, inseamna ca esti animal...ic si nu-mi place chestia asta; in schimb, daca bajbai si nu nimeresti yala, inseamna ca nu esti experimentat si iara nu imi place.
-Domnisoara, nu stiu, cum fac ceilalti, dar eu inainte de a incerca cheia, ling broasca de-o ia naiba...
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Vin 10 Iun 2011, 6:57 pm

30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Tubabuyukustun01430. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Mikdwm1t70oumwti
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Vin 10 Iun 2011, 7:03 pm

30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii J9ok6w30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii DSC_101630. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 4698THTUJU30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 22055
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Vin 10 Iun 2011, 7:04 pm

30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 648483 fetele!Am revenit.....nimic nou...??? 30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 1450537109 30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 1450537109
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Vin 10 Iun 2011, 7:24 pm

sad sad 30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 339slxy
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Vin 10 Iun 2011, 7:27 pm

Offffffff,caut inebunita ceva despre ei,si nimic...nimic...nimic....nici macar o poza mica... sad sad sad sad


Ultima editare efectuata de catre simi in Vin 10 Iun 2011, 7:57 pm, editata de 1 ori
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Vin 10 Iun 2011, 7:55 pm

simi a scris:Offffffff,caut inebunita ceva despre ei,si nimic...nimic...nimic....nici macar o poza mica... Smile Smile Smile Smile
30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii B6e1250c1dccc214dd6810c5950cd24d..o poza mica dar nu de la MC
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Vin 10 Iun 2011, 8:08 pm

Asta e hotelul unde sant cazati Tuba si Murat....http://www.hoteldeparismontecarlo.com/luxu...s-suites/rooms/
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Vin 10 Iun 2011, 8:11 pm

Salut fetelor

cei doi sunt în Monte Carlo?
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 30. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum