Serialesitelenovelet
32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+15
lavy612
dana4699
Nicky
andreea90
Motzişor
costina
axxa246
lica54
pufy2010
teodora_roman
DENISA
Iuliana
ninnet
simi
victorelalove
19 participanți

Pagina 19 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Urmatorul

In jos

32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Dum 26 Iun 2011, 12:18 pm

DENISA a scris:merită alintat cu vărguţa Evil or Very Mad
Daaaaaaaaaaaaa Smile Smile Smile Uite ce mai am si eu de alintat 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 273628 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 267265
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 26 Iun 2011, 12:20 pm

Tuba pare atât de delicată are nevoie de cineva " vânjos " pe care se sprijine

32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Yyhyjopl-1

32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Scaled.php?server=9&filename=food2232. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Scaled.php?server=16&filename=millionaireshortbread
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Dum 26 Iun 2011, 12:21 pm

Buna ziua dragelor kiss 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 155520 .. Si-au gasit "dragostea" pe platorile de filmare Smile .. deaia au ajuns asa rau .. Tuba a devenit neingrijita, se mai aranjeaza deloc, sau o fii obosita .. si amandoi nu mai scapa de bodyguard .. off .. kiss


Ultima editare efectuata de catre andreea90 in Dum 26 Iun 2011, 12:22 pm, editata de 1 ori
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Dum 26 Iun 2011, 12:22 pm

DENISA a scris:Tuba pare atât de delicată are nevoie de cineva " vânjos " pe care se sprijine

32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Yyhyjopl-1
Cineva ca Murat...daca e posibil chiar el 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 60243 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 244732
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 26 Iun 2011, 12:24 pm

Andreea dar unde a apărut Tuba neîngrijită??? şi cum să o lase singură , ea e persoană de lăsat , e o mină de aur . de când nu a mai apărut el atât de des prin presă ca în ultima perioadă sau dacă o fi apărut vreodată atât de des .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Dum 26 Iun 2011, 12:24 pm

andreea90 a scris:Buna ziua dragelor kiss 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 155520 .. Si-au gasit "dragostea" pe platorile de filmare Smile .. deaia au ajuns asa rau .. Tuba a devenit neingrijita, se mai aranjeaza deloc, sau o fii obosita .. si amandoi nu mai scapa de bodyguard .. off .. kiss
Andreea eu nu cred deloc in "marea dragoste"!! kiss kiss La MC oare Tuba a uitat de ea??? Smile Smile
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Dum 26 Iun 2011, 12:27 pm

DENISA a scris:Andreea dar unde a apărut Tuba neîngrijită??? şi cum să o lase singură , ea e persoană de lăsat , e o mină de aur . de când nu a mai apărut el atât de des prin presă ca în ultima perioadă sau dacă o fi apărut vreodată atât de des .

Ieri cand a aparut stirea in presa cu ea si Onur la masa .. era nemachiata , nu stiu arata rau la fatza .. fatza de cum era ea alatadata .. si cand au fost la copii , tot cu Onur .. nu arata prea bine .. si ziaristi au scris asta .. ori e prea obosita ...

http://www.ayakligazete.com.tr/haber/dizileri_final_yapacak_olan_unlu_ciftin_asklari_doludizgin_devam_ediyor.htm

32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 DGioZ

32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 GV9eX

32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 BYnD6
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Dum 26 Iun 2011, 12:31 pm

De burtos nu ne putem plinge...el e" neingrijit" di nastere.... Smile Smile Nu stie ca s-a inventat pieptenul????? Smile Smile Smile Smile Smile
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Dum 26 Iun 2011, 12:32 pm

simi a scris:Andreea eu nu cred deloc in "marea dragoste"!! kiss kiss La MC oare Tuba a uitat de ea??? Smile Smile

Nici eu nu cred .. Onur profita de "noua imagine" cat poate .. de cand e cu Tuba , a inceput sa apara si el in reviste , sa faca reclama la decoratiuni interioare Smile si multe altele .. Burcin .. alta diva si ea Smile .. la MC pareau fericiti .. au ras , au glumit impreuna , nu cred ca a contat prea mult Onur Smile si chiar daca nu-i convenea , n-a avut de ales .. trebuia sa faca impresie buna in fatza "soacrei " Smile
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Dum 26 Iun 2011, 12:34 pm

Aici mi se pare ca Onur vrea sa rastoarne masa cu burta... Smile Smile Smile Smile Smile Mai dar ce local frumos a gasi pentru Tuba???? Smile Smile 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 GV9eX
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 26 Iun 2011, 12:34 pm

poate e şi obosită , poate evită după cum ea a spus într-un interviu să mai folosească make -upul ptr a nu-şi încărca faţa. Onur pare proaspăt trezit din somn, ce moţ are în frunte Smile Smile
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Dum 26 Iun 2011, 12:35 pm

simi a scris:De burtos nu ne putem plinge...el e" neingrijit" di nastere.... Smile Smile Nu stie ca s-a inventat pieptenul????? Smile Smile Smile Smile Smile

daaa Smile Smile de el nici nu mai zic .. asa s-a nascut si asa moare .. bine macar ca numai are pletele alea Smile , l-am vazut intr-un film exact cum s-a nascut, fara haine Smile .. si nici ca imi doresc sa il mai vad a 2 a oara ... am avut cosmaruri Smile ..
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Dum 26 Iun 2011, 12:37 pm

Denisa ce frumos ai facut autograful de la Muri...imi place mai mult asa.... 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 918686 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 918686 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 918686 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 918686
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 26 Iun 2011, 12:38 pm

eu una nu l-am văzut decât în ASi şi zic eu că arată cel mai bine faţă decât toţii ex... mai nou am văzut pe un site cu celebrităţi că i l-au trecut şi pe acel producător în palmares.

http://www.whosdatedwho.com/tpx_317950/tuba-buyukustun/


32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Cake2w
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Dum 26 Iun 2011, 12:42 pm

Nici eu nu am vazut alte filme cu el...dar nici nu sant interesata.... Smile Smile Andreea,cu plete sau fara mie tot sters mi se pare...daca vreti sa facem comparatii...da aveti dreptate,pe langa Sami,Onur parca seamana cu o vietate...dar nu pot spune cu care ca nu vreau sa jignesc... Smile Smile Smile
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Dum 26 Iun 2011, 12:42 pm

DENISA a scris:eu una nu l-am văzut decât în ASi şi zic eu că arată cel mai bine faţă decât toţii ex... mai nou am văzut pe un site cu celebrităţi că i l-au trecut şi pe acel producător în palmares.

http://www.whosdatedwho.com/tpx_317950/tuba-buyukustun/


32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Cake2w

o sa caut pozele si filmarea Smile sa vezi si tu kiss kiss
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Dum 26 Iun 2011, 12:45 pm

Andreea tu vrei sa nu fii singura,care are cosmaruri...nu ni-l arataaaaaa.... 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 244732 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 244732
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Dum 26 Iun 2011, 12:45 pm

32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 648483 va era dor de mine ??????????? ce faceti printeselor ? la disecat cuplurile celebre ??????
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Dum 26 Iun 2011, 12:48 pm

32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 648483 Ninnet! 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 918686 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 918686 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 918686 Daca nu intrai nici azi sa ne saluti sa sti ca te" penalizam":Fara Engin o luna era" pedeapsa" ta 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 517793 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 517793 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 517793
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 26 Iun 2011, 12:49 pm

eu sincer îi plac pe amândoi foarte mult ( TUBA şi MURAT ) chiar dacă îi mai critic îi mai slap verbal , îmi doresc să fie fericiţi dacă nu împreună măcar cu jumătăţile alese de ei dar mie nu mi se par niciunul dintre ei fericiţi.

Bun venit Ninnet !!
32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Cakebig
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Dum 26 Iun 2011, 12:55 pm

simi a scris: 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 648483 Ninnet! 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 918686 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 918686 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 918686 Daca nu intrai nici azi sa ne saluti sa sti ca te" penalizam":Fara Engin o luna era" pedeapsa" ta 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 517793 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 517793 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 517793


Buna fetelor, mi-ati lipsit , de doua zile n-am mai avut conexiune, a venit furtuna peste noi, curent yok, asa ca sunt in masina ma indrept spre casa......... kiss kiss Simi na-i cum sa ma lipsesti de Engin ........yok , a fost cu mine si el si Kivanc Smile

bine te-am gasit Denisa, va pupic pe toate, unde e Vic????? are ameteli ??? Smile Smile
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Dum 26 Iun 2011, 12:59 pm

Vic e "tulburata" rau...nu mai doarme de cand l-a intilnit pe Engin.... Smile Smile Smile Smile
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Dum 26 Iun 2011, 1:18 pm

simi a scris:Vic e "tulburata" rau...nu mai doarme de cand l-a intilnit pe Engin.... Smile Smile Smile Smile


Tulburata ai ?????????? sa-si revina , am venit ,si-mi scot armamentul din dotare kiss kiss
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Dum 26 Iun 2011, 1:20 pm

treaba ta scoate armamentul....dar sa sti de acum ca e o "lupta" foarte grea,ca si Vic e dotata cu tot felul de puscoace.... Smile Smile Smile Smile
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Dum 26 Iun 2011, 1:27 pm

simi a scris:treaba ta scoate armamentul....dar sa sti de acum ca e o "lupta" foarte grea,ca si Vic e dotata cu tot felul de puscoace.... Smile Smile Smile Smile

se poate, vom vedea care pe care Smile Smile sti ca nu-mi place sa impart nimic Smile Smile
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 32. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 19 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum