Serialesitelenovelet
38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+13
andradamaria
teodora_roman
vania_e
Lucica10
alimar
axxa246
lavy612
ninnet
lica54
andreea90
victorelalove
simi
DENISA
17 participanți

Pagina 21 din 44 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 32 ... 44  Urmatorul

In jos

38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 17 Aug 2011, 5:25 pm

după părerea mea şi c- am ştiu cu ce se mănână Pr-ul şi marketingul ei nu a prea sunt ajutaţi şi sfătuiţi prea bine .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 17 Aug 2011, 5:29 pm

Sunt de acord cu tine , Denisa!
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de teodora_roman Mier 17 Aug 2011, 5:40 pm

DENISA a scris:după părerea mea şi c- am ştiu cu ce se mănână Pr-ul şi marketingul ei nu a prea sunt ajutaţi şi sfătuiţi prea bine .

Salut
Propun schimbarea consilierului lui Murat. 38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 244732 Te susţin pe tine pentru post. Suspect
Cine se ma bagă? cupidon cupidon

38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 517793 38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 517793 38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 517793 38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 517793
teodora_roman
teodora_roman
vip
vip

Mesaje : 779
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : România, Cluj-Napoca

Sus In jos

38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 17 Aug 2011, 5:42 pm

Buna , Teo ! kiss
Si eu tot pe Denisa o propun . Mai ales ca ar fi tot timpul langa el . kiss
Am sti imediat , fiecare noua stire legata de Muratel .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 17 Aug 2011, 5:51 pm

bine gândit Vic , aş sta numai lângă el , turbează Simi Smile Smile


nu ar mai fi atâta secretomania şi astfel nici el nu ar mai fi terorizat de ziarişti dacă ei ar şti că e mai uşor de abordat şi mai deschis faţă de el nu l-ar mai urmări atâta , poate nu ar mai fi şi atâtea speculaţii , eu refuzat să cred că el nu e sigur de noul proiect , ei au contracte semnate cu luni înainte de a începe ceva , există e adevărat şi clauze de confidenţialitate dar la ei mi se par cam exagerate .

Bună Teodora ! aţi şti şi cât şi când e pe budă Smile Smile Smile
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de teodora_roman Mier 17 Aug 2011, 5:54 pm

victorelalove a scris:Buna , Teo ! kiss
Si eu tot pe Denisa o propun . Mai ales ca ar fi tot timpul langa el . kiss


Daaaa şi mie aşa mi se pare că trebuie să fie un consilier adevărat.Să-i recomande să meargă la anumite sindrofii, eventual să-i facă rost de invitaţii la evenimentele la care trebuie să participe, să-i sugereze la care trebuie să fie îmbrăcat conform etichetei (să nu ne mai trezim cu Preţios echipat în blugi şi tricou imprimat la decernare de premii, cât or fi ele de ne-preţioase), să-i spună să-şi ţină nevasta în lesă şi deş'tele lipite cu leocoplast (să nu-i mai încapă în gură dacă-i mai vine ideea să fluiere la vreun eveniment monden).....şi alte câte. Mi se pare foarte important să ai o persoană de genul ăsta care să te ajute ai o "prezenţă adecvată pe piaţă" fără să-ţi mai baţi capul, care să se lupte pentru a-ţi face rost de contracte bune, în care numele tău să fie alături de alte nume grele.
teodora_roman
teodora_roman
vip
vip

Mesaje : 779
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : România, Cluj-Napoca

Sus In jos

38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de teodora_roman Mier 17 Aug 2011, 5:56 pm

DENISA a scris:bine gândit Vic , aş sta numai lângă el , turbează Simi .................... aţi şti şi cât şi când e pe budă Smile Smile Smile


Smile Smile Smile i-ai dizolva anticoncepţionale în cafea şi ceai lui Burcin Smile
teodora_roman
teodora_roman
vip
vip

Mesaje : 779
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : România, Cluj-Napoca

Sus In jos

38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 17 Aug 2011, 5:56 pm

trebuie dezvăţat şi de ţinutul mâinilor în buzunar , o fi având el circulaţia proastă dar prea mereu e cu cu ele în buzanare de parcă nu ar avea unghiile tăiate şi nu e cazul lui că el pare a le roade Smile Smile Smile

Vic i-aş face program de plimbat C.urca pe bulivard , nu toată ziulica cu ea prin mall-uri
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de teodora_roman Mier 17 Aug 2011, 5:58 pm

DENISA a scris:trebuie dezvăţat şi de ţinutul mâinilor în buzunar , o fi având el circulaţia proastă dar prea mereu e cu cu ele în buzanare de parcă nu ar avea unghiile tăiate şi nu cazul lui că el pare a le roade Smile Smile Smile


da, multă treabă ai avea. Trebuie dus la manichiură să-i dea formă de unghii de bărbat, ce pălăria mea, că parcă are unghiuţe de puştan Smile În rest, nu mă omor după bărbaţii cu cuticule tăiate Smile Smile Smile
teodora_roman
teodora_roman
vip
vip

Mesaje : 779
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : România, Cluj-Napoca

Sus In jos

38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 17 Aug 2011, 5:59 pm

i-aş face program lunar dacă nu săptămânal la frizer , l-aş împrieteni şi cu aparatul de ras
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de teodora_roman Mier 17 Aug 2011, 6:00 pm

DENISA a scris:........Vic i-aş face program de plimbat C.urca pe bulivard , nu toată ziulica cu ea prin mall-uri

Obligatoriu, dadada, 38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 756436 trebuie ţinută la iarbă verde, câmp deschis, altfel face ouă stressate şi toxice Smile Smile Smile mi-l şi intoxică pe frumuşel stupid stupid
teodora_roman
teodora_roman
vip
vip

Mesaje : 779
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : România, Cluj-Napoca

Sus In jos

38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 17 Aug 2011, 6:00 pm

Se pare ca ei nu prea pun accent pe partea de promovare ... care este cea mai importanta .Pai altii cu un serial ca Asi "rasturnau planeta" ...unde mai pui ca scoteau pe piata tot felul de "prostioare" care sa aibe amprenta respectivului serial .
Nu inceteaza sa ma uimeasca acest popor .

Denisa ... te cred ca ai fi in stare sa ne spui tot ce ar tine de el ... inclusiv partea cu buda. Smile Smile Smile Smile
Cat despre Simi ... ar vrea si ea sa-i fie agent . Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 17 Aug 2011, 6:01 pm

oare curcile nu pot strămutate la păscut câteva luni ???
da , Simi e bună de bodyguard dar să nu bage fanele în spărieţi


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Mier 17 Aug 2011, 6:03 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 17 Aug 2011, 6:02 pm

DENISA a scris: oare curcile nu pot strămutate la păscut câteva luni ???
Da , Denisa !

I-ai face 38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 756436 -i si program de transhumanta ...vara la munte cu ea ! Mai respira si baiatul . Smile Smile Smile Smile


teodora_roman a scris:
Obligatoriu, dadada, 38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 756436 trebuie ţinută la iarbă verde, câmp deschis, altfel face ouă stressate şi toxice Smile Smile Smile mi-l şi intoxică pe frumuşel stupid stupid
Da ...un camp de vreo cateva sute de km patrati . Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de teodora_roman Mier 17 Aug 2011, 6:04 pm

victorelalove a scris:Se pare ca ei nu prea pun accent pe partea de promovare ... care este cea mai importanta .Pai altii cu un serial ca Asi "rasturnau planeta" ...unde mai pui ca scoteau pe piata tot felul de "prostioare" care sa aibe amprenta respectivului serial .
Nu inceteaza sa ma uimeasca acest popor .

Denisa ... te cred ca ai fi in stare sa ne spui tot ce ar tine de el ... inclusiv partea cu buda. Smile Smile Smile Smile
Cat despre Simi ... ar vrea si ea sa-i fie agent . Smile Smile Smile

38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 67332 38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 67332 38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 67332 nu votez pentru Simi. Ea-l pune la pictură pe bietul, închis în casă, nu-l mai vede soarele că nu va avea voie să picteze decât nuduri nu peisaje. Şi atunci adio Preţios, adio contracte, eventual din an în Paşti câte-o expoziţie 38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 539466 38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 539466 38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 539466
Şi noi....ne uscăm de dorul Preţiosului :tyrt:

Vă las, mă duc să fac o salată kiss kiss
teodora_roman
teodora_roman
vip
vip

Mesaje : 779
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : România, Cluj-Napoca

Sus In jos

38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 17 Aug 2011, 6:07 pm

i-aş explica că e interzisă prezenţa soaţei la întâlnirea cu fanii , fanii vin ptr el şi nici decum ptr ea
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 17 Aug 2011, 6:12 pm

DENISA a scris: i-aş explica că e interzisă prezenţa soaţei la întâlnirea cu fanii , fanii vin ptr el şi nici decum ptr ea
Ar fi o miscare foarte buna . Sincer .
Citeam ieri la site -ul acela pe care ni l-ai dat pentru vot , cum o fana a lui Murat , spunea ca acesta pierde voturi din cauza clipului pe care il are ( clip cu el si cu 38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 756436 ).
Prea ne-o baga pe gat . ( acum nu stiu cine a postat clipul .)
Era un vot pentru cel mai bun actor al anului ( trebuia un clip din ask-iubirea mea , nu unul cu consoarta .) Parerea mea . Poate ca exagerez si eu putin . kiss

Spor la treaba , Teo ! kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 17 Aug 2011, 6:16 pm

să ştii că ne cam forţează să o acceptăm , el nu ştie că în cazul nostru " dragoste cu sila nu se poate "
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 17 Aug 2011, 6:32 pm

38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 155656 38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 155656 38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 155656 Plec la plimbarica !
Vorbim mai pe seara . pup .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mier 17 Aug 2011, 6:33 pm

Buna dragalaselor!!!Degeaba ne batem noi capul cu imparatia cerului...Yildirim si-a luat soata si au disparut..nu stie ca noi suntem nerabdatoare sa aflam cat mai multe despre el...si tine o mare secretomanie referitor la noul lui proiect...Dar si cand ne va surprinde!!sa te tii frate!!!
38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 112936463_7922224_18862383
38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 112936463_5462483_18855394
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 17 Aug 2011, 6:33 pm

te pup Vic !! mai rătăcesc şi eu pe aci niţel după care ies şi eu la bulivard dar revin mai pe seară , nu au dispărut Lica sunt în Istanbul .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mier 17 Aug 2011, 6:35 pm

victorelalove a scris: 38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 155656 38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 155656 38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 155656 Plec la plimbarica !
Vorbim mai pe seara . pup .

plimbare placuta Vic


38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 11293646377315921884331


38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 11293646397985718843254


DENISA a scris: nu au dispărut Lica sunt în Istanbul .

si ce alte informatii mai detii despre el???s-au este confidential kiss kiss

38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 112936463_9136984_18715943
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 17 Aug 2011, 6:39 pm

nu mai ştiu nimic Lica sad sad sad


To the king of hearts MURAT YILDRIM
You are my favorite star the first and last
I like it when you get angry and when you laugh in different ways you are so creative as well.
You wrote your name with letters in gold,
You starred in drama, and succeeded in comedy, in cinema movies
All your movies and series show you have a lovely taste
I loved you in these specific roles Massoud and Savas ,Demir.
We will always support you and love you
And you will always remain in our hearts.
With my love,
(bentalworoof)saudi arabia


38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 933c38f938. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 933c38f938. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 F5a54f8f
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mier 17 Aug 2011, 6:49 pm

Oare pe cine suna???Pe Tuba sa-o intrebe de gemeni???

38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 2454011

Pentru regele inimilor MURAT YILDRIM
Sunteţi starul mea preferat primul şi ultimul
Îmi place când te enervezi şi atunci când râzi în diferite moduri de asemenea eşti atât de creativ .
Ai scris numele cu litere de aur,
Ai jucat teatru, şi a reuşit în comedie, în filme de cinema
Toate filmele şi serialele arată că ai un gust minunat
Te-am iubit şi în aceste roluri , Massoud si Savas, Demir.
Te vom sprijini mereu şi te iubim
Şi vei rămâne mereu în inimile noastre.
Cu dragostea mea,
(bentalworoof) Arabia Saudită


Ultima editare efectuata de catre lica54 in Mier 17 Aug 2011, 6:51 pm, editata de 1 ori
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 17 Aug 2011, 6:51 pm

nu Lica , pe mine să mă întrebe cum mai stau cu sănătatea mintală Smile Smile Smile Smile 38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 20772_230088509341_11304459341_3146537_5380005_n
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 38. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 21 din 44 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 32 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum